Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4049 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @slepa manka 14:14:12
  Proszę uchylić rąbka tajemnicy.

  A co do Żydów, to nie chodzi o cały naród żydowski, ale głównie o światową żydowską finansjerę, właścicieli FED, Bank of England i EBC.
  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:10:29
  I niech tak będzie,
  czego wszystkim szczerze życzę w Nowym Roku.
  Czy Grecja wyjdzie ze strefy euro
 • Obstawiajmy
  Moim zdaniem Międzynarodowy Żyd nie wypuści Grecji ze strefy €UE - jeszcze nie teraz, jeszcze jest zbyt mocny i skutecznie może szantażować i mordować polityków, jak np. prezesa Deutche Banku Alfreda Herrhausena w 1989r. - żaden problem.
  Poza tym powrót Grecji do własnej waluty, to o 11 mln (tyle ludności posiada Grecja) mniej niewolników, którzy pracują na rzecz Międzynarodowego Żyda.

  Dariusz Kosiur
  Czy Grecja wyjdzie ze strefy euro
 • @Janusz Górzyński 00:19:52
  Jeśli o własnej religii myśli Pan w sposób, w jaki odpowiada na komentarze, to mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że nic Pana nie łączy z religią, za której apologetę próbuje Pan uchodzić.

  Albo ktoś potrafi bronić wyznawanych przez siebie wartości, albo te wartości są mu obce lub nie istnieją, a on realizuje jedynie zlecone przez wrogów słowiańskiego narodu zadanie wyprowadzania go na manowce.
  Którzy Żydzi to hieny? Dlaczego żydy nienawidzą Polaków?
 • @Jan Paweł 09:35:11
  Tu co prawda wkraczamy w dogmatykę, której nie należy rozpatrywać pod względem logicznym (nigdy tego nie robię, bo i po co?), ale zgoda:
  "Bóg narodowości nie ma", jednak Jezus był także synem człowieczym, a więc jako człowiek narodowość posiadał on i jego rodzice, zwłaszcza matka - zresztą informują nas o tym ewangeliści.

  Nie dokonuję najmniejszej manipulacji, niczego od siebie nie dodałem, cytowałem jedynie ewangelistów, czyli pismo św. bez najmniejszej próby interpretacji z mojej strony.

  Nawet wniosek, że katolicyzm jest religią żydowską jest jedynie innym wyrażeniem równoważnej treści przekazanej przez JPII, prymasa Muszyńskiego oraz przez cenionego i chyba nie tylko przeze mnie, biblisty ks.prof. W.Chrostowskiego.
  Którzy Żydzi to hieny? Dlaczego żydy nienawidzą Polaków?
 • @night rat 09:06:42
  Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby człowiek o pseudonimie jak wyżej wypowiedział rzeczowo, czyli użył argumentów i nie chował swojej gęby i nazwiska za krzakiem.
  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura?
 • @slepa manka 22:07:11
  "(prof. Nowak) Ma pelne prawo widziec Rosje wspolczesna jako glowne zagrozenie dla Polski."

  Właśnie takie poglądy prof. Nowaka kwalifikują go jednoznacznie jako rusofoba i syjonistę.

  Pytanie pomocnicze:
  - czy to Rosja po 1989r. zlikwidowała polski przemysł, banki, handel, armię, doprowadziła do ponad 50% bezrobocia, do zapaści służby zdrowia, do emigracji zarobkowej młodych, do niszczenia kultury narodowej Polski itd., itp.?
  - czy to Rosja, jej obywatele, przejęli resztki polskich przedsiębiorstw?
  - czy to Rosja dyktuje Polsce kierunki polityki wewnętrznej i zagranicznej?
  itd.
  więcej tu: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/15/rusofob-to-patriota-czy-syjonista-nieuk-i-idiota/

  Czy Rosja jest zagrożeniem dla syjonistycznego Zachodu, czy ten Zachód (i wepchnięta w jego struktury Polska) dla Rosji? - mapka poniżej

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/rosja-dc485c5bcy-do-wojny.jpg

  Jeśli traktuje Pani powyższe wypowiedzi (wywiad w GW) prof. Nowaka jako merytoryczne, to nie widzę najmniejszych szans na rzeczową polemikę z Panią.
  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura?
 • Joko żydo-katolik popełnia pan grzech, panie Górzyński
  Jezus w oczywisty sposób identyfikuje się z Żydami żyjącymi w tamtych czasach, z ludem i plemieniem oraz religią (chociaż pouczał i poprawiał ich błędy). Bóg posłał go do plemienia Judy:
  „Do swej własności przyszedł [Judy], ale swoi [Juda] go nie przyjęli. Tym zaś [Żydom], którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego” (Ew. Jana 1.11-12)

  i w jasny sposób stwierdza,

  „Wy [poganie] czcicie to, czego nie znacie; my [Żydzi] czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Żydów” (Ew. Jana 4.22).


