Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżim skryty za „antysystemowym” parawanem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej został zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem – i to jest nasz, Polaków, cały wyborczy sukces.

 

1366389392_iizoya_600

Nie kosmopolityzm, nie internacjonalizm, nie liberalizm, ale narodowy punkt widzenia winien zawsze cechować myślenie o państwie, o narodzie, o społeczeństwie.
Spoglądając z takiego punktu widzenia na aktualną prezydencką kampanię wyborczą winniśmy wyciągnąć wniosek, że dla Polaków, dla polskiej strony narodowej, wybory są już zakończone. I po raz pierwszy od 25 lat osiągnęliśmy jednak, mimo, że bardzo skromny, to dość spektakularny, polityczny sukces wyborczy. Sukces tym cenniejszy, ponieważ uzyskany przy braku narodowej organizacji. Sukces po części wystukany na klawiaturze w Internecie.

Żydo-reżim przerażony wizją znikomej frekwencji wyborczej, a więc całkowitą utratą pozorów posiadania jakiejkolwiek legitymacji do sprawowania władzy, którą zapewnił mu nielegalny przecież stan wojenny w 1981r., został w końcu zmuszony do ukrycia swojej syjonistycznej mordy za „antysystemowym” parawanem.

a5Żydo-reżim i jego media wykreowały grono kandydatów, którym dozwolono w kampanii wyborczej stosować nie tylko anty okrągłostołową retorykę, ale także retorykę antyżydowską. Co ciekawe, antyżydowskie wypowiedzi kandydata na prezydenta, Żyda, G.Brauna, nie wywołują wściekłych ataków powszechnych żydo-mediów i nawoływań do ścigania za tę piekielną zbrodnię, za „mowę nienawiści”.
To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki winno zachęcić Polaków do udziału w wyborczej hucpie. Ilu z nas wykaże się politycznym infantylizmem i da się oszukać żydo-reżimowym specom trudno przewidzieć, zresztą zobaczymy już niebawem.
Jeśli nie potrafimy dostrzec socjotechnicznego zabiegu z „antysystemowym” parawanem, to spróbujmy chociaż odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest możliwa sytuacja, w której reżim traci władzę w zorganizowanych i kontrolowanych przez siebie wyborach?
A żydo-reżim IIIRP dysponuje nie tylko mediami i konstytucyjnymi agendami władzy, ale także służbami specjalnymi. ABW kontroluje zarówno ludzi i strony internetowe. W 2014r., jak podaje żydowska gadzinówka Michnika, ABW pobierało dane abonentów telefonicznych oraz bilingi rozmów aż 176 tys. razy – tak żydo-system dba o własne „być albo nie być”. Tylko ktoś wyjątkowo politycznie niefrasobliwy może się łudzić, że wyborczą kartką dokona zmiany.

Bez silnej narodowej organizacji, bez narodowych mediów, nie może być mowy o jakimkolwiek wyborczym sukcesie. Czy posiadamy taką organizację? – NIE. Czy posiadamy takie media? – NIE.
Każda próba stworzenia autentycznej, polskiej, narodowej organizacji jest niszczona przez agenturę żydo-reżimu, a na własne narodowe media po prostu nas nie stać. Zresztą, czy żydo-reżim dopuściłby do funkcjonowania takich mediów – ? – wątpliwe.
Pozostaje nam na razie prowadzenie z żydo-reżimem medialnej wojenki partyzanckiej przy pomocy Internetu i oczywiście z zastosowaniem BOJKOTU wyborów organizowanych przez reżim.

Dariusz Kosiur

307781_120407971398436_967836710_n

KOMENTARZE

 • Nie będę bojkotował wyborów.
  Mówiąc szczerze, mam głębokie wątpliwości, co do zasadności bojkotów wyborów prezydenckich. Jest chyba oczywiste dla każdego myślącego Polaka, że obecny system władzy, nie cofnie się przed niczym, aby tylko władza pozostała w jego rękach. Wprowadzone ostatnio zmiany do ordynacji wyborczej, nie pozostawiają już żadnych złudzeń i żadnych szans. Tym samym pojawia się poważna wątpliwość o podawanie rzetelnych wyników frekwencji wyborczej. Idąc dalej tym tropem, może się okazać, że niezależnie od zakresu bojkotu, w mediach zakomunikują nam 60% obecność wyborców przy urnach. Czy warto w takim razie angażować się w taką akcję? Jakie korzyści może ona przynieść?
  Albo inaczej zadam pytanie, co możemy przez udział w takiej akcji stracić?

  W moich wystąpieniach na Neonie, zawsze podkreślałem edukacyjną rolę jaką niezależny kandydat może pełnić podczas kampanii wyborczej. My tutaj, wiemy doskonale jak bardzo rozrosły się komórki rakowe układu władzy. Jednak znakomita większość Polaków takiej wiedzy nie posiada. Właśnie teraz, podczas finału kampanii wyborczej, miliony ludzi, może po raz pierwszy usłyszeć o skali zagrożenia niezawisłości Polski. Posiada to ogromne znaczenie na 6 miesięcy przed wyborami do parlamentu. Dlatego nie przekonuje mnie Pańska argumentacja co do zasadności udziału w bojkocie. Układ władzy zbyt dużo traci na tym co głosi choćby Pan Grzegorz Braun i jakie zasiewa ziarna, aby jego działalność można było określić jako agenturalną. Dlatego podejście bojkotujące do kandydatów, którzy odważnie głoszą to co zawsze chcieliśmy rozpowszechnić, wydaje mi się zbyt daleko idącą ostrożnością, (a może nieumiejętnością przyznania się do błędu?). „Ostrożność” taka odbiera siłę myśli niepodległościowej, usuwa duchowe poparcie dla idei wolności i skłania wprost do postawy rezygnacji i poddania.
 • maska "Jokera"
  "wiara" sympatyków G.Brauna przypomina mi tysiące "uwiedzionych"- wydupconych przez Kalibabkę ... BO "FAJNIE" GADA ,gada ,gada ,gada ,a no i jeszcze nie dupcy.

