Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
718 postów 5371 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Nocne Wilki w Polsce – Słowianie razem - panika reżimu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego władze żydo-reżimu III RP nie chcą wpuścić nocnych wilków?

Panika żydo-reżimu IIIRP

Gubernator obwodu kaliningradzkiego Nikołaj Cukanow oraz lider klubu Nocne Wilki Kaliningrad podczas uroczystości /Tomasz Waszczuk /PAP

 

Na zdjcięciu: Gubernator obwodu kaliningradzkiego Nikołaj Cukanow oraz lider klubu Nocne Wilki Kaliningrad podczas uroczystości w Braniewie, 25.04.2015

 

 
 
 
 
 
Żydowską, syjonistyczną władzę IIIRP przeraża nie tylko bardzo przyjazny stosunek ogromnej części polskiego społeczeństwa do Nocnych Wilków i ich inicjatywy z okazji 70 rocznicy zwycięstwa nad III Rzeszą, ale przerażają także obawy ewentualnej manifestacji poparcia Polaków dla słowiańskiej Rosji i polityki W.Putina, walczących z imperializmem Międzynarodowego Żyda wyznaczającego politykę USA i UE. Żydo-reżim IIIRP zdaje sobie sprawę, że jego antyrosyjska propaganda i nagonka na niewiele się zdają, a on sam nie ma w Polakach żadnego wsparcia. Władze żydo-reżimu IIIRP wiedzą przecież lepiej od nas, że są władzą okupacyjną, którą Polacy wcześniej lub później będą musieli zlikwidować.

Duża grupa Nocnych Wilków wjechała do Polski już w sobotę, 25.04.2015. Jednak część motocyklistów rosyjskich wczoraj i dzisiaj nie zostało wpuszczonych do Polski i właśnie ta informacja jest nagłaśniana przez główne żydo-media IIIRP – żydo-reżim musi się przecież wykazać przed swoimi dysponentami z Waszyngtonu.

 

Nocne Wilki w Polsce – Słowianie razem – panika żydo-reżimu IIIRP

 

 

zdjęcie pochodzi ze strony: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-braniewo-delegacja-nocnych-wilkow-uczcila-pamiec-czerwonoarm,nId,1722925

KOMENTARZE

 • Tylko ,że
  pod tematem rajdu ,do kolonii Polin przybywa chazarka szkopska do chazarki mongolskiej i trwa ja waj geszeftos.To tego przekręt w MON-ie-Polin się "zbroi" i wspomnienie o złomie pt. Leo-pierd.
 • Najwyraźniej Reżim Unii Europejskiej miał zupełnie inne plany obchodów zakończenia II Wojny Światowej.
  Dostaniemy wkrótce wszyscy plastikowe miski?

  https://marucha.wordpress.com/2015/04/27/der-spiegel-zenujacy-kontrast-na-uroczystosci-wyzwolenia-ravensbruck-vip-y-w-tym-anna-komorowska-jedli-z-porcelany-a-ocalali-wiezniowie-dostali-plastikowe-miski/#more-50385
 • @Autor
  jaja sobie robisz, bo aż tak głupi nie jesteś aby wierzyć w kremlowski PR..
  .. ja obstawiam, że jesteś goopi niczym polaczek.. do Polaka Ci daleko.. sorry, taki mamy klimat na Neonie..

  Czy Ty naprawdę wierzysz, że jakiś rosyjski motocyklista cokolwiek wie o Katyniu? Nawet nie wiedzą gdzie to, a wiedza o sprawstwie MŻ jest wiedzą tajemną.. szefuncio bandy widzi antysemityzm, a nie holokaust Słowian..

  P.S.
  Przyszło mi żyć pośród rusofobów i rusofilów, i muszę odgadywać kto głupszy? :(
 • W tej sprawie nasze władze dały ciała, bo nie pojmują słowian.
  Jeśli by popatrzyli na filmiki z Rosji, gdzie koparka może służyć za napęd dla tratwy to by wiedzieli, że dla tych ludzi pokonanie tego zakazu nie będzie żadnym problemem. Przecież oni myślą podobnie jak my. Jak masz zakaz, to pierwsza myśl, jak go obejść.
  Przecież podobnie, jak z wrakiem smoleńskim, w tej wyprawie nie chodzi o nic innego jak o ośmieszenie Europy, Polski. Czy oni z miłości do Katynia złożyli tam kwiaty? To wszystko jest polityka, pokazanie, jacy my jesteśmy wspaniali, tylko ta Europa za głupia, by naszą wspaniałomyślność (Pana) zrozumieć.
  Gdyby powiedzieć im po prostu, a jedźcie i później wracajcie. Zero zainteresowania prasy, zero komentarzy politycznych, to by pojechali, trochę benzyny u nas kupili coś tam zjedli, kilka rubli zostawili i pies by ich drapał. A tak zrobiła się propaganda na całą Europę i Rosję.
 • @wk..ny 22:02:40
  Otóż wyobraź sobie że ja wierzę w szczere intencje Nocnych Wilków. Z całą pewnością tak wierzą całe rzesze Polaków którzy znają Rosjan, znają ich gościność i życzliwość. Wielu Polaków zna Rosjan jeszcze z tzw pociągów przyjajźni, i wspoina ich bardzo życzliwie. A tacy ludzie jak Ty są zwykłymi, tanimi wichrzycielami. Tobie, to nawet gdyby Rosjanin podarował mercedesa, to widziałbyś w tym prowokacje. Brzydzę sie takimi ludźmi!
 • @Jan Paweł 22:57:34
  A cóż mogą syjonistyczne trolle? Jedynie próbować dezawuować to, co piszą Słowianie, co piszą ludzie myślący kategoriami państwa i narodu.
  Choćby stawali na głowie, mogą tyle, ile żydo-władza, która usiłowała zablokować wjazd Nocnym Wilkom z wiadomym skutkiem.

