Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydowskie rządy w Europie to jej upadek i wojna z Rosją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem” – Może i jest to „przejęzyczenie”, ale to jedyna słuszna postawa wobec panoszącego się światowego syjonizmu Międzynarodowego Żyda.

 

Zachodni świat zna już skutki żydowskiego kapitalizmu. Rozrastające się obszary biedy, bezrobocia, bezdomności, wyprowadzanie przemysłu do państw spoza tzw. Zachodu, ograniczanie i niszczenie rolnictwa, likwidacja bezpieczeństwa energetycznego, upadek walut – systemu finansów państw, załamanie demograficzne i w końcu depopulacja narodów, pchanie Europy do wojny z Rosją, wszystko to jest rezultatem nieokiełznanej władzy Międzynarodowego Żyda, czyli żydowskiej światowej finansjery, która narzuciła Europie własne, syjonistyczne porządki polityczne. Oporne syjonizmowi rządy państw obalano lub ich przywódców, ważnych polityków, urzędników państwowych, zwyczajnie mordowano.

Gen. Ch. De Gaulle w trakcie prezydentury przeżył 31 zamachów na swoje życie. Ostatecznie obalono jego władzę w wyniku żydo-rebelii z 1968r. wyeksportowanej z USA do państw Europy. W Europie wschodniej żydo-rebelie skutecznie stłumiono.
Międzynarodowy Żyd nie złożył jednak broni. W 1974r. obalono rządy w Portugalii – służyła temu rewolucja goździków, której jednym z przywódców był Żyd, Manuel Durão Barroso. W Hiszpanii żydostwo przejęło władzę po śmierci gen. F.Franco w 1975r.

 

Demontaż bloku państw socjalistycznych rozpoczął się nie w 1980r., od powstania w Polsce żydowskiej „Solidarności”, ale nieco wcześniej, od powołania na stolec Piotrowy w Rzymie tzw. polskiego papieża, który całym swoim autorytetem i działalnością wspierał pochód „dobrodziejstw” świata Zachodu na wschód Europy. W 1986r. zamordowano premiera Szwecji, Olofa Palme, wroga liberalnego żydowskiego kapitalizmu. W 1989r. zamordowano prezesa Deutche Banku, A.Herrhausena, który chciał zaproponować państwom demontowanego bloku wschodniego politykę ekonomicznego rozwoju, a nie żydowski liberalny kapitalizm. W tym samym roku, w grudniu zamordowano Nicolae Ceaușescu, nacjonalistycznego przywódcę Rumunii, bo nie chciał oddać władzy miejscowej żydowskiej V kolumnie i jej mocodawcom z Waszyngtonu.

Europejski żydo-system dążąc do podbojów państw i utrzymania władzy nie przebiera w środkach. W 2008r. zamordowano Jörga Haidera, austriackiego narodowego polityka, którego partia mogła objąć władzę w Austrii.
Ludowy związek Złoty Świt będzie uczestniczył w jutrzejszych wyborach w Grecji. Sześciu członków władz Złotego Świtu jest uwięzionych, kilku zamordowano w 2014r. – tak Międzynarodowy Żyd reguluje porządek demokratyczny w podbitych państwach i ugruntowuje swoją władzę.

Jeżeli zachodnia cywilizacja ma przetrwać, zgody na żydowski kapitalizm, na trwanie żydo-reżimów być nie może. Podobna myśl zaczyna pojawiać się we wszystkich państwach Europy i we wszystkich środowiskach, także w kołach szeroko pojętej władzy.
Najlepszym tego przykładem jest wystąpienie kanclerz NRF, A.Merkel w Bundestagu sprzed kilku dni. Żydo-media określiły wypowiedź Merkle jako przejęzyczenie i już następnego dnia żadna gadzinówka nie wróciła do tego tematu. Tylko, czy można nazwać przejęzyczeniem wypowiedź czytaną z kartki? Przecież ktoś to napisał, napisał rozmyślnie: „antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem”.

 

 

A.Hitlera, który wydobył Niemcy z zapaści gospodarczej i kulturowej po żydowskich rządach Republiki Weimarskiej, nikt o przejęzyczenie nie posądzał. Stawiano mu wprost zarzut antysemityzmu. Taki sam zarzut pojawia się współcześnie wobec tych Europejczyków, którzy widzą identyczne zagrożenia ze strony żydowskiego syjonizmu.
Mimo oczywistego stosunku do Żydów Hitler zdobył władzę dzięki kapitałom Międzynarodowego Żyda, który ponownie wykorzystał Niemcy do rozpętania światowej wojny w Europie. Jednym z głównych jej założeń był plan likwidacji Słowian, nie Żydów. Dzisiaj w wojennych planach Międzynarodowego Żyda Niemców mają zastąpić Ukraińcy, Polacy, Litwini i inni Słowianie, którzy powinni uderzyć na Rosję - i w Waszyngtonie, a może na Wall Street, opracowują już niezbędny pretekst – zapalnik,może być bardzo podobny do niemieckiej prowokacji w Gliwicach z 31.08.1939r.

