Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Usuńmy Żydów z polskiej polityki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydo-reżim IIIRP tańczy tak, jak mu gra żydo-reżim USA.


zydokomuna

Wizyta Żyda, Poroszenki i to, w jaki sposób został potraktowany przez żydowski, syjonistyczny establishment IIIRP, nie pozostawia już chyba najmniejszych wątpliwości, że żydo-reżim IIIRP realizuje politykę dokładnie pod dyktando – nie, nie żydostwa europejskiego z UE -, ale syjonistów z USA.
Skutki powiązań i zależności żydowskiego reżimu IIIRP od żydowskiego reżimu USA rokują Polsce jak najgorzej. A niestety, historia lubi się powtarzać.

Majowy przewrót z 1926r. przeprowadzony z inspiracji żydowskiej finansjery anglosaskiej umożliwił zainstalowanie żydo-masońskiej dyktatury J.Piłsudskiego. To ta dyktatura wyhamowała w interesie żydostwa anglosaskiego gospodarczy rozwój Polski.
Sanacyjne rządy zezwoliły na powstanie w Polsce ponad 70 szkół rabinackich, w których kształciły się dzieci żydo-bolszewickich ludobójców z ZSRR. Obwoływany przez powszechne żydo-media zbrodniarzem wszechczasów, J.Stalin w latach 1930. rozpoczął czystki w KC KPZR – zaczęto likwidować żydowskich barbarzyńców. W odżydzaniu rosyjskiej polityki pomagał J.Stalinowi prokurator generalny ZSRR, A.Wyszyński –
stryjeczny brat kard. St.Wyszyńskiego (katolickim rusofobom winno dać to do myślenia!).
Polityka zagraniczna Żyda, J.Becka, agenta niemieckiego, a przede wszystkim powiązanego ze światowym żydostwem, polityka lawirowania między III Rzeszą i ZSRR, realizowana w interesie anglosaskiego żydostwa, doprowadziła w 1939r. do ponownej likwidacji Polski i podziału naszego terytorium między III Rzeszę i ZSRR.
(Rodzina J.Kaczyńskiego miała towarzyskie, bliskie związki z J.Beckiem.)
Tu należy przywołać działania międzynarodowego żydostwa na konferencji pokojowej w Wersalu, gdzie Żydzi dokładali ogromnych starań, żeby nie dopuścić do restytucji państwa polskiego.
Po II wojnie światowej Żydzi nie mogli przeszkodzić powstaniu państwa polskiego, robili jednak wszystko, żeby maksymalnie ograniczyć jego obszar. Te żydowskie dążenia miały wsparcie, o czym mało kto wie, żydo-masońskiego tzw. rządu londyńskiego, czyli rządu RP na uchodźctwie.

Współcześnie państwa UE są całkowicie podporządkowane polityce żydo-reżimu USA. Polityka Rosji dąży jednak do dekompozycji UE, która i tak musi ulec rozpadowi, jako twór kulturowo sztuczny, bezsensowny ekonomicznie, skolonizowany przez żydostwo anglosaskie i jemu mający przynosić wyłączne korzyści finansowe. Rosyjska polityka osiągnęła na tym polu wymierne efekty, zwłaszcza na kierunku niemieckim. Jest to budowa Gazociągu Północnego oraz objęcie przez byłego kanclerza NRF, Gerharda Schrödera, funkcji przewodniczącego rady nadzorczej konsorcjum powołanego do budowy gazociągu – to bezapelacyjny sukces rosyjskiej polityki. Trzeba tu także wymienić niedawny list niemieckich intelektualistów, którzy negatywnie ocenili politykę Zachodu, czyli politykę syjonistycznego żydostwa anglosaskiego, zmierzającą uparcie do wojny z Rosją. – Niemcy tę wojnę dobrze pamiętają. W I wojnie światowej także walczyli z Rosją, a obydwie wojny inspirowane przez żydowską finansjerę miały osłabić jednocześnie Niemcy i Rosję.

Z nauki historii winniśmy wynieść przynajmniej jeden ważny wniosek, że cała polityka stosunków między państwami, także polityka wewnętrzna państwa, jest materią dynamiczną, że uzyskane i trwające nawet kilkadziesiąt lat polityczne status quo nie gwarantuje żadnej stabilności.
Istnieje dzisiaj bardzo wiele oznak kulturowego i ekonomicznego, czyli politycznego, upadku Zachodu, żydo-reżimu USA oraz podobnego reżimu UE. Wycofanie się USA z Europy, które będzie nieuchronnym następstwem tego upadku oraz rozpad UE są jedynie kwestią czasu. W każdym razie taką sytuację w politycznych rozważaniach należy koniecznie uwzględniać i traktować poważnie jako jeden z możliwych wariantów rozwoju sytuacji w Europie.
Nie trudno sobie wyobrazić, jak tego typu zmiany w Europie wpłyną na przyszłą sytuację Polski. Ani NRF, ani Rosja nie będą chciały sąsiadować z państwem, z terytorium którego realizowana jest wroga względem nich polityka, w dodatku polityka innego mocarstwa – USA utracą niewątpliwie status mocarstwa światowego, ale mocarstwem pozostaną nadal, tyle, że kontynentalnym. Likwidacja słabej Polski, państwa bez własnego przemysłu, bez handlu, praktycznie bez armii, będzie logiczną konsekwencją polityki NRF i Rosji. I trudno będzie znaleźć argument, że polityka obu tych państw nie wynika z prawa do obrony ich narodowych i państwowych interesów. Likwidację Polski przerabialiśmy już kilkakrotnie, a więc pora na poważne refleksje – z pewnością to nie Żydzi powinni realizować polską politykę.

 

prawa-czlowieka-usa-polska

 

Dariusz Kosiur           -          //wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Jest sposób
  1. Komitet Prezydencki
  2. Fundusz Prezydencki
  3. Nasze oczekiwania w stosunku do fundamentalnych działań prezydenta. Napisać, ogłosić.
  4. Prawybory
  5. Zespoły do przygotowania projektów ustaw
  6. ..... zakasać rękawy i do roboty

  Pozdrawiam
 • ROZRUZNIC ZYDÓW
  Mysle ze wiecej wysilku powinnismy wlozyc w rozruznienie miedzy ruznymi odlamami tego wszystkiego co ogulnie nazywamy Żydem, nie mówiąc o skrajnym syjonizmie. W łonie judaizmu istnieje duchowy nurt,ktory nie akceptuje metod syjonizmu. rabini tego ruchu wręcz uwazają syjonizm za calkowite odstepstwo od prawdy Tory. Ruch NATUREI KARTAjest wlasnie takim prawdziwie ,żydowskim ruchem opartym o prawdy Tory. Autor artykulu pisze ze na uroczystosci w sejmie byl obecny rabin CHabad Lubawicz . Zauwazmy ze jednym z duchowych nauczycieli NATUREI KARTA byl piaty rabe dynasti Lubowicz Raw Szalom Dow Ber Schneersohn. Jesli ten rabin jest przedstawicielem tego nurtu duchowego izraela tym samym jest on przedstawicielem Naturei Karta to tak negatywna ocena tego faktu jest dostrzeganiem zagrozenia nie tam gdzie ono jest. Zagrozeniem dla pokoju sa skrajni syjonisci natomiast ci zydzi ida droga prawdy tory i nie sa przyczyna tego wszystkiego co ogulnie wiazemy z ,zydostwem. Wrecz przeciwnie otwarcie oni glosza ze syjonizm jest zaprzeczeniem Bozej Prawdy i nie pochwalaja metod syjonizmu. Wielokrotnie publikowano tez zdjecia prezydenta Rosji razem z przedstawicielami dynasti Lubawicz . Niemam w tej chwili calkowitej jasnosci, ale jesli jest to
  odlam który utozsamia sie z celami Naturei Karta[patrz naturei karta polska] to tez nie widze zagroenia dla rosji w tym ze nastepuje wspólpraca miedzy wladzami Rosi a przedstawicielami tego ruchu ,wiecej skoro tak sie stalo ze ci ,,zydzi,,zbiegiem wielu okolicznosci histori sie tu znalezli to nalezy ich wyraznie odruzniac i nie łaczyc z potocznie rozumianym pojeciem Zyd. Idac dalej tacy Zydzi jak ci bedacy przedstawicielami Naturei Karta. Sa przedstawicielami prawdziwego duchowego Izraela, nie sa wrogami innych narodów. ,a raczej SOJUSZNIKAMI w darzeniu do normalnosci w relacjach miedzy narodami Ziemi Osobiscie uwazam ze biblijne proroctwa sie wypelnia niezaleznie kto co mysli. i prawi zydzi beda mieli swa wazna role w tym uzdrowieniu swiata, kto wie moze nawet bedac osnowa nowych struktur Bozego Porzadku. pierwsza z ponizszych wypowiedzi jest wlasnie wypowiedzia przedstawiciela dynasti Lubawicz, mysle ze kazdy zauwazy jakosciowa ruznice z tym co wielu zna jako przeciwienstwa tych prawd. nastepne wypowiedzi sa slowami innych rabinow w temacie syjonizmuPolecam wiec naturei karta polska
  gdzie jest calosc tych materialow.

