Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Syjoniści III RP nakręcają spiralę nienawiści do Rosji !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastanawiające jest milczenie zwalczających mowę nienawiści organizacji oraz białostockiej prokuratury, które dniem i nocą tropią te odrażające zbrodnie.

putin_i_klub_nocne_wilki

 

Skąd ta histeria? Czyżby Nocne Wilki zagrażały stabilności żydo-reżimu IIIRP? – A może jednak -? Jeśli tak, to dobrze.

(Na zdjęciu W.Putin i Aleksander Załdostanow, szef Nocnych Wilków)

 

 

 Nocne Wilki przejadą przez Polskę na przełomie kwietnia i maja, potem jadą na Słowację, do Czech, Austrii i na koniec do Berlina. Rosjanie wybierają się w rajd po środkowej Europie w 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej.
Żydowska gadzinówka Michnika donosi, że na Facebooku 9 tys. Polaków nie chce, by proputinowskie Nocne Wilki przejechały na motorach przez Polskę, że część Nocnych Wilków bierze udział w agresji Rosji na wschodnią Ukrainę. „Jeśli polskie władze nie zatrzymają przejazdu putinowskiej hołoty, Polacy będą musieli zrobić to na własną rękę” – piszą. „Zablokować im przejazd przez Polskę! Ci przestępcy nie mają prawa przekroczyć polskiej granicy!” – nawołują twórcy grupy „NIE dla przejazdu bandytów z Rosji„.

pawel-kowal-piotr-legutko-dobroslaw-rodziewicz-miedzy-majdanem-a-smolenskiem-cover-okladka

 

W TVN24, znana syjonistyczna kreatura, niejaki P.Kowal, powiedział wczoraj:
Polska powinna jasno pokazać, że widzi rosyjskie intencje. Mam nadzieję, że w MSZ siedzi ekipa prawników i zastanawia się, jak utrzeć nosa Nocnym Wilkom i stworzyć szlaban prawny, który nie zostanie dla nich podniesiony”.

 

 

 

 

 

384686807

 Inny syjonista, autor petycji, Piotr Hlebowicz ze stowarzyszenia Solidarność Walcząca pisze:
Jeśli straż graniczna RP wpuści do Polski paręset agresywnych rosyjskich szowinistów, należy liczyć się z możliwością potencjalnych prowokacji, które Moskwa wykorzysta przeciwko nam. Dlatego żądamy kategorycznego zakazu wydania polskich wiz oraz wjazdu na terytorium RP obywatela RF Aleksandra Załdostanowa i jego podkomendnych„.

  

Rosjanin, Aleksander Załdostanow, szef Nocnych Wilków, w jednym z wywiadów odpowiedział na żydowską histerię IIIRP: „Nie zmienimy trasy mimo protestów Polaków. Trzeba pamiętać, że byli Polacy, którzy walczyli, którzy doszli z Armią Czerwoną do Berlina. Ale byli i Polacy, którzy zostali policjantami i nadzorcami w gettach. Możliwe, że ich potomkom nie podoba się nasz pomysł.” Oczywiście A. Załdostanow zna historię i dobrze wie, że tymi policjantami i nadzorcami byli w gettach Żydzi, czyli Polacy żydowskiego pochodzenia.

Na szczęście na Facebooku oprócz syjonistycznej hołoty są także myślący Polacy, stąd grupa „Tak dla przejazdu Nocnych Wilków przez Polskę„. Polscy motocykliści, którzy co roku odwiedzają Charków, Katyń i Miednoje w ramach Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego napisali m.in.: „Czy zdajecie sobie sprawę, że w przypadku prób blokowania przejazdu reakcja Rosjan będzie współmierna i nie będziemy mogli upamiętniać ofiar Katynia i Smoleńska? Ale to pewnie znowu będzie wina Rosji, bo my jesteśmy krystaliczni. (…) przywitamy Nocne Wilki w Brześciu.

Zastanawiające jest milczenie zwalczających mowę nienawiści organizacji oraz białostockiej prokuratury, które dniem i nocą tropią te odrażające zbrodnie. A rozumując logicznie nasuwa się jedyny możliwy wniosek:
mowę nienawiści (myślo-zbrodnię już także – patrz: Andrzej Pochylski) zwalczają wyłącznie organizacje żydowskie walczące z prawdą o syjonizmie, więc nie będą ścigać własnego szowinizmu.

