Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
880 postów 9157 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Przestrzeń polityczno-medialna dla Polaków nie istnieje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Życie społeczno-polityczne w Polsce należy bezwzględnie oczyścić z elementu syjonistycznego. Nie da się jednak tego dokonać bez wcześniejszego stworzenia autentycznej narodowej organizacji.

 

Wspominający niedawno zmarłego T.Konwickiego przedstawiciele żydowskich mediów, kultury i polityki w IIIRP podkreślali jego wielkie zaangażowanie, niemal bohaterstwo, w walce z tzw. komuną, które objawiało się tym, iż świadomie zdecydował się publikować poza cenzurą, w tzw. drugim obiegu.
Dzisiaj, gdy ten drugi obieg stał się oficjalnym, głównym obiegiem w żydo-reżimowej IIIRP, co wskazuje, że w latach PRL po sierpniu 1980r. był obiegiem sterowanym przez Żydów i zachodnią agenturę, korzystającym także z pomocy Kościoła, który pośredniczył w przekazywaniu żydowskiej „Solidarności” papieru, kopiarek i pieniędzy, autentyczna narodowa publicystyka także korzysta z drugiego obiegu. Jego rolę pełni Internet. W oficjalnych, powszechnych żydo-mediach nie ma miejsca dla narodowej polskiej publicystyki, dla narodowych polskich polityków. Żydo-reżim przejmuje każdą społeczno-polityczną inicjatywę i zawłaszcza wszelkie organizacje eliminując z ich kierownictwa Polaków, obsadzając syjonistycznym elementem oraz kolaborantami żydo-reżimu(teza).
Przyjrzyjmy się temu żydowskiemu środowisku polityczno-medialnemu IIIRP w możliwie najmniejszym, ale mimo to bardzo charakterystycznym przekroju.

Zbliżają się prezydenckie wybory. Gotów jestem postawić każdą stawkę, że wygra je urzędujący B.Komorowski – tak zdecydował już sanhedryn, czyli Fundacja S.Batorego założona przez G.Sorosa.
Żydo-reżim dogłębnie przetestował demokratyczne procedury wyborcze, czego dowiodły wybory samorządowe (np. do dzisiaj nie są znane ostateczne wyniki w Warszawie!) i wykazanie zwycięstwa B.Komorowskiego, bez względu na rzeczywiste głosy, będzie tylko formalnością.

634112501637788995

Nasz charyzmatyczny prezydent i gównodowodzący armią wykorzystuje każdą chwilę aby obmyślić plan pokonania „Ruskich”.

 

Po co więc wybory? – ktoś spyta. Jak to po co? Przecież żydo-reżim IIIRP spełnia wszystkie standardy zachodniej demokracji wedle, której lud ma prawo do urządzanych mu wyborów.

Żeby demokracji stało się zadość partie żydo-systemu wystawiają swoich kandydatów. Np. SLD wystawił Magdalenę Ogórek.

z14974455Q,Magdalena-Ogorek-  

Nie, to nie propozycja wieszaka na żydowskie chałaty, to kandydatka SLD na prezydenta

 

Ta młoda niewiasta jest niezwykle utalentowana i ma nie małe osiągnięcia w przeciwieństwie do zdecydowanej większości młodych Polaków, którzy tylko lenią się w Polsce, a szczęścia szukają za granicą.
Magdalena Ogórek
urodziła się w 1979 r. Jest doktorem nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Ukończyła studia tematyczne w EIPA (European Institute of Public Administration) w Maastricht, studia podyplomowe na kierunku Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim, jest bezpartyjna.
Była też komentatorką i prezenterką telewizyjną oraz aktorką.
W przeszłości pracowała m.in. w kancelarii prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, była szefową gabinetu ówczesnego lidera SLD Grzegorza Napieralskiego, w latach 2012-14 była konsultantem w Narodowym Banku Polskim; w latach 2002-05 pracowała w administracji państwowej, m.in. Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji i Biurze Integracji Europejskiej, była też ekspertką klubu SLD.
Jest ekspertką telewizji śniadaniowej od spraw historii Kościoła – a przynajmniej tu pobiera kasę.
za:   http://wyborcza.pl/1,91446,17231319,Magdalena_Ogorek_bedzie_kandydatka_SLD_na_prezydenta.html

aafa82107610753c1f1dca696bd4e2442aaf5bb7                               

                  Magda Ogórek i Bartosz Węglarczyk

 

