Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Zjudaizowana kultura zjudaizowanego Zachodu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narody Zachodu pozbawiono narodowych mediów, pozbawiono wpływu na ich własna kulturę.

mid_22882

 

 Syjonistyczna zgnilizna rozlała się szeroko i jak śmiertelny rak drąży organizmy narodów białej cywilizacji .

 

 

 

Oto współczesna kultura niegdyś konserwatywnego i nobliwego Albionu (film poniżej).

 

 

 

c84a856a-e39c-11e4-9e61-0025b511226e

 

Czy można się zatem dziwić, że to właśnie na wyspach Albionu powstał pomysł „pierdzącej baby” ?

 

 

 

Żydowska dominacja zaczęła się na brytyjskich wyspach w od czasów rewolty Cromwella w XVIIw. i od stworzenia żydowskiego banku o nazwie Bank of England w 1694r.

Właśnie takimi programami raczy swoich widzów brytyjska Tv.

I w Polsce istnieje p0dobny program – produkcja jest licencyjna, kupiona z Zachodu. Oczywiście daleko nam jest jeszcze – mimo wszystko – do poziomu Zachodu, ale szybko nadganiamy stracony dystans. Wystarczy popatrzeć na te niedogolone gęby polityków, dziennikarzy występujących w „telavizjach”, na coś co nazywa się fryzurą u męskich a i u żeńskich osobników, na te dziwne u występujących okulary, które każdemu dodają semickiego wyglądu, na damską opaleniznę z solarium, która ze wspomnianym zarostem na męskich gębach także ma zacierać różnice między białym a semickim wyglądem.

To właśnie serwują nam opanowane przez żydostwo media na całym Zachodzie – żydo-media. Zniszczyć, zgnoić, unicestwić, kulturę białego człowieka – oto cele syjonistycznej zgnilizny nazywającej siebie demokracją Zachodu.

Oprócz kultury masowej istnieje także na Zachodzie kultura wysoka, którą kształtuje żydowska awangarda. Oto jej maleńka próbka i także z Albionu. Współczesny artysta brytyjski Marc Quinn zasłynął rzeźbiarskimi autoportretami wykonanymi m.in. z własnego kału i krwi.

z15719051AA,Wspolczesny-artysta-brytyjski-Marc-Quinn-zaslynal-

 

5785„Grzebanie w gównie przynieść może odświeżające owoce. Przekonuje o tym książka „Ciemna materia”.

Kupa: mamy ją w ustach, gdy rozpoczynamy życie, a gdy je kończymy – w odbycie. Pomiędzy – wszystko, co jemy, i tak nią się staje. Przypomina o tym książka Floriana Wernera „Ciemna materia. Historia gówna”
Niemiecki pisarz i dziennikarz, autor nieprzetłumaczonego jeszcze na polski międzynarodowego bestsellera „Krowa. Życie i twórczość”, zajął się tym, co bezsprzecznie łączy nas wszystkich – kupą. Gówno, dowodzi Werner, od kołyski po katafalk kształtuje nasze rozumienie świata, kultury, tożsamości, więzi międzyludzkich, nasze poczucie humoru oraz stosunek do sacrum. Podobnie jak śmierć zrównuje wszystkich i jest najbardziej demokratyczną substancją świata. (…)”

Itd., itp. gó…ne wynurzenia I.Karpowicza o książce F.Wernera wydanej przez wydawnictwo Czarne, prowadzone przez pisarza Andrzeja Stasiuka i jego żonę Monikę Sznajderman.

To tej żydowskiej awangardzie zawdzięczamy ideologię gender, homoseksualną tresurę, wprowadzanie eutanazji, propagowanie aborcji, seksualną degenerację dzieci już od wieku przedszkolnego, promocję pornografii i prostytucji, itd., itd….

Syjonistyczni degeneraci tę „kulturę” niosą na Wschód.

eurowizja-festiwal-muzyki-pazdzierzowej

 

 

Na szczęście na razie w Polsce jest jeszcze tak.

 

 

 

 

 

 

 

r-600,0-n-1050444DZh3_eurowizja_2014_wyniki_conchita_w

 

 

Ale niebawem może być inaczej.

