Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) cz.2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy, strzeżcie się mowy nienawiści i myślo-zbrodni. W III żydo-RP to najcięższe przewinienia i będą ścigane przez sądy.

zydzi_lapanka

 

Odrażająca myślo-zbrodnia Andrzeja Pochylskiego w Białymstoku

 

Z pewnością PT Czytelnicy zetknęli się już z tym terminem. Przypomnę, że „mową nienawiści” nazywane jest używanie języka mówionego, pisanego w celu znieważenia, pomówienia, wywołania nienawiści wobec osoby, grupy osób lub narodu. Ściganiem tego przestępstwa zajmują się m.in. organizacje walczące o Prawa Człowieka, takie jak Amnesty International, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, czy żydowska Liga Przeciwko Zniesławieniu, w skrócie ADL, i wiele podobnych organizacji. W krajach Zachodu posługiwanie się „mową nienawiści” skutkuje różnymi sankcjami do prawnych włącznie. Bywa i tak, że prezentacja poglądu zgodnego z obiektywną prawdą może być uznana za mowę nienawiści, ponieważ uraża osobę, grupę, czy naród. Zastanówmy się zatem, co na pewno jest mową nienawiści, a co nią nie jest i kto ostatecznie decyduje o tym, że wyrażane przez nas poglądy, opinie, kwalifikowane są jako „mowa nienawiści” i wykluczone z publicznej debaty?

Kto zabije Benedykta XVI?” – taki tytuł obiegł całą prasę zachodniego świata w 2006r. przed wizyta papieża w Turcji. Zważywszy na fakt, że mieszkańcy Zachodu to w znakomitej większości chrześcijanie, taki tytuł prasowej publikacji na temat papieża winien skłaniać do refleksji i postawienia sobie pytania, w czyich rękach znajdują się media zachodniego świata, świata chrześcijańskiego?

W każdym razie tytuł, „Kto zabije Benedykta XVI?” „mową nienawiści” nie jest, ponieważ nigdzie, ani w mediach, ani w sądach, nikt takiego zarzutu nie sformułował, nie postawił.

01-Cala-Polska-bieje-dzieciMInny przykład: gazeta o największym w Polsce nakładzie, która jest wyznacznikiem głównych trendów politycznego myślenia dla niemal wszystkich liczących się mediów w naszym kraju, a więc opiniotwórcza, chodzi o Gazetę Wyborczą Michnika, kilka lat temu opatrzyła swój dodatek wielkim tytułem: „Cała Polska bije dzieci” oraz wielkim zdjęciem zmaltretowanej dziewczynki. Czy była to „mowa nienawiści”? Także nie, ponieważ w żadnych mediach, nikt z Polaków takiego zarzutu nie postawił.

Tu zasadne byłoby pytanie, czy Polak wskazujący na stosowanie wobec Polski i Polaków „mowy nienawiści” byłby do tych mediów w ogóle dopuszczony? Zwłaszcza w sytuacji, gdy obwiniają one Polaków o udział w holokauście Żydów, zarzucają Polakom antysemityzm i, co może zabrzmieć kuriozalnie, zarzucają „antysemityzm bez Żydów”. Tak bez Żydów -, ponieważ wg oficjalnego stanowisko władz III żydo-RP Żydów w Polsce mieszka, co najwyżej 30 tys. Uznając takie stanowisko władz za wiarygodne wydaje się, że logiczne byłoby odrzucenie zarzutu o „mowę nienawiści” wobec Żydów jako bezzasadne. No, bo skoro stanowią zaledwie 0,07%ludności Polski, to chyba nie ma o czym mówić. Od razu pojawia się kolejna wątpliwość: komu mamy oddać te 65 mld $ USA, które chcą od nas wyłudzić Żydzi z WJC, skoro prawie wszyscy Żydzi zginęli w holokauście? Więc, albo uzasadnione jest posądzenie Żydów o oszustwo i złodziejstwo i nie jest to mowa nienawiści, albo Żydów w Polsce mieszka znacznie więcej i wtedy tym bardziej nie może być mowy o takim zarzucie wobec Polaków, ponieważ nikt nie może nam odebrać prawa do obrony naszej własności i narodowych interesów.

Znany części PT Czytelnikom red. E.Maciejczyk, który jest także amerykańskim filmowym dokumentalistą, złożył w 2008r. do polskiej prokuratury i do IPN udokumentowane zawiadomienie o popełnionych przez J.Beramana zbrodniach na terenie Otwocka w latach 1953-56. J.Berman z ramienia KC PZPR nadzorował prace UB. W Otwocku, wokół jego rezydencji znajdują się szkielety ok. 400 zamordowanych przez niego kobiet, a w pobliskim lesie dodatkowo 600 szkieletów zamordowanych Polaków. IPN i prokurator I.Bochdziewicz z Białegostoku postanawiają ścigać red. E.Maciejczyka za antysemityzm – to poważniejszy zarzut od „mowy nienawiści”, ale z tej samej kategorii przestępstw. W czasach Bermana taki zarzut był równoznaczny z wyrokiem śmierci.