Zatem i powyższy tekst traktujący o wzniecaniu przez syjonistów nienawiści do Rosji i Rosjan mogą uznać za mowę nienawiści w stosunku do nich samych, czyli do Żydów.

Jest jak w znanym powiedzeniu „Kali ukraść krowę – to dobrze”, tylko jemu wolno, w końcu co naród wybrany, to wybrany.
___________________________

 

Premier reżimowego żydo-rządu E.Kopacz: Zapowiedź rajdu "Nocnych Wilków" to szczególna prowokacja

Czytaj więcej na //fakty.interia.pl/polska/news-kopacz-zapowiedz-rajdu-nocnych-wilkow-to-szczegolna-prowokac,nId,1716755#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 ___________________________

z1571080CZ syjonistyczną histerią koresponduje temat, który w gadzinówce Michnika podniósł red. Janusz Rolicki. Nie wiem tylko, czy to kwestia podeszłego wieku i trudności z logicznym myśleniem, czy jednak kwestia charakteru redaktora, że wtopił się harmonijnie w chór żydo-reżimowych syjonistów – ? J.Rolicki napisał:

Putin zrewitalizował demony wojny. Dzisiejsza Europa znowu jest niestabilna. Pomimo, że należymy do NATO i Unii, to w razie ataku potężnej armii ze Wschodu nasze państwo, tak jak w 1939 roku, zostałoby zajęte, zanim ruszyliby z pomocą sojusznicy. Czy zapomnieliśmy, jak Francja i Anglia nie chciały umierać za Gdańsk?
Warunkiem niepodległości Polski jest jej własna siła. Stąd zgodnie z zasadą, że niepodległość nie zna ceny, musimy na armię przeznaczać więcej niż sąsiedzi z NATO i Unii. Polska od roku jest państwem frontowym.” (//wyborcza.pl/1,75968,17748543,Niepodleglosc_nie_zna_ceny.html)

10154311_898410483514208_3299965918217525822_n_j

 

Przecież właśnie w takiej roli ustawiła Polskę polityka żydo-reżimu III Żydo-RP realizującego wytyczne mocodawców z Waszyngtonu, panie redaktorze. Najpierw żydo-reżim zniszczył niemal cały przemysł, rozmontował armię, która obecnie składa się z batalionów ekspedycyjnych do zabezpieczania interesów Międzynarodowego Żyda, a teraz chce Polaków zapędzić do wojny z Rosją.

 

 

 

 

 
Dariusz Kosiur

 

PS

Rozmowa z panem Wiktorem Węgrzynem(2012r.), inicjatorem " Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego" - rozmawiał Andrzej Skorski ze Stowarzyszenia WPS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Co do wynurzeń Janusza Rolickiego
  Rolicki to opcja proniemiecka. Śpiewa tak jak mu medialny bonzo z Berlina każe. Pisze dla tabloidu Fakt. Przypominam powojenne kredo właściciela tego dziennika Axel Springer SE -

  "Przez długi czas dziennikarze pracujący w gazetach Springera musieli podpisywać dokument, w którym zobowiązywali się do przestrzegania trzech zasad, mianowicie że:
  - będą działać na rzecz pojednania niemiecko-żydowskiego
  - będą wspierać gospodarkę wolnorynkową
  - będą działać na rzecz ponownego zjednoczenia Niemiec"
 • nie ma co się denerwować
  skoro mongolsko-chazarska ajwajoza dostaje szału ,to znaczy ,że JEST DOBRZE.
  Spokojnie zaparzam w expresie kolejna kawę i czekam na kolejny ajwaj-sraj-giewałt.
 • @partyzant 14:09:33
  Też widzę, że to idzie w tym kierunku. Jedynym pewnym gwarantem obecnych granic Polski jest Rosja, dlatego wrogowie naszego kraju zrobią wszytko żeby nas skłócić.
 • Stowarzyszenie WPS - czy ta ptica umie latać?
  Może te Nocne Wilki oprócz Harley-Davidsonów mają jaja w przeciwieństwie do naszych "krystalicznych" i da się zorganizować ich przejazd w biały dzień ulicą Czerską? Może ci Syjoniści III RP puścili by pare bąków ze strachu zanim pobiegną z tym do swoich luksusowych sraczy?!
  Jest nadzieja?
 • @partyzant 14:06:54
  "Tym różnimy się od np. Germanów mordujących w imię "Rasy Panów", Anglików będących cynicznymi zdrajcami czy chociażby "Ukraińców", pseudo narodu o podłożu zwyrodnialczo-psychopatycznym."

