Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

NATO armia Międzynarodowego Żyda siedzi w kotle w Debalcewie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojska żydo-banderowskich oprawców znalazły się w okrążeniu. 25% stanu osobowego (2500 ludzi) okrążonych wojsk stanowią płatne wojska NATO oraz zagraniczni najemnicy.

 

Międzynarodowy Żyd (MŻ) wydał polecenie szefom syjonistycznych reżimów NRF i Francji natychmiastowych rozmów z prezydentem Rosji, W.Putinem. 9.02.2015r. Merkel i Holland zjawili się w Moskwie. Po zamknięciu okrążenia MŻ wpadł we frustrację.

Ciekawe dlaczego właśnie z Debalcewa, a nie z jakiegoś innego miasta Donbasu, gdzie toczą się zażarte boje, wystąpiła pilna konieczność ewakuacji cywilnych mieszkańców? Waszyngton nakazał żydo-reżimowi Ukrainy wstrzymać na dwie doby działania bojowe, ale zamiast cywilnej ludności wywożono, głównie, żołnierzy NATO. O rotacji żołnierzy w Debalcewie i dostarczaniu nowej amunicji w okresie 6-7 lutego, informowały także władze Noworosji.

 

z17383332Q,SYTUACJA-NA-WSCHODNIEJ-UKRAINIE

MŻ boi się, że prawda o żydo-banderowskiej rebelii na Ukrainie i udziale w niej opłaconych najemników i wojsk NATO wyjdzie na jaw. W zdobytym Debalcewie do niewoli wpadną setki, a nawet tysiące, żołnierzy NATO –  a to znaczy, że słowo „wojna”, stanie się faktem, ponieważ będzie dowiedzione, że siły NATO walczą już tutaj, a w konsekwencji Rosja także może wzmocnić swoją obecność w tym regionie.

Rozmowy Merkel i Hollanda z prezydentem Putinem nie dały rezultatów jakich oczekiwał MŻ w Waszyngtonie.. Część żołnierzy NATO, jak poprzednio, pozostaje w Debalcewie. Właśnie dlatego 7 lutego, z rozkazu Bidena, Siły Zbrojne żydo-banderowskiej Ukrainy przeszły do kontrofensywy, której jedynym celem jest odblokowanie znajdujących się w Debalcewie najemników i żołnierzy NATO.

Przy czym rozkazano aby nie liczyć się z ofiarami. Stawką może być zdemaskowanie USA i NATO. W tym właśnie celu teraz intensyfikuje się dostawy różnorakiego uzbrojenia na Ukrainę.

informacja na podst.:  http://x-true.info/14181-stalo-izvestno-chto-pryatali-v-debalcevo.html

 

 

 

*                   *                 *

 

Inny aspekt misji Merkel i Holland’a

Dwa najważniejsze państwa UE podejmują „próbę pokojowego uregulowania sytuacji na Ukrainie” (w rzeczywistości zakamuflowania udziału wojsk MŻ i odblokowania ich z okrążenia), a żydo-reżimowa i żydo-medialna hałastra III żydo-RP nawołuje do zaostrzenia konfliktu, do dozbrojenia przez USA żydo-reżimu na Ukrainie i do wprowadzenia tam wojsk NATO.Ciekawe, że ten sam żydo-reżim IIIRP nie ma żadnych zahamowań, żeby oficjalnie głosić odmienne stanowisko od NRF i Francji, a więc odmienne od stanowiska unijnego, a nie znajduje żadnej motywacji, żeby przeciwstawić się NRF, Francji, władzom UE, gdy chodzi o obronę polskiej gospodarki, kultury, moralności, prawnego ustawodawstwa, w ogóle polskiego interesu narodowego i państwowego -?

Szkoda, że tego pytania nie zadamy publicznie syjonistycznym kreaturom szykującym się do wyborów prezydenckich i parlamentarnych.

Mam nadzieję, że coraz więcej Polaków dostrzega konieczność – przynajmniej politycznej – bezwzględnej kastracji RP z syjonistycznego, żydo-reżimowego elementu.

 

Dariusz Kosiur


KOMENTARZE

 • Potrzebny tłumacz
  Вата ТВ: O планах броска России в Европу [English subs] Plans on Russia's march to Europe


  https://www.youtube.com/watch?v=-KGa9baVh2k
 • Coś musi być na rzeczy
  bo chazaro-oned uderza w płacz : złotówka spada bo dupa bita na UPA-inie.
 • @
  Odmienne stanowisko?

