Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

UE nie ma wyjścia i realizuje politykę W.Janukowycza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ukraina nie ma szans na wejście do UE. Gdyby Międzynarodowy Żyd (MŻ) włączył teraz Ukrainę do UE stworzyłby sytuację, w której to UE stałaby się oficjalnie uczestnikiem konfliktu zbrojnego -

– wojny domowej na Ukrainie lub jak głoszą żydo-media wojny Rosji z Ukrainą. Również NATO – zbrojne ramię MŻ – stałoby się stroną wojny jako, że jest gwarantem bezpieczeństwa UE.

Okazałoby się wtedy, a przynajmniej nie da się tego wykluczyć, że UE i NATO nie są w stanie stawić czoła jednej, czy dwóm dywizjom separatystów nazywanych w żydo-mediach terrorystami i bandytami. A gdyby do tej wojny oficjalnie włączyła się Rosja, czego pragnie MŻ, a czego także wykluczyć całkowicie nie sposób, to kto wie, czy w konsekwencji nie powstałaby unia od Władywostoku do Lizbony, ale już bez MŻ. Takiej sytuacji z całą pewnością MŻ chce uniknąć, ponieważ na skutek ekonomicznego wyniszczenia USA zaplanował wspólny obszar gospodarczy UE-USA, jako nowe, własne obszary finansowego żerowiska. Niejako przy okazji wyszło na jaw, że potęga geszefciarskiego imperium MŻ, czyli USA i NATO zdają się przybierać coraz bardziej iluzoryczną postać, z wolna stają się mitem – są prymitywnym bandziorem, który swoja siłę wykorzystuje wobec słabego lub bezbronnego przeciwnika.

Pamiętamy, że W.Janukowycz został obalony przez żydo-rebelię zorganizowaną przez MŻ po tym, gdy odrzucił haniebne dla Ukrainy warunki akcesji do UE. MŻ przechytrzył samego siebie myśląc, że za 5 mld $USA wyłożone na majdaniarską żydo-rebelię przejmie Ukrainę. A teraz, chcąc nie chcąc, musi kontynuować politykę W.Janukowycza, czyli „NIET dla Ukrainy w UE”.

Wszystkie państwa Europy środkowo-wschodniej, które znalazły się w UE dramatycznie pogorszyły swoją sytuację gospodarczą, społeczną, polityczną. Jednak w porównaniu z tymi państwami Ukraina rozgrabiana przez miejscowe żydostwo od 1990r. prezentuje się jeszcze gorzej, w dodatku niszczona sprowokowaną przez MŻ trwającą obecnie wojną. Po wywiezieniu ukraińskiego złota z Banku Centralnego MŻ nie ma już czego tu kraść. Ukraina jest mu potrzebna wyłącznie po to, żeby ograniczyć strefę wpływów Rosji. A tego nie da się przedstawić Ukraińcom w sposób pozyskujący ich aprobatę dla członkostwa w UE. Zwłaszcza, że UE nie została zaprojektowana na tworzenie i rozwój, tylko na grabież i niszczenie, co przecież jest widoczne od Lizbony do Warszawy.

ukraina-2 (300x202)
Ze względu na rozbudzany przez kolejne żydowskie władze w Kijowie (Juszczenko, Timoszenko, itd.) ukraiński szowinizm (nie mylić z nacjonalizmem!) MŻ nie kwapi się uzbrajać Ukraińców, którzy, w wyniku rosnącego niezadowolenia z żydo-reżimowych rządów, mogliby podjąć próbę zbrojnego zrzucenia żydowskiego jarzma z Ukrainy. I plany MŻ już nawet nie podboju, a osłabiania Rosji, wzięłyby w łeb. Tak więc, polityka wzniecania nienawiści wśród Słowian realizowana od dość dawna przez MŻ na Ukrainie przybrała postać zgodną ze znanym powiedzeniem: każdy kij ma dwa końce.

Wydaje się, że MŻ stracił nieco kontenans na Ukrainie i nie bardzo wie, co dalej.
W każdym razie władze żydo-reżimu IIIRP, które na wszelkie sposoby (wyłączając militarne) atakują Rosję i prezydenta W.Putina i jazgoczą o poparciu dla żydo-reżimu Ukrainy nie udzielają Ukraińcom azylu – (?), wypychając ich z powrotem na Ukrainę. III żydo-RP dba o zapewnienie armatniego mięsa dla ukraińskiego żydo-reżimu – celem są przede wszystkim interesy MŻ na Ukrainie, a nie jacyś tam Ukraińcy i ich dobro.

e3860e72-af7c-4f02-bd77-db090e0d1c60_900x

Agent CIA, w Polsce w latach 1980. pracował na rzecz obalenia PRL, obecnie żydowski ambasador USA, Stephen D. Mull, w żydo-mediach (Tok FM) wyjawił, że aktualne sankcje wobec Rosji oraz wszelkie działania polityczne USA będą zmierzały do wymuszenia na Rosji zwrotu Krymu Ukrainie. Z tej wypowiedzi wynikają dwie rzeczy:
że MŻ jest zdecydowany podtrzymywać wojnę na Ukrainie,
i że jego celem jest przejęcie strategicznych dla Rosji portów Krymu.
Rozumiem pierwsze. Jednak w drugim przypadku trzeba być na prawdę idiotą, żeby myśleć, iż idiotami są także Rosjanie i że zdecydują się oddać Krym MŻ na jego bazy wojenne.

MŻ już w piętkę goni – to dobry znak.

 
Dariusz Kosiur                       https://wiernipolsce1.wordpress.com/

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Casus Janukowycza to silny argument dla Noworosji
    Większość Ukraińców go wybrała. To co wyczyniali pogrobowcy banderowców na majdanie budziło strach u porządnych ludzi na Ukrainie.
  • Myślę, że teraz już zwykli Ukraińcy dostali nauczkę, że...
    trzeba było przegonić majdanowców i podrzegarzy (wichrzycieli, jak nazywał ich Gierek). Przy okazji, jestem przekonany, że Gierek, mimo że do końca trzymał się obranej linii ateistycznej, ma o wiele większe względy TAM u GÓRY niż ci wszyscy współcześni niby katoliccy politycy, którzy fałszywie chodzili do kościoła a w imię fałszywej wolności, Polskę roztrwonili i po znajomości, mieli kościelne pogrzeby.
    A jak nam pokazały egzorcyzmy Annelisse Michel, kara jest przerażająco straszna

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930