Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4042 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Światowa finansjera walczy z Rosją – płacą Europejczycy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narodowe odrodzenie w państwach Zachodu jest jedyną drogą do likwidacji panoszącego się syjonizmu i drogą do utrzymania pokoju.

 

10703538_728255063932795_9218560214634132094_n  10526188_834276213250275_8462929382978157233_n

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Znalezione w sieci
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/axgmdb.jpg
 • @nocny gryzoń 21:38:00
  Gryzoniu, łapki opadają...

  Czy referendum na Krymie to agresja?

  Kto wywołał Majdan?

  Kto strzelał do ludzi i milicji na Majdanie?

  Kto spalił ludzi w Odessie?

  Kto dokonał masakry pod Korsuniem na mieszkańcach Krymu wracających z anty-majdanu?
 • @partyzant 22:35:55
  Filmy z obydwu Pana linków już niedostępne!
 • @nocny gryzoń 23:00:45
  "Krym został zajęty przed referendum i nie przez USA. Do dziś raj to nie jest a co dopiero ostoja demokracji."

  Czy Ukraina wygląda lepiej? Czy ostoją demokracji jest opłacanie demonstrantów, żeby obalili prezydenta? Jakim trzeba być pop....ym, żeby chcieć do UE? Przecież wszystko w kryzysie.

  Podoba się Panu demokracja w Libii, Iraku i Afganistanie? A może w Syrii? Jest Pan zdania, że na Ukrainie byłoby inaczej? Sorry, zapomniałem, że Libia, Irak, Syria i Afganistan to wszystko wina Putina i ruskiej agresji.... ;-(
 • @partyzant 23:04:54
  Dzięki, świetne.
 • @nocny gryzoń 23:00:45
  "Krym został zajęty przed referendum i nie przez USA."

  Zajęty? Ruska baza była tam ciągle- a jak jej nie było to Krym był ruski. To gdzie jeszcze by Pan USA wpuścił? Baza pod Moskwą? My w Polsce Majdan mieliśmy w 1980 roku i jak się skończyło to wiemy. Wszystko padło, tak, że miliony wyjechało. A Balcerek uchodzi za autorytet. Pan tego nie widzi? Były tanki (wkór...ło mnie to) ale wszystko szło do przodu. Weszły banki i sprawa się rypła. Nie ma handlu, przemysłu,polskich banków, mediów, młodych ludzi... a są długi... Chce Pan tego dla Ukrainy? A może wierzy Pan, że tam będzie "dobrzej"?
 • @Netwalker 22:49:56
  Dziękuje (znałem go już wcześniej)
  Warto jednak ten link zachować i rozpowszechniać.
 • @partyzant 23:40:53
  Kukiz - moim zdaniem - na pewno może liczyć na banderowców i ich popleczników w Polsce typu : Tomasza Sakiewicza z tzw. "Gazety Polskiej" w Polsce , Jarosława Kaczyńskiego/Kalksteina udającego Polaka -patriotę -katolika, czy też Zbigniewa Bujaka zdrajcę pierwszej Solidarności i innych. Niech pojedzie na majdan i tam zaśpiewa tak jak , to już wcześniej czynił, rozumni Polacy w Polsce nie chcą ani jego jako polityka , ani jako piosenkarza .

  https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk
 • Spojrzenie na psychopatię i socjopatię z pozycji detektywa oraz dziennikarza w świetle nauki ponerologii politycznej
  Psychopaci i socjopaci mają wykrzywiony ogląd rzeczywistości, stąd wynikają ich problemy intelektualno-poznawcze wobec faktów , w tym szczególnie faktów wykraczających poza ich egoistyczną / narcystyczną/ percepcję zgodnie z zasadą : " Jeśli fakty świadczą przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów ". Pochodną tej wykrzywionej percepcji spostrzegania rzeczywistości jest ich patologiczna skłonność do kłamstwa stanowiąca ich naturalny mechanizm obronny przed niechcianą przez nich rzeczywistością oraz faktami związanymi z tą rzeczywistością, a stąd już krok do ich antyspołecznej aktywności oraz antyspołecznych działań i zaniechań, gdzie kłamstwo i oszustwo maskowane pod przykrywką pięknych , ale pustych frazesów - słów - haseł , staje się ich sposobem na życie i sposobem - gdy są przy władzy- na organizowanie oraz narzucanie innym tego stylu życia, gdzie kłamstwo pojmowane jest jako wartość społeczna , a prawda jako antywartość. Przykład :

