Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

W żydo-reżimach nawet sfałszowane wybory są demokratyczne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnijmy sobie reakcje na ukraińskie wybory rządzącego na Zachodzie żydostwa, reakcję np. B.Komorowskiego i porównajmy te reakcje z reakcją na ostatnie wybory w IIIRP.

 

W końcu to żydo-reżim ustala standardy demokracji.

Z pewnością nie wszyscy pamiętamy problemy z liczeniem głosów w wyborach prezydenckich na Ukrainie w 2004r. i 2010r. Problemy nie porównanie mniejsze, niż w wyborach samorządowych 2014 w IIIRP. Przypomnijmy sobie reakcje na ukraińskie wybory rządzącego na Zachodzie żydostwa, reakcję np. B.Komorowskiego i porównajmy te reakcje z reakcją na ostatnie wybory w IIIRP. Wnioski zostawiam PT Czytelnikom.

zydzi-kierowanie-swiatem

 

Dla przypomnienia!

W pierwszej turze wyborów w październiku 2004r. na Ukrainie zwyciężył W.Juszczenko przed W.Janukowyczem. Według Centralnej Komisji Wyborczej w drugiej turze w listopadzie zwyciężył W.Janukowycz. Wyniki te zostały zakwestionowane, zarówno przez zwolenników Juszczenki na Ukrainie, jak i przez niezależnych międzynarodowych obserwatorów, a ich ogłoszenie stało się początkiem Pomarańczowej Rewolucji.
Opozycja ukraińska zaskarżyła rezultaty wyborów prezydenckich do Sądu Najwyższego.
Sąd Najwyższy zdecydował, że druga tura wyborów prezydenckich zostanie powtórzona. W powtórzonej drugiej turze wyborów prezydenckich na Ukrainie zwyciężył W.Juszczenko przed W.Janukowyczem.

 

                             Coś z literatury fikcji

Wyobraźmy sobie następującą hipotetyczną sytuację.
Żydo-władze IIIRP uparcie budują społeczeństwo otwarte – ten fakt akurat fikcją nie jest. Wykorzystała go Rosja i z jej inicjatywy powstało w Polsce wiele organizacji pozarządowych – analogiczną sytuację mamy np. na Ukrainie, tyle, że inicjatywa należy tam do Międzynarodowego Żyda, do USA. Przy pomocy tych organizacji Rosja szkoliła i przygotowywała rebeliantów, których zadaniem byłoby dążenie do obalenia władzy żydo-reżimu IIIRP. Poprzez te pozarządowe organizacje (prywatne fundacje rozwoju, wolności, swobody przepływu ludzi i kapitałów, etc.) Rosja przekazywała pieniądze i broń przyszłym rebeliantom.
Nieszczęście, pech, defekt złośliwy, chochlik paskudny, sprawił, że program elektronicznego zliczania głosów w wyborach samorządowych 2014 w IIIRP zawiódł. Fakt ten niecnie wykorzystała Rosja dając sygnał przeszkolonym rebeliantom do wyjścia na ulicę i wszczęcia manifestacji pod hasłem powtórzenia wyborów. Do manifestujących rebeliantów dołączają zwykli ludzie niezadowoleni z pogarszających się warunków życia i z braku perspektyw na ich poprawę w demokratycznym żydo-reżimie IIIRP. Ludzie są ciągle nie świadomi, że jest to najlepszy na świecie system społeczno-polityczny, jaki udało się stworzyć Międzynarodowemu Żydowi z Wall Street i z londyńskiego city.
Manifestujący tłum próbuje okiełznać policja i specjalne oddziały do walki z nieuświadomionym społeczeństwem. Zakontraktowani przez pozarządowe organizacje wyborowi strzelcy – np. z Izraela -, strzelają do manifestantów i do policji. Pokojowa początkowo manifestacja przeradza się w uliczne walki. Pojawiają się jednak wśród manifestantów nowe hasła: chcemy integracji ze Wspólnotą Niepodległych Państw (WNP), chcemy militarnego sojuszu z Rosją. Napięcie polityczne wzrasta, sprawa staje się międzynarodowa. Do IIIRP przybywają ministrowie WNP z ministrem MSZ Rosji na czele, a szef MSZ Białorusi oświadcza prezydentowi i żydo-władzom IIIRP co następuje: jeśli podacie się do dymisji Rosja zagwarantuje wam i waszym rodzinom dostatnie życie.
Dziwna propozycja? Ależ skądże, R.Sikorski, wysłannik mafii Międzynarodowego Żyda składał ją już dwukrotnie, raz na Białorusi, drugi raz na Ukrainie.
UE i USA protestują przeciw brutalnemu wtrącaniu się Rosji w politykę suwerennego żydo-reżimu IIIRP. Rosja w odpowiedzi wprowadza sankcje, odcina ropę i gaz IIIRP i całej UE. Władze Rosji stawiają warunek: zdejmą sankcje z IIIRP i z UE, jeśli USA i UE zagwarantują realizację demokratycznych dążeń społeczeństwu IIIRP, czyli umożliwią wstąpienie IIIRP do WNP i stworzenie strategicznego sojuszu militarnego z Rosją przeciw USA i UE.