  „Ten kto fałszywie wyjaśnia Torę, czy też diwrej Elo jkim chajim i znajduje tam uzasadnienie dla syjonizmu - jest jak człowiek, który wnosi bałwana do Beis Hamikdosz, jak ktoś pozostawia swoją nieczystość w kadosz kadoszim – Haszem tego nie wybaczy. I niechaj Haszem – niech będzie błogosławiony w swoim wielkim miłosierdziu – zabierze od naszych braci, synów Israela tą przeklętą ideę i niechaj da im serca mogące powrócić do Niego w prawdzie.”

  „Jest zupełnie jasne i zrozumiałe, że syjoniści to potomstwo Amaleka.”

  „Rabini naszego pokolenia powinni przekląć syjonistów. Wykluczyć z narodu żydowskiego. Zakazać spożywać ich chleb i ich wino. Zakazać wchodzić z nimi w związki małżeńskie. Dokładnie tak jak nasi mędrcy postanowili wobec Samarytan”.

  „Może się stać /nie daj Boże!/, że, przed przyjściem Moszijacha, to dzieło szatana zostanie uwieńczone sukcesem a tym grzesznikom uda się stworzyć państwo w ziemi Izraela. Wtedy każdy żyd mieszkający tam powinien opuścić swój dom i emigrować do Ameryki lub gdziekolwiek indziej – byle nie mieszkać w ziemi Izraela, pod władzą tych grzeszników. Ich państwo będzie wielką nieczystością dla każdego żyda – tak dla ciała, jak i dla duszy”.

  "[Tora] zabrania nam abyśmy walczyli o powrót czy posiadanie ziemi, w sposób inny niż duchowy."

  "Wszelka idea nacjonalistyczna jest dla żydów jak bałwochwalstwo. Zaś idee nacjonalistyczno - religijne, to bałwochwalstwo z szituf."

  „Kto wspomaga Keren Kajjamet i wyśpiewuje Hatikwę, odłącza się od micwojs i Tory. Tora traktuje tę koncepcję [nacjonalizm] jako bałwochwalstwo.”
  [Elchonon Wasserman עםבנא דמןיחא rozdz. 21]

  "Syjoniści nie odciągają żydów od Tory aby stworzyć swoje państwo, wręcz przeciwnie - państwo jest im potrzebne do tego by zabić w żydach Torę."

  "Każdy kto ma choćby myśl konieczności istnienia "Państwa", jest to równe z bałwochwalstwem".
 • @jan 21:43:45
  Panie Janie ! stale podkreslamy ze wrogiem jest mafia zydo-globalna !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! KAŻDY NARÓD MA SWOJE PAŃSTWO I MA TAM MIESZKAĆ !!!!
 • @nikander 21:37:54
  Któremu KnK ( Kandydatowi na Kandydata) wyborcy dali najwięcjej pieniędzy na poczet jego kampanii wyborczej aby dla nich wygral wybory?
 • @Stan Tymiński 17:31:09
  Niestety, ale stworzenie mody na "kupowanie sobie prezydenta" idzie ciężko. To będzie długi masz.
 • @nikander 19:50:46, @Stan Tymiński 17:31:09
  Cz sądzicie Panowie, że żydo-reżim pozwoli już nawet nie wygrać, ale dojść do drugiej tury wyborów kandydatowi prezentującemu narodowe poglądy i reprezentującemu polską stronę społeczną?

  Czy żydo-reżim pozwoli na pojawienie się takiego kandydata w żydo-mediach, skoro już nawet w samorządowych wyborach istnieją oczywiste fałszerstwa (doświadczyłem ich osobiście w 2010r)?
 • @ele
  kto rozwiaze ten supel namieszalo sie wszedzie kazda pruba rewizji tego stanu to konflikt, polacy tez mieszkaja w wielu krajach swiata,maja tam domy rodziny,czy tez maja wracac oczywisce wyjechali z powodu zyciowych koniecznosci jako skutek wielu uwarunkowan co bylo pierwotne mozna by isc coraz dalej i dalej szukajac tego co pierwotne., ale chyba kazdy generalnie kierowal sie zyciowa konicznoscia skoro tak jest niech tak zostanie ,trzeba tylko zmienic motywacje jesli ktos ma zle, musi uczynic by byly dobre .wiem ze to niereealne w odniesieniu do sporej czesci ludzi.....sprawy musza wiec chyba isc isc swoim przeznaczeniem...
 • @Rzeczpospolita 20:01:56
  Pisze o tym od 3 lat(!):
  Jesteśmy narodem chorym, chorym na fatalną mutację raka, która nazywa się żydo-komunizm i przerzuca się za pomocą syjonistów na wszystkie organy. Należy ich zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić! Innego lekarstwa nie ma.
  Twórzmy program nowej i prawdzie-konserwatywnej partii politycznej, która urzeczywistni następujące postulaty:
  38 dekret Prezydenta Mościckiego: Zakazać wszelką działalność organizacji i stowarzyszeń o niejawnej strukturze (masoni);
  Bolesław Prus: “Odżydzić polski postęp, polski socjalizm, polską myśl narodową! Jest nam coraz ciaśniej; dotychczas my ustępowaliśmy miejsca Żydom, musi więc nadejść czas, że Żydzi nam miejsca ustąpią”;
  Zdzich: “Zlikwidować wszystkie podatki, czyli koryto dla chciwców i bandytów”;
  Wieslaw P: “Zbrodniarzy rozliczyć łącznie z pomiotem”;
  S. Michałkiewicz: “Publiczna obecność etyki chrześcijańskiej, jako podstawy systemu prawnego”;
  Ścios: „Głos opozycji (czyli Chrześcijan) i głosy każdego z nas zabrzmią tylko wówczas, jeśli odrzucimy nierzeczywistość świata „onych” (czyli Syjonistów) i przestaniemy liczyć się z dyktatem medialnych terrorystów . Warunkiem ujawnienia prawdy jest zbudowanie własnych mediów i prostego, jednowymiarowego języka przekazu, w którym nie będzie miejsca na relatywistyczny bełkot. Ten ich (czyli syjonistyczny) fałsz i ich niby-świat muszą zniknąć.”
  itd., itd.

  "Pierwsi Żydzi, którzy pojawili się na ziemiach polskich w X wieku, byli wędrownymi handlarzami niewolników słowiańskich" - http://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_%C5%BByd%C3%B3w_w_Polsce
  To samo w Afryce. Pierwsi Żydzi, którzy pojawili się w Afryce, rozpoczęli handel Murzynami. Itd, itd.
  "Goje rodzą się po to, by służyć Żydom" - http://www.wprost.pl/ar/214629/Szokujace-slowa-rabina-Goje-jak-zwierzeta-pociagowe-maja-sluzyc-Zydom
  Nie przepisujcie zniewalania ludzi Kościołowi Katolickiemu!
  USUŃMY SYJONISTÓW Z POLSKIEJ POLITYKI I KOŚCIOŁA!

  (Takiego Dziwisza to bym obdarł z sutanny i pogonił nago do samego Watykanu jako ostrzeżenie.)
 • @Zdzich 04:20:04
  "USUŃMY SYJONISTÓW Z POLSKIEJ POLITYKI I KOŚCIOŁA!"

  I to jest to, co nas różni.
  Usunięcie syjonistów, czyli Żydów, z polskiej polityki z pewnością jest możliwe, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, choć wymaga ogromnego wysiłku organizacyjnego i sprzyjających okoliczności zewnętrznych.
  Usunięcie syjonistów z Kościoła, nawet z tego, jak Pan to nazywa polskiego, choć wie Pan, że Kościół nie jest narodowy, nie jest możliwe nawet teoretycznie. Kościół posiada jurysdykcję zewnętrzną i hierarchiczną, na którą owieczki nie mają najmniejszego wpływu.