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/list-komandosa-michala-jarzynskiego-do-konrada-rydzynskiego/

  Socjopaci zwyciężają kłamstwem , a prawda ich zabija. Stąd wypływa ich kolejna cecha , odróżniająca ich od normalnych ludzi , a mianowicie ich skłonność do manipulacji innymi ludźmi oraz – gdy pozostają u władzy – skłonność do manipulacji społecznych na szerszą skalę, na której opiera się większość działających obecnie na zachodzie ,w tym w Polsce będących pod syjonistyczną kontrolą i na ich smyczy prywatnych i publicznych mediów. Socjopaci osiągają swoje cele poprzez zakłamywanie rzeczywistości. Stąd tak trudno w obecnej chwili w zachodnich , lecz również mediach masowego przekazu w Polsce o prawdziwe relacje z tego , co obecnie ważnego dzieje się na świecie w Donbasie , w Jemenie, w strefie Gazy , itd. Przykład : tak wyglądają „pokojowe izraelskie bombardowania” strefy Gazy latem ubiegłego roku, o czym środki masowego przekazu na świecie milczą :

  https://www.facebook.com/video.php?v=924418937608631&fref=nf

  U podstaw psychicznego skrzywienia socjopatów leży apoteoza i kult przez nich zła, co słusznie zauważył w swej książce „ Ponerologia polityczna ” polski psychiatra Andrzej Łobaczewski , tworząc nową teorię , a nawet dziedzinę wiedzy pod nazwą Ponerologia polityczna. W dziejach ludzkości niejednokrotnie stwierdzano, iż zło wiąże silniej niż dobro budując na tej podstawie systemy polityczne , ideologie i religie. Stworzona przez Łobaczewskiego nowa wiedza Ponerologia polityczna wynika z jego przemyśleń i refleksji nad tym czemu tak się dzieje i jak temu zapobiegać, a gdy doszło do poneryzacji – jak z tym walczyć. Walka z poneryzacją władzy nie jest prostym przedsięwzięciem zważywszy na to ,iż ma ona charakter mafijno –strukturalny tj. obejmie całe systemy polityczne oraz instytucje i organy działające w ramach tych systemów. Przykład : wymiar sprawiedliwości w Polsce całkowicie zdeptany i spacyfikowany przez syjonistycznego okupanta i jego agenturalne w nim macki i przez co zupełnie społecznie ubezwłasnowolniony , bez należnego mu społecznego szacunku i autorytetu oraz pozbawiony swoich konstytucyjnych atrybutów takich jak sprawiedliwość, niezawisłość , niezależność, w którym w ramach adaptacji do społecznego zła uczciwość i legalizm zastępowana jest karierowiczostwem, oportunizmem, lawiranctwem itp. Przykład :

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11102720_1806176502941898_4308436488959378929_n.jpg?oh=64ffc87ab8cc60e305a6ad42ec23c12d&oe=5599AD73

  https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/t31.0-8/s960x960/11087952_1801376026755279_7405001293523044264_o.jpg

  Powyższy mój komentarz ukazał się pod artykułem Joe Quinna pt. „Impas w stosunkach między Stanami i Rosją – psychopaci kontra fakty

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/04/02/impas-w-stosunkach-miedzy-stanami-i-rosja-psychopaci-kontra-fakty/

  lecz z nieznanych mi powodów zniknął z tej witryny, co czyni tę witrynę mało wiarygodną.
 • @detektywmjarzynski 07:36:24
  Przedstawiony przeze mnie na osobistych przykładach i wyniesionych z życia doświadczeniach proces poneryzacji poprzez mafijno –polityczną kryminalizację oraz demoralizuję struktur państwowych , w tym przypadku wymiaru sprawiedliwości jest tylko częścią ogólnej poneryzacji systemu politycznego w Polsce , będącego z kolei częścią światowej , globalnej poneryzacji dotychczasowego syjonistycznego modelu rządzenia światem poprzez agresję i totalny chaos tj. poprzez ciągłe wywoływanie wojen , rewolucji, zamachów stanu itp.

