Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjonistyczne kreatury – ich są media i polityka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiele z nich ma już tak bardzo zaburzone postrzeganie rzeczywistości, którą same tworzą, że nie zauważają, iż społeczeństwo zostało całkowicie pozbawione komunikacji społecznej.

Nie ma dostępu do powszechnych żydo-mediów, ani żadnej możliwości politycznej realizacji społecznych aspiracji w kształtowaniu własnego, narodowego i państwowego bytu. Taki jest dzień powszedni III żydo-RP, syjonistycznego żydo-reżimu przełomu XX i XXI wieku, mimo pozorowanych demokratycznych procesów wybierania władz – ale zawsze spośród tego samego, syjonistycznego elementu.
Jakakolwiek polemika z syjonistami, pomijając fakt, że całkowicie nie możliwa ze względu na brak społecznej przestrzenie medialnej, byłaby bezsensowna. Nie istnieją, bowiem punkty styczne między społeczeństwem a syjonistycznym reżimem. Dla nas, Polaków, wartością jest naród i jego państwo – ich pokojowy rozwój we wszystkich dziedzinach, dla reżimu celem jest realizacja polityki światowego syjonizmu dyktowana przez Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu.
Zmiany tego stanu rzeczy może dokonać jedynie samoorganizacja narodu, zorganizowanie własnych wyborów i bezwzględna eliminacja z przestrzenie politycznej syjonistów i syjonizmu.

Dariusz Kosiur                              https://wiernipolsce1.wordpress.com/

 

                              *                 *                  *

Oto jedna z takich syjonistycznych kreatur: Przemysław Żurawski vel Grajewski w Klubie Ronina

maxresdefault

Odsunąć od wpływu na opinię publiczną wszystkich zwolenników Rosji

Kto opowiada się w tej wojnie za Rosją, powinien zostać odsunięty od wpływu na opinię publiczną. Tego wymaga nasz interes narodowy.
„Stoimy w obliczu zorganizowanej państwowej akcji rosyjskiej skierowanej na Zachód, której jednym z istotniejszych celów jest skłócenie Polski z Ukrainą i izolowanie tej ostatniej jako pierwszej ofiary agresji Kremla” – ocenia na łamach „Gazety Polskiej Codziennie” Przemysław Żurawski vel Grajewski.
Politolog ostrzega, że neoimperialna polityka Moskwy jest poważnym i realnym zagrożeniem tak dla Polski, jak i dla innych państw, które znajdują się w naszym regionie, a więc w strefie, któą Kreml chciałby uznawać za swoją strefę wpływów.
„Obecnie wszystkie te kraje znajdują się w stanie wojny propagandowej z Rosją. Mamy do czynienia ze starciem interesów państwowych i narodowych. Ci, którzy w tym starciu opowiadają się po stronie Rosji – świadomie lub nieświadomie – muszą być odsunięci od wpływu na opinię publiczną. Tego wymaga interes państwa. Warunki wojenne – tutaj na szczęście wyłącznie chodzi o wojnę propagandową – tłumaczą użycie takich instrumentów” – pisze Żurawski vel Grajewski.
za:  //www.fronda.pl/a/odsunac-od-wplywu-na-opinie-publiczna-wszystkich-zwolennikow-rosji,47118.html

Notka
Przemysław Żurawski vel Grajewski (ur. 1963) – polski politolog, współpracownik Ośrodka Myśli Politycznej, adiunkt na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, członek Instytutu Europejskiego w Łodzi, pracownik badawczy Centrum Europejskiego Natolin. Wykładowca Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.
W 1992 pracował w Biurze Ministra Obrony Narodowej ds. Planowania Polityki Obronnej. W latach 1995-1996 pracował w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Integracji Europejskiej i Pomocy Zagranicznej. W latach 2005-2006 był ekspertem frakcji EPL-ED w Parlamencie Europejskim w Brukseli i zajmował się monitorowaniem polityki wschodniej Unii Europejskiej. Od 2006 wykłada na białoruskim Europejskim Uniwersytecie Humanistycznym na emigracji w Wilnie. W latach 2007-2008 pracował jako komentator kontraktowy TVP Info w zakresie tematyki międzynarodowej.

KOMENTARZE

 • "Le meilleur reportage sur les iluminati sioniste".
  https://www.youtube.com/watch?v=o9rw9R26qLI
 • @partyzant 14:05:18
  https://pbs.twimg.com/media/B9oZnqaCQAAwx1g.png
 • @partyzant 15:27:27
  w 2006 ,jak rządził PIS - przeglosowano w kne-sejmie "zwrot" chazarom 65mld usd .Wtedy tylko komuna lsd/sld była przeciw. Reszta chazarskiej hołoty i goye byli za.
 • Młodzież rosyjska odpowiedziała syjonistycznej Jew-ropie
  https://www.facebook.com/video.php?v=814563211925651&fref=nf
 • @Netwalker 03:15:10
  Nie jest dla nas zaskoczeniem i wiemy, że kandydat Duda to syjonistyczna gnida.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031