  Zresztą niech syjonistyczna hołota nie zapomina u kogo pracuje kanclerz Gerhard Schroeder - a pracuje z własnej woli.
 • @wk..ny 22:02:40
  Nie masz racji za grosz. Nocne Wilki pilotowały rajd Katyński nie raz od polskiej granicy przez Katyń, Mokwę i wiele innych miejsc pod polskimi sztandarami. Składali kwiaty w Katyniu wiele razy. Wiedzą, że bolszewicki reżym wymordował tysiące Polaków i innych narodowości, ale też o wiele więcej Rosjan. Wobec uczestników Rajdu Katyńskiego zachowywali się zawsze jak najlepsi przyjaciele. Pomagali we wszystkim i nigdy np. nie chcieli wziąść grosza za części, benzynę czy naprawy motocykli. Wiem to z pierwszej ręki. Taka jest prawda, czy się to komuś podoba czy nie.
 • @Jan Paweł 22:57:34
  "Brzydzę sie takimi ludźmi!" - Ja też !!! Zadałam sobie trochę trudu aby się zorientować cokolwiek w sprawie ugrupowań motocyklistów z różnych krajów i teraz rozumiem dlaczego mendia całkowicie przemilczają ich istnienie a także ich inicjatywy! Otóż są to ugrupowania patriotyczne dbające o miejsca Pamięci i męczeństwa, odnawiają cmentarze i pomniki, wspierają się wzajemnie i przyjaźnią się, odwiedzają domy dziecka itp. Jednoczą się ponad sprzedajnymi i durnymi politykierami i tego owe "demokratyczne i zachodnie" siły nie są w stanie im wybaczyć to im stawa ością w gardle i duszą się z wściekłości !!!
 • TO WSZYSTKO TO JEST BARDZO PIĘKNY GEST, ALE...
  ...rolnik polski został wyślizgany z rynku rosyjskiego. Mafia handlująca żywnością polską rejestruje się jako firmy serbskie i nie ma na granicy żadnych problemów, opłaca się stronie unijnej (szwabskiej) i ruskiej (białoruskiej, ukraińskiej i rosyjskiej). Prawdziwi polscy rolnicy są traktowani jak pariasi, jak niewolnicy. Zupełnie nie jak słowiańscy bracia. Prawdziwi Słowianie dali by polskim rolnikom zarobić, wódką by poczęstowali, potańcowali przy harmoszce. A tak nie jest. Tak samo "Nocne Wilki". Jak by byli w porządku, to by do zielonego miasteczka (ZM) podjechali, grochówki pojedli, pomodlili się przy Krzyżu. A co my tu mamy? Bardzo mało, jak na autentyczny dialog polsko-rosyjski. Wielki niedosyt czuję.
  +
  Sympatyczne przejazdy motocyklistów to absolutny dodatek, czubeczek czubka góry lodowej. Problemów w kontaktach Polaków i Rosjan jest mnóstwo. Rosja to wielki kraj, człowiek się gubi.
  A na granicy rosyjsko-chińskiej i rosyjsko-muzułmańskiej winni Rosjanie postawić więcej Krzyży Granicznych.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:39:10
  Tak, wpadliby do zielonego miasteczka i... poparli JKMa. Panie Sendecki uprawia Pan tutaj jakąś demagogię.
 • @Jan Paweł 08:51:24 - MARTWI MNIE PAŃSKIE...
  ...niezrozumienie problemów słowiańskich. Powinien się Pan pochylić nad sprawą z większym szacunkiem. Bez rozgrywania sprawy nocnowilczej w duchu Possevina-Bertone-Życińskiego. Powinien Pan łaskawszą dłoń do zgody wyciągnąć. Proszę Pana.
 • Paweł Kowal (ur. w 1975r. )
  https://marucha.files.wordpress.com/2015/04/pawel-kowal.jpg
 • @Kula Lis 62 10:30:20
  Paweł Kowal (ur. w 1975r. ), pochodzi z Rzeszowa, doktor politologii, historyk (po UJ), publicysta, w latach 2005–2009 poseł na Sejm V i VI kadencji, od 2006 do 2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, poseł do Parlamentu Europejskiego VII kadencji (do 2014). Członek PiS, od 2011 do 2013 prezes partii Polska Jest Najważniejsza, od 2013 przewodniczący rady krajowej Polski Razem(Gowin).
  Żydo-Ukrainiec, spokrewniony z Heleną Łuczywo (z-ca red. nacz. Gazety Wyborczej), która jest jego ciotką. Żonaty, ma czworo dzieci. Jego młodszy brat, Grzegorz, jest pedofilem, za co był więziony.
  Sympatyk S. Bandery i gloryfikator ludobójczej OUN-UPA (otrzymał Ukraiński order „Za Zasługi”), jako polski eurodeputowany skrytykował rezolucję Parlamentu Europejskiego z 25 lutego 2010 potępiającą wyróżnienie przez prezydenta Ukrainy Juszczenkę Bandery tytułem Bohatera Ukrainy. Jako kolega szowinisty Oleha Tiahnyboka, powiedział, że jest zadowolony, iż jego ulubiona opcja neobanderowców na Ukrainie „Swoboda” przekroczyła próg wyborczy i weszła do składu nowego parlamentu.
 • Relacja Rosyjskich Motocyklistów Z PRZESŁUCHAŃ Przez Żydoską Władze W III RP
  Panie Wiktorze Węgrzyn jest Pan WIELKIM sprawiedliwym WSPANIAŁYM człowiekiem, ZAWSZE emanującym duchem POJEDNANIA nas przeciętnych ludzi na całym Świecie, obojętnie gdzie byśmy nie mieszkali!

