Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
876 postów 8665 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wraca sprawa pomnika radzieckiego generała w Pieniężnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomnik gen. I. Czerniachowskiego ma dzisiaj podwójną wymowę. Na Ukrainie wojska Międzynarodowego Żyda (NATO) i armia ukraińskiego żydo-reżimu dostają tęgie baty, a nawet grozi im likwidacja w kotle w Debalcewie, ze strony prorosyjskich separatystów.

Podobną rolę do żydo-reżimowej armii ukraińskiej przewidywano w czasie II wojny światowej dla oddziałów AK, podlegających żydo-sanacyjnym władzom w Londynie. Zachodni alianci planowali przecież, że zaraz po pokonaniu III Rzeszy uderzą na ZSRR. Czy zatem może dziwić, że oddziały AK zostały w 1944 roku rozbrojone, a jej dowódcy aresztowani przez Armię Czerwoną? Jedną z elementarnych zasad  prowadzenia działań bojowych jest także zabezpieczanie tyłów własnych wojsk frontowych i ZSRR tę zasadę realizował.

*                     *                   *

Media olsztyńskie informują: Rosjanie chcą w Pieniężnie uczcić pamięć sowieckiego generała”

Policja szykuje się na awanturę pod obeliskiem upamiętniającym śmierć sowieckiego generała Iwana Czerniachowskiego w Pieniężnie na Warmii. Rosjanie chcą zorganizować uroczystość w niedzielę (15 lutego 2015r.) i poprosili o zgodę lokalne władze. Generał jest wyjątkowo kontrowersyjna postacią, zasłynął akcją likwidowania Armii Krajowej na Wileńszczyźnie.

za: http://olsztyn.naszemiasto.pl/artykul/rosjanie-chca-w-pienieznie-uczcic-pamiec-sowieckiego,3279813,art,t,id,tm.html

*                              *                           *

Chcę PT Czytelnikom przypomnieć tekst z lutego 2014r., zamieszczony na stronie wiernipolsce.wordpress.com przejętej w maju 2014r. przez agenturę:

 Władze Pieniężna: NIE dla pomnika Rosjanina. Jak syjoniści fałszują historię

Od kilkuset lat oświata w Europie znajduje się w żydo-masońskich rękach. W Polsce ma to swój wyjątkowo tragiczny finał. Krwawo tłumione, niepotrzebne powstania pogarszały jeszcze bardziej byt Polaków pod zaborami. Chlubny wyjątek stanowią tylko dwa czyny zbrojne Polaków: Powstanie Wielkopolskie oraz Powstania Śląskie, bo tylko te dwa powstania miały czysto polskie inspiracje i wyłącznie polskie narodowe cele.

Współcześnie, gdy celom indoktrynacji Polaków służy nie tylko oświata, ale i powszechne żydo-media, tym łatwiej wrogom Polski i Polaków, wrogom Słowian, fałszować naszą historię. Okupowana przez światową żydowską finansjerę od 1989r. Polska, wmontowana w tzw. zachodni obóz, ustawiana jest konfrontacyjnie względem słowiańskiej Rosji. Rosja i Rosjanie mają być wrogami Polaków, bo tak chcą światowe żydostwo i żydo-władze III RP. To dlatego bezczeszczone są pomniki i cmentarze Rosjan, żołnierzy Armii Czerwonej, którzy ginęli na naszej ziemi walcząc z naszym wspólnym wrogiem i okupantem niemieckim. To dlatego władze Pieniężna chcą usunąć pomnik gen. Iwana Czerniachowskiego.

Jeśli nie poznamy prawdziwej historii własnego kraju i świata, nigdy nie rozeznamy kto wróg, a kto przyjaciel i nigdy nie określimy właściwych dla narodu politycznych celów.Taką właśnie politykę oświatową i medialną realizuje wobec nas syjonistyczny okupant.