  Do dzisiaj "fani" Brauna nie wiedzą czy się odwołał od wyroku skazującego za "rwanie drzwi" w PKW.
 • @Krzysztof Szotowicz 14:36:25
  Polską racją stanu nie jest:

  1) wiernopoddańcza uległość globalistycznej polityce Watykanu i jego lokalnemu zwalczaniu polityki narodowej, czytaj szerzenie antypolonizmu,

  2) wasalne podporządkowanie się żydo-anglosaskiej polityce imperialnej i lichwiarsko-eksploatatorskiej

  3) instrumentalne wykorzystywanie Polski, w ramach tzw. koncepcji Międzymorza i konfliktowania z Rosją, dla globalnych celów polityki anglosaskiej

  Pan G.Braun w związku z tym, że jest orędownikiem i wyznawcą wyżej wymienionych koncepcji, sprzyja polityce podboju i marginalizowania Polski, a zatem działa przeciw polskiej racji stanu.
 • @Krzysztof Szotowicz 14:36:25
  JKM- jako błazna z liberalnej bajki o państwie bez państwa

  Kukiza - jako JOWialskiego klowna i obrotowego żydobanderowszczyzny,

  Kowalskiego - jako karykatury ruchu narodowego,

  nie warto dłużej komentować, gdyż wszystko zostało powiedziane lub pokazane przez owych. Mądremu wystarczy, głupiego nie naprawi.
 • Szanowny Panie Autorze...
  A czy czasami nie będzie to tak, że nawet jeżeli nie pójdziemy do wyborów, to i tak pójdzie ta cała milionowa już armia urzędnicza z rodzinami, pociotkami itd. Pójdą oglądacze telewizora, słuchacze Radia Maryja ( z misją niszczenia komuny). Więc czy nie lepiej w takim razie wybrać mniejsze zło? (o ile takie istnieje). Myślę, że wypłynięcie na szerokie wody Grzegorza Brauna, spowodowałoby zainteresowanie jego licznymi wystąpieniami (dostępnymi na YT, o ile nie zostaną skasowane), co z całą pewnością dobrze przysłużyłoby się poziomowi ogólnej świadomości i mogłoby być tą bazą do budowy frontu narodowego.
 • @Max von Stirlitz 15:46:27
  Z siewcami zamętu nie rozmawiam. Lepiej pozostań przy barze, gdzie twoje miejsce.
 • @stanislav 15:12:28
  W tej odpowiedzi, wychodzi z Pana typowe, znane z innych zupełnie stron zacięcie: "Jak Polska nie będzie.... (wstaw brakujące określenie), to lepiej aby w ogóle nie była."

  A nie będzie, jeżeli obecna ekipa pozostanie przy władzy. Nie ma w tej chwili innych priorytetów. Jakoś tak się składa, że tylko G. Braun mówi głośno o skali zagrożenia i pomimo tego że jednym z punktów jego programu jest koronacja Chrystusa na króla Polski, ja, któremu znacznie bliżej do Buddyzmu niż do chrześcijaństwa jakoś skłaniam się aby go popierać. Zwyczajnie nic nie zrobimy, będziemy tylko patrzeć na agonię tego kraju, jak to wieszczy Pan Opara, jeżeli nie będzie nas więcej. Póki co, tylko kilku kandydatów na prezydenta mocno nad tym pracuje, a Pańskie argumenty służą marginalizacji tego głosu.
  Jeżeli jakimś cudem wygramy swój kraj w przyszłości, wtedy będziemy się spierać jakie to ma być miejsce. Póki co nie jest to wcale pewne, więc różnice ideowe należy schować do plecaka.
 • @mecenas 14:35:31
  Ja,troll od Brauna, z prawdziwą przyjemnościa daję jedynkę.
  A ciebie "mecenasie"zapytam: czy twój tate też był narodowości prawniczej,jak tego?
  http://pl.wikiquote.org/wiki/Władimir_Żyrinowski
 • @kfakfa 14:55:49
  http://ecsmedia.pl/c/obywatelu-nie-pieprz-bez-sensu-b-iext8251611.jpg
 • Należy bojkotować wybory.
  cyt:
  //To powszechne żydo-media nadały tej grupie kandydatów określenie „antysystemowi kandydaci”, co według speców od żydo-reżimowej socjotechniki winno zachęcić Polaków do udziału w wyborczej hucpie//

  MŁODYCH Polaków!
  Ich "targetem" są młodzi ludzie, którzy widzą fałsz tej Bandy 5 czy 10

  Dlatego obniżenie frekwencji do poniżej 40% jest "w zasięgu ręki" działań pozasystemowych, jakim jest min Internet.
  To 40% jest w całym świecie barierą, którą jeżeli się złamie, a Polska może być pierwsza*, może spowodować poważne konsekwencje, w polityce, mediach, prawie.
  http://static.wixstatic.com/media/011c6d_bcf45e33835045c8afb61e0c1e892edb.png_srz_1207_876_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

  *[wyjątkiem jest Korea Pd, ale to inna mentalność]
 • Pelna zgoda!
  Dokladnie tak jest....i prosze pamietac... Taki suckces w obliczu zagrozenia bojkotem! TYlko zagrozenia bojkotem!!!!
  To swiadczy najlepiej - JAK Uklad boi sie BOJKOTU~!
 • @Arjanek 16:48:02
  Niech mi Pan powie, skąd będzie Pan wiedział, że bojkot miał miejsce?

  Kto przekaże narodowi taka informację? Na jakiej podstawie?

  Proszę nie być naiwnym.

  Jeszcze jedno, wobec demoralizacji obecnego systemu, jakie "poważne konsekwencje" grożą polityce, mediom i prawu w przypadku frekwencji poniżej 40%? Zamieniam się w słuch.
 • @Krzysztof Szotowicz 17:02:00
  //Zamieniam się w słuch.//

  Czy Pan nie widzi że Oni "srają już w majty" z powodu tej frekwencji.
  Za chwilę obniżą wiek głosowania do 16 lat. Już o tym słyszałem.
  Można głosować listownie, państwo płaci. Mogą niewidomi, państwo płaci, za chwilę internet.
  Niech Pan mi powie dlaczego w Belgii, Luksemburgu, we Włoszech jest taka wysoka frekwencja, która robi średnią w głosowaniu go parlamentu {tfu} UE? Bo tam karzą grzywną, a w Grecji można "teoretycznie" być sądzonym i skazanym.
  Ktoś za to beknie. Oni już stracili "mandat nieba" i już o tym wiedzą, bo Bojkot trwa już od wielu lat.
 • @Krzysztof Szotowicz 17:02:00
  Dobre pytanie -
  Wobec demoralizacji obecnego systemu, jakie "poważne konsekwencje" grożą polityce, mediom i prawu w przypadku frekwencji poniżej 40%?

