Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
591 postów 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wojna z Rosją na koszt podbitych narodów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystkie medialne gadzinówki w Polsce, czyli powszechne żydo-media, pieją z zachwytu, że w wyniku obniżenia cen ropy spada wartość rosyjskiego rubla względem $ USA i € UE.

Żydowskie gadzinówki już nawet nie wieszczą, ale relacjonują wprost, że rosyjska ekonomia znajduje się w rozsypce, a Rosję widzą na kolanach przed Międzynarodowym Żydem, który dotarł już na przedpola Moskwy.

Taką codzienną hucpę serwuje nam syjonistyczna zgnilizna, dla której manipulacje i oszustwa w światowym handlu ropą – a to przecież Międzynarodowy Żyd reklamuje „wolnorynkową” demokrację -, to ostatnia i jedyna możliwość szkodzenia Rosji, zresztą nie tylko jej, bo całej światowej gospodarce. Militarnego starcia z Rosją Międzynarodowy Żyd jednak nie zaryzykuje, bo przybliżyłby swój ostateczny koniec.

W każdym razie to, co dzieje się między imperialną, światową, żydowska finansjerą a Rosją (dotyczy także wielu innych państw, również zachodnich) pozwala wyprowadzić oczywisty wniosek: nigdy nie wolno decydować się na kooperację, na otwartą wymianę handlową z żydo-reżimami, należy dążyć do jak największej autarkii gospodarczej.

Rosja z pewnością poradzi sobie z żydowską ekonomiczną agresją, zresztą jej sytuacja ekonomiczna jest pod każdym względem zdecydowanie lepsza niż głównego żydowskiego imperium, USA i wszystkich pozostałych żydo-reżimów razem wziętych – przede wszystkim Rosja nie jest, jak cały zachodni świat z USA na czele, niewypłacalnym dłużnikiem Miedzynarodowego Żyda.

Tu przypomnę, że Żydzi w 1933r. wypowiedzieli wojnę handlową III Rzeszy i czyżby obecnie bazowali na tych właśnie doświadczeniach wywołując podobną wojnę z Rosją?

Przejdźmy jednak na nasze polskie podwórko, bo miejscowy żydo-reżim zaczyna mieć problemy ze spadkiem wartości złotego – konsekwencje żydowskiej wojny z Rosją zaczynają być coraz bardziej przykre dla nas, Polaków.

 

Dariusz Kosiur

*                    *                        *

9Fotolia_69581090_Subscription_XXL


Osłabienie złotego związane jest z sytuacją w Rosji

za:  //polish.ruvr.ru/news/2014_12_19/Oslabienie-zlotego-zwiazane-jest-z-sytuacja-w-Rosji-4647/

Spadek kursu złotego do poziomu z 2012 roku w stosunku do euro i dolara związany jest z sytuacją w Rosji. Złoty dostał rykoszetem z powodu kursu rubla – powiedział starszy analityk firmy DMK Jerzy Maliszewski.

Polska waluta nadal traci do dolara, euro i franka szwajcarskiego. Zgodnie z kursem Banku Centralnego Rosji, w piątek kurs złotego wynosił 3,43 zł za 1 dolara, 4,22 zł za euro i 3,5 zł za franka. To najwyższy kurs dolara od lipca 2012 roku.

„To (spadek złotego – red.) jest związane między innymi z sytuacją w Rosji. Pewna grupa funduszy i banków zagranicznych straciła pieniądze, źle określając kierunek. Jeśli inwestorzy tracą na jednym rynku, to zamykają na wszelki wypadek część inwestycji w Polsce tylko dlatego, aby ograniczyć ryzyko swojego portfela”, – powiedział starszy analityk dla stacji telewizyjnej TVN24. „To nie zależy od tego, dobrze czy źle odnoszą się oni do naszego kraju. Dostaliśmy rykoszetem”, – dodał Maliszewski.

Zgodnie z jego słowami, osłabienie złotego może być zjawiskiem tymczasowym. „Może to potrwać kilka dni. Jeśli złoty osłabnie do 4,30 za euro, to będzie ważny znak”, który prawdopodobnie będzie oznaczał, że kurs waluty narodowej będzie nadal spadał, – podsumował Maliszewski.