  Jako przeciętny zjadacz chleba mieszkający znający życie i Świat ze WZRUSZENIEM składam Panu Chrześcijańskie PODZIĘKOWANIE za wysiłek oraz pracę na rzecz POKOJU Światowego.

  Szanowny Panie Wiktorze Węgrzyn POKÓJ i UCZCIWY Świat ZWYCIĘŻY, a Pan dał nam taką NADZIEJĘ że tak właśnie będzie !!

  Pieniacze i bardzo ŹLI ludzie tzw. „politycy” i tzw. „dziennikarze” z ŻYDOWSKĄ złośliwą inspiracją, którzy Polaków w III RP zbankrutowali, a teraz z cynizmem BRUTALNIE KONFLIKTUJĄ z krajami sąsiadami, ci ŹLI ludzie będą PRZEKLĘCI.

  Panie Wiktorze Węgrzyn jest Pan dzisiaj współczesnym oficerem STATES MARSHAL czyli człowiek z „Commons Sense Humin ” jak kiedyś 225 lat temu na Dzikim Zachodzie w Ameryce dbający o to, aby się tam wszyscy NIE pozabijali i jakoś współistnieli. Wręczam Panu insygnia MRSHALA Europy Wschodniej w imieniu UCZCIWYCH ludzi na Świecie: http://aurinum.de/bilder/produkte/gross/USA-1-Dollar-Silber-225-Jahre-US-Marshals-USA-2015-PP-Proof.jpg Polityczna hołota anty-polskich gangsterów PO-PiS-PSL-SLD normalnych psycholi w której to poważną role odgrywa żydobanderowiec UKRAIŃSKI pieniacz z polskim obywatelstwem Paweł Kowal razem tymi popychadłami jak Komorowski, Dudą i Kaczyńskim REALIZUJĄ zamówienia polityczne żydów ludobójców NEOKONÓW z Waszyngtonu.

  Żydzi NEOKONI z Waszyngtonu usiłują ZMUSIĆ Rosję, aby ona stała się też takim LOKAJEM i WASALEM żydo-banksterów, takim jakim jest ta obecna III RP jako faktycznie kondominium żydo-niemieckim pod zarządem powierniczym żydowskiej mafii.

  Dlatego, że Rosja nie zgadza się być tym WASALEM jakim jest III RP, to żydo-masońska zgraja ludobójców żydowskich NEOKONÓW z Waszyngtonu najbardziej wini W. Putina – prezydenta Rosji, że nie chce być takim LOKAJEM jakim są te PUSTAKI popychadła mafii żydo-masońskiej jak Komorowski, Kopacz, Duda czy Kaczyński, których MUSZTRUJE taki smród żydobanderowski Paweł Kowal UKRAINIEC z polskim obywatelstwem zmuszający Polaków do subordynacji polskich obywateli wobec ludobójczych nazistowskich DOKTRYN Bandery i Doncowa:

  “…. Przeciwstawiać się wszelkiemu zbliżeniu Polaków i Rosjan zarówno na Ukrainie jak i w Polsce, podsycać wrogość Polaków do Rosjan i odwrotnie, pamiętając, że ścisły sojusz rosyjsko-polski jest poważnym zagrożeniem dla Ukrainy i jej całości terytorialnej…
  To wszystko ma służyć osłabieniu Polski, a w przyszłości doprowadzić nawet do zupełnej dekompozycji państwa polskiego – co leży w interesie polityki Ukrainy, w której siłą awangardową jest i będzie rewolucyjna OUN…”

  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/rubiez/osad/uchwala.html

  To żydy NEOKONI z Waszyngtonu i podpuszczeni głuptasy UKRAIŃSCY naziści z Kijowa SZTUCZNIE wykreowali za pomocą fałszu DEMONA „Putina”, który jakoby jest winny za całe „zło” które się dzieje w Europie i na Świecie właśnie za to że nie chce się zgodzić być WASALEM dla tych NEOKONÓW ŻYDÓW przymuszających Rosję aby się stała takim samym ŻYDOWSKIM ELDORADO finansowym dla złodziei żydowskim jakim się stało zbankrutowane USA.