 

 

 

Dariusz Kosiur                             https://wiernipolsce1.wordpress.com/

 

 

 

KOMENTARZE

 • Sławomir Zakrzewski ciekawie o PRL
  https://www.youtube.com/watch?v=Mug5Lj3EQj4
 • @Netwalker 16:02:38
  Po czynach wygląda na porządnego człowieka. Mówi prawdę. A to czy ktoś stał obok niego na demonstracji rolników, chyba nie ma większego znaczenia? Wszyscy widzimy, że sprawy w Polsce idą w złym kierunku.
 • @Netwalker 16:09:25
  To chyba ktoś inny filmował.
 • @Netwalker 16:26:08
  Tak trzeba być ostrożnym. A. Hadacz to prosty człowiek. Widzieliśmy jak był manipulowany przez PiS na Krakowskim Przedmieściu. Ale każdy człowiek jest inny. Czy można mieć jednak do kogoś pretensję, że ktoś modli się pod Krzyżem. Była tam z jednej strony pogarda dla tych którzy się pod krzyżem spotykali i ich często nieprzemyślane reakcje na te zaczepki. Nie brano pod uwagę woli mniejszości, która żądała, aby krzyż pozostał przed pałacem. A przecież tyle mówi się o tym, że demokracja to ustrój, który szanuje oczekiwania rozmaitych mniejszości. Zasmuciły mnie słowa A. Hadacza o Jaruzelskim, mimo że sam mam do niego wiele pretensji o to co stało się z Polską.

  https://www.youtube.com/watch?v=AO3taojXJvg
 • @partyzant 17:06:58
  Dokładnie. Komorowskiemu krzyże w przestrzeni publicznej nie wadzą. Jest wręcz odwrotnie, on traktuje symbole religijne instrumentalnie. Ten krzyż był jednak szczególny. Nie mógł znieść tego widoku pod pałacem. To ostatecznie utwierdziło obóz prezydencki do inicjatywy Palikota.
 • @Netwalker 16:09:25
  Eugeniusz Sendecki jest niezastąpiony w "relacjonowaniu" spraw narodowych tak, aby nie było wiadomo o co chodzi, albo w taki sposób, aby zniechęcać nieprzekonanych do słuszności działań w oparciu o program narodowy.

  To misterna robota- jak udając narodowca ośmieszać ideę narodową :)))

  Ten pomysł zresztą nie sam Sendecki realizuje. Te wszystkie Kowalskie, Bosaki, Winnickie, Zawisze - to inny ze sposobów zniechęcania Polaków do ruchu narodowego.
 • @Netwalker 15:24:26
  Myślimy podobnie.
  Jednak podzielę się pewną refleksją. Wszystkie wybory, które organizuje żydo-reżim są zmanipulowane (także samorządowe - doświadczyłem tego osobiście) i wielu z nas uważa, że nie ma sensu brać w nich udziału - taki pogląd prezentujemy publicznie.
  Jeśli jednak decydujemy się wystartować w wyborach, ze względu na możliwość darmowej reklamy w tv i na przekazanie narodowych treści politycznych, to jednocześnie powinniśmy zachęcać do udziału w tych wyborach, czyli zachęcalibyśmy do robienia frekwencji żydo-reżimowi. Ich bardzo martwi brak frekwencji, ponieważ jej brak wskazuje, że społeczeństwo zaczyna rozumieć sytuację polityczną, że jest pod okupacją. I to trzeba zważyć, co bardziej się opłaci - to nie łatwe.

  Mam własne doświadczenie z biernego udziału w kampanii prezydenckiej 2010r. Wzięliśmy w niej udział kierując się wyłącznie chęcią wystąpienia w reklamie w tv (wygrana nie jest w ogóle możliwa i to z wielu względów). PKW wycięła nas już przy pierwszym progu: wymóg uzyskania 1200 podpisów. Złożyliśmy oczywiście o kilkaset więcej, ale PKW orzekło, że zawierają wady adresowe, przy czym nie dopuszczono szefa mojego komitetu wyborczego do udziału w roli obserwatora przy liczeniu i sprawdzaniu podpisów, mimo, że posiada takie prawo. Skarga złożona do SN w trybie wyborczym o wykazanie przez PKW wspomnianych wad adresowych do dzisiaj nie doczekała się odpowiedzi.
  Tak wygląda rzeczywistość.

