Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Zabić Putina …”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Takich tytułów w powszechnych żydo-mediach jeszcze nie ma, choć hordy syjonistycznych dziennikarzy i polityków obsługujących Międzynarodowego Żyda otwarcie mówią od dawna o potrzebie odsunięcia i "usunięcia" W. Putina ze stanowiska prezydenta Rosji.

Jest tylko jeden mały szkopuł. Społeczne poparcie dla W.Putina w Rosji rośnie systematycznie od początku jego prezydentury w 2010r. i dzisiaj oscyluje wokół 90 procent. Ponieważ odsunięcie ze stanowiska nie wchodzi w grę, syjonistyczne zbiry nawołują do usunięcia ze stanowiska. Od-sunięcie – u-sunięcie – gramatycznie to zaledwie niuans, ale semantycznie zasadnicza różnica. Usunięcie może oznaczać zbrodnię – usunąć kogoś.

 

Jeśli kogoś zdziwi lub rozśmieszy powyższy wywód, że oto jakiś internetowy pismak ośmiela się zarzucać „światowej demokracji Zachodu” zbrodnicze intencje, wypada przypomnieć kilka nazwisk:
John F.Kennedy – prezydent USA, zamordowany w 1963r.
Salvador Allende – prezydent Chile, zamordowany w 1973r.
Olof Palme – premier Szwecji, zamordowany w 1986r.
Nicolae Ceaușescu – dyktator Rumunii, zamordowany w 1989r.
Saddam Husajn – prezydent Iraku, zamordowany w 2006r.
Slobodan Milošević – prezydent Serbii, zamordowany w 2006r.
Muammar Kadafi – dyktator Libii, zamordowany w 2011r.

A mordowano nie tylko premierów i prezydentów, ale także polityków niższych szczebli. Wszyscy oni sprzeciwiali w swoich państwach standardom zachodniej demokracji, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza, że nie godzili się na poddanie swoich narodów dyktatowi światowej finansowej oligarchii Międzynarodowego Żyda z Wall Street i z londyńskiego City – tylko tyle i aż tyle.

Oczywiście Międzynarodowy Żyd zdaje sobie sprawę, że rosyjska polityka nie jest zasługą jednego tylko człowieka – jeżeli nie będzie realizował jej W.Putin, zrobi to z równym kunsztem ktoś inny. Międzynarodowy Żyd jest jednak bezradny wobec Rosji, więc jego nawoływania do zbrodni są wyrazem bezsilnej wściekłości potęgowanej sytuacją bez wyjścia, którą sam sobie sprokurował. Nie oznacza to jednak, że „światowi przywódcy Zachodu” zrezygnowali ze zbrodni. Popatrzmy na poniższe zdjęcia samolotów malezyjskiego i rosyjskiego – ich lotnicze bandery są łudząco podobne.

240px-Boeing_747-4H6_-_Malaysia_Airlines_(9M-MPM)   images


Czy, zatem błędna jest hipoteza według, której zestrzelenie przez pilotów armii ukraińskiej samolotu malezyjskiego nastąpiło w wyniku błędu, ponieważ planowano zestrzelić samolot z prezydentem W.Putinem. Leciał tym samym korytarzem powietrznym, ale w nieco innym czasie (różnica ok. 55 min.).

Bezsilność Międzynarodowego Żyda wobec W.Putina zmusza go do specyficznej ekwilibrystyki propagandowych manipulacji. Wiedząc jaką sympatią wśród narodów świata cieszy się naród wybrany, a zwłaszcza jego światowa finansowa mafia, próbuje zniechęcać do W.Putina dowodząc, że i on jest z narodu wybranego. I tutaj antysemityzm Międzynarodowemu Żydowi nie przeszkadza wcale, korzysta z niego pełnymi garściami.

Dożyliśmy ponurych czasów. Antywartości są dzisiaj prezentowane jako wartości. Powszechne media zamiast służyć społecznej komunikacji, upowszechnianiu kultury, prawdy, dobra i piękna, zamieniają polityczny dyskurs w otwarte nawoływanie do zbrodni na całej ludzkiej populacji, szermując cynicznie „prawami człowieka”.