  Rządzący RP stanowią przedłużenie niemieckich służb i wojska, czego nie chcą/ nie mogą (bo po co się narażać?) niemcy robić oficjalnie, to robią jako Polska...
 • Dla zainteresowanych
  Transmisja LIVE z Mińska

  http://polish.ruvr.ru/2015_02_11/Spotkanie-w-Minsku-transmisja-na-zywo-2973/
 • @partyzant 18:45:04
  Braniewo- do 31 grudnia 2011 16 Pomorski Pułk Artylerii został rozformowany... ale trepy zostały chyba ?
 • ----zaczynam oglądać - zobaczmy co jest z prawdy
  http://www.kinoman.tv/film/sluzby-specjalne
 • @autor
  Widać, że rosyjska propaganda przeszła do kontrofensywy. Od:
  1) nie ma Rosjan na Ukrainie...
  do
  2) Na Ukrainie walczy NATO ;)

  Jakby NATO walczyło na Ukrainie to by z ruskich nie było co zbierać.
 • @Looking4Silence 20:09:05
  Należy być sceptycznym wobec obydwu potek - obecności wojsk Rosjii i NATO

  Według mnie po obu stronach są niewielkie ilości wojskowych "pomagające" ale raczej w szkoleniu, dowodzeniu itd niż bezpośredniej walce w pierwszej linii ...
 • @partyzant 20:20:52
  No to podaj zdjęcie lub filmik z natowskim zdjęciem.
  Tylko nie wklejaj mi tu żołnierzy z blackwater tylko prawdziwe NATO.

  Co do ruskich to cała masa ich jest na youtube. Matki w Rosji się o nich upominają. Choć zgadzam się z Angmirem, że głównie obsługują skomplikowany sprzęt wojskowy.

  Jedynie żołnierze NATO na Ukrainie to mogą być szkoleniowcy.

  TROLLLUUUUU
 • @partyzant 20:20:52
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,137674,title,W-Rosji-i-na-Ukrainie-rosnie-opor-przeciwko-wysylaniu-zolnierzy-na-bratobojcza-wojne,wid,17244263,wiadomosc.html?ticaid=114535&_ticrsn=5


  Tu masz nawet skąd pochodzili.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-na-ukrainie-skad-pochodzili-zabici-na-ukrainie-rosyjscy-zolnierze,503769.html

  "Oszukani lub zmuszeni do takich działań żołnierze alarmują swoich bliskich, bo również nie chcą ginąć w bratobójczej wojnie. Jak poinformował rzecznik organizacji Anton Szczerbak, takich sygnałów było w styczniu dwadzieścia i w większości pochodziły ze 138 gwardyjskiej brygady zmechanizowanej. "
 • @partyzant 21:12:06
  Matki w Rosji już naliczyły kilkaset zmarłych, zaginionych na Ukrainie synów. Gruz 200. Tak to się nazywa? :)

  Nie wstyd Ci ruski TROLU, naśmiewać się z matek co straciły dzieci przez satrapę Putina i jego chore ambicje?

  Ile dostajesz żydku za swoją pisaninę? Podobno niektórzy Cię już rozszyfrowali.:)
 • @partyzant 21:13:10
  https://www.facebook.com/Gruz.200.Cargo.200?fref=ts
 • @partyzant 21:28:06
  Co powiesz rosyjskim matkom, które straciły synów?

  Nie zmieniaj tematu trollu. Nie mówię o Poroszence. Mówię o matkach rosjan, którzy zginęli na Ukrainie?

  Może się zgubili w Rosji? ( pewnie w Mandżurii):P

  Może 1000 kobiet zmyśla?

  Nie masz serca. Ale Ci płacą więc piszesz. Wyziera z Ciebie pogarda do Polski i Polaków. Wyzywasz tylko. Ale taka wasza radziecka kultura. :P
 • @partyzant 21:41:11
  Ale odpowiedzieć nie potrafisz. Organizacja matek zaginionych/matwych rosyjskich żołnierzy istnieje. One wiedzą, że ich synowie i mężowie zinęli na wojnie. Ty zaprzeczasz.

  To nie onet podaje te wiadomości. to tylko przedruk z wiadomości rosyjskich. Zresztą onet jest wiarygodniejszy niż Twoja ruska pravda ( zresztą co za obciach, że gazeta musi nazywać się prawda :P)
 • @fretka 21:48:11
  Nie znam rosyjskiego. Nie mam pojęcia co oni tam mówią.

  Ja myślę, że jednak kilkaset jak nie więcej zon i matek to nie agentura tylko faktycznie jest to powiązane z wojną na Ukrainie.

  Tak samo inne organizacje rosyjskie potrafią podać nazwiska, imiona adresy.
 • @fretka 21:58:26
  Gdybyś przeczytała dokładnie linki, które wkleiłem to wiedziałabyś, że oprócz organizacji Matek jest jeszcze inna ( przynajmniej jedna) zajmująca się w/w sprawą.

  Rosjanie nie są dla mnie wrogami. Do póki nie przekroczą wrogo nastawieni granicy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej traktuję ich neutralnie. Natomiast nie zamierzam ukrywać, iż nie przepadam za państwem Rosyjskim. ( mentalnością Rosjan również)
 • @fretka 21:58:26
  Z tego co obserwuje Looking4Silence jest bardzo młody jeszcze - nie wiem czy jest agentem propagandowym , czy tylko typowym efektem gimbazy wychowanej na zachodniej propagandzie medialnej.

