Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) cz.1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Goran Bregović nie wystąpi na Life Festival Oświęcim 2015!

 

W związku z "proputinowskimi" wypowiedziami odwołano występ Gorana Bregovićia na Life Festival Oświęcim.

 
 
W związku z „proputinowskimi” wypowiedziami odwołano występ Gorana Bregovićia na Life Festival Oświęcim 2015!
  /Fot. Maciej Gillert /East News

 

 

 

 

 

 

 

 

To, co miało obowiązywać w obozie świata Zachodu, a więc tzw. zachodnie standardy: wolność wypowiedzi, brak prześladowań za poglądy, dostęp do mediów itd., itp., wszystko to były i są żydowskie banialuki – kłamstwa propagowane na potrzeby geszeftu, czyli rozkradania i niszczenia majątku narodowego Polaków. Ci, którzy dali się zwieść syjonistycznemu żydostwu i uwierzyli w wolną RP po 1990r. srogo się zawiedli. Ale nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ współczesne władze III żydo-RP to potomkowie bandytów i zbrodniarzy żydo-bolszewickiej władzy.
Dzisiaj znów syjonistyczne kreatury buduja nowy totalitaryzm, tym razem według recept Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu. Tworzą nam prawa, decydują co dobre i co złe, wyznaczają nam poprawnie polityczne poglądy.
Żydowski zwyrodniały totalitaryzm chce zawładnąć naszym życiem od przedszkola do późnej starości. Syjonistyczni intelektualni bandyci wprowadzają ideologię gender* do przedszkoli, a ludzką starość chcą usuwać przez eutanazję.
A my wszyscy powinniśmy chcieć wojny z wyznaczonym przez Międzynarodowego Żyda wrogiem, z Rosją, która staje na drodze światowemu, syjonistycznemu terroryzmowi USA, Izraela i jego nowotworu jakim jest UE.

*                          *                      *

 Goran Bregović nie wystąpi na Life Festival Oświęcim 2015!
Goran Bregović, nazywany „ikoną muzyki bałkańskiej”, urodził się w Sarajewie. Sam do dziś czuje się Jugosłowianinem, choć taki kraj już nie istnieje. Jego matka była Serbką, a ojciec Chorwatem.
W związku z „proputinowskimi” wypowiedziami odwołano występ Gorana Bregovićia na Life Festival Oświęcim.
W Rosji na Krymie odbył się koncert Gorana Bregovića. Odpowiadając na pytanie krymskich dziennikarzy muzyk poinformował, że nie boi się, iż z powodu koncertu na Krymie może stracić koncerty w Europie.

Wszystko mi jedno. W każdym razie na Bałkanach zawsze czujemy majestat, który pochodzi ze wschodu: od Rosji. Wydaje mi się, że Zachód zawsze miał małą paranoję z tego powodu. Mam nadzieję, że ona przeminie i wynajdą na to jakieś lekarstwa” – powiedział Goran Bregović. (//wschodnik.pl/swiat/item/446-muzyk-goran-bregovic-zachwyca-sie-majestatem-rosji.html)

Bałkański kompozytor Goran Bregović miał być główną gwiazdą finałowego koncertu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim 2015. Ideą koncertu „Bregović, Kayah i goście” było budowanie pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi. Bregović miał wystąpić tego dnia w podwójnej roli: artysty i gospodarza wieczoru.
Organizatorzy festiwalu postanowili zakończyć współpracę z Bregovićiem po jego proputinowskich wystąpieniach.
„Kilka dni temu dotarła do nas informacja, że Goran Bregović zagrał koncert w Sewastopolu na Krymie. Pojawiły się również jego komentarze – prorosyjskie, nie do przyjęcia dla nas jako organizatorów” – powiedziała w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Joanna Talewicz-Kwiatkowska, rzeczniczka LFO.
Do ogłoszonych wcześniej wykonawców, którzy 20 czerwca zagrają na stadionie MOSiR w Oświęcimiu, dołączają Taras Czubaj & Kozak System. Czubaj jest jednym z najpopularniejszych ukraińskich rockmanów, liderem formacji Płacz Jeremiji.
za: //muzyka.interia.pl/koncerty/news-goran-bregovic-nie-wystapi-na-life-festival-oswiecim-2015,nId,1713356

*                             *                      *

Goran Bregović jest Słowianinem i dobrze pamięta, w jaki sposób syjonistyczna, imperialna, terrorystyczna, zbrodnicza, machina wojenna USA opanowana przez Międzynarodowego Żyda wprowadzała „zachodnie standardy” w jego Jugosławii, której dziś już nie ma na mapie.
W konflikcie syjonistyczne USA – Rosja G.Bregović staje po stronie Rosji. Po tej samej stronie winien stanąć każdy Słowianin, bo to właśnie Rosja podejmuje walkę z naszym wspólnym wrogiem.

Żyjemy w chorym kraju, w którym to nie my, tylko syjonistyczni przestępcy decydują za nas, kto ma być naszym gościem, przyjacielem i wrogiem.
Czas się organizować i zlikwidować syjonistyczny żydo-rezim.

Dariusz Kosiur

*Gender: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/03/gender-awangarda-mysli-zydowskiej/
.

 

 

KOMENTARZE

 • Patron mendialny impłezy
  Forum żydów Polskich


  a co potrafi ,próbka tu

  http://wmeritum.pl/forum-zydow-polskich-newsweek-posluguje-sie-antyzydowskimi-stereotypami/
 • 'Nas tu nie ma"
  http://www.fzp.net.pl/spoleczenstwo/czy-w-polsce-nie-ma-zydow

  http://izrael.org.il/opinie/2796-polscy-zydzi-a-fenomen-zydokomuny.html

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mniejszości_narodowe_i_etniczne_w_Polsce

  z tego co wiem GUS juz nie liczy chazarów,a w/g mnie jest ich w Polsce od 2-4 milionów.
 • @Netwalker 13:55:36
  https://www.facebook.com/ArchiwaIpn/posts/212838135490615
 • @Netwalker 13:55:36
  Zwróć też uwagę na Syjonistów , którzy nie są Żydami, ale ...
  Jedni z głupoty, drudzy za pieniądze i karierę.
 • @Netwalker 13:55:36
  .
  Polin? -Zabrakło właściwego słowa? Mnie też brakuje.
 • @Max von Stirlitz 17:25:17
  After the German invasion of Poland, unlike in most European countries occupied by Nazi Germany, where the Germans sought and found true collaborators among the locals, in occupied Poland there was no official collaboration either at the political or at the economic level. Poland never officially surrendered to the Germans and instead, maintained a government-in-exile along with its own military force abroad fighting against them. Historians generally agree that there was little collaboration with the Nazis by individual Poles in comparison with other German-occupied countries

  The prewar Polish government and administration were able to partially evacuate to France and United Kingdom in 1939 to continue their struggle against the Nazis from the West, with a formal Polish Army quickly rebuilt. The Polish government based in Paris (until 1940) and in London thereafter, was represented in the occupied territories by a vast structure of the Polish Underground State, and its military arm, Armia Krajowa. The AK formed the major part of the Polish resistance movement, which was the largest resistance movement in occupied Europe, engaged in fighting the occupiers

  A large part of the former territory of the invaded Second Polish Republic was ostensibly annexed by the Third Reich and another part used to create the so-called General Government with the total German administration. The General Government had no international recognition of any kind. The territories administered by the Nazis were never in whole nor in part intended as a Polish state within a German-dominated Europe either. The ethnic Poles were not allowed to become Reich citizens. The Nazi claim that the Polish state ceased to exist was blatantly false, because Poland's legislative or executive agencies along with Poland's constitution kept functioning in form and fact through occupation until the end of the war.
 • @Max von Stirlitz 18:39:41
  wszystkie kandydatury są w 100% wprost idealne a jeszcze Aaaddaśś
 • @chazarskie MSW -Szyderstwo dnia MSW: 100 najpopularniejszych polskich nazwisk
  http://wgospodarce.pl/informacje/18586-uwaga-szyderstwo-dnia-msw-100-najpopularniejszych-polskich-nazwisk
 • HOLOCAUST I JEGO HORRORY....
  HOLOCAUST ! ! !