  Demoralizację czas zakończyć, a poważne konsekwencje to: naprawa ośmieszającego Polaków systemu i powtórne wybory demokratyczne w demokratycznym państwie, a politycy do uczciwej pracy.

  Po co Panu 40% jak frekwencja 49% likwiduje nazwę państwa demokratycznego, jeśli wybory nie zostaną powtórzone?:)
 • @Krzysztof Szotowicz 17:02:00
  Bojkot trwa,od 20 lat..frekwencja nigdy nie przekroczyla 45 %..wszystkie dane wyzej sa naciagane i oszukiwane dosypywaniem glosow w kazdych wyborach...
  DOkladnie panie Arjanek po pierwszych sfalszowanych wyborach ...ludzie olali...tylko durnie tkwia przy urnie, legalizujac parchatosarmaty Uklad Obkurwiencow Zlodzieji...
  Ja nie dziwie sie parchatosarmatym, ze glosuja ,,ich rzad ich wybory ich wladza...
 • @Nagle , po 26 latach rwetes goyozy
  Chyba niektórzy na forum wczoraj się pojawili w Polsce ,albo gimbaza dostała dowody osobiste.Takie "nagle" zainteresowanie.
  Chyba pamiętacie jak parcho-chazary załatwiły "wybory" w 1989r ?
 • Komentarz ze strony WPS
  Dziś na Pol-szmacie zastanawiano się co zrobić z frekwencją … ?
  Padały pomysły z Belgii czy Grecji gdzie jest przymus głosowania… Nawet zastanawiano się czy wprowadzeniem przymusu niepokornych nie wsadzać do więzienia…
  No… więc dyskusja się zaczęła…
  No niestety – ci tak zwani ‚antysystemowcy’ /zdrajcy Polski/ dwoją się i troją by stara banda dalej mogła kraść, łupić, gwałcić i mordować w imię zachodnich standardów..
  Gdyby – nie wystartowali – to dwudziestopięcioletni pasożyd straciłby mandat do rządzenia… A tak – dalej po staremu…Gra na czas…A potem coś wymyślą…
 • Komentarz ze strony WPS
  Przygotowywanie ekipy ,,antysystemowej,, można było zauważyć już na spotkaniu w sali BHP. Tam im nie udało się zbajerować wszystkich obecnych więc postanowili kontynuować akcję na kilku frontach. Solidarność już oficjalnie poparła Dudę (a w sali BHP udawali przeciwników establishmentu), Kukiz stał się pupilkiem żydomediów i tzw. prawicy, która już go widzi w koalicji, nie wspominając o kundlu na amerykańskiej smyczy (tak jak większość) Schetynie.
  Przedstawiciel RN Żydów – Kowalski też chce się załapać z innymi żydkami do układu jako ,,antysystemowiec,, G. Braun – tak jak w artykule. TYLKO BOJKOTUJĄCY FARSĘ WYBORCZĄ MOGĄ ZASŁUGIWAĆ NA POLSKIEGO PATRIOTĘ. Cała reszta to kolaboranci, banderowcy, naziści i zaczadzeni żydowską propagandą wasale.
 • @Rzeczpospolita 19:09:36
  //Kukiz stał się pupilkiem żydomediów i tzw. prawicy, która już go widzi w koalicji//

  Ten teraz tzw "Antysystemowy Cyrk" to już przygotowanie do Wyborów Parlamentarnych.
 • @Rzeczpospolita 19:09:36
  Dlaczego nie zarejestrował Pan siebie jako kandydata na Prezydenta?
  Miałby Pan duże poparcie swoje i dane przez Pana Pawła Z.

  I my mielibyśmy szansę na prawidłowy wybór, a tak d. blada.

  Opluliście już prawie wszystkich, tylko jeszcze pozostał Komorowski i Duda.
 • @Arjanek 17:30:28
  Nie wiem z jakiej planety wszyscy spadliście, ale tutaj, na Ziemi liczy się skuteczność. Słowa o zagrożeniach płyną w naszym kraju od dziesięcioleci i jakoś nie wpłynęło to ani trochę na zmianę kursu ku upodleniu Rzeczpospolitej. Tym mniejsze milczenie ma znaczenie. Skuteczność w systemie politycznym wprost przekłada się z liczebności zwolenników danej opcji. Tego przełożenia akurat nie można zastosować do tych, którzy nie idą na wybory - z dwóch powodów:
  Po pierwsze: wyniki wyborów i frekwencja są zupełnie niemiarodajne.
  Po drugie: wśród tych którzy nie poszli spora część ma w dupie wszystko oprócz piwa i kiełbasy na rożnie.
 • @Henryk Kreuz 19:48:32
  W 2010r. startowałem - tzn. usiłowałem startować - jako kandydat, a Paweł Ziemiński był szefem mojego komitetu wyborczego. Złożyliśmy ok. 1400 podpisów (wymagana liczba to 1000).
  PKW nie dopuściła szefa mojego komitetu do czynności sprawdzania i liczenia wymaganych 1000 podpisów, mimo, iż szef komitetu kandydata posiada takie ustawowe prawo.
  PKW orzekła, że złożone podpisy zawierają wady adresowe i prawidłowych podpisów jest mniej niż 1000, co wyklucza mnie spośród kandydatów.
  Złożona w trybie wyborczym skarga do SN zawierająca zarzut niedopuszczenia szefa komitetu do liczenia podpisów oraz żądanie wykazania list z wadliwymi podpisami czeka sobie do dzisiaj na odpowiedź.
  Na tym polega żydo-reżimowa demokracja.
 • @TVP ARCH debata
  komediowe występy.
 • ---------- po debacie
  -- i po ptokach ::))
 • @Krzysztof Szotowicz 14:36:25
  Bardzo dobry komentarz, widać kogoś kto twardo stąpa po ziemi i ma świadomość w jakim świecie żyje. W pełni podzielam Pana pogląd na istniejącą sytuację. W sposób merytoryczny udowodnił Pan na czym polega bezsens bojkotu, ale widać na rozgrzane głowy potrzebny jest tylko zimny prysznic.
 • @Henryk Kreuz 19:48:32
  Panie Kreuz,

  w pamięci mam nasze spotkania sprzed 10 lat i miałem nadzieję usłyszeć od pana coś dojrzalszego i mądrzejszego. Jakiego formatu są kandydaci i co w rezultacie mogliby zaproponować Polakom pokazała najlepiej dopiero co zakończona "debata prezydencka". Komorowski zrobił dobrze ( tak za niego zadecydowano zapewne), tzn. sam będąc miernotą, nie mającą nic samodzielnie do powiedzenia Polakom, nie pokazał się w otoczeniu takich samych, a często jeszcze większych miernot niż on, co pozwoliło mu najmniejszym kosztem osiągnąć to, co jeszcze do dzisiaj wydawało się niemal niemożliwe. Po prostu Komorowski może wygrać już w pierwsze turze.