KOMENTARZE

 • UWAGA ! TVN to najbardziej żydowska antyrosyjska stacja !!!!
  Codziennie w TVN stacjach wylewa sie potok kalumni na Rosję ! widać ze żydostwo zaklina rzeczywistość ilość pomyj na Rosję na tej żydowskiej stacji przebija wszystkie żydowskie Tv w Polsce !!
  !
  Słowianie ! żydostwo w TV gada sama ze sobą !! żyd z żydem gada o Polsce !!!
  !
  Słowianie ! żydostwo opanowało 100 % reklam w Polsce !!!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Aryjczyk ! POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !
 • Przepowiednie mówią, że...
  Słowianie się zjednoczą. I to niezależnie od tego, co tam gdzieś tam gadają.
 • Nie panie Dariuszu...to nie dokladnie tak...
  Zloty nie jest waluta niezalezna, ale jest pochodna Euro... a Euro jest uzaleznione od Dollara.TO potrojne uzaleznienie-
  -Ekonomiczne
  -Fnansowe
  -Polityczne
  Umacnianie dollara poprzez spekulacje cenowe ropy i metali znajduje odbicie w manipulacji wartoscia walut podleglych...
  Obnizanie wrtosci waluty to dzialalnosc inflacyjna...a to to ukryty chamski, najbardziej niisprawiedliwy podatek...bo nakladany bez wiedzy i zgody Parlamentow!!!!!!JKOtory przedewszystkim dotyka czesc spoleczenstw produkujacych..to okradanie tych ktorzy zyja z p[racy rak~!
  Dlaczego zloty???? BO moga..bo nikt nie broni ZOTEGO tak jak nikt nie broni POLAKOW....niech pan zobaczy miejsce jakie zajmuje Polska w tzw rankingu plac...Jak to dziala:
  Wyobrazmy sobie ze mamy Mleczarnie do ktorej odstawamy mleko zeby otrzymac za nie dobra cene robimy to wspolnei z innymi dostwcami.
  Zgodzono cene, ze za kazda beczke dostajemy w okreslonym terminie umownym stala cene.
  Najwiekszy producent dostarcza pol beczki..drugi 1/4//a mastepna 1/4 dostarcza kilku dostawcow....
  Najwiekszemu producentowi pochorowaly sie krowy...i moze doastrczyc tylko 1/4.... zatem 1/4 musi sie pokryc- zeby wywiazac sie z umowy...
  drugio z koleji musi dosatrczyc wiecej, ale nei moze wiecej niz 1/8...bo braknie mu na swoje potrzeby...
  Musi sie znalezc pokrycie na nastepne 3 /8....to spada na pozostalych ktorzy majac najmniej do gadania dowiaduja sie, ze im odlewa sie wiecej z wiader ..bo tak trzeba:-))))
  Teraz- jak pan przeliczy udzial procentowy w calosci okaze sie, ze glown dostawca zarobil- bo dostaje te same pieniadze za mniej....a najbiedniejszy placi za to..... co zyskuje najwiekszy.....
  Dlatego nauczanei przez bicie dupska bylo poprzez wieki najskuteczniejsza metoda.... bo najtrudniej wyperswadowac, a najszybciej podjac decyzje pomaga...... bol w zadku....
 • Wojna walutowa.
  https://www.youtube.com/watch?v=kdPkaCTdxBU#t=422
 • Wojna za ukraińskie złoto
  - http://marucha.wordpress.com/2014/03/17/zanim-oddamy-sie-sodomii/#comment-331790

  Izraelici urządzili banderowcom i innym Ukraińcom i Rosjanom kolejny karnawał pod hasłem "Holokaustu"

  - http://marucha.wordpress.com/2014/03/16/czy-ustawa-o-bratniej-pomocy-sluzy-rosji-i-bialorusi/#comment-331311

  Także eksterminacja nazwana "holokaustem" nie mogła się odbyć bez czynnego udziału żydowskich bandytów

  - http://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  a któż by sobie z tą swołoczą poradził tak dobrze ?

  @ele: " TVN to najbardziej żydowska"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

  Gadzinówki są wszystkie "najbardziej żydowskie", tyle, że różnią się stylem, gdyż są nacelowane na innych odbiorców, których mają zduraczyć.
 • Wszystkie waluty 8,3 x droższe:-)
  http://democyfro.blogspot.com/2014/12/jerzy-dobrowolski-polska-demokracja_26.html
  Należy, tylko znormalizować system liczenia pieniędzy jak liczone były pensy (dwunastkowo):-)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pens
  Szyling = 12 pensów. Obecnie, po reformie, 1 funt dzieli się na 100 pensów

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930