Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Déjà vu. Nie bądźmy głupsi od Żydów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tekst 17.11.2013r., ale w związku z ogłoszoną przez RN kandydaturą na prezydenta IIIRP i z samymi wyborami, nadal jest aktualny. A ponieważ agentura żydo-reżimu czyści internet z moich tekstów, dlatego wydaje mi się wart przypomnienia.

 

  Czy PT Czytelnicy nie odnoszą wrażenia, że obecne działania agentury żydo-systemu III RP nie są niczym nowym i że już raz braliśmy udział w podobnym spektaklu? Znakomita większość z nas nawet chętnie w nim uczestniczyła – nie wyłączając autora -, oczywiście jako statystyczna, nieświadoma rzeczywistych treści, masa. Teraz producenci i reżyserzy chcą ten sam spektakl zrealizować raz jeszcze, w nieco tylko odświeżonej wersji. Istnieją przesłanki, żeby sądzić, iż „remake” tego spektaklu będzie znów cieszył się popularnością, choć z pewnością znacznie mniejszą, bo przeważnie wśród młodzieży i znacznie krócej niż wersja pierwotna. W końcu, ile razy można śmiać się i płakać z tego samego szmoncesu? Poza tym, nie ma już takich genialnych artystów, jak JPII, czy całkowicie dziś wypalony naturszczyk L.Wałęso-Bolek.

Zanim jednak rzecz całą wyłuszczę proszę uważnie wysłuchać wypowiedzi Mariana Kowalskiego i Zbigniewa Janasa w studiu Polsatu na poniższym filmie.

 


Nie wiem jak Państwa sympatie, ale moja jest po stronie Mariana Kowalskiego – i stwierdzam to bez najmniejszej ironii. Prezentuje on uczciwą ripostę, racja jest po stronie jego argumentów, mimo, iż prawie nie dopuszczano go do głosu.

Zbigniew Janas w oczywisty sposób mija się z prawdą, bezczelnie łże ten żydowski członek żydowskiego KOR-u, władz żydowskiej Fundacji S.Batorego (był prezesem jej zarządu), gdy zaprzecza, że nie zasiadał w radach nadzorczych spółek akcyjnych Skarbu Państwa, czyli naszej własności. W tym programie media wspierające obecny system władzy pokazały nam dwóch ludzi: M.Kowalskiego, reprezentanta pokrzywdzonych i wykluczonych, głównie ludzi młodych oraz Z.Janasa, gnidę, aparatczyka obecnego systemu władzy, który dobrze żyje z naszych podatków. I prawda tak właśnie wygląda i z pewnością tak odebrała program znakomita większość Polaków, o czym można wnioskować na podstawie proporcji ilości osób biorących udział w Marszu Niepodległości i w marszu Razem dla Niepodległej prezydenta RP.

 

A czy pamiętają PT Czytelnicy debatę Wałęsa – Miodowicz w reżimowej TVP1 z okresu PRL? Albo podobne programy, w których po stronie pokrzywdzonego ludu, wpatrzonego w „Solidarność” i w Matkę Boską w klapie marynarki narodowego bohatera L.Wałęsy, występowali Michnik, czy Geremek – ten miał dar wymowy, naprawdę pięknie przemawiał -, a po drugiej stronie jacyś towarzysze z PZPR, komunistyczne gnidy nie posiadające kontrargumentów?

Nie pytam nawet po czyjej stronie była sympatia widzów. Sam pamiętam, że jako student strajkowałem pod hasłem „uwolnić Michnika, Kuronia, Moczulskiego…”.

Proszę zwrócić uwagę na analogię – to ważne: Wałęsa, Geremek, Michnik, itd. zwalczający komunę, PRL, zostali w końcu dopuszczeni do reżimowej TVP. Podobnie M.Kowalski, czy R.Winnicki, K.Bosak i inni także są przeciw komunie, także walczą z obecnym systemem władzy i ten system dopuszcza ich do swoich mediów ! – ?

 

Zapewne większość z nas ma także w pamięci słynne stwierdzenie Michnika: Jaruzelski i Kiszczak są ludźmi honoru. To nic, że za ich władzy zamordowano ponad stu księży, którzy rozumieli, że w 1980r. władza w Polsce przeszła w żydowskie ręce. Zresztą Kościołowi JPII tacy księża również nie byli potrzebni.