  Natomiast to, co napisał wyżej Dariusz Kosiur, debata potwierdziła jeszcze namacalniej: kierunek bojkotu wyborów jest najefektywniejszym narzędziem zakwestionowania Okrągłego Stołu i Magdalenki. PO tej debacie, jeśli ktoś odpowiednio wiele osób ją obejrzało, liczba tych, co rozczarowani są do polityków i ich "antysystemowych zmienników" powinna wzrosnąć.

  Potwierdza się także, że tylko dojrzały, narodowo zorientowany polityk może być przywódcą Polaków. Na pewno nie jest i nie będzie nim ktoś taki jak Kowalski( choć muszę przyznać, że na tle debatujących miernot i tak wypadł dość dobrze, ale wyłącznie na miarę,,,, szefa powiatu, bo reszta, to poziom gminy).
 • Będziecie krytykować i bojkotować do końca życia
  Max Kolonko powiedział i całkiem trafnie że władzę można zmienić w wyborach lub poprzez rewolucję a nie przez bojkot.
  Andrzej Lepper i Paweł Kukiz zgromadzili przeszło 10% elektorat poprzez czynny udział i identyfikowanie się z niezadowolonymi.Więc albo przyłączymy się do Kukiza,Brauna lub Kowalskiego albo zostanie nam rewolucja,która przy poziomie świadomości społeczeństwa i krokach podjętych przez prezydenta-rezydenta na pewno nie wypali.
  Zgadzam się w pełni z Krzysztofem Szotowiczem,że kampania prezydencka uświadomi część społeczeństwa i dlatego jest potrzebna.
  Panowie Kosiur i Dębowski z całym szacunkiem dla Panów patriotyzmu,odwagi i programów w ten sposób nic nie ugramy tak jak Pan Kosiur powiedział bez mediów możemy tak wieki bojkotować.Liczebność waszych struktur jest znikoma,mówię to nie po to by was krytykować ale żeby pokazać proporcje w Panów wynikach a na przykład Kukiza i Ruchu Narodowego.
  Braun też mnie wkurza z tym kościołem ale posiada wiedzę i inteligenty jest nieprzeciętnie(radzi sobie z każdym dziennikarzem).Jeżeli nie Braun to Kowalski i Kukiz.Kowalski rzeczowy a Kukiz jednomandatowy bo niby dlaczego do sejmu mają wchodzić lizidupy i sprzedawczyki a nie patrioci tak jak Pan Kosiur!
  Bojkot to zły pomysł,czynna agitacja nawet bez mediów przyniesie skutek tak jak w przypadku Leppera i Kukiza.
 • @stanislav 22:58:12
  Panie Pawle, a kto Panu zabronił zebrać z pół miliona podpisów i z 5 milionów na kampanię?
  Trzeba było wystartować, zebrać i podpisy i kasę, wtedy byłby jeden wspaniały kandydat na miarę Państwa i mielibyśmy kogo wspierać i na kogo głosować.
 • @Henryk Kreuz 23:15:54
  Pozwoli pan, że ja wybiorę moment, kiedy uznam, że jest on właściwy, aby z dobrym skutkiem zbierać i pieniądze i podpisy.

  Np. 10 lat temu radziłem i panu Tymińskiemu i p. Pyszce, aby nie startowali, bo to to nie przyniesie skutków. Zdecydowali inaczej, efekt znamy.
 • @Henryk Kreuz 23:15:54
  Ale i tak dziękuję, pomimo sarkazmu, za tak wysoką ocenę możliwości mojej osoby z pana strony:)

  Polityka, to m.in.poczucie realizmu i sztuka czekania, a nie wyłącznie ambicje i chęci.
 • @maro 23:03:19
  Myślę, że pan się myli i nie rozumie, czy też nie chce zrozumieć, co jest celem bojkotu. Tym celem nie jest bierność, ale właśnie najbardziej efektywne uświadomienie społeczeństwa w celu zbudowania narodowego frontu poparcia w momencie decydującego rozegrania. A takie się zbliża.
 • @maro 23:03:19
  Ja widzę to tak. Nikt z nas nie jest idealny, nasi kandydaci też i nie ma to większego znaczenia z uwagi na to, że przeciwnicy od lat mają armię ludzi fałszujących ich wizerunek. Mając to na uwadze Nasi wypadli wspaniale.
  Natomiast co do istoty. Z każdego z Naszych bije uczciwość, tak jak np. z Jarubasa kłamstwo z każdej jego komórki, dlatego stanowisko przez nich zajmowane jest warte rozważenia, a PSL-u nie warte nawet kopnięcia.
  Z ich zajmowanego stanowiska wyłania się jasny PROGRAM POLITYCZNY i CEL do osiągnięcia i gdyby np. pięciu mogło być JEDNYM Prezydentem byłoby ok, ale niestety. Prezydentem może być tylko JEDEN. Wniosek z tego taki, że pozostać powinien tylko JEDEN ale bez "uśmiercania" pozostałych, pozostali powinni stać się zapleczem politycznym tego JEDNEGO, wcześniej powinna zostać najlepiej JAWNIE, na oczach Polaków uzgodniona wspólna wersja PROGRAMU i metody osiągnięcia WSPÓLNEGO WIELKIEGO CELU.
 • @stanislav 23:27:43
  Pan Tymiński dzięki udziałowi w tamtych wyborach osiągnął bardzo ważny osobisty cel. Dzięki udziałowi został oczyszczony z zarzutów jakie wymyślili nasi wrogowie w 1990 roku, a "patrioci" przez lata rozpowszechniali i powielali. Ja to rozumiem i doceniam, że nie chciał pozostać w oczach potomnych takim jakim go nasi wrogowie wymalowali.
 • @stanislav 23:37:18
  Bojkotując wybory robisz dokładnie to czego oczekuje system, a być może nawet sam steruje w tym kierunku.

  Na Dudę i Komorowskiego pójdzie głosować ich elektorat, a kandydaci niezależni, którzy mogliby zaistnieć w przyszłości, zostaną skompromitowani, z powodu nikłego poparcia.