  Anglicy, będący cynicznymi zdrajcami - zgoda.
  Ukraińcy, pseudonaród o podłożu zwyrodnialczo-psychopatycznym - zgoda.
  Germani mordujący w imię "Rasy Panów" - sprzeciw!
  W imię "Rasy Panów" mordowano również Germanów.
  A mordercami była - "Rasa Wybranych".
 • ----OPUS DEI - nie bierzemy pod uwagę ICH DZIALALNOŚCI
  --wespółzespół z rzekomymi i prawdziwymi neofitami -DOBIJAJĄ Polskę od środka .

  @partyzant 12:10:09
  "Opus Dei kontroluje wszystkie dziedziny życia politycznego w Polsce po 1989, włącznie z prezydenturą Lecha Wałęsy, którego kapelan prezydencki był ważną figurą związaną z sektą Opus Dei! Fanatycy katolickiej prawicy faszystowskiej prócz czasopism mają swoje programy w wielkich mediach elektronicznych, pisują w największych ogólnopolskich dziennikach. Opusdeiści jak to mafia prawicowa, są dobrze zorganizowani i przedsiębiorczy – mają fundusze od prywatnego biznesu. Opusdeisci wydają własne książki, a przede wszystkim tworzą instytucje zaplecza wpływu i robią politykę. Straszą, obrażają, wysyłają anonimy wywierają presję, preparują fikcyjne afery i oskarżenia przeciwko swoim adwersarzom.

  Próżnię po nie zaistniałym pokoleniu JP2 zajęła fanatyczna katolicka prawica faszystowska, która nadal deklaruje przywiązanie do nauk JP2, w praktyce utożsamiała się z linią Benedykta XVI, który w wielu miejscach różni się od JP2. Frakcja ta ma skrzydło intelektualne, a jego znany przedstawiciel prawicy red. Paweł Milcarek deklaruje, że zgodnie z nauczaniem papieży, odrzucamy społeczeństwo ateistyczne i zlaicyzowane, i głosimy społeczne panowanie “Naszego Pana Chrystusa Jezusa”. Środowiska katolickiej prawicy intelektualnej -”Teologii Politycznej” to m.in.:
  Dariusz Karłowicz, Dariusz Gawin, Marek A. Cichocki, Andrzej Horubała i ich współpracownicy redaktorzy; Tomasz Terlikowski – pogromca prezerwatyw i pigułki antykoncepcyjnej, specjalista od seksu kóz i gejów, Grzegorz Górny, Piotr Semka, Iwona Schymalla, Joanna Najfield, Paweł Lisiecki, Marek Magierowski, Wojciech Cejrowski, Rafał Ziemkiewicz, prof. Stanisław Gabryś, prof. Jacek Bartyzel, dok. hab. Adam Wielomski, dok. Joanna Taczkowska, Janina Jankowska, Cezary Gmyz – formalnie luterański przyjaciel sekty Opus Dei itd. Lista nie jest pełna, bo wielu opusdeistów dobrze się kamufluje jako szpicle i donosiciele sekty Opus Dei..."
  https://isis117528.wordpress.com/category/opus-dei/
  ponadto parlamentarzyści z Opus Dei tacy jak Gowin ciągną z państwowego koryta pieniądze na opłacanie składek do organizacji, coś ok. 30% dochodów oddają swojej mafii
  nadużycie link skomentuj usuń
  Kjawor 14.04.2015 13:04:58
 • @PontoSarmata 14:05:47
  Nie ma niemieckich mediów.

  Gerd-Helmut Komossa (były szef kontrwywiadu zachodnioniemieckiego) - "Die deutsche Karte" (Niemiecka mapa):
  "(...) porozumienie z 21 maja 1949 roku ogranicza suwerenność Niemiec do 2099 roku na rzecz zachodnich, zwycięskich krajów. W ich bankach powinny być zdeponowane rezerwy złota Niemiec, one kontrolują media i partie polityczne Niemiec a każdy kanclerz powinien podpisywać ustawę kanclerską gwarantującą przestrzeganie porozumienia."