  Rozumiem ze niektórych tutaj denerwuje, ale samo to ze czyta informacje an tej stronie może w przyszłości dla niego zaprocentować.

  Żeby wszyscy idioci w Polsce wychowani na facebooku mieli od czasu do czasu dostęp do takich informacji, sprzecznych z tym co podaje ściek to najpierw by sie pośmiali i wyszydzali ale z czasem może zaczeliby myśleć.

  I oczywiście języków trzeba się uczyć !
  Sam rozumiem mówiony Rosyjski dobrze, ale czytanie dłuższych tekstów męczy mnie szybko.
  Angielski znam perfekcyjnie, do tego dość dobrze Japoński i trochę Fransuski, a i tak ciągle łapie się na tym że umiem za mało !
  Chiński i Arabski to 2 języki które przydało by się znać. No i Niemiecki - ale to prawie to samo co Angielski
 • @fretka 22:05:14
  Och tak fretko. :) Przecież rozmawialiśmy kiedyś o tym. Dla Polaka nie ma nic cenniejszego niż wolność. Rosjanie lubią silnego przywódcę, który weźmie ich za mordę. Hołdujecie dobru plemienia/hordy podczas gdy my ceniąc sobie personalizm mamy za najwyższe dobro - jednostkę.

  Wy mówicie, że jednostka niczym. Dlatego nie lubię mentalności Rosjan, gdy cieszycie się jak Putin przyjeżdża do prywatnego sklepu i każe obniżyć ceny.:)

  W Polsce by go wyśmiali. Nie odróżniacie prawa prywatnego od publicznego, a więc sfery stosunków prywatnych od publicznych.

  Ja mogę z Rosjanami pić wódkę, śmiać się i tańczyć ale Rosjanina nigdy nie zrozumiem naprawdę. Tak samo wy nie zrozumiecie Polaka.
 • @fretka 22:18:44
  Przegrałabyś. :)

  Widzisz. Uśmiechasz się na samo słowo "wolność". Jest dla Ciebie niczym, puste, nic nie znaczy.

  Moi przodkowie za tą aurea libertas oddawali życie. Ostatnio słuchałem młodych Rosjan. Dlaczego popierają Putina?

  Bo teraz inne narody się boją Rosji. To zrobił Putin. Inne narody muszą się bać Rosji. To jest najwazniejsze. Nie wolność, swobody, godność czy nawet nie tak kiełbasa. Tylko by inni się bali. :P
 • @partyzant 22:26:32
  No to idź już Bo żegnasz któryś raz. :)

  Tobie odpowiadać też sensu nie ma. Wklejasz cały czas to samo. A nie potrafisz się ustosunkować do faktów.


  I wypraszam sobie, niskopłatny jesteś Ty. Ja zarabiam w szeklach. :)
 • @fretka 22:31:43
  Widzisz, a dla mnie to sens życia. Nie ma sensu żyć nie będąc wolnym.

  Problem fretko polega na tym, że boją się was tylko niektórzy. Polacy nie, bo za wiele już przeżyliśmy, by was się bać. Amerykanie wami gardzą i uważają Rosję za słabą. Australijczycy nie podali Putinowi nawet ręki. Chińczycy potraktowali Rosję jak protektorat ( podczas uzgadniania umowy gazowej).

  No Łotysze się was boją i Litwini pewnie też. Nawet Finowie Rosję pokonali. :)

  Lepiej by było gdyby ludzie was lubili. Ale wy wolicie by się was bali. No to Polacy ani się nie boją ani was nie lubią. :)
 • @fretka 22:31:43
  Powiedz fretka, bo widzę, że nie jesteś specjalnie do mnie negatywnie nastawiona. Powiedz mi, jak czuje się Rosjanin gdy Putin robi takie rzecz jak z tymi sklepami?

  Naprawdę to popieracie? Naprawdę najważniejsza jest duma z Rosji i tego, że inni czują "respekt"?
 • @fretka 22:53:26
  Ja wiem, że żart ale ile w nim prawdy jednak. :)

  Ja bym jednak wolał by żołnierze za swoją Ojczyznę umierali od kul wroga, a nie oficerów NKWD. :)

  Ale jak kto woli.
 • @Looking4Silence 22:31:39
  Tysiące żołnierzy rosyjskich zginęło z rąk dzielnych ukraińskich żołnierzy.
  Zadowolony?
  Jak ci jeszcze mało, to masz:
  Miliony rosyjskich żołnierzy zginęło z rąk dzielnych ukraińskich żołnierzy.

