Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • Autor 5*
  DK
  _________

  Dyktator A.Łukaszenko poniewiera spedaloną demokracją UE - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/163324,dyktator-a-lukaszenko-poniewiera-spedalona-demokracja-ue
  Wojna RP już i z Czechami i z Białorusią!
 • Autor 5*
  DK
  ACHTUNG! Sataniści opanowali świat!
 • @ikulalibal 23:31:51
  "Europa którą szanuję i w istnienie której wierzę"

  To nie może być kwestią wiary. Albo coś istnieje, albo tego nie ma.

  Jak do tej pory jedyna w Europie, jako tako licząca się partia narodowa (umiarkowane poparcie), francuskie Zjednoczenie Narodowe (do 2018r. Front Narodowy) Marine Le Pen musiała na swoją działalność zaciągnąć kredyt w Rosji, a przede wszystkim zezwolić na zażydzenie i spedalizowanie swoich szeregów.

  Europa, o której Pan myśli już nie istnieje, pozwoliła Żydom założyć sobie unijny gorset. Wszystkie partie polityczne są kontrolowane przez światowy syjonizm i finansowo ubezwłasnowolnione przez wszechpotężną finansjerę.
  Wystąpienie A. Łukaszenki 17 września 2021 r. w Mińsku
 • @ikulalibal 21:47:16
  "W taki że [Europa] wyzwoli się spod okupacji atlantyckiego lewiatana."

  To już nie jest możliwe - Europejczycy nie posiadają ani sił, ani środków.
  W wynoszonej dzisiaj pod niebiosa żydowskiej Republice Weimarskiej w końcu lat 1920. w Berlinie było zarejestrowanych 120 tys. prostytutek, z czego 1/4 stanowiły prostytutki męskie. Trzeba było A.Hitlera, żeby to szambo zlikwidować, ale Hitler i jego nazizm zostały wykreowane przez żydowsko-anglosaskie kapitały, przez tych, którzy zbudowali Republikę Weimarską, jako etap do podboju Europy i Azji od Lizbony do Władywostoku.
  Wyzwolenie Europy może nastąpić już tylko z zewnątrz w wyniku starcia Rosja, Chiny - USA (Zachód), ale rezultaty takiego starcia są trudne do przewidzenia.
  Wystąpienie A. Łukaszenki 17 września 2021 r. w Mińsku
 • Godzi się przypomnieć niektórym Komentatorom - szczególnie żydo-katolik "miarka" winien to przemyśleć
  Widoczną poniżej granicę wytyczył w 1918r. doradca brytyjskiego MSZ, Lewis Bernstein Namier, cioteczny dziadek panów J. i J.Kurskich (jeden od PiS-dzielskiej TVP, drugi od gadzinówki Michnika).

  Tzw. mały traktat wersalski z 1919r., którego podpisanie wymuszono na państwach Europy środkowo-wschodniej wymuszał finansowanie oświaty i kultury jednej tylko mniejszości etnicznej, żydowskiej. Pozostała niepolska ludność ziem wschodnich IIRP była traktowana jak obywatele drugiej kategorii, nie tylko nie miała żadnej pomocy władz IIRP, ale utrudniano jej dostęp do szkolnictwa wyższego oraz do prawosławnych praktyk religijnych (niszczono cerkwie przy aprobacie żydo-katolickiego Kościoła).

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/2000px-curzon_linia-svg.png
  Wystąpienie A. Łukaszenki 17 września 2021 r. w Mińsku
 • @werka1321 07:54:51
  Czy to UE prowadzi TV Biełsat, czy to UE finansuje ZPB z szefową Borys, Orechwo-Bancer, czy to UE blokuje wjazd Polakom z Białorusi? Nie, te działania prowadzi żydowski reżim IIIRP.
  Oczywiście, że UE i USA nie tylko te działania popierają, ale wręcz nakazują.
  Wystąpienie A. Łukaszenki 17 września 2021 r. w Mińsku
 • @miarka 08:20:10
  "Takie schizofreniczne myślenie jest typowe dla wszystkich państw wyłonionych z ZSRR, z Rosją włącznie. Oni wszyscy byli katami, a teraz chcą żeby ich widziano nie tylko jako jako realizujących sprawiedliwość dziejową, ale nawet ofiary."