  więcej na: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/09/w-jakunin-prezes-rosyjskich-kolei-panstwowych-o-istocie-nwo/
 • @ninanonimowa 15:45:47
  R.Giertych, były premier Marcinkiewicz także należą do tej loży.
 • Bardzo dobrze, że polscy motocykliści....
  zamierzają przyłączyć się do tej akcji przejazdu motocyklistów rosyjskich. Myślę, że do tej akcji powinni się także przyłączyć motocykliści innych państw, by stworzyć jedną potężną grupę pokazującą tą jedność europejską w walce ze Złem. Jest to doskonała okazja do takiej międzynarodowej manifestacji solidarności (choć to już zdegradowane słowo) z Rosjanami. Myślę, ze na trasie przejazdu powinniśmy się ustawić z naszymi polskimi flagami. W końcu to nie ci zwykli Rosjanie którzy ginęli wyzwalając nasz Kraj spod niemieckiej okupacji, byli winni temu, że Stalin (z naszymi "sojusznikami") skazał nas na pożarcie. To własnie dla tych Rosjan którzy tu zginęli, powinniśmy stać tam z polskimi a może i rosyjskimi flagami.
 • @Marx 8888 16:34:24
  Paweł Kowal (Żyd - jego przodkowie pochodzą z terenów dzisiejszej Ukrainy) jest siostrzeńcem Heleny Łuczywo (z domu Chaber, matka Guter - oboje mieszkali na Ukrainie), byłej z-cy Michnika (Szechtera - ojciec i matka Michnika byli Żydami z Ukrainy)
 • @Marx 8888 17:02:48
  A przy okazji żydowskiego tematu:

  Zawdzięczamy J.Piłsudskiemu, że z terenów ZSRR przyjął 620 tys. żydowskich emigrantów, którym - uwaga! - żydo-bolszewicka władza Rosji likwidowała geszefciarski styl życia.
  Po zamachu majowym w 1926r. powstało w Polsce ponad 70 szkół rabinackich, w których kształciła się młodzież żydowskiego aparatu władzy ZSRR.
 • @Slav 15:02:59
  W pełni się zgadzam. Kiedyś nawet w szkołach uczyli, ze w Niemczech także był sprzeciw (krwawo tłumiony) wobec hitlerowskiego bestialstwa. Niemcy także byli osadzani w obozach koncentracyjnych.
 • @Rzeczpospolita 17:15:11
  A Icek Dikman ksywa Sila Spokoju wraz z garbatym Kozą -Kozłowskim w oparciu o "Most" - sprowadzili resztę tej mongołozy do Polski.
 • @Rzeczpospolita 17:15:11
  Podobno, jak mówi Ks Natanek, Piłsudzki nieźle się smaży w piekle. Obok niego podobno ma "lokalizację" Ks Życimski...
 • @
  Na myśl przychodzą popularne Międzynarodowe Motocyklowe Rajdy Katyńskie, http://www.rajdkatynski.net, których komandorem jest Wiktor Węgrzyn. To on w roku 2000 rzucił hasło pojechania motocyklami do Katynia. Otrzymał wsparcie od byłego jeńca z sowieckiego obozu specjalnego w Kozielsku, którego koledzy zostali zamordowani w Katyniu i Smoleńsku, Ks. Prałata Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego. Wśród osób wspierających realizację inicjatywy Wiktora Węgrzyna należy wymienić również Prymasa Polski Ks. Józefa Kardynała Glempa, proboszcza polskiej parafii w Smoleńsku, Ks. Jacka Kucznika, oraz ówczesnego prezesa „Wspólnoty Polskiej” prof. Andrzeja Stelmachowskiego.
  Na rajdy jeżdżą do dzisiaj, zwykle trasami Warszawa - Brześć - Mińsk - Katyń - Kłuszyn - Moskwa - Kursk - Charków - Kijów - Kamieniec Podolski - Lwów - Warszawa (liczącą ok. 3500 km) i Warszawa - Brześć; - Mińsk - Katyń - Dynenburg - Wilno - Warszawa (ok. 2000 km). Piszę tu o grupie kilku-setnej armii motocyklistów, którzy z biało-czerwonymi chorągiewkami i przesłaniem "Kocham Polskę. I Ty ją kochaj", docierają również rokrocznie do miejsca, w którym zapadały decyzje – Moskwy.
  "Należy podkreślić - pisze Wiktor Wegrzyn - , że rajdowcy nie spotkali się dotąd z jakimikolwiek aktami przemocy. Szczególne uznanie budzi postawa miejscowych motocyklistów – „bajkerów” białoruskich, rosyjskich, czy ukraińskich. Służą bezinteresowną pomocą, wspierają serwisowo, w każdej chwili można na nich liczyć. I, co ważne, włączają się w upamiętnianie ofiar Zbrodni Katyńskiej i wszystkich innych sowieckich."
  Reportarze w mediach rosyjskich n.t. rajdu można tylko nazwac "bombą medialną".

