Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Zachodnia demokracja przeciw reżimom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)” – z przemówienia JPII do korpusu dyplomatycznego w Watykanie -10 stycznia 1998r.

 

Władze Zachodu, zachodnie media, wszystkie media w Polsce, są orędownikami zachodniej demokracji i Praw Człowieka. Popierają wszelkie sposoby szerzenia w świecie „zachodnich wartości”.

Polityczny porządek Republiki Białorusi Zachód określa jednym słowem: reżim. Dla odróżnienia, w Polsce panuje zachodni porządek demokratyczny.

 

R.Sikorski – „międzynarodowy” kondotier demokracji

 

 

 

                 Demokracja zwycięża w Danii

 

 

 

Dania, czerwiec 1992 r. – Duńczycy odrzucają w referendum traktat z Maastricht – nie chcą budować Unii Europejskiej. Rozpoczyna się zmasowana propaganda medialnych ataków i politycznego szantażu. Po 11 miesiącach zmuszono Duńczyków do ponownego referendum. Traktat z Maastricht zostaje przyjęty minimalną większością głosów – oszustwo władzy? Duńczycy są tego pewni. W proteście wychodzą na ulice. Do protestujących wychodzi także policja – i strzela. Strzela ostrą amunicją. Padają zabici,  są ranni.

 

Referendum akcesyjne Polski do unii w 2003r trwało dwa dni. Zainteresowanie Polaków wstąpieniem do Unii Europejskiej najlepiej wyraziła wyborcza frekwencja. Pierwszego dnia referendum do urn przyszło 17% uprawnionych do głosowania Polaków. Po dwóch dniach frekwencja wyniosła 53%. Ale, czy referendum nie zostało sfałszowane, jeżeli miesiąc później sejm RP podjął uchwałę nakazującą zniszczenie całej referendalnej dokumentacji? Dlaczego tak szybko zatarto ślady po brzemiennej w skutki decyzji Polaków? Rządzący zniszczyli ślady własnego oszustwa – to jedyny logiczny wniosek.

 

 

                 Demokracja zwyciężyła w Polsce

 

 Polacy, także i polskie dzieci, odczuwają już dobrodziejstwa zachodniej demokracji i członkostwa w Unii Europejskiej.

 

 

 

 

600 tys. bezdomnych, 11 – 12 mln bezrobotnych Polaków to wielki sukces zachodniej demokracji w Polsce

Kościół nie może nigdy pozwolić na nadużywanie go do antyeuropejskiej demagogii oraz podsycania antyeuropejskich nastrojów. Dla zjednoczonej Europy nie ma, bowiem alternatywy.”  –  Jan Paweł II, przemówienie do parlamentarzystów austriackich, Rzym, 23 marca 1997 roku.

Dlaczego JPII i jego Kościół nie chcieli i nie chcą pamiętać o duńskich ofiarach zachodniej demokracji przy budowie Unii Europejskiej? Zastanawiająca to amnezja.

 

 Jerzy Pomianowski będzie walczył o zachodnie wartości

 

 

Ten typowy przedstawiciel rządzącej w Polsce mniejszości żydowskiej, stanął na czele wymyślonego przez Polskę Europejskiego Funduszu na rzecz Demokracji. Jak donosi żydowska Gazeta Wyborcza Fundusz ma pomagać w jej krzewieniu w krajach sąsiedztwa Unii: w Algierii, Armenii, Autonomii Palestyńskiej, Azerbejdżanie, Egipcie, Gruzji, Jordanii, Libanie, Libii, Maroku, Mołdawii, Syrii, na Ukrainie i na Białorusi. Pomianowski, jako dyrektor Funduszu będzie mógł zdecydować o szybkim przekazaniu potrzebującym do 30 tys. €UE. A to starczy nawet na rok działalności niewielkiej grupy ludzi na Białorusi.Na Europejski Fundusz na rzecz Demokracji Polska zadeklarowała najwięcej: 5 mln €.

 

                      Obalić reżim na Białorusi

 

Film „Lekcja białoruskiego” zrealizowały TVP i Studio Filmowe Everest przy wsparciu Min. Kultury RP i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz środków z UE.

 

 

                  (polecam ostatnie 10 min. filmu)

 

Na Białorusi nie ma bezdomnych, bezrobotnych, nie ma głodnych dzieci i nie ma szukających jedzenia na śmietnikach.

Na Białorusi – nie ma także demokracji według zachodnich standardów. Dlatego Zachód inspiruje i wspiera obalenie legalnej władzy mającej poparcie zdecydowanej większości narodu. Przeszkoleni i opłaceni przez Zachód agenci mają obalić białoruski reżim – zapewne w trosce o Prawa Człowieka.

 

 Rozszerzenie Unii Europejskiej na Wschód, a także dążenie do stabilizacji monetarnej powinny prowadzić do coraz ściślejszego wzajemnego powiązania narodów (…)z przemówienia Jana Pawła II do korpusu dyplomatycznego akredytowanego przy Stolicy Apostolskiej -10 stycznia 1998r.

 

Zachodnia demokracja w Polsce – wzór dla Białorusinów?