  Nieszczęsny żydo-katoliku, a jak to jest żydo-katolickim Kościółkiem, czyż nie był i nie jest naszym katem, czyż nie żąda sprawiedliwości i przejmowania naszej ziemi dla swoich interesów, czyż nie każe widzieć siebie w roli ofiary?
  Wystąpienie A. Łukaszenki 17 września 2021 r. w Mińsku
 • W 1956r. S.Wyszyński odnawia Śluby Narodu Polskiego – w jakiej intencji?
  W sytuacji, gdy prawie cały kraj został opanowany przez wojska szwedzkie i rosyjskie, król Jan II Kazimierz Waza (w latach 1646-48 kardynał Kościoła) złożył we Lwowie w 1656r. tzw. Śluby lwowskie. Obiecał, że poprawi sytuację szlachty, chłopów i mieszczan, kiedy tylko kraj zostanie uwolniony spod okupacji. Jednak Polska musi być nadal poddaną Rzymu, czyli żydo-katolickiego Kościoła, co symbolizuje oddanie Rzeczpospolitej pod opiekę Matki Bożej, którą w Ślubach lwowskich Jan II Kazimierz Waza nazwał Królową Korony Polskiej.

  A więc sytuacja materialna szlachty, chłopstwa, mieszczaństwa, czyli całego polskiego społeczeństwa była zła – za sprawą Kościoła (I RP w interesie Kościoła próbowała narzucić Rosji i Szwecji żydo-katolicyzm) i Żydów trwał gospodarczy upadek Polski.
  Kwestię żydowską wyjaśnił prof. Jan Rutkowski:

  „W XVII w. życie gospodarcze w Polsce znajdowało się całkowicie w rękach Żydów.” – „Zarys gospodarczych dziejów Polski” 1923r. s.221

  26 sierpnia 1956, a więc po pamiętnym czerwcu 1956, gdy Żydostwo (Żydo-bolszewia) utraciło w PRL władzę, na Jasnej Górze kard. S.Wyszyński składa Śluby Narodu Polskiego – odnawia oddanie Polski w opiekę Matce Bożej, Królowej Polski. – Przed kim miałaby Polskę chronić, czyżby przed Polakami -?
  Koń (trojański) jaki jest, każdy widzi?
 • Autor 5*
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2016/08/14068165_1737676563152538_8995005533677131543_n.jpg

  Obawiam się jednak, że turbożydo-katolicy z radością powitaliby poniższą sytuację, a przynajmniej ci turbożydo-katolicy popisujący się bezmyśleniem na Neon24.pl:

  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2017/02/184174_cf331c56-d225-4656-a34b-f1bd80183fc9_665x665.jpg
  Portal Magnapolonia ostrzega: Katolicy to podludzie.
 • @miarka 09:59:38
  Na żydo-katolika można liczyć jak zawsze i jak zwykle merytoryczny jest niezwykle.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @fiesta 23:56:42
  Człowieku, spróbuj się leczyć, choć nie wiem, czy istnieją skuteczne leki na debilizm, ale zawsze możesz się obwiesić - będzie to jakieś rozwiązanie i chyba zadowalające i ciebie i nas.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @Oracz 22:38:37
  Polityki nie odmaluje się dwoma kolorami, czarnym i białym - to nie jest możliwe. Cele polityczne osiąga się różnymi metodami, chodzi jednak głównie o to, żeby polityczne cele nie były zbrodnią przeciw narodowi, tylko stanowiły bezpieczeństwo wewnętrzne i zewnętrzna państwa i możliwość rozwoju państwa i narodu.

