Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @Jan Paweł 14:22:34
  Panie Janie Pawle,
  przecież Bóg nie ingeruje w doczesność. Zrobił, co miał zrobić i raduje się swoim dziełem - chyba jednak mocno nieudanym.

  Poza tym w pańskim stwierdzeniu o karze dla carskiej rodziny brak jest konsekwencji logicznej, bo dlaczegóż nie są karani syjonistyczni Żydzi, którzy opanowali światowe finanse, są inicjatorami rewolucji, światowych wojen, światowego terroryzmu, etc. - ?
  ________________________

  "Czy nie czasami z powodu nieuznania Św Piotra?"

  Prawosławie uznaje tego świętego.

  Ale, Panie Janie Pawle,
  proszę zwrócić uwagę na ciekawy fakt. Do jakiej potęgi doszła Rosja, która nie podlega Watykanowi, a jaka jest dzisiejsza pozycja Polski (Polska jako jedyna zajęła przecież Moskwę !), która Watykanowi podlega?
  Czy matura warta jest mniej niż zero?
 • Właśnie przeczytałem, że w Szczecinku, "wzorowy mą i ojciec", 32-letni szeregowy, zgwałcił 13-miesięczną
  Mamy okres wyborczej kampanii i warto zwekslować uwagę Polaków na inne niż polityczne tory.
  To nie musi być prawdziwa informacja.
  Jeśli osobnik 32-letni, żonaty, dokonuje takiego czynu, to nie może być normalny i z pewnością wyszłoby to na jaw już wcześniej.
  Takiego zabić to mało - mam gdzieś mowę nienawiści
 • "jak to ojciec budował gdzieś w Polsce martenowski piec ..."
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/03/d2hgjkmwoaacb1w.jpg

  Znana rodzina piosenkarzy, odwiedziła swoją fankę, J.Scheuring-Wielgus.

  Wiadomo, artyści to prostytutki, jak śpiewał inny artysta, kumpel Michnika vel Szechtera, K.Staszewski - trzeba przecież jakoś żyć, a więc decydentom d... trzeba dawać. Tylko czy prostytucja musi wiązać się z politycznym debilizmem i opluwaniem tego co polskie? Może i nie musi, ale z pewnością może i jest na przyzwolenie żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin.
  Czy matura warta jest mniej niż zero?
 • @Jan Paweł 11:12:16
  "Tak, tylko ciągle mówimy o "Kościele to my, ludzie"."

  Panie Janie Pawle,
  pisząc o Kościele mam na myśli hierarchię tej instytucji. Zwykli wierni nie mają w tej instytucji nic do powiedzenia, są tylko podstępnie indoktrynowani i wykorzystywani przy pomocy religijnych treści.
  ______________

  Szlachta, ziemiaństwo, Żydzi, chłopstwo, alkoholizm

  Panie Janie Pawle,
  porządek feudalny zawdzięczamy Kościołowi - mamy więc chłopa niewolnika, później pozbawione praw mieszczaństwo.
  Prawodawstwo I RP, na które decydujący wpływ miał Kościół (biskup z urzędu był posłem) zabraniało szlachcie zajmować się handlem i usługami (np. wyszynkiem, czyli prowadzeniem karczm) przeznaczając tę działalność w wyłączną domenę Żydów (prawo to zlikwidował dopiero zabór rosyjski, czyli car).
  Żyd rozpijał i okradał chłopa, ale zezwolił mu na to Kościół.

  Wywózki na Sybir - fakt, to okrutne ograniczenie wolności, ale w okresie caratu skazani na pobyt na Syberii mieli do dyspozycji stołówki i biblioteki. Wielu po odbyciu kary zostawało obywatelami Rosji (?).
  Czy matura warta jest mniej niż zero?
 • @ Autor - 5*
  Panie Janie Pawle,
  proszę tylko pamiętać, że w dziele rozwalania PRL ogromne zasługi położył Kościół Wyszyńskiego i Wojtyły (potem JPII) ściele współpracując z V żydowską kolumną w Polsce.

  Ta ich współpraca przyniosła im korzyści w postaci władzy i pieniędzy.
  Czy matura warta jest mniej niż zero?
 • @ Autor - 1*
  Wypisuje Pan kolejne dyrdymały (pozbawione realiów i prawd historycznych) kompletnie nie rozumiejąc i nie zdając sobie sprawy, że rządy PiS (zresztą tak samo jak wszystkie poprzednie) konsekwentnie lokują Polskę w analogicznej politycznej sytuacji do tej, jaka istniała w 1939r.
  17 września 1939 roku - agresja Sowietów na Polskę!
 • @Zdzich 19:15:56
  "Twoj polski zupelnie mnie nie interesuje."