  Nikt nie będzie ubolewał nad frekwencją, zostaniesz nazwany leniem któremu nie chciało się wyjść z domu, a jak będzie dużo za niska, to zawsze można coś dorzucić do urny, a następne wybory zrobić obowiązkowe.

  LUDZIE ZACZNIJCIE MYŚLEĆ!!!
 • @maro 23:03:19
  Z całą pewnością wśród ludzi wierzących jest mniej skurwieli
 • @stanislav 23:37:18
  Ja bardzo dobrze rozumiem,że bojkot to jest faktyczne okazanie władzy że jej nie chcemy i nie akceptujemy ale elektorat tworzy w Polsce kilkanaście milionów ludzi do których nie dotrzemy bez mediów.W tej sytuacji należy przymknąć lekko oko podłączyć się pod istniejące struktury i zmieniać Polskę.Reset może i się zbliża ale będzie wyglądał tak jak w Grecji-cięcia wszystkiego.Rewolucja to sprawa ostateczna.
 • @Jan Paweł 07:22:01
  To prawda ale nie należy przesadzać i z pewnymi rzeczami zrobić porządek.
 • @komediowy wtorek
  Na czołowego szamana i kaznodzieję wykreował się G.Braun. 3xS -synagoga-szkoła-strzelnica. Reszta "sama" zostanie jak manna zesłana.
 • @kfakfa 07:40:53
  Odwołanie od wyroku skazującego G.Brauna:

  na stronie internetowej G.Brauna brak jest informacji n/t odwołania i uzasadnienia o które gardłowano w czasie ogłaszania wyroku.
  Jeśli ,a wszystko na to wskazuje - G.Braun nie złożył odwołania ,to wyrok już się uprawomocnił w kwietniu.W takim wypadku jego kandydatura jest bezprawna.
  Czemu mend-ia milczą ?
 • Fakty!!!
  Wszystko wskazuje, że frekwencja będzie ok 55%
  15% zagłosuje na tych kandydatów o k†órych pisze autor.

  Nawet gdyby wszyscy ich wyborcy, co do jednego, wybory zbojkotowali to frekwencja byłaby niższa tylko o te 15% czyli wyniosłaby ok.47%, jeżeli dobrze policzyłem.

  Pytam się; jaka to różnica czy frekwencja będzie 55 czy 47%

  Bywało już, że frekwencja wynosiła 40% w wyborach parlamentarnych, i co?

  To jest pieprzenie bez sensu.
 • @welna 00:40:22
  Kandydaci "niezależni" wczoraj sami się skompromitowali ( być może właśnie o to chodziło?)

  Idąc na wybory uwiarygodnia się wybranego przez żydomedia i niestety za pieniądze Polaków bula -Komorowskiego, bo po tym co pokazał Duda, całej Polsce, to jego mama pewnie wytargała go za ucho, gdyż na takiego zasmarkanego maminsynka wygląda i udowodnił to wczoraj na 100%.
  Idący na wybory, łącznie z tymi głosujący nawet przeciw bulowi - Komorowskiemu i za tzw. "antysystemowcami" ( po wczorajszym popisie winnymi być nazwani miernotami "antysystemowymi"), określeni będą jako świadomi swych obowiązków obywatele, a wybór Komorowskiego, co jest już na 100% pewne, nabierze walorów aktu demokratycznego nie leniwych, świadomych i odpowiedzialnych obywateli.

  Musisz to wełno pojąć swą głową. Pomyśl nim coś napiszesz z tak olbrzymią "pewnością" siebie.
 • @stanislav 09:22:59
  Jeżeli Komorowski pozostanie prezydentem to tylko z dwóch przyczyn:
  1/ z winy tych co nie potrafili lub nie chcieli w decydującym momencie stworzyć jednej armii pod jednym dowództwem - Jednym kandydatem jako przeciwwagi dla UKŁADU : PIS,PC, UW,UD,PO,PSL,SLD,KLD,PZPR itp, bo to jedno i to samo dawniej zwane FRONTEM JEDNOŚCI NARODU.
  2/ i z winy zasmarkańców co sami nic nie potrafią, tylko płaczą, a nie pójdą nawet głosować przeciwko układowi.
 • @imran 09:22:15
  cyt:
  //Bywało już, że frekwencja wynosiła 40% w wyborach parlamentarnych, i co?//

  W Polsce (i nie tylko) od dziesiątek już lat z mozołem budowana jest dwubiegunowa scena polityczna, takie "PO / PiS", ale niska frekwencja (Bojkot) i wymuszona emigracja młodych Polaków te plany komplikuje.
  Niska frekwencja oczywiście promuje PiS, bo ma ten "żelazny elektorat", ale on się kruszy. Dlatego tak ważne jest dla nich młode pokolenie. Ten wczorajszy cyrk antysystemowy w TvP to pokazał.

  Należy Bojkotować Wybory. Bojkot jest najtańszy i najbardziej efektywny, bo łatwo dociera do ludzi młodych przez min internet co udowadnia taki np manipulator JKM

  Wybory Parlamentarne w Polsce - Frekwencja

  1991 43,2%
  1993 52,1%
  1997 47,9%
  2001 46,3%
  2005 40,6%
  2007 53,9%

  W roku 2005 nastąpiło załamanie frekwencji wyborczej [40.6%]. To spowodowało panikę w sferach "inżynierów społecznych". W roku 2007 żydzi, Soros i spółka przeprowadzili wielką kampanię medialną, za nasze pieniądze. Udało im się obronić ten próg 40%.