  Prawdą natomiast jest to, że żołnierze Żukowa zrobili porządek z żydowskim NKWD.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @Oracz 22:30:40
  To prawda.
  Na stronie WPS mamy o tym tekst, ale muszę się do niego dokopać.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @Oracz 21:47:48
  "psychopata i paranoik Stalin" - niestety, ale to są żydowskie brednie.

  To właśnie Stalin oraz A.Wyszyński (stryjeczny brat świętego Wyszyńskiego) rozpoczęli w latach 1930. oczyszczanie aparatu władzy z żydowskich zbrodniarzy. A.Wyszyński zapłacił za to głową, został zamordowany w Nowym Yorku w 1954r.
  W pewny sensie dopuszczono także do śmierci J.Stalina, ponieważ NKWD, które pełniło straż przy Stalinie na rozkaz Berii nie powiadomiło lekarzy.
  ___________

  Strajki zakończyły się już we wrześniu 1980r. podpisaniem porozumień. Ponieważ nie doprowadziły one do obalenia ekipy Gierka, żydowska junta Jaruzelskiego-Kiszczaka dokonała w październiku zamachu stanu. Gierka zamknięto - odizolowano - w szpitalu. Żydowska rebelia mogła być kontynuowana.
  W 1985. Jaruzelski spotkał się w NY z Rockefellerem oraz z szefami CIA i Mossadu.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @Anna-PK 21:09:19
  Niczego takiego nie sugerowałem, po prostu tak mi skojarzyło z tkactwem i haftami.
  Ach, jak ten świat się zmienia...
 • @fiesta 21:04:54
  Lubisz sobie ulżyć, to dobrze i nie krępuj się, ten post i twój komentarz jedynie do tego się nadają, a więc czytaj i morduj konia. Ale nie przesadź, bo nabawisz się nerwicy. I gdy nawiedzi cię kolega - a USA przecież mocno spedalone - to będziesz bezużyteczny.
  Panslowianin ubolewa nad posoborowiem.
 • @ Autorka
  Babka ze strony matki panów Kurskich (jeden od TVP, drugi od gadzinówki Michnika) także była regionalistką i badaczką haftów, tkanin oraz strojów Warmii i Mazur. Zresztą była to rodzina o szerokich zainteresowaniach, także politycznych. Rodzony brat babki, Lewis Bernstein Namier jako doradca brytyjskiego MSZ nawet wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która obowiązuje dzisiaj.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/03/2000px-curzon_linia-svg.png
  Ach, jak ten świat się zmienia...
 • @krzysztofjaw 19:03:45
  Tak może uczyli Pana w szkole, ale dzisiaj sam Pan może poszerzyć swoją wiedzę z historii.

  Otóż rola Piłsudskiego (przywiezionego do Polski przez Niemców w zaplombowanym wagonie, jak wcześniej Lenina do Rosji - zresztą obaj panowie znali się doskonale) sprowadzała się do likwidacji Polski poprzez umożliwienie rozlania się żydowskiej rewolucji z Rosji na Niemcy i resztę Europy, a Polska - ten "wersalski bękart" - stanowiła przeszkodę.
  Piłsudski zrobił swoje i podał się do dymisji premierowi Witosowi, w bitwie warszawskiej nie uczestniczył.
  82 rocznica agresji Sowietów na Polskę!
 • 21 czerwca 1990 r. Senat KUL jednogłośnie zatwierdził
  uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu „za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie”.

  https://www.kul.pl/doktor-honoris-causa-kul-zbigniew-brzezinski,art_11697.html

  Jako doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego USA, Brzeziński działał m.in. na rzecz wsparcia opozycji antykomunistycznej, w tym „Solidarności” w Polsce i mudżahedinów w Afganistanie.
  Koń (trojański) jaki jest, każdy widzi?
 • Autor 5*
  DK
  Wieszania nie będzie.

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930