Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
686 postów 4787 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • Komentarz do powyższego tekstu ze strony WPS
  veri 17 lipca 2019 o 09:22

  A. Hitler : „To, że świat antyczny był taki piękny, pogodny i bezproblemowy, bierze się stąd, że był wolny od dwóch plag: syfilisu i chrześcijaństwa.”

  Odstawiając na bok interesowną, żydowską propagandę w religijnym temacie można sobie samodzielnie, na bazie prawdy, logiki i przyzwoitości układać te puzzle …

  … najcięższy cios, jaki kiedykolwiek uderzył w ludzkośc było nadejście chrześcijaństwa. Bolszewizm jest nieślubnym dzieckiem chrześcijaństwa Celowe kłamstwo w kwestii religii zostało wprowadzone na świat przez chrześcijaństwo. Bolszewizm praktykuje kłamstwo o tym samym charakterze, gdy twierdzi, że przyniesie wyzwolenie ludzkości. W starożytnym świecie stosunki między ludźmi i bogami zostały założone na instynktownym szacunku. To był świat oświecony ideą tolerancji. Chrześcijaństwo było pierwszy wyznaniem na świecie do eksterminacji swoich przeciwników w imię miłości ( perfidia u Żydów to ich „spécialité de la maison” ) Jego myślą przewodnią jest nietolerancja. Chrześcijaństwo jest prototypem bolszewizmu tj. mobilizacja mas niewolników przez Żydów mających na celu podważania idei społeczeństwa … w tym miejscu można zapytać : skąd u Żydów bierze się taka potrzeba układania życia obcym im gojom poprzez trującą dawkę jaką były, wykoncypowane przez nich ideologie ( na religijnym -chrześcijaństwo a na politycznym- socjalizm, komunizm, demokracja ) ?! … na jednym z forum jakiś gostek ( na 100% Żydek ) rozpływał się w zachwycie nad tym jakimi to dobrodziejstwami – na przestrzeni ostatnich 2 tys. lat – obdarzyli Żydzi ludy Europy. Gdy zapytałem : za jaką cenę ? – to w moją stronę poleciały faszystowskie, nazistowskie ( typowe dla Żydów ) epitety.

  .Wszyskie judeo-chrześcijańskie religie, wbrew pozorom charakteryzują się wyraźną pogardą do życia i natury. Są to religie dla przegranych i marzycieli, którzy nie mogą poradzić sobie z wyzwaniami życia, wolą wegetować razem, ufając, że „ostatni będą pierwszymi, a pierwsi będą ostatnimi,” Np. dla chrześcijańskiej religii upośledzony umysłowo, oszukany, chory jest bardziej wartościowy od obywatela pracowitego i twórczego. Stanowi ona zbiór norm i wartości, które wprowadzone przekładają dziewicę nad matkę, mnicha nad ojca rodziny, a słabych i cierpiących powyżej silnych i zwycięskich oraz zmarłych nad żyjącymi. To gardzenie każdą przyjemnością w życiu i gloryfikacja samodzielnych tortur i wyniszczenie jako pozytywne wskazanie. Człowiek ma walczyć z ciałem i zaakceptować, to że urodził się naczyniem grzechu.
  Bez względu na to pod jakim kątem na to patrzymy, judeochrześcijaństwo stanowi wypaczone i mizantropiczne nastawienie do życia, które w żadnym wypadku nie powinno być tolerowane w żadnym zdrowym społeczeństwie.

  ” Chrześcijaństwo ” – znając pogardę jaką mają ci, którzy uważają się za rasę panów … gdyby to było dobre dla gojów to Żydzi by im tego nie aplikowali, prawda ? Logika się kłania ( parę, w tej melodii komentarzy, które zostawiłem u „Gajowego Maruchy” posłał on był je w wirtualny niebyt – wspomniałem tu jakiś czas temu o tym )