  Światowa populacja żydów przed II Wojną Światową (według danych z następujących źródeł) :

  - Narodowa Rada Kościołów, USA 1930 rok – 15 milionów

  - Encyklopedia żydowska, USA 1933 rok – 15,6 milionów

  - Almanach Świata (Jewish Committee 1939) – 15,6 milionów

  Światowa populacja żydów po II Wojnie Światowej (według następujących źródeł) :

  - Almanach Świata (American Jewish Committee, USA) :

  - 1945 – 15,19 milionów

  - 1946 – 15,75 milionów

  - 1947 – 15,69 milionów

  - 1948 – 15,50 milionów

  - 1949 – 15,50 milionów

  - New York Times, div. Meldungen, 1948 – 15,7 do 18,6 milionów

  - Narodowa Rada Kościołów, USA, 1951 rok – 15,31 milionów

  Wszystkie dane zamieszczone powyżej pokazują, że rzekomy „żydowski holocaust” nigdy się nie wydarzył! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a41.gif http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a301.jpg http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/a401.gif Za: http://holywar.org/PROPAGA2.htm http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holocaust-i-jego-horrory-2015-02
 • Auschwitz – końcowe podliczenie...
  Od Redakcji portalu „Myśli o Rosji”. 4 sierpnia 2009 roku.

  a600

  Początek mitu o”holocauście”, to znaczy o 6 milionach żydów uśmierconych trującymi gazami podczas II Wojny Światowej w niemieckich „obozach śmierci” i spalonych w krematoriach, zaczął się, jak się zdaje, od oświadczenia sowieckiej „Państwowej Komisji Nadzwyczajnej ds Ustalenia i Badania Zbrodni Niemiecko-Faszystowskich Najeźdźców” w maju 1945 roku. To, że to oświadczenie było świadomym kłamstwem wyjaśni się dopiero z nastaniem gorbaczowskiej „głasnosti”. Ze zdobytych w kwietniu 1945 roku przez armię sowiecką archiwów niemieckich obozów koncentracyjnych, dowództwo sowieckie wtedy wiedziało, że od 1935 roku do 1945 roku, we wszystkich niemieckich obozach koncentracyjnych zmarło, Z RÓŻNYCH PRZYCZYN, 403 713 (czterysta trzy tysiące siedemset trzynastu) więźniów („włączając” 6 milionów ofiar „holocaustu”!). Oprócz dowództwa sowieckiego, o tym fakcie wiedzieli także rozliczni badacze żydowscy jako że oprócz nich do tych dokumentów nikt inny nie był dopuszczany. Ale mit o „holocauście” był na tyle korzystny i dla sowieckiego dowództwa i dla żydowskich badaczy, że był on święcie trzymany w tajemnicy przez prawie 50 lat.

  Temu zagadnieniu poświęcona jest niewielka (115 stron) broszura angielskiego historyka Vivian’a Bird’a, o chwytliwym tytule „Auschwitz: The Final Count”, to znaczy „Auschwitz: Końcowe podliczenie”. Została ona opublikowana w styczniu 1999 roku, w maju 2000 roku i (pośmiertnie) w październiku 2006 roku.

  Poniżej przytacza się przekład autorskiej przedmowy do tej broszury, w której przytoczone są główne punkty (fakty) zawarte w broszurze. Samą broszurę, w języku angielskim, można zmówić w wydawnictwie pod adresem : The Barnes Review, Box 15877, Washington, DC 20003.

  + + +

  AUSCHWITZ – KOŃCOWE PODLICZENIE

  Auschwitz (Oświęcim), przygnębiająco sławny obóz koncentracyjny w Polsce, stał się synonimem okresu czasu, który pamiętamy jako „holocaust”. W ciągu prawie 50 lat uczniowie całego świata uczyli się, że „Z sześciu milionów żydów, zabitych przez nazistów, cztery miliony tych niewinnych dusz zginęło w komorach gazowych Auschwitz”.

  Pierwsze publiczne oświadczenie o tym, że w Auschwitz, jako minimum, zginęły cztery miliony, pojawiło się 7 maja 1945 roku. Tego dnia United Press poinformowała, że „Rosyjska (oczywiście trzeba czytać „sowiecka” – tłum.) Nadzwyczajna Komisja Państwowa oficjalnie oświadczyła dzisiaj, że ponad cztery miliony obywateli państw sojuszniczych zostało zabitych (w Auschwitz)”.

  Głównym źródłem tej informacji był niemiecki komendant obozu Rudolf Hoess, który zeznał o tym, że kierował mordami około czterech milionów ludzi znajdujących się w jego dyspozycji w Auschwitz.

  Jego przyznanie się uzyskane za pomocą tortur mówiło: „Ja osobiście organizowałem…gazowanie dwóch milionów ludzi w okresie od czerwca/lipca 1941 roku do końca 1943 roku, kiedy byłem tam (komendantem)”.

  Jednakże po 1945 roku liczby ofiar Auschwitz bez końca skakały w górę i w dół i, ostatecznie, doszły do wartości mniejszej niż 100 tysięcy. Warto jest zaznajomić się z tą „grą liczb” rozpoczynając od „największych” a kończąc na „najmniejszych”. Tak więc oto te niezwykłe, malejące liczby ofiar Auschwitz i źródła (głównie, trzeba to zauważyć, żydowskie), które je podawały.

  9.000.000 – Francuski film dokumentalny z 1955 roku, zatytułowany „Night and Fog”, który włączał historyków Henri Michel i Olga Wormser-Migot. Film ten pokazany został milionom uczniów szkolnych na całym świecie.

  8.000.000 – Ta liczba podana została 31 grudnia 1945 roku przez francuskie Biuro Badań Zbrodni Wojennych i przez francuski Serwis Informacyjny Zbrodni Wojennych.

  7.000.000 – Liczba podawana w 1945 roku przez niejakiego Raphael Feigelson i podawana była przez francuskie Biuro Badań Zbrodni Wojennych i francuski Serwis Informacyjny Zbrodni Wojennych.

  6.000.000 – Ta liczba podawana jest przez Tibere Kremer w przedmowie do książki z 1951 roku a zatytułowanej „Doktor Auschwitz”, napisanej przez Miklos Nyiszli, który twierdził, że był on żydowskim lekarzem pracującym w Auschwitz pod kierunkiem złowieszczego Josefa Mengele.

  5.000.000 – 5.500.000 – Ta liczba podawana jest przez pana Bernard Czardybon podczas procesu sądowego Rudolfa Hoess’a w Krakowie.

  5.000.000 – Taka liczba figuruje w numerze francuskiej gazety codziennej „Le Monde” z 20 kwietnia 1978 roku. Taka sama liczba jest podana także w dniu 23 stycznia 1995 roku w niemieckiej gazecie codziennej „Die Welt”. Proszę jednakże zwrócić uwagę na to, że 1 września 1989 roku „Le Monde” obniżył tę liczbę do 1.422.000 (patrz poniżej).

  4.500.000 – W 1945 roku tę liczbę przytacza Henryk Mandelbaum na powyżej wzmiankowanym procesie Rudolfa Hoess’a. Liczba ta podawana jest także przez Stirlinga na procesie sądowym w mieście Luneburg w 1945 roku.

  4.000.000 – Jest to „najpopularniejsza” liczba, po raz pierwszy opublikowana w sowieckim dokumencie z 6 maja 1945 roku, która była oficjalnie uznana na Procesie Norymberskim Zbrodni Wojennych. Jest to także ta liczba, która została ogłoszona jako fałszywa przez pracowników muzeum Auschwitz (patrz niżej).

  3.500.000 – Jest to liczba przytoczona w wydawnictwie z 1991 roku „Dictionary of the French Language” a także przez pana Claude Lanzmann w jego przedmowie do książki „Three Years in an Auschwitz Gas Chamber” autorstwa Filipa Muller’a.

