Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Moje komentarze

 • @PontoSarmata 14:05:47
  Nie ma niemieckich mediów.

  Gerd-Helmut Komossa (były szef kontrwywiadu zachodnioniemieckiego) - "Die deutsche Karte" (Niemiecka mapa):
  "(...) porozumienie z 21 maja 1949 roku ogranicza suwerenność Niemiec do 2099 roku na rzecz zachodnich, zwycięskich krajów. W ich bankach powinny być zdeponowane rezerwy złota Niemiec, one kontrolują media i partie polityczne Niemiec a każdy kanclerz powinien podpisywać ustawę kanclerską gwarantującą przestrzeganie porozumienia."

  więcej na: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/09/w-jakunin-prezes-rosyjskich-kolei-panstwowych-o-istocie-nwo/
  Syjoniści III RP nakręcają spiralę nienawiści do Rosji !
 • @Zdzich 22:48:27
  "Jak być asteistą nie uznając faktu, że ateizm to żydowski interes? "

  To nie prawda.
  Ale dobrze, zakładam, że to prawda.
  Niezbita prawdą jest, że i katolicyzm jest żydowskim interesem - i to jakim - proszę o tym nie zapominać.
  Panie Dariuszu Kosiur
 • @Max von Stirlitz 00:19:42
  Wiem, co trzeba wiedzieć.
  Z JKM sąsiaduję przez rzekę.
  Komorowski, Ukraina i BOJKOT wyborów
 • @Zdzich 05:09:56
  Przecież rozgrzeszanie to rola Najwyższego, nie nasza - (?).
  My możemy, co najwyżej, mu wybaczyć, a i to, jeśli będzie żałował, okaże skruchę i przyrzeknie poprawę. Jak na razie żaden z trzech warunków nie został przez Dziwisza spełniony.
  Kaczyńskiego za "zasługi dla Polski" usunąć z Wawelu !!!
 • @nocny gryzoń 20:32:01
  Dlatego, że m.in. JKM, jak prawie każdy Żyd, lansuje żydowski kapitalizm (dokładnie: liberalizm - Żydzi lansują go w swoich koloniach).
  Komorowski, Ukraina i BOJKOT wyborów
 • @Netwalker 19:16:56
  Myślę dokładnie tak samo.
  O siłowym wariancie można myśleć jedynie wtedy, gdy jesteśmy całkowicie pewni, że mamy minimum 51% szans na zwycięstwo. Dzisiaj nawet nie jesteśmy zorganizowani, co jest sprawą zasadniczą. Dalej już nie warto rozwijać tego tematu.
  Komorowski, Ukraina i BOJKOT wyborów
 • @klementyna 18:05:59
  Czyli jeśli nie wygra wyborów prezydenckich jeden z trzech wymienionych Żydów (JKM, G.Braun, P.Kukiz) to mamy wyjść na ulicę?

  Tylko nie wiem dlaczego, żeby się cieszyć, czy smucić?
  Komorowski, Ukraina i BOJKOT wyborów
 • @Zdzich 23:40:58
  Wedle mojej wiedzy pochówek L. i M.Kaczyńskich na Wawelu odbył się na prośbę J.Kaczyńskiego i za zgodą kard. S.Dziwisza Arcybiskupa, który w 2006r. został przez Benedykta XVI mianowany Metropolitą Krakowskim i jego jurysdykcji podlega krypty pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. W tej krypcie została pochowana para prezydencka, znajduje się w niej także grób J.Piłsudskiego, przeniesiony tutaj z krypty św. Leonarda gdzie pierwotnie był pochowany.
  Kaczyńskiego za "zasługi dla Polski" usunąć z Wawelu !!!
 • @Pope Nimrod 15:31:41
  12 listopada 1989 r. w Krzyżowej Tadeusz Mazowiecki i Helmut Kohl wzięli udział w mszy odprawianej przez abp A.Nossola, wielkiego orędownika polsko-niemieckiego pojednania. Zresztą Kościół wniósł wielki wkład w to pojednanie poczynając od listu prymasa S.Wyszyńskiego z listopada 1965r. i znamiennych słów "wybaczamy i prosimy o wybaczenie".

  I tak oto Niemcy, które w II w. św. wymordowały ok. 6 mln Polaków stały się naszym wielkim przyjacielem i wprowadziły nas do wielkiej rodziny państw Zachodu, a Rosja, która pokonała III Rzeszę i zagwarantowała pokojowy byt i rozwój Polski po 1945. stała się naszym największym wrogiem.

  (Warto tu przypomnieć Grunwald 1410r. i klątwę papieża na króla i państwo Polskie za to zwycięstwo oraz papieskie ostrzeżenie, że likwidacja zakonu krzyżackiego spotka się z krzyżową krucjatą przeciw Polsce.)

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/z16966066qkrzyzowa-12-11-1989-r-premier-tadeusz-mazowiecki.jpg
  Piąta rocznica katastrofy pod Smoleńskiem ...
 • @kfakfa 18:19:52
  Super
  Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) cz.2
 • @Kula Lis 62 17:52:29
  To trzeba nagłaśniać. Warto byłoby jednocześnie wskazać źródło informacji.
  Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) cz.2
 • @Krystyna Trzcińska 00:03:12
  Pani Krystyno,
  pozwoliłem sobie sobie umieścić Pani tekst na naszej stronie (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/09/bojkotujac-wybory-zdelegitymizujemy-wladze-w-polsce/).
  Powinniśmy do tematu bojkotu wyborów wracać systematycznie w kolejnych publikacjach do końca kampanii wyborczej prezydenckiej i parlamentarnej.