  Cyt:
  //Kampania społeczna „Zmień kraj. Idź na wybory” została przeprowadzona przez koalicję
  21października.pl. Organizatorami byli: Forum Obywatelskiego Rozwoju – FOR, Fundacja im.
  Stefana Batorego, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Stowarzyszenie
  Agencji Reklamowych, Związek Firm Public Relations, Instytut Spraw Publicznych, Wielka
  Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja dla Wolności, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Szkoła Liderów, Forum Inicjatyw Pozarządowych, Fundacja Projekt: Polska oraz
  Parlament Studentów RP. W skład koalicji weszło również około 150 innych organizacji pozarządowych z całej Polski. W ramach kampanii przygotowano reklamy telewizyjne, radiowe i prasowe, które bezpłatnie emitowały największe stacje telewizyjne (telewizja Polska, tVN,tVN 24, Polsat) i telewizje
  adresowane do młodzieży (MtV, Viva), rozgłośnie radiowe (Polskie Radio, Radio Zet, Radiostacja, RMF, tOK FM), dzienniki (m.in. Dziennik, Fakt, Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy),
  tygodniki (Newsweek, Gala, Angora), dzienniki regionalne (Dziennik Wschodni, Echo Dnia,
  Gazeta Współczesna, Gazeta Lubuska, Gazeta Pomorska, Głos Szczeciński, Głos Koszaliński,
  Kurier Poranny, Nowa trybuna Opolska, Nowiny) oraz portale internetowe (Wirtualna Pol-ska, gazeta.pl, Onet.pl, O2, ngo.pl). Kampanię wspierały również media lokalne. Całkowity koszt cennikowy reklam, które ukazały się w mediach wyniósł ponad trzy miliony zł. W pozyskiwaniu bezpłatych emisji i publikacji bardzo pomogły firmy zrzeszone w PKPP Lewiatan: domy mediowe – Universal McCann i CR Media oraz członkowie Związku Pracodawców Prywatnych Mediów. W przygotowaniu strategii uczestniczyły firmy DDB, Satchi&Satchi oraz
  MillwardBrown SMG/KRC. Hasła kampanii oraz wszystkie kreacje bezpłatnie zaprojektowała agencja reklamowa PZL

  Raport przygotowano przy częściowym wsparciu
  Foundation Open Society Institute (Zug)//
  http://www.for.org.pl/pl/zmien-kraj
 • @stanislav 09:22:59
  Proszę czytających nie wprowadzać w błąd.

  Oj drogi Panie, niemożliwe jest wejście do demokracji, gdy otwór jest za mały i posiada tylko 49%. Na 51% obwodu, jakoś się można wcisnąć do demokracji, lecz mniejszy jest niemożliwy do przejścia i pachnie malizną:)

  Na siłę mniejszości, akt demokratyczny jest niemożliwy, bo zawsze mniejszość będzie mniejszością a nie demokracją.

  Jeśli obcokrajowcy, podobno mają prawo głosować, to frekwencja automatycznie się zminimalizuje po dodaniu 38 milion Polaków do 3 miliardów obcych:)
 • @stanislav 09:22:59
  "Idąc na wybory uwiarygodnia się wybranego przez żydomedia i niestety za pieniądze Polaków bula -Komorowskiego...."

  Bzdura - jest zupełnie odwrotnie - nie idąc głosować sprawiasz, że wynik wyborczy takiego np. Komorowskiego się poprawia. Zakładając że zagłosują sami jego zwolennicy (reszta będzie "bojkotować"), w ekstremalnej sytuacji może się okazać że ma poparcie 100% i właśnie to będzie go uwiarygadniać w przekazie medialnym.

  Żydomedia nie napiszą że popiera go 10% społeczeństwa,, tylko o jego wysokim zwycięstwie.

  JEŚLI NIE MASZ NA KOGO GŁOSOWAĆ TO SKREŚL WSZYSTKICH, ALE NIE WSPIERAJ ISTNIEJĄCEGO SYSTEMU.
 • @shlocham alechem
  „Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11854&Itemid=56
 • @welna 10:26:51
  Doskonale o tym wiedzą nawołujący do bojkotu.
  Oni również doskonale wiedzą, że wkurzenie większości społeczeństwa jest ogromne i do usunięcia całego "układu" od władzy brakuje tylko JEDNOŚCI w działaniu. Więc układ by utrzymać się u władzy, przy ogólnej wiedzy i przekonaniu że jest wrogiem i szkodnikiem, stara się nie dopuścić do zorganizowania się politycznie Polaków chcących odsunięcia go od władzy. Mimo, że stanowią już większość to rozbici na części nie będą stanowić zagrożenia.

  Oni wiedzą też, że zorganizowanie polityczne w Prezydenckiej kampanii wyborczej to wystawienie JEDNEGO kandydata reprezentującego wolę Polaków np. odsunięcia rządzącej 25 lat mafii od władzy.
  Wiedzą też, że wystawienie 5 kandydatów z tym samym celem reprezentujących tą wkurzoną większość społeczeństwa uniemożliwia wygraną, ponieważ zmniejsza frekwencję (bo i tak nie wygramy) i rozbija na 5 części wkurzonych chcących ZMIANY, a a głosy których skupione na JEDNYM kandydacie dawałyby dużą szansę wygranej i zorganizowanego działania w wyznaczonym celu w przyszłości.

  W tej sytuacji taką samą rolę co rozbicie JEDNOŚCI spełnia nawoływanie do bojkotu, mianowicie służy utrzymaniu władzy przez drani, a nie odebraniu z ich rąk.
 • @kfakfa 11:11:26
  I nie jest wykluczone, że wybory zakończą się w I turze. Żydo-reżim z obawy przed znikomą frekwencją w II turze może nie podjąć ryzyka jej urządzania - młodzież w zdecydowanej większości olewa wybory.
 • Moja odpowiedź do większości komentarzy
  Większość komentarzy kojarzy mi się ze scenką lekcji matematyki w więzieniu w filmie z Flipem i Flapem.
  Nauczyciel zadaje więźniom pytanie: ile to jest 27 : 9 ?
  Padają złe odpowiedzi, nauczyciel jest coraz bardziej wzburzony brakiem postępów w nauce.
  W końcu do odpowiedzi zgłasza się Flip. Odpowiada: 27 : 9 = 3. Nauczyciel promienieje z radości. Flip po chwili dodaje: i 2 reszty.
  Nauczyciel pada na krzesło nieprzytomny.

  Większość Komentatorów ćwiczy tę sama lekcję od 25 lat i do tej pory nie może sobie przyswoić prostej "tabliczki mnożenia". - Oczywiście zawodowców, czyli komentujących z obowiązku, przepraszam, bo "tabliczkę mnożenia" mają z pewnością w małym palcu.
 • @Arjanek 10:17:59
  Czy nie widzisz tego, że zawsze w sejmie zdecydowana większość to partie związane z systemem, tworzące go.
  A więc również większość ludzi głosujących to zwolennicy tego systemu, albo też ludzie zmanipulowani przez media hasłem - głosuj przeciwko PiS albo PO.

  Skoro więc, większość (zdecydowana) ludzi głosujących to zwolennicy systemu, z tego wynika logiczny wniosek, że to od ich zachowania zależy frekwencja.
  A oni nie siedzą w necie i nie czytają twoich wywodów. Oni siedzą przed telewizorami i słuchają tego co mówią z TVP w Polsacie w TVN

  I jeżeli frekwencja spada, to media (jak sam napisałeś) są w stanie ją podciągnąć prowadząc kampanię.