  3.000.000 - Ta liczba jest wzięta z przyznania się Rudolfa Hoess’a, komendanta Auschwitz, który na tyle ocenił ilość zabitych w Auschwitz do końca 1943 roku. Ta właśnie liczba jest przytaczana także w numerze „Heritage” z 7 czerwca 1993 roku, najszerzej spopularyzowanego tygodnika społeczności żydowskiej w południowej Kaliforni, pomimo faktu, że trzy lata wcześniej pracownicy muzeum w Auschwitz obniżyli tę liczbę do wielkości „1.100.000minimum i 1.500.000 maksimum” (patrz poniżej).

  2.500.000 – Ta liczba jest oceną przekazaną przez szeroko propagowanego „świadka holocaustu” Rudolfa Vrba, kiedy zeznawał on jako świadek na procesie sądowym, w dniu 16 lipca 1961 roku, byłego SS-mana Adolfa Eichmann’a w Jerozolimie.

  2.000.000 – 4.000.000 - Ta liczba przytoczona jest przez izraelskiego historyka Yehuda Bauer w jego książce „A History of the Holocaust” z 1982 roku. Jednakże w 1989 roku Bauer zdecydował, że bardziej właściwą liczbą jest1.600.000 (patrz poniżej).

  2.000.000 – 3.000.000 – Ta liczba jest podana w zeznaniu oficera SS, Perry Broad, kiedy zeznawał on jakoświadek oskarżenia w powojennym procesie sądowym doktora Bruno Tesch (patrz sprawozdanie William’a Lindsey’a na temat tego procesu w tej broszurze).

  2.000.000 – 2.500.000 – Ta liczba zaczerpnięta jest z przyznania się doktora Friedrich’a Entress w 1945 roku, który był lekarzem w Auschwitz w latach 1942 – 1943.

  2.000.000 – Ta liczba przytoczona jest, jako minimum, przez trzech wybitnych historyków holocaustu, włącznie z Leonem Poliakov (1951) w książce „Harvest of Hate”; George Wellers (1973) w książce „The Yellow Star at the Time of Vichy: From Drancy to Auschwitz”; Lucy Dawidowiz (1975) w książce „The War Against the Jews”.

  1.600.000 – Jest to poprawiona liczba z 1989 roku izraelskiego historyka Yehuda Bauer z jego poprzednich liczb ofiar Auschwitz z 1982 roku o wartości 2.000.000 – 4.000.000. Bauer opublikował tę liczbę w gazecie „The Jerusalem Post” z 22 września 1989 roku. Bauer podsumował ogólne sprzeczności tych liczb mówiąc: „Dużo większe liczby (ofiar, które zginęły w obozach koncentracyjnych) były już dawno obalone ale ta informacja nie stała się jeszcze dostępna dla ogółu społeczeństwa”.

  1.500.000 – W 1995 roku ta liczba zmarłych w Auschwitz stała się „oficjalną” i ogłoszoną przez polskiego prezydenta Lecha Wałęsę. Liczba ta została umieszczona na pomniku w obozie Auschwitz-Birkenau „zamieniając” w ten sposób poprzednią liczbę o wielkości 4.000.000, która była oficjalnie obalona (i usunięta z pomnika) w 1990 roku.

  1.471.595 – Ta liczba podawana jest w 1983 roku przez historyka George’a Wellers’a, który (jak wskazywano powyżej) w 1973 roku zapewniał, że zginęły 2.000.000. W swoich najnowszych obliczeniach Wellers zdecydował, że w liczbie 1.471.595 zmarłych w Auschwitz jest 1.352.980 zmarłych żydów.

  1.433.000 – Ta liczba pojawia się 1 września 1989 roku we francuskiej gazecie codziennej „Le Monde”, która wcześniej bo 20 kwietnia 1978 roku, podawała liczbę 4.000.000.

  1.250.000 – Ta liczba podawana jest przez historyka Raul’a Hilberg’a w jego książce zatytułowanej „The Anatomy of the Auschwitz Death Camp” i przez kuratora muzeum Auschwitz, doktora Franciszka Pipera, w jednym z rozdziałów książki autorstwa Gutman-Berenbaum. Doktor Piper akurat w 1990 roku brał udział w obaleniu liczby4.000.000 i zatwierdzeniu liczby 1.500.000 w 1995 roku, w oficjalnych oświadczeniach muzeum Auschwitz.

  Dnia 8 września pan Walter Reich, były dyrektor muzeum holocaustu w Waszyngtonie, przyznał w gazecie „The Washington Post”, że liczba 4.000.000 jest w istocie fałszywa. Reich potwierdził, że liczba na poziomie 1.100.000 –1.500.000 jest właściwa i że większość ofiar to byli żydzi.

  1.000.000 – W swojej książce z 1989 roku, zatytułowanej „Auschwitz: Technique and Operation of the Gas Chambers”, Jean-Claude Pressac stał się pierwszym historykiem holocaustu (w ostatnich czasach), który obniżył liczbę ofiar w Auschwitz do wielkości 1.000.000, o 3.000.000 mniej od liczby 4.000.000, która głoszona była wszędzie od końca II Wojny Światowej.

  (Trzeba jednakże zauważyć, że już w 1953 roku liczba ofiar w Auschwitz przytoczona przez Gerald’a Reitlinger’a była niższa od 1.000.000).

  Wnioski Pressac’a są szczególnie interesujące ponieważ jego książka była napisana na zamówienie „Beate Klarsfeld Foundation” w celu obalenia twierdzeń, tak zwanych, „negacjonistów holocaustu” właśnie dlatego, że w licznych przypadkach poddawali oni w wątpliwość liczby ofiar Auschwitz podawane przez historyków sądowych i przez „autorytety” holocaustu.

  900.000 – 3 sierpnia 1990 roku nowojorska gazeta żydowska „Aufbau”, obniżyła liczbę ofiar Auschwitz do900.000.

  800.000 – 900.000 – Ta liczba podana przez Gerald’a Reitlinger’a w jego książce „The Final Solution”, jest dużo bliższa rzeczywistości niż liczne kolejne oświadczenia i charakterystyczna tym, że pomniejsza liczbę ofiar w Auschwitz z szeroko wykorzystywanej liczby 4.000.000, w chwili wydania tej książki.

  775.000 – 800.000 – Jest to skorygowana liczba Jean-Claude Pressac’a, wykorzystywana przez niego w jego książce z 1993 roku „The Crematoria of Auschwitz: The Mass Murder’s Machinery” i obniżająca jego liczbę ofiar z 1989 roku z 1.000.000. (Tym razem Pressac oświadczył, że wśród tych ofiar 630.000 to są „zagazowani żydzi”).

  630.000 – 710.000 – Rok później (1994 rok) liczby Pressac’a były jeszcze bardziej obniżone w niemieckim przekładzie jego badania holocaustu w języku francuskim z 1993 roku. Ta liczba znowu znacznie jest mniejsza od liczby z 1989 roku (patrz wyżej).

  73.137 – Ta liczba, szokująca swoim spadkiem z 4.000.000, była zamieszczona w sprawozdaniu z 3 marca 1991 roku w gazecie „The New York Times”. Bazowała ona na dokumentach niemieckich obozów koncentracyjnych czasów wojny. Ta liczba obejmuje 38.031 żydów.

  CO SIĘ STAŁO Z 6.000.000 ? !

  Dokumenty na podstawie których zostały uzyskane te liczby to są pełne, oficjalne dokumenty systemu niemieckich obozów koncentracyjnych czasu wojny. Były one przejęte przez armię sowiecką w obozie koncentracyjnym Oranienburg (niedaleko Berlina) w kwietniu 1945 roku. Do czasów „głasnosti” dostęp do tych dokumentów, według źródeł rosyjskich, zapewniony mieli tylko żydowscy badacze z przyczyn, które wkrótce staną się oczywiste.

  PEŁNA SPRAWOZDAWCZOŚĆ RACHUNKOWA

  Te dokumenty, kompletne i których autentyczności nikt nie podważa, potwierdzają, że ogólna liczba wszystkich osób, które straciły życie w całym systemie niemieckich obozów więziennych, od jego powstania w 1935 roku aż do jego zniszczenia na przełomie lat 1944/1945, wyniosła 403.713.