M.Kowalski, w przeciwieństwie do Michnika, nie sięgał po nazwiska kanalii żydo-reżimu III RP z najwyższej półki, ale także ogłosił, że dla niego wybitnym Polakiem i patriotą jest B.Wildstein – a ten wybitny Polak i patriota oraz członek żydo-masonerii to przecież agent żydo-systemu władzy tyle, że z opcji przeciwnej Tuskowi.

 

Od 1980 – 89 minęło 33 – 25 lat – życie jednego pokolenia, nowego pokolenia Polaków, pokolenia bez historycznej pamięci, pokolenia bez politycznej świadomości, które w Polsce pod żydo-władzą nie ma najmniejszych szans na budowanie własnej przyszłości we własnej ojczyźnie. Bardzo wielu młodych ludzi nosi się z zamiarem opuszczenia kraju. Dla tych, co zostaną agentura żydo-systemu przygotowuje powtórkę spektaklu z 1989r.

 

Mojemu pokoleniu, które w latach 1980/90 wchodziło w dorosłe życie żydo-reżim przy pomocy transformacji systemu zapewnił 50% bezrobocie, a w najbliższej przyszłości brak środków na emerytury.

 

Żydo-system PRL od 1980r. i III RP od 1989r. zniszczył przyszłość dwóch pokoleń Polaków.

 

Naszym celem winno być świadome organizowanie się i budowanie narodowego ruchu bez udziału w nim agentury żydo-systemu. Skorzystajmy z niedawnej lekcji historii, której za darmo udzieliła nam syjonistyczna mafia. Uczmy się na błędach poprzedniego pokolenia, żeby nowe pokolenie Polaków nie musiało opuszczać własnej ojczyzny, to syjonistyczna mafia musi z Polski wyjechać.

 

 Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Panie Dariuszu, podziwiam czujność.
  Podobnie jak Pan, robiłem polityczne błędy młodości ...
  Ale , co nie zabija , to wzmacnia...:))))

  Gdy pierwszy raz usłayszałem o Marszu Niepodległosci organizowanego przez RN , to zapaliło mi się ostrzegawcze światełko. Narodowcy w święto piłsudczyków ?
  Pomyślałem , że może młode pokolenie nie bawi się w wojnę polsko-polską...

  Pana spostrzeżenia lokują moje wątpliwości w bardziej interesującym scenariuszu...

  Pozdrawiam

  Dęby rosną powoli, ale codziennie...
 • @ Dariusz Kosiur
  Pisze o tym od 3 lat(!):
  Jesteśmy narodem chorym, chorym na fatalną mutację raka, która nazywa się żydo-komunizm i przerzuca się za pomocą syjonistów na wszystkie organy. Należy ich zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić! Innego lekarstwa nie ma.
  USUŃMY SYJONISTÓW Z POLSKIEJ POLITYKI I KOŚCIOŁA!

  Ale, jeszcze w piatek, 19-go grudnia, potwierdzil pan oswiaczenie "ninanonimowej", ze to: "PRAWICA ukrywająca się pod krzyżem tzn. POZA WSZELKIMI PODEJRZENIAMI !! jest GRABARZEM Polski."

