Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

W żydo-reżimach nawet sfałszowane wybory są demokratyczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnijmy sobie reakcje na ukraińskie wybory rządzącego na Zachodzie żydostwa, reakcję np. B.Komorowskiego i porównajmy te reakcje z reakcją na ostatnie wybory w IIIRP.

 

W końcu to żydo-reżim ustala standardy demokracji.

Z pewnością nie wszyscy pamiętamy problemy z liczeniem głosów w wyborach prezydenckich na Ukrainie w 2004r. i 2010r. Problemy nie porównanie mniejsze, niż w wyborach samorządowych 2014 w IIIRP. Przypomnijmy sobie reakcje na ukraińskie wybory rządzącego na Zachodzie żydostwa, reakcję np. B.Komorowskiego i porównajmy te reakcje z reakcją na ostatnie wybory w IIIRP. Wnioski zostawiam PT Czytelnikom.

zydzi-kierowanie-swiatem

 

Dla przypomnienia!

W pierwszej turze wyborów w październiku 2004r. na Ukrainie zwyciężył W.Juszczenko przed W.Janukowyczem. Według Centralnej Komisji Wyborczej w drugiej turze w listopadzie zwyciężył W.Janukowycz. Wyniki te zostały zakwestionowane, zarówno przez zwolenników Juszczenki na Ukrainie, jak i przez niezależnych międzynarodowych obserwatorów, a ich ogłoszenie stało się początkiem Pomarańczowej Rewolucji.
Opozycja ukraińska zaskarżyła rezultaty wyborów prezydenckich do Sądu Najwyższego.
Sąd Najwyższy zdecydował, że druga tura wyborów prezydenckich zostanie powtórzona. W powtórzonej drugiej turze wyborów prezydenckich na Ukrainie zwyciężył W.Juszczenko przed W.Janukowyczem.

 

                             Coś z literatury fikcji

Wyobraźmy sobie następującą hipotetyczną sytuację.
Żydo-władze IIIRP uparcie budują społeczeństwo otwarte – ten fakt akurat fikcją nie jest. Wykorzystała go Rosja i z jej inicjatywy powstało w Polsce wiele organizacji pozarządowych – analogiczną sytuację mamy np. na Ukrainie, tyle, że inicjatywa należy tam do Międzynarodowego Żyda, do USA. Przy pomocy tych organizacji Rosja szkoliła i przygotowywała rebeliantów, których zadaniem byłoby dążenie do obalenia władzy żydo-reżimu IIIRP. Poprzez te pozarządowe organizacje (prywatne fundacje rozwoju, wolności, swobody przepływu ludzi i kapitałów, etc.) Rosja przekazywała pieniądze i broń przyszłym rebeliantom.
Nieszczęście, pech, defekt złośliwy, chochlik paskudny, sprawił, że program elektronicznego zliczania głosów w wyborach samorządowych 2014 w IIIRP zawiódł. Fakt ten niecnie wykorzystała Rosja dając sygnał przeszkolonym rebeliantom do wyjścia na ulicę i wszczęcia manifestacji pod hasłem powtórzenia wyborów. Do manifestujących rebeliantów dołączają zwykli ludzie niezadowoleni z pogarszających się warunków życia i z braku perspektyw na ich poprawę w demokratycznym żydo-reżimie IIIRP. Ludzie są ciągle nie świadomi, że jest to najlepszy na świecie system społeczno-polityczny, jaki udało się stworzyć Międzynarodowemu Żydowi z Wall Street i z londyńskiego city.
Manifestujący tłum próbuje okiełznać policja i specjalne oddziały do walki z nieuświadomionym społeczeństwem. Zakontraktowani przez pozarządowe organizacje wyborowi strzelcy – np. z Izraela -, strzelają do manifestantów i do policji. Pokojowa początkowo manifestacja przeradza się w uliczne walki. Pojawiają się jednak wśród manifestantów nowe hasła: chcemy integracji ze Wspólnotą Niepodległych Państw (WNP), chcemy militarnego sojuszu z Rosją. Napięcie polityczne wzrasta, sprawa staje się międzynarodowa. Do IIIRP przybywają ministrowie WNP z ministrem MSZ Rosji na czele, a szef MSZ Białorusi oświadcza prezydentowi i żydo-władzom IIIRP co następuje: jeśli podacie się do dymisji Rosja zagwarantuje wam i waszym rodzinom dostatnie życie.
Dziwna propozycja? Ależ skądże, R.Sikorski, wysłannik mafii Międzynarodowego Żyda składał ją już dwukrotnie, raz na Białorusi, drugi raz na Ukrainie.
UE i USA protestują przeciw brutalnemu wtrącaniu się Rosji w politykę suwerennego żydo-reżimu IIIRP. Rosja w odpowiedzi wprowadza sankcje, odcina ropę i gaz IIIRP i całej UE. Władze Rosji stawiają warunek: zdejmą sankcje z IIIRP i z UE, jeśli USA i UE zagwarantują realizację demokratycznych dążeń społeczeństwu IIIRP, czyli umożliwią wstąpienie IIIRP do WNP i stworzenie strategicznego sojuszu militarnego z Rosją przeciw USA i UE.