  POWTARZAM: ogólna ilość 403.713 ludzi wszystkich ras i wyznań była oficjalnie zarejestrowana jako zmarli (z różnych przyczyn: tyfusu, starości, różyczki, itd., a także egzekucji) w całym systemie niemieckich obozów więziennych w przeciągu 10 lat. Z tych 403.713 ludzi 73.137 ludzi zmarło w Auschwitz, włącznie z 38.031 żydami.

  Same dokumenty przedstawiają sobą zachwycający przykład „niemieckiej pedantyczności” ale i jednocześnie obalają twierdzenia, że obozy koncentracyjne były fabrykami śmierci.

  Co miesiąc, bez wyjątku, komendanci każdego obozu i każdego obozu-satelity, byli zobowiązanie do przesłania dokładnego sprawozdania rachunkowego o swoich więźniach, do komendanta (wszystkich -tłum.) obozów, generała Richarda Glucks’a, który rezydował w obozie Oranienburg.

  Według tych dokumentów, bardzo łatwo jest określić ilość więźniów w każdym obozie, każdego dnia, skąd zostali przywiezieni, ich płeć i przewinienia. Śmiertelność także była wykazywana w tych comiesięcznych sprawozdaniach.

  Wszystkim więźniom obozów przypisywano numery po ich przybyciu do obozu i byli oni rejestrowani. Ten przepis był egzekwowany bardzo surowo ponieważ racje żywnościowe i odzież dla więźniów wydawano na podstawie dokładnych danych liczbowych.

  W sprawozdaniach zamieszczano także listy więźniów, którzy dostali się do obozu w ciągu 30 poprzedzających dni zarówno jak i tych którzy ubyli w przypadku upływu terminu odbywania kary albo tych przewiezionych do innego obozu systemu.

  Pomijając dane dotyczące innych obozów liczby dla dość dużego kompleksu Auschwitz odzwierciedlają ilość zmarłych więźniów, kim oni byli i przyczynę ich śmierci, egzekucję albo przyczynę naturalną.

  Za: http://www.russia-talk.com/rf/auschwitz.htm
 • Zanim było „6 milionów”, najpierw był mit „24 tysięcy”.....
  Obecnie piszę wprowadzenie, składam bibliografię i zajmuję się projektowaniem okładki naszej następnej książki, Testing the Talmud, która została napisana przez profesora języka hebrajskiego na poważnej uczelni. Znowu judaizm znalazł się w orbicie moich zainteresowań, po napisaniu trzech książek na ten temat (w 2000, 2008 i 2011 r.), a następnie spowodował postępy historii rewizjonistycznej, ostatnio problemu lichwy w Chrześcijaństwie (Usury in Christendom).

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/05/a10.jpg

  Wczoraj był B’omer Lag, izrahellskie uroczystości na cześć rabina Szimona ben Yohai, domniemanego założyciela systemu magii kabalistycznej i twórcy przesądów w judaizmie oraz teologa Miszny, który oświadczył: „Nawet najlepsi spośród Gojów powinni wszyscy zostać zabici„.

  Na cześć tego słodkiego faceta, dziesiątki tysięcy ortodoksyjnych judaistów zbiera się przy jego grobie 28 kwietnia w zbiorowych modłach i błaganiach, tańcach i najzwyklejszych okultystycznych bachanaliach.

  Podczas gdy Yohai jest główną atrakcją, w tle tego wydarzenia odbywają się hołdy dla innego talmudycznego „mędrca”, rabina Akiva, który był kapelanem morderczej sekty, czegoś w rodzaju Sykariuszy, fanatyków z czasów dwóch pierwszych wieków naszej ery, a których wcieleniem w okupowanej dzisiaj Palestynie są „osadnicy izrahellscy” – otrzymujący płatności gotówkowe i wystawne laury od hochsztaplerów fundamentalistycznego Kościelnictwa Protestanckiego.

  Akiva popierał żydowski terroryzm Bar Kohby w dążeniu do wypędzenia Rzymian z Palestyny terrorem i siłą oręża. Klęska żydowska była tak tragiczna, że w przeciągu najbliższych osiemnastu stuleci, aż do świtu syjonizmu w osobach Mosesa Hessa i Theodore’a Herzla, talmudyczni mędrcy doradzali wyłącznie oszustwo, mord znienacka, prowadzenie działalności wywrotowej i zdradę jako środki, dzięki którym pogardzanych Gojów można będzie zwyciężyć, na pewno zaś nie siłą judaistycznego oręża.

  Taktyki powyższe, udoskonalone przez „Rambama”, wybitnego średniowiecznego rabina Mojżesza Majmonidesa, lekarza rodziny sułtana, doprowadziły do zawarcia cichego, chytrego sojuszu z muzułmanami w celu wykorzystania ich przeciwko chrześcijańskiej władzy (choć Majmonides prywatnie przeklinał i brzydził się muzułmanami, jak robił to zresztą wobec wszelkich innowierców każdej innej religii).

  Według Talmudu, rabin Akiva widział, jak 24 tysiące jego uczniów zginęło w czasie Omer aż do 33-ego dnia, znanego obecnie jako „Lag B’Omer”.

  Namawiam was do zastanowienia się nad znaczeniem tej liczby ofiar katastrofy, jaka sama siebie reklamuje. Jak już niektórzy czytelnicy wiedzą, jeśli wyrażasz sceptycyzm w sprawie „Six Million” oficjalnie rozgłaszanej co do żydowskich ofiar nazistów, zostaniesz napiętnowany przez media (a nawet „alternatywne” medium pod nazwą Wikipedia), jako diabeł/heretyk, tj. jako „zaprzeczacz holocau$tu”.

  Co roku tego rodzaju pisarz spotyka się z odmową prawa do wyrażania publicznego swoich poglądów, nie otrzymuje przestrzeni reklamowej i poważnego recenzowania jego książek, a wszystko to odbywa się za pomocą magicznego wywołania tego piętna przez wszystkich dookoła i bez wyjątku, od post-renesansowych władz Kościoła Rzymskokatolickiego (dla którego bardzo silnie finansowana i organizowana międzynarodowa kampania negowania Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa nie jest czymś wartym jakiejś porównywalnej troski), do ruchów i intelektualistów na konserwatywnej prawicy i liberalnej lewicy. Jeśli ktoś chce poczuć jak to jest być traktowanym jako heretyk w Erze Agnostycyzmu, to wystarczy, że tylko odważy się powiedzieć, że nie wierzy w magiczne Six Million „żydów” zabitych z rąk nazistów. Wtedy ty i twoja reputacja będzie szybko oddzielona od siebie, podobnie jak to się dzieje w przypadku pijanego marynarza i jego pieniędzy.

  Pytanie o dowód na zaistnienie świętego „Six Million” podczas II WŚ jest obraźliwe, bo historia nie ma z tym czymś nic wspólnego. Jesteśmy tutaj w sferze wiary zamaskowanej pod pozorem historiografii. Można narysować w tym miejscu paralelę z zamachami podczas Boston Marathon: sprawa jest nadal rozwojowa, dochodzenie dopiero się zaczyna, ale jest to już oznaka wprowadzania nieporządku przez „czubków od spiskowego teoretyzowania”, jeśli ktoś odważy się zadać pytanie o Boston i wywoła bluźnierczo takie pojęcia jak „false flag” i „FBI patsy”.

  Sposób funkcjonowania tej hipokryzji na tym polega, że istnieją pewne wybrane osoby, które mają prawo do negowania lub minimalizowania zakresu holokaustu, jaki zgotowali Alianci niemieckiej ludności cywilnej. Figury tego sortu, o władzy nie mniejszej niż pani, która ukuła termin językowy ze słownika nowomowy – „negowanie holocau$tu”, prof Deborah Lipstadt, zmniejszyła liczbę Niemców zamordowanych w Dreźnie przez brytyjskie i amerykańskie bomby zapalające, o wiele dziesiątków tysięcy ofiar. Jako jednej z grona Ludu Świętego, autorce liturgii „holocau$tiańskiej”, media oraz akademia nadały uroczyste prawo (i obowiązek!), tłumienia i ograniczania wszelkich pojęć o tym, że niemieccy cywile doznali prawdziwego holokaustu w czasie II WŚ.