 

       11 listopada 2011roku – marsz niepodległości

 

 

 

 

 

       11 listopada 2012roku – marsz niepodległości

 

 

 

 

 Jedenasty listopada – najważniejsze narodowe święto Polaków, dzień odzyskania niepodległości. Jedenastego listopada 1918r. Rzeczpospolita Polska wróciła na mapy świata jako suwerenne państwo narodu polskiego. Polacy chcąc uczcić to ważne wydarzenie, ofiary i ogromny wysiłek poprzednich pokoleń organizują w dniu jedenastego listopada marsze niepodległości.

Mniejszość żydowska – antypolski, antynarodowy, element powiązany z władzą i przy jej wsparciu ściągają do Polski niemieckie bandy lewackich bojówkarzy, które razem z policją – z rozkazu rządzących Polską – mają bić i rozpędzać świętujących Polaków.

Rok później policja na rozkaz władzy strzela nawet do kobiet i dzieci – takie są standardy zachodnich wartości.

 

Białoruska milicja rozpędzała manifestacje przeciw legalnej, mającej poparcie narodu władzy, manifestacje inspirowane przez zachodnie demokracje, łamiące międzynarodowe prawa i konstytucyjny porządek Białorusi.

Czego broniła policja w Polsce w dniu święta niepodległości bijąc i strzelając do Polaków z rozkazu rządzących?

Oto, mamy, reżim na Białorusi i zachodnią demokrację w Polsce.

                                                            KONIEC

 

Dariusz Kosiur

 

tekst napisany 23.02.2013

//wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Od Przystanku Woodstock, poprzez GW/GP/TVP/PR/TVN/ZŁOTE PRZEBOJE/ANTYRADIO itp, itd... do Radia Maryja, wszędzie...
  jasno jest w tych tzw kanałach dotarcia do segmentu (wiekowego, zainteresowań itd, itp), jasno powiedziane, że Zachód to jest cool a Rosja i Białoruś to są reżimy. Więc "prawdy" te powtarzają juz teraz wszyscy...
  Więc chyba, zachód wygrał już tą wojnę z Polską i teraz już może z nią zrobic co tylko mu się spodoba. Także to co teraz robi na Ukrainie
 • ------i co my tu mamy !
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/86-letnia-niemka-pozywa-rade-glowna-zydow-w-niemczech-2014-12
 • @ninanonimowa 21:38:59
  o ile się nie mylę, to u nas badał te sprawy śp Dr Ratajczak
 • !
  Daje ocene 5. za prawde, za sile edukacyjna Pana artykulu:
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/117053,zachodnia-demokracja-przeciw-rezimom
 • @Rzeczpospolita
  Autor!

  Proszę nie wprowadzać w błąd Polaków.

  Bo. żadnej fałszywej organizacji opartej na przewadze większości, nie można nazywać demokracją zachodnią czy wschodnią!

  Demokracja prawdziwa, posiada domenę równowagi, której nikt niema prawa blokować i można ją użyć w każdej potrzebnej chwili:))

  Jerzy Dobrowolski Polska Demokracja Kwantowa
 • @goodness 13:41:39
  Gdyby zrezygnował Pan z kwantowej techniki przy pisaniu komentarzy, czyli z porcjowania treści, których reszta jest znana tylko Panu, może byłyby zaczynem do jakiejś polemiki.
 • @Rzeczpospolita 15:29:35
  Drogi autorze przy budowie polskiego domu nie mogę zrezygnować z kwantowej techniki, która na początku jest prosta w fundamencie, nawet dla dzieci w przedszkolnym wieku.

  Wielki kłopot sprawia 230 lat, a może 1230 lat tresura pojęcia równowagi w liczbie nieparzystej władzy.

  Dalsze moje wyjaśnienie, że liczba nieparzysta nie daje równowagi ludziom, i nie tworzy, lecz blokuje powstanie demokracji jest oczywistością, którą może Pan zrozumieć.
  Później możemy, zacząć budować demokrację tylko w liczbie parzystej od początku polemiki.:)
 • @Pope Nimrod 22:49:00
  Nie wiem, czy to wytwór pańskiego intelektu, czy treść zapożyczona - ?

  Ateizm i religia opierają się na równoważnym dogmacie. Ateizm uznaje za podstawę istnienia wieczną materię, a wierzący wiecznego Boga - jedno i drugie nie posiada naukowego dowodu. Obydwa dogmaty przyjmowane są jako element wiary.
  Religie posiadają własne kanony postępowania, np. żydzi, chrześcijanie posiadają Dekalog, a ateiści mogą posiłkować się kategorycznym imperatywem I.Kanta ("postępuj zawsze tak, jakbyś chciał, żeby postępowano względem ciebie" = przykazaniom Dekalogu).

  "Zdziczenie ateistów" jak do tej pory nie zdołało przewyższyć zdziczenia wierzących. Morze przelanej krwi w imię świętości wiary i jej krzewienia znacząco przewyższa zbrodnie ateistów.

  A zatem sekrety kardynała cokolwiek są nieścisłe.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930