Jako ciekawostkę dodam, że w 1983r. J.Bermana odznaczono medalem KRN. Odznaczyła go ta sama żydo-władza, która w 1980r. obaliła rządy E.Gierka, a w latach 1989/90 wprowadziła Polskę do zachodniego – nomen omen – obozu.

Jakieś dwa, może trzy lata temu, wielki przyjaciel Polski, uratowany przez Polaków z holokaustu, były ambasador Izraela w Polsce, pan Szewach Weis, w publicznej polskiej telewizji (jak kto woli tel-avizji – też dobrze), dał nam znakomitą dialektyczną wykładnię komunistycznych zbrodni żydowskich. Otóż, stwierdził on jednoznacznie, że jeśli Żyd był komunistą i jako komunista dopuścił się zbrodni, to ten komunista automatycznie przestaje być Żydem i nie należy o nim już więcej mówić Żyd. Mój Boże, jakież to proste, a my tyle lat tkwiliśmy jak nie w antysemityzmie, to w „mowie nienawiści”. Otrzymaliśmy, zatem prosty i niemal matematycznie precyzyjny szablon, dzięki któremu uzyskujemy niezachwianą pewność, że jeżeli mamy do czynienia z komunistycznymi zbrodniami – w latach 1944-56 wymordowano od 300 tys. do 600 tys. Polaków, to z całą pewnością nie możemy ich przypisać żadnemu Żydowi.

Gdyby tę szlachetną wykładnię znał red. E.Maciejczyk z pewnością nie popełniłby gafy z zawiadamianiem prokuratury RP o żydowskich zbrodniach na polskim narodzie.

Mam wrażenie, że podobną dialektykę stosuje się już także względem „mowy nienawiści”.

Dariusz Kosiur

*                   *                  *

 

Bez nienawiści: Konferencja „Mowa nienawiści w Polsce 2014″

 

 

 

Białystok: sukcesy żydo-reżimowych służb w ściganiu „mowy nienawiści”

 

W białostockim sądzie zapadła dość kontrowersyjna decyzja. Sąd Apelacyjny podtrzymał w mocy wyrok na Andrzeja Pochylskiego za tzw „mowę nienawiści. Jak wykazał w trakcie apelacji sam oskarżony, stronniczość sądu, manipulowanie dowodami i zeznaniami świadków przez prokuratora oraz bierne zachowanie adwokata nadanego z urzędu miały na celu skazanie go, bo taka decyzja zapadła na górze. Prawdopodobnie Minister Sienkiewicz zarzucił prokuratorom białostockim zbyt małą wykrywalność „antysemickich występków”.
Trafiło na A. Pochylskiego. Jak to się mówi – chłop się nawinął (w czasach żydo-bolszewii 1944-56 też obowiązywało hasło prokuratorskie – „Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie”), a że nie było mocnych dowodów to sąd posłużył się science fiction rodem z filmu „Raport mniejszości” i założył, iż skoro Pochylski w ulotce pisał o żydach to pomimo, że jawnego nawoływania do nienawiści nie było, to jednak Pochylski ma język i mógł go użyć, a i ma rozum to i mógł brzydko o żydach myśleć. Czyli w trakcie procesu okazało się, że sędziowie i prokurator siedzą w głowie Pochylskiego jak w filmie Sci-Fi.
Skazano go na zasadzie – masz możliwość (w tym przypadku usta i rozum) to jesteś przestępcą.

Strzeżcie się faceci oglądający za panienkami, bo przecież macie w rozporku możliwości i lada dzień białostocka prokuratura ruszy z kampanią oskarżeń w stylu Sci-Fi za przyszłe gwałty, no bo skoro narzędzia macie, a wasze myśli sąd przewidzi, to na wiosnę większość mężczyzn w Białymstoku posadzą :(

Zapotrzebowanie na skazanie kogokolwiek w Białymstoku było ogromne, bo nagonka niejakiego Rafała Gawła na sądy i ilość donosów jakie złożył musiała zakończyć się wykazaniem w/w wymienionego (bo brał na to ogromne pieniądze) i skazaniem kogoś przykładnie. Przecież tyle denuncjacji nie mogło bezowocnie pójść na marne. Gaweł jak jego idol- Pawlik Morozow, starał się jak mógł, a owoców nie było więc gdy doszukał się sprawy Andrzeja Pochylskiego i wykrył że prokurator umorzył śledztwo złożył doniesienie na „głupiego” prokuratora i zażądał by  ponownie przyjrzał się sprawie „mądry” prokurator i takim sposobem znaleziono i prokuratora który oskarżył i sąd który skazał pomimo wielu nieprawidłowości w procesie.