  Daj Boże, aby Polacy mieli takiego Prezydenta Polski jakim jest W.Putin dla Rosji !

  Mnie jako też przeciętnego polskiego obywatela już nie tak bardzo interesuje z jakiej formacji politycznej pochodzi Polski Prezydent lecz NAJWAŻNIEJSZE jest dla mnie to, aby on był LOJALNY i ODDANY interesom instytucji Państwa Polskiego i stał na STRAŻY interesów WIĘKSZOŚCI polskich obywateli czyli etnicznych Polaków.
  Niestety od 1990 roku Polska takiego prezydenta NIE miała i dlatego miliony Polaków wyjeżdża z tej III RP żydowskiej Republiki „okrągłostołowej” w poszukiwaniu równego uczciwego traktowania.

  Rosjanie mają takiego prezydenta W. Putina, który ma przeszłość jaką ma, ale od 15 lat usiłuje odbudować Rosję, aby była samowystarczalna oraz SUWERENNA i to tym żydom z Waszyngtonu czy żydo-masonom z Berlina czy takim podpuszczonym głuptasom banderowcom Ukraińcom się to NIE podoba.

  Wszystko wygląda na to, że Rosja nie chce nikogo wykorzystywać jak to robi USA, a jedynie zabiega o partnerską kooperacje gospodarczą opartą na OBOPÓLNYCH zyskach.

  Niestety obecny Waszyngton, a nawet też Berlin chcieli by mieć prezydenta Rosji ale WASALA, a takim NIE jest krnąbrny W. Putin, więc usiłują jego fizycznie OŚMIESZYĆ, zdyskredytować lub nawet fizycznie USUNĄĆ i zainstalować takiego WASALA głupie popychadło jakim jest ten prostak B.Komorowski w Polsce.

  Oczywiście nie uczciwy i nie lojalny wobec Polaków ten krętacz, tw. Litwin od Litwaka, analfabeta, alkoholik Osip Osipowicz vel B. Komorowski TROSZCZY się TYLKO, ale o interesy ŻYDÓW zamieszkałych w III RP, dlatego będzie wylewać krokodyle łzy po śmierci DOBREGO ŻYDA Bartmana vel Bartoszewskiego.

  Rządząca żydowsko-ukraińska ŚITWA KOMPRADORSKA w Polsce, czyli tzw. „rząd warszawski” po 1990 roku ZMIENIŁ przemocą DEFINICJĘ „polskiego patriotyzmu”, którą teraz ma NIBY byc postawa 100% WASALA, poddanie się i służba jako LOKAJI wobec ŻYDÓW lub ZAWSZE jakaś służba PAROBKA dla zagranicznych kolonialistów z Niemiec lub USA z WYRZEKNIĘCIEM się wszystkich POLSKICH interesów na rzecz obcych cwaniaków szydzących z polskości. To jest straszne.

  Obecne ŻYDO-media na całym Świecie opłacane przez żydo-banksterów wygenerowały fałszywą CZARNĄ LEGENDĘ o jednym człowieczku W. Putinie, tylko DLATEGO, że był oficerem KGB to niby wszyscy powinni jego unikać i traktować nieomal jak DIABŁA. To jest absurdem.

  Natomiast te zafałszowane żydo-media na całym świecie, nie chcą widzieć, że dosłownie WSZYSCY ostatni prezydenci USA to są autentyczni LUDOBÓJCY i zwykli złodzieje i MORDERCY. George W. Bush ma na sumieniu 1.5 miliona niewinnych zabitych ludzi na Bliskim Wschodzie i na całym Świecie. To taki Hitlerek z USA.
  Burak Obama razem Merkel i Cameronem z Anglii są WINNI śmierci co najmniej 250 tysięcy ludzi w Libii i północnej Afryce. Oni są też WINNI zdemolowania dosłownie wszystkich Krajów w tamtym rejonie łącznie tez ŚMIERCI 200 tysięcy Syryjczyków i 50 tysięcy Ukraińców i ruskich oraz tej wojny ukraińskiej jaką to ONI wygenerowali !

  W. Putin to ANIOŁ w porównaniu do tych LUDOBÓJCÓW Obamy, Merkel, Camerona, prezydenta Franci czy tego żydo-ukrainskiego LUDOBÓJCY Poroszenko czy tego naziola Arszenika Jaceniuka z Kijowa.

  NIESTETY propaganda żydowska wmówiła tą bzdurę motłochowi w III RP i całej Europie, że jakoby „W. Putin” jest diabłem i SZTUCZNIE fałszywie sfabrykowali z niego jakiegoś „demona”, a dlatego że W.Putin jeździł motorem z ruskimi motocyklistami „Nocnymi Wilkami” to ruscy motocykliści są „be” i niewolno im jeździć po polskich państwowych drogach jako turyści … przecież to ABSURD !