  Poneryzacja polityczna – czego dzieje ludzkości są najlepszym przykładem – zawsze prowadziła do destrukcji i autodestrukcji jej struktur , zorganizowanych na zasadzie mafijno-politycznej oraz towarzyszącej temu zjawisku politycznemu daleko posuniętej ogólnej degrengolady moralnej i w efekcie do ich całkowitego upadku. Na tej zasadzie padały stworzone i funkcjonujące niekiedy przez wieki wielkie imperia , wielkie religie i ideologie społeczne.

  Patrząc na zjawisko poneryzacji politycznej światowej i lokalnej władzy politycznej należy stwierdzić , iż sposobem na wyjście z tej sytuacji bez wyjścia nie jest dalsza poneryzacja polityczna społeczeństw na przykład w kierunku stworzenia nowego porządku świata NWO, lecz ogólnoświatowa , społeczna deponeryzacja, która stwarza możliwość pokojowego, bez wstrząsów społecznych i politycznych przejścia z jednych struktur do drugich, od jednych sytemu politycznych do drugich , co jest szczególnie ważne zwłaszcza obecnie w obliczu rozwoju na świecie nowych rodzajów broni, w tym asymetrycznych mega broni i ich odpowiednika broni geofizycznej , grożących przez ich użycie całkowitemu unicestwieniu życia na planecie Ziemia.

  Należy stwierdzić, iż teoria deponeryzacji stworzona przez polskiego uczonego psychiatrę Andrzeja Łobaczewskiego bardzo blisko koresponduje z koncepcją społecznego bezpieczeństwa KOB stworzoną w Rosji przez osoby związane z generałem Konstantym Pietrowem, realizowaną obecnie w wewnętrznej i zewnętrznej polityce przez Rosję , w tym przez jej prezydenta Władymira Putina, która jest alternatywą wobec koncepcji nowego porządku świata NWO i co najważniejsze zakłada przejście od starych , skostniałych systemów politycznych do nowych na drodze pokojowej , bez ryzyka totalnego zniszczenia życia na planecie Ziemia.
 • @Netwalker 01:15:30
  dzięki za ten rysunek, który dobrze oddaje to co , w świetle wiedzy jaką jest ponerologia polityczna, ja wyżej w komentarzach piszę na temat wyjścia z sytuacji bez wyjścia na świecie. Prezydent Rosji Władymir Putin może grać na kilka szachownic ze swoimi przeciwnikami , ponieważ oni wszyscy razem biorąc występują w jednej tej samej najemniczej drużynie za którymi stoją i pociągają za sznurki twórcy i animatorzy stworzenia na świecie nowego porządku świata , nota bene ci sami , którzy stary porządek świata doprowadzili do ruiny i na skraj przepaści. Prezydent Putin w przeciwieństwie do nich ma wolność w wyborze decyzji , której tamci nie mają. Ma jeszcze jedną rzecz , której tamci nie posiadają , a mianowicie on autentycznie kocha swój kraj Rosję, co najlepiej oddaje ten obrazek :

  https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/9006_507624769377692_3798744882865476018_n.jpg?oh=dd5f4f7b35958175399eee5dd8bc6fdc&oe=5524CE62&__gda__=1432639787_c23975cfa23bfc9b8ced15e971a67435

  zresztą jest to miłość z wzajemnością :

  https://www.youtube.com/watch?v=s5bffe7sBcI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930