  Tymczasem, w Polsce mamy do czynienia z zacofańcami syjonistycznymi, którym dano "stanowiska". Jednym z nich jest dyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia, dr Sławomir Dębski, który nie tylko krytykuje ... Rosję we wszystkim (http://jeznach.neon24.pl/post/121300,centrum-rusofobii), ale również nie chce mieć z Międzynarodowym Motocyklowym Rajdem Katyńskim, ani z Nocnymi Wilkami, nic wspólnego.
  Czyż nie najwyższy czas aby naszych "rabinów" przy sterze również wysłać na rajd, ale taki w jedną stronę tylko?
 • @Zdzich 18:02:38
  Oczywiście, że Rajd Katyński jest piękną imprezą pojednania między sąsiadami. Dlatego tym bardziej należy poprzeć i sprzyjać jak tylko się da Rajdowi Nocnych Wilków. I nie dać się zwaśnić ludziom którym nie na rękę jest pokój między Polską i Rosją.
 • @Zdzich 18:02:38
  a taki pan Sławomir Dębski, już dawno nie powinien być dyrektorem Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.
 • Tu należy bacznie patrzec na ręce
  nienaszej władzy, czy czasem nie będą chcieli powtórzyć zadymy z mostu Poniatowskiego z okresu ME w piłce nożnej. Tam zablokowali ucieczkę ludziom i cud, że nikt w popłochu nioe skoczył do Wisły.
  Tych miejsc do prowokacji jest wiele teraz i w czasie powrotu kawalkady z Niemiec także.
  Rozróbami z motocyklistami zainteresowani są wszyscy, oprócz nas, bo i syjoniści, Niemcy, Ukraińcy, no i Rosjanie. Trzeba sporej rozwagi i współdziałania władz; wszystko byłoby do opanowania, ale ona nie jest nasza, co pokazała przy kolejnych trzech MN, gdzie napuszczała na nas i Szwabów z antify, policjantów - przebierańców i strzelała do tłumu w którym były dzieci z broni gładkolufowej.
 • @Zdzich 18:02:38
  Dołączyłem do głównego postu rozmowę z inicjatorem Rajdu Katyńskiego, W.Węgrzynem, którą przeprowadził nasz kolega.
 • @Rzeczpospolita 19:20:18
  Dobry pomysł! Ich oddział w Chicago, Motocyklowy Klub „Sokół” (http://www.sokolriders.com), własnie przygotowuje specjalny Komunikat i protest do władz polskich (po przeczytaniu Twojego artykułu, który im zapodałem).
  Ich przewodniczacy, Jacek Kawczyński, był również członkiem Komitetu Budowy Pomnika Katyńskiego w Chicago, ktory został odsłonięty 17 maja 2009 roku na terenie katolickiego cmentarza św. Wojciecha i poświęcony przez kardynała Józefa Glempa.
 • 100 % racji
  Absolutna racja autora. Wspaniały tekst i budujące komentarze.
  W tym morzu nienawiści i zalewie kłamstwa osaczających nas z każdej strony zdradzieckich mediów i sprzedajnych polityków - prawdziwy głos rozsądku próbujący budować a nie niszczyć nowe relacje z sąsiadami ze wschodu.
  Marek L
 • @Max von Stirlitz 21:02:06
  Wtedy dołączymy do Putina w otwartej walce z syjonistami.
 • @Max von Stirlitz 20:56:49
  Liczba Żydów zawdzięczana Piłsudskiemu
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/wc499gierski-o-niemcach.jpg

  W przeddzień wybuchu II wojny światowej łącznie z Jesziwą Mędrców Lublina liczba jeszybotów podległych organizacji Chorew wynosiła 152 - K. Zieliński, "Szkolnictwo żydowskie w Polsce w latach 1918-1939".