  ____________

  veri 17 lipca 2019 o 09:34

  ” co nas obchodzą, ich pojebane historyjki z przeszłości,” –

  – przez lata bywania na necie poczyniłem spostrzeżenie, że na portalach, forach gdzie na religii, Kościele, duchownych urządzają sobie bezprzykładną jazdę jakąkolwiek wzmianka o żydowskiej proweniencji tej religii i apel o jej odrzucenie spotyka się z natychmiastowym cenzuralnym aktem ( kasownik ban )… pali się nie tylko czerwone światełko a latarnia ? ( „Gajowy” też to skasował )

  ps. podobnie jest z PiS-em.
  Zakłamać Świat Bogiem ENTROPII i zrobić na tym biznes
 • @ Autor - 5*
  Co zrobić, polscy żydo-katolicy nie mają poczucia humoru, a świat zewnętrzny objaśniają im żydo-media. Stąd ci nieszczęśnicy nie wiedzą, że w Gdańsku jest Pan postacią widywaną i znaną.
  POLICJA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU
 • Turbożydo-katolik S.Michalkiewicz
  Stanisław Michalkiewicz ostro podsumował działalność Huberta Czerniaka. Odniósł się przy tym do listu internauty, który zarzucił publicyście nierzetelność i bycie opłacanym przez kogoś, bo na antenie Mediów Narodowych skrytykował „alternatywnego medyka”.

  – Ostatnim razem miałem takie krytyczne uwagi pod moim adresem po tym, jak powiedziałem, że „Wielka Lechia to UBeckie rzygowiny”. Powtórzyłem to w tym programie wiedząc, że pan dr Czerniak jest jednym z propagatorów Wielkiej Lechii – przypomniał Stanisław Michalkiewicz, publicysta „Najwyższego Czasu!”. – https://nczas.com/2019/07/12/michalkiewicz-nie-ma-watpliwosci-ws-dra-czerniaka-najwyzszy-czas-by-przestal-byc-waznym-elementem-konfederacji-video/
  ___________________________

  Ten wielce rzetelny żydo-katolik i komentator (był honorowym prezesem PAFERE – polsko-amerykańskiej fundacji edukacji i rozwoju; jedna z idei PAFERE: zamiast funkcji socjalnych państwa wystarczy katolicka jałmużna) jest także bardzo rzetelnym zwolennikiem liberalizmu gospodarczego, czyli de facto żydowskiego kapitalizmu i tego wszystkiego, co ten żydowski kapitalizm ma uchronić przed zlikwidowaniem.
  Zatem nie należy się dziwić, że ów rzetelny komentator pluje na prawdziwą historię Słowian.
  Wojna domowa „antysystemowców” i mediów „antysystemowych”
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:15:34
  Z całą pewnością nie mamy ambicji tworzenia cywilizacji polskiej z niczego, bez jakichkolwiek podstaw społeczno-politycznych - po prostu nie zajmujemy się teoretycznymi utopiami.

  I także z całą pewnością nie zaproponujemy wzorem Autora Cywilizacji Polskiej (CP) budowy cywilizacji jako tworu kosmopolitycznego z wszelkiej maści etnicznej zbieraniny, która jedynie wyrazi chęć współuczestnictwa w CP.

  Sądząc po treściach proponowanych w CP Pan chyba już wykonał swój mentalny skok, szkoda tylko, że jest skok znów w kierunku przeciwnym do właściwego, bo ponownie we wspakulturę, która od 1000 lat kształtowała i nadal kształtuje myślenie Europejczyków.
  Wojna domowa „antysystemowców” i mediów „antysystemowych”
 • @ Autor - 5*
  Autor: Berkeley72

  (cz. II „Przeciwentropii”)

  Rzecz o powstaniu „plemienia żmijowgo” (cz. ‘hada’) we wnętrzu świata indo-irańskiego
  _______________________

  Powyższy tekst zamieściłem na swoim blogu, ale ponieważ udało się Autorowi zamieścić swój tekst na własnym blogu na Neon24.pl, ja usuwam go ze swojego bloga.

  Od g. 15:15 do g. 19:30 tekst na moim blogu uzyskał 739 wejść oraz ocenę 3 (4 głosy)
  _______________________

  komentarze:

  Lubię czytać Wasze notki.
  бог istnieje...

  Talbot 15.07.2019 17:22:56
  _________

  Nie dość , że istnieje, to jest Rusinem.
  Jezus, Budda, Zuckerberg... Wszyscy jesteśmy Ukraińcami?

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201807308492170-Sputnik-Ukraina-Farion-Chorwaci-Budda-Wisznu/


  A Paliaki to cienkie bolki...

  Talbot 15.07.2019 17:32:33
  ________

  @Autor
  To chyba już starcze ograniczenie umysłu u autora.
  Przypisywać mnie wspólne poglądy z miarką może tylko ktoś jeszcze bardziej od miarki porąbany.
  Ewidentnie występują symptomy starczej sklerozy objawiające się też naciąganiu tez do z góry przyjętego założenia.