  W Europie i USA namnożyło się mediów i „polityków” którzy w ramach swojej przepychanek o koryto władzy celowo konfliktują społeczeństawa, a nawet to oni organizują wojny, aby na tych wojnach mogli się NAKRAŚĆ i to jest największy obecny problem w Europie i USA.
  Mało tego rozmnożyli „siłowe formacje” w krach jak policja i wojsko, którzy faktycznie są ZBYTECZNI, nie potrzebni, ale chcą utrzymać swoją pozycje, swoje wysokie profity finansowe-PASOŻYTUJĄ na podatniku.

  Aby wykazać swoją konieczność istnienia, to panoszą się ZACZEPIAJĄ spokojnych ludzi, zatrzymują bez uzasadnienia przeciętnych przechodniów i samochody, zaczepiają spokojnych obywateli i legitymują dla zabawy, straszą, wszczynają burdy i awantury. Ten rozbudowywany totalitarne systemy polityczne i policyjne, zwłaszcza tam tam gdzie rządzą ŻYDY, którzy potrzebują taki system policyjny do WIECZNEGO utrzymywania tej swojej władzy, panoszą się usiłując być panami życia i śmierci do końca Świata, a jednocześnie uprzywilejowaną KASTĄ rządzącą ze specjalnymi przywilejami, aby tylko ŻYD się bogacił kosztem pozostałych obywateli w każdym kraju Świata. To na tym ma polegać globalizm NWO.

  Oto relacje ruskich mediów na temat ZABRONIONEGO rajdu rosyjskich motocyklistów ze stawianiem świeczek na cmentarzyskach żołnierzy Armii Czerwonej, którzy wyzwolili Polskę i całą Europę z pod niemieckiego nazizmu teraz naśladowanego przez nacjonalistów Ukraińców:

  1 – «Ночных волков» на границе встречал польский спецназ

  Российских байкеров три часа обыскивали и допрашивали в душном помещении, а затем отказали во въезде.

  http://lifenews.ru/news/153143

  2 – Поляки извинились перед россиянами за запрет въезда «Ночным волкам»

  Местные байкеры заявили, что просили правительство Польши пропустить россиян, чтобы вместе с ними почтить память павших во Второй мировой войне.

  Polscy motocykliści przygotowali „polskie jabłka” dla ruskich motocyklistów, na które to polskie jabłka zostało nałożone embargo eksportu do Rosji:

  http://lifenews.ru/news/153152
 • @Casey 23:41:54
  Komandor nie włączył się, ale został perfidnie włączony przez prowokację jaczejki sakiewiczo-banderowskiej. Bezpośrednie zaplecze oraz aparat propagandowy PiSa i Dudy, w imię konsekwentnego uwalania wszystkiego co polskiego powstaje po tej stronie, w myśl hasła „tylko Duda i PiS”, po prostu perfidnie, świadomie uderzyli.

  Gdyby Wiktor Węgrzyn nie był szefem sztabu Grzegorza Brauna, to rosyjscy motocykliści zostaliby niezauważeni, że są w Polsce. Celem ataku nie są motocykliści czy Komandor Węgrzyn, a tylko i aż celem tego ataku jest właśnie GRZEGORZ BRAUN! A po drugie, przecież Rajd Katyński już 14 raz był w Rosji wspomagany poprzez społeczeństwo, władze i motocyklistów rosyjskich, wiec teraz Wiktor Węgrzyn nie mógł zachować się jak zwykły struś, łajdak czy tchórz. Nie każdy z Polaków wie co to jest HONOR, a Komandor akurat wie – i bardzo dobrze!
 • Gigantyczny Protest Amerykańskich Żydów Przeciw Izraelowi.
  https://youtu.be/Pj-6XFbbesI Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi.

  W Nowym Jorku dziewiątego czerwca odbyła się gigantyczna demonstracja przeciwko syjonistycznemu tworowi znanemu jako Izrael. Oczy Was nie mylą, w jednym miejscu protestowało ponad 10 tysięcy Żydów i było to na początku czerwca.Teraz mamy już połowę lipca jednak do tej pory ani jeden bloger (jestem pierwszy w Polsce) a co dopiero dziennikarz (zaraz by z roboty wyleciał) o tym nie napisał. Co ciekawe, filmy pokazujące to wydarzenie zostały w przeważającej mierze na portalach filmowych zablokowane. Nastąpiła totalna blokada medialna.

