Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
621 postów 4335 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Polak BOJKOTUJE żydowskie wybory

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NIE dla żydo-reżimowych kandydatów

307781_120407971398436_967836710_n


NIE dla żydowskiej okupacji Polski
NIE dla żydo-reżimu IIIRP
NIE dla polityki antynarodowej i antypolskiej
NIE dla syjonistycznej polityki w Polsce
NIE dla polityki antysłowiańskiej
NIE dla polityki antyrosyjskiej

 

 

 

 

311929_116982195074347_421333325_n

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dlatego BOJKOTUJĘ WYBORY
  //STANY ZJEDNOCZONE EUROPY//, śniły się już Trockiemu, Churchillowi teraz Sorosowi i Putinowi i Bandzie 5

  //Churchill concluded that:
  We must build a kind of United States of Europe.//

  //Trotsky foresaw a "Federated Republic of Europe — the United States of Europe", created by the proletariat.[6]//

  http://1.bp.blogspot.com/-HpG_dSiQD38/VUF2TJVzEEI/AAAAAAAAnKk/J40gFY0MoMM/s1600/soros-1-620x320.jpg
 • Bezsens bojkotowania wyborów
  Jest różnica między wyborem i wyborem, nawet jeżeli obydwa uznaje się za przegraną. Można trochę albo bardzo przegrać. Dlatego należy głosować na Andrzeja Dudę w II turze wyborów i powinny się do tego włączyć wszystkie środowiska "antysystemowe" oraz "antysystemowi" kandydaci na prezydenta. Jest to krok czysto pramatyczny mający na celu interes Polski.
 • A ja zagłosuję
  Mimo swojego siódmego krzyżyka na karku, którego swoją drogą nie odczuwam, w pierwszej turze głosowałem na pana Pawła Kukiza. Mało tego, że głosowałem. Wcześniej wspierałem pana Pawła Kukiza publicystycznie i na miarę swoich skromnych możliwości (polskiego emeryta) również nieznacznie finansowo.
  Większość Polaków wybory „olała” i nie poszła głosować, w związku z czym mamy obecny POPIS-owski pasztet.
  Dlatego wściekam się teraz, kiedy najmądrzejsi z całej WSI (często mieszkający poza Polską) wzywają do bojkotu drugiej tury wyborów, bo według ich argumentacji, jakiegokolwiek wyboru nie dokonamy, to i tak wpadniemy w sieć żydo-masonerii. Zgadzam się, że być może tak się stanie, ale jeśli nie pójdziemy głosować to co? Unikniemy wpadnięcia w tą sieć.
  NIE.
  Wybór Andrzeja Dudy daje nam chwilę oddechu.
  Zanim nas - Polaków - ta sieć wyłowi, będziemy mieli szansę na zrobienie czegoś, aby z tej sieci się wyplątać. Tym czymś jest społeczny ruch, do powstania którego nawołuje pan Paweł Kukiz.
  Jesienią powstanie szansa aby POPIS-owy układ wysadzić z siodła drogą parlamentarną, bo jak nie to czy istnieje inna opcja?
  Oczywiście, że tak. Jest jeszcze opcja obalenia systemu zbrojnie. Tylko gdzie mamy te zbrojne oddziały żeby taką opcję wprowadzić w życie?
  Gdzie są przywódcy tej opcji?
  Czy mają w dłoni szable?
  Czy tylko klawisze komputerowej klawiatury, na której wprawnymi palcami nawołują do bojkotu wyborów, odmowy głosowania na żydo-bolszewików-masonów i wzywają do stworzenia Wielkiej Polski?
  Tymczasem ci (żydo-bolszewicy-masoni) nie zważając na głosy wielkich Polskich Patriotów nawołujących do bojkotu wyborów, na wybory pójdą i wybiorą swoją opcję, dla Ojczyzny najbardziej niebezpieczną, bo od lat wygodnie usadowioną na wszelkich możliwych synekurach. Wybiorą największe zło, czyli obecnego Rezydenta a jesienią członków jego mafii.
  Wtedy nie będzie już zmiłuj się. Oni pójdą po całości.
  Dlatego idę w drugiej turze głosować, aby oddać głos na Andrzeja Dudę.
  Kandydata absolutnie nie z mojej bajki, ale przynajmniej dającego szanse na złapanie oddechu przed wyborami parlamentarnymi, w których zwycięży społeczny ruch pana Pawła Kukiza.
  Tak nam dopomóż BÓG!
  Marek Ludwikiewicz
 • @lmark 19:06:59
  ccha,cha,cha ,70 lat-baci zamelduj.