  Jako heretyk przez tych wiele lat (byłem żarłocznym i przedwcześnie racjonalnym czytelnikiem już jako dziecko, a 44 lat temu, w 1969 roku, natknąłem się na książczynę wydaną przez Willis Carto, Mit sześciu milionów (The Myth of the Six Million) – wtedy rozpoczęła się moja kariera myślozbrodniarza). Główny problem z cyfrą The Six Million polega na tym, że ta religijna statystyka bierze się z kabalistycznej numerologii. To wielokrotnie pojawiało się w trakcie peregrynacji talmudystów wraz z innymi intrygującymi liczbami ofiar, jak osiem milionów żydów, a nawet osiem miliardów.

  Lag B’omer koncentruje się na znacznie skromniejszym stosie mitycznych zwłok, na liczbie „24.000.”, liczbie, jaka została ukartowana tak samo, jak wymyślenie Miszny, pierwszej części tego, co miało pojawić się na świecie w postaci Talmudu, (praw i tradycji faryzeuszy popełnionych przez nich na piśmie).

  W związku z tym, jest również twardym rdzeniem czegoś, co miało stać się znane jako ortodoksyjny judaizm.

  Mam nadzieję, że będzie mi przebaczone, że ośmielam się wątpić w cyfrę 24.000. rabina Akiva. Nie sądzę, abym mógł znaleźć się we wrzątku gorętszym niż ten, w jakim już się znajduję (a Talmud dowodzi, że Jezus Chrystus gotuje się w innej, mniej zdrowotnej substancji), jeśli pozwolę sobie dodać „24.000.” do „Six Million”, jako dwóch świętych liczb ofiar, które nie potrafią wymusić mojej wiary w głębiach mej potwornie heretyckiej duszy.

  Nie ma krztyny faktycznych podstaw istnienia „24.000”, podobnie jak „the Six Million”, i nie ma niemal nikogo innego poza talmudystami, o naukowcach nie mówiąc, kto nawet choćby o niej słyszał. Jednak jej użyteczność dla rewizjonistycznej historii jest taka, że jej istnienie świadczy o wiecznie powtarzanym rekwizycie talmudycznej mentalności. „Nie zawracaj mi głowy faktami” – to talmudyczna postawa absolutnego zakłamania, idąca w parze z władczą psychologią ipse Dixit, jaka bezustannie przewija się przez Misznę, Gemarę, Midrasz, Miszne Tora, Szulchan Aruch, Miszna Berurah i całej reszcie halachicznej bredni, zgodnie z którą spadkobiercy faryzeuszy oszukują sami siebie przez całe stulecia. Ponieważ każda religia ma prawo do własnej opowieści (w znaczeniu Pierwszej Poprawki), kogóż by to obchodziło, czy jakaś grupka rabinów wierzy w te cyfry, czy nie, gdyby nie fakt, że te dzikie wyobrażenia są egzekwowane przez Departament Stanu USA, US Holocau$t Museum, prezydenta Obamę (i wszystkich prezydentów przed nim od czasów Reagana); mainstreamowe protestanckie i katolickie kościoły, i 99% wszystkich wykładowców uczelni wyższych i pracodawców korporacyjnych.

  W jakiś sposób w tym naszym XXI-wiecznym Elysium ateistów, w którym Kopernik, Darwin i Dawkins są opiekuńczymi bożkami scjentyzmu, wszyscy musimy wierzyć w to, co kabała i Talmud mówi nam, że mamy wierzyć. Nowy Testament? Czystej wody bajka. Zmartwychwstanie Chrystusa? Tandetne oszustwo. Ale tylko szatański kretyn może wyrażać skrupuły i zaprzeczać „The 24.000.” lub „The Six Million”.

  źródło: http://revisionistreview.blogspot.com/2013/04/before-six-million-there-were-24000.html

  autor: Michael Hoffman

  przygotował: Pluszowy Miś

  www.revisionisthistory.org
 • @kfakfa 13:21:29
  POLECAM!!! warte obejrzenia!!!
  Irańskie holo kreskówki..... http://wolna-polska.pl/wiadomosci/iranskie-holo-kreskowki-2013-04
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/267794_103845966377446_949344_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/262659_103845086377534_2461594_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/262039_103845069710869_6645741_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/263914_103845823044127_6432368_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/264114_103846096377433_7513686_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/268170_103965503032159_5912611_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270124_103846253044084_353699_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270444_103846486377394_6575529_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270974_103846033044106_7903732_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/269589_103846006377442_5756378_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/268194_103845899710786_2151833_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270474_103845856377457_3554903_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/264149_103846129710763_2791035_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/261944_103846309710745_1497325_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/269639_103846193044090_6936193_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270829_103845106377532_1963820_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/269814_103846569710719_5589907_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270819_103845783044131_3051607_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/268594_103846436377399_3429083_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/270779_103846546377388_2168260_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/267969_103845733044136_6788796_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/263519_103846349710741_6335512_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/264389_103846419710734_1369121_n.jpg http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2013/04/264349_103846513044058_4300625_n.jpg
 • @kfakfa 13:21:29
  Wywiad z greckim negatorem holocau$tu...... Skrócona i edytowana wersja wywiadu z greckim negatorem holokitu, Konstantinosem Plevrisem, pierwszym w historii negatorem holocau$tu, który był sądzony przez sąd i ten orzekł „Nie winny” – co oczywiście wywołało dużo gniewu i alarm wśród zorganizowanego żydostwa.

  Pełny wywiad można przeczytać w the Barnes Review pod tytułem Interview with a Gutsy Greek Patriot. (plik pdf: http://barnesreview.org/pdf/TBR2009-no5.pdf)

  Obrazki, podpisy i komentarze Lashy Darkmoon. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/04/a91.jpg LD: Grecki prawnik, nacjonalista i zdeklarowany antysemita, Konstaninos Plevris, autor The Jews: The Whole Truth, początkowo uznany za winnego podżegania do nienawiści rasowej wobec żydów w grudniu 2007 r., wyrok ten został w całości oparty na wymownych cytatach znajdujących się w ww. 1400-stronicowej książce.

  Zatem Plevris opisał Josepha Goebbelsa jako „jednego z najwybitniejszych umysłów tego wieku, filozofa mającego głębokie zrozumienie psychologii mas”. Nazwał Cyklon B „zwykłym gazem trującym używanym do odkażania obozów koncentracyjnych…szeroko nagłośniony przez propagandę jako gaz używany do zabijania żydów w specjalnych komorach gazowych, jakie nigdy nie zostały znalezione”. Wreszcie pochwała Plevris dla Adolfa Hitlera, nie została doceniona przez żydów, którzy traktują Hitlera jako najgorsze zło w historii, kogoś kto w pogardzie może tylko się równać samemu Jezusowi Chrystusowi, który oczywiście teraz gotuje się w gorących ekskrementach w piekle, według Talmudu. „Tragiczny przywódca III Rzeszy jest z pewnością najbardziej imponującą postacią przywódcy współczesnej ery”, mówi Plevris o Hitlerze, dodając ze smutkiem, „Mógł pozbyć się z Europy żydów, ale tego nie zrobił„.

  Inne skargi przeciwko Plevris polegały na tym, że przyłączył się do „mitu Protokołów Mędrców Syjonu„, że scharakteryzował żydowskich dzieci w obozach koncentracyjnych jako „bardzo grube i dobrze odżywione”, i że uważał żydów za „śmiertelnych wrogów oraz „podludzi”. (patrz tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Konstantinos_Plevris#Lawsuit_over_Jews:_The_Whole_Truth)

  Plevris odwołał się od orzeczenia sądu, a w dniu 27 marca 2009 r. Sąd Apelacyjny oddalił wszystkie zarzuty przeciwko niemu. Jego całkowite uwolnienie od zarzutów orzeczone przez najwybitniejsze umysły prawnicze greckiej jurysprudencji, wywołało niezwłoczne gniewne skargi płynące ze źródeł żydowskich, że doszło tutaj do „pomyłki sądowej”.

