Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
644 posty 4482 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @Oscar 11:42:06
  "komunizm był skrajnie anty "gender" był siermiężny do bólu...nawet pornografia była zakazana i ścigana prawem."
  __________

  Tak było dopiero wtedy, gdy Żydostwo pozbawiono władzy.

  W Rosji już w 1917r. żydowska rewolucja zlikwidowała instytucję małżeństwa, promowała „wolną miłość”, homoseksualizm, do szkół wprowadzono wychowanie seksualne, w organizacjach młodzieżowych wprowadzono obowiązek zaspokajania popędu płciowego, wydano dekret o „uspołecznieniu panienek i pań”. Żyd, dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką – autorem tej koncepcji był żydowski zwyrodnialec L.Trocki. Żydo-bolszewicy chcieli przejąć kontrolę nad wszystkimi dziećmi poczynając od ich narodzin.

  Identyczna degeneracja kultury, rodziny, społeczeństwa dotknęła społeczeństwo węgierskie w trakcie żydowskich rządów w Węgierskiej Republice Rad w 1919r. – na szczęście był to eksperyment krótkotrwały, trwał zaledwie 133 dni. Węgrzy zlikwidowali zbrodniczy żydowski eksperyment.
  Kto wydał rozkaz zamordowania Jörga Haider’a?
 • 5*
  DK
  Upartyjniona prokuratura Zbigniewa Ziobro
 • @ele 12:08:18
  "Słowianie ! trzeba przejąć żydo-lewacką UE !"

  To nie jest możliwe, ani teraz (a), ani potem (b).

  (a) Teraz nie, ponieważ Słowianie nie posiadają żadnych struktur organizacyjnych, obronnych, nawet w swoich własnych państwach narodowych, a tym bardziej nie istniejemy jako Słowianie na forum międzynarodowym Europy, mimo, iż stanowimy ludnościową większość. Taką międzynarodową organizację posiadają w Europie Żydzi.

  (b) Potem także nie, ponieważ UE, jako całkowicie sztuczny twór stworzony wyłącznie dla żydowskich interesów, przestanie istnieć.


  "Dla ratowania Polski warto wdepnąć ! test to czy Konfederacja jest otwarta na wszystkie opcje patriotyczne ! "

  Nie warto. Cała ta impreza pomyślana jest głównie dla zwiększenia frekwencji w tzw. eurowyborach, którymi Polacy, podobnie jak wszystkie pozostałe nacje - z wyjątkiem Żydów, choć to przecież nie Europejczycy -, przestają się interesować. Poza tym europosłowie nie tworzą w UE prawa - nie posiadają takich uprawnień. To jest tylko banda darmozjadów.

  Nie sądzę, żeby Konfederacja była otwarta na autentycznych polskich nacjonalistów. Przypomnę, że przedstawiciele naszego Stowarzyszenia WPS zostali usunięci z kongresu Ruchu Narodowego Winnickich, Bosaków i reszty żydowskiego towarzystwa.
  Żydo-reżim IIIRP sam organizuje własnych kontestatorów
 • 5*
  DK
  WOJNA BOGÓW: Dwa Oblicza Neojudaizmu (cz. 6 z 8)
 • @ Autor - 5*
  DK
  Czy JPII będzie dalej bruździł zza grobu
 • @dr nowopolski 16:55:48
  Zbyt niefrasobliwie podchodzi Pan do historii, a jest to dziedzina złożona, której nie da się przedstawić w systemie zero-jedynkowym.

  I tak np.:

  1) ZSRR wysyłał do Polski własne zboże, choć w tym samym czasie na Ukrainie ludzie umierali z głodu i zdarzały się przypadki kanibalizmu (na podst. stenogramu rozmów W.Gomułka, N.Chruszczow z 19.10.1956r., referenta Wydziału KC PZPR, J.Dzierżyńskiego - http://wyborcza.pl/1,135424,19033328,awantura-z-chruszczowem.html)

  2) Polityka Zachodu, nie przewidywała istnienia Państwa Polskiego po wojnie. Żydo-sanacyjny rząd RP w Londynie sprzeciwiał się przyłączeniu do Polski Ziem Odzyskanych, a żydo-bolszewia (tzw. stalinowcy, których dzieci są dzisiaj demokratyczną elitą IIIŻydo-RP) domagała się włączenia Polski do ZSRR jako kolejnej republiki rad. - Jak wiemy nie było na to zgody władz ZSRR, głównie J.Stalina.

  3) Gen.W.Anders (Żyd, internowany w mieszkaniu Ł.Berii, szefa NKWD), po śmierci gen.W.Sikorskiego przekształcił tworzone w ZSRR WP w wojsko żydowskie - element żydowski dominował (tak powstawała armia Izraela). Dopiero interwencja władz ZSRR zatrzymała proces zażydzania WP.