  Jeśli nie dokona Pan prawidłowej analizy politycznej, to i wnioski pańskie będą obarczone błędem.
  (Gomułka i Gierek popełnili te same błędy umożliwiając funkcjonowanie Żydów w całym obszarze polityki. Żydo-bolszewia przed 1956r. i żydo-demokracja po 1980r. nie popełniła błędu i nie wyeliminowała Kościoła z obszaru polityki, bo jej służył.)
  Czym innym jest szacunek dla wierzących (jeśli religia nie jest szowinistyczna) i uznanie pełni ich praw politycznych - i takie jest stanowisko polityki narodowej -, a czym innym jest negatywna ocena polityki Kościoła i brak zgody na jej realizację.

  Dostrzega Pan problem, ale błędną oceną Kościoła uniemożliwia Pan jego rozwiązanie.

  To, co pisze Pan o Żydach i handlu niewolnikami, to wszystko prawda. Jednak cała prawda wygląda tak, że najpierw wszedł tam Kościół, a dopiero za nim przyszli Żydzi, którzy wykorzystali nawróconych tubylców na wiarę chrześcijańską, czyli na żydowską religię dla nie-Żydów - niestety, ale taka właśnie jest prawda.
 • @Rzeczpospolita 14:07:46
  To pańskie analizy i wnioski są błędne, gdyż zaślepiony jest Pan nienawiścią do Katolików, czyli 87% Polaków. To zaślepienie ustawia Pana po stronie Żydów, których Pan krytykuje. Żydzi nie tylko naturalnie nienawidzą Katolików, ale również Prawicę, którą Katolicy reprezentują. Linia podziału na lewo i prawo jest prosta: po lewej Żydzi z całą swoją anty-chrześcijańską i leberalną teaorią Żyda Karola Marksa (napisaną celem "emancypacii Żydów)"; a po prawej jej przeciwnicy, czyli Chrześcijanie.
  Rezultatem pańskiej logiki, lub po prostu głupoty są wnioski czytelników Pana komentarzy, które Pan potwierdza. Oto przykład:
  "PRAWICA ukrywająca się pod krzyżem tzn. POZA WSZELKIMI PODEJRZENIAMI !! jest GRABARZEM Polski." - ninanonimowa 18.12.2014 10:55:10
  "Czy to PRAWDA, panie Kusior?" - Zdzich 19.12.2014 02:41:06
  "Wzorując się na sposobie pańskiej argumentacji powiem tak: i dobrze wyszło, panie kutaliku." - Rzeczpospolita 19.12.2014 15:08:57
  "Wyszlo zupełnie tak, jak przewidziałem: atak na Kościół pod pokrywką "Rusofobia". - Zdzich 20.12.2014 04:36:30

  Przydałoby się teraz wyjaśnić dlaczego śmie Pan rościć sobie pretensje do reprezentowania Prawicy, którą Pan w maniakalny sposób potępia.
  Może jest Pan polskim Breivikiem?
 • Błędy myślowe Dariusza Kosiura:
  (Powyższe obrazki podawania rąk nie będę komentował, gdyż pokazywanie formy powitania tutaj jest dziecinną głupotą osób nie w pełni rozwiniętych.)

  20-go grudnia 2014, Kosiur napisał: "Usunięcie syjonistów, czyli Żydów, z polskiej polityki z pewnością jest możliwe, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Usunięcie syjonistów z Kościoła, wie Pan, że Kościół nie jest narodowy, nie jest możliwe nawet teoretycznie. Kościół posiada jurysdykcję zewnętrzną i hierarchiczną, na którą owieczki nie mają najmniejszego wpływu."
  Zdzich odpowiedział:
  1. Nie ma "syjonistów, czyli Żydów". Syjoniści są "użytecznymi idiotami" działającymi na korzyść Żydów i Izraela, najczęściej za wysokie stanowisko i/lub korzyści materialne. Nie każdy Syjonista jest Żydem i nie każdy Żyd jest Syjonistą. Egzemplarze syjonisty nie-żyda: Obama, Komorowski, Sikorski.
  2. Administracja Kościoła Katolickiego była wzorem administacji dla każdego rządu. Również Biblia była Książką Prawa każdego narodu cywilizacji europejskiej i amerykańskiej. Początkowe administracje tych narodów kopowiały hierarchie Kościoła identycznie, tzn. miały swojego autorytatywnego króla i minstrów na wzór autorytatywnego papieża i biskupów. Podczas Rewolucji Francuzkiej, żydowskim konspiratorom (masonom) udało się obalić autorytet króla i wymienić go na autorytet "demokratycznie wybranego" rządu, czyli dyktaturę tychże konspiratorów.
  Podczas II-go soboru watykańskiego, żydowskim konspiratorom (masonom) udało się obalić autorytet papieża i wymienić go na autorytet "demokratycznych decyzji" Kurii, czyli dyktaturę tychże konspiratorów.
  W ten sposób, struktury jak i metody dzialania organizacji narodowych, jak i kościelnych stały się identyczne, t.j. demokratyczne - zupłenie wg receptury K. Marksa, który zalecił to w ten sposób: "Z kościołem nie należy walczyć, ale podporządkować go naszym interesom i potraktować jak każdy inny business". Właśnie na wzór tej receptury powstało w Polsce "Stowarzyszenie PAX", Mazowiecki, rozliczanie podatkowe probostw, morderstwa księży-opozycjonistów, itp.
  Od czasów utraty autorytetu papieża, Kościół NIE jest instytucją hierarchiczną, ale demokratyczną, na którą owieczki mają olbrzymi wpływ. Wystarczy przenieśc się do Kościoła Bractwa Piusa X-go (http://www.piusx.org.pl) i rozpocząć kampanię na rzecz usuwania biskupów-syjonistów. Kościół to MY! Zajmijmy się nim!

  "Żydo-bolszewia przed 1956r. i żydo-demokracja po 1980r. nie wyeliminowała Kościoła z obszaru polityki, bo jej służył." - Kosiur, 20.12.2014 14:07:46
  Żydo-bolszewia i żydo-demokracja w dalszym ciągu morduje księży-opozycjonistów (e.g. Popiełuszko), oraz exkomunikuje księży politycznie niepoprawnych (e.g. Natanek - http://niepoprawni.pl/blog/3129/ks-malkowski-o-ks-natanku-intronizacji-i-dzialaniach-anty-kosciola).
  Innymi słowami, Kościół NIE służy żydo-demokracji, tylko syjoniści i masoni w Kościele jej służą.

  "Żydzi wykorzystali nawróconych tubylców na wiarę chrześcijańską, czyli na żydowską religię dla nie-Żydów" - Kosiur, 20.12.2014 14:07:46
  Wiara chrześcijańska, jak sama nazwa wskazuje, jest wiarą w Chrystusa, którego Żydzi skazali na ukrzyżowanie. Chrystus zerwał z Biblią hebrajską = kanonem żydowskim i ustanowił Nowy Testament - fundamentalny tekst dla zrozumienia ludzkiej historii, który kształtuje postawy i zachowania przez dwa tysiące lat. Pozostaje on głównym źródłem chrześcijańskiej doktryny i etyki Kościoła Katolickiego. Na temat Żydów wypowiedział się m.in.: (2:24) "Albowiem z waszej (żydowskiej) winy poganie bluźnią imieniu Bożemu".
  Nazywanie Nowego Testamentu "żydowską religią" jest BLUZNIERSTWEM, panie Kosiur.

  Na apel Zdzicha ""USUŃMY SYJONISTÓW Z POLSKIEJ POLITYKI I KOŚCIOŁA!", Dariusz Kosiur odpowiedział: "Usunięcie syjonistów z Kościoła nie jest możliwe nawet teoretycznie".
  Zatem, niech Pan nie narzeka na Kościół, tylko na Syjonistów, których chce Pan utrzymać w tym Kościele.

  My Katolicy = 87% Polaków = PRAWICA, chcemy usunąć Syjonistów z polskiej polityki i rządu.
 • @Pope Nimrod 02:12:37
  "To powiadasz, że 87% katolików całego świata to Polacy i oni będą razem z nami budowć V Polskę?"