  Wniosek jest oczywisty: w wyborach mogą uczestniczyć kandydaci żydo-reżimu oraz kandydaci tzw. pozaukładowi (z ulicy), jeżeli istnieje pewność, że treści przez nich przekazywane nie będą miały specjalnej wartości politycznej. Wszyscy pozostali kandydaci (z ulicy), którzy mogliby w jakikolwiek sposób i w jakimkolwiek stopniu zagrozić dobremu samopoczuciu reżimu muszą zostać wyeliminowani.

  W wyborach samorządowych w Otwocku (pomijając fakt, że tvn24 zrobił o mnie film) w jednej z komisji dostałem jeden głos. I nic w tym nie byłoby dziwnego, gdyby znajome małżeństwo nie powiedziało mi, że razem na mnie głosowali, a więc powinienem dostać minimum dwa głosy.

  a tu wspomniany film: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html
 • Do Panow z WPS.
  MANIPULANCI !
 • mapka jest skromna, bo nasze słowiańskie tereny były dalej na Zachód
  [...] Łaba tworzyła w starożytności najdalszy na płn.–wsch. kres podbojów rzymskich (Druzus, 9 przed Chr.). W okresie wędrówek ludów osiedlili się nad Ł. Słowianie, wypierani jednak systematycznie od VIII. w. na prawy brzeg Ł. i Sali, a po 1.000 r. spychani dalej ku wsch. po Odrę i Sprewę. Ze wsch. próbował zjednoczyć rozliczne plemiona połabskie (Serbów, Łużyczan, Hawelan, Lutyków, Obotrytów i i.) i zmobilizować je do walki z zalewem germańskim Bolesław Chrobry, co jednak mu się nie udało z powodu przewagi Niemców, opora pogańskich plemion połabskich i rywalizacji ze strony Czechów, choć istnieje podanie, że kazał wbijać słupy graniczne w korycie Ł. i Sali. Ostatecznie Niemcom udało się sforsować linję Ł. i w paruwiekowych walkach (X.— XIII. w.) wytępić i zgermanizować Słowian, osiedlonych w dorzeczu średniej i dolnej Ł.

  za
  http://www.gutenberg.czyz.org/word,42966
  Encyklopedia Powszechna Wydawnictwa Gutenberga pochodzi z okresu międzywojennego i prezentuje ówczesny stan wiedzy. Zachowano również oryginalną pisownię.


  Wieczna Cześć i Chwała Bohaterskim Żołnierzom Armii Czerwonej ! ! !
 • @Donpedro 18:34:51
  Nie rozumiem. Skoro już podpisał(a) się Pan(i) jako MANIPULANCI, to po co ten dodatek Donpedro.
  Ale ostatecznie może być, w końcu Don Pedro był szpiegiem w krainie deszczowców.
 • @partyzant 18:38:26
  Np: 17 .09.1939, przyklady mozna mnozyc.
 • @partyzant 18:55:34
  Marian Kowalski z RN: "Bronisław Wildstein jest dla mnie wybitnym Polakiem i patriotą"

  http://www.fronda.pl/a/rzecznik-onr-dla-frondapl-bronislaw-wildstein-jest-dla-mnie-wybitnym-polakiem-i-patriota,25585.html

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/02/634982507435800000.jpg?w=500
 • @partyzant 19:04:35
  I teraz można omawiać cały Ruch Narodowy. Np. odbyły się już dwa kongresy RN i na żadnym nie dokonano wyboru władz ruchu. Wstawili młodzieży żydowska czapkę i to ma być RN. Nas usunęli z pierwszego kongresu.

