Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
704 posty 5101 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Po wyborach. Wydud/pceni przez syjonistów z USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z całą pewnością frekwencja w wyborach prezydenckich w I i II turze została sfałszowana. Bo cóż oznacza frekwencja w okolicy 50%? Oznacza, że co drugi uprawniony do głosowania wziął udział w wyborach.

 

 Czy tak było faktycznie wystarczy rozejrzeć się wokół siebie, po swojej rodzinie i sąsiadach.
Zastanawiające jest także i to, że wielkość frekwencji wyborczej jest zbliżona we wszystkich województwach – ?


Patrząc na mapę (poniżej) dziwi fakt, że kandydat PiS wygrał wyłącznie w województwach będących kiedyś zaborem rosyjskim, a kandydat PO wygrał we wszystkich województwach będących zaborem pruskim (niemieckim).

I jeżeli powyższa mapa ma być zgodna z prawdą (od wielu już lat tak właśnie prezentowane są wyborcze preferencje w Polsce !), to nasuwają się poważne wątpliwości:

a) czy jest możliwy taki rozkład politycznych sympatii Polaków (przecież na Śląsku i Pomorzu całkowicie zniszczono przemysł – a przez ostanie 8 lat robiła to PO),

b) czy odzwierciedla on rzeczywiste głosy Polaków, czy raczej mniejszości narodowych – a byłoby to równoznaczne z fałszowaniem wyborczej frekwencji,

c) czy nie jest to przygotowywanie Polaków na przyszły podział Polski zgodny z prezentowaną mapką (podział pokrywa się z żydowsko-masońskimi żądaniami z roku 1918 i z 1945)

Wyniki I tury wyborów zostały podane w żydo-mediach na 10 minut przed zamknięciem lokali wyborczych. Dlaczego po II turze wyborów było to możliwe dopiero godzinę po zamknięciu lokali wyborczych? Czym była spowodowana ta zwłoka? Chociaż obserwując kandydata PO, B.Komorowskiego – a nie ma on gęby pokerzysty – było już wcześniej wiadomo, że ponownie prezydentem raczej nie zostanie.
A może do chwili ogłoszenia wyników trwały w sanhedrynie (żydowska Fundacja S.Batorego) nieustające targi, kto ma zostać prezydentem III Żydo-RP? Decydujący głos należał z pewnością do Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu i to on podjął ostateczną decyzję.
Powyższa hipoteza jest wielce prawdopodobna. Dzisiejsze żydo-media, w tym zagraniczne, donoszą, że po wyborze kandydata PiS, A.Dudy, na prezydencki stolec należy się spodziewać zdecydowanej, radykalnej polityki III Żydo-RP wobec Kremla. A czyż nie takiej polityki chce Międzynarodowy Żyd z Waszyngtonu?

Na nic się zdały nawoływania Komorowskiego do zakładania baz NATO w Polsce i poklepywania z żydowskim złodziejem i bandytą z Ukrainy, Poroszenką.
Na nic się zdały zapewnienia szefa MSZ, G.Schetyny, że Polska w pełni popiera zawarcie między USA i UE umowy o wspólnej przestrzeni wolnego handlu itp., itd., nie wyłączając jego gwarancji dla Żydów złupienia Polski na 65 mld $ USA.
PO jest partią żydostwa „europejskiego” i realizuje interesy Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu w wymaganym przez niego zakresie, ale bez nadmiernego entuzjazmu – a więc przeciwnie niż PiS, partii reprezentującej interesy żydostwa „anglosaskiego”.
W sytuacji rosnącego napięcia miedzy USA a Rosją i dążenia USA do rozszerzenia ukraińskiej wojny na państwa UE, zwłaszcza na kraje słowiańskie, MŻ postawił na przedstawiciela radykalnych syjonistów, na PiS i na A.Dudę.

 

Czego można się spodziewać po jesiennych wyborach do kne-sejmu?