  Proszę o oficjalne wyjaśnienie, czy Wierni Polsce Suwerennej uznają Żydów jako swoich wrogów, czy też wrogów Żydów = Katolików za swoich wrogów.
 • @Zdzich 05:23:50
  WYSŁUCHAJ !!! koniecznie !!!! mowy person z zapodanego LINKU a zrozumiesz wreszcie !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=XVTonm3K5Y4
 • BARDZO DOBRZE, ŻE PAN PRZYPOMNIAŁ SŁOWA KOWALSKIEGO
  W tym programie Kowalski się głupio, nieuczciwie i fałszywie wypowiedział o naszej imprezie przy pomniku Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu, która była tego dnia. Zdradził tą swoją wypowiedzią chęć zmonopolizowania sprawy narodowej. Coś tak jak Wałęsa przeciwko Świtoniowi, Walentynowicz, Gwieździe i/lub Jurczykowi swego czasu. Bardzo dobrze, że Pan zauważa analogię miedzy Solidarnością i eR-eNem. Między tamtą ustawką Wałęsa-Miodowicz i tą ustawką Kowalski-Frasyniuk. No i zauważa Pan, że przy wykreowaniu Solidarności i eR-eNu wybitnie pomogły wrogie media.
  Przypomnę - że eR-eN wypłynął na słynnej sektorówce (wielkim banerze wniesionym na stadion, zakrywającym cały sektor) który brzmiał "SZECHTER PRZEPROŚ ZA OJCA I BRATA". Do dzisiaj nie poznaliśmy nazwisk owych szlachetnych i odważnych młodzieńców i dziewic którzy dzielnie ową sektorówkę tam wnieśli. I, się obawiam - że nie poznamy. Bo tamto też była ustawka. Na stadion pilnowany przez policję i firmy ochroniarskie puszki piwa nie wniesiesz bez pozwolenia. A oni szast-prast wielki banner. I my mamy wierzyć że to luz, spontan i akwamaryna.
  :)
 • @Zdzich 05:23:50
  "Dlaczego nacjonalizm"

  http://dariuszkosiur.streemo.pl/Community/23940,Blog_Wpis,Dlaczego_nacjonalizm.html
 • @Rzeczpospolita 18:10:57
  Ja jestem nacjonalistą.
  Natomiast okazało się, że pańska forma nacjonalizmu to tylko i znowu pokrywka na walkę z Katolikami.
  Sam pan napisał: "Hierarchia polskiego Kościoła przechodzi coraz wyraźniej na pozycje liberalistyczne, co znajduje wyraz w faktach i wypowiedziach relatywizujących nawet treści religijne." Zgadza się! Dodam więcej, nie tylko hierarchia polskiego Kościoła, ale cała hierarchia Kościoła począwszy od Rzymu. Nie znaczy to, że Katolicy to akceptują. Wręcz przeciwnie, Katolicy opuszczają KK właśnie z tych powodów.
  Pan natomiast, zamiast walczyć z liberalizmem, czyli masonerią w Kościele, walczy z Katolikami! To jest ekstremalnie głupie, panie Kosiur.
  Tak samo jak szczytem głupoty jest twierdzić, że Jezus i Marcel Lefebvre byli Żydami. Pan chyba oszalał!
 • @Zdzich 18:52:35
  A może wyjaśni pan, na czym ta moja walka z katolikami polega, bo do tej pory się nie dowiedziałem?
 • @Rzeczpospolita 23:07:19
  Na pisaniu anty-katolickich oszczerstw i klamst pod pokrywkami takimi jak "Rusofobia" i "Nacjonalisci", oraz na przezywaniu Katolikow od "kutolikow".
 • @Zdzich 05:42:15
  Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pan te oszczerstwa i kłamstwa obnażał i dowodził prawdy.
  Obawiam się jednak, że nie staje panu ani wiedzy, ani uczciwości. Stąd pańskie insynuacje o oszczerstwach i kłamstwach - w identyczny sposób reagują Żydzi, gdy brak im argumentów, wtedy wrzeszczą: "antysemityzm, antysemityzm". Ale mnie to nie dziwi, w końcu korzenie wiary są wspólne, więc i mentalność zbliżona.