  Nic takiego nie powiedzialem, durniu.
 • @nikander 21:37:54
  W pełni się z Panem zgadzam. Myślę że kandydatem na kandydata z tej całej grupy kandydatów powinien byc pan Stanisław Tymiński, bo... każdy z tych kandydatów na kandydatów ma oczywiście jakieś tam swoje zasługi, ale Pan Tymiński jest już znany. Brał już udział w wyborach z niezłym skutkiem. Myślę, że inni kandydaci, gy będą chcieli pracowac dla Polski z całą pewnością znajdą w tej pracy miejsce przy urzędzie Prezydenta
 • @Pope Nimrod 08:27:42
  Nie siej tutaj herezji. W Średniowieczu ludzie woleli byc sądzeni przez Sanctum Officium, bo wyroki i tratowanie podsądnych było tam o wiele łagodniejsze. Jak znajdę artykuł napisany przez znanego historyka na ten temat to Ci go wstawię, byś juz nie błądził.
 • @Rzeczpospolita
  W Sejmie kolejny już raz zapalono chanukowe świeczki.

  Jest to bezczelny, prowokujący, poniżający nas Lechitów wyraz władzy żydostwa nad Polską i Polakami.  W tym roku zapalaczem był Eugeniusz Grzeszczak - PSL, osobnik o aparycji wybitnie niepolskiej i jak łatwo sądzić - niepolskiego pochodzenia. Zapalacz głosował za koszernym ubojem w Polsce, a którego sejmowe echo - w całej Europie - odbiło się kolejnym uczuciem niechęci czy obrzydzenia i to bardziej wobec Polaków, aniżeli żydów. Bo jest to tak, jakby Polacy chcieli koszernego uboju z całym jego okrucieństwem i z duchową oraz zdrowotną szkodliwością dla konsumenta, a żydzi tylko przy okazji jakby się otarli o historyczno-kulturową konieczność, przymus nawet.

  Trzeba tu zaznaczyć, że problem koszernego uboju już przed II WŚ był wielkim utrapieniem w Polsce, gdzie krok po kroku mięso z koszernego uboju wypierało w rynku mięso z uboju normalnego. Pisał o tym szeroko wielki kapłan katolicki x. prof. dr Stanisław Trzeciak, kapłan Kościoła Świętego, społecznik, bojowiec, który w Polsce – krainie ludzi nieodpowiedzialnych, w Wojtylandzie jest całkowicie nieznany, bo żydom niemiły.

  Mięso koszerne jest niezdrowe moralnie i duchowo, a jego spożywanie musi przenosić konsumentom negatywne konsekwencje duchowe i społeczne, i to wielorakie, także te o charakterze okultystycznym. Dodatkowo koszerne mięso, jako silnie skażone toksynami powstającymi w wyniku okrutnej śmierci, jest silnie trujące. Trzeba to wiedzieć, rozumieć skradające się kolejne już zaplanowane zagrożenie dla naszego zdrowia. Bo tak jak przed wojną w Polsce podaż koszeru przerosła podaż mięsa zwykłego, a odbyło się to cichcem i stopniowo, tak obecnie w całej już Europie toczy się ten proces identyczny do tego w dawnej Polsce.

  Odbywa się to poprzez szerzenia propagandy np. o zaletach wołowiny i wadach wieprzowiny. Lub też za pomocą najazdu islamu, gdzie prawa pracownicze muzułmanów w Europie dają im przywilej żądania mięsa „halal” tzn. to samo co kosher. Dochodzi tu do takich sytuacji, że stołówki pracownicze nie dają rady przygotować dwóch różnych typów posiłków równocześnie i w takim przypadku chrześcijanin jest zmuszony do jedzenia „halal” – no bo on wymagań religijnych do rodzaju jedzenia nie ma, wiec może zjeść ten koszer. A to już wiadomo wołowina, która jest zdrowsza niż wieprzowina, czyli tylko lepiej dla niego samego. I on się na to skwapliwie godzi. I tak, w taki oto przebiegły sposób, koszer bierze górę na mięsem zdrowym.

  Na filmie video chanuki sejmowej oprócz innych żydów - jak rabina sadystę, który za pomocą rytuału znęcania się na ptakiem kręconym nad głową uwalnia się od grzechów - widzimy przestępcę Szewcha Waissa. Waiss jest w Polsce oczywistym przestępcą i powinien być ścigany prawem. Jest on głównym architektem żydowskich planów najazdu na Polskę, a które to plany ujrzały światło dzienne natychmiast niemal z wczesnym Janem Pawłem II. W podzięce za antypolską działalność Waiss otrzymał w Polsce pobyt stały, jest na polskim garnuszku i opierunku, a liczne synekury gwarantują mu dobrobyt. To Waiss był głównym podżegaczem i organizatorem ataku żydowskiego na Klasztor Karmelitanek w Oświęcimiu. To on szantażował Polskę i Karmelitanki sankcjami, napaściami i terrorem. To on kazał redakcji TVP i PR wydzwaniać do niego do Izraela – aby sam nie musiał płacić rachunku z telefon (!!!)- gdzie podczas tych licznych wywiadów czy wypowiedzi wrzeszczał na całą Polskę grożąc Karmelitankom i Polakom - o ile nie ustąpią to ….!

  To on zorganizował lub był jednym z głównych architektów tzw. „porozumienia genewskiego” , które było „genewskie” z nazwy, bo tak nazwa chwyta ćmoka - polaczka. „Porozumienie” zostało podpisane w Szwajcarii (Pregny-Chambesy) w prywatnym pałacu Rotschilda przez zaprzańca Franciszka Macharskiego, który w imieniu Kościoła Świętego „zobowiązał” nas do przepędzenia karmelitanek z ich prawnego klasztoru i prawnie zajmowanej nieruchomości.

  Karmelitanki zostały przędzone. Tak się z stało, a to z naruszeniem prawa kanonicznego, prawa – regulacji wewnętrznych Karmelu, prawa administracyjnego, prawa naszego polskiego i katolickiego obowiązku oraz sumienia wypędzono Siostry z konsekrowanego miejsca ich służby Chrystusowi. Żyd tak chciał i Panu Bogu nic do tego, a już tym bardziej nam Polakom, pokornie palącym światła chanukowe – symbolu zwycięstwa żyda nad gojem, czyli nad Polakami również.

  Trzeba zawsze podkreślać to, że Polacy przyzwalając żydom na panoszenie się wykazują się nie tyle tzw. tolerancją, które to słowo jest używane głownie przez prostaczków nie rozumiejących jego treści, ale brakiem godności własnej i nieodpowiedzialności wobec bliźniego czy sąsiada, a może i żyda. I o to chyba głównie chodzi, bo ten polski filosemityzm jest największą przeszkodą narzuconą żydowi, zabierającą mu godziwą szansę na uczłowieczenie się.

  Szewach Waiss, oprócz przestępstw opisanych powyżej, zamieszany jest w przemyt trefnego towaru z Polski do USA. W lipcu 2011 roku posługując się groźbami wobec mundurowego personelu na lotnisku warszawa Okęcie, manipulacjami koterią żydowską w Warszawie na szczeblach rządowych oraz faktycznym przejęciem lotniska przez Mossad, zdołał wyciągnąć z okęckiego aresztu żyda, obywatela USA, który został zatrzymany z powodu udowodnionego szmuglu w ramach przewozu sprzętu operatorskiego stacji telewizyjnej FOX. Tak aresztowany, jak i zajęty przemyt został zwolniony i bezzwłocznie opuścił Polskę. Było to rok po zamachu warszawskim i przemyt ten pozostaje w związku czasowym z pułapką-pogrzebem prezydenta Kaczyńskiego w Warszawie, na który nikt nie przybył, a sam pogrzeb przerzucono do Krakowa. Jest bardzo wysoce prawdopodobne to, że w tym właśnie sprzęcie telewizyjnym ukryto przemyt broni nuklearnej. Możliwe, że była to ta sama jednostka, która stanowiła później zagrożenie dla olimpiady w Londynie, o czym się mówiło.