  Przy czym warto wiedzieć, że wszelkie typy szkół żydowskich były finansowane przez Państwo Polskie, co wynikało z narzuconych warunków krajom Europy środkowo-wschodniej przez tzw. mały traktat wersalski.
 • @partyzant 21:39:28
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/119649,j-wojciechowski-glupiec-czy-syjonistyczna-prostytutka
 • --------- TU !!! JEST PRAWDA !!!!!!!!!!1111
  http://glaukopis.pl/pdf/2-3/artykul-8-1.pdf
 • Kopacz: Zapowiedź rajdu "Nocnych Wilków" to szczególna prowokacja
  Kopacz: Zapowiedź rajdu "Nocnych Wilków" to szczególna prowokacja

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-kopacz-zapowiedz-rajdu-nocnych-wilkow-to-szczegolna-prowokac,nId,1716755#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • --------- z sieci !!!!
  ~Chłopzesłomowbutach : Na całe szczęście polscy motocykliści mają więcej rozumu w głowie niż np. ''polscy dziennikarze''
  ''Apel do polskich motocyklistów
  W związku z planowanym przez rosyjskich motocyklistów przejazdem przez Polskę w dniu 27. kwietnia b.r. wzywam Was do zapewnienia im bezpieczeństwa na całej trasie. Więcej, wzywam Was do zorganizowania im honorowej eskorty od wschodniej do zachodniej granicy państwa. Tak samo w ich drodze powrotnej. W Terespolu niech przywita ich kilkudziesięciu polskich motocyklistów z polskimi flagami i niech odprowadzą ich do Siedlec. Stąd następna grupa niech ich poprowadzi do Warszawy. W Warszawie powinna czekać co najmniej setka polskich motocyklistów i odprowadzić ich do Bełchatowa, kolejna grupa do Wrocławia a ostatnia do granicy. Wszyscy Polacy powinni udekorować swoje motory polskimi flagami. Jest jeszcze trochę czasu. Zróbcie listy uczestników, ludzi sprawdzonych, nie pozwólcie aby wmieszali się jacyś prowokatorzy i zakłócili tę imprezę. Powiadomcie o tym Rosjan. W Polsce szaleje piąta kolumna, która rozpala tutaj fobię antyrosyjską, której Polacy są przeciwni. Nie ulegajcie propagandzie i róbcie to, co jest zgodne z polskim a nie obcym interesem. Na pewno wielu z Was pojedzie kiedyś motorem do Rosji (n.p. do Katynia) w grupie czy pojedynczo. Jeśli postąpicie według mojej rady będziecie przez Rosjan honorowani podwójnie. Jeśli zaś ulegniecie propagandzie czy to rządowej czy to piątej kolumny, czego możecie się spodziewać? Żaden jej agent czy rezydent z Wami tam nie pojedzie .Wy natomiast dostaniecie łomot wielokrotny, niestety całkowicie zasłużony. Jeszcze raz wzywam: działajcie dalekowzrocznie. Jeśli mnie nie posłuchacie, sobie i innym zamkniecie drogę do Rosji na długo. Teraz Rosja nie jest naszym wrogiem, teraz wrogiem jest ktoś inny'' zwiń
  dzisiaj 13:56 | ocena: 85% | odpowiedzi: 20
 • @Atanatari 14:59:10
  ---- też tak myślałam !!

  POCZYTAJ o tej organizacji !! dzisiaj spadkobiercą jest izraelska partia LIKUD i Nataniachu .
  OGLĄDNIJ FILM --KONIECZNIE !! Gontarczyka ! na końcu tego filmu znajdziesz wyjaśnienie / KATYNIÓW !! / - SYJONISCI kontra KOMUNIŚCI