  Nie może być tak, że pisząc swoje tu, czy gdziekolwiek indziej, nie kończysz swojej wypowiedzi "sława Ukrainie, herojom sława" To jest przestępstwo!
  SBU rozliczy cię wcześniej czy później. Pamiętaj o tym!
 • @lorenco 23:01:42
  SBU może mi skoczyć i obtoczyć. Nie lubię banderowców.
 • @fretka 23:05:36
  No pewnie, że tak ale Litwinienko już nie tak dawno.

  Widzisz fretka, ja naprawdę nic do Rosjan nie mam. Ja tylko nie czuję wdzięczności za 45 rok. :(
 • @partyzant 23:07:11
  Paszporty pokazał. Drugi Poroszenko? :P

  No to kiepsko, że muszą strzelać już do swoich. :( Ale gość z gwiazdą czerwoną na czapeczce. to chyba zwolennik ludobójczego ustroju. Jak banderowcy z Galizien SS. I tego i tego nie znoszę.
 • @Looking4Silence 22:43:02
  o jakie sklepy konkretnie chodzi ?

  Ja np widziałem informacje o "metodach rodem z PRLu" narzuconych sklepom w Rosji, ale gdy doczytałem dowiedziałem się że chodzi o zagraniczne sieci Supermarketów które wg. Putina psuły rynek itp.

  Jak się z tym czuję ? - wspaniale ! Pogonić tych złodzieji całkowicie jeśli będzie taka potrzeba.

  Rosyjska waluta została zaatakowana zdalnie przez zmowę Banksterów co doprowadziło to jej dużych spadków. Realnie Gospodarka Rosjii w tym czasie, z wyjątkiem cen Ropy, prawie nic się nie zmieniła zwględem czasu przed spadkiem Rubla ! Spadek cen ropy powinnien być nawet czynnikiem do wzrostu reszty gospodarki (z wyjątkiem oczywiście samej branży wydobywczej).

  Wiesz na czym polega kurs waluty ?
  Załóżmy że ja jestem ucielesnieniem kontrolowanego przez Syjonistów systemu Finansowego
  Ty masz 1 000 000 RUB i chcesz kupić jakieś zagraniczne dobro eksportowane z USA
  Chcesz od mojego banku kupić 1 000 USD.
  Oferujesz 30000 RUB
  Ja mówię - Nie sprzedaję !
  Idziesz więc do drugiego Banku co ma Dolary i oferujesz to samo, ale że ja kontroluję 80% Banków umówiłem się że windujemy ceny - on również się nie zgadza. Każe ci płacić 6000 PLN za 1000 USD.
  Nie godzisz się i szukasz dalej - ale wszyscy widząc że Banki i inne instytucje handlujące Dolarami na dużą skale wymieniają je po wyższym kursie - też tak robią.
  A jeżeli nawet tak nie zrobią to te duże banki same od nich kupią te ich Dolary po tej niższej cenie żeby potem sprzedawać je po droższej.
  Ludzie widząc ze coraz trudniej jest wymienić Rubla na Dollara - pozbywają sie Rubli i spirala się nakręca ...

  W praktyce Banki mogą DOWOLNIE windować wartość dowolnej waluty, spadek kursu Rubla zahamowała dopiero deklaracja Chin o oparciu kursu Rubla o kurs Yuana.

  Dlatego trzeba powiedzieć stop terroryzmowi Banków i zrównać z ziemią cały fałszywy system finansowy. Giełdy, waluty, Miedzynarodowy Fundusz Walutowy, Banki Centralne, Akcje itp itd. wszystko to powstało jako narzędzie do kontroli świata przez Syjonistów.
  Sam studiuję ekonomię - i widzę jakie to wszystko brednie.

  Inflancja - brednie
  Kursy walut - brednie i spekulacje
  Zasada Dzwigni Finansowej - wmawiane ludziom brednie żeby zmusić ich do zadłużania przedsiębiorstw.
  ROE - to samo !
  przykłady można by mnożyć !
 • @Looking4Silence 23:08:37
  To trzeba ci siedzieć w 1944 roku i nie myśleć co było dalej.
  Masz rozwiązanie.
 • @Looking4Silence 23:02:28
  A gdzie mieszkasz, że SBU może ci naskoczyć?
 • @Looking4Silence 23:11:06
  Nie pokazali paszportów żeby udowodnić jak zginęli (no bo niby w jaki sposób jest to tego dowód ?)

  Pokazali je żeby ich rodziny na Ukrainie się dowiedziały o losie swoich synów - bo Ukraina takich oznacza jako zaginionych (żeby nie wypłacać odszkodowań)
 • @Angmir 23:14:05
  oczywiście błąd przy edytowaniu posta - miało być
  każe ci płacić 60 000 RUB za 1000 USD
 • @Angmir 23:14:05
  Nie no jak sklep "psuł rynek" i to jeszcze według Putina no to ok. :) Przecież to Putin wie ile co ma kosztować. Nie sklepikarz czy właściciel tylko Putin. :)

  Bo co prawda sklep jest prywatny ale jak się na obniżkę nie zgodzi to sklep zamkną bo zawsze mogą ;P

  Student ekonomii to mówi? O psuciu rynku na poziomie sprzedaży wędliny?

