Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowskie kłamstwa nie wytrzymują nawet 24 godzin

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zwycięska armia żydo-banderowskiej Ukrainy w popłochu wycofała się na z góry upatrzone pozycje – i symboliczny Stalingrad, jakim było lotnisko w Doniecku, szlag trafił.

 

Niestety, nie jest to jeszcze powszechna norma.

z4056471Q,Miroslaw-CzechNie dalej jak we wtorek i w środę wszystkie powszechne żydo-media, od gadzinówki Michnika poczynając, a na TVP kończąc, wieściły z nieukrywaną radością, że zwycięska armia żydo-banderowskiej Ukrainy odparła kolejny atak separatystów na lotnisko w Doniecku. Tak o tym sukcesie pisał w gadzinówce Michnika Żyd z Ukrainy, były poseł kne-sejmu IIIRP, członek żydowskiej Unii Wolności, Mirosław Czech, dając znamienny tytuł:

                                      „To lotnisko jak Stalingrad
To był ważny moment dla przebiegu wojny w Donbasie. Władimir Putin podjął decyzję, że przed rozmowami pokojowymi w Astanie w tzw. formacie normandzkim (Niemcy, Francja, Ukraina, Rosja), które planowano na połowę stycznia, potrzebne jest mu małe zwycięstwo. Najlepiej byłoby zdobyć lotnisko w Doniecku, które dla Ukraińców stało się „Stalingradem”. Miejscem pozbawionym znaczenia wojskowego, lecz odgrywającym ogromną rolę symboliczną.

Zdobycie lotniska miało być dowodem na siłę armii tzw. republik z Doniecka i Ługańska oraz kluczowym argumentem w rozmowach z Zachodem o uznaniu przez Kijów władz owych „państw”.

Zwycięstwa jednak nie ma, bo wojska ukraińskie utrzymały ruiny lotniska, odrzucając przeciwnika z zajmowanych wokół pozycji.

Utrata lotniska byłaby koronnym dowodem na słabość Poroszenki i krach jego pokojowej strategii.

Udana operacja obronna w okolicach lotniska oraz na kilku innych odcinkach frontu rozwiała nadzieje Rosjan. Poroszenko pokazał, że panuje nad sytuacją, zaś armia ukraińska „potrafi dać w zęby Rosjanom”

za:  http://wyborcza.pl/1,75968,17286059,To_lotnisko_jak_Stalingrad.html#ixzz3PXcLSg9O

 

ddd_lotnisko-474

donieck

Lotnisko w Doniecku – stan przed żydo-banderowską rebelią i po

 
A już dzisiaj, we czwartek, z wielkim żalem i bólem żydo-media donoszą (w gadzinówce Michnika, po wygłupach Żyda Czecha cisza -?, swój ból wyraził rydzykowy Nasz Dziennik):

„Według niepotwierdzonych doniesień ukraińscy żołnierze opuścili w nocy lotnisko w Doniecku na wschodzie kraju, którego od miesięcy bronili przed atakami wspieranych przez Rosję separatystów.
Części chłopaków udało się opuścić lotnisko, część trafiła do niewoli. Jest nadzieja, że pod ruinami wciąż znajdują się żywi żołnierze – poinformował wolontariusz Heorhij Tuka.”
za:  http://www.naszdziennik.pl/swiat/124851,sily-rzadowe-wycofaly-sie-z-lotniska-w-doniecku.html

 

Jak można wnioskować z ostatnich zdań, zwycięska armia żydo-banderowskiej Ukrainy w popłochu wycofała się na z góry upatrzone pozycje – i symboliczny Stalingrad szlag trafił. A idąc za logiką Żyda Czecha oznacza to dokładnie: „słabość Poroszenki i krach jego pokojowej strategii”.
Miejscowy, czyli „ukraiński” Żyd oraz jego żydowscy mentorzy z Waszyngtonu nie rozumieją znaczenia symbolu Stalingradu. To jest symbol niezłomności Rosjan, którzy walczyli o własną ojczyznę i życie. Armia żydo-banderowskiej Ukrainy na donieckim lotnisku walczy jedynie w interesie Międzynarodowego i miejscowego Żyda, w dodatku walczy przeciw swoim słowiańskim braciom i o zniewolenie przez syjonistyczny Zachód ukraińskiego ludu – a to żadna motywacja -, więc musi przegrywać.
W tym kontekście warto wspomnieć wypowiedź syjonistycznej kreatury, sławnego lidera żydowskiej „Solidarności”, Z.Bujaka, który chciałby widzieć polskich żołnierzy walczących u boku żołnierzy żydo-banderowskiej Ukrainy. – http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-bujak-byloby-fantastycznie-gdyby-polscy-zolnierze-walczyli-n,nId,1593348