  Z mojej uwagi w Zakopanem, że nie Grecja jest początkiem myśli europejskiej, a raczej należy jej szukać na Środkowym Wschodzie (Persja, Sumer, Indie) co wzbudziło prawie apopleksję u Berkeleya, że zerwał się i uciekł, tu przedstawia przeciwną tamtemu poglądowi tezę.
  A przecież nie tak dawno zasugerowałem, że Sumeryjczycy (wg "historyków" - lud nieznanego pochodzenia) zjawili się nad zatoką Perską po wędrówce z rejonu Turkmenii, czy kotliny Fargaskiej.

  Z kolei - czy początek myśli filozoficznej należy łączyć z hinduizmem?
  W pierwszym przybliżeniu - tak.
  Tyle, że to przecież Indie były sukcesywnie zajmowane przez Ariów, a siedziby pierwotne tych ludów to raczej Międzymorze (Czarne i Kaspijskie) i rejony przyległe.
  Czyli nie hinduizm jest pierwotny.
  (Próby nadania rysu pierwotności tzw. Wedom Słowiańskim ma w takim ujęciu uzasadnienie tyle, że chyba jest to naciągana wersja).

  A co do judaizmu.
  Skoro już Berkeley sięgnął do literatury tematycznej hinduskiego pochodzenia, to niech jeszcze przeczyta Apokryfy Starego Testamentu (red. ks. Starowieyski). Tam polecam zwłaszcza Księgę Ezechiela.
  Moim skromnym zdaniem właśnie tam zastały sprokurowane zasady judaizmu.
  Natomiast ta księga nie należy do kanonu biblijnego, a biblijna Księga Ezechiela ma zupełnie inną treść - ewidentny kamuflaż.
  Ezechiel miał dostęp do pism (tabliczek) mezopotamskich - i stąd jego wiedza. Tyle, że to pisane było dla pustynnych pastuchów - stąd dostosowania do ich poziomu i mentalności.

  Chrystus chciał powrotu do korzeni, do tego, co wynikało z wiedzy Ariów - i dlatego został zamordowany przez dzicz żydowską.

  I taka uwaga - dotycząca kamiennych tablic mojżeszowych.
  1. w jakim języku były napisy?
  2. dlaczego były 2 tablice? Nie dało się zmieścić tego krótkiego tekstu na jednej? A może powinno być np. 5?

  I czy to nie nawiązanie do Tablic Szmaragdowych Hermesa Trismegistosa? Dwóch zresztą. Jaki sens w tym układzie ma rozbicie pierwszych tablic danych przez Boga? Ciekaw jestem myśli geniusza Berkeley University.

  Tyle, bo nie chcę się dalej pastwić nad góralami.

  Krzysztof J. Wojtas 15.07.2019 17:51:58
  ___________
  Zakłamać Świat Bogiem ENTROPII i zrobić na tym biznes
 • @miarka 15:16:54
  1. "Mową synonimów zubaża się język"

  Bzdura, jest dokładnie odwrotnie.
  Ale nie o synonimy akurat idzie, tylko używanie polskiego nazewnictwa wszędzie tam, gdzie to możliwe, a więc: zamiast angielskiego "satanism" istnieje polskie słowo "szatanizm".

  2. "A tam stoi: ."Pluralizm w rozumieniu wielości poglądów na drogi dojścia do wspólnego, ideowego, ludzkiego, szlachetnego celu ma sens ale tylko i wyłącznie w dyskusji zmierzającej do zrealizowania tego celu. – Inaczej mówiąc w ukierunkowanej „burzy mózgów”."
  Taki pluralizm jest moralny i cele ma ludzkie.

  Tak więc notka nie jest przeciwko pluralizmowi w ogóle a tylko przeciw jego niecnemu wykorzystaniu przez satanistów, przestępców zorganizowanych i trolli."

  A cóż to za brednie?
  Wymiana poglądów, opinii nie może być niczym ograniczana. Każde ograniczenie to dyktatura, szowinizm, totalitaryzm.
  Już sobie wyobrażam jak żydo-katolicki szowinista "miarka" określa, czy dana wypowiedź to niecny, czy "cny", pluralizm. Oczywiście ten "cny" jest słuszny, bo z żydo-katolickiego punktu widzenia.
  Panie "miarka",
  czas zmądrzeć i nie wypisywać żydo-katolickich dyrdymałów.
  Pluralizm, czyli szukanie cnoty
 • @ Autor - 1*
  Najpierw w kwestii formalnej, językowej.