  Doskonale wiem jak się robi run na rubla :P I teraz opinia zależy od punktu siedzenie. Dla mnie to ok. :) Powinien spaść jeszcze niżej. Tak nisko bym mógł tym palić w piecu zamiast gazem. :)

  A w/w machinacje to nic innego jak prawo popytu i podaży. O cenie decyduje ten kto ma towar. Pamiętaj, że waluta jest także towarem. A twoar może być walutą.

  Nie wiem dlaczego wg. Ciebie inflacja to brednie.
 • @fretka 23:20:00
  Ale to nie chodzi o przeszłość, tylko o tę mentalność Rosjan.

  Chodzi o to, że gdy mówię NKWD - to Ty mówisz dawno.
  Gdy mówię Litwinienko -To Ty mówisz, trzeba iść na przód, a nie patrzeć w przeszłość.

  Gdy mówię wolność - Ty mówisz - puste słowo.

  Gdy mówię inni się boją - Ty mówisz - z uśmiechem - czują respekt.

  I dlatego respektu można usprawiedliwić wszystko?
 • @lorenco 23:15:41
  Niby dlaczego miałbym się bać SBU?
  Nie jestem Ukraińcem. Mieszkam w Polsce.
  Nie jestem strachliwy.
  Mój pradziadek strzelał do banderowców.
 • @Looking4Silence 23:21:44
  Jesteś pewnie antyputinowski Rosjanin bo boisz się o kasę Rosji. Zatem musisz pisać na rosyjskich forach i tam podburzać Rosjan a nie tu Polaków. Putin to przecież nie prezydent Polski! Chyba, że o czymś nie wiem...
 • @lorenco 23:32:04
  Ta Rosjanin co ani w ząb po rusku :P

  Sherlock z Ciebie prawdziwy.

  Nie. Nie jestem Rosjaninem. zapytaj fretki - Ona Ci powie, że to inna mentalność :P
 • @Looking4Silence 23:21:44
  Nie sklep prywatny w tym wypadku decyduje tylko
  MIĘDZYNARODOWE KORPORACYJNE MOLOCHY KONTROLUJĄCE GIGANTYCZNE SIECI SUPERMARKETÓW

  Nigdy nie słyszałeś o zmowie cenowej ? o ryzyku jakie niesie monopol ?

  I tak - tak samo jest z walutą. ŻYDZI mają monopol (monopol to nie znaczy 100% rynku - kontrola 60% rynku to też monopol) w sektorze emisji Pieniądza - pośrednio kontrolują 90% Banków świata więc kontrolują rynek walutowy - a więc kontrolują wszystkie wymiany międzynarodowe.

  Twój komentarz o Rublu jest natomiast znaczący - i sprzeczny z jakąkolwiek sprawiedliwością ekonomiczną.

  Widzisz - wg ideałów ekonomicznych pieniądz jest tylko odpowiednikiem siły nabywczej.
  Według tej tezy o ile nie działają inne czynniki rynkowe Kilogram węgla kupiony za Ruble I kilogram takiego samego węgla kupionych za Dolary powinien być warty tyle samo.
  Z powodu spekulacji ta zasada jest niszczona

  oczywiście nie chodzi tutaj o węgiel - to tylko przykład
 • @Looking4Silence 23:29:45
  Mieszkasz w Polsce i kim jesteś? Dziadek strzelał do banderowców, hmmm...z krzywej lufy zza węgła.
 • @japoniec 23:29:56
  Może dlatego, że wyrażam tylko swoją opinię i nikogo nie obrażam ( z małym wyjątkiem dla partyzanta)

  To forum, to znaczy, że wymienia się opinie. Ja nie wklejam po to by ktoś czytał tylko zawsze prowadzę dyskusję. Tzn., że z uwagą czytam to co ludzie piszą. Nawet Ciebie.

  Skąd wiesz, że mi płacą?
 • @Angmir 23:35:25
  "Nie sklep prywatny w tym wypadku decyduje tylko
  MIĘDZYNARODOWE KORPORACYJNE MOLOCHY KONTROLUJĄCE GIGANTYCZNE SIECI SUPERMARKETÓW"

  czyli prywatny właściciel.

  "Nigdy nie słyszałeś o zmowie cenowej ? o ryzyku jakie niesie monopol ?"

  Doskonale wiem co to monopol. Powiedzmy, że choć nie mogę się równać z Tobą jako, że nie studiowałem ekonomii ale studiowałem na kierunku na którym miałem rok Mikro i makroekonomii.


  Żydzi kontrolują. No dobrze. Powiedz to swojemu wykładowcy, ciekwym jak zareaguje :P

  "Twój komentarz o Rublu jest natomiast znaczący - i sprzeczny z jakąkolwiek sprawiedliwością ekonomiczną."

