Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Nie będzie w Moskwie żydowskiego „Majdanu”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Majdan w Moskwie Międzynarodowemu Żydowi nie wyszedł.Według policji na marszu było 16,5 tys. osób, według mediów MŻ 45 tys. osób.

 

fa9d89a9a862328dcbe6041353ebfd41

 

To był misternie przygotowany plan. Być może jego realizacja rozpoczęła się nawet cztery lata temu, gdy B.Niemcow poznał swoją o 32 lata młodszą ukraińską kochankę. Przy czym nie musiała być ona w pełni świadoma swojej agenturalnej roli. Mogła służyć jako przekaźnik informacji. Ale mogła także w odpowiednim momencie spełnić rolę sterownika, który wyprowadzi Niemcowa w określone miejsce. Podobne podejrzenie musieli powziąć także Rosjanie, którzy dla dobra śledztwa zatrzymali A.Duricką na kilka dni (już wróciła do Kijowa).

f726ed118d08ac8f30daf77db39e91f4c5dd0bb2

Anna Duricka - czy to słowiańska uroda?

W rosyjskich mediach pojawiają się sugestie, że za zamachem na Niemcowa stał ukraiński Prawy Sektor. Bardzo możliwe, że uczestnicy zamachu należeli do tej organizacji. Jednak trudno założyć, że to właśnie Prawy Sektor (powstał pod koniec 2013r.) zaplanował i przeprowadził całą akcję, włączając w nią także samego Niemcowa, jako opozycjonistę W.Putina.
Niemcow swoją antyrosyjską działalność rozpoczął znacznie wcześniej, zanim zaistniał Prawy Sektor, także zanim Międzynarodowy Żyd (MŻ) zorganizował pomarańczową rewoltę na Ukrainie w 2004r. i od początku miał powiązania z MŻ, na którego zlecenie demontował i rozkradał rosyjską gospodarkę.

MŻ dostając tęgie baty na Ukrainie od żołnierzy DRL i ŁRL i nie tylko w kotle w Debelcewie, widząc, że jego plan zawładnięcia Ukrainą staje się coraz bardziej kosztowny i coraz mniej wykonalny – nie wspominając o braku bieżących korzyści -, wpadł we wściekłość. Postanowił zemścić się na Rosji i W.Putinie. Zlecił, więc Niemcowowi organizację antyPutinowskiej demonstracji na dzień 1.03.2015r.
Ale cóż warta jest demonstracja przeciw rosyjskiemu przywódcy, którego popiera 80% – 90% rosyjskiego społeczeństwa, o czym informują powszechne żydo-media. Mało kto zwróci na taką demonstracje uwagę, a jej propagandowe pokazywanie przez żydowskie media na Zachodzie, nawet z antyPutinowskim komentarzem, nic nie daje i mało kogo już interesuje.
MŻ postanowił, więc wzmocnić propagandowe znaczenie planowanej w Moskwie demonstracji. Zdecydował, że zamordowanie lidera opozycji, Niemcowa, na dwa dni przed manifestacją, będzie idealnym uderzeniem w W.Putina. Uderzeniem, które, odpowiednio obrobione medialnie, może wywołać w Moskwie rebelię – żydo-rebelię – na wzór ukraińskiego Majdanu.
A wszystko zgodne z rabiniczna tradycją, która dla wyższych, geszefciarskich celów, pozwala poświęcić własnych pobratymców.

Wywiad rosyjski z pewnością śledził poczynania Niemcowa. Mógł zatem wiedzieć o planowanym na niego zamachu. Jeśli wiedział, to może posiadać dowody sprawstwa. A że nie przeszkodził w zbrodni? No, cóż, jeśli mój wróg likwiduje mojego wroga, to nie trzeba mu przeszkadzać.

W okalających Rosję od zachodu syjonistycznych żydo-reżimach syjonistyczne kundle obwołały już W.Putina winnym zabójstwa Niemcowa.
1.03.2015r. manifestacja w Moskwie się odbyła i co? I nic.

Odbiorcy powszechnych żydo-mediów zetkną się niewątpliwie z następującymi stwierdzeniami:
- za zabójstwem Niemcowa stoi W.Putin, to jest wielce prawdopodobne, właściwie to prawda,
- za zabójstwem Niemcowa stoi MŻ – to brednie, to spiskowa teoria dziejów.

Dostępnych, pośrednich dowodów prawdy jest wiele. Wystarczy logicznie je analizować.

Jaką kolejną zbrodnię planuje teraz MŻ?

*                                        *                                      *

Jestem Polakiem i nie życzę sobie, żeby na temat Rosji, stosunków polsko-rosyjskich wypowiadały się publicznie w moim imieniu syjonistyczne kreatury, np. niejaki B.Borusewicz.