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  A tutaj wyjaśnienie linii politycznej RN
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/1511230_395175880647389_5501996691824232427_n.jpg
 • @Rzeczpospolita 19:29:26
  ruch w chazarskim narodzie trwa.Doszedł "ruch " zbanderowski".
 • ----HOCHSZTAPLER na ---kilka dni przed REFERENDUM !!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=6d0lF6NKUlg
 • @ninanonimowa 19:43:37
  ---ZDJĘCIA z NIMI ! ZDYSKREDYTUJĄ !! w odpowiednim czasie /wypuszczone/
 • -------------- ????????????
  http://kalen.neon24.pl/post/119164,polskie-wtyczki-lukaszenki-czyli-wierni-polsce-suwerennej
 • @Netwalker 20:49:57
  TEMAT ŚLEDZIŁAM NA BIEŻĄCO --na Białorusi nie udał się MAJDAN / kto wie czy nie dzięki WPS /
 • @Netwalker 20:53:07
  --BO TO JEST !!!

  https://www.youtube.com/watch?v=w0z-QHPhUnI
 • @ninanonimowa 21:14:26
  coś dłuższego ? czy ten z macą na kiepele to prezio Wrocławia ?

  znałem pewną chazarkę i jej matkę z ul. Grabiszyńskiej...
 • @Netwalker 17:44:52
  Nie uważam za stosowne oceniać publicznie pana Sławomira Zakrzewskiego. To jest dorosły mężczyzna, który wie co robi i zapewne, to co robi, robi świadomie. Mogę jedynie ustosunkować się do jego linii programowej i sposobu działania.

  Poznałem p. Sławka ponad 10 lat temu, gdyż wraz z p. Benedyktem Dariuszem Ciesielskim jako nieliczni prowadzili bardzo aktywną, publiczną działalność uświadamiającą Polakom niebezpieczeństwa i katastrofalne skutki wejścia Polski do UE. To był rok 2003 kiedy spotkaliśmy się w działaniu w ramach ruchu NIE dla UE. W związku z tym, że należałem także do grona inicjatorów, a potem aktywnych działaczy ponadpartyjnego ruchu społecznego - Kongres Polski Suwerennej ( powstałego wobec krytycznej oceny strategii LPR, a w zasadzie R.Giertycha i jego najbliższych oraz obiektywnej wiedzy o zagrożeniach dla Polski z tytułu akcesji i całej tej totalitarnej kampanii ogłupienia Polaków w celu pozytywnego referendum na Tak dla UE). Pierwszy zjazd KPS odbył się w Rzgowie pod Łodzią 04.02.2004 r. , a potem jeszcze II i III Kongres Polski Suwerennej ( w trakcie prac współpracowałem z p. Benedyktem D. Ciesielskim oraz spotkałem się z p. Sławkiem Zakrzewskim, który wówczas jeszcze miał jeszcze jakieś złudzenia co do LPRu, ja ich nie miałem od początku, choć dobrze życzyłem wielu ludziom z tej partii). Od tego czasu wielokrotnie spotykaliśmy sie z p. Sławkiem przy różnych inicjatywach narodowych i próbach konsolidacji środowisk narodowych.
  Linia programowa p. Zakrzewskiego nieodłącznie skorelowana z żarliwym katolicyzmem mnie nie odpowiadała i nie odpowiada, choć doceniam dojrzały krytycyzm p. Sławka wobec błędów, nadużyć lub wprost zdrady narodowej w wykonaniu przeważającej części hierarchicznego KK w Polsce.
  Najbardziej co mnie przeszkadzało i przeszkadza w działaniach p. Zakrzewskiego, to uczynienie głównym środowiskiem Jego aktywności ludzi wykluczonych, niemal przegranych społecznie. Sugerować to może, że zaangażowanie się w polski ruch narodowy musi prowadzić do marginalizacji, pauperyzacji lub wręcz wykluczenia społecznego, że wizerunek polskiego narodowca sprowadza się do negatywnego wizerunku człowieka przegranego, a zatem jest odpychający jako perspektywa społeczna i zawodowa. Jest to bardzo niebezpieczna ścieżka działania- nie wiem czy świadoma, czy przypadkowa w wykonaniu p. Zakrzewskiego?
  Uczestnicząc w jednym z zebrań grona sympatyków ruchu narodowego w salce kościelnej na ul. Broniewskiego w Warszawie odniosłem wrażenie jakbym brał udział w tajnych zgromadzeniach pierwszych chrześcijan, a nawet- co bardzo mnie zaniepokoiło - w zebraniach sekty religijnej.
  Moja wizja ruchu narodowego, to wizja aktywistyczna, w oparciu nie o wiarę i emocjonalność, ale w oparciu o racjonalizm, organizację i budowanie medialno, gospodarczego zaplecza narodowego państwa Polaków. W tejże koncepcji akceptowana jest obecność wspólnot religijnych, jako naturalnie jednoczących naród wokół wartości etyczno-duchowych, ale nie może to oznaczać podporządkowania pryncypiów państwa i narodu pryncypiom instytucji kościelnych.