  Przypomina to trochę historię z aktualnym wiceprezydentem USA Joe Bidenem, który niedawno przyznał publicznie, że to (ateistyczne) środowiska żydowskie rządzące mediami przyczyniły się do skłonienia USA i świata do akceptacji pederastów i pochodnych sodomii poprzez m.in. produkcje z Hollywood. Zmowa milczenia została jednak przełamana, informację (jako jedyny) zacytował portal PCH24.pl

  http://www.pch24.pl/wiceprezydent-usa–wartosci-zydowskie-i-homoseksualne-na-sztandarach,15179,i.html

  W przypadku jednak tego protestu blokada okazała się znacznie bardziej szczelna. Poniżej prezentuje przetłumaczony przeze mnie film, zrobiony i udostępniony przez samych Żydów. Tłumaczyłem jak mogłem najlepiej, więc wybaczcie ewentualne niedostatki.

  http://ewidentnyoszust.blogspot.ca/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html
 • Prawda W Oczy Kole....
  Henry Ford w 1920 roku:

  „Jest rzeczą charakterystyczną, że Żydzi osiedlają się w większej liczbie nie tam, gdzie jest wiele ziemi, ani też w miejscach obfitujących w surowce, lecz w największych zbiorowiskach ludzkich. Jest to zjawisko godne uwagi, zwłaszcza wobec skarg Żydów, że goje stosują względem nich ostracyzm; Żydzi osiedlają się najliczniej w tych miejscach i wśród tych ludzi, gdzie są, jak się uskarżają najmniej pożądani.

  Najpospoliciej przytaczanym powodem tego postępowania jest to, że charakterystyczną cechę Żyda stanowi zdolność ciągnięcia zysków z ludzi: nie z ziemi, nie z przerabiania surowców, ale z ludzi. Niech sobie inni orzą ziemię: Żyd o ile będzie mógł, będzie żył z oraczy. Niech sobie inni pracują w przemyśle: Żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. Na tym polega jego szczególny talent. Jeśli do określenia tego talentu użyjemy słowa „pasożytniczy”, termin ten będzie z wielu względów trafny.”

  To jest właśnie żydostwo: PASOŻYT LUDZKOŚCI. Taką kulturę wytworzyli i ani myślą jej zmienić (oczywiście pogromy, holocaust dla nich nic nie znaczą, to dla nich żaden sygnał, że reszta ludzkości tego nie akceptuje). Nawet teraz jak mają swoje państwo, to to państwo jest pasożytem. Gospodarka Izraela jest oparta w większości na tym, co wyłudzi diaspora żydowska w krajach osiedlenia.
 • @Max von Stirlitz 10:47:19
  http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-vel-bartman-kolaborant-archiwa-ipn/
 • @Eugeniusz Sendecki 09:44:29
  Panie Eugeniuszu,
  proszę się nie kompromitować. Wykazuje Pan niedopuszczalny brak politycznej orientacji - tak nie wypada, zwłaszcza osobie, która chce uchodzić za obrońcę narodowych interesów.
 • @Kula Lis 62 10:30:20
  Pochodzi z rodziny Żydów z Ukrainy (siostrzeniec H.Łuczywo z d. Chaber)
 • @Max von Stirlitz 10:47:19
  Wyrok śmierci był wydany na policmajstra z Getta, "lekarza" i jedynego "bochatera" "powstania" w Getcie podczas którego zabito 8 Niemców a raniono 16 M. Edelmana przez KEDYW i ŻOB.
 • @Rzeczpospolita 12:24:08
  Tak samo i Szetyna, pomiot lwowskich żydów.
 • @Eugeniusz Sendecki 09:44:29
  Panie Doktorze, proszę zwrócić uwagę, że właśnie Polacy (i ja też) wyciągają rękę do zgody z Rosjanami. A raczej przyjmują rękę wyciągniętą przez nich do nas. Bo czymże innym jest uczczenie przez Nocnych Wilków, Polaków pomordowanych przez naszego wspólnego wroga w Katyniu i potem przejazd szlakiem naszych wspólnych grobów. My popełnimy błąd stawiając ludzi którzy wyzwali nasz Kraj w jednym rzędzie z późniejszymi mordercami Polaków. Wiemy już dzisiaj, że ci pierwsi którzy polegli za naszą wolność, nie mieli nic wspólnego z tymi drugimi.
  Panie Doktorze, mamy z Rosjanami wspólnego wroga (Międzynarodówka kapitalistyczna z różnymi sitwami) i niestety wydaje się, że JKM stoi po jego stronie. Jakże więc mógłbym stać w jednym szeregu z JKM, skoro on stoi po przeciwnej stronie. A Pan stawia go razem rolnikami, broniącymi Polski
 • @Max von Stirlitz
  Lider "Nocnych Wilków" Aleksander Załdostanow: jedziemy w stronę Polski
  Rosyjscy motocykliści z klubu "Nocne Wilki" mogą dziś ponownie spróbować wjechać do Polski. Tym razem, prawdopodobnie ze swoim liderem. Aleksander Załdostanow powiedział portalowi internetowemu "Gazeta.Ru", że w stronę polskiej granicy jedzie około 100 rosyjskich motocyklistów. Straż Graniczna nie wpuściła wczoraj do Polski grupy rosyjskich motocyklistów, deklarujących, że są z Memoriału Drogami Chwały. W trakcie kontroli okazało się, że nie spełniają kryteriów wjazdu i pobytu w Polsce. Według nieoficjalnych informacji grupa związana jest z "Nocnymi Wilkami".