 
                                              Orędzie Obamy

Doroczne orędzie o stanie państwa wygłoszone przez Obamę i nagłośnione w żydo-mediach jako potwierdzenie gospodarczego i politycznego sukcesu USA – sukces USA przekłada się na sukces całego Zachodu! – niestety -, jest także żydowskim kłamstwem, które staje się oczywiste zaraz po wygłoszeniu. Zresztą najlepiej wiedzą o tym sami Amerykanie widząc systematycznie pogłębiającą się zapaść gospodarczą, czego najlepszym symbolem i dowodem jest szybko malejące zaufanie do $ USA.
Nie da się nawet powiedzieć, że łgarstwa Obamy były cokolwiek subtelne, walił z trybuny kłamstwami w słuchaczy jak tępy Murzyn maczugą w bambus. Usprawiedliwić go może tylko to, że nie on jest autorem prezydenckiego orędzia.

show_dees

Obama powiedział:

„Nowy wiek ma już 15 lat. Zaczął się od terroru, który uderzył w nasze wybrzeża i w efekcie całe pokolenie walczyło w dwóch długich i kosztownych wojnach. Potem nadeszła ciężka recesja, która dotknęła nasz naród i świat.

Ameryko, mimo że wiele przeszliśmy i mimo iż wiele wyzwań jeszcze przed nami, wiedz jedno: cień kryzysu ustąpił i unia jest silna!

Amerykańska gospodarka rozwija się ostatnio w tempie 5 proc. (w skali roku) i w 2014 roku stworzyła prawie trzy miliony miejsc pracy – najwięcej od 1999 roku.

Nie jest pytaniem, „czy” powinniśmy przewodzić światu, tylko „jak”.

Ale dziś to Ameryka jest silna i zjednoczona z sojusznikami, a Rosja izolowana, zaś jej gospodarka leży w gruzach… „

za:  http://wyborcza.pl/1,75477,17286550,Obama_zaraza_USA_optymizmem__reszta_swiata_sie_sypie.html#ixzz3PY1gLB4M

 
                            „Ida” – Żyd nie tylko kłamie, Żyd nas opluwa

2021600-pawel-pawlikowski-z-nagrodami-657-323

Film „Ida” zrealizował Żyd, P.Pawlikowski, właściwie tylko dla jednego zdania, które pada w filmie, że to Polak zamordował rodziców żydowskiej prokurator i jej siostry. Na ironię zakrawa fakt, że sponsorem filmu jest m.in. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego – to prawda, nie wiadomo, o jaki naród chodzi. Sadząc po całej dotychczasowej od 1989r. poczynajac, działalności tegoż ministerstwa jest bardzo wątpliwe, że chodzi o naród polski.

Nie twierdzę, że w czasie wojny nie zdarzały się przypadki zabójstwa Żydów przez Polaków. Jednak póki historyczna prawda o ludobójstwie Żydów na Polakach nie zostanie upubliczniona i nie stanie się powszechna, każda żydowska opowieść o zamordowaniu Żyda przez Polaka, nawet jeśli jest prawdziwa, musi być traktowana jak bezczelne kłamstwo, jak antypolski paszkwil i musi być napiętnowana łącznie z jej autorem i z jej propagatorami.

Żydzi jako pracownicy aparatu bezpieczeństwa publicznego, NKWD w ZSRR i UB w PRL, winni są ludobójstwa na Polakach:

- w latach 1939 – 45 na terenach ZSRR zamordowali ok. 2 mln Polaków
- w latach 1944 – 56 w PRL zamordowali ok. 600 tys. Polaków

Ponieważ nigdy, także i obecnie, nie było wolno Polakom prowadzić badań żydowskiego ludobójstwa na polskim narodzie, powyższe liczby mogą być niedoszacowane.

A tak o filmie „Ida” pisze żydowski krytyk T.Sobolewski w gadzinówce Michnika:

sobolewski_glowka_1„Ida” nie jest filmem historycznym. Jest fantazją na tematy polskie, tworzoną przez artystę, który stąd wyjechał we wczesnej młodości (…).

Doszło do konfrontacji dwóch patriotyzmów – kosmopolitycznego artysty, odkrywającego na nowo Polskę, i pełnych lęku fundamentalistów.

Liv Ullmann, która wręczała Pawlikowskiemu Europejską Nagrodę Filmową, powiedziała, że „Ida” jest „podróżą w głąb europejskiej historii”, i że z tej „ciemnej przeszłości bije jakieś światło”.

Zadziwiające, że taki właśnie film podbił świat.
za:  http://wyborcza.pl/1,75475,17291845,Napad_na__Ide___Dlaczego_nie_ma_sensu_bac_sie_tego.html#ixzz3PYAFnxgI

 

To prawda, film nie jest historyczny, a i Liv Ullman nie jest kretynką, ale łączy ją z reżyserem „Idy” poczucie narodowej wspólnoty wybranego narodu, które historię nakazuje im traktować jak kabałę, o czym krytyk Sobolewski udaje, że zapomniał.