Zdjęcie pochodzi z żydowskich ploteczek ze sfer wyższych żydo-IIIRP (pomponik.pl).
Bartosz Węglarczyk to polityczno-medialny wychowanek Adama Michnika, wnuk komunistycznego zbrodniarza Józefa Światły vel Izaaka Fleischfarba, który w 1953r. uciekł na Zachód ze strachu przed karą za zbrodnie na Polakach. W Polsce pozostawił żonę oraz dwoje dzieci. Jego rodzina po 1968 roku wyjechała do Izraela.

swiatlo_004     images

                    Dziadzio i wnusio

 

Tak się składa, że oboje rodziców obecnej pierwszej damy żydo-IIIRP pracowało w UB pod płk. Światło, a więc pętla towarzysko-rodzinna się nam zamknęła. Można także wnioskować, że i niewiasta Ogórek polskiej „byle kobyle spod ogona nie wypadła”.
Opuśćmy jednak wierzchołek „establish-mentów” i przejdźmy na poziom organizacji społeczno-politycznych.

 

indeks                                                        

                     Teresa Kapela


Istnieje w żydo-IIIRP organizacja Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”, której przewodzi szczera katoliczka, pani Teresa Kapela. „Wysokie Obcasy” – dodatek do żydowskiej gadzinówki Michnika -, zamieścił niedawno obszerny wywiad z T.Kapelą. ZDR „Trzy Plus” walczy o poprawę bytu rodzin wielodzietnych i kobiet-matek. Pod socjalnymi poglądami T.Kapeli „z zamkniętymi oczami” może podpisać się każdy przyzwoity i myślący Polak. Ale czy organizacja „Trzy Plus”, poza tym, że skupia wokół siebie (kanalizuje – to raczej właściwa jej funkcja) rodziny wielodzietne (jakąś ich część, pewnie bogatszą) i że w ogóle istnieje, ma na swoim koncie jakieś sukcesy? Odpowiedzi pozytywnej brak.

Marek Banowski ze Związku Dużych Rodzin, poseł PiS Przemysław Wipler, wiceprezes Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" Teresa Kapela oraz J.Pospieszalski

Marek Banowski ze Związku Dużych Rodzin, poseł Przemysław Wipler, wiceprezes Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus” Teresa Kapela oraz J.Pospieszalski

 

Teresa Kapela i ks. Jan Class - Bruksela

Teresa Kapela i ks. Jan Class – Bruksela – to tu jest główny front walki o los polskich rodzin?

 

Jan Kapela, red. Krytyki Politycznej   indeks

Syn T.Kapeli, Jan Kapela, redaktor żydowskiej Krytyki Politycznej  – komentarz chyba zbędny

 

c.b.d.o. – co było do okazania.

 

Wniosek jest oczywisty:

życie społeczno-polityczne w Polsce należy bezwzględnie oczyścić z elementu syjonistycznego. Nie da się jednak tego dokonać bez wcześniejszego stworzenia autentycznej narodowej organizacji.


Dariusz Kosiur                         http://wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • --------W KOPALNIACH Pana widzę !!!!
  Ktoś musi im wytłumaczyć CO SIĘ DZIEJE i KTO !! za tym stoi . Poza tym boję się ,że znowu /// polakokatolicy // przejmą stery !.
 • codzienność w żydowskim Obozie Koncentracyjnym dla Słowian !!!
  Panie Kosiur ! trafne pana słowa !!
  w oficjalnych, powszechnych żydo-mediach nie ma miejsca dla narodowej polskiej publicystyki, dla narodowych polskich polityków. Żydo-reżim przejmuje każdą społeczno-polityczną inicjatywę i zawłaszcza wszelkie organizacje eliminując z ich kierownictwa Polaków, obsadzając syjonistycznym elementem oraz kolaborantami żydo-reżimu(teza).
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIE !!!
 • Pozycja Polaków na ławce rezerwowych?
  .

  Panie Dariuszu a przestrzeni na marginesie mamy dużo, brakuje tylko dobrego trenera, aby stworzył drużynę narodową.

  Wstydzimy się prawdy o braku równowagi w państwie.

  Dlatego wszyscy kandydaci z łapanki – „Nie chcę, ale muszę”:)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031