 

 

J.Goebbels (poch. żydowskie) także się przejęzyczył? Gdy w swoim pamiętnym wystąpieniu w Warszawie w siedzibie Resursy Kupieckiej, obecnie siedziba Stow. „Wspólnota Polska” (choć z Polską Polaków ma nie wiele wspólnego) powiedział: „Żyd jest pasożytem, niszczycielem kultury i enzymem rozkładu”.
więcej na: //bc.wimbp.lodz.pl/Content/27095/IlustrowanaRepublika1934kwIINr161.pdf

Czy J.Goebbels aż trzykrotnie się przejęzyczył?
System finansowy Zachodu zapewnia jego właścicielom zyski bez pracy. A kim są jego właściciele? – Są pasożytami – nawet św. Toamsz z Akwinu musiałby się z tym zgodzić, wszak on jest odkrywcą fizycznego prawa: „nie ma zysku bez pracy” („Summa teologiczna”, XIII w.).
Promocja przemocy, narkotyków, pornografii, seksu, zboczeń jako normy, ideologii gender, aborcji, eutanazji – kto wszystko to realizuje niszcząc kulturę naszej cywilizacji?
Antagonizowanie grup społecznych, zawodowych, religijnych, między sobą, młodzieży i rodziców, kobiet i mężczyzn (propagowanie feminizmu), niszczenie narodu ideologią kosmopolityzmu – kto stoi za atomizacją, za rozkładem społeczeństw?

 

Czy przejęzyczył się W.Gomułka?

 

Z pewnością nie powiedział wszystkiego, co w związku z rewoltą 1968r. powinien był.
Dzisiaj bogatsi o własne doświadczenia i z trudem odkrywaną historyczną wiedzę możemy to dopowiedzieć sami.
Odpowiedzmy zatem na pytanie: „kto i dlaczego niszczy Polskę?” Udzielenie zgodnej z prawdą odpowiedzi umożliwi właściwą ocenę aktualnej sytuacji politycznej naszego kraju i może stanowić polityczną wskazówkę do podjęcia bezwzględnie koniecznej zmiany tej sytuacji.

Na pierwszą część pytania „kto niszczy Polskę ?” odpowiedzieć jest bardzo łatwo:

– są to te same siły międzynarodowe, które w 1918r. w Wersalu (i poza nim) podejmowały ogromne wysiłki, żeby zablokować restutucję RP,
– są to te same siły, które na państwach Europy środkowo-wschodniej wymusiły tzw. małym traktatem wersalskim niedostępne dla rdzennych narodów specjalne, korzystne prawa i przywileje dla mniejszości żydowskiej,
– są to te same siły, które inspirowały przewrót majowy w 1926r.,
– są to te same siły, które celowo uwikłały IIRP w traktaty z Francją i Wlk.Brytanią trafnie przewidując rezultat takiej polityki, czyli likwidację Polski we wrześniu 1939r.,
– są to te same siły, które stoją za likwidacją gen. W.Sikorskiego w 1943r. i za wybuchem powstania Warszawskiego w 1944r.,
– są to te same siły, które w 1945r. nie chciały się zgodzić na granicę na Odrze i Nysie,
– są to te same siły, które dążyły do włączenia Polski w struktury ZSRR,
– są to te same siły, które wymordowały w latach 1944-56 ok. 600 tys. Polaków,
– są to te same siły, które dążyły do zbrojnej reakcji ZSRR w 1956r,
– są to te same siły, które uruchamiały protesty, strajki, rewolty w PRL w 1956r., 1968, 1970,
1976, 1980,dążąc do ponownego przejęcia władzy,
– są to te same siły, które zdemontowały obóz socjalistyczny i UW po 1990r.,
– są to te same siły, które wepchnęły RP do UE i do NATO,
– są to te same siły, które od 1990r. realizują proces likwidacji państwa i narodu polskiego.

Odpowiedź dlaczego niszczą Polskę -? jest nie tyle trudniejsza, co bardziej złożona i wymagałaby szerszego omówienia. W ogromnym skrócie można powiedzieć, iż wynika to z:

– odwiecznej nienawiści sił wskazanych powyżej (wiele czynników miało i ma na nią wpływ – czynników nie obciążających Polaków),
– obaw przed ewentualnym żądaniem kary przez polskie społeczeństwo,
– realizacji depopulacyjnego projektu NWO – eliminacja Polaków stanowi część tego planu,
– dążenia do eliminacji narodu polskiego i przejęcie naszego terytorium pod nowe osadnictwo.