Ocenę, który wariant polityczny, obecny ukraiński, czy hipotetyczny polski, jest słuszny, uczciwy, demokratyczny itp., itd., zostawiam PT Czytelnikom.

Przedstawiona przeze mnie hipoteza, niekoniecznie z identycznymi wariantami (np. Rosja nie posiada w żadnym państwie obozu UE swoich organizacji pozarządowych), jest z pewnością brana pod uwagę przez żydo-reżimy Zachodu, szczególnie w państwach dawnego bloku socjalistycznego, czyli głównie w państwach słowiańskich i przez Międzynarodowego Żyda z Wall Street i z londyńskiego city.

-
Dariusz Kosiur

za stroną: //wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Logika moronów
  Najpierw opisują odpowiedzialnych za stan rzeczy:
  "W 1980 żydo-komuna wykorzystała biednych,głupich i nie przygotowanych do rządzenia krajem robotników." - maro, 25.11.2014 22:22:32
  "Goje są za głupi i wszystko im jedno kto ich doi." - maro, 25.11.2014 22:37:33
  Zatem, wyraźnie wyodrębniono tu dwie grupy: żydo-komunę i głupich Gojów, popularnie opisywanych jako "użyteczni idioci". Razem wzięci, są to Syjoniści.

  A teraz kogo za ten stan rzeczy winić i jak karać:
  "Polska upadła przez Watykan. Albo Polska albo kościół. Z katolicyzmem Polska pójdzie na dno!" - ninanonimowa, dn. 25.11.2014 19:57:29
  "KK i Watykan to szatan !!" - ninanonimowa, 25.11.2014 23:20:24
  "Zgadzam się z tobą (ninanonimową) w 100%! Przeszło 1000 lat chrześcijaństwa w Polsce to tylko niesprawiedliwość, bieda, rozbiory, wojny - maro, 25.11.2014 22:04:40
  "Dekalog jest antypolski i nie oparty na miłości bliźniego" - Krzysztof J. Wojtas, 17.10.2011 23:10
  "Mackiewicz twierdził, że należy tak 10 000 swołoczy (Katolików) się pozbyć. I wtedy będzie dobrze. A jak nie da się znaleźć 10 000 swołoczy - to do liczby dobrać z uczciwych. Jestem za. W pierwszej kolejności z uczciwych brać tych co za dużo gadają i piszą.!!! - Krzysztof J. Wojtas, 14.11.2014 00:16:17
  "Katolicyzm to niemiecka kultura polityczna w warstwie religijnej" - Zawisza Niebieski, 05.11.2014 10:32:27

  Komentarz jest tutaj chyba zbyteczny. Niemniej jednak, chciałbym podkreślić, że działa w/w moronów skierowane są na Katolików, czyli na ok. 98% Polaków, a nie na odpowiedzialnych za stan rzeczy Syjonistów. Wg nich, Katolików, czyli ok. 98% Polaków należy zlikwidować.
  Niech to będzie ostrzeżeniem dla członków Stowarzyszenia WPS, oraz wszystkich innych, dla których życie Polaka ma jakieś znaczenie.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 19:04:06
  ----------- KŁAMIESZ !!! katolików w Polsce jest ! max 25 % - reszta to !!! obligatoryjni katolicy tzn. tradycjonaliści !. / jak ja /
  Dla świętego spokoju / wieś / ludzie ulegają , ale PODWÓJNA MORALNOŚĆ zbiera żniwa -- jak nigdy

  ZDEGENEROWANY Polak na wszystkich płaszczyznach - jest już normą !