  To tak najkrócej na potrzeby ram komentarza.
 • --------wracając do MERITUM
  https://www.youtube.com/watch?v=UiQ-4LaQWyk
 • @ninanonimowa 21:59:20
  Dodatkowo

  https://www.youtube.com/watch?v=61JeCVR7Sb8
 • @stanislav 21:52:34
  Ten film wiele wyjaśnia:
  https://www.youtube.com/watch?v=sqgirUkkSg4
 • Nie wiem na ile to jest prawda, ale mnie także zdziwiło kiedyś gdy...
  przeczytałem (już nie pamietam gdzie), że z bandami UPA walczyła GW a nie AK. Gdzie wtedy byli akowcy?
  Czy ktoś może wie coś więcej na ten temat, bo byłoby to bardzo obciążające polskość i wierygodność AK
 • @stanislav 22:09:02
  Bardzo rozsądny facet. Ale do młodych ludzi to nie trafi,trwa gorączka ,a na imię jej NIENAWIŚĆ umiejętnie podsycana przez chazarów i szabes goyów.
 • @Jan Paweł 22:24:49
  Osłupiałem.To jakaś piramidalna bzdura ,AK organizowała samoobronę przed UPA.
 • @Jan Paweł 22:24:49
  Oczywiście chodziło mi o GL
 • @kfakfa 22:30:31
  Nie znam tematu, na tyle by się autorytatywnie wypowiadać. Tutaj wypisałem tylko moje wątpliwości.
 • @partyzant 22:40:07
  dzięki:-) pozdro:-)
 • ---------OPERACJA FAŁSZYWEJ FLAGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ---BRONIĄ Sendeckiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!! / Kaleń /
 • @Jan Paweł 22:37:46
  Według książek wydanych zaraz po 1945 roku, zwykle wspomnienia uczestników walk z UPA, OUN w Bieszczadach, to z banderowcami walczyli partyzanci czy żołnierze z Gwardii czy Armii Ludowej i radzieccy partyzanci. Zresztą później musiała się z nimi zmagać milicja ludowa czy obywatelska a akcje oczyszczania banderowców z tych terenów ostatecznie przeprowadziło Wojsko Polskie.
  Działalność NSZ i Żubryda dzielących we współpracy z UPA obwody swojej działalności, pamiętają nadal żyjący mieszkańcy Zagórza, Leska i wielu okolicznych wsi.
  Lecz NSZ nie miało nic wspólnego z AK, mam nadzieję.
  Cytat z pewnego portalu, którego nie chcę reklamować, wpis na forum: "Pismaku, pozwól odejść ludziom, którzy pamiętają tamte straszne czasy. Polecam wieś Rybne/ Wołkowyji (Bieszczady), żyją tam ludzie pamiętający wyczyny bandziorów wyklętych z WiN. Cmentarz w Rybnym, zaprowadził mnie tam człowiek 85 letni, grób siostry jego matki. Napis na grobie : zamordowana przez polskich faszystów. Ten człowiek był świadkiem , jak 38 letnia kobieta została zastrzelona przez polskiego bandziora wyklętego bo nie chciała oddać potarganego kożucha . Byli przedstawiciele rzeszowskiego IPN w sprawie zmiany tablicy na nagrobku. Rodzina się na to nie zgodziła, takich zdarzeń na tych terenach było znacznie więcej i niech nikt nie gloryfikuje działań pospolitych bandytów z NSZ czy WiN. a miłośników UPA zapraszam do Baligrodu, przy rynku stoi pomnik z nazwiskami ofiar pomordowanych przez Ukraińców. Nie zaszkodzi również odwiedzić cmentarz wojskowy, również w Baligrodzie.
 • @partyzant 23:57:16
  NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM - za stara jestem na to !