 
Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • WPS
  Syjonistyczne i lichwiarskie centra decyzyjne są bardzo pragmatyczne. Zawsze kalkulują, co się bardziej opłaca i co przynosi większą korzyść- biznesową, a pośrednio polityczną ( choć ta jest tylko narzędziem). Raz bardziej opłaca się zainwestować w wykreowanie „przywódcy” i „reformatora” ( patrz Wałęsa, Balcerowicz, Timoszenko, Juszczenko, Andżelika Borys itd.), a raz korzystniej jest zgładzić zużytą, nie potrzebną już kukłę( traktując to jako smar do nakręcania mechanizmu politycznego służącego celom biznesowym), jak miało to miejsce z L.Kaczyńskim, a obecnie z B. Niemcowem.
  W zasadzie, to żydowskie kundle powinny i kolaboranci syjonistyczni powinni się bać o swoje zdrowie i życie, bo globalne współzawodnictwo wchodzi w decydująca fazę, a lichwiarska „rewolucja” lubi pożerać swoje dzieci.
 • @partyzant 14:22:21
  Słyszałem wczoraj ten żenujący bełkot kabotyna, który zapomniał, że jak mawiał mój znajomy "świnia jak wejdzie do kurnika nie staje się automatycznie kogutem".

  A jak ten Borusewicz się nadął, jakby chciał przeskoczyć płot Stoczni, jak Bolek-Wałęsa, który tak się wczuł w role koguta, ze zapomniał, że dowieziono go motorówka do stoczni.

  Żenada polityczna i ludzka śmieszność, która zamiast przeglądać się w lustrze, to lezie to TV i doprowadza do wymiotów widownię.

  Paszoł won dupku!
 • przeklejam z s24 moj komentarz
  Zabójstwo B. Niemcowa ma charakter mordu rytualnego.

  Według reguły, ze oświęcamy swojego, aby bardziej zaszkodzić wrogowi.

  Żywy Niemcow nic nie znaczył (poparcie w granicach jednego procenta).
  Ale martwy staje sie natychmiast symbolem, który nadmuchują media i PR-owcy.

  To co do zasady podobny event jak z zestrzeleniem malezyjskiego samolotu na d Donbasem. Z góry wiadomo było (jeszcze przed zestrzeleniem samolotu) , że obwioniony zostanie Putin.

  Dokładnie tak jak i w tym ostatnim przypadku.

  Putin jest u szczytu popularnosci, w Donbasie walki wygasają, cięzko zaaranzować jakis event z samolotem, tym bardziej że lajnery pasażerskie już od dawna omijają tamten rejon, trzeba wiec było dolać oliwy do ognia i znaleźć inny obiekt do zestrzelenia.
  Idealnym obiektem był B. Niemcow (do wieku ośmiu lat znany jako Baruch Neumann).
 • Podziwiam MŻ
  Za stopień infiltracji rosyjskich służb wewnętrznych. Dziwię się ,że zamiast likwidacji Niemcowa nie wystrzelili z odśnieżarki rakietami prosto w okno Putina.
  Dopiero wtedy osiągnęli by odpowiedni efekt propagandowy.
  Trudno mi określić stopień naiwności co do możliwości bojowych "republik ludowych.
  Umiejętność uśpienia agenta do takiego stopnia ,że nie jest świadom iż jest uśpionym agentem też jest godna podziwu.
 • @Pope Nimrod 04:07:28
  Wklejasz wciąż to samo, zatem sprawdziłem.
  Te zdjęcia u góry to nie ma co sprawdzać, to plakietki związane z wysłanymi przez USA satelitami szpiegowskimi. Te akurat budziły zdziwienie wielu ludzi, co jasne.
  Natomiast poniżej, poszukałem o tym zdjęciu w niebieskich szlafrokach. Nic specjalnego, podczas jakiegoś szczytu światowego (akurat odbył się w Wietnamie) ubrali ich na koniec w tradycyjne stroje wietnamskie. I tyle, żadnych podtekstów nie było. Tutaj tekst o tym.

  http://forum.prisonplanet.com/index.php?topic=77981.0

  A ty jesteś oszust i manipulator.
 • Ot,
  http://m.neon24.pl/9fe97554b096231d5c8e119f2dec8d89,0,0.jpg
 • Zbigniew Brzezinski : Zabójstwo Niemcowa zorganizował SBU pod kierownictwem USA
  http://wirtualnapolonia.com/2015/03/04/zbigniew-brzezinski-zabojstwo-niemcowa-zorganizowal-sbu-pod-kierownictwem-usa/#comment-148127
 • @koolart 13:43:14 - Ach!
  "Zbigniew Brzezinski : Zabójstwo Niemcowa zorganizował SBU pod kierownictwem USA"

  Brawo Zbigu! Brawo! Bis! :-)))))

  Ps.

  Co tak właściwie stało się Brzezińskiemu?

