Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Dzień Zwycięstwa w Moskwie bez Polaków, bez Europy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

9 maja Rosja świętuje zwycięstwo nad III Rzeszą

 

CEjBMFDWEAAyJUE9 maja Rosja świętuje zwycięstwo nad III Rzeszą, zwycięstwo w II wojnie światowej, przerwanie zaplanowanego ludobójstwa Słowian – zakończenie zbrodni, za którą stały te same syjonistyczne koła światowej żydowskiej finansjery zmierzające ponownie dzisiaj do wywołania kolejnej, III wojny światowej.

 

9 maja 2015r. Plac Czerwony w Moskwie

 

 

 

 

A tak było w 2010 r.

 

 

Ale tym razem nie było w Moskwie polskiego akcentu. Syjonistyczna mafia z Waszyngtonu zabroniła europejskim żydo-reżimom pokazywać się w Moskwie. JudeoUSA i syjonistyczna UE mają sposobić się do wojny z Rosją w interesie polityki Międzynarodwego Żyda. Szczególną nienawiść do Rosji żydostwo chce wzbudzić w polskim społeczeństwie.

Żydo-reżimowe prostytutki na polecenie swoich waszyngtońskich alfonsów zebrały się 8 maja w Gdańsku i debatowały w Europejskim Centrum Solidarności – symbolu żydowskiego, syjonistycznego podboju i zniewolenia Polski. Międzynarodowemu Żydowi z Wall Street i z londyńskiego City znów marzy się upuszczenie słowiańskiej krwi.

Zdjęcie numer 12 w galerii - Rocznica II wojny w Gdańsku. Mocne słowa prezydenta Ukrainy

 

Dariusz Kosiur

1005430_216067958540299_1065785394_n

__________________________________________________________________

truppenfahne NVA

Apel byłych wojskowych byłej armii byłej NDR

Żołnierze za pokojem
.
Dowództwo byłych sił zbrojnych NRD ostrzega przed wojną i domaga się kooperacji zamiast konfrontacji z Rosją
.

Jako wojskowi, którzy pełnili odpowiedzialne funkcje w NRD zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej kierując się troską o utrzymanie pokoju i przetrwanie cywilizacji w Europie.
.
W latach zimnej wojny, podczas której przeżyliśmy długi okres militaryzacji i konfrontacji na progu otwartego konfliktu, wykorzystywaliśmy naszą wiedzę i umiejętności dla zachowania pokoju i bezpieczeństwa naszego socjalistycznego państwa NRD. Narodowa Armia Ludowa ani jednego dnia nie brała udziału w działaniach wojennych, a podczas wydarzeń w latach 1989/90 wydatnie przyczyniła się do tego, że nie użyto wówczas broni. Pokój był zawsze najważniejszym celem naszego postępowania. Dlatego też zdecydowanie sprzeciwiamy się wykorzystywaniu czynnika militarnego w polityce. Z własnego doświadczenia wiemy, że palących problemów naszych czasów nie można rozwiązać siłą.
.
W tym miejscu należy przepomnieć, że Armia Radziecka podczas II wojny św. główny ciężar rozbicia faszyzmu wzięła na siebie. W sumie 27 milionów obywateli ZSRR oddało życie dla tego historycznego zwycięstwa. Im jak i ich aliantom dziękujemy w 70 rocznicę zwycięstwa.
.
Widzimy obecnie, że wojna ponownie nieodłącznie towarzyszy ludzkości. Realizowany przez USA i jego sojuszników Nowy Porządek Świata w ostatnich latach doprowadził do wojen w Jugosławii, Afganistanie, Iraku, Jemenie, Sudanie, Libii i Somalii. Prawie dwa miliony ludzi straciło w tych wojnach życie, a miliony zmuszono do ucieczki.
.
Obecnie działania wojenne dotarły do Europy. Jest oczywistością, że strategią USA są wyeliminowanie Rosji jako konkurenta oraz osłabienie UE. W ostatnich latach NATO coraz bardziej zbliżało się do granic Rosji. Chęć wciągnięcia Ukrainy do UE i NATO jest próbą domknięcia kordonu sanitarnego od krajów bałtyckich po Morze Czarne, w celu odizolowania Rosji od reszty Europy. Zgodnie z kalkulacją USA ma to także utrudnić lub uniemożliwić niemiecko-rosyjskie stosunki.
.
Aby opinię publiczną przekonać do tych działań prowadzi się bezprzykładną kampanię propagandową, w której zaślepieni politycy i skorumpowani dziennikarze walą w bębny wojenne. W tej gorącej atmosferze państwo niemieckie powinno upominać się o zachowanie pokoju. Tego domaga się zarówno jego geopolityczne położenie jak i jego historia oraz interesy jego mieszkańców. Im jednak przeciwstawia się żądanie prezydenta Niemiec o zwiększenie „militarnej odpowiedzialności” (czytaj – aktywności wojennej- przyp. opolczyk) oraz prowadzona w mediach histeria prowojenna i antyrosyjska.
.
Forsowana militaryzacja Europy wschodniej nie jest igraniem z ogniem – jest igraniem z wojną.
.
Wiedząc o niszczycielskiej sile nowoczesnych (współczesnych) wojen, w poczuciu odpowiedzialności jako obywatele stwierdzamy z całą wyrazistością: w tym miejscu zaczyna się zbrodnia przeciwko ludzkości.
.
Czy już zapomniano o tylu ofiarach II wojny św., o olbrzymich zniszczeniach w całej Europie, o rzekach uchodźców i nieskończonych cierpieniach ludzi? Czy ostatnie wojny prowadzone przez USA i NATO nie spowodowały dość nędzy i ofiar w ludziach?
.
Czy nie rozumie się, co oznaczać mogą działania wojenne na gęsto zaludnionym kontynecie europejskim?
.
Doszłoby do użycia setek samolotów wojskowych i uzbrojonych dronów, wyposażonych w bomby i rakiety, tysięcy czołgów i wozów pancernych, oraz artylerii. Na morzach Północnym, Bałtyku i Czarnym starłyby się setki okrętów wojennych, a za nimi stałaby jeszcze broń atomowa gotowa do użycia. Granice między linią frontu i zapleczem byłyby zatarte. Miliony matek i dzieci płakałyby za ich mężami, ojcami i braćmi. Ofiary szłyby w miliony. Europa zmieniłaby się w zniszczoną pustynię.
.
Czy może tak dalek dojść? Nie i jeszcze raz Nie!
.
Dlatego zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej:
Ten scenariusz musimy powstrzymać.
Nie potrzebujemy retoryki wojennej a polemiki pokojowej.
Nie potrzebujemy zagranicznych operacji militarnych Bundeswehry ani żadnej armii jewrounijnej.
Nie potrzebujemy więcej środków na cele militarne, potrzebujemy więcej środków na potrzeby humanitarne i socjalne.
Nie potrzebujemy wojennej nagonki na Rosję, potrzebujemy więcej wzajemnego zrozumienia dla pokojowego sąsiedztwa i współpracy.
Nie potrzebujemy militarnej zależności od USA, potrzebujemy naszej własnej odpowiedzialności za pokój. Zamiast wojsk szybkiego reagowania NATO na wschodniej granicy potrzebujemy więcej turystów, wymiany młodzieży i spotkań pokojowych z naszymi wschodnimi sąsiadami.
Potrzebujemy pokojowych Niemiec w pokojowej Europie.
.
Oby nasze dzieci, wnuki i prawnuki taką naszą generację mogły zachować w pamięci.
.
Ponieważ dobrze wiemy, co oznacza wojna podnosimy głos przeciwko wojnie a za pokojem.
.