  "Kutalik" odnosiło się wyłącznie do pana - trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, wtedy także zorientuje się pan, dlaczego użyłem określenia "kutalik".
 • @Rzeczpospolita 11:35:06 - SPRAWA Z KOŚCIOŁEM ŚWIETYM MATKĄ NASZĄ...
  jest bardzo prosta. Dla Polaków, korzy są wierni Bogu i Ojczyźnie wskazówką jest Maryja, która w roku 1917-tym się objawiła w Fatimie. Wtedy przemówił przez Nią Bóg - Duch Święty. Pocieszyła Ona nas, Polaków, o ile potrafiliśmy Jej słuchać. Objawienie Maryi została poparte największym cudem wszech-czasów (po Zmartwychwstaniu Pana Jezusa oczywiście) czyli Cudem Słońca. Tego żaden Chazar, ani mason WASP-owski nie wymyślił, to jest Znak zapowiedziany w Apokalipsie Świętego Jana.
  Dlatego samo wskazywanie na biskupów, którzy w dialogu z masonerią WASP-owską, Sowietami i Chazarami się posuwają za daleko jest za ubogie. To do polskich głów nie dociera. Tutaj trzeba podkreślania, że my polscy nacjonaliści jesteśmy od Boga i Królowej. Oczywiście, najpierw trzeba BYĆ od Boga i Królowej szczerze, z pełnym oddaniem dla Sprawy Polskiej. Wtedy pomagają nam Aniołowie i zwyciężamy. I tak należy rozumieć katolickość Polaków - jako bycie wiernymi Bogu, który rozwala i komunizm, i nazizm i panowanie masonów. Jako bycie narzędziem Boga.
  Oczywiście musimy rzeczy się dokładnie przyglądać, bo nie zawsze katolik z Krzyżem i Imieniem Maryi na ustach jest od Boga. Często jest to perfidna persona nasłana przez Diabła. Takimi ludźmi byli Krzyżacy, których pokonaliśmy pod Grunwaldem. Dzisiaj takie krzyżactwo się nadal pleni. Ot, w takim stylu postępuje nagłaśniany na prawicy Reżyser Braun, dość chytrze umocowany teologiczne. Ów Braun pochodzący z tych Braunów nie jest autentyczny, dał się przyłapać podczas publicznego zgromadzenia zorganizowanego przez OKOP, wyłożył się na aferze na Kolskiej i tutaj go mamy...
  Życzę szczęścia od Boga w analizowaniu sprawy katolickiej i krzyżackiej w Kraju Naszym.
  +
  Amen
 • @Rzeczpospolita 11:35:06
  Jest pan BEZCZELNYM CHAMEM.

  "Bezczelny cham" odnosi się wyłącznie do pana - trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, wtedy także zorientuje się pan, dlaczego użyłem określenia "bezczelny cham".
 • @Zdzich 17:06:36
  Swoją drogą, to chyba najmocniejszy pana argument.
  Jest takie przysłowie: uderz w stół, a nożyce się odezwą.

  No i tym sposobem wylazła z waści cała "kultura", a czy katolicka, czy żydowska zostawiam do wyboru.
 • @ Dariusz Kosiur
  Właśnie! Uderzyłem w stół, i BEZCZELNY CHAM Dariusz Kosiur się odezwał.

  Co do kultury, to bycie bezczelnym chamem katolicką kulturą nie jest. Katolicy maja swój cywilizowany kod postępowania. Krętactwo, egocentryzm, obraźliwe oszczerstwa, czyli chamstwo, to cechy osobników anty-religijnych, których demaskują ich własne wypowiedzi. Zobacz "Rzeczpospolita" powyżej.
 • EPITETY TAKIE JAK: "BEZCZELNY CHAM" CZY "KUTALIK" - TO JEST...
  NIEZGODNE Z POLSKĄ CYWILIZACJĄ. Poziomem żeście Panowie się poniżyli i niżej stoicie niż "ninanonimowa". Co bym nie myślał o AOFI-m "ninanonimowa" to jednak ten bloger do takich epitetów się nie posuwa.
  Chociaż trzeba niżej od "bezczelnego chama" zaklasyfikować epitet "kutalik" - jako ewidentnie chazarski, talmudyczny i satanistyczny. W swoich postępkach Chazarzy poniżają gojów właśnie za pomocą odwołań seksualnych. Oni chętnie dymają gojów, każą sobie robić laskę, dawać dupy, bzykają nas, poniżają za pomocą wymyślnych odwołań słownych o podtekstach seksualnych.
  Bardzo proszę o odstąpienie od tego typu zachowań.
 • !
  daje ocene 5. za prawde edukacyjna, oby mlodzi sie uczyli.
 • http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116797,d-j-vu-nie-badzmy-glupsi-od-zydow
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/116797,d-j-vu-nie-badzmy-glupsi-od-zydow
  Daje ocene 5. za prawde edukacyjna.
  Jestem chrzescijaninem wyznania rzymskokatolickiego, jednak po soborze watykanskim II bardzo wiele sie zmienilo , mam bardzo wiele uwag,
  pozdrawiam.

  Lawina.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930