  Jednak nie było to łatwe do udowodnienia, podziw dla Adolfa Hitlera lub wątpliwości na temat holokau$tu, że mogą się one w jakikolwiek sposób równać z podżeganiem do przemocy wobec żydów; ani nie dało się udowodnić, że nie-kochanie żydów lub darzenie ich szacunkiem może samo w sobie stanowić przestępstwo.

  PETER PAPAHERAKLIS [TBR]: Jestem tutaj, w domu pana Konstantinosa Plevrisa, aby przeprowadzić z nim wywiad i dowiedzieć się czegoś na temat jego przekonań. W szczególności, czegoś o jego bardzo dużej i ważnej książce “The Jews: The Whole Truth”, która nie jest jeszcze dostępna w języku angielskim. Mr Plevris ma kilka uwag wstępnych … http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/04/a92.jpg KONSTANINOS PLEVRIS: Trzy lata temu, opublikowałem w Atenach moją książkę. (Podnosi książki i pokazuje do kamery) to 1400 stron. Ta książka jest pełna faktów, dowodów, odniesień do 270 autorów, pisarzy, innych książek i zdjęć oczywiście. Natychmiast po opublikowaniu mojej książki, Centralna Rada żydów w Grecji i Europejski Kongres żydów rozpoczęły kampanię przeciwko mnie. Udali się do premiera Grecji żądając publicznego potępienia mojej osoby. Poszli do Departamentu Sprawiedliwości, a po trzech latach walki prawniczej, to ja ostatecznie wygrałem w 100 procentach w Sądzie Najwyższym w Atenach. Sprawiedliwość zwyciężyła, sąd okazał się być niezależny, a nie pod żydowską kontrolą.

  TBR: Co sądzisz o żydowskiej hipotezie „holocau$tu”?

  PLEVRIS: nie wierzę w „holocau$t”. Oczywiście, wielu żydów zginęło podczas II wojny światowej, ale nie ma dowodów na to, że Niemcy planowali ich eksterminację.

  TBR: Rozumiemy, że teraz nie wierzysz w „holocau$t” z II wojny światowej. Ale czy wcześniej w to wierzyłeś?

  PLEVRIS: Nie, nigdy nie wierzyłem. To jest powodem, dlaczego zająłem się badaniem danych, które przedstawili oni na temat „holocau$tu”. W 1968 roku, ponad 40 lat temu opublikowałem książkę pod tytułem The Myth.

  Zgodnie z dowodami, które mamy, nie można było zabić 6.000.000 żydów – ponieważ we wszystkich krajach okupowanych przez Hitlera było tylko 4.200.000 żydów, według oficjalnych statystyk. Nawet jeśli on aresztowałby każdego z nich, wciąż nie mógłby dojść do 6000000.

  Ale Hitler nigdy nie planował zabić żydów. Chciał tylko, aby ich przetransportować na wyspę Madagaskar lub w jakieś inne miejsce.

  W każdym razie, prawie 3.300.000 żydów otrzymało pieniądze z Niemiec Zachodnich w przeszłości, ponieważ twierdzą, że zostali aresztowani i osadzeni w obozach koncentracyjnych. Wszystko to jest opisane szczegółowo w mojej książce.

  TBR: Czy byłeś kiedyś w Auschwitz lub podobnych miejscach?

  PLEVRIS: Oczywiście. Byłem w Dachau, Auschwitz, wszystkich z nich. Nie było komór gazowych w żadnym z nich.

  TBR: Czy jest to nielegalne w Grecji kwestionowanie teorii „holocau$tu”?

  PLEVRIS: Nie. Absolutnie nie. W Niemczech i Austrii, oni czują się winni wobec żydów, i tam to jest nielegalne. Nie tutaj. Tutaj mamy wolność słowa. Jesteś wolny po to, aby wyrazić swoje pomysły i podać swoją opinię.

  TBR: Czy to nie starożytni Grecy prawie wymyślili wolność słowa?

  PLEVRIS: Tak, oczywiście. Nie zapominaj, że tutaj wierzymy w dialog. Mówisz, daję moją odpowiedź, a potem dyskutujemy. Wiele razy wzywałem żydów, aby przyszli do mojego programu TV, i żeby mówili publicznie, wolny dialog, ale oni odmówili. Dlaczego? Bo wiedzą, że są nie w porządku i że to ja mam rację. I to nie tylko w sprawie „holocau$tu” z II wojny światowej. Większość mojej książki obejmuje tematykę zbrodni żydów popełnionych przeciw Grekom w całej historii.

  TBR: II WW to był straszny czas. Ilu Greków zginęło podczas wojny?

  PLEVRIS: Pół miliona; 520.000 dokładnie.

  TBR: Jakie inne holocausty przeżyli w swej historii Grecy?

  PLEVRIS: Mieliśmy w 1922 r. ludobójstwo w ​​Pont, na obszarze wokół Morza Czarnego. Dookoła Grecji są te oto państwa – Albania, Macedonia, Bułgaria, Turcja – i wszystkie te państwa zostały założone na terytorium Grecji. Uczynili z greckiej ludności niewolników. Tym samym, to my, Grecy, cierpieliśmy ludobójstwa. Prawdziwe ludobójstwa!

  I nikt nie dał nam za to żadnych pieniędzy!

  żydowski „holocau$t” jest dla mnie przedsiębiorstwem działającym dla zysku. Posiada określony cel ekonomiczny. żydzi zdobyli na nim pieniądze. Trzydzieści lat temu, pamiętam, było napisane, że 4 miliony żydów zginęło w Auschwitz. Później zmienili to na 1 milion. Ale żydzi zbierali pieniądze za 4 miliony.

  LD: Faktycznie, oficjalne dane dotyczące ofiar holokau$tu w Oświęcimiu zostały zrewidowane w dół, z 4.000.000 do 1.500.000 w 1989 roku. Zatem zostało to oficjalnie dopuszczone w tym momencie, że cyfrę 2,5 mln należało odjąć od cyfry 6 mln. Niewiarygodnie, lecz takie działanie odejmowania nigdy nie miało miejsca. Magiczne 6 mln pozostaje niezmienne. I tylko zwyczajne kwestionowanie jej jest czynem karanym pozbawieniem wolności w siedemnastu krajach : Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Francja, Niemcy, Węgry, izrahell, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja i Szwajcaria. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/04/a93.jpg TBR: Rzymski historyk Cassius Dion powiedział w II wieku naszej ery, że żydzi zabili 220.000 Greków z Cyreny i 240.000 na Cyprze. Co myślisz o tym?

  PLEVRIS: Tak, to nie tylko Cassius Dion o tym powiedział. Współcześni historycy mówią to samo, w tym Edward Gibbon w swoim dziele Zmierzch i upadek Cesarstwa Rzymskiego. To fakt. Może liczby są nieco przesadzone, ale jest to faktem.

  TBR: Jakie elementy mitu holocau$tu kwestionujesz?

  PLEVRIS: Przede wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek i użyć rozumu. Jeśli żydzi mówią prawdę, jeśli mają rację w tym, co mówią, to nie potrzebują chować się za parawanem prawnego karania tak zwanych „negatorów holokau$tu”. Jeśli masz rację w jakiejś sprawie, a ktoś zaprzecza, to można mu udowodnić, że jest w błędzie. Ale żydzi używają prawa karnego. To jest dla mnie nie do wiary. Mogę powiedzieć, że Rewolucja Amerykańska nigdy nie miała miejsca. Czy to znaczy, że powinienem być skazany za to? Że powinienem iść do więzienia, bo wyraziłem swoje zdanie?

  Gdyby żydzi mieli rację, to są również zobowiązani zaakceptować publiczny dialog. Ale oni odmawiają. Nie tylko nie wolno zaprzeczać, że „holokau$t” wydarzył się jako taki – ale nawet wątpić w niego jest przestępstwem! W Niemczech i Austrii nie wolno nawet wyrazić wątpliwości co do „holocau$tu”. Niestety, nie ma żadnego Deutschland. Zamiast tego jest „Judenland”. Jeśli pojedziesz do Niemiec, będziesz mógł zobaczyć zabytki i pomniki „holocau$tu” wszędzie.