  Nie wiem co to sprawiedliwość ekonomiczna. Ja walutę traktuję jako broń. Tak samo jak Putin traktuje jako broń gaz. Więc jeśli on może zakręcić kurek, to dlaczego tzw. żydzi nie mogą kurka z rublem odkręcić ?:P
 • @Looking4Silence 23:35:00
  Mnie mentalność Rosjan nie interesuje. Piszesz tu o mentalności innych, zatem jaką ty masz mentalność? Wytłumacz.
 • @lorenco 23:35:30
  Jestem Polakiem.
  Nie dziadek tylko pradziadek. Nie z krzywej lufy tylko z rewolweru. I nie zza węgła tylko Polacy się zbierali w oddziały samoobrony i ochraniali wsie napadane przez banderowców.
 • @lorenco 23:42:49
  Wytłumaczyłem to rozmową z fretką. Bardzo miło się rozmawiało. Przeczytaj sobie.
 • @Looking4Silence 23:41:39
  Każdy ma swój towar. Rosja ma gaz, ropę i całą tablicę Mendelejewa a żydzi mają lichwę.
 • @Looking4Silence 23:43:58
  Rewolwery to mieli kowboje na Dzikim Zachodzie.
 • @lorenco 23:47:43
  ok. Dobrze to już Mu nie wierzę, bo lorenco wie, że rewolwery to były tylko na dzikim zachodzie. A lorenco wiesz, że do lat 80 XX wieku siły specjalne większości państw miały na wyposażeniu rewolwery, a nie pistolety?
 • @Looking4Silence 23:43:58
  Teraz też nieoficjalnie ludzie działają w moich terenach aby mieć ewentualnie możliwość bojowego działania przeciwko bojówkom ukraińskim, bo ich oddech czuje się na plecach.
  A Rosja jest suwerennym państwem.
 • @Looking4Silence 23:51:03
  Na podstawie- z tego co wiem- uzbrojenie WP, to są karabiny i pistolety, chyba, że w ostatnich latach USA dostarczyło rewolwery.
 • @lorenco 23:57:56
  Mój pradziadek z tego co wiem był za stary na wojsko wtedy. Ich samoobrona była samoobroną, a nie wojskiem. Nie miał wyposażenia WP tylko prywatną broń.
 • @lorenco 23:54:14
  Wiem, mam kontakt z niektórymi takimi ludźmi choć oni nie organizują się przeciwko Ukraińcom tylko przeciwko każdemu kto wszedłby w Polskę. :) Oczywiście wszystko legalnie:)
 • @Angmir 23:14:05
  Piszesz bardzo ciekawie. Czemu nie publikujesz artykułów? Masz chłopie wiedzę.

  Pozdrawiam,

  Siedzący Byk
 • looking4 silence
  Panie Dariuszu, prosze zablokować tego osobnika bo psuje dyskusję sproadzając ja na manowce.
 • @Looking4Silence 00:01:08
  Zapal świeczkę ode mnie na grobie dziadka.
  Mogę ci przelać pieniądze na znicze.
  Wnuk, niestety ma zakuty łeb, rusofobią.
 • @lorenco 00:04:23
  Palę mu co roku. Niestety leży daleko od miejsca mojego zamieszkania.

  Z kolei mój pra pra pra dziadek walczył w powstaniu styczniowym więc może stąd ten łeb zakuty ;P
 • @Looking4Silence 00:02:40
  Akurat w POLSCE płd. wsch. ludzie organizuja się na ewentualność na pewno nie przeciwko zagrożeniu z rosyjskiej strony!
  Jesteś ukropem i tyle!!!
 • @japoniec 23:35:06
  prawicie sobie niezła wymiane uprzejmości - kóltóra, pełna kóltóra
 • @lorenco 00:07:10
  Jestem z Krakowa, a tu zagrożenie Ukraińskie nie wydaje się tak straszne. :) Nie wiem czy to miasto zaliczasz do PŁD wschodniej Polski. Zależy pewnie jaka perspektywa.

  Młodzież się organizuje ale przeciwko ( jak już mówiłem) każdemu. Rosjanom, Ukraińcom, Niemcom nawet.

  Apropos, to Ukraińców jest coraz więcej na ulicach.
 • @Looking4Silence 00:06:10
  Napisz jeszcze, że twój praprapraprapra itd dziadek był królem ukraińskiej Atlantydy, niestety Putin ją zatopił!
 • @lorenco 00:10:33
  Nic nie wiem o atlantydzie :) przepraszam.

  To takie dziwne, że przodkowie walczyli z okupantami i mordercami?
 • @Zbójnicki pies 00:09:53
  Podziwiam sarkazm okraszony zamierzonym błędem ortograficznym.