  Polska jest otwartym już polem gry żydostwa przeciw Europie, czyli przeciw cywilizacji ludzkiej. Miejsce to, jako będące w pełni pod kontrolą żydowską, jest całkowicie przygotowane na spełnienie dawnych gróźb Goldy Meir pod adresem naszej rasy i kultury, naszych narodów - aktów ludobójstwa poprzez użycie broni masowego rażenia. A okoliczności te, tj. wymaganie konieczności zemsty żydowskiej na nas - o jakich ta premier Izraela mówiła – na Europie są łatwo zauważalne. Żydzi i Izrael są już znienawidzeni w całej Europie i to do tego stopnia, że nie ma takiej domeny współpracy międzynarodowej z Izraelem w jakieś tam roli, gdzie nie byłoby słychać brutalnych głosów krytyki ze strony Francuzów, Anglików czy Duńczyków. Efekt kredytu „holocaustu” już dawno minął i to nawet w Niemczech. Na razie ogranicza się to jedynie do otwartej wrogości wobec Izraela, a jest tylko kwestią czasu to, kiedy krytyka Izraela rozleje się w Europie na każdego żyda, który ujawnia swe przekonania odbiegajcie nieco od ogólnych standardów myślenia w polityce Europejczyków wobec państwa żydowskiego. Polska jest jedynym niechlubnym wyjątkiem w rodzinie narodów europejskich, gdzie o Izraelu lub tamtym żydostwie mówi się pozytywnie bez wywoływania lawinowych protestów.

  Wymóg i prawo do zemsty żydów na Europie od dziesiątków lat jest głównym przedmiotem żydowskiego pokątnego szemrania, mówiącego o konieczności wysadzenia Europy w powietrze, o ile „Izrael będzie zagrożony”. A przecież Izrael jest „zagrożony” zawsze, kiedy tylko media nie są w stanie pohamować krytyki Izraela przez choćby indywidualnych dziennikarzy, a co jest coraz bardziej powszechne na Zachodzie. Zatem temat ten, atak nuklearny na Europę – preambuła niemal - stał się kamieniem węgielnym konstrukcji żydowskich dialogów od chwili, kiedy tylko świat po raz pierwszy dowiedział się o tym, że bomba atomowa walizkowa została już zbudowana. Jeżeli tak bomba jest, to należy jej użyć przeciwko wielkim miastom europejskim, bo Izrael musi się zemścić.

  Te obłąkane wypociny głupawej Goldy Meir o konieczności zemsty Izraela na Europie - gdzie powód zemsty nie jest nazwany i chyba chodzi tu o zemstę żyda na nieżydzie tylko dlatego, że nieżyd żyje i chodzi po ziemi i już tylko to jest antysemityzmem - zostały nie tylko podchwycone przez motłoch żydowskich herbaciarni, ale i przez osoby reprezentujące poziom żydowskich elit czy establishmentu, i to tak szeroko, że dyskusje to terrorze wymierzonym w Europę wypłynęły na powierzchnię i nie są już ani tajne, ani jawią się jedynie do wyśmiania, jako przejaw urojeń żydofobii.

  Żydzi w swym opętaniu pragnieniem zemsty zatracili się do tego stopnia, że nie ustrzegli się od otwartej technicznej dyskusji o tym, że owszem, miasta południowej Europy są w zasięgu ich rakiet z głowicami jądrowymi, ale Europy północnej to jeszcze nie. O tym – wśród żydów - się mówi otwarcie i echa tych kalkulacji docierają powoli do świadomości lemingów w Europie. Spory te ujawniają przy tym żydowską potrzebę jakiegoś rozwiązania tego problemu zasięgu ich rakiet - tj. zlikwidowania dystansu do samego serca Europy.

  Jak wiemy, pod względem techniczno-logistycznym, zbyt długi dystans wobec możliwości posiadanej broni eliminuje się przez podejście z tą bronią pod mury wroga. Tu mamy dwa rozwiązania:

  Pierwsze to podejście łodzią podwodną na morza północnej Europy , a co jest możliwe dzięki Angelli Merkel, która wyposażyła Izrael w najnowocześniejsze jednostki podwodne na świecie, z najnowocześniejszym rozwiązaniami nawigacyjnymi.

  Jak twierdzą fachowcy, uzbrojenie tych łodzi w broń nuklearną jest technicznie bardzo proste. A koszty te summa summarum są niskie, bo to Merkel subwencjonowała prace budowania tych okrętów i Izrael niewiele zapłacił. Tzn. ściśle mówiąc, to nie Merkel subwencjonowała te okręty, lecz stoczniowcy polscy, którzy pozwolili żydom w Warszawie na likwidację własnych polskich stoczni, a czym otworzono Niemcom opłacalny monopol branżowy, za który Merkel potrafiła się zgrabnie odwdzięczyć dostawą gratisowych u-botów do Izraela.

  Drugie to lotniskowiec, który jest wypróbowanym miejscem masowego zgrupowania środków wojennych z dala od własnego zaplecza. Oczywiście taki lotniskowiec to droga i trudna impreza. Jest jednak rozwiązanie problemu! – Takim ekonomicznym i inteligentnym lotniskowcem Izraela w sercu Europy jest Polska. W Polsce można Izraelowi łatwo zdobyć i lotniska, i porty oraz wszystko inne, co tylko potrzebne do działowości wojennej Izraela przeciw Europie – a żaden żyd stopy nie zamoczy.

  Ale jednak, czy żydzi rzeczywiście uderzą?

  A dlaczego nie? Skoro tak głoszą to znaczy, że tak ma być, oni nie puszczają słów na wiatr!

  Golda ma niebywały respekt u żydów do dziś dnia, a mentalność żydowska to nic innego jak powtarzanie - czy to historii w obecną rzeczywistość, czy podpieranie się słowami innych sławnych żydów, jako rękojmi cnoty we własnym postępowaniu. Np. biblijny Dawid uczynił tak i tak, czyli Yaweh tak chciał i żyd jest na prawie, kiedy obecnie powtarza te zbrodnie Dawida sprzed tysięcy lat – Yaweh tak chce. I tak samo są brane słowa Goldy Meir, i tym razem nikomu nie przeszkadza to, że Golda była kobietą i czasami miała miesiączkę.

  Uderzenie… a nie byłoby to pierwszy raz, bo już było: WTC 9/11 - Ameryka, Fukushima – Azja, więc teraz czas na Europę. Możliwe, że po drodze była Moskwa lub Pekin (Zaginięcie Malaysia Airlines 370, MH 17), ale teraz to już jest czas na Europę, tu nie ma wątpliwości, na norweskim Breiviku się nie skończy.

  Wybór pada właśnie na Europę północną, bo te społeczeństwa mają bardzo miękkie podbrzusza, zniszczenia wojenne są im historycznie obce i cios tam zadany przyniesie długotrwale skutki. I takim długotrwałym czy ostatecznym ciosem zadanym Europie byłoby powstanie państwa islamskiego np. na gruzach zbombardowanego społeczeństwa szwedzkiego czy duńskiego, a co rachunkowo jest możliwe już prawie teraz i to na drodze zwykłego zliczania głosów w wyborach. Bo w krytycznej sytuacji przy osłabieniu rodzimego elektoratu i manipulacjami w system wyborczy żaden Szwed czy Duńczyk nie dostanie tyle głosów oddanych imiennie na niego samego co muzułmanin, na którego dają głosy wszyscy muzułmanie. Widać to czasami na różnych festiwalach czy podobne, kiedy telewidzowie mają głosować na kandydatów. Kiedy pojawi się muzułmanin, to nagle on wygrywa, bo mniejszość muzułmańska solidarnie głosuje na swojego „brata”, a większość szwedzka jest rozbita w głosowaniu na różnych kandydatów.

  A kto najbardziej zasługuje na karę? Które państwo lub społeczeństwo?

  - Szwecja.

  To kraj, którego obecny rząd uznał Palestynę, a czym zranił duszę żydowską i rana ta krwawi, i nie przestanie, dopóki nie nastąpi odwet. Szwedzka minister Margot Wallström powiedziała nawet: „Izrael nie będzie nam mówił, co szwedzki rząd ma robić w sprawie Palestyny….”. Jaka to zniewaga rzucona żydom w twarz, zemsta musi nadejść!