  4) Proces eliminowania polskiej inteligencji trwał w PRL do 1956r., a Stalin zmarł w 1953r. - zatem, kim byli kontynuatorzy?

  5) W 1956r. zmuszono marszałka K.Rokosowskiego do opuszczenia Polski. Prawdziwym powodem było przedstawione na zjeździe partii żądanie Rokosowskiego wymiany oficerów pochodzenia żydowskiego na oficerów narodowości polskiej wyszkolonych już po 1945r.
  _______________________________________________

  PS
  Jest niestety faktem, że rosyjskie media, kultura, świat polityki są zażydzone. Na szczęście resorty siłowe FR znajdują się pod kontrolą Rosjan - na jak długo taki stan okaże się skuteczny zobaczymy (?).

  Brak zdecydowanego, skutecznego, odżydzenia życia politycznego współczesnej Rosji wynika z tych samych przyczyn (ogółnie: międzynarodowe zależności finansowo-gospodarcze, reperkusje polityczno-medialne), które uniemożliwiały ten proces w ZSRR oraz we wszystkich państwach dawnego bloku wschodniego, co jak wiemy dla większości skończyło się tragicznie.
  Duch generalissimusa wiecznie żywy
 • @Oscar 18:50:09
  Oczywiście, że PLL LOT wstrzymały loty dlatego, że przede wszystkim inne państwa zamknęły dla Boeinga 737 przestrzeń powietrzną.
  Wskazuje na to informacja z: https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-samoloty-boeing-737-max-uziemione-w-calej-unii-europejskiej,nId,2880327

  Nie jest także wykluczone, że bojkot amerykańskich samolotów przez UE wynika z przyczyn politycznych.
  Bojkot Boeinga
 • @Oscar 16:22:09
  PLL LOT zawiesił loty maszyn 737 MAX - https://www.money.pl/gospodarka/katastrofa-boeinga-pll-lot-zawiesil-loty-maszyn-737-max-6358665531082369a.html
  Bojkot Boeinga
 • @ Autor - 1*
  Odnosząc się do pańskich niezmordowanych wynurzeń wspólnocie interesów USA-FR, muszę przyznać, że nie bardzo rozumiem sens wysiłku dla tej wielce syzyfowej pracy.

  Oto, co zostało z tej wzajemnej współpracy i bezpieczeństwa w ramach NRC:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/06/NATO-bazy.jpg

  Zatem pozwolę sobie udzielić rady w pańskim stylu:

  panie Arjanek, nie o...ć się tylko myśleć, choćby tylko troszkę, ale trzeźwo.
  Rosja i NATO wspólnie zwalczają nacjonalizm.
 • @Arjanek 07:50:31
  Odnosząc się do pańskich komentarzy, muszę przyznać, że nie bardzo rozumiem sens wysiłku dla tej wielce syzyfowej pracy.

  Oto, co zostało z wzajemnej współpracy i bezpieczeństwa w ramach NRC:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/06/NATO-bazy.jpg

  Zatem i ja pozwolę sobie udzielić rady w pańskim stylu:

  panie Arjanek, nie o...ć się tylko myśleć.
  20 lat w bandyckim NATO
 • Bandytyzm NATO
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/03/2-1.jpg

  Poszerzone wydanie pracy, ukazującej kulisy bratobójczej wojny w Jugosławii i niechlubną rolę, jaką odegrały w niej państwa NATO (przede wszystkim U.S.A.), a wszystko to na szerokim tle obejmującym międzynarodowy handel bronią, konflikty etniczne na całym niemal świecie oraz rolę państwa Izrael w ich podsycaniu.
  20 lat w bandyckim NATO
 • @Arjanek 15:14:21
  Niepotrzebnie Komentator interpretuje - interpretacja w iście rabinicznym stylu - ten "akt założycielski", który był czymś w rodzaju listu intencyjnego, a który, jak wiemy, nigdy nie był realizowany przez USA i od dawna stracił jakiekolwiek znaczenie.

  USA chciało tym "aktem" jedynie uśpić czujność Rosji wobec swojej agresywnej polityki:

  NATO and Russia do not consider each other as adversaries. They share the goal of overcoming the vestiges of earlier confrontation and competition and of strengthening mutual trust and cooperation.