  Niestety, taka to tutaj nawalanka słowna jest. A mnie to odstresowuje. :)
 • @Looking4Silence 00:10:04
  Chciałbym abyś zrozumiał, że ja jako Polak chciałbym mieć takiego formatu prezydenta i premiera jakich mają teraz Rosjanie.
  Jeśli jesteś Polakiem, którego dziadki, pradziadki walczyli o wolność Polski, to powinieneś to zrozumieć!
  Każdy rząd i prezydent w Polsce wczesniej czy obecnie to marionetki wschodu czy zachodu a teraz to już przesadna służalczość.
  I tyle.
 • @Looking4Silence 00:12:55
  Teraz Noworosja walczy z okupantami i mordercami!
 • @lorenco 00:18:14
  Zgadzam się z tym, że dzisiejsi rządzący są rozczarowujący. Można nawet ująć to tak jak Ty ująłeś.

  Ale nie chciałbym mieć za prezydenta Putina. Wolałbym Orbana, choć zraził mnie tym, że powiedział, iż chciałby by na Węgrzech była demokracja jak w Rosji. To go dyskwalifikuje w moich oczach.

  Chciałbym by politycy patrzyli dalej niż 4 lata, by liczył się dla nich interes Polaków i Polski by mieli odpowiednie do stanowisk wykształcenie. I by słuchali mądrzejszych od siebie.
 • @Looking4Silence 23:41:39
  Napiszę krótko bo mam inne rzeczy do roboty teraz.

  Przeczysz sam sobie - najpierw odwołujesz się do wolnego rynku, a potem mówisz o wykorzystywaniu waluty (lub ekonomi szerzej) jako broni - czyli merkantynizm. 2 przeciwne bieguny.

  Ogólnie twoja moralność wpasowuje się w ogół zachodniego swiata.
  / Kiedy my ingerujemy w runek dla osiągnięcia naszych celów politycznych to jest fajnie, jak robi to przeciwnik to jest to zamach na wolny rynek ! /

  Kiedy my robimy nalot dywanowy na Belgrad jest to wspieranie demokracji, kiedy Rosja przeprowadza referendum na Krymie jest to ochydna agresja na demokratyczny kraj !

  Wybacz ale z Kalim nikt nie będzie chciał dyskutować.

  @ Siedzący Byk
  Dziekuję za miłe słowo ;] ale to nie dla mnie - zasadniczo wchodzę tutaj by zasięgnąć informacji raczej niż edukować innych.
  Mam nie miłe doświadczenia jak kończy się próba przekonania ludzi którzy nie słuchają argumentów i staram się od tego uciekać ;]

  Ogólnie jestem zdania, dość przewrotnie, że ludzie ogółem to barachło i nie są warci żeby ich zbawiać. Może i dobrze że żyją w bagnie w które sami się wpakowali. Z drugiej strony dusza słowiańskiego romantyzmu każe czasem przeciwstawić się obłudzie która nas otacza, i jacy by nie byli teraz, ludzie nie rodzą się źli, każdy z nas ma potencjał do czynienia dobra ! i zasługują na lepsze życie ;]

  Jestem romantykiem i logikiem w jednym - destruktywna niemożliwa do pogodzenia mieszanka ;]

  Pozdrawiam
 • @Siedzący Byk 00:02:51, Angmir 23:14:05
  Przyłączam się do postulatu Siedzącego Byka. Potrzebni zawsze są ludzie dysponujący rzeczywistą wiedzą.

  A'propos Looking4 silence

  Zastanawiam się, czy blokada byłaby właściwa, bo przecież chodzi także o uzmysłowienie ludziom różnego rodzaju fałszywej interpretacji rzeczywistości i antynarodowej, antypaństwowej propagandy.

  Nas żydo-media nie dopuszczają do mikrofonu w obawie, że obnażymy i zniszczymy ich propagandę. Wykorzystajmy, zatem okazję do niszczenia tej propagandy, a może tylko błędnego myślenia komentatora ukształtowanego przez żydowską oświatę i żydo-media, w takich forach dyskusyjnych.
 • @lorenco 00:20:02
  Być może tak być może nie. Ja nie roszczę sobie pretensji do prawdy. Nie wiem jak tam jest i kto ma racje. Za to wiem, że większość tu osób jak na innych portalach wierzy tylko jednej stronie i słucha propagandy tylko jednej strony.

  A ja wiem, że kłamią obie. I to próbuję tu udowadniać. Dla własnej satysfakcji w wolne wieczory. :P

  Wiem, że każdy filmik można zmontować, przedstawić jak się chce. Paszporty sfałszować. A gruz 200 wywieźć, a swoich sprzedać na organy.

  Mam nadzieję, że docenisz równe rozłożenie akcentów.