Kto zabije Benedykta XVI” – to przecież tylko żartobliwy, niewinny tytuł z powszechnych żydowskich mediów z 2006r.

 

Kreatury są wokół nas, jedną poznałem nawet osobiście.


8946187840_05b167a21b

T.Parol: Moim zdaniem w tej sytuacji, aby ustrzec się globalnego lub europejskiego krwawego konfliktu, Zachód powinien zastosować wyjątkowe i nieprzewidziane przez Putina środki. Po prostu powinien go zabić.//3obieg.pl/zabic-putina


Dariusz Kosiur

za:  //suwerenna.wordpress.com/2014/09/11/zabic-putina/  (już nie istnieje)

Imperium zła – reaktywacja” i jej autor, Tadusz Święchowicz

_____________________________________________________________

Taki tekst zamieściłem we wrześniu 2014r. na zlikwidowanej przez żydo-agenturę stronie WPS suwerenna.wordpress.com. Od tamtej pory, a zwłaszcza od czasu żydo-rebeli na Ukrainie, która przeradza się w żydowską klęskę, ataki Międzynarodowego Żyda i jego mediów na Rosję i W.Putina nasilają się z tygodnia na tydzień. Bezsilna wściekłość światowych, syjonistycznych terrorystów popycha ich do kolejnych zbrodni. Zaczynają mordować nawet opozycyjnych względem W.Putina polityków i dziennikarzy. Jest wielce symptomatyczne, że mordowani nienawistnicy Putina pochodzą z wybranego narodu – ! Oczywiście żydo-media obciążają syjonistycznymi zbrodniami W.Putina, chcąc w ten sposób zahamować rosnące nie tylko w Rosji, ale i wśród zachodnich społeczeństw pod żydo-reżimową okupacją, poparcie dla jego polityki.

                         Memento!

Żydowscy opluwacze Putina, miejcie się na baczności, Międzynarodowy Żyd może wydać na was wyrok śmierci.
Nie wiem, czy wystarczy wam pocieszenie, że dacie głowę za syjonistyczną sprawę.

 

safe_image.php B.Niemcow

z16761244AA,Anna-PolitkowskaA.Politkowska

litwinienko
 A.Litwinienko – Rosjanin, współpracował z syjonistami, zlikwidowany przez MŻ

Fot. Cwik Newsweek_Okladka L.kaczynskiL.Kaczyński

Dariusz Kosiur                         https://wiernipolsce1.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Jakby zabili Putina
  To nic nie pomoże żydowinom. Naród rosyjski to już nie kacapy jak ich nazywają żydowiny czy zacofani bolszewicy w walonkach.
  Putin ma już na myśli swoich następców, jest wśród nich np. Ramzan Kadyrow.
 • @mecenas 16:28:12
  nic gorszego nie mógłby zrobić. Wręcz przeciwnie, Putin wysłał Patriarchę Kiryła z Ikoną Matki Boskiej Kazańskiej z pielgrzymką po Rosji. I teraz obojętne jest już, czy zrobił z należną temu powagą, czy tylko dla picu. Spowodował, że cała Rosja się modli. Efekty chyba już widać.
  Papież Jan Paweł II, spełniając III Tajemnicę Fatimską, zawierzył Rosję Matce Boskiej. Wprawdzie nie zrobił tego z nakazaną procedurą, bo miał to zrobić wspólnie z biskupami całego świata, ale jak znamy chyba wszyscy życie, nie byłoby to w taki sposób możliwe. Zresztą nie wiadomo czy gdyby obwieścił to biskupom świata, dożyłby następnego poranka. Po prostu wziął i sam zawierzył Rosję Matce Boskiej i efekty chyba widzimy.
  Dobrze by było gdyby teraz Polacy dołączyli, do... modlących się Rosjan, zamiast do walczących o "demokrację i pokój" Ukraińców.
 • autor sie myli
  Oczywiście że jest taki tytuł

  http://www.filmweb.pl/film/Bez+lito%C5%9Bci-2014-316785#

  W finałowej scenie Barak Obama zabija Wladimira Putina.

  podretuszowano imię prezydenta Rosji i nazwano go Wladimir Puszkin.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930