  W języku polskim rzeczownik "diabeł" posiada wiele synonimów: czart, bies, Lucyfer, ..., szatan.
  Polski "szatan" w języku angielskim to "satan". Zatem winniśmy używać polskiej terminologii "szatanizm" zamiast angielskiej "satanizm".
  Dbajmy o język polski, o jego rozwój.
  ____________________

  "Domagający się dziś pluralizmu w istocie domagają się uprzywilejowania trolli, satanistów i przestępczości zorganizowanej.

  Oni chcą go dla siebie, dla swoich celów niecnych a nie dla swojej służebności celom ludzkim i celom społeczności chcącej trwać, a więc ideowej."

  Panie "miarka",
  można się zgodzić z eliminacją pluralizmu politycznego, a więc z eliminacją takiego stanu, który prowadzi do dysfunkcji państwa, jako reprezentanta interesów narodu. Nie będzie dobrze funkcjonować państwo, w którym interesy różnych mniejszości (etnicznych i grup interesu) będą równorzędne z interesem narodu.

  Natomiast żądanie eliminacji pluralizmu w obszarze wymiany poglądów to już cuchnie totalitaryzmem.
  Takim totalitaryzmem było i jest żydo-chrześcijaństwo (żydo-katolicyzm), były bolszewizm, faszyzm, nazizm.
  Zgoda na eliminację pluralizmu w obszarze wymiany poglądów likwiduje wolność i niezależność jednostki i narodu - stanowi pierwszy krok do wprowadzania totalitaryzmu.

  Panie "miarka",
  Pan jesteś wstrętnym żydo-katolickim szowinistą.
  _____________________

  Kwestia "łaski"
  Co to takiego "łaska"? Czy to nie jest aby czyjeś "widzi mi się"?
  Bo kto, wedle jakich kryteriów, przez kogo ustanowionych, miałby prawo udzielać "łaski"?
  Panie "miarka", to znowu jakieś brednie rodem z żydo-katolickiego elementarza totalitaryzmu.
  Pluralizm, czyli szukanie cnoty
 • @miarka 22:59:45
  "Szowinizm to agresja."

  I to u Pana wyłazi.
  Przecież to Pan chce cenzurować, wykluczać, eliminować, z Forum Polaków itd., itp.
  Acha, zapomniałem, Pan się broni - syndrom oblężonej żydo-katolickiej twierdzy w Panu się odzywa.

  To mamy już pański szowinizm, bezczelność, kłamstwo - czym jeszcze Pan nas uraczy?
  Co dalej z Neon24.pl?
 • @Jan Twardowski 20:59:02
  Pan jest Polakiem (chyba, tak mi się wydaje) tyle, że żydowiercą, a to oznacza, że jest Pan mentalnym Żydem - tak o wyznawcach żydo-katolicyzmu wypowiadają się najwyżsi hierarchowie pańskiego Kościoła.

  Dla Polski mentalny Żyd przedstawia taką samą wartość jak każdy syjonista - niestety.

  Może Pan sobie darować uszczypliwości pod moim adresem, bo one szkodzą raczej Panu, nie mnie.
  Co dalej z Neon24.pl?
 • @miarka 20:51:50
  Panie "miarka", z tej pańskiej paplaniny zupełnie nic nie wynika, poza ciągle jednym, żeś jest żydo-katolickim szowinistą.

  Pan nie polemizuje, Pan monologuje, w dodatku ciągle na tę samą nutę i niezbyt mądrze.
  Co dalej z Neon24.pl?
 • @Jan Twardowski 20:00:51
  Za to Pan znakomicie może robić za polską małpę w cyrku pana "miarki" - żydowierstwo ma Pan we krwi -, a na takich IIIŻydo-RP/Polin mocno stoi.
  Co dalej z Neon24.pl?
 • @ Autor - 1* - Panie "miarka", czy próbuje Pan czasami czytać ze zrozumieniem własne teksty?
  .
  (Forum Polaków - forum społeczności) - "Społeczności ideowej z misją ideową ponadpolityczną, ponadreligijną, ponadinteresowną osobiście, a służebną Polsce i Narodowi Polskiemu."

  i

  "W tych okolicznościach naszym nawet najświętszym ideom zostają przeciwstawione ideologie, herezje i głupoty, a świętościom i logice satanizm.
  Przypominam że każda odwrotka podstępnie czy odgórnie wprowadzana do naszego systemu wartości który ma z natury rolę władczą nad sferą polityki, w tym prawa i władzy jest satanizmem, jest promocją tego co destrukcyjne."