  I nie byłby to pierwszy odwet czy kara za szwedzkie nieposłuszeństwo lub bunt. Żydzi zamordowali tam czołowych szwedzkich polityków: Bernadotte – szwedzki delegat ONZ w 1948, Palme – premier w 1986, Lindh - minister MSZ w 2003. Wszyscy troje mieli z żydami na pieńku i nie chodziło tam o nic innego, jak o Izrael. Z przypadkiem Bernadotte to nawet pozwolili sobie żydzi na prowokacyjną bezczelność wobec rządu szwedzkiego – jeden z zamachowców lub główny zleceniodawca egzekucji - były premier Izraela Yitzhak Shamir - wystąpił bezczelnie w Szwedzkiej telewizji państwowej – lata 90 – i przed kamerami przyznał się do udziału w mordzie. Opowiadając o tym ten były premier Izraela śmiał się do kamery. Powtórzył groźby - ostrzeżenie skierowane pod adresem Barnadotte, które w kontekście wypowiedzi można było przyjąć jako i pod adresem obecnych władz Szwecji słowami: „Jeruzalem jest nasze, Sztokholm jest wasz” (...) „my jesteśmy w Jeruzalem, my jesteśmy w Sztokholmie” … i skomentował dalej, „ostrzegliśmy go, ale on nas nie posłuchał i zabiliśmy go”.

  Kiedy to zatem Szwecja tak bardzo zasługuje na karę, to jak ona miałby być technicznie wymierzona?

  - Przypuszczalnie byłaby to kombinacja WTC i Fukushimy. Samolot porwany w Kopenhadze lub Sztokholmie, (a najlepiej na Okęciu – bo tam Mosad go przeprowadzi przez kontrolę) przez islamskiego terrorystę spada na elektrownię jądrową i wywołuje gigantyczną katastrofę, lub zabłąkany bombowiec strategiczny Rosji spada na taką samą elektrownię. A to nawet jeszcze lepiej, bo on ma własne ładunki nuklearne na pokładzie. I w końcu nie będzie to nic nowego, nikt się nie zdziwi, bo terroryści są wszędzie i bomby wybuchają na okrągło, a ostatnio to i ruch samolotów rosyjskich jest bardzo nasilony. A to bardzo poważnie zastanawia - czy celem tych wyeksponowanych incydentów nie jest właśnie przygotowanie naszych umysłów na wypadek nuklearny z powodu awanturnictwa Putina.

  Są w Szwecji trzy miejsca, które idealnie pasują na terror jądrowy o niewyobrażalnych wręcz skutkach cywilizacyjnych. To Elektrownia Barsebäck – wygaszona, ale niebezpieczna, aktywne Ringhals oraz Oskarshamn.

  Elektrownie jądrowe Barsebäck i Oskarshamn uderzają w duże miasta Szwecji oraz Kopenhagę, zaś Oskarshamn leży w okolicy Sztokholmu. W każdym z tych wypadków atak nuklearny oznacza wyniszczenie Bałtyku jako morza użytkowanego gospodarczo na jakieś 1000 lat. Przy czym opcja samolotu jako narzędzia ataku nie musi być jedyna, może to być kombinacja pozorowanego wypadku lotniczego. Samolot może np. spaść na elektrownię jądrową, a która faktycznie zostanie zaatakowana przez łódź podwodną Merkel, bo mając technikę niemiecką, jest dobrze przygotowana do działań na tych wodach. I tu też mamy nasze przygotowanie mentalne, bo zauważmy dziwne misterium ze śladami aktywności „rosyjskiej łodzi podwodnej”, a czego nikt nie udowodnił i rosyjskość tej łodzi ma charakter medialny.

  Atak nuklearny żydów na Europę - oczywiście tak być nie musi, ale może być i to w najbliższym czasie.

  Zauważymy, zapanowała jakaś dziwna cisza w dwóch miejscach: w Izraelu, który planuje przyjechać do Oświęcimia na kolejną rocznicę, oraz na stronie internetowej Roy Tov.

  Jeśli chodzi o oświęcimską ciszę Izraela w Izraelu lub Izraela w Polsce, to jest nam wszystkim smutno z powodu tej ciszy. Mamy przecież kolejną piękną rocznicę oświęcimską i aż żal bierze, że tych obozów było tak mało, bo i obchodów zwycięstwa dobra nad złem też jest odpowiednio mniej do świętowania. I to jest smutne, bo nagle jest mniej tych shoah`ow, holokaust´òw, i katolickich księży, którzy seryjnie gwałcili żydowki na chwilę przed wepchnięciem ich żywcem do pieca. I nie był to piec krematoryjny w Oświęcimiu, ale kaflowy u plebana. Ale jest cicho i to zastanawia.

  To do takiego stopnia, że zadziwia… czyżby nie zamierzali przyjechać? Dlaczego tak dziwnie cicho? A może chcą przyjechać „specjalnie” – jak na prawdziwych żydów przystało? … miejmy nadzieję, że nie.

  Druga cisza w Roy Tov. Był on aktywny w naświetlaniu planów Izraela wobec świata i jako taki wywarł piętno na myśleniu i postrzeganiu Izraela u wielu. Roy Tov wyprodukował kiedyś taką mapkę – poniżej.

  Mapka pokazuje właśnie miejsca rażenia rakietowego, jakie wg wojskowych izraelskich są dostępne dla izraelskich okrętów podwodnych, potem zaś Roy Tov również dziwnie ucichł.

  A nawet jest tam u Roy Tov całkowicie, zupełnie, ale to zupełnie cicho! Zapowiadał on nawet – na początku tego roku - swoją śmierć, czy to właśnie to?

  A może on nigdy nie istniał i jako agent Mossadu przeszedł do innych zadań?

  Dziwnie cicho tam u niego w Ameryce Południowej, jak i w przygotowaniach kolejnego festynu krematoryjnego w Polsce.

  Czy może będzie nowa hanuka, nuklearna hanuka nad Europą?  In Christo

  (-)Krzysztof Cierpisz

  20-XII-2014.
 • @Rzeczpospolita
  Jak myślisz, kto będzie tę stajnię przysłowiowego Augiasza w stanie posprzątać? Ja uważam, że juz nikt. http://wpolityce.pl/gospodarka/226745-niepokojacy-deficyt-budzetowy-rzad-planuje-rekordowa-pozyczke-155-miliardow-zl Na temat Kowalskiego z RN się nie wypowiadam, ponieważ jest nikomu szerzej nie znany i jeszcze ten ogolony łeb o czymś świadczy a o czym to kolega, ja wiem. Co do forowanego kandydata PiS Dudy zapaliła mi się w głowie ostrzegawcza czerwona lampka, także i po peanach na temat jego osoby wygłoszonych przez chazara Jakuba Bauera alias Boniego. Wszystkim Polakom powinna się ona ostrzegawczo zapalić kogo PiS wystawia, (jeszcze te jego uszy i kształt czaszki taki jak u Unych, matka Natura jest tu bezwzględna!) także po przeczytaniu: Kto nie podpisał cyrografu z koszernymi nie ma żadnych szans nawet na stołek burmistrza.!!!!! Prezydent Spoza Układu - czy to aż takie trudne? Tak bardzo trudne i w dzisiejszych realiach wręcz już nie możliwe. To być albo nie być dzisiejszych "zarządców" Polski, czyli Unych i usłużnych im szabesgojów. To ich walka na śmierć i życie, wygodne życie. Powtórzę by wszyscy tu dywagujący pozbyli się jakichkolwiek złudzeń: Kto nie podpisał cyrografu z koszernymi nie ma żadnych szans nawet na stołek burmistrza.!!!!! i to: gdyby wybory miały coś zmienić to by ich nie organizowano. Kartką wyborczą już nic nie zmienimy, kiedy to do was i Polaków dotrze? "wybory to cudowna szkatułka, wrzucasz Mikołajczyka wyskakuje Gomułka- znacie to? to z wyborów w 1947. Macie przykład na dziś z wyborów w Warszawie, do dziś brak o nich danych na stronach PKW, strona nie czynna! jak myślicie, dlaczego? Chciejstwem nawet tym szczytnym piekło jest wybrukowane. Tylko rewolta, niestety krwawa może pokazać i dać zmiany, innej drogi już dla Polski i Polaków nie ma!!! Czas oprzytomnieć i wyjść z kręgu marzeń panowie interlokutorzy. To cytat Opary: [Jestem jednak realistą - zdaję sobie z olbrzymich trudności - a największe z nich, leżą niestety w samych Polakach.]- ja także, i doputy będą mieli na piwo z Lidla/1.5z ł, wyroby parówkopodobne, etc.. to nic już ich nie ruszy. To już genetyczni niewolnicy z wypranymi przez niepolskie media łbami, skazani na pracę do śmieci o ile ją będą mieli, a raczej jej mieć nie będą, i o dziwo oni na to się potulnie godzą, jak i na kredytowy stryczek na pokolenia. Pzdr!
 • @Zdzich 04:46:52
  Parę uwag

  Pan jest bardziej niż śmieszny. Wylicza pan moje błędy myślowe, a sam jako katolik nie posiada podstawowej wiedzy n/t chrześcijaństwa.