Oczywiste jest, że PO po ośmiu latach żydo-rządów degenerujących państwo powinna przegrać wybory. Wielkość przegranej będzie zależała od tego, kto zostanie szefem PO. Wiele wskazuje, że będzie nim Schetyna – lub Komorowski sterowany przez Schetynę.
(W tym kontekście warto się zastanowić, czy wyjęcie z PO D.Tuska i usadowienie na unijnym stolcu bez jakiegokolwiek znaczenia politycznego nie było podyktowane dążeniem MŻ do osłabienia PO i umożliwienia żydo-rządów PiS – ?)
Żydostwo „europejskie”, czyli PO będzie próbowało zablokować rządy PiS. Stad pomysł wprowadzenia JOW, które wyeliminują takie partie jak PSL, SLD – ewentualnych koalicjantów PiS po przegraniu wyborów przez PO.
Do kne-sejmu może się natomiast dostać przyszłe ugrupowanie P.Kukiza (lansował JOW w interesie PO – G.Schetyny), które będzie naturalnym koalicjantem PO (zakładam, że nazwa PO się utrzyma nadal).
Prezentowana mapa pokazuje, że żydostwo „europejskie” (PO) ma poparcie w 9 województwach, a żydostwo „anglosaskie”, czyli radykalni syjoniści (PiS) tylko w 7 województwach. Przyszłe ugrupowanie Kukiza będzie w znacznie większym stopniu odbierało głosy PiS (przeciwników PO) niż samej PO. Tak więc, nie można wykluczyć, że przyszły żydo-rząd po jesiennych wyborach będzie rządem PO (Schetyny, Komorowskiego) i ugrupowania P.Kukiza. PiS zajmie ławy opozycji.

Eliminacja żydo-rządów jest żywotną koniecznością dla przetrwania polskiego narodu i państwa. Musimy odbudować narodową świadomość polityczną i dojrzeć w końcu do polskiej, narodowej samoorganizacji, która nie może i nie powinna szukać oparcia w antypolskiej, antynarodowej instytucji Kościoła. Kościół także i w tych wyborach, nawołując do uczestnictwa w nich, kolejny raz udowodnił, że stoi po stronie syjonistycznego okupanta.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • POLSKA według PiS, czy według PO?
  https://dariuszkosiur.wordpress.com/2012/09/07/polska-wedlug-pis-czy-wedlug-po/
 • Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ?
  https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/08/30/nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis/
 • zydorzady
  mysle ze Pan przesadza z tym zydorzadem-oni sa raczej shabesgojami-tzn wysluguja ze sjonistom dla wlasnych korzysci. To tylko ich interesuje-nachapac sie urzadic rodzinke i kumpli a "narod" niech sobie radzi jak chce aby bulil podatki
  tak jest w calym kapitalizmie-nie wylaczajac USA i Rosji tylko zmiana ustroju i powrot do socjalistycznej gospodarki-vide Chiny-moze cos zmnienic
 • @310445549ao 16:34:14
  Być może w którymś miejscu co nieco przesadziłem.

  Proszę jednak pomyśleć, jak bardzo musiał przesadzić facet z filmu poniżej ...

  https://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18
 • q
  uwaga na tych panów Eugeniusz Sendecki i Andrzej Hadacz, udają Polaków patriotów i obrońców krzyża, bo są kimś innym, zostali zdemaskowani, na stronie, https://dzieckonmp.wordpress.com/, dowiesz sie o nich wiele tylko zjedź niżej na wcześniejsze wiadomości
 • Pozorowane przepychanki
  chazarów z PIS i PO.
  Sanhedryn chazara tylko pozorował ,że się naradzać ,to miało tylko tak wyglądać ,by wybrać młodszego o 20 lat Dudę.Na boki z uciechy pokiwali się aj waje Smolar i Hartman.
  W temacie wojna na upadlinie dziwnie cicho i tam tkwi odpowiedz dlaczego Duda.Szykujcie synków golce na wojnę ,Międzymorze czeka na waszą krew ,ku chwale chazara mongoła.
 • Kilka moich drobnych uwag.
  Bardzo ciekawa analiza, ale... . Skoro podział rozbiorowy,co jest rzeczywiście bardzo,ale to bardzo widoczne w wynikach, to skąd tam żydostwo anglosaskie? No skąd ?!To jest podział na żydostwo niemieckie i syjonistyczne żydostwo rosyjskie. To przecież z Rosji wychodziły pierwsze alije żydowskich kolonistów. Oprócz emigracji na Bliski Wschód żydostwo rosyjskie emigrowało również do USA, amerykańscy syjoniści maja więc swoje korzenie w Rosji,co owocuje znanym nam wszystkim dowcipem : „- Co łączy CIA i FSB ? - MOSSAD!”. Rzeź Palestyńczyków i zagarnięcie ich ziemi w Gazie spowodowało przynajmniej falę oburzenia i potępienia żydowskich faszystów u uczciwych ludzi na całym świecie,oraz uznanie istnienia Państwa Palestyny przez coraz większą liczbę państw świata, a wreszcie uchwalenie przez Parlament U.E. Rezolucji uznającej istnienie Państwa Palestyna „co do zasady”. Musiało to wywołać mobilizacje w szeregach syjonistów i sięgnięcie po władzę gdzie się tylko da, bo Izrael w potrzebie! Kończąc, sparafrazuję przytoczony już wcześniej dowcip : „- Co łączy CIA, FSB i MOSSAD w Polsce ? - PiS !” Zwycięstwo A. Dudy jest więc przejawem mobilizacji jaka nastąpiła w szeregach syjonistycznej diaspory, w obliczu niebezpieczeństwa jakim jest dla nich uznanie państwa Palestyna.
  Pozdrawiam autora i dziękuję z ciekawy materiał.
 • @jacek0003 00:52:40
  "Zwycięstwo A. Dudy jest więc przejawem mobilizacji jaka nastąpiła w szeregach syjonistycznej diaspory, w obliczu niebezpieczeństwa jakim jest dla nich uznanie państwa Palestyna."