  Dobrze, że to napisałeś. Potwierdziłeś tylko, że żydowierstwo jest dla ciebie wszystkim, tak jak dla każdego antyPolaka lub zwykłego kretyna.
  Syjonizm w natarciu
 • @ Autor - 1*
  1. Rząd nie ma prawa prowadzić polityki pieniężnej kraju (art. 220 Konstytucji RP z 1997r. - żadna partia nie postuluje usunięcia tego artykułu).

  2. Jeśli rząd nie prowadzi polityki pieniężnej kraju, nie decyduje również o rozwoju gospodarczym (nie istnieją jakiekolwiek założenia polityki rozwoju gospodarczego Polski).

  3. Jeśli rząd nie prowadzi polityki gospodarczego rozwoju kraju, nie może również istnieć sprawnie działająca Ochrona Zdrowia.

  Ochrona zdrowia Narodu - https://programwps.wordpress.com/2016/05/14/ochrona-zdrowia-narodu-rodz-6/
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • @Oracz 20:36:44
  Ten proces rozpoczął J.Stalin (nie był Żydem), wspomagał go prokurator generalny ZSRR, A.Wyszynski, stryjeczny brat kard.S.Wyszyńskiego.
  A.Wyszyński został zamordowany przez syjonistów w Nowym Yorku w 1954r.

  O żydowskich czystkach J.Stalina pisał m.in. H.Pająk
  https://publicdisorder.wordpress.com/2010/12/25/piaty-rozbior-polski-henryk-pajak/
  Rosja, Polska utracone szanse
 • @ Autor - 5*
  Dałem 5*
  DK
  ____________

  "GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem"

  No, więc jest Pan arcyliberałem, czy nie?

  Problem w tym, że liberalizm w każdej sferze ludzkiej działalności zawsze prowadzi do wynaturzeń. Wyjątkiem jest jedynie wolność wymiany poglądów, dla której nie powinno być granic.
  Tęczowa zaraza
 • Nie daję oceny za tekst - jest w nim wiele niekonsekwencji
  Np.:
  "Początek lat 90-tych ubiegłego stulecia przyniósł narodom centralnej i wschodniej Europy wyzwolenie z jarzma żydokomuny (...)"

  i

  "Najważniejsze jest jednak to, że pozytywnie weryfikuje ono w oczach społeczeństw histeryczną antyrosyjską kampanię prowadzoną przez żydowskie władze państw środkowoeuropejskich (...)"

  Pytanie: jeśli narody środkowo-europejskie wyzwoliły się z jarzma żydokomuny, to dlaczego w dalszym ciągu mają żydowskie rządy?
  A może było jednak nieco inaczej: początek lat 1990. to ponowny powrót do żydowskich rządów jakie istniały w latach 1945-56.
  _____________________

  Przykłady medialnej propagandy mediów w Rosji - fakt to propaganda antypolska, ale jest ona realizowana przez żydo-media w Rosji na identycznej zasadzie na jakiej realizują swoją propagandę żydo-media w Polsce. Przy czym cel żydo-mediów i w Rosji i w Polsce jest ten sam: nienawiść wśród Słowian to miód na żydowskie serca w Waszyngtonie, Londynie, Tel Avivie.
  ______________________

  "Ten ostatni krok dał możliwość przyczajonym dotąd żydowskim jaczejkom wyjście na światło dzienne i otwartą żydokomunistyczną propagandę."

  Problem leży w nieco innym miejscu. Obóz władzy związany z W.Putinem musi zrealizować proces odżydzenia sektora finansów, mediów oraz gospodarki. Jeśli takiego procesu obóz W.Putina nie przeprowadzi, Rosja zostanie zniszczona od wewnątrz przez V żydowską kolumnę w Rosji.
  W tej chwili wydaje się, że Putin powiela ten sam błąd jaki popełniły narodowe władze państw bloku socjalistycznego - przerwano proces odżydzania zainicjowany przez J.Stalina. Podobny pogląd wyraża wielu rosyjskich patriotów.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • @Zdzich 03:28:39
  Dziduś, gołąbeczku - głąbeczku,
  główka cię nie rozbolała od tych zawiłych przemyśleń?
  Odpocznij sobie troszkę, popij wody święconej, ale koniecznie zimnej i nie pomyl z wodą ognistą, bo po polsku piszesz niepoprawnie.
  Dziduś,
  syjonizm, semityzm piszemy zawsze małą literą, nawet wtedy, gdy piszesz to jako Żyd, czy żydo-katolik. Chyba, że napiszesz, że jesteś Semitą - wtedy z dużej litery, bo to rzeczownik własny.
  Syjonizm w natarciu
 • @ Autor - 1*
  "Mamy wszystko... i dalej musimy o naszą Ojczyznę walczyć!"