  Nooo, Szanowny Panie Koolart.... to się nazywa komentarz :-)

  Serdeczności.
 • @koolart 13:43:14
  Szanowny Panie Koolart, proszę napisać post o tej wypowiedzi Zbiga. Będą gwiazdki :-) Info musi dotrzeć do większej liczby lemingowych tłumoków i polszewików.
  Ps.

  Jestem teraz zaniepokojony - mogą coś zrobić Zbigowi. A tyle ma jeszcze do powiedzenia...

  Obym nie wykrakał.
 • Jak już wspomniano
  .
  - http://wps.neon24.pl/post/119728,moskwa-nie-wierzy-lzom-po-b-niemcowie#comment_1128734

  nie zamierzam się zajmować wewnętrznymi porachunkami mafii w Europie,

  @partyzant 03.03.2015 14:22:21

  albo czy jakiś mafioso musi sprzedać swój bilet lotniczy.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  Z własną mafią,. tą w Polsce,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html

  mamy dość prawdziwych problemów, aby się zajmować jakimiś duperelami z Rosji, czy jakąś prostytutką z Kijowa. Mofiosi mogą się likwidować do woli jak chcą, byle by nie mordowali innych, jak choćby w przypadku samolotu Malezji. czy ludności na wschodzie krainy U.

  Postawmy sobie szczere pytanie, czy potrzeba nam do życia takie łotrów jak choćby Komorowski, Borusewicz, czy w końcu

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  ta cała banda ? Albo dokładniej, to stado koszernego bydła ?
 • @koolart 13:43:14
  To ważna wypowiedź Brzezińskiego.

  Chodzi o wyjście z twarzą, którą żydowskie USA już bezpowrotnie utraciły.
  Syjonistyczna gnida, Z.Brzeziński, nie mając wyjścia, przyznaje, że USA są inicjatorem żydo-rebelii na Ukrainie (już nie sposób tego ukryć), ale próbuje zdjąć z żydowskich USA odpowiedzialność za perfidny mord na Niemcowie, w końcu to ich człowiek – i to wszystko.
  „Uderz w stół a nożyce się odezwą” – to chyba byłby najwłaściwszy komentarz do wypowiedzi Brzezińskiego.
 • @Rzeczpospolita 15:09:50
  Myśli Pan, że wypowiedź Brzezińskiego jest w jakiś sposób na rękę syjonistom?
  Będę wdzięczny za odpowiedź. Ukłony.
 • @Pope Nimrod 16:05:43
  Dobra, dobra, nie rób się taki wzniosły filozof, skoro wszyscy doskonale wiedzą że jesteś zwykłym oszustem.
 • @Jasiek 14:15:11
  Szanowny Panie Jaśku,
  mój własny komentarz to ten rysunkowy. Tekst z Wirtualnej wrzuciłem tutaj dla rozszerzenia dyskusji i zacieśniania "znajomości" pomiędzy portalami. Nie będę więc pisać postu.
  Co do Brzezińskiego, to wydaje mi się, że nic mu nie grozi, raczej przechodzi do specyfiki kolejnego etapu.
 • @Jasiek 15:15:34
  Takie odnoszę wrażenie.
  Brzeziński powiedział: „W zabójstwie Niemcowa brali udział specjaliści realizujący zadanie wystrzelania „niebiańskiej sotni” na Majdanie. A organizatorami byli, w tej liczbie, pracownicy służby bezpieczeństwa Ukrainy, która obecnie jest źródłem przeprowadzania prowokacji w celu stworzenia powodów do oskarżeń Rosji”

  Potem dodał, że organizatorem kryzysu Ukraińskiego były USA. Ale nie zbrodni na Niemcowie. Czyli to nie my, to oni - mówi Brzeziński.
 • @Rzeczpospolita 18:54:14
  Dziękuje za odpowiedź - nie zwróciłem uwagi na taką możliwość.
  Szczęść Boże!
 • @partyzant 18:51:18
  "ten baran wkleja to wszędzie "

  Zaspamował cały portal dokładnie tymi swoimi obrazkami. Tak myślę że to jest niezgodne z regulaminem, a na pewno jest niezgodne ze zdrowym rozsądkiem. A jacyś admini jeszcze tutaj są, czy portal żyje własnym życiem? Czy leci z nami pilot?
 • Je Suis Partyzant
  Je Suis Partyzant
  Sadze, ze jesli zdaniem administracji portalu, Partyzant naruszyl tutejszy savoir vivre, mozna mu bylo udzielic ostrzezenia ( w rodzaju zoltej lub czerwonej kartki) a nie od razu usuwac. Ten radykalnie zaangazowany komentator mial jasno wykrystalizowany swiatopoglad i osad rzeczywistosci. To ze byl na przeciwnym biegunie wobec neoliberalow i zionazi, uwiarygodnialo jedynie NE jako wolna agore. Nie w moim imieniu
  Prosze o przemyslenie i rewizje decyzji!
  "Je suis Partyzant".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031