  Poza tym, jeśli już podejmuje pan trud politycznej analizy wydarzeń itp. musi się pan uwolnić od doktrynalnego punktu widzenia jedynie słusznej doktryny (np. religijnej, czy ideologicznej) przynajmniej na czas analizy. Inaczej te analizy nie będą warte funta kłaków.

  Religia chrześcijańska wywodzi się wprost z judaizmu biblijnego (polecam "Kościół, Żydzi, Polska" - ks.prof. W.Chrostowski - biblista) panie katoliku, a więc jest religia żydowską. Wszyscy pierwsi chrześcijanie byli przecież Żydami, wszyscy ewangeliści byli Żydami, sam Jezus był Żydem.

  Demokracja w Kościele - traktuję to jako żart. - Kto mianuje biskupów w Kościele? Owieczki ich wybierają?

  Panie katoliku, Bractwo Piusa X powstało w łonie Kościoła rzymskokatolickiego z inicjatywy Marcela Lefebvre'a, który - tak się jakoś dziwnie złożyło - był Żydem. Wykorzystano tu sprytnie ustalenia SVII, które doprowadziły do różnic w poglądach wewnątrz Kościoła na liturgię, na ekumenizm i na dialog międzyreligijny. Rzeczywistym inicjatorom powołania bractwa chodziło o dzielenie owieczek, o rozbijanie społeczności katolików i o nic więcej.

  "My Katolicy = 87% Polaków = PRAWICA"
  Czy rozumie pan chociaż jaką niedorzeczność powyżej zapisał?

  Czy umiałby pan wykazać zasadnicze, istotne dla społeczeństwa różnice w realizowaniu polityki przez współczesne partie prawicowe, lewicowe, centrowe, chadeckie itp. w Polsce, czy gdziekolwiek indziej?

  Fakt, że ok. 90% Polaków deklaruje się jako katolicy rokuje fatalnie naszej ojczyźnie, ponieważ spora część z tych 90% (mam jednak nadzieję, że jest mniejszość) ulega nawoływaniom syjonistycznych sterników Kościoła, takich jak JPII, czy obecny Franciszek oraz ich współpracowników purpuratów, którzy realizują słowa świętego JPII -

  "nie ma alternatywy dla integracji europejskiej",

  "Kościoła nie wolno angażować do antyeuropejskiej demagogii"
  i
  „Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)”.

  Hierarchiczna instytucja Kościoła jest właśnie prawdziwym i rzeczywistym Kościołem, to on ma donośny, słuchany przez masy, publiczny głos, to on wskazuje owieczkom jedynie słuszna drogę w polityczny niebyt.

  A Kościół owieczek gdzie jest panie katoliku, kto słyszał i gdzie, czego chcą owieczki?
 • @Kula Lis 62 14:56:51
  Nie wolno tracić nadziei.

  Na szczęście nie jest tak, że Żyd wymyślił, skonstruował i wprowadził w życie genialny polityczny mechanizm, który gwarantuje mu władzę i bogactwo po wieczne czasy. Obserwowany kryzys jest końcem Międzynarodowego Żydostwa, ale jest to proces, który trwa. Jak długo jeszcze potrwa nie potrafię powiedzieć. Natomiast wiem jedno, syjonistyczna mafia znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Na cokolwiek by się zdecydowali nie ma to wpływu na ostateczny rezultat. Jedno jest ważne: nie wolno dać się sprowokować do wojny - mają tego świadomość władze Rosji.
  U nas w Polsce warto byłoby przynajmniej zorganizować polityczną elitę, która w odpowiednim momencie odegra rolę podobną do Komitetu Narodowego Polskiego R.Dmowskiego - na ten moment musimy niestety czekać.
 • @Rzeczpospolita 16:17:04
  Dobił mnie pan tą sensacją, że Jezus i biskup Marcel Lefebvre byli Żydami. Weź pan ta całą swoją nienawiść z powrotem do swojego rabina, a nie do NEon'u.

  Przyjmuję do wiadomości, i potwierdzam, że Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej jest organizacją ANTY-PRAWICOWĄ, której naczelnym zadaniem jest eliminacja Katolików.
 • @Zdzich 19:04:14
  Jest pan bardziej niedorzeczny niż przewiduje ustawa.

  WPS nie jest ani prawicowe, ani lewicowe, ani centrowe, itp., itd. Te wszystkie podziały są dzisiaj jednym wielkim kłamstwem, którego celem jest dzielenie elektoratu.

  Dzisiaj trzeba wrócić do polityki narodowej, ponieważ zagrożony jest byt narodu i jego państwa, a jedyna klasyfikacja elektoratu, to podział na mądrych i głupich obywateli.

  WPS jest stowarzyszeniem narodowym, nacjonalistycznym.

  Bazą dla polityki narodowej jest rzeczywisty naród. Jeśli jest to naród deklarujący w większości wiarę katolicką, to polityka narodowa tę deklarację szanuje.
  Szacunek dla wierzeń narodu nie oznacza tolerowania antynarodowej i antypaństwowej polityki hierarchicznej instytucji Kościoła, którego z wiernymi łączy jedynie system podatkowy, bo to podatki wiernych utrzymują tę antynarodową, antypolską instytucję.
  *
  Według pana Jezus nie ma narodowości, ponieważ jest synem Boga - ale to jest dogmat, a nie naukowe potwierdzenie faktu. Problem w tym, że dogmat może funkcjonować w obszarze religii. Poza jej obszarem nie przedstawia żadnej wartości. Natomiast fakty rzeczywiste są takie, że rodzice Jezusa (matka jest tu najważniejsza) byli Żydami.
  Na temat dogmatu nie wypowiadam się, on jest wyłącznie kwestią wiary i jest poza dyskusją.
 • @Rzeczpospolita 23:00:47
  Ja nie zdefiniowalem czym jest WPS. Ja napisalem, ze "Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej jest organizacją ANTY-PRAWICOWĄ, której naczelnym zadaniem jest eliminacja Katolików."

  To NIE według mnie "Jezus nie ma narodowości, ponieważ jest synem Boga". Jezus osobiscie odpowiedzial Pilatowi kim jest.

  Jest pan bardziej niedorzeczny niż przewiduje ustawa.
 • @Zdzich 05:36:28
  "(...) Namiestnik zadał Mu pytanie: Czy Ty jesteś królem żydowskim? Jezus odpowiedział: Tak, Ja nim jestem." (Mt 27, 11–14)

  "(...) Piłat zapytał Go: Czy Ty jesteś królem żydowskim? Jezus odpowiedział mu: Tak, Ja nim jestem." (Łk 23, 1–16)

  Wychodzi na to, że z pana katolik bez znajomości ewangelii - ma pan okropny mętlik w swojej katolickiej głowie i zupełnie nie odróżnia, gdzie kończą się religijne bajki, a zaczyna brutalna polityka.
  Robi pan sobie krzywdę mieszając religijne uczucia z polityką.

  Aha, ewangeliści byli Żydami.

  Proszę pamiętać, jest pan wyznawcą żydowskiej religii spreparowanej dla nie-Żydów na potrzeby interesów żydowskich. Tu jednak trzeba oddać sprawiedliwość żydowskiemu geniuszowi - chrześcijaństwo to istny majstersztyk, który doprowadził do politycznej dominacji Żydów nad białą rasą. Może pan się z tym nie zgadzać, może pan protestować, ale faktów pan nie zmieni.
 • @Rzeczpospolita 11:17:55
  Pana kolejny atak na mnie z aroganckimi uwagami nie zmienia faktu, ze to pan ma mętlik w swojej liberalnej głowie. Zacytował pan wersy ewangelii św. Mateusza i św. Lukasza ze sfalszowanych wersji Biblii, najprawdobodoniej z wersji "Międzynardowej" lub wersji "Krola Jakuba" (King James). Sa to po-soborowe wersje zrewidowane celem "umniejszenia winy Żydów za ukrzyżowanie Jezusa".
  Tłumaczenie na j.polski wersji oryginalnej wygląda w ten sposob:
  Mateusz 27:11 "Namiestnik zadał Mu pytanie: Czy Ty jesteś królem żydowskim? Jezus odpowiedział: "To ty tak powiedziałeś". 27-12 "A gdy Go oskarżali arcykapłani i starsi, nic nie odpowiadał."
  Wg sw. Lukasza (23:1) odpowiedz Jezusa jest taka sama: "To ty tak powiedziałeś".