  Przecież to zestawienie sprzeczności.
  Poza tym, co według Pana oznaczają terminy: ponadpolityczny i ponadreligijny?


  "„ skoro to ma być Forum Polaków to nie może być na nim miejsca dla antypolaków jako równouprawnionych.
  Portal taki musi być bezpieczną ostoją dla tych którzy poważnie traktują swoją polskość.”

  Kto i wedle jakich i czyich kryteriów dokona rozróżnienia na Polaków i na antyPolaków oraz na tych z Polaków, którzy polskość traktują poważnie i niepoważnie?
  Na każdym niemal kroku wyłazi z Pana szowinista jedynie słusznych racji-idei - nie jest Pan w stanie pozbyć się żydowierczej spuścizny katolicyzmu.
  Perorując zza krzaków zapomina Pan całkowicie, Panie "miarka", że podstawową ideą Słowiańskości, Polskości jest wolność, niezależność, także wolność i niezależność wypowiedzi.

  A już zupełnie mnie Pan rozbawił poniższym zdaniem:

  "To nie jest kwestia świadomości, polityki czy religii, a samej istoty logiki, kwestia myślenia wiążącego przyczyny ze skutkami."

  Czyżbyś Pan zaliczał siebie do tych wiążących przyczyny ze skutkami? - W pańskim wykonaniu to kosmiczna megalomania.
  Co dalej z Neon24.pl?
 • @miarka 02:07:59
  "Ja pisałem o ""Ataku na Kościół (...). Pan to pomija, a "za to" mi tu podsuwa skojarzenia Kościoła z NSDAP, czy partią komunistyczną?"


  To, co łączy te trzy podmioty, to ten sam rodzaj szowinizmu i podłości, które leżą u podłoża wszelkich totalitaryzmów - Kościół z jego religią-ideologią także jest totalitarny.
  To właśnie judeo-chrześcijaństwo, które leży u podstaw cywilizacji Zachodu (cywilizacji judeo-chrześcijańskiej) zrodziło w tej cywilizacji totalitaryzmy.

  Pan nie jest w stanie tego zrozumieć, bo nie umie i nie chce dostrzec tego samego schematu ideologicznego: bezgraniczna wiara w mit religijny lub polityczny, odrzucenie wątpliwości i niezależnego myślenia, uznanie za najwyższy autorytet dogmat (religijny lub polityczny), eliminacja przeciwników jedynie słusznej racji (religijnej lub politycznej).

  Jeśli dla Pana wszystkie te podłości są wartością, to rzeczą zrozumiałą jest, że bliski jest Panu katolicyzm/żydo-katolicyzm, ale nie może być on utożsamiany z polskimi, słowiańskimi wartościami.
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • @Krzysztof J. Wojtas 22:40:11
  Nie, żydowski tygodnik korzysta ze znanych już faktów historycznych.

  Pytanie jest tylko takie, jaką haggadę Pan uprawia?
  Hołd pamięci dziełu R.Dmowskiego i I.J.Paderewskiego
 • @miarka 16:46:52
  "Atak na Kościół postrzegany wraz z jego wartościami jest zarazem atakiem na polskość i Polaków."

  Atak na NSDAP jest atakiem na Niemcy i Niemieckość.
  Atak na partię komunistyczną (tam gdzie miała władzę) jest atakiem na naród i państwo.

  Panie "miarka",
  jak Pan widzi każda szowinistyczna kanalia używa argumentacji z tej samej dialektyki.
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:53:43
  Pogląd nie może polegać na interpretacji faktów historycznych, ani na ich dopasowywaniu do własnych idei.

  Co jest złego w powoływaniu się na żydowski punkt widzenia, jeśli ten opiera się na faktach historycznych?