  ---------- brak nauki ETYKI mści się !!
 • @ninanonimowa 19:25:38
  Znowu MĄCISZ !!!
  Dane GUS na koniec 2011 roku: katolicyzm – 86,9%, nie uwzglęniają Polaków-Katolików żyjących za granicą. W sumie, jak napisałem: "ok. 98%".
 • @ninanonimowa 19:25:38
  Opolczykowi wyjaśniam działanie demokracji może zmieni pojęcie??
  Wyjaśniam sprawę demokracji z Opolczykiem, może go przekonam do zmiany pojęcia:)
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/11/23/farsa-wyborcza-farsa-liczenia-glosow-i-farsa-okupacji-pkw-czyli-farsa-do-szescianu/

  Fale radiowe i demokracja były od milionów lat. Każdy człowiek nie tylko Słowianie pewnego zakresu fal kolorów, czy dźwięków nie słyszeli i nie słyszą, ani nie widzi i nie widzą bez spec urządzeń.

  Porządek świata razem z demokracją jest cały czas ten sam, tylko zamiast patrzeć się w ogień, dziś Słowianie patrzą się komórki, tablety.

  Dziwne, że zły stan ustawowej większości, czy rządów w liczbie nieparzystej, takie coś, co wspólnego z równowagą nic niema, Pan nazywa (partiokrację) demokracją? Później narzeka na matołów, głosujących z mędrcami, bo ich uważa za demokrację parlamentarną.
  (A wystarczy system partyjny zamienić na system demokracji i wszystko wróci na tor rozwoju gospodarczego)

  Nauka jest na dostatecznym poziomie, wystarczy wprowadzić do Polski równowagę rządów, art. 10 konstytucji i demokracja zacznie pracować rytmicznie a rozwój gospodarczy obierze prawidłowy kierunek rozwoju.

  Takie proste pokojowe rozwiązanie, a wielu udaje, że nie rozumie???

  Pisze Pan o sukcesach Białorusi i Rosji. To oczywistość tam gdzie równowaga tam rozwój. Tam na wschodzie jest prawdziwa demokracja w pierwotnym wydaniu (1/1), (król/naród).

  U nas jak pisał prof. Jerzy Przystawa „Nie pies, nie wydra coś na kształt świdra”
  https://i0.wp.com/m.neon24.pl/f88297ebfc42ec4e16b2fa36148c6ca4,2,0.jpg
  Jerzy Dobrowolski – Polska Demokracja Kwantowa
 • @goodness 21:15:37
  ------------JAK NIE JA !! to Kto ????
 • @goodness 21:15:37
  Panie Jerzy..pan prof swp Przystawa cytowal Gomulke Wladyslawa...
 • @goodness 21:15:37
  Panie Jerzy ma pan to gdzies napisane...jakl pan to widzi demokracje kwantowa:
  Tak..
  CO- KTO??? Gdzie??/. W jaki Sposob???
 • @RomanKa 02:50:46
  i co z tego że cytował Gomułkę Wiesława? Gomułka budował szkoły i domy komunalne, które obecny reżim likwiduje. teraz niektórzy się z tego śmieją, ale do tych domów komunalnych, Polacy niejednokrotnie przeprowadzali się z baraków. W tych mieszkaniach rodziny rozwijały się i przeprowadzały do mieszkań spółdzielczych. Następnie niektórzy, dzięki porządnej edukacji dalej awansowali społecznie i dzisiaj mieszkają w jeszcze lepszych mieszkaniach czy domach jednorodzinnych. Oczywiście jak wiemy ta Dekada została przerwana, jak zatytułował swoją książke Edward Gierek, który kontynuował ten rozpoczęty wtedy rozwój Polski. Więc z czego się tu śmiać?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930