Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim III RP jak żydo-bolszewia PRL (1944-56) cz.3

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najścia ABW, jak za czasów żydo-bolszewii, świadczą o tym, jak żydo-reżim IIIRP traktuje Polaków, których poglądy godzą w interesy Waszyngtonu i Brukseli.

28b38ffa-1361-11e2-a686-0025b511226e

 

 ABW nie stoi na straży interesów Narodu i Państwa Polskiego. Jako agenda żydo-reżimu dba o jego trwanie, o interesy zewnętrznych okupantów.

 

 

 

Ze strony ABW
Zasadniczym zadaniem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest ochrona państwa przed planowymi i zorganizowanymi działaniami, które mogą stwarzać zagrożenie dla niepodległości lub porządku konstytucyjnego Polski, zakłócić funkcjonowanie struktur państwowych bądź narazić na szwank podstawowe interesy kraju.
Swoje obowiązki ABW wypełnia m.in. poprzez uzyskiwanie, analizowanie i przetwarzanie informacji o niebezpieczeństwach. Gotowe opracowania przekazywane są właściwym organom konstytucyjnym. Przy realizacji zadań Agencja korzysta z uprawnień operacyjnych oraz procesowych.

ABW jest utrzymywana z pieniędzy polskich podatników, ale nie ściga przestępców politycznych i gospodarczych, których ma na wyciągnięcie ręki, a którzy działają na szkodę polskich podatników. Nie może przecież ścigać politycznych dysponentów i decydentów IIIRP.

Jest oczywiste, że każdy system polityczny posiada własne służby do zabezpieczania jego interesów. Problem jednak w tym, czy te interesy pokrywają się z wolą, z aspiracjami i z prawami narodu.
Panujący system polityczny w Polsce został jej narzucony przez zewnętrznego okupanta – przez światową żydowską finansjerę, która swoje cele realizuje wykorzystując pozycję polityczną i militarną USA. Wykonawcami politycznej woli okupanta są syjonistyczne elementy mniejszości żydowskiej w Polsce. I jeśli dzisiaj uzurpatorskie władze IIIRP oraz wszystkie powszechne żydowskie media w Polsce usiłują Polakom wmówić, że naszym największym i jedynym zagrożeniem i wrogiem jest Rosja, to Polacy mają także prawo do wyrażenia własnego, ale odmiennego poglądu:

Naszym największym i głównym wrogiem są syjonistyczne elementy mniejszości żydowskiej oraz światowa żydowska finansjera – i jest to niezmienny stan od początku XX wieku.

Wszelkie propagandowe działania ukazujące Rosję jako niebezpiecznego wroga Polski mają cel oczywisty – mają odwrócić uwagę Polaków od rzeczywistych zagrożeń i ukryć prawdziwych wrogów Polski i Polaków.
W tym duchu działa także ABW, która nachodzi młodych Polaków w ich domach i przesłuchuje, bo ośmielają się publicznie wyrażać własne poglądy, odmienne od narzucanych przez reżim. Gdyby ABW stała na straży rzeczywistych interesów Narodu i Państwa Polskiego wezwałaby na przesłuchanie władze żydo-reżimu IIIRP, których polityka – realizowana celowo – zmusza młodych Polaków do opuszczania własnej ojczyzny w poszukiwaniu pracy. To działania żydo-rządów stanowią zagrożenie dla istnienia Państwa Polskiego i dla bytu Narodu.
_____________________________________

8 kwietnia 2014r. agenci ABW naszli Piotra Marka w jego mieszkaniu.
Piotr Marek startował w 2014 roku w wyborach samorządowych z listy Ligi Polskich Rodzin do Sejmiku Województwa Lubelskiego. Uczestniczył 13 listopada 2014 r. w debacie kandydatów w TVP Lublin. Na stronie Stowarzyszenia WPS zamieściliśmy tekst reklamujący narodowego kandydata Piotra Marka (ale ten tekst wyparował -?)

Oto, co interesowało strażników niepodległości (?) i porządku konstytucyjnego (?) IIIRP

Pytali Piotra Marka: czy miał odzewy z Rosji i Białorusi, czy ma związki ze wschodem, co wie o „Falandze”, czy jest związany z organizacją narodową – tego żydo-reżim boi się najbardziej, jednocześnie pytanie ABW jest potwierdzeniem syjonistycznych korzeni Ruchu Narodowego Winnickich, Bosaków, Kowalskich i pozostałych, pytali o znajomość osób: o mec. Barańskiego, Mellera z PTG, Bekiera, Laseckiego, o Konrada Rękasa, a także o moją skromną osobę – autora niniejszej notki.
Pytali czy wyjeżdżał za granicę, czy był z politechniką na Białorusi. Agenci ABW pochwalili się, że śledzili studentów i pracowników Politechniki Lubelskiej w związku z wyjazdami uczelnianymi na Białoruś, itd., itp.

Najścia ABW, jak za czasów żydo-bolszewii, świadczą o tym, jak żydo-reżim IIIRP traktuje Polaków, których poglądy godzą w interesy Waszyngtonu i Brukseli.

Może i ABW stoi na straży niepodległości, ale z pewnością nie chodzi tu o niepodległość Państwa Polaków.

Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Putin w ostatnich rozmowach z obywatelami powiedział jedną bardzo ważną rzecz - że być wrogiem Rosji to wielki zaszczyt.
  To samo stwierdzenie jest także prawdziwe dla Polski, iż być jej wrogiem to także wielki zaszczyt.