  (NATO i Rosja nie uważają się za przeciwników. Mają wspólny cel przezwyciężenia pozostałości wcześniejszej konfrontacji i konkurencji oraz wzmocnienia wzajemnego zaufania i współpracy.)
  20 lat w bandyckim NATO
 • Prezydent Czech Milosz Zeman zaapelował o przeprowadzenie referendum w sprawie dalszego członkostwa w UE i NATO
  https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-czech-apeluje-o-referendum-ws-dalszego-czlonkostwa-w-ue-i-nato-6027389329577089a
  20 lat w bandyckim NATO
 • @ Autor - 5* ............... "Bez prawdy nie będzie pojednania"
  Nie tylko Ukraińcy, ale także i my, i Kościół, i światowa syjonistyczna międzynarodówka, musimy stanąć w prawdzie:

  "Polacy, Ukraińcy, Słowianie, kto między nas sieje nienawiść?" -
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/136748,polacy-ukraincy-slowianie-kto-miedzy-nas-sieje-nienawisc
  Ukraińcy – stańcie w prawdzie!
 • @ Autor - 5* ........................ zwykła „Banda Boga”
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/05/armia_boga.jpg
  WOJNA BOGÓW: Złodziej pod sztandarem "Nie Kradnij"
 • @MacGregor 10:08:48
  Proszę sobie samemu odpowiedzieć na kolejne istotne pytanie:

  czy byłoby możliwe dążenie syjonistycznego Żydostwa do podboju narodów (i czy ktokolwiek zadawałby wtedy pytania podobne do pańskiego), gdyby wcześniej narody nie zostały barbarzyńsko podbite przez chrześcijaństwo, czyli przez religię wywodzącą się z judaizmu biblijnego?
  _____________________

  Co do pańskiego pytania, to nie istnieje żaden kontrast, ani sprzeczność, między dążeniem syjonizmu do podboju świata a katolickim (żydo-katolickim) zbawieniem. Syjonistyczny podbój dotyczy sfery realnej, natomiast katolickie zbawienie (zbawienie duszy, nie ciała) dotyczy sfery mistycznej.
  Trzeba jednak zauważyć, że na mistyczne zbawienie według katolicyzmu zasłużą jedynie ci, którzy w serze realnej poddadzą się realnej - ziemskiej władzy Kościoła (wypełnianiu jego nauczania - nauczania zapisanego w żydowskiej Biblii), a co zatem także władzy syjonistycznych reżimów mających wsparcie tegoż Kościoła ("antysemityzm jest grzechem", "nacjonalizm jest herezją").
  WOJNA BOGÓW: Złodziej pod sztandarem "Nie Kradnij"
 • @ikulalibal 15:59:58
  Wychodząc z pańskiego punktu widzenia należałoby uznać za niewiarygodny i odrzucić taki np. tekst z GW (tekst w kolorze niebieskim pt. Amerykański sennik. Stany Zjednoczone pogodnych niewolników):

  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/140172,usa-rozwoj-czy-upadek

  Nie popadajmy w paranoję. Zdarza się, że niektóre informacje (także opinie) mogą być właśnie tym cenniejsze, że są prezentowane we wrogich, antypolskich mediach.
  Władysław Gauza - ELITY III RP – RODOWÓD
 • @ikulalibal 13:03:27
  1. Nie ma znaczenia skąd autor czerpie informacje, jeśli informacje te mają potwierdzenie w różnych źródłach.

  2. Jeśli informacja nie jest korzystna dla środowiska, które ją publikuje (np. paryska Kultura), to jest raczej fakt potwierdzający wiarygodność informacji.
  (Na podobnej zasadzie można oceniać wiarygodność informacji w GW, czy ND.)
  Władysław Gauza - ELITY III RP – RODOWÓD
 • @ Autor - 5*
  Żydowskie zbrodnie na Polakach ciągle pozostają bezkarne, nie wolno o nich mówić i pisać. Fakt ten potwierdza, że władza w IIIŻydo-RP/Polin należy do syjonistycznej zgnilizny.
  Władysław Gauza - ELITY III RP – RODOWÓD
 • @ Autor - 5*
  Syjonistyczne kreatury pozbawiły honorowego obywatelstwa ks.H.Jankowskiego

  ________________________
  Rada Miasta Gdańska pozbawiła ks. Henryka Jankowskiego tytułu honorowego obywatela miasta Gdańska. Następnie radni przyjęli uchwałę o rozbiórce pomnika ks. prałata oraz zmianie nazwy skweru noszącego dotychczas jego imię. Za przyjęciem obu uchwał podczas sesji Rady Miasta głosowali radni Koalicji Obywatelskiej i klubu Wszystko dla Gdańska. Radni PiS nie brali udziału w głosowaniu.

  za: https://fakty.interia.pl/polska/news-ks-jankowski-pozbawiony-tytulu-honorowego-obywatela-miasta-g,nId,2871733
  _______________________

  I co wielce charakterystyczne, syjonistyczne Żydostwo ponad podziałami, wspólnie razem - PO i PiS (PiS się wstrzymało od głosu, co na jedno wychodzi) - przeciw księdzu Polakowi, przeciw Polakom.
  Nie taki Prałat straszny, jak go malują

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031