  Wiem, że Motorola groził Polsce, wiem, że banderowcy chcą Rzeszowa.
 • @Looking4Silence 00:21:13
  Nie ma takiej opcji, żeby prezydent Rosji kandydował na prezydenta Polski! Albo Orban!
  I moja rada: jak masz kasiorę, to jedź do Rosji na rekonesans. Trzeba mieć paszport, wizę i trochę rubli.
  Zobaczysz jaka tam jest demokracja albo jej nie ma i nam napiszesz.
  Załączysz filmy, zdjęcia, utworzysz swój blog, będziesz miał tysiące kliknięć, bo ludziska ciekawe są, jak wyglądają walonki...
 • @Angmir 00:23:40
  Do wolnego rynku odwołuję się gdy chodzi o podmioty prywatne. Niedopuszczalne jest by działo się coś takiego jak w Rosji z tymi sklepami.
  Pomiędzy państwami dopuszczam wojny walutowe. ( Chiny z USA cały czas je prowadzą)

  "Ogólnie twoja moralność wpasowuje się w ogół zachodniego swiata. "

  Jestem nieodłączną częścią Zachodniego Świata.

  Byłem zarówno przeciw atakowi na Serbie, oderwaniu Kosova i Osetii w Gruzji. Akurat tu z moralnością nie trafiłeś.

  Powodzenia w innych zajęciach. Miło było dyskutować. Ja też już będę kończył.
 • @Rzeczpospolita 00:24:29
  Dziękuję Panu za wyrozumiałość.

  Świadczy to o szlachetności Pana intencji.

  Przewrotnie jednak powiem, iż mi też "chodzi także o uzmysłowienie ludziom różnego rodzaju fałszywej interpretacji rzeczywistości i antynarodowej, antypaństwowej propagandy."

  Pozdrawiam
 • @lorenco 00:29:40
  Wiem, że nie ma takiej opcji. Chodziło mi raczej o typ człowieka.

  Do Rosji nie mam czasu jednak pojechać. Ale mam relacje przyjaciół, którzy czas jak i kasiorkę mieli.

  Ogólnie to bardzo bogata stolica i St Petersburg. Na prowincji bieda, że czasem piszczy. Zwiedzona Rosja do Uralu. Dalej nie.
 • @Looking4Silence 00:34:13
  Ja mam zwiedzoną Polskę, np. województwo mazowieckie, po wschodniej stronie Wisły. Albo od Pacanowa do Nowej Huty. Dziady!
  Albo na północ od Krakowa. Jak rzeczywiście mieszkasz w Krakowie, to takich pierduł nie powinieneś pisać, do tego zdając się na "oczy" jakiś innych ludzi niż ty sam!
 • @lorenco 00:46:21
  Powiedzmy, że widziałem wioski wokół Krakowa. Biedy raczej nie ma. Choć zapewne można ją różnie definiować. Ale wiesz, w porównaniu do wiosek rosyjskich to mamy na drogach asfalt. Dużo sklepów ( a w nich sporo towaru)

  Jasne, że nie są to wioski i miasteczka Szwajcarskie.

  W Pacanowie nigdy nie byłem. W mazowieckim też nie choć słyszałem, że tam rzeczywiście biednie jest.

  Powtarzam tylko słowa osoby, która w Rosji była i w dodatku ją bardzo lubi. Tak samo lubi Rosjan. Dobranoc. Kończę już na dzis.
 • @Looking4Silence 00:54:10
  Jesteśmy w UE juz trochę lat i miało być super hiper, a ty mi tu z asfaltem na drogach kadzisz i że w sklepach full prowiant, to rzeczywiście postęp w stosunku do rosyjskich wsi astronomiczny!
  Może byś już dał sobie spokój i zaczął walczyć z tą nazistowską nienawiścią, która cię trawi od wewnątrz.
 • @Siedzący Byk 00:04:20
  https://www.dein-blechschild.de/bilder/produkte/gross/EM0026_Blechschild-SprAzche_51.jpg
 • prezent z POlinu
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,gospodarka?zobacz/polska-wznowila-transport-gazu-na-ukraine
 • @partyzant 18:32:11
  Myślę, że ci "polacy" to z Polską mają tylko tyle wspólnego, że mówią po polsku. To tacy sami "polacy" jak ci którzy strzelali do rodzin, matek z dziećmi na Marszu Niepodległości w 2011r (na YT można znaleźć stosowny materiał). Jak wiemy, były to kobiety. Która polska kobieta, jak by nie było wychowana w Tradycji Chrześcijańskiej albo przynajmniej obok tej Tradycji, będzie strzelać do matek z dziećmi? To były takie polki jak jak ze mnie kosmonauta międzygalaktyczny. Przy okazji, można było zobaczyć jak czoło Marszu z wierchuszką RN, zostało przepuszczone , przed tą prowokacją. Te "polki" nie strzelały do swoich.
 • @partyzant 18:32:11
  Trzeba by złapać takiego "polaka" posprawdzać co to za "polak". Tak samo, ten "polski" poseł, po interwencji którego, na granicy z Ukrainą, został przepuszczony konwój z elementami uzbrojenia dla "ukraińców"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930