Plan zniszczenia obejmuje wszystkich Słowian. My, Polacy, stanowimy wyjątek o tyle, że w grupie słowiańskich państw skolonizowanych przez wspomniane siły stanowimy najliczniejszy naród. Gdyby wzmiankowanym siłom udało się podbić i skolonizować Rosję, wtedy stracilibyśmy palmę pierwszeństwa na rzecz Rosjan i jednocześnie wszelkie nadzieje na pokonanie tych zbrodniczych sił.

 

Dariusz Kosiur                         https://wiernipolsce1.wordpress.com/

PS
Antysemityzm, czy syjonizm panoszy się w Europie?
Francuski premier w blasku reporterskich fleszy został napadnięty i unieruchomiony poprzez wykręcenie rąk przez oficerów izraelskich służb i to na terytorium Francji. – //www.prawy.pl/8165-izraelski-odpowiednik-spec-nazu-napadl-premiera-francji-w-jego-wlasnym-kraju

KOMENTARZE

 • @gratisofficial 22:12:51
  Barroso może być nawet Eskimosem, jeśli zajdzie taka potrzeba. A, że jest katolikiem, to niczego nie dowodzi. Kaczyński J. i L. to także katolicy, nawet sam JPII (po matce Katz) także był katolikiem.

  * * *
  "Na Zachodzie Europy rządzi Pokolenie ‘68 (wzmocnione marcowymi emigrantami z Polski); swoisty „premier unijnego rządu” José Manuel Barroso to były maoista (postać ideologii jeszcze bardziej radykalnej niż poglądy Lenina i Trockiego razem wzięte).

  W uzupełnieniu jego sylwetki dodajmy, że jest także portugalskim Żydem." -
  autor: Krzysztof Baliński, "Warszawska Gazeta" - http://www.usopal.pl/publicystyka/3101-prawicowa-trockistka-i-irlandzki-katolik


  Krzysztof Baliński - (ur. 1947 w Będzinie) – polski dyplomata i politolog specjalizujący się w problematyce świata arabskiego. Ambasador RP w Syrii i w Jordanii (1991-1994). Autor publikacji poświęconych problematyce międzynarodowej i polskiej dyplomacji zamieszczanych m. in. w tygodnikach Nasza Polska, Tygodnik Solidarność i Głos. Od 2012 r. stały współpracownik Warszawskiej Gazety.
 • @gratisofficial 22:12:51
  "Na koniec, to mowi pan ze w Hszpanii krolem zrobili Zyda? A czemu?"

  To pan napisał, nie ja.

  Ja wiem, że Hiszpania jest dziedziczną monarchią parlamentarną i król nie posiada władzy i właśnie to napisałem: "żydostwo przejęło władzę po śmierci gen. F.Franco"
 • @Rzeczpospolita
  Semici, czyli Żydzi mówią i piszą, że Jezus, apostołowie, cały Nowy Testament, i Katolicy są anty-semitami.

  Kosiur, Wojtas, ninanonimowa, itp. mówią i piszą, że Katolicy to Żydzi.

  W końcu, kogo chcecie się pozbyć?
 • @partyzant 01:29:41
  Wpierw dowiedz się, czy Katolik ma coś wspólnego z "judeo", bo ja nie. I nie myl zdrajców w kościele, z Katolikami - WIELKI błąd Kosiura, a Twoja głupota.
 • @night rat 00:03:22
  Małżeństwo Ceausescu zostało zamordowane przez agentów KGB współpracujących z CIA. Kilka lat później morderców z KGB zlikwidował na moskiewskiej ulicy wywiad rumuński. - "Antysemityzm" - dr J.Ciechanowicz
 • @Zdzich 01:16:17
  Panie Dzidek,
  co pan robi o tak późnej porze? Przyzwoity katolik powinien już dawno być po modlitwach i w łóżeczku, bo z braku snu zaczyna wypisywać głupoty.
 • Jest to bardzo ważny artykuł bo...
  otwiera oczy na kierunek historycznego już, mającego swoją długą historię -jak widać- zagrożenia dla Polski.
  Nie dajmy się więc wepchnąć do wojny z Rosją.
 • @Rzeczpospolita 13:36:10
  Zadalem pytanie:
  "Semici, czyli Żydzi mówią i piszą, że Jezus, apostołowie, cały Nowy Testament, i Katolicy są anty-semitami.
  Kosiur, Wojtas, ninanonimowa, itp. mówią i piszą, że Katolicy to Żydzi.
  W końcu, kogo chcecie się pozbyć?"

  Mondry Kosiur nie jest w stanie wydusić z siebie odpowiedzi.
 • @Zdzich 18:19:04
  Zna pan powiedzenie: "chłop swoje, a pop swoje"?

  Nie widzę najmniejszego sensu powtarzania po raz n-ty tego samego, bo i tak będzie pan powtarzał te same brednie.
 • @Rzeczpospolita 22:16:54
  Przede wszystkim, ja nie powtarzam "swoje" brednie, tylko pana brednie.

  Czyżbym zadał zbyt trudne pytanie, aby na nie odpowiedzieć bez wykrętów?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930