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bejtar
 • @Atanatari 15:00:28
  Spoko, gdy wszystko będzie gotowe ciebie pierwszego zaproszę na wypróbowanie pieca. Domyślam się, że będziesz do niego pasował.
  Piec ci się należy za wypisywane kłamstwa i inne pierdoły.
 • W taki sposób odbyła się dyskusja na "Niepoprawnych".
  Dotycząca wjazdu motocyklistów do Polski.
  http://niepoprawni.pl/blog/bibrus/o-tym-jak-putin-blogerow-za-nos-wodzil
 • @Atanatari 15:01:52
  Ja wiem o kim piszę, i funkcjonariusze rządu rosyjskiego również służą bezinteresowną pomocą i wspierają Motocyklowy Rajd Katynski.
  "Ruska armia" nie ma nic z tym wspólnego, ani też ochrona rajdów motocyklowych nie jest jej celem.
  Nie bałamuć, gdyż stałeś się atrakcyjny dla takiej żydo-komunistki jak "nananonimowa".
 • @Atanatari 14:57:47
  W Katyniu też!!!!
 • @Atanatari 14:57:09
  Moja nadzieja dotyczyła czegoś innego. Twoja nadzieja jest beznadziejna!
 • @Bibrus 16:12:27
  Najlepiej motocyklistów i ich kluby zabić i zjeść .Pozdrawiam smutno , łykaj dalej Bronkowozy .Przykro mi. https://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM
 • @nocny gryzoń 23:55:18
  Polski żyd, nawet nowy, nie stawał się sowieckim żydem??
  Doczytaj:
  http://en.metapedia.org/wiki/Jedwabne; http://dath125.livejournal.com/25934.html
 • WBREW PRO-FASZYSTOWSKO-BANDEROWSKO-ŻYDOWSKIM MEDIOM GŁÓWNEGO ŚCIEKU
  WBREW PRO-FASZYSTOWSKO-BANDEROWSKO-ŻYDOWSKIM MEDIOM GŁÓWNEGO ŚCIEKU (ścierwo-gazety "polskiej", "wyborczej", onet, wp, interia, TVP, TVN ...), wykonujące rozkazy żydowskich i pro-faszystowskich polityków
  oraz ukraińskich faszystowskich banderowców, stosujące podprogowe psychologiczne metody propagandy, której nie powstydziłby się hitlerowski minister propagandy dr Joseph Goebbels
  – hitlerowski minister propagandy, Ja KOCHAM słowiańską i chrześcijańską Rosję. SZANUJĘ Pana Prezydenta Władymira Władymirowicza Putina, który jest gwarantem, aby faszystowsko-nazistowskie banderowcy nie zagrozili Polakom.

  Z całą mocą ODCINAM SIĘ OSTRĄ JAK BRZYTWA SIEKIERĄ od imperialistycznej polityki Polski i jej nieudolnych polityków, których Naród nie upoważnił do tego,
  aby wtrącali się w sprawy innych suwerennych krajów, którzy współpraqcując z USraelem i sodomistyczną UE obalali legalnie wybrany rząd ukraiński.

  W szczególności odcinam się od zdrajców Polski i syjonistycznych kreatur: Sikorskiego, Tuska, Komorowskiego (http://hej-kto-polak.pl/wp/?page_id=2972), Lejby Kohne (Wałęsa),
  Jarosława Kalksteina (Kaczyńskiego), Wildsteina, Sakiewicza, Aarona Nusselbaum (Niesiołowski), Aarona Szechtera (Michnik), Kowala, Czarneckiego, Romaszewskiej
  i innych, (http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/), którzy w swej obłąkańczej nienawiści do Rosjan sprowadzą na Polskę wojnę.

  Jeśli wojna polsko-rosyjska wybuchnie, a wybuchnie z całą pewnością jeśli nic się nie zmieni, kiedy polskojęzyczny żydo-komunistyczny i faszystowski rząd wyśle za nasze podatki śmiercionośną broń lub nie daj Boże Polskie Wojsko
  na Ukrainę, to będziecie wiedzieć, komu zawdzięczamy to nieszczęście.

  Już wiosną 2014r. ogłoszono cichy, skryty i PRZYMUSOWY pobór do armii. Żandarmeria wojskowa w nocy podjeżdża do domów poborowych i siłą wciela ich do armii
  (za komuny tego nie robiono), aby ginęli za obłąkańczą politykę naszych politykierów, za Krym i faszystowsko-nazistowskich banderowców, co siłą obalili legalny rząd, wybrany pod kontrolą obserwatorów Unii Europejskiej!!!

  Ja, jako oficer rezerwy, SIŁĄ mianowany 30 lat temu na ten oficerski stopień przez komunistyczne Ludowe Wojsko Polskie, jestem przeciwny wciąganiu Polski w orbitę prowojennych
  działań pro-faszystowskich politykierów. Wolę więzienie i mięso z polskich świń, na które KOCHANA PRZEZ WAS POLSKICH BANDEROWCÓW, BANDEROWSKA UKRAINA nałożyła embargo lub śmierć z rąk polskich imperialistów.

  Jestem PRZECIWNY, tak jak większość Polaków, sprowadzaniu amerykańskich wojsk do Polski. Nie po to nasi ojcowie walczyli o niepodległość, aby teraz siły innego mocarstwa
  okupowały - na wyraźne życzenie polskich politykierów - naszą ojczyznę. To jest zdrada w stosunku do poległych o wolność bojowników.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930