  Dziadek wspierał żulika kukika.Komedia -o szczęście niepojęte dziś ksiądz odwiedza mnie ... Kllan juz oglądnięty ? Potem Barwy i m-jak m.
 • POLAKU (rasowy): Udział w wyborach, to zdrada Ojczyzny!!
  http://trzcinska.neon24.pl/post/121423,polaku-rasowy-udzial-w-wyborach-to-zdrada-ojczyzny#comment_1155443
 • @kfakfa 19:23:30
  Czy kfakfa to Idiota?
 • @Rzeczpospolita 19:24:56
  Rzeczpospolita!
  Czy już utworzyłeś Polskie Siły Zbrojne do wyzwolenia Ojczyzny spod jarzma (jakiego dopisz sobie sam)?
  Jeśli tak, to gdzie są punkty rekrutacyjne?
 • @japoniec 20:04:48
  pewnie że Polacy bojkotują,obsrane ratlerki knesetu niech sobie same idą
 • "udział w tzw. wyborach jest aktem antypaństwowym i antypolskim"
  .
  - https://marucha.wordpress.com/2015/05/22/bezdroza-polskiej-polityki-zagranicznej-2/#comment-483619
  .
  Decyzje i prawa ustalone przez osoby wyznaczne w tzw. "wyborach" bez udziału większości ludności

  - http://prezydent2015.pkw.gov.pl/

  nie są dla społeczeństwa wiążące, także podjęte przez nie zobowiązania finansowe

  - http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14465099,Rzad_przyjal_projekt_nowelizacji_budzetu_na_2013_r_.html?t=1377003964615&v=1&pId=23678817&send-a=1#opinion23678817

  są to bowiem akty przestępcze czy rabunkowe, pozbawione wszelkiej legitymacji, jak powyższy link wskazuje, także wobec akturalnych przepisów prawnych.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  Jak powyższy link przytacza, także obecny sejm nie posiada legitymacji społeczeństwa, jest uzurpatorem.
 • Szanowny Panie Autorze...
  Mam dla Pana pocieszającą wiadomość (dla mnie też:-)...
  Rozmawiałem dzisiaj z wieloma osobami o wyborach, tzn o ich udziale w nich i nikt z moich rozmówców nie deklarował udziału w tej II rundzie.
  Pytałem na kogą będą głosować i zawsze słyszałem że na nikogo...
  Chyba Polacy przeglądają na oczy.
  Pozdrawiam
 • @Przyszła Polska 18:43:23
  Proszę Pana. Udział w tym "spektaklu" dla ciemniaków, daje im pewność, że rządzą ciemniakami. Ale jak widać, tych ciemniaków jest już coraz mniej
 • @lmark 19:06:59
  Panie, daj Pan spokój z tym Kukizem. Co Pan myśli, że do prowawdzenia takiego Kraju jak Polska, wystarczy zaśpiewanie paru piosenek? czy powiedzenie paru kabaretowych śmiesznych skeczy (jak w przypadku JKMa)
  Właśnie, dlatego Polska stoi tak jak stoi, że ludzie głosują na elektryków, pieśniarzy i różnych innych sztukmistrzów, kabareciarzy, wolnościowców => wolnorynkowców => oligarchistów => anarchistów => antypaństwowców itd, itp...
  Co za debilizm. Zwykli ludzie głosują za zlikwidowaniem misji opieki państwa nad narodem, tak jakby miało to im dać gwarancję awansu do grupy oligarchii finansowej. Naoglądali się Dynastii i przewrócili najlepszy na świecie dla nich system i do dzisiaj nie połapali się o co w tym wszystkim chodzi, że zostali okradzeni, że ten socjalistyczny potencjał gospodarczy rzeczywiście pracował dla nich a teraz zostali z ręką w nocniku. I dalej plotą te swoje "wolnościowe" fantasmagorie!
 • @Jan Paweł 22:38:22
  Dzisiejsza żydowska gadzinówka Michnika doniosła, że pierwszą debatę Komorowski - Duda w TV oglądało ok. 10 mln telewidzów, druga debatę już o połowę mniej - co, mam nadzieję, nie jest bez znaczenia dla frekwencji.