Ocenę, który wariant polityczny, obecny ukraiński, czy hipotetyczny polski, jest słuszny, uczciwy, demokratyczny itp., itd., zostawiam PT Czytelnikom.

Przedstawiona przeze mnie hipoteza, niekoniecznie z identycznymi wariantami (np. Rosja nie posiada w żadnym państwie obozu UE swoich organizacji pozarządowych), jest z pewnością brana pod uwagę przez żydo-reżimy Zachodu, szczególnie w państwach dawnego bloku socjalistycznego, czyli głównie w państwach słowiańskich i przez Międzynarodowego Żyda z Wall Street i z londyńskiego city.

-
Dariusz Kosiur

za stroną: http://wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Logika moronów
  Najpierw opisują odpowiedzialnych za stan rzeczy:
  "W 1980 żydo-komuna wykorzystała biednych,głupich i nie przygotowanych do rządzenia krajem robotników." - maro, 25.11.2014 22:22:32
  "Goje są za głupi i wszystko im jedno kto ich doi." - maro, 25.11.2014 22:37:33
  Zatem, wyraźnie wyodrębniono tu dwie grupy: żydo-komunę i głupich Gojów, popularnie opisywanych jako "użyteczni idioci". Razem wzięci, są to Syjoniści.

  A teraz kogo za ten stan rzeczy winić i jak karać:
  "Polska upadła przez Watykan. Albo Polska albo kościół. Z katolicyzmem Polska pójdzie na dno!" - ninanonimowa, dn. 25.11.2014 19:57:29
  "KK i Watykan to szatan !!" - ninanonimowa, 25.11.2014 23:20:24
  "Zgadzam się z tobą (ninanonimową) w 100%! Przeszło 1000 lat chrześcijaństwa w Polsce to tylko niesprawiedliwość, bieda, rozbiory, wojny - maro, 25.11.2014 22:04:40
  "Dekalog jest antypolski i nie oparty na miłości bliźniego" - Krzysztof J. Wojtas, 17.10.2011 23:10
  "Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy (Katolików) się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych. Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!! - Krzysztof J. Wojtas, 14.11.2014 00:16:17
  "Katolicyzm to niemiecka kultura polityczna w warstwie religijnej" - Zawisza Niebieski, 05.11.2014 10:32:27

  Komentarz jest tutaj chyba zbyteczny. Niemniej jednak, chciałbym podkreślić, że działa w/w moronów skierowane są na Katolików, czyli na ok. 98% Polaków, a nie na odpowiedzialnych za stan rzeczy Syjonistów. Wg nich, Katolików, czyli ok. 98% Polaków należy zlikwidować.
  Niech to będzie ostrzeżeniem dla członków Stowarzyszenia WPS, oraz wszystkich innych, dla których życie Polaka ma jakieś znaczenie.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 19:04:06
  ----------- KŁAMIESZ !!! katolików w Polsce jest ! max 25 % - reszta to !!! obligatoryjni katolicy tzn. tradycjonaliści !. / jak ja /
  Dla świętego spokoju / wieś / ludzie ulegają , ale PODWÓJNA MORALNOŚĆ zbiera żniwa -- jak nigdy

  ZDEGENEROWANY Polak na wszystkich płaszczyznach - jest już normą !