  Ps. droga kariery Sendeckiego --OAZA / KUL Lublin żydzi /
  ..............................................partia ZCHN -żydzi

  WYSTARCZY !! reszta to przyklejanie się jak G... do buta . Sendecki to PERSONA NON GRATA PATRIOTYCZNYCH Polaków !!.

  ON NIE JEST PATRIOTĄ a idiotą -KARIEROWICZ bez IDEI !!!!!!!
 • @komisarz 00:31:21
  Rzeczywistosc nadal rujnuje zycie Komisara.
 • @Netwalker 00:39:49
  Alianci nie planowali ataku na Zwiazek Socjalistycznych Republik Radzieckich. To fakt. Jednak byl taki jeden dowodca, ktory mowil czy pisal, zeby mu dac czolgi i on pojdzie na Moskwe. Chyba Patton, dobry zolnierz. Ale on mowil za siebie. Przeniesli go szybko w stan spoczynku.
 • @partyzant 00:49:00
  Idz do nieba bo tam zdrowy klimat, a jak szukasz towarzystwa to do piekla.
 • @Kaleń 00:54:34
  A ty ogniomistrz Kaleń, ten z książki "Łuny w Bieszczadach"?
 • @Netwalker 00:58:40
  Historia jest w dokumentach i lezy w archiwum. Nie zajmuj sie analizowaniem tego co pisza amatorzy, internet to najszybszy highway do zamieszania.

  Wyloz na poczatek 2 tysiace dolarow na zakup biblioteki.
 • @lorenco 00:58:53
  Tak napisal to oficer WP, byl Zydem. Zostal zadzgany nozem.