  Nie możemy także zapominać, że wszelka władza, wszelkie wybory, po 13 grudnia 1981r. do dnia dzisiejszego są w świetle prawa nielegalne, ponieważ są emanacją siłowego przejęcia władzy przez żydostwo w wyniku stanu wojennego, który był także nielegalny nawet wedle prawa PRL.
 • Ha, grają sztukę, więc będę ich widzem, a na przypadek może i aktorem.
  Zachęcony przez Pana i innych zachęcaczy pójdę do tego teatru i będę głosował na 6xnie i parę razy na tak, ze swoją kalkulacją, a od poniedziałku zawsze jakieś jutro, pozdrawiam.
 • @Rzeczpospolita 12:40:39
  Co legalne a co nielegalne mówi szef, jakieś złudzenia? (retoryczne)
 • @lmark 19:54:59
  Oj, Panie Ludkiewicz,
  jedno Panu powiem: starzyście obywatelu, a głupiście
 • @Rzeczpospolita 12:44:21
  Takaś "Rzeczpospolita" jakie obywateli traktowanie.
 • @Rzeczpospolita 12:44:21
  Panie Kosiur, Pańska kultura osobista powala.
  Cóż, "Takie są Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie".
  Widocznie w Pańskiej młodości odebrał Pan wychowanie stosowne do prezentowanych obecnie przez Pana postaw.
  Ot wszystko.
 • KTO PÓJDZIE NA WYBORY?
  Pójdą ci, którzy uważają że żyją w wolnej i suwerennej Polsce. Pójdą ci, którzy optują za jedną ze zdradzieckich partii, które w 1989 roku przeprowadzili AKT ZDRADY POLSKI I NARODU POLSKIEGO. Pójdą ci, którzy są całkowicie zaślepieni co się wokół nich dzieje lub w ogóle nie interesują się zdradą Polski ponieważ są beneficjentami tej zdrady i sługami układu. Pójdą ci, którzy myślą, że zagłosują na mniejsze zło, nie zdając sobie sprawy, że cała kasta polityczna to jedno wielkie zło, chodzące na smyczy swoich mocodawców z zachodu, tych samych, którzy zorganizowali przewrót w Polsce w latach 80-tych (przewrót na warunkach Sorosa, Rothschilda, Rockefellera i im podobnych). Pójdą ci, którzy jeszcze nie wiedzą jak bardzo ulegli manipulacji medialnej, że nie widzą likwidacji RP. Pójdą ci naiwniacy, którzy myślą, że wybory cokolwiek zmienią - gdyby tak miałoby się stać, to zakazano by wyborów. Można by tak jeszcze długo wyliczać. Jedno jest pewne, że im szybciej Naród Polski wyśle na złom/śmietnik historii całą obecną kastę polityczną, tym większa jest szansa na uratowanie Polski. Na pewno nie stanie się to w wyborach lecz przede wszystkim musi to się stać w świadomości Polaków a wtedy odebranie tej bandzie władzy będzie tylko kwestią krótkiego czasu. BRAK ŚWIADOMOŚCI, TO BRAK POLSKI !!!
 • @lmark 20:26:47
  "Panie Kosiur, Pańska kultura osobista powala."

  Cóż, żałuję, że tylko powala. Byłoby znacznie lepiej, gdyby politycznych głupców i wrogów Narodu i Państwa waliła od razu w łeb. Dobra polityka powinna być skuteczna - zyskuje na tym także kultura.
 • @pan Rzeczypospolita
  W jaki sposób Zamierza Pan obalić ten żydowski system w Polsce, jeśli nie przez kartkę wyborczą?
 • @Jan Szczepanik 12:16:23
  Zgodnie z Konstytucją RP

  Art. 4.

  1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

  2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

  Warunkiem koniecznym jest organizacja wyborów przez Naród Polski, a nie przez okupacyjny żydo-reżim. Oczywiście Naród musi się najpierw zorganizować w autentyczny polski narodowy ruch.
 • @Rzeczpospolita 13:03:16
  Ja i moja rodzina olewamy "chazarskie wybory mongołów"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031