  TBR: Czy są jakieś inne określone szczegóły, które stawiasz pod znakiem zapytania?

  PLEVRIS: Słuchaj, ja zawsze używam albo naukowych argumentów albo zdrowego rozsądku. Niemcy przyszli do Grecji w 1941 roku. Poszli do jakiegoś miasta w Grecji. Aresztowali jakichś żydów. Umieścili ich w wagonach. Wysłali ich gdzieś do Polski lub do Niemiec, gdzie był obóz koncentracyjny. Z jakiego powodu? żydzi mówią: „po to, żeby nas zabić”.

  Pytam wobec tego: Dlaczego nie zabili ich w Grecji?

  Czy jest to konieczne, aby zadawać sobie te wszystkie kłopoty organizowania obozów, pociągów, i tego wszystko? Więc to sprowadza się do zdrowego rozsądku.

  I te porównania faktów po prostu nie sumują się.

  TBR: Jak twoja najnowsza książka “The Jews: The Whole Truth” została przyjęta przez grecką publiczność?

  PLEVRIS: Teraz, po trzech latach, jest jej czwarte wznowienie.

  TBR: To jest rzeczywiście ogromna praca.

  PLEVRIS: Tak, to ostatecznie zamyka sprawę i nie zapomnij, że moje zwycięstwo w ​​greckim sądzie jest ostateczne. Nie ma już odwołania. Ponadto, jest to pierwszy w Europie przypadek, że żydzi przegrali sprawę.

  TBR: Co myślisz o sposobie, w jaki izrahellczycy traktują Palestyńczyków, Libańczyków i inne ludy na Bliskim Wschodzie, jak holokau$t wobec mieszkańców Gazy?

  PLEVRIS: Mam w mojej książce ponad 50 zdjęć, niewiarygodne zdjęcia żydów mordujących dzieci – i oni chcieli je zabić. Jeśli spojrzeć, cały dowód na to jest w książce. Oczywiście, jest to zbrodnia wojenna. Ale nie ma nowych Norymberg dla syjonistów, niestety.

  TBR: Naprawdę byłem wstrząśnięty fotografią w książce dwóch dzieci Palestyńskich rzucających kamienie w nadjeżdżający czołg. To zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów.

  PLEVRIS: Tak, dokładnie. I nie zapomina o tym, że to żydzi ukrzyżowali Jezusa, nikt nic niby o tym nie wie. Nikt ich nie wspomina…. Co wiemy na pewno o żydach: że byli niewolnikami: niewolnikami Asyryjczyków, niewolnikami Babilończyków, niewolnikami Persów, niewolnikami Greków, niewolnikami Rzymian, niewolnikami Bizancjum, niewolnikami Arabów, niewolnikami Turków, niewolnikami Niemców. A teraz mają państwo, nie dlatego, że są w stanie mieć państwo na własną rękę, ale dlatego, że Stany Zjednoczone pomogły im. To jest jasne. Jeżeli Stany Zjednoczone porzucą ich, będą niewolnikami kogoś innego!

  TBR: Zdajesz sobie sprawę z izrahellskich ataków na USS Liberty w 1967 roku i na Rachel Corrie oraz innych Amerykanów, a także europejskich i japońskich dziennikarzy? Czy możesz to skomentować?

  PLEVRIS: Tak. Co do USS Liberty, mam rozdział w książce, ponieważ żydzi nie żywią jakiejkolwiek wdzięczności za pomoc amerykańską. Jest wielu żydów skazanych za szpiegowanie przeciwko Stanom Zjednoczonym. Uważam, że żydzi, a kiedy mówię „żydzi” nie mam na myśli WSZYSTKICH żydów, bo jest też niewielu dobrych żydów, a zatem mam na myśli syjonistów: żydowskich syjonistów. Więc, jeśli jest żyd, który nie wierzy w Talmud, oczywiście nie mam z nim problemu. Ale ja osobiście nie znam żyda, który nie wierzy w Talmud, i który nie wierzy w wybrany lud.

  W czasie procesu powiedziałem przed sądem: „Ci ludzie twierdzą, że są narodem wybranym przez Boga, a mają czelność oskarżać mnie o bycie rasistą! Jak można być rasistą, skoro to oni twierdzą, że oni, żydzi, zostali wybrani przez Boga?”

  W każdym razie, kiedy mówię cokolwiek, zawsze staram się to udowodnić. Z tego powodu uważam, żę rozwiązanie wszystkich tych spraw dotyczących żydów jest tylko jedno: Publiczny dialog. Wszystko w otwartym dialogu, wszystko w świetle. Wszystko jasne, to popatrzmy na to i porozmawiajmy. żydzi nie chcą. W związku z tym podejrzewam, że coś jest nie tak. Ponieważ nie chcą wolnego dialogu … Nie chcą!

  TBR: Najwyraźniej żydzi twierdzili, że zostali w jakiś sposób zniesławieni przez twoją książkę. Czy to prawda?  PLEVRIS: przewodniczący [sądu] był przeciwko mnie. Po procesie skazany zostałem na wyrok w zawieszeniu 14 miesięcy więzienia. Po tym, ponieważ sędzia działał całkowicie nielegalnie, zrobiłem kontratak przeciwko niemu – a teraz został wyrzucony z departamentu sprawiedliwości! Złożyłem odwołanie do w wyższej instancji w składzie pięciu sędziów i prokuratora. Pięciu sędziów jednogłośnie orzekło, że nie jestem winny!

  Nigdzie w mojej książce nie mówię: „Zrób coś nielegalnego! Atakuj żydów!” Nigdy! Mówiłem tylko prawdę i dowiodłem, że mówiłem prawdę. A jeśli żydzi są w stanie wejść w polemikę z moją książkę i udowodnić, że się mylę, to niech oni to zrobią. Ale oni nie są w stanie tego udowodnić. Oni nie mogą tego udowodnić. Bo to jest prawda, co mówię. Więc poszli ścieżką postępowania sądowego. I przegrali – całkowicie i definitywnie!

  TBR: A jaka była rola Ms Andrei Gilbert, szefowej the Central Board of Jewish –

  PLEVRIS: Proszę! . . . Nie życzę sobie zmieniać tematu naszej dyskusji i schodzić na wątek o lesbijkach! Kobieta, która nie szanuje własnej natury, najprawdopodobniej nie ma żadnego szacunku dla prawdy! Jest ona nie tylko lesbijką, ona jest także prezesem Federacji Lesbijek.

  LD: dodatkową czarną etykietą Plevrisa jest to, że jest on bezwstydnym „homofobem„.

  TBR: Więc co to jest ta Central Jewish Council of Greece (Centralna Rada żydowska Grecji)?

  PLEVRIS: Rada żydowska zwróciła się przeciwko mnie. Oni powiedzieli: „Kiedy Plevris opublikował tę książkę. . . . po jego opublikowaniu. . . . ktoś poszedł w mieście Patras i zbezcześcił cmentarz żydowski przez wymalowanie swastyk na żydowskich grobach”.

  Zapytałem „Czy sprawca został aresztowany?” Tak, został aresztowany, i okazało się, że był to syn rabina!

  TBR: Więc to było w wiadomościach, że to on był sprawcą?

  PLEVRIS: Absolutnie. Był prowokatorem!  TBR: Zatem nie sankcjonowałeś ani nie namawiałeś nikogo do aktów przemocy wobec żydów? Ani nie usprawiedliwiałaś podobnych praktyk, jakie mogły się dziać w przeszłości?

  PLEVRIS: Nie zgadzam się z przemocą. Gdy masz 100 procentową prawdę po swojej stronie, nie potrzebujesz przemocy. Zresztą, co za przemoc? żydzi oskarżają nas o przemoc? Oni sami są pierwszymi nauczycielami przemocy! Spójrz na to, co dzieje się w Palestynie! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/04/a94.jpg „Najlepszy spośród pogan zasługuje na śmierć„

  - Rabbi ben Yohai w Talmudzie, cytowane również w the Jewish Encyclopaedia.