  I frekwencja nigdy nie spadnie znacznie poniżej 40% bo do takiej frekwencji wystarczą ludzie mający interes w utrzymywaniu tego systemu.
  Sami urzędnicy i ich rodziny to dobrych kilka milionów ludzi.
  Ludzie zatrudnieni w spółkach państwowych, uzależnieni od zasiłków, zapomóg, przedsiębiorcy uzależnieni od dotacji... a do tego ogromna rzesza ludzi uzależnionych od TV zaangażowanych w grę PiS czy PO

  Pan w necie może wpływać jedynie na tych, którzy są przeciwni układowi rządzącemu, a tych jest zdecydowana mniejszość.
  To co zrobi owa mniejszość nie ma dużego wpływu na frekwencję.

  Wpływ ma większość a ona nawet nie przeczyta tego co piszesz.


  Te wasze nawoływania do bojkotu mogą mieć tylko taki skutek, że media będą musiały wydać parę groszy (głównie z naszych podatków) na kolejną kampanię mobilizującą zwolenników i zwykłych baranów siedzących 24h przed telewizorami.
 • @Elia Kazan 10:48:38
  Zaplątałeś się Gościu. Wystarczy.
 • @Elia Kazan 10:08:39
  Bzdura, jakie 12%, frekwencja jest 0%

  Tylko żydzi zorganizowali matrix, ci ludzie, których widzimy przed lokalami to agenci z Izraela albo hologramy.
  Żyjemy w żydowskim matriksie, wszystko to iluzja.
  Wszystko jest przygotowane w Izraelu. Oni wysyłają agentów, organizują lokale, reżyserują wszystko co widzimy w telewizji.
  Tak naprawdę to nikt nie chodzi do wyborów.
  Trzeba więc nawoływać te hologramy do bojkotu. Jak żaden hologram nie pokaże się przed lokalem wyborczym, to będzie bojkot.
  Wszystkiemu winni są żydzi. Oni czają się wszędzie.

  Zajrzyj pod łóżko!!!
 • @All
  Prosiłbym bardzo o nienadużywanie słowa "wybory" ponieważ wybory to mogą się odbyć w państwie demokratycznym a nie w ubekistanie czy kraju gdzie jest syf d..pa i kamieni kupa.
  To co będziemy obserwować w najbliższą niedzielę to jest spektakl dla ubogich lub przedstawienie dla idiotów i półgłówków.Ci dla których hasłem przewodnim jest "raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy" mają w nosie to czy na to przedstawienie czy maskirowkę przyjdzie 90% czy 10%.Oni już dzisiaj znają wynik tego spektaklu,a ci co biorą udział w tym przedstawieniu mają tylko uwiarygodnić go.
  Wynik tego przedstawienia jest dopasowany do sondaży którymi karmią nas pseudomedia.
  Życzę powodzenia wszystkim tym którzy udają się na ten spektakl.,odnoszę wrażenie,że powiedzenie "idiotów ci u nas nie brakuje"jest jak najbardziej prawdziwe co widać słychać i czuć w niektórych wpisach powyżej.
 • @imran 12:03:04
  By zrozumieć trzeba stawiać pytania.
  Pytanie jest:
  Dlaczego nawołują do bojkotu wyborów wyborców chcących zmiany władzy (różniących się tylko tym, pod czyim przywództwem i jak) a nie nawołują do bojkotu wyborów w kręgach zwolenników tej władzy?

  To jest właśnie zadanie polityczne z kategorii 2+2=?

  Przecież gdyby Oni chcieli wspomagać odsunięcie PO, PiS, PSL, SLD itp. od władzy to logicznym się wydaje, że powinni namawiać do bojkotu wyborów wśród ich zwolenników czym zmniejszaliby dla nich poparcie podczas głosowania. W tym samym czasie powinni byli tak działać, aby zwiększać udział w wyborach zwolenników zmiany, którzy oddaliby głos za tym kandydatem który deklaruje ich oczekiwania na zmianę.
  A Oni odwrotnie, nawołują do bojkotu zwolenników zmian, a zostawiają w spokoju potencjalnych wyborców dotychczasowej władzy.
  I tu kryją się intencje, znaczy PRAWDA która jest zakryta.
 • @imran 12:03:04
  cyt:
  //I frekwencja nigdy nie spadnie znacznie poniżej 40% bo do takiej frekwencji wystarczą ludzie mający interes w utrzymywaniu tego systemu.//

  Krajem który w tych tematach wyznacza trendy są Niemcy - Mit Holocaustu powoduje że młodzież do najmłodszych lat ma być indoktrynowana. Jest kwestią czasu, kiedy doszlusujemy.

  //Ruch Palikota [2013] proponuje, by do urn wyborczych poszli już 16-latkowie. Pomysł nie nowy.

  Już w 2003 r. politycy Unii Wolności proponowali, by w referendum akcesyjnym obniżyć wiek wyborczy o dwa lata. W 2008 r. podobną propozycję zgłosił poseł SLD Tadeusz Iwiński. W 2010 r. do sprawy wróciła PO - chciała 16-latków dopuścić do wyborów samorządowych. Rzecznik rządu Paweł Graś mówił wtedy o "ukłonie w stronę społeczeństwa obywatelskiego". Próbowała się targować lewica, mówiła o 17-latkach. Jednak pomysł i tak padł, bo sceptyczny był PSL.

  Argumentem Ruchu Palikota ma być zwiększenie frekwencji wyborczej. Jednak z raportu ISP "Wyborca 2.0" wynika, że młodzi w wieku 18-24 lat są jedną z najbardziej biernych politycznie grup obywateli. Zaledwie 14 proc. z nich śledzi wydarzenia w polityce, a 40 proc. średnio się tym interesuje.

  - W Niemczech można głosować od 16 lat w siedmiu krajach związkowych w wyborach do samorządu lokalnego. W Bremie, Brandenburgii i Hamburgu mogą także wybierać rządy i parlamenty landowe - mówi Paul-Richard Gromnitza, niemiecki politolog mieszkający w Polsce.