UWAGA! Za rozdawanie edukacyjnej ulotki pod szkołą możesz siedzieć, ale za deprawację dzieci i młodzieży wewnątrz szkoły poprzez szerzenie homoseksualizmu, genderyzmu, kazirodztwa i innych dewiacji, „wadza” poklepie po ramieniu wystarczy żebyś zdobył jakiś tytuł naukowy jak np Jan Hartman i możesz wmawiać młodzieży wszelkie bzdury, możesz im robić wodę z mózgu, ale jesteś „autorytetem” to nic ci nie zarzucą. Andrzej Pochylski nie jest autorytetem i nie jest żydem więc ma siedzieć cicho!

za: //niezaleznemediapodlasia.pl/proces-polityczny-winny-czy-nie-skazac-trzeba/

 

Komentarz Andrzeja Pochylskiego do wyroku za „mowę nienawiści”

 

 

 

Rozprawa apelacyjna Andrzeja Pochylskiego za „mowę nienawiści”

 


KOMENTARZE

 • Wszyscy!!!!
  Nie wiem czy wiecie, ale Ukrainiec(uchodźca) w Polsce dostaje za darmo mieszkanie+opłacony czynsz i rachunki na 5 lat. W tym czasie ma tzw "kieszonkowe" 1500 PLN miesięcznie na zaaklimatyzowanie się.
  Do tego dochodzą darmowe lekcje języka polskiego, darmowa edukacja(szkolenie zawodowe za które UP płaci 1432 PLN do ręki),
  zwrot kosztów podróży na Ukrainę aby odwiedzić rodzinę lub załatwić sprawy urzędowe(do tysiąca euro rocznie), darmową opiekę medyczną(nawet w PUP nie musi się rejestrować). A pracujący Polak co dostaje?
 • @Kula Lis 62 17:52:29
  http://www101.patrz.pl/u/f/29/60/37/296037.jpeg
 • @Kula Lis 62 17:52:29
  To trzeba nagłaśniać. Warto byłoby jednocześnie wskazać źródło informacji.
 • @kfakfa 18:19:52
  Super
 • @Kula Lis 62 17:52:29
  jedno wielkie skurwielstwo!!!!
 • @Kula Lis 62 17:52:29
  To jakiś skandal. Ma Pan źródło tych informacji. Tym można wywołać zamieszki. Wystarczy rozdać broszurkę na ten temat przed PUP i pomocą społeczną i mamy sytuację zapalną.
 • @Max von Stirlitz 21:29:28
  Ma się dobrze, ma swego bloga, jestem z nim w kontakcie. A co do źródła to jest to przeciek z Min. Pracy od pewnej pracującej w tam osoby z Warszawy. Chodzi o uchodźców, tych sprowadzonych, nie dla wszystkich przybyszów z upainy. W Warszawie to już jest to tajemnica poliszynela. Dotyczy to także żydów sprowadzanych z Izraela i lokowanych w tych nowych osiedlach / gettach. Więcej podać nie mogę.
 • @Max von Stirlitz 21:29:28
  Szeregowi pracownicy w ministerstwie Polacy zarabiają grosze w porównaniu z kosztami życia w Warszawie, ich to lezienie w dupę ukropom drażni, wkurwia, że dla Polaków nie ma a dla upaińców pieniądze są.
 • @Max von Stirlitz 21:29:28
  Wiesz, Ciocia mojej Małżonki, obecnie wdowa, warszawianka przepracowała jako kadrowa w FSO 40 lat i ma 950 zł emerytury!!! no i jak za to w Warszawie wyżyć? Pomaga jej syn z Kanady.
 • @Kula Lis 62 09:24:13
  "Chodzi o uchodźców, tych sprowadzonych, nie dla wszystkich przybyszów z upainy. W Warszawie to już jest to tajemnica poliszynela. Dotyczy to także żydów sprowadzanych z Izraela i lokowanych w tych nowych osiedlach / gettach."

  Jeśli ktokolwiek miał jeszcze jakieś wątpliwości, że Polska jest pod okupacją, to ma świetną okazję, aby się ich kompletnie wyzbyć.

  To woła o pomstę do nieba. Polacy, także ci, którzy całe życie przepracowali w PRL-u, są wyrzucani na bruk i przymierają głodem, podczas gdy przed żydostwem jest rozwijany czerwony dywan. Polacy z terenów wojennych nie mogą się dostać do Polski, miliony emigrantów rozrzuconych po całym świecie. Szkoda gadać.
 • @Lotna 10:22:18
  Oto wolność słowa, wypowiedzi, etc... w Jewropie: Agencja Praw Podstawowych sugeruje, iż w związku z narastaniem antysemityzmu państwa członkowskie UE powinny „rozszerzyć podstawę prawną do ścigania przestępstw z nienawiści i przestępstw popełnionych z pobudek antysemickich w Internecie”. Proponuje się nawet powołanie „wyspecjalizowanych jednostek policji, które będą monitorować, a także ścigać przestępstwa z nienawiści w sieci” i postuluje się „wprowadzenie środków w celu zachęcenia użytkowników do zgłaszania na policję wszelkich antysemickich treści”.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930