  TBR: Wydaje się, że twoi wrogowie byli bardzo selektywni w wyborze cytatów z twoich prac. Na przykład, uważam że twoja najsłynniejsza książka zawiera obszerne cytaty z Talmudu. A także ogromny zestaw historycznych dowodów żydowskiej antychrześcijańskiej nienawiści. O tych sprawach nie powiedzieli oni jednak ani słowa. Czy możesz to skomentować?

  PLEVRIS: żydzi boją się jakiegokolwiek dialogu publicznego. Wspomniałem o tym wcześniej.

  TBR: Jak widzisz przyszłość polityczną Grecji?

  PLEVRIS: przyszłość Grecji jest bardzo trudna, ponieważ mamy wiele problemów. Dwa miliony imigrantów dostało się do Grecji: z Albanii, z Pakistanu, z Afryki, zewsząd. Przybyli do Grecji, i mamy duży problem. Zmienili skład narodowościowy naszego kraju.

  TBR: Jaka ​​jest ludność Grecji obecnie?

  PLEVRIS: Jest nas 11 milionów, a prawie 20% to obcokrajowcy. Nie chcemy ich. Nie akceptujemy ich. Mają wrócić do swoich krajów. Ale partie polityczne grają w grę parlamentaryzmu i praw człowieka. Prawa człowieka są dla innych, nie dla Greków. W Grecji jest rasizm cudzoziemców przeciwko rodzimej ludności greckiej.  TBR: Rozumiem, że pisałeś o „holocau$cie” w 1968 roku. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej o tej książce?

  PLEVRIS: Tytuł książki, jak już wspomniałem, brzmi The Myth. Przedstawia ona dowody i relacje na to, że to, co żydzi twierdzą o holokau$cie nigdy nie miało miejsca.

  TBR: A zatem w czasie, gdy napisałeś tę książkę w 1968 roku, byłeś jednym z pionierów w tej dziedzinie na całym świecie?

  PLEVRIS: Tak, to prawda. Oczywiście, żydzi od razu zaczęli się skarżyć. Ale ja nie dbam o to. Byłem wtedy bardzo silny. Byłem wówczas sekretarzem generalnym Ministerstwa Bezpieczeństwa Narodowego i w ogóle nie zwracałem na nich uwagi. Miałem zaledwie 28 lat. Kiedy masz 28 lat, nie boisz się nikogo!

  TBR: Czy twoje rewizjonistyczne książki zostały przetłumaczone na inne języki, a masz zamiar je przetłumaczyć na język angielski?

  PLEVRIS: Nie, tylko The Myth została przetłumaczona na język niemiecki i arabski. Chcę przetłumaczyć inne moje prace na język angielski, ale codzienna praca nie dała mi na to do tej pory szansy.

  TBR: Jak książka “The Jews: The Whole Truth” została odebrana przez publiczność?

  PLEVRIS: Myślę, że około 20.000 do 30.000 egzemplarzy zostało sprzedanych.

  TBR: Czy coś chciałbyś powiedzieć naszej publiczności, która jest głównie amerykańska?

  PLEVRIS: Tak. Oczywiście należymy do różnych narodów, ale większość z nas to biali ludzie. Ale biała, czerwona, żółta lub czarna, nasza własna rasa jest pierwszą rzeczą, którą musimy zachować w stanie nienaruszonym. żydzi chcą wszystkich nie-żydów wymieszać ze sobą w coś na kształt „uniwersalnego goja”. Nie jestem rasistą w złym tego słowa znaczeniu, ale to nie jest mój wybór lub wybór dowolnego śmiertelnika na planecie, że ​​mamy ludzi czarnych głównie w Afryce, żółtych głównie w Azji, a białych gównie w Europie i Ameryce Północnej. Jest to raczej naturalny porządek rzeczy, że rasy są geograficznie podzielone. Tak więc pierwszą rzeczą, którą trzeba chronić, dla wszystkich nie-żydów, jest nasza własna rasa: nasze prawo bycia białym, żółtym, czarnym lub jakąkolwiek inną rasą powstałą naturalnie.

  TBR: Pan Plevris, dziękuję za poświęcony czas.  Źródło: http://www.darkmoon.me/2013/nterview-with-a-greek-holocaust-denier/

  Przygotował: Pluszowy Miś. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/04/a7.png
 • @kfakfa 14:14:34
  Żyd Szewach, Szurmiej i ich nacrabin powiedział, że jest ich już u nas ok. 6 mln!!! Cichcem sprowadzają dalej z Izraela, to dla nich buduje się te strzeżone osiedla, nie dla nas Polaków.
 • A....
  Trzysta tysięcy dzieci w Polsce nie dojada, bo ich rodziców nie stać, by "zapewnić im przynajmniej w co drugi dzień posiłek z mięsa, drobiu, ryby lub odpowiednika wegetariańskiego" - wynika z publikacji GUS, którą cytuje"Rzeczpospolita".

  Dane zawarte w opracowaniu "Warunki życia rodzin w Polsce" są zatrważające - czytamy w gazecie. M.in. 450 tys.dziecinie ma wszystkich podręczników, bo rodziców nie stać na ich zakup. Z powodu biedy 530 tys. dzieci nie chodzi do specjalistów, a blisko 600 tys. do dentysty.

  Ogółem na 8,9 mln dzieci w wieku 0-24 lata "na utrzymaniu" w niedostatku lub biedzie żyje 1,4 mln.

  Liczba dzieci żyjących w biedzie W KRAJACH WYSOKOROZWINIĘTYCH, tzw. DEMOKRATYCZNYCH zwiększyła się w ostatnich latach i wynosi obecnie ok. 76,5 mln. Wzrasta też liczba młodych ludzi, którzy nie uczą się i nie pracują - informuje UNICEF w swoim najnowszym raporcie. W Polsce zagrożonych ubóstwem jest prawie 6,5 mln obywateli, a w skrajnym ubóstwie (poniżej poziomu minimum egzystencji) żyje 2,8 mln.

  Dane za GUS, Eurostat, Numbeo. Wartości ustawowego progu podatkowego obowiązują na dzień 29.10.2014 r. Dane dotyczące wysokości dochodów netto pochodzą z 2013 r. Przeliczenie waluty euro na złotówki nastąpiło po kursie z dnia 19 lutego 2015 r.
 • @Kula Lis 62 11:11:46
  Próbka z przed kilku lat :

  cweloholokaust w wykonaniu MSZ Zdracika Jabkowitej


  http://www.fakt.pl/-j-ny-cweloholokaust-szok-msz-drukowal-te-swinstwa-,artykuly,96788,1,1,1.html


  http://www.polonia.net/content/ch-k-i-cweloholokaust-tak-polskie-msz-zamierzalo-promowac-chopina
 • @kfakfa 13:21:29
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/02/10354887_422932731192077_5290164037477790677_n.jpg
 • @Netwalker 13:55:36
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/04/nowosadeckie-na-wybory.jpg?w=620&h=349 Przepraszam czy to Polacy nie emigrują. Bhuaaaa bhuaaaaaaa haaaaaaaaa
  haaa I to z własnego kraju.ALE WSTYD.
 • @kfakfa 13:21:29
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/04/silni-zwarci-gotowi.jpg?w=673&h=320
 • @kfakfa
  Nie wiem czy wiecie, ale Ukrainiec(uchodźca) w Polsce dostaje za darmo mieszkanie+opłacony czynsz i rachunki na 5 lat. W tym czasie ma tzw "kieszonkowe" 1500 PLN miesięcznie na zaaklimatyzowanie się.
  Do tego dochodzą darmowe lekcje języka polskiego, darmowa edukacja(szkolenie zawodowe za które UP płaci 1432 PLN do ręki),
  zwrot kosztów podróży na Ukrainę aby odwiedzić rodzinę lub załatwić sprawy urzędowe(do tysiąca euro rocznie), darmową opiekę medyczną(nawet w PUP nie musi się rejestrować). A pracujący Polak co dostaje?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930