  Jedni będą walczyli po stronie PO

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/nr6_6_2011_tusk_natanyahu_opis_850px_1-e1479987151302.jpg

  a drudzy po stronie PiS

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/9636569-polsko-izraelskie-konsultacje-900-554.jpg
  listopad 2016 Jerozolima

  I jak łatwo się domyślić efekt ostateczny niczym się nie będzie różnił.
  Jak z politycznych głupców ukształtować myślących Polaków - czy to jest w ogóle proces odwracalny?
  Mamy wszystko... i dalej musimy o naszą Ojczyznę walczyć!
 • @ Autor - 5*
  DK
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • @Wican 12:51:54
  "Akurat zdjęcie chyba nie tyczy katolików."

  Tylko wtedy, gdy katolicy wykażą, że nie są chrześcijanami.
  ____________

  "A ideowo to chrześcijaństwo było reakcją na żydostwo"

  Prawda historyczna jest nieco inna. Chrześcijaństwo wydzieliło się z judaizmu - zostało usunięte z synagogi !!! - po pojawieniu się herezji Jezusa i jego wyznawców (herezji w judaizmie biblijnym). A zatem chrześcijaństwo jest względem judaizmu sektą.
  _____________

  "A w swojej ekskluzywności (pseudosłowiańskiej ideologii), zbliżaja się państwo do klasycznego rasowego żydostwa"

  A czy jest Pan w stanie uzasadnić swoje stwierdzenie w sytuacji, gdy hierarchowie Kościoła mówią otwarcie o wspólnych korzeniach judeochrześcijańskich, że wszyscy, Żydzi i reszta, jesteśmy dziećmi Abrahama, o żydowskim fundamencie katolicyzmu, o cywilizacji judeochrześcijańskiej?

  To jest dla mnie nie zrozumiałe, dlaczego Pan, jako katolik, chce wyprzeć z własnej świadomości żydowiercze korzenie -? Natomiast tym, którzy na te dość oczywiste korzenie w chrześcijaństwie wskazują zarzuca Pan jakieś żydowskie inklinacje (?). Czy to na tej zasadzie, że złodziej krzyczy łapać złodzieja?
  Syjonizm w natarciu
 • Synagoga
  https://www.google.com/maps/uv?hl=pl&pb=!1s0x4711b59e3b71caad%3A0xfc5cb9237a2c8910!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4s%2Fmaps%2Fplace%2Fniemodlin%2B%2Bopolskie%2Bsynagoga%2F%4050.6376284%2C17.6043131%2C3a%2C75y%2C154.68h%2C90t%2Fdata%3D*213m4*211e1*213m2*211sS06CVxjHwIIohsth0Kn9zQ*212e0*214m2*213m1*211s0x4711b59e3b71caad%3A0xfc5cb9237a2c8910%3Fsa%3DX!5sniemodlin%20%20opolskie%20synagoga%20-%20Szukaj%20w%20Google&imagekey=!1e2!2sS06CVxjHwIIohsth0Kn9zQ&sa=X&ved=2ahUKEwj029GXuNPkAhWGepoKHT_FCE4Qpx8wCnoECA4QCw
  Syjonizm w natarciu
 • @Zdzich 19:44:58
  Dziduś, gołąbeczku - głąbeczku,
  tekst jest przedrukiem z PoloniaChristiana, a autor tekstu jest doradcą Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego - w twoim Kościele.
  A zjawisko chrześcijańskiego syjonizmu jest faktem - patrz głąbeczku na zamieszczone zdjęcie.
  Syjonizm w natarciu
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:53:55
  ""chrześcijański syjonizm"; to dwie, zupełnie odrębne idee."

  Pozornie tak, ale nieco głębsza analiza wskazuje, że chrześcijaństwo pełni rolę służebną wobec syjonizmu - syjonizmu, który w chrześcijaństwie jest zakodowany.
  Syjonizm w natarciu
 • @Rzeczpospolita 15:12:43
  Kasowanie komentarzy, czyli cenzura to cecha tych wszystkich blogerów i stron internetowych, którzy i które pełnią służalczą rolę względem mocodawców. Jeśli brak kontrargumentów, to przecież nie pozostaje nic innego jak cenzura.

  Cenzurują np. kreatury z niepoprawni.pl - niejaki Gawrion, u którego pisuje z wzajemna aprobatą krzysztofjaw z neon24.pl. Cenzuruje gajowy Marucha, bo nie ma argumentów na obronę żydowierstwa, itd., itp.

  Niestety, prawda jest banalna: każda fałszywa ideologia (także religijna), każdy totalitaryzm (także religijny) ucieka się do cenzury.
  KOMENTARZE usunięte przez TEZEUSZA(Dziennikarza Ob.)CZĘŚĆ 2
 • @ Autor - 5*
  DK
  KOMENTARZE usunięte przez TEZEUSZA(Dziennikarza Ob.)CZĘŚĆ 2

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30