  Po prawej stronie naszego portalu pozwoliłem sobie w tzw. Blogrollu umieścić Pani nazwisko z przekierowaniem na stronę neon24.pl.

  Życzę wszystkiego dobrego

  Dariusz Kosiur
  Bojkotując „wybory” - zdelegitymizujemy władzę w POLSCE
 • @Zdzich 18:20:36
  Może Pan przytaczać, co chce. Może Pan nawet sam zamieścić ciekawy post.

  A co do likwidacji katolików, to nie trzeba być specjalnie rozgarniętym, żeby skonstatować, że jeżeli katolicyzm deklaruje ok. 90% Polaków, to siłą rzeczy eksterminacja będzie dotyczyła przeważnie katolików.
  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO
 • @Autor
  Dałem +5

  Dariusz Kosiur
  Bojkotując „wybory” - zdelegitymizujemy władzę w POLSCE
 • @programista 14:50:06
  Chłopie jesteś rozbrajający.

  Historia ekonomii i o dziwo w akademickich podręcznikach anglojęzycznych (niestety, w większości dostępna w bibliotekach USA i Wlk.Brytanii) niczego nie kamufluje, więc nie trudź się w wypisywaniu andronów.
  A poza tym, na tym portalu, większość komentatorów jest wystarczająco świadoma rzeczywistości i niczego tu nie wskórasz.
  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO
 • @programista 13:09:06
  Obywatelu "programisto" nie pieprzcie bez sensu.

  Zapamiętajcie sobie obywatelu raz na zawsze: nigdy nie istniał "wolny rynek", nie istnieje tym bardziej dzisiaj, gdy system finansowy znajduje się w prywatnych łapach (żydowskich zresztą). To ten system ustala i dowolnie reguluje warunki gry.

  A co do źródeł powstawania kapitalizmu, to zapamiętajcie sobie obywatelu, że jego mecenatem, zawsze i wszędzie było państwo (ewentualnie dynastyczna władza).
  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO
 • @Autor
  "Skalski latach 80., będąc wówczas generałem, wspierał działania komunistycznego nacjonalistycznego ruchu Zjednoczenie Patriotyczne "Grunwald"."

  Tak o ZP Grunwald może pisać tylko syjonistyczna kanalia.

  Rzeczywiście, ZP Grunwald było organizacją narodową, nacjonalistyczną, a fakt, że powstało w 1980r. w okresie PRL nie upoważnia do nazywania go organizacją komunistyczną, czyli par excellence żydowską i syjonistyczną.

  W marcu 1981r. w Warszawie na Placu Na Rozdrożu pojawiły się oddziały Milicji Obywatelskiej. To był czas po sierpniu 1980r., a więc istniała już „Solidarność”. Milicja blokowała przejście do ulicy Koszykowej, ale nie była to manifestacja „Solidarności”.
  Manifestowali inicjatorzy i założyciele Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald, wśród nich i śp. Bohdan Poręba. Nieśli tablice z nazwiskami zamordowanych w latach 1944-56 Polaków i ich żydowskich oprawców i katów z UB, S.Michnika, H.Wolińskiej-Brus i wielu innych żydowskich bandytów. Protestowali w ten sposób przeciw zorganizowanej przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim 8 marca 1981r. rocznicowej sesji z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Tak wykuwała się „Solidarność” – solidarność władzy po 1989r. zaprojektowana przez syjonistów z USA, a tworzona przez żydowską V kolumnę w Polsce, mającą swoich ludzi także w SB, a już od sierpnia 1980r. niemal pełnię władzy w PRL.
  Żydowska V kolumna miała wsparcie władz Kościoła w Polsce – żydowski KOR swój głodowy protest w 1977r. prowadził w warszawskim kościele p.w. św. Marcina; w tym kościele maja także swoją siedzibę siostry franciszkanki, które utworzyły przytulisko dla antypolskich Żydów, w tym także dla zbrodniarzy takich jak J.Brystiger.

  Dzisiejsze żydowskie, powszechne, gadzinowe media utrzymują, że wtedy na Placu Na Rozdrożu protestował partyjny, komunistyczny beton, przeciwnicy niosącej Polakom wolność „Solidarności” błogosławionej przez JPII.

  więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/24/bohdan-poreba-wspomnienie/

  Dariusz Kosiur
  Minęło 65 lat od skazania legendarnego pilota na śmierć
 • @Zdzich 23:19:32
  Panie Zdzichu,
  a czy to ładnie być takim katolickim szowinistą?
  Tu nie chodzi wyłącznie o katolików, tu chodzi o wszystkich ludzi bez względu na wyznanie.
  Chodzi także i o żydów, ponieważ według judaizmu (niezależnie od przymiotnika, talmudyczny, biblijny etc.) biedny żyd nie jest żydem.Poza tym dla zwycięstwa wyższej idei syjonizmu można poświęcić także Ż(ż)yda.
  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO
 • komentarz ze strony wiernipolsce1.wordpress.com
  https://nazisozi.files.wordpress.com/2012/02/ds34-34.jpg
  Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO
 • @Netwalker 22:49:56
  Dziękuje (znałem go już wcześniej)
  Warto jednak ten link zachować i rozpowszechniać.
  Światowa finansjera walczy z Rosją – płacą Europejczycy

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30