Armeegeneral a.D. Heinz Keßler
.
Admiral a.D. Theodor Hoffmann

oraz kilkudziesięciu oficerów, służących w armii NRD

tłumaczył: Opolczyk

za: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Parada Zwycięstwa w Moskwie - pełna relacja RT
  https://youtu.be/TYRuFAJMGZo
 • @PontoSarmata 14:52:03
  Dziękuję za link. Włączyłem do postu
 • Obejrzałem
  chociaż nigdy tego nie oglądałem- to wysłuchałem co powiedział Putin. I jako Polacy jesteśmy chyba już załatwieni przez chazarskie małpy.
 • @Beau Bat 17:59:45
  Cieszy, że kolega publicysta szpera po moich tekstach. Niestety, nie każdemu dane jest rozumieć, co czyta - a chyba ta przypadłość jest udziałem kolegi publicysty.
  Ale nie zniechęcam do samokształcenia, może to coś da, kto wie -?
 • @Beau Bat 19:05:32
  Niczego takiego nie sugerowałem.
  Podzieliłem się jedynie wątpliwością, że wiedzieć, widzieć (zobaczyć) to nie koniecznie znaczy rozumieć.
 • @chazarskie roztrząsanie gowna
  Włączyłem televizornie- na TVParch info : pejsiarze Prus ,Szeptycy straszyli polskich goim Rosją .
 • @Beau Bat 19:37:34
  Na szczęście czegoś takiego jak judeo-gwint nie ma. Ale mogę Panu powiedzieć, że gdyby coś takiego było, z pewnością byłoby g... warte, bo łączyłoby elementy w zależności od interpretacji interpretatora.
 • Zwycięstwo nie nad III Rzeszą
  Tylko zwycięstwo nad Niemcami.
 • @Henryk Kreuz 00:56:08
  Myślę, że pan się myli. Bo wbrew pozorom, to nie Niemcy mieli rządzić ostatecznie w paneuropejskiej III Rzeszy, tak jak nie Niemcy rządzą Unią Europejską.

  Mniej zatem stereotypów, a więcej wytrwałości w drążeniu podstaw prawdy o tym co "widzialne".
 • Oleg Gazmanow w piosence o Rosji :
  https://www.youtube.com/watch?t=62&v=r29k_T_o9To

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930