 

 

 

 

 

Dariusz Kosiur

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  no nie przyjedzeniu o "kulturze" łacińskiej
 • żydowska "awangarda"
  Żona Olbrychskiego to kuzynka Michela Douglasa!

  http://www.fakt.pl/m/crop/-658/-500/faktonline/634979240327621360.jpg
 • @Arjanek 15:37:13
  "WikiLeaks: Departament stanu poprosił Hollywood o pomoc w wojnie propagandowej.
  Departament stanu USA poprosił korporacje związane z przemysłem rozrywkowym o pomoc w zorganizowaniu odpowiedzi na „wyzwania” ze strony Rosji, której wersja wydarzeń w Europie Wschodniej pociąga „miliony” ludzi.
  Korespondencja szefa Sony Pictures Entertainment (SPE) Michaela Lyntona z zastępcą sekretarza stanu USA Richardem Stengelem opublikowana przez WikiLeaks świadczy o próbach amerykańskiego resortu zagranicznego, aby włączyć w wojnę propagandową przeciwko Rosji przedstawicieli największej korporacji w dziedzinie filmu i rozrywki.
  W mailu Stengela jest mowa: „Jak mógł pan zobaczyć, mamy wiele problemów w walce z komentarzami Państwa Islamskiego na Bliskim Wschodzie i z rosyjską interpretacją wydarzeń w Europie Środkowej i Wschodniej. W obu przypadkach w tych regionach istnieją miliony ludzi, którzy otrzymują nieprawdziwy obraz wydarzeń. (…) Po naszej rozmowie chciałbym stworzyć grupę kierowników mediów, którzy mogliby pomóc nam zastanowić się jak najlepiej zareagować na te poważne wyzwania. To rozmowa o ideach, o treściach i produkcji, o możliwościach komercyjnych. Obiecuję, że to będzie interesujące, wciągające i korzystne”. ..Strona WikiLeaks opublikowała w czwartek pełne archiwum dokumentów kompanii Sony Pictures Entertainment, których wyciek nastąpił w listopadzie 2014 roku w przededniu premiery filmu „Wywiad” o wymyślonym zabójstwie północnokoreańskiego lidera Kim Dzong Una. Wśród opublikowanych dokumentów są ponad 173 tysiące maili.
  „Praca Sony znana publiczności polega na produkcji rozrywki. Niemniej jednak archiwa pokazują, że za kulisami Sony znajduje się wpływowa korporacja związana z Białym Domem (w archiwum jest ponad 100 adresów mailowych amerykańskiego rządu), z możliwością oddziaływania na ustawodawstwo i politykę oraz mająca związki z amerykańskim kompleksem przemysłu wojennego” – głosi notatka prasowa WikiLeaks."

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20150419/269519.html#ixzz3XlKtEVFg

  dla Polski epoki Solidarności i JPII niech nakręcą "Sagę Zmierzch".
 • To jest już chyba...
  totalny upadek ludzkości, człowieczeństwa. To jest kpina, by nazywać coś takiego sztuką. Dziwne jest to, że ludzie chodzą na takie wystawy, filmy i nie widzą tego że są robieni w bambuko. Dziwne są te ochy i achy krytyki sztuki, podczas kiedy normalny uczciwy krytyk sztuki nie powinien nawet do takiego dna podchodzić, już nie mówię o nazwaniu tego wszystkiego po imieniu. Więc w sumie dziękuję, że Pan to wypunktował, bo może tym wszystkim odbiorcom tej "sztuki" otworzy to oczy, jakie kpiny ktoś z nich sobie urządza.
  Podobny przypadek, jest w tzw muzyce współczesnej, gdzie funkcjonuje utwór pt 3:45 (4:38, zresztą wszystko jedno). Wykonanie tego utworu polega na tym, że pianista podchodzi do fortepianu, otwiera partyturę, włącza stoper, rozkłada ręce na klawiaturze i.... nic, cisza...
  Po sygnale stopera wstaje zabiera partyturę, stoper, kłania się i wychodzi. Ogłupiona (wyrobiona:-) publiczność gorąco w zachwycie oklaskuje delikwenta:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031