  Panie Górzyński,
  jak pan godzi uwielbienie dla żydowskiej religii żydo-katolicyzmu (żydo-katolicyzmu wg prymasa H.Muszyńskiego, judeo-chrześcijaństwa wg św. JPII) z niechęcią do Ż(ż)ydów? Przecież przez nich przychodzi zbawienie - tak głosi pismo święte.
  Którzy Żydzi to hieny? Dlaczego żydy nienawidzą Polaków?
 • Rebelie Międzynarodowego Żyda
  Międzynarodowy Żyd z USA już w maju 2013r. zorganizował w Turcji protesty przeciw Erdoganowi, które udało się spacyfikować tureckiej policji. Technika manipulacji społeczeństwem jest dokładnie taka sama jak w Polsce w 1980, czy jak obecnie na Węgrzech przeciw Orbanowi.
  Kilka dni temu Międzynarodowy Żyd próbował manifestować w Moskwie uruchamiając kolejnych swoich agentów – chyba jest ich coraz mniej (?). Żydo-media IIIRP stoją oczywiście po stronie „rosyjskiej” opozycji i bronią braci Nawalnych podkreślając ich polskie korzenie, co należy rozumieć jako korzenie tej samej żydowskiej, syjonistycznej, mafii, która uruchamiała w Europie wszelkie rewolty w ostatnich 200 latach, a która w 70% - 80% wywodzi się z terenów dawnej RP, czyli z dawnego Paradis Judaeorum wg rabina Mosze ben Israel Isserles, XVI w.

  Poniżej Ankara, 30 maja 2013

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/20160890-stambuc582-turcja-31-maj-2013-r-gezi-park-public-protest-przeciwko-rzc485dowi-rozprzestrzenic582-sic499.jpg
  Naprzód, ku przeszłości
 • @tuskożer 09:03:49
  Początek roku to dobra okazja do zmiany pseudonimu.
  Proponuję do wyboru: "głupotożer" lub po prostu "głupota"
  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura?
 • @Talbot 09:04:45
  Dugin nie jest już doradcą Putina.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/brzinskydugin.jpg
  Prof. A.Nowak – historyk, czy syjonistyczna kreatura?
 • Bardzo dobra refleksja
  Choć trudno przypuścić, żeby upadek Zachodu nastąpił już w 2015r.
  Niewątpliwie jednak Rosji udaje się wbijać coraz głębiej klin między Europę i USA. Europa nie ma żadnych interesów na Ukrainie, potrzebuje natomiast rosyjskiego rynku zbytu oraz rosyjskich surowców i nie tylko energetycznych.
  Sytuacja konfliktowa między Europą a USA będzie jeszcze bardziej napięta po podpisaniu umowy o rozszerzeniu strefy wolnego handlu między Europą a USA, co w praktyce oznacza utrzymywanie upadającego imperium Międzynarodowego Żyda przez Europejczyków.

  Niestety, w fatalnej sytuacji znajduje się nasza Polska pod żydo-rządami podległymi całkowicie Międzynarodowemu Żydowi z USA.
  Upadek USA, który w początkowej fazie objawi się wycofaniem wojsk agresora (US Army i NATO) z Europy, przybliży nas do likwidacji Polski jako państwa sojuszniczego względem USA chyba, że udałoby się zlikwidować żydo-rządy IIIRP lub przynajmniej zorganizować polską, narodową, polityczną elitę zdolną do przejęcia władzy. Między Niemcami i Rosją nie będzie mogło istnieć państwo, które reprezentuje interesy Międzynarodowego Żyda z USA - interesy wrogie zarówno wobec NRF i Rosji.
  Tylko co zrobić z Episkopatem Polski, czy szerzej z hierarchią KK, który popiera imperialną politykę Międzynarodowego Żyda z USA licząc na zwiększenie własnych wpływów na Wschodzie, czyli na skubanie nowych owieczek?
  Ukraina, Rosja, Zachód
 • @Rzeczpospolita 16:44:14
  I kwestia zasadnicza, jeśli ja mam być syjonistą, to kim jest osobnik Dzidek - apologeta żydowskiej religii katolicyzmu w Polsce.
  Albo Ochrona Zdrowia Narodu, albo rządy żydo-reżimu IIIRP
 • @Zdzich 02:38:03
  Panie Dzidek,
  sam pan widzi, że zwisanie z krzyża źle się kończy, nie dość, że nabił pan sobie guza przy upadku, to jeszcze zaczyna pan bredzić.
  Albo Ochrona Zdrowia Narodu, albo rządy żydo-reżimu IIIRP
 • @Jan Paweł 10:53:43
  Aż trudno mi uwierzyć, iż zapomniał Pan, że to, co mówił Jezus przekazali nam ewangeliści - ?
  Chyba, że żydowskich ewangelistów traktuje Pan in extenso jako naród wybrany - ?