  ps. Jan Gerhard.
 • @Kaleń 01:12:14
  To znaczy ten żyd zabił cię w książce a ty nadal zyjesz?
 • @Netwalker 01:18:46
  Zbrodnia to rzecz powszednia, a logika to rzadkosc, dlatego szukaj odpowiedzi raczej na podstawie logiki a nie samego przestepstwa.
 • @lorenco 01:21:01
  Cos ci poradze jezeli bedziesz spadal z 10 pietra. Machaj lapami szybciej.
 • @Kaleń 01:45:02
  A ja ci poradzę, nie dobieraj sobie nicka z książki Gerharda. Mam pierwsze wydanie z 1952 roku, niepoprawiane, z posłowiem autora i po prostu nie pasuje mi abyś mając takie poglądy, przedstawiał się jako Kaleń.
  Tylko tyle i aż tyle. A twoje wypociny absolutnie mnie nie interesują.
 • @lorenco 23:52:38
  Dzięki. Bardzo zawiła jest ta nasza Historia. Dziwne jest także to, że wielu ludzi, mimo już tylu przekazów, znaków nadal lekceważy sobie PRAWDĘ.
  Z tego filmu chociażby możemy się dowiedzieć, że zarówno zbrodniarze jak i sprzeniewierzający się prawdzie lądują w tym samym miejscu. Tu akurat widać jak ksiądz który lekceważył sobie swój urząd, jest w tym samym miejscu co Hitler:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw
  A nawet tutaj na tym blogu, możemy się przekonać jak wielu ludzi sieje Zło, pisząc nieprawdę.
  Pozdrawiam
 • @lorenco 23:52:38
  Czytałem kiedyś parę książek /władzy ludowej/z tego okresu n/t temat .
  A co z 27 Wołyńską Dywizją Piechoty AK,która walczyła z niemcami i banderowcami ,wspólnikami szkopów.Potem po paru latach weszli rosjanie.
 • @night rat 00:27:41
  A czy nie było to czasami tak, że to Wall Street napadło w 1917 roku na Rosję poprzez przysłanych do Rosji -nazwijmy to - ludzi Rewolucji (wraz ze stosownym kapitałem) I OD TEGO CZASU, ROSJĘ KOJARZY SIĘ Z KOMUNISTYCZNYM TERROREM? podczas kiedy de facto, Rosja także była ofiarą komunizmu?
  Więc chyba ściemniasz tutaj. Wiesz co grozi za sprzeniewierzanie się PRAWDZIE?
  Obejrzyj sobie jak kończą zbrodniarze, ale i i ludzie którzy działają przeciw PRAWDZIE:
  https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw
  Myślę, ze ten ksiądz z tego filmu (ten obok Hitlera) także myślał, ze jakoś to będzie, że sutanna mu pomoże....
 • @partyzant 20:44:04
  Tekst zniknął, ale znalazłem go w kopiach strony.
  Tak, Bubel w TP zamieścił fragmenty z GW i wspomógł jeszcze gadzinowych dziennikarzy.
  Fajny z niego narodowiec. Znam go osobiście, ale kontaktów nie utrzymujemy. Mimo, że nas opluwał to ściągał nadal moje teksty z naszej strony.
  Swoją drogą to ciekawe, że po filmie "Polacy na Białorusi" zaatakowało nas wielu narodowców, ale dzięki temu można łatwo wyciągać wnioski, kto jest narodowcem, a kto "narodowcem" od strasznych braci.

  A tu strona Bubla z moimi tekstami (nowych już to nie zamieszcza, tylko na papierze w TP):
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=73&Itemid=147
 • Dla spraw i racji polskich i ogólnoludzkich bardziej od Czerniachowskiego zasłużył sie gen Bogdanow
  Świadomie lub przypadkowo a według wswpomnień członklów swego sztabu celoweo naraził swe życie i karierę dla przyśpieszenia natarcia formalnie podległych sobie oddziałow na Lublin w lipcu 1944r wbrew oczywistym zadaniomn przedlużenia czsu trwania II wojnjy światowej.
  http://telewidz.neon24.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  Nawet jeśli działał z pobudek ambicjonalnych to należy mu sie w lublinie pomnik, ulicas lub tablica basrdzierj niż katastrofalnemu lizbońskiemu współojcu traktatu UE slawetnemu wcześniej wstrzymaniem ekshumacji w JEDWABNEM I WSPARTCIEM NASZODSCI WOJNY Z iRAKIENM POPISOWO GEBELSOWSKIMI KREGAMI PODEJRZEŃ I GRUNTOLWYMN HAKIEM, ktoryt przed katastrofą przywrócił obywatelstwo dezerterom Andersa a po katastrofie razem z damą dla kopulaqcji in vitro łaskawą dzięki k. Dziwiszowi profanuje Wawel.
 • @stanislav 21:52:34
  Winien jestem małe sprostowanie. Otóż I Kongres Polski Suwerennej odbył się nie 04.02.2004 roku, a 06.03.2004 roku. Przepraszam za pomyłkę.

  17.04.2004 r. odbył się II Kongres Polski Suwerennej.