  - Pierwsza była Brema, gdy w 2007 roku okazało się, że frekwencja w wyborach wyniosła tylko 57,5 proc. To dużo na warunki polskie, ale w Niemczech to był szok. Dlatego licząc na wzrost frekwencji, obniżono wiek wyborcy. Jednak frekwencja nie wzrosła, była nawet niższa, bo wyniosła 55,5 proc. - mówi Gromnitza.//
 • Tak powinien do Polaków pisać Żydo-Reżim.
  Chcąc ich zniechęcić do wyborów. Jest na kogo głosować.
  Są kandydaci naprawdę anty systemowi.
  Mafia wie że przy minimalnej frekwencji mafia i jej sługusy wybiorą się sami.
  Mafia się boi dużej frekwencji i dlatego stara się rozproszyć głosy opozycji lansując swoje konie trojańskie (Kukiz, Braun, Korwin, Palikot, Tanajlo) .
  Mafia stawia na Bronk lub Dudka.
  Marionetka z PSLu się nie liczy.

  Natomiasti J.Wilk, M.Ogórek, Kowalski to kandydaci autentycznie anty systemowi.

  Mafia się boi głównie M.Ogórek (ciągłe ataki) bo ona ma kompetencje, potencjał intelektualny daleko powyżej możliwości Bronka i pozostałych mafijnych kandydatów oraz tych z V kolumny mafii, ma też zaplecze merytoryczne.

  Drugim kandydatem równie mocnym merytorycznie jest Jacek Wilk
  Wprawdzie brak mu zaplecza ale widać że on wie co mówi (w odróżnieniu od ludzi mafii). A jak jest mądry i niesprzedajny to zaplecze sobie dobierze.

  Trzeci kandydat też realnie anty systemowy, Kowalski jest niegłupim ale niestety nie wykształconym człowiekiem i też bez zaplecza.
  Prezydent jednak powinien być dobrze wykształcony.

  Trzeba iść na wybory i głosować na kandydatów realnie anty systemowych.
 • @ głos lobbysty
  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/33163/pap_gadecki_600.jpeg


  brak udziału w wyborach to grzech zaniechania.
 • @Elia Kazan 14:04:19
  -
  Zgadzam się 100%.

  Brak systemu demokracji z uwagi na wcześniejsze wybory poniżej 49% frekwencji, jest dowodem, że żadnego systemu demokracji nie było.

  Teraz nawołują, aby głosować anty systemowowych, przeciwko prawdziwemu systemowi demokracji, to szczyty szyderstwa.
 • @welna 00:40:22
  Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz Gdyby system jak napisałaś(eś)oczekiwał niskiej frekwencji wyborczej to nie wydawał by dziesiątków milionów na kampanię swoich protegowanych czyli Komorowski,Duda, Ogórek , Jarubas i Palikot Zobacz co się stało że przewodniczący skurwionego Episkopatu rzekł był że nie pójście na wybory to grzech Te kurwy z KK stoją na straży tego reżimu To żydzi powołali Ruch kontroli Wyborów i wciągają w swoją grę Polaków Wszystko wskazuje na to ze frekwencja w wyborach będzie niska W Anglii na 700000 Polaków do wyborów zarejestrowało się zaledwie 50000 Na kogo głosować jak nie ma na kogo??Zastanów się co napiszesz następnym razem bo w mendiach płaczą i martwią się jak przekonać barany aby po raz kolejny poszły się ostrzyc na krótko
 • @imran 09:22:15 udział w wyborach to kolaboracja z okupantami Polski
  Skoro dla ciebie nie ma to różnicy czy kolaborujesz z okupantami Polski czy nie to idź na wybory Kolaboruj, legitymizuj ten system antypolski Czas pokarze kto miał rację ale co zrobisz jak idea bojkotu zwycięży??Jak można być tak głupim żeby nie rozumieć że wybory to farsa i niczego nie zmieniają ??Co mam ci jeszcze napisać żebyś zrozumiał że z twoim głosem nikt się nie liczył od zakończenia wojny ??Stefan Dembowski Obywatelski Ruch bezpartyjny Akcja Narodu ORBAN
 • Agentura i jej oddziaływanie poprzez manipulację - istota.
  Agentura nigdy nie działa na swoich, agentura zawsze ma zadanie oddziaływania na przeciwników np. poprzez takie zmanipulowanie ich decyzjami, aby były one korzystne dla mocodawców manipulatorów a niekorzystne dla manipulowanych. Manipulacja to takie działanie, że poddany jej człowiek sam podejmuje decyzje dla siebie szkodliwe, nie zdając sobie z tego sprawy, że sam czyni sobie krzywdę.
 • @amadeusz2006 16:04:22
  Nie zrozumiałeś - chcą żeby nie poszli głosować ci co są przeciwko.

  "Zastanów się co napiszesz następnym razem bo w mendiach płaczą i martwią się jak przekonać barany aby po raz kolejny poszły... "

  -przed każdymi wyborami to samo, czy oni maja coś mądrzejszego do powiedzenia? Nie mają się czym martwić, wystarczy im głosów: radiomaryjnych, urzędasów i lemingów itp - ci pójdą na pewno.
 • Komentarz przeniesiony ze strony Gajowego Maruchy, autor: Boydar
  % głosujący na Komorowskiego – stara gwardia +/- 10%
  % głosujący na Dudę – arogancja judaizmu
  % głosujący na Brauna – zwolennicy miękkiej transformacji
  % głosujący na Kukiza – odstawili dragi ale jeszcze ich trzyma mocno
  % głosujący na JKM – a nuż się uda zrobić jaja z Polaków
  reszta to różowy szum

  i o te dane chodzi systemowi. Od tych wyników zależeć będzie przebieg dalszych eksperymentów na IIIRP.

  Bojkot to klęska tej strategii spisu powszechnego.
 • @Rzeczpospolita 11:57:55
  To w takim razie, mam pytanie. Jaki widzi Pan scenariusz, gdyby bojkot jakimś cudem się udał?
 • @Jan Paweł 22:43:12
  Stanowisko WPS wobec wyborów prezydenckich 2015

  "Aktywny bojkot ma na celu delegitymizację okrągłostołowych i kolaborujących z systemem kandydatów oraz poruszenie świadomości Polaków i włączenie większości z nich w proces odzyskiwania Polski. Musimy od nowa zbudować polskie instytucje życia państwowego i narodowego. Musimy powołać Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe, wyłonić Polską Radę Stanu i narodowego prezydenta – nie bacząc na plany polityczne pookrągłostołowej mafii."

  (9.03.2015r)
  Prezes Stowarzyszenia

  Wierni Polsce Suwerennej

  Paweł Ziemiński

  więcej na: https://wiernipolsce1.wordpress.com/informacje/

  oraz
  Polakom pod rozwagę na początku 2015 roku - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/03/polakom-pod-rozwage-na-poczatku-2015-roku/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031