  No, a poza tym Jezus sam mówił, że jest Żydem - Bóg posłał go do plemienia Judy:
  „Do swej własności przyszedł [Judy], ale swoi [Juda] go nie przyjęli. Tym zaś [Żydom], którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego” (Ew. Jana 1.11-12)
  „Wy [poganie] czcicie to, czego nie znacie; my [Żydzi] czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Żydów” (Ew. Jana 4.22).
  Kard. S. Wyszyński Aby Polska Polską była!
 • Prawda o niejakim Bronisławie K.
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/komorowski_legitymacja.jpg?w=500

  http://niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun

  i według żydowskiej Polityki - http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1506392,1,drzewo-genealogiczne-bronislawa-komorowskiego.read
  Na kilka godzin przed orędziem noworocznym B.Komorowskiego
 • @Jan Paweł 23:29:15
  JPII - prawomocny święty KK używał pojęcia: judeo-chrześcijaństwo.
  Prymas H.Muszyński: żydo-katolicyzm.

  Pojęcia te zgodne są z prawdą historyczną, którą potwierdza ks.prof. W.Chrostowski ("Kościół, Żydzi, Polska"): chrześcijaństwo wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego.

  A zatem, kto w KK jest autorytetem godnym i wiarygodnym do prezentowania poprawnej wykładni historii chrześcijaństwa - Pan (czyli Jan Paweł)?
  Kard. S. Wyszyński Aby Polska Polską była!
 • @Jan Paweł 18:48:51
  Egzystencjalne rozterki to rzecz naturalna. Ale skąd pewność, że nawrócenie oznacza wyłącznie wyznawanie religii katolickiej (dokładnie: żydo-katolickiej)? A islam, a buddyzm, ..., a religie słowiańskie, w czym ustępują żydo-katolicyzmowi?
  Dlaczego ateizmowi przypisują chrześcijanie wyłącznie pejoratywne konotacje?
  Czy wierzący, tu: katolicy, nie są religijnymi szowinistami?
  Poza tym i ateizm i religia bazują na niesprawdzalnym dogmacie (wieczna materia = wieczny Bóg - obydwa twierdzenia nie posiadają dowodu), a więc jaka między nimi jest różnica?
  Ateiści także mają swój Dekalog, bo czym różni się od niego kategoryczny imperatyw I.Kanta?

  Nie jest prawdą, że KK jako taki jest zwalczany. Walka, o której Pan wspomina dotyczy innej płaszczyzny religii. Chodzi o to, że religia - w Polsce katolicka - jest jednym z niewielu i z ostatnich już elementów wspólnotowych narodu (został nam jeszcze język polski i na razie obszar państwa). Walka toczy się, nie z religią, ale z narodem, który w większości przyznaje się do jednej religii, do katolicyzmu. Ta walka jest dążeniem do atomizacji narodu, do zbudowanie społeczeństwa na wzór społeczeństwa USA, które statystycznie jest bardziej od naszego chrześcijańskie, ale skupione wokół bardzo wielu chrześcijańskich odłamów. Z tego też powodu warto i trzeba bronić jednej religii narodu.

  Nie oznacza to jednak uznania i tolerowania politycznej instytucji hierarchicznego Kościoła i jego polityki, który i która od zarania dziejów były antynarodowe (tej misji Kościół nie ukrywa) i antypolskie.
  Trzeba także zdawać sobie sprawę z historycznej roli KK (nie religii), jako jednego z głównych czynników, który przyczynił się do likwidacji RP i tę negatywną swoją funkcję realizuje także dzisiaj.

  Warto także przemyśleć, czy sama religia chrześcijańska (jej treści), obca, przywleczona znad Jordanu żydowska religia dla nie-Żydów, dobrze służy naszemu narodowi - to oczywiście nie musi być temat do szerokiej publicznej dyskusji.
  Kard. S. Wyszyński Aby Polska Polską była!
 • @Janusz Górzyński 14:09:42
  Jako zagorzały obrońca wiary i Kościoła zna Pan chyba poniższy cytat:
  "A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?" - Mt 7:3
  To tak a propos dobrych manier i katolickiej kultury Panie Górzyński.

  A swoją drogą to charakterystyczne dla żydo-katolików, że brak argumentów nadrabiają - użyję eufemizmu - arogancją.
  Kard. S. Wyszyński Aby Polska Polską była!
 • @Janusz Górzyński 12:23:36
  Odnośnie erudycji w zakresie religijnej i teologicznej wiedzy nie mam zamiaru, ani ochoty z Panem konkurować. Proszę tylko nie wychodzić poza obszar tej wiedzy i nie włazić idiotycznie w zakres polityki, bo w tym obszarze nie jest Pan nawet trepem, tylko tym, w co czasami trep wdepnie.
  Kard. S. Wyszyński Aby Polska Polską była!

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930