  Wyjasnienie w/w sprzecznych wersji podane jest w Ewangelii wg św. Jana:
  18:33 Wtedy powtórnie wszedł Piłat do pretorium, a przywoławszy Jezusa rzekł do Niego: "Czy Ty jesteś Królem Żydowskim?"
  18:34 Jezus odpowiedział: "Czy to mówisz od siebie, czy też inni powiedzieli ci o Mnie?"
  18:35 Piłat odparł: "Czy ja jestem Żydem? Naród Twój i arcykapłani wydali mi Ciebie. Coś uczynił?"
  18:36 Odpowiedział Jezus: "Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd".

  Dla wszystkich jest sprawą oczywistą, że Jezus - jako przybysz nie z tego świata - nie mógł być Żydem. Pan jednak, z własnej i nienawistnej woli, cytuje wersje pisma świętego "spreparowanej dla nie-Żydów na potrzeby interesów żydowskich."
 • @Zdzich 17:00:08
  Jakimi kryteriami pan się kieruje uznając za właściwe/niewłaściwe tłumaczenie ewangelii?

  Jezus w oczywisty sposób identyfikuje się z Żydami żyjącymi w tamtych czasach, z ludem i plemieniem oraz religią (chociaż pouczał i poprawiał ich błędy).
  „Do swej własności przyszedł [Judy], ale swoi [Juda] go nie przyjęli. Tym zaś [Żydom], którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego” (Ew. Jana 1.11-12)
  i w jasny sposób stwierdza:
  „Wy [poganie] czcicie to, czego nie znacie; my [Żydzi] czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Żydów” (Ew. Jana 4.22).

  To także fałszywe?
 • @Rzeczpospolita 18:08:58
  Zastanawiam się dlaczego rewolucyjni anty-chrześcijanie i ateiści tacy jak pan zajmuja się tłumaczeniem Biblii?
  Świat byłby taki piękny, gdybyście przestali dokonywać analiz adbytu Chrześcijan i zajęli się własnymi umiejętnościami. Chyba, że żadnych nie macie.
 • @Rzeczpospolita 18:08:58
  POPEŁNIA Pan BŁĄD !! wdając się w dyskusję z tym ŻYDOSKIM TALIBEM !!-

  ŻYD prowokuje ! aby w godzinie- W -wyciągnąć argumenty żydoskie przeciwko Panu !!--------ZERO ! bardzo proszę ZERO ! wymiany nawet powietrza z tym --no kim ???

  -----BĄDZ Pan MĄDRY !!! to nie katolik ! -zna Pan takiego ? JA NIE !!
 • @ninanonimowa 00:39:51
  Pani Nino,
  ja się dobrze bawię, a przy okazji obnażam umysłową pustkę rzeczonego obrońcy wiary - tzn. on sam ją obnaża doprowadzony do chrześcijańskiej furii. Teraz jest już bezradny, zwłaszcza, że rzucił swój najmocniejszy argument: określił mnie "bezczelnym chamem".
  Ale on nie jest Żydem, gorzej, on jest zwyczajnie nieporadny umysłowo.
  Jednak już zakończyłem z nim "polemikę", nie ładnie jest znęcać się nad słabszymi - co sobie wyrzucam -, zwłaszcza przed świętami.
 • @Rzeczpospolita 10:55:13
  Twoje powyższe "rzeczowe argumenty" sprawnego geniusza umysłowego mają tyle znaczenia co argument "jesteś brzydki".
  A określenie pana "bezczelny cham" to wcale nie był argument. To był i jest fakt, młotku.
 • @Zdzich 16:32:22
  Zdzichu,
  zażyj bromu, minimum ćwierć litra, to powinno uspokoić stargane nerwy pierwszego chrześcijanina III żydo-RP.
  Aha, i koniecznie przed świętami pamiętaj o spowiedzi św., żebyś miał czyste konto przed kolejnymi "polemicznymi" wyczynami i obrażaniem ludzi.

  A że święta już za pasem i z bydełkiem opłatkiem podzielić się wypadnie, tak i ja tobie wszystkiego dobrego życzę i spokojnego na krzyżu zwisania.
 • @night rat 18:55:27
  Potraktuję tolerancyjnie pańskie komentarze wnioskując jedynie, że ma Pan poważne problemy czytania ze zrozumieniem - byłoby nudne i zbędne w czasie świąt rozstrzygać, czy jest Pan wariatem, czy tylko udaje?
 • Jak to usunięcie można zrobić?
  Pisałem więcej jak godzinę w Onecie i to nie było zgodne z poglądami żydów i mnie wykasowano jak już wielokrotnie, dlatego to była ostatnia moja próba pisania na tych stronach, które nie są Polskie. Mamy już inne swoje porozumienia i dziękujemy za gościnę, ale to konspiracyjne i jest tego za mało. To co ja piszę bezwzględnie powinno być mi umożliwione do wydrukowania a w tej cenzurze, nawet tego nie pozwolą. Te palenie samochodów, ginięcie Polaków bez wieści, sprowadzanie banderowców do Polski, nie jest przypadkowe, to jest bardzo dobrze przemyślane aby założyć po wymordowanych Polakach Judeopolonię. Tak samo jest w Wirtualnej Polsce i Interii, musimy mieć zapewnione jakieś łamy prasy, na której będziemy mogli się wypowiadać i powiadamiać innych. Nie każdy ma internet i komputer. Tak nas zrobili w Bambuko, ci co są przestępcami. Przykład:Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy
  Wirtualnej Polski.

  Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz
  serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie.
  Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej.
  ===
  Hi. This message was created automatically by mail system
  at Wirtualna Polska.
  I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
  This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

  :
  Sorry, I couldn't find any host named gmajlgmajl.com. (#5.1.2)

  --- Ponizej znajduje sie kopia listu / Below this line is a copy of the message.

  Return-Path:
  Received: (wp-smtpd smtp.wp.pl 7302 invoked from network); 3 Jan 2015 11:04:08 +0100
  DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=wp.pl; s=1024a;
  t=1420279448; bh=HkLnX1eobDndmIVqGcGF3Zq9guA9HJZnyOkvnMKXDXI=;
  h=From:To:Subject;
  b=b4VGOzH3rmzHnnRKM+cizWcICvzwYIPYSPz2a9PGMJg/5HPbFe9/8BDnluk4Ox62r
  CtGgbP++s9gfzbquCFwvptPRL+J979InBSocav5ADqsqMhXFnI SYe4EDe6AXtuOcSg
  WunXsPVkBVcypAfpNujFENWNk3t8ekmStpVsWMm4=
  Received: from out.poczta.wp.pl ([212.77.101.240])
  (envelope-sender )
  by smtp.wp.pl (WP-SMTPD) with SMTP
  for ; 3 Jan 2015 11:04:08 +0100
  Date: Sat, 03 Jan 2015 11:04:08 +0100
  From: =?ISO-8859-2?Q?Kazimierz_Wo=BFniak?=
  To: xn--ziemianskipawe-tnc@gmajlgmajl.com
  Subject: =?ISO-8859-2?Q?Podaj=EA_adres_emailowy=2C_poparcia =2E?=
  Message-ID:
  MIME-Version: 1.0
  Content-Type: text/html; charset=iso-8859-2
  Content-Transfer-Encoding: 8bit
  Content-Disposition: inline
  X-Mailer: Interfejs WWW nowej poczty Wirtualnej Polski
  X-User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/39.0.2171.95 Safari/537.36
  Organization: Poznaj Poczte WP http://poczta.wp.pl/info-start.html
  X-WP-IP: 164.126.215.21
  X-WP-AV: skaner antywirusowy poczty Wirtualnej Polski S. A.
  X-WP-SPAM: NO 0000000 [cVMk]

  blockquote {padding-left: 1ex; margin: 0px 0px 0px 0.8ex; border-left: #cccccc 1px solid;} p {margin: 0px;padding: 0px;}
  Witam, nie wiem dok�adnie co z tym pos�aniem si� sta�o, ale go popieram. Zapraszam do obejrzenia strony, �ydzi rz�dz� Polsk� i po obejrzeniu filmu z Markiem Borowskim, prosz� o przeczytanie moich wpisów. Bardzo bym prosi� o jakie� opinie, na ten temat.
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  Kazimierz Wo�niak

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930