 

Dariusz Kosiur                 https://wiernipolsce1.wordpress.com/

teksty z żydowskich gadzinówek - kolor niebieski

wytłuszczenia i podkreślenie - Draiusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • Super
  Piateczka!
 • --------- dzisiaj TVP 1 - godz. 22.20
  --film DOTYK ANIOŁA -- ponoć sensacja !
 • @partyzant 19:48:16
  Schetyna jako syjonistyczna kreatura zapomniał m.in. o Ukraińcach mordujących ludność cywilną w czasie powstania warszawskiego 1944r.
 • Żydo-medialny matrix trwa i wydaje się obezwladnajacy !
  To towarzystwo o jednolitych profilach i charakterystycznym jękliwym zawodzeniu /pomnę tu niezapomnianego Bronka Geremka/ bawi się doskonale w swoim towarzystwie wzajemnych usług, pochlebstw i adoracji.
  Ale tylko w swoim !!!
  Wystarczy wejść chociażby na onet.pl by mimo szalejacej tam koszernej cenzury, poznać prawdziwą opinie nas Polaków o aktualnych wydarzeniach.
  Róbmy swoje . Przełamanie zbrodniczego żydo-medialnego monopolu na informację, to jedno z głównych zadań dla Polaków myslących o swojej suwerennosci.
 • @ninanonimowa 21:17:50
  Nina, obejrzyj sobie może ten film:
  https://www.youtube.com/watch?v=imJVgYZ-SAY
  Podejrzewam że nie będziesz miała odwagi obejrzeć go do końca. Myślę, że wyłączysz po pierwszych sekundach.
  Ale zachęcam do wytrwania, bo jak widać sprawa nie jest błaha. Kogo poprosisz o pomoc jak już wytępicie Kościół RK, do reszty. Z tego filmu się dowiesz, że księża katoliccy podejmują się walki z opętaniem. Jesteś taka mocna że podejmiesz taką walkę w obronie tych teraz niemal masowo już opętanych młodych ludzi? Jeżeli wejdziesz w ten temat, to dowiesz się że księża-egzorcyści katoliccy maja obecnie naprawdę bardzo dużo roboty.
 • @Jan Paweł 19:43:14
  Pozostaje tylko wyjaśnić, jak to się dzieje, że w porównaniu z okresem tzw. realnego socjalizmu czas żydowskiego kapitalizmu, w którym i Kościół cieszy się niebywałą wolnością według opinii jego sterników, obfituje w opętania (siłą rzeczy i w egzorcystów), chiromantów, wróżbitów itp., itd.

  Podobnie było w okresie żydowskiej Republiki Weimarskiej, po dojściu Hitlera do władzy cały ten bałagan duchowo - obyczajowy (burdele, prostytucja itp.) ustał.
 • @Rzeczpospolita 23:25:15
  Za komuny wszelkie okultyzmy były zakazane, wróżbici działali w podziemiu itd, itp. Kościoły były pełne, modlitwa nie była rozrywką, ale już coś w tej materii zaczynało się dziać. Dzisiaj młodzi wybierają pomiędzy Woodstockiem a Lednicą, gdzie może powierzchownością te dwa festiwale jeszcze się różnią, ale to co za oboma spędami stoi wydaje się być już jednym i tym samym. Więc i zapotrzebowanie na egzorcystów znowu jest bardzo wysokie tak jak w Średniowieczu... Jeżeli Pan oglądał ten film to pewnie zwórcił Pan uwagę na jakby dwa typy księży katolickich. Jeden broni tą młodą dziewczynę przed innym, który ją dręczy razem z Lucyferem, Hitlerem itd... Więc nie stawiajmy jednych i drugich razem.
  A Pan razem z Niną macie do tego jakieś ciągoty. Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 23:48:31
  Nie stawiam jednych i drugich razem, ale zauważam socjologiczną prawidłowość, że gdy w związku z panującym systemem następuje degradacja człowieka, odbieranie mu nadziei, narastają różne negatywne zjawiska duchowo-obyczajowe.

  Ale osobiście w duchy nie wierzę.
 • @Rzeczpospolita 00:03:20
  Zachęcam do obejrzenia tego filmu a także wysłuchania e-booka:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZCxpENyXAFs
  (link do pierwszej części). Myślę, że oboje wiemy, że nie o to chodzi w tej dyskusji, kto z nas elokwencją wywalczy sobie "rację".
  Myślę, że warto to dla siebie zrobić.
 • @Rzeczpospolita 00:03:20
  A może jest odwrotnie, że od tych negatywnych zjawisk duchowych (przed którymi Kościół RK przestrzega) wszystko się zaczyna?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031