  Wynikiem prac obu spotkań był m.in. dokument, który został złożony w 5 dniu 73 posiedzenia Sejmu IV kadencji ( dokument w zasobach archiwum Sejmu RP). Oto jego treść:


  4 kadencja, 73 posiedzenie, 5 dzień (20.04.2004)

  Oświadczenia.

  Poseł Zdzisław Jankowski:

  Panie Marszałku! Wysoka Izbo!

  Oświadczenie składane w imieniu wyborców zrzeszonych w ogólnonarodowym ponadpartyjnym ruchu obywatelskim o nazwie Kongres Polski Suwerennej, zainicjowanym na podstawie art. 12 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej w trosce o dobro wspólne, jakim jest Rzeczpospolita Polska (art. 1 Konstytucji RP), w trosce o jednolitość państwa (art. 3 Konstytucji RP), w trosce o prawa i bezpieczeństwo obywateli (art. 5 Konstytucji RP), w trosce o tożsamość i trwanie narodu polskiego (art. 6 Konstytucji RP) oraz uznającym zasadę suwerenności i zwierzchnictwa narodu za podstawową zasadę ustrojową, o czym mówi art. 4 Konstytucji RP; za taką uznał ją Senat w uchwale z dnia 16 kwietnia 1998 r. o ciągłości prawnej między II i III Rzecząpospolitą Polską.

  My, członkowie Kongresu Polski Suwerennej, której pierwsza sesja odbyła się w Rzgowie koło Łodzi w dniu 6 marca 2004 r., a druga sesja w Warszawie w dniu 17 kwietnia 2004 r., oświadczamy, co następuje.

  Referendum przeprowadzone w dniach 7 i 8 czerwca 2003 r., a dotyczące przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, dotyczyło akceptacji warunków sformułowanych w traktacie nicejskim oraz w akcie dołączonym do traktatu nicejskiego, stanowiącym jego integralną część.

  Po referendum traktat ten został jednostronnie zmieniony, został ustanowiony zupełnie nowy tryb funkcjonowania Unii Europejskiej, a także warunki uczestnictwa Polski w jej strukturach. W przygotowanym projekcie konstytucji dla Unii Europejskiej ustanawia się zupełnie nową strukturę instytucjonalną Unii Europejskiej i nadaje jej się osobowość prawną. Postanowienia przytoczonego projektu konstytucji dla Unii Europejskiej odbierają państwu polskiemu najistotniejsze atrybuty suwerenności, to jest prawo do samostanowienia, do prowadzenia samodzielnej polityki zagranicznej, do posiadania własnej waluty i armii. Nie było to przedmiotem głosowania w referendum oraz jest niezgodne z postanowieniem obowiązującej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej stanowiącej najwyższe prawo w Polsce.

  Wobec powyższego wzywamy posłów, senatorów, prezydenta i rząd polski do uchwalenia moratorium na przyłączenie Polski do Unii Europejskiej. Uchwalenie moratorium jest konieczne do ostatecznego określenia struktury i statutu Unii Europejskiej. Uchwalenie moratorium jest również konieczne ze względu na zamiar zaskarżenia traktatu akcesyjnego do Trybunału Konstytucyjnego w związku z jego niezgodnością z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, a także ze względu na zamiar zaskarżenia traktatu akcesyjnego do trybunału międzynarodowego.

  Przestrzegamy jednocześnie sprawujących władzę w Polsce, że zgodnie z art. 129 Kodeksu karnego ten, kto będąc upoważnionym do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub z zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

  Treść oświadczenia podpisał w imieniu Kongresu Polski Suwerennej przedstawiciel koordynatora doktora Pawła Ziemińskiego.

  Panie Marszałku! Wysoka Izbo! W imieniu tej osoby, którą wymieniłem, kieruję oświadczenie o treści, którą wygłosiłem, do pana marszałka, do pana prezydenta i do pana premiera.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930