  ---------- brak nauki ETYKI mści się !!
 • @ninanonimowa 19:25:38
  Znowu MĄCISZ !!!
  Dane GUS na koniec 2011 roku: katolicyzm – 86,9%, nie uwzglęniają Polaków-Katolików żyjących za granicą. W sumie, jak napisałem: "ok. 98%".
 • @ninanonimowa 19:25:38
  Opolczykowi wyjaśniam działanie demokracji może zmieni pojęcie??
  Wyjaśniam sprawę demokracji z Opolczykiem, może go przekonam do zmiany pojęcia:)
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/23/farsa-wyborcza-farsa-liczenia-glosow-i-farsa-okupacji-pkw-czyli-farsa-do-szescianu/

  Fale radiowe i demokracja były od milionów lat. Każdy człowiek nie tylko Słowianie pewnego zakresu fal kolorów, czy dźwięków nie słyszeli i nie słyszą, ani nie widzi i nie widzą bez spec urządzeń.

  Porządek świata razem z demokracją jest cały czas ten sam, tylko zamiast patrzeć się w ogień, dziś Słowianie patrzą się komórki, tablety.

  Dziwne, że zły stan ustawowej większości, czy rządów w liczbie nieparzystej, takie coś, co wspólnego z równowagą nic niema, Pan nazywa (partiokrację) demokracją? Później narzeka na matołów, głosujących z mędrcami, bo ich uważa za demokrację parlamentarną.
  (A wystarczy system partyjny zamienić na system demokracji i wszystko wróci na tor rozwoju gospodarczego)

  Nauka jest na dostatecznym poziomie, wystarczy wprowadzić do Polski równowagę rządów, art. 10 konstytucji i demokracja zacznie pracować rytmicznie a rozwój gospodarczy obierze prawidłowy kierunek rozwoju.

  Takie proste pokojowe rozwiązanie, a wielu udaje, że nie rozumie???

  Pisze Pan o sukcesach Białorusi i Rosji. To oczywistość tam gdzie równowaga tam rozwój. Tam na wschodzie jest prawdziwa demokracja w pierwotnym wydaniu (1/1), (król/naród).

  U nas jak pisał prof. Jerzy Przystawa „Nie pies, nie wydra coś na kształt świdra”
  https://i0.wp.com/m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Jerzy Dobrowolski – Polska Demokracja Kwantowa
 • @goodness 21:15:37
  ------------JAK NIE JA !! to Kto ????
 • @goodness 21:15:37
  Panie Jerzy..pan prof swp Przystawa cytowal Gomulke Wladyslawa...
 • @goodness 21:15:37
  Panie Jerzy ma pan to gdzies napisane...jakl pan to widzi demokracje kwantowa:
  Tak..
  CO- KTO??? Gdzie??/. W jaki Sposob???
 • @RomanKa 02:50:46
  i co z tego że cytował Gomułkę Wiesława? Gomułka budował szkoły i domy komunalne, które obecny reżim likwiduje. teraz niektórzy się z tego śmieją, ale do tych domów komunalnych, Polacy niejednokrotnie przeprowadzali się z baraków. W tych mieszkaniach rodziny rozwijały się i przeprowadzały do mieszkań spółdzielczych. Następnie niektórzy, dzięki porządnej edukacji dalej awansowali społecznie i dzisiaj mieszkają w jeszcze lepszych mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Oczywiście jak wiemy ta Dekada została przerwana, jak zatytułował swoją książke Edward Gierek, który kontynuował ten rozpoczęty wtedy rozwój Polski. Więc z czego się tu śmiać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031