  Dlatego też zupełnie nie rozumiem dlaczego szanowny Autor obdarza tak wielką godnością "syjonistyczne elementy mniejszości żydowskiej oraz światową żydowską finansjerę".
 • Tak to chazarska "mniejszośc"
  nie notowana w statystykach GUS decyduje za Polaków .No ,ale nad-"ludzi" nie można zmierzyć centymetrem lecz metrem.
 • @kfakfa 13:31:13
  Nie tylko chazarska. Np do wielu prywatnych banków rekrutacja idzie z klucza także niemieckiej mniejszości. Pewnie teraz dojdzie jeszcze ukraińska.
 • @PontoSarmata 13:37:17
  Pisząc "chazarska" miałem na myśli całość tej ajwajozy-mongołozy.
 • @programista 13:03:47
  "...być wrogiem Rosji to wielki zaszczyt"

  Powiedział kogo miał na myśli? Prawdopodobne że Polskę, szczególnie gdy ta rozbrojona przez neokomunistyczny żydoreżim tak się ma do Rosji jak mrówka do słonicy, którą przedrzeźniała siedząc na drzewie. Gdy podrażniona słonica wstrząsła drzewem i mrówka spadła na szyję słonicy, to towarzyszka mrówki siedząca z nia na drzewie (Merkel?) zaczęła krzyczeć: duś ją! To jest skala obrazująca zadufanie i pychę okupującego Polskę żydoreżimu drażniącego Rosję. Rzeczywiście Putin mógł tak powiedzieć: to zaszczyt dla podobnych wrogów Rosji; rzucać się na nią z takim potencjałem. Putin zatem utwierdza tylko tych wrogów w ich głupocie.

  "To samo stwierdzenie (Putina) jest także prawdziwe dla Polski, iż być jej wrogiem to także wielki zaszczyt."

  Może dla żydoreżimu tak by było, ale musi on sobie takich wrogów znależć. Ja nie widzę, może szanowny kolega takich wskaże? Uznając za naszego wroga Litwę, to ta już nami gardzi. Ukraina podziwia naszą głupotę i ogłoszenie się naszym zaszczyconym wrogiem Ukrainę by poniżyło. Dlatego w obecności "naszego prezydenta" dali wyraz swojej wyższości nad nami przyjmując ustawę probanderowską. Co swiadczy że mają dla nas tylko pogardę a nie szacunek. Podobnie jest z Niemcami, Szwedami, Czechami, Węgrami, Austriakami itd itp. Zaiste, trudno jest znaleźć kraj dla którego zaszytem byłoby bycie naszym wrogiem.

  Nie widzę tu, żeby "szanowny Autor" obdarzał wielką godnością "syjonistyczne elementy...". To nie godność tylko respekt przed śmiertelnym wrogiem, poważne podejście podobne do traktowania Gestapo przez ruch oporu w czasach okupowania Polski przez nazistowski żydoreżim.
 • @Slav 14:46:59
  Z czego wynika ten respekt przed "syjonistycznym elementem"?
  Co on takiego robi, że na respekt zasługuje?

  A Putin po prostu pokazał własny patriotyzm, uznający ojczyznę za tak ważną że żaden inny kraj nie zasługuje nawet na miano nazywania go jej wrogiem. Bo uznanie kogokolwiek za wroga ojczyzny prawie że zrównuje jego znaczenie ze znaczeniem ojczyzny.

  Nazywanie wrogiem Polski byle kogo umniejsza bowiem znaczenie Polski.
 • @programista 15:08:53
  Sądząc po tym jakie Polska ma znaczenie, to rzeczywiście trzeba już nazywać wrogami Polski i Polaków byle kogo. Zatem nie mamy już prawdziwych przyjaciół tylko samych przewrotnych?

  "Co on takiego robi, że na respekt zasługuje?"
  To samo co robiło Ge-Sta-Po w okupowanym kraju! Póki nie musi, nie morduje. Przynajmniej jawnie. Bo seryjny "samobójca" już od dawna grasuje po Polsce.
 • Żydowskie kreatury z MSZ III żydo-RP dla dzieci Polonii
  http://www.tvn24.pl/aplikacja-polska-inspiruje-pierdzaca-baba-i-smierdzacy-chlop,533778,s.html
 • @Max von Stirlitz 23:19:41
  Był Roman Dmowski i Polska by była (miał Błękitną Armię Hallera), ale inna! Jaka? Bóg raczy wiedzieć! Ale inna i napewno lepsza niż Ziukowa!
  Ten syf jaki mamy dzisiaj, jest kontynuacją Polski Ziuka!
 • @Max von Stirlitz 23:19:41
  Co do literackich wartości moich tekstów zdania mogą być oczywiście podzielone. Jednak ich strona merytoryczna jest z całą pewnością słuszna, a co najistotniejsze zgodna z prawdą i z polskim - nie żydowskim! - interesem narodowym, czego dowodzi nieukrywana w komentarzach wściekłość syjonistów, filosemitów itp. hołoty, często cierpiącej na tę samą przypadłość - koprolalię, co ich żydowski prymitywny idol J.Piłsudski - niszczyciel Państwa Polskiego.

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/11/12/zygmunt-wasilewski-pilsudski-koniec-legendy/
  Józef Piłsudski likwidator polskiej armii - http://prawica.net/node/12977

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930