  - Wszystko to przypomina tani spektakl, po prostu cyrk - powiedział w rozmowie z "Superstacją" lider motocyklistów z grupy "Nocne Wilki", Aleksander Załdostanow. - Ten wasz specnaz, oddziały specjalne policji i pograniczników, którzy przyjechali na granicę... taniocha, tani cyrk - dodał w rozmowie z Wiktorem Baterem.

  Właśnie w taki sposób "Chirurg" skomentował zamieszanie na granicy i odmowę wjazdu dla rosyjskich motocyklistów. Po raz kolejny zapowiedział też, że "Nocne Wilki" nie zrezygnują z rajdu i przejazdu przez Polskę. - Uważam, że to podłość. Tak, jakby specjalnie chcieli nas poniżyć. To podłe. Przy czym ci ludzie, którzy nas nie przepuszczają, sami siebie poniżają w pierwszej kolejności. Oni po prostu nie puścili nas na cmentarze. Ja już sam nie wiem, jak to komentować. Sami sobie odpowiedzcie. Ale musicie wiedzieć: my nie zrezygnujemy z naszego rajdu. I tak pojedziemy na trasę - mówił w "Superstacji" Załdostanow.

  W ostrych słowach skomentował też zachowanie polskich służb na granicy w Terespolu. - Wszystko to przypomina tani spektakl, po prostu cyrk. Ten wasz specnaz, oddziały specjalne policji i pograniczników, którzy przyjechali na granicę... taniocha, tani cyrk. Taki prowincjonalny teatrzyk nam tu zrobili. Kiedy ktoś napuszcza siły specjalne na bezbronnych ludzi, a my tak właśnie przyjechaliśmy, a oni uzbrojeni po zęby: cóż oni chcieli nam pokazać ? Klowny w dekoracjach taniego teatru prowincjonalnego. Taniocha - podkreślił. Ps. ff : Problem z "nocnymi wilkami" wyniknął tylko i wyłącznie dlatego, że media zaczęły nagłaśniać ten temat. Ludzie słysząc o rosyjskim gangu motocyklowym mającym przejechać przez teren naszego kraju zaczęli snuć domysły na temat rzekomej symbolicznej agresji, były obawy że kibole zbiorą się w grupy i zaatakują motocyklistów jako że ich przodkowie mordowali członków armii krajowej itd itd. Gdyby media nie nagłaśniały tej sprawy to ten gang byłby już w Berlinie a my byśmy nawet o tym nie wiedzieli. A tak to mamy pogorszone stosunki z Rosją i wstyd że nawet nie potrafimy zabezpieczyć przejazdu kilku motocykli. To jest śmieszne, że zajmujemy się tak głupim problemem w momencie kiedy ludzie nie mają pracy. Codziennie tylko widzę nagłówki "nocne wilki zatrzymane na granicy", "nocne wilki i tak przejadą przez Polskę", "lider nocnych wilków..." itd itd. gdyby nie nagonka medialna to pewnie już by wracali do domu a my byśmy nawet nie wiedzieli. Oni byli w Polsce już 2 razy, w tym także w zeszłym roku, w chwilę po "aneksji Krymu", którą podobno własnoręcznie przeprowadzili, i nikomu nie przeszkadzali, ani nawet pies z kulawą nogą o nich nie słyszał. Nie doszło do żadnych "prowokacji", "zdarzeń nadzwyczajnych", ani naruszenia prawa czy też "majestatu" Republiki Okrągłego Stołu... W TYM roku ktoś postanowił zrobić z próby ich przyjazdu aferę międzynarodową i okazję do zaognienia i tak iskrzących stosunków polsko - rosyjskich, i "com chcieli, to i dostalim".
  Putin chciał prowokacji..? Ale to przecież chyba nie on rządzi prawie wszystkimi polskimi mediami i nie on spuścił je z łańcucha szczując na własnych motocyklistów, żeby prowokacja mogła dojść do skutku.
 • @kfakfa 21:19:06
  Propaganda w Polsce zachowuje się jak ów przysłowiowy człowiek, który mając szansę na spełnienie przez Boga jednego życzenia - poprosił o to, aby sąsiadowi zdechła krowa. Nieważne, że żyje nam się w Polsce coraz ciężej, młodzi nie mając perspektyw masowo wyjeżdżają, zarobki jedne z najniższych w Unii itd., itd. Im więcej będzie sankcji, ze strony Zachodu tym bardziej Rosja będzie się izolować od państw Unii i nawiązywać współpracę z innymi krajami (choćby sojusz BRICS). Rosjanin zniesie o wiele więcej, niż przywykły do wygodnego życia mieszkaniec Zachodu. A miejsce Polski w wymianie handlowej zajmą z wielką ochotą kraje Ameryki Płd., Chiny, RPA, Indie, Białoruś i wiele innych czekających z niecierpliwością na dalsze sankcje i zacierających ręce. Handel z Rosją mamy z głowy na wiele lat. Rząd jest zachwycony, że Ukraińcy wszystko od nas przyjmą. Szkopuł w tym, że niestety za darmo. Polskim rusofobom radził bym się nie przejmować losem Rosji , zajmijmy się własnym podwórkiem , Rosja radziła sobie w trudniejszych sytuacjach i poradziła sobie .Ich jest naród jest gotów poświęcić wszystko dla Matuszki Rosji bo oni kochają swój kraj tym samym w przeważającej większości popierają politykę Putina. Nasz rząd niech zajmie się własnym "podwórkiem" bo tu naprawdę złe się dzieje. Popatrzmy ile Putin zmienił w Rosji w ciągu 15 lat podnosząc kraj z totalnej ruiny a jak „poprawiła” się gospodarka np. w Polsce w ciągu 25 lat, która nie tylko z powodu sentymentu jest nam bliższa ale nie była w aż tak złej kondycji jak za Jelcyna. Cytuję: „Dyskutując o rychłej katastrofie gospodarczej Rosji w TVN BiŚ. Gospodarka rosyjska ma dobre parametry. Bezrobocie w Rosji jest dwukrotnie niższe od polskiego i było niższe praktycznie przez cały okres. Efektem deficytów budżetowych jest zadłużenie państwa polskiego (57% PKB), gdy rosyjskie państwo nie jest znacząco zadłużone (13% PKB). Bilans handlowy Rosji jest od lat dodatni w granicach 10% PKB. Polski bilans handlu i usług jest od lat ujemny ok 3% PKB. (dane BŚ). Putin objął władzę w Rosji po pijaku Jelcynie jako ruinę porównywalną z dzisiejszą Ukrainą - pełną bezwzględnych oligarchów, rozkradania państwa, w pełni pod kontrolą zachodnich "doradców i inwestorów", bez wypłacanych pensji, emerytur, ze strzelaninami na ulicach i mordami politycznymi jako metodzie rozwiązywania sporów oraz również z wojną w ramach państwa (Czeczenia). Proponuję porównać raz jeszcze „dokonania” polityków w Polsce w ostatnich 25 lat. Ps. W Baltimore powstanie - 5000 gwardzistów na ulicach, stan wyjątkowy, do tego generalnie nieciekawa sytuacja - coś się szykuje - elity tam w gorączce, nawet Fed przenoszą do Chicago, o akcjach ćwiczeń sił, różnych i manewrach wewnętrznych, nie wspomnę, więc "świerszczyk" musi dać coś do czytania dla równowagi. Przecież nie będą pisać, że Wlk.Brat co godzinę zadłuża się na 200 mln$, a chętnych do kredytowania wysokiego standardu życia tam jest coraz mniej. Każdego roku amerykański historyk William Blum publikuje "updated summary of the record of US foreign policy" (podsumowanie amerykańskiej polityki zagranicznej ), z której się dowiemy, że od 1945 USA próbowała obalić więcej niż 50 rządów !, w dużej części demokratycznie wybranych, poważnie ingerowała w wybory w ponad 30 krajach i bombardowała ludność cywilną w podobnej liczbie krajów; używała broni chemicznej i biologicznej oraz ma na koncie kilkanaście zamachów na liderów różnych państw. Armia USA stacjonuje obecnie w 116 krajach świata. W dużej mierze są one NIEUSUWALNE w myśl porozumień z tymi państwami bądź też pomimo woli tych państw ! Czego jesteśmy świadkami w Polsce ? No właśnie - wyłączmy telewizor, internet i zadajmy sobie pytanie odnośnie tego, kto zyskałby gdyby Rosja nie wstawiła się za swoimi interesami i obywatelami. Ale nawet pomimo tego amerykanie i tak już robią interesy, wystarczy wymienić tutaj wyrzuconego z US Navy za narkotyki i inne sprawki syna Joe Bidena , który już jest jednym z szefów w potężnej firmie Bursima Holdings - największym producentem gazu na Ukrainie . A Aleksander Kwaśniewski, dlaczego tak bronił aferzystki Julji Tymoszenko? Bo jest udziałowcem, wraz z synem amerykańskiego wiceprezydenta.
 • @Kula Lis 62 10:30:20
  Dam sto złotych na druk takich plakatów. Sorki,ale rencina wysoka, że ho ho dlatego tylko stówka.
 • @Olka P. 16:06:09
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/04/nocne-wilki.jpg?w=526&h=432
 • @Olka P. 16:06:09 Łech Łech Łech
  https://marucha.files.wordpress.com/2015/04/i-tak-nam-pomozesz-mem.jpg
 • @Olka P. 16:06:09
  https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/04/nocne-wilki.jpg
 • @
  Wiktor Węgrzyn w wywiadzie dla mediów 27.04.2015

  https://www.youtube.com/watch?v=fjhKX0XACVU
 • Wyjaśnienie dlaczego tak się dzieje
  .
  Wywiad z Aaronem Russo, ktory każdy powinien zobaczyć.

  https://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ
 • @Kula Lis 62 10:50:18
  .
  Witaj Lisie,
  Czy widziales ten wywiad?
  https://www.youtube.com/watch?v=S3vLCwXnroQ
 • @Max von Stirlitz 09:17:55
  .
  Miło slyszeć. Pozdrawiam w maxymalnym ukłonie ; )

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930