  Zarzucanie antysemityzmu, żydożerstwa jest cechą charakterystyczną dla żydowskich szowinistów, którzy tym sposobem próbują uniemożliwić obronę narodu i państwa przed wrogim działaniem syjonistów.
  Hołd pamięci dziełu R.Dmowskiego i I.J.Paderewskiego
 • @Rzeczpospolita 15:38:17
  Papieże i księża wielokrotnie używali określenia „judeo-chrześcijański” (również bez myślnika). Np. Papież Franciszek używa tego określenia w 15 rozdziale swojej encykliki „Pochwalony bądź” a Jan Paweł II w dokumencie „Kościół w Europie” w rozdziale 16.
  Nie jest to też określenie które pojawiło się ostatnio. Używali je w książkach np. ks. Karl Pieper (1929), Tadeusz Zieliński (1921, 1939), Ignacy Radliński (1898), katolickie czasopismo „Światło” (1897) itp. itd.
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • @miarka 15:07:18
  "Już nie raz pisałem że żydokatolicyzm dotyczy żydów którzy przeszli na wiarę katolicką, a fałszywy żydokatolicyzm odnosi się do agentury wewnątrzkościelnej żydów którzy się ochrzcili fałszywie."

  Dobrze, że ma Pan odwagę podpisać się pod własnymi idiotyzmami - jak na razie są to wyłącznie pańskie prywatne supozycje.

  A co do terminologii używanej przeze mnie: żydo-katolicyzm, judeo-katolicyzm, żydo-chrześcijaństwo, judeo-chrześcijaństwo, etc., to nie ja jestem jej twórcą i w tej kwestii proszę się konsultować z pasterzami swojego Kościoła, to terminologia stosowana przez jego hierarchów.
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • @trojanka 22:11:25
  Pani nie rozumie istoty problemu - prawdopodobnie jest to rezultat braku dostatecznej wiedzy o religiach w ogóle, niedostatecznej wiedzy historycznej o Polsce, o Kościele, o judaizmie.
  Osobnicy, którzy wyżej cenią sobie religię, jej instytucję, niż dobro własnego kraju, nigdy nie będą w stanie przeciwstawić się skutecznie jego niszczeniu.
  __________________

  "https://prawy.pl/66670-nienawisc-zydow-do-katolicyzmu-i-dyskryminacja-katolikow-w-izraelu/
  Pan też tej bajki???"

  A pani z jakiej bajki?
  Czy pani katolicyzm (prawidłowo żydo-katolicyzm) pozwala na miłość do mówiących prawdę o tej religii?

  Polecam:
  https://www.youtube.com/watch?v=E5hUNlV2Lc0
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • @maharaja 10:23:22
  1. "jeśli większość nie chce prawa adopcji dla jednopłciowych związków, jestem za tym, by to uszanować wolę większości."

  2. "Ale jeśli większość nie chce związków jednopłciowych, to uważam, że to jest naruszenie prawa jednostki do wchodzenia w związek jednopłciowy."
  _________________________

  Ad.1. Prawa do adopcji dzieci przez homoseksualistów nie wolno uzasadniać aprobatą (lub jej brakiem) większości.
  Jeśli bowiem społeczeństwo zostanie zdegenerowane poprzez system oświaty, media, itp. i przystanie na stosowanie wynaturzonego prawa lub wynaturzone prawo zostanie wprowadzone w wyniku politycznej manipulacji (jak w przypadku uznania homoseksualizmu za normę), to czy należałoby uznać taki stan za prawidłowy, za pożądany, za normalny?

  Dla prawidłowego psychicznego zdrowia, dla prawidłowego rozwoju osobowego człowieka i życia w rodzinie musimy, mamy obowiązek, przekazywać młodzieży normalne wzorce osobowe. Homoseksualizm normą nie jest, jest odejściem od normy, zaburzeniem normalności i nie należy i nie wolno propagować go jako stanu normalnego.

  Ad.2 To, czy homoseksualiści chcą żyć w związku, czy nie, leży wyłącznie w ich gestii i byłoby postępowaniem nieludzkim zabranianie im tego. - Ale czy muszą to być związki sformalizowane?
  Nie należy legalizować prawnie tego typu związków - byłoby to bowiem propagowanie zboczeń jako związku naturalnego ze szkodą dla społeczeństwa, dla jego prawidłowego, normalnego rozwoju. A właśnie ten rozwój winien być celem polityki.

  Urządzaniem marszy homoseksualistów (ciekawe tylko czy w tych marszach biorą udział prawdziwi homoseksualiści -?) zajmują się syjonistyczne organizacje dążące do degeneracji społeczeństw, a celem ostatecznym tego procesu jest niszczenie ludzkiej cywilizacji i depopulacja. A zatem brak przeciwdziałania procesom degeneracji społeczeństw ze strony władz politycznych, jest faktycznie wspieraniem tej degeneracji - co nie dziwi, jeśli rozumiemy, że na Zachodzie i w Polsce mamy do czynienia z syjonistycznymi reżimami.
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031