  Panie @jacek0003, ośmielę się to nazwać "bajkami z mchu i paproci".
  W Polsce wygrywa PO-PiS ponieważ opozycja lub tak zwani "patrioci" tak naprawdę nic społeczeństwu polskiemu nie maja do zaoferowania. Same bzdety i slogany a konkretów brak. Właśnie dla tego styropian wciąż rządzi a nie że tam sobie tak żydzi ustawili.
  Siła żydów w Polsce wynika ze słabości i obojętności polskiego opozycyjnego politycznego świata z poparciem żydowskiej sprawy przez kolaborantów i zwykłych złodziei. To nie wpływy żydowskie są mocne lecz polska opozycja tak słaba.
 • @Stara Baba 02:58:58
  " To nie wpływy żydowskie są mocne lecz polska opozycja tak słaba" , a kto przechwycił sprywatyzowany polski majątek narodowy ? Zgodnie z zsadą " kto ma złoto ten rządzi" cała reszta czynności nazywany "uprawianiem polityki" to juz zwykły nadzór nad interesami, i żadna polska opozycja nie ma sie prawa w tej zupie czosnkowej rozwinąć. Więc kto tu snuje niepoważne bajania ? Pozdrawiam.
 • @partyzant 20:02:54 Częć i chwała bohaterom
  Już wiele lat temu czytałem historię wojny rosyjsko-japońskiej 1904-05, zwłaszcza obrony Portu Artura. Moją uwagę zwróciła postać gen. Kondratienki. Moje źródła podawały, że został cynicznie wystawiony do odstrzału żółtkom przez tych, którzy w dooopie mieli Rosję. Jakieś analogie? Chyba nikt nie sądzi, że na miejscu zamachu na Aleksieja Mozgowoja ktoś zostawił wizytówki "to nasza robota - FSB". Ale metoda ta sama, i zleceniodawca też z tego samego kremlowskiego pałacu. Ot taka rosyjsko-mongolsko-kacapska mentalność. Jakim kanalią trzeba być, aby bez drgnięcia powieki patrzeć na to co dzieje się w Noworosji, rzucać na stół w rozmowach z Kerrym - "głupkiem" życie tysięcy ludzi, swoich rodaków jak wyświechtane karty, a i tak dać się wydooopczyć temu "głupkowi" jak ostatni łachmaniarz - patrz co czarna @ robi na Bliskim Wschodzie, z ogłoszeniem "strefy zakazu lotów" w Syrii włącznie.
  Niech pies mu mordę liże i liże pijaną mordę jego kumpla, a ku przestrodze mogę tylko im zadedykować, że każda przyjaźń szkopsko-kacapska kończy się 22 czerwca.
  Szkoda, że mając taką postać jak Imperatorowa Jelizawieta Rosjanie tytuł Wielkiej Imperatorowej nadali szwabskiej zdzirze Jekaterinie, obrabianej najpierw przez "Księcia Patiomkina Taurydzkiego" herbu żołądź (wiadomo od czego) a potem od przodu i od tyłu przez obu Zubowych.
 • @partyzant 17:19:06
  Najwyraźniej zapędzili Prezydenta B.Obamę do tej synagogi, ale mówił tam wyłącznie o sprawach wewnetrznych USA a nic o Bliskim Wschodzie,Gazie,Iranie, czy Izraelu. Poglądów na proizraelskie to p.Prezydent Obamanie najwyraźniej nie zmienil. Może to być światełko w tunelu dla Palestyńczyków i sprawy uznania ich państwa. Pozdrawiam.
 • nie jestem pewien, czy istnieje jakieś odrębne ojro-żydostwo
  ale ogólnie także podpisuję się pod tezami wynikającymi w powyższej notki Szanownego Autora. i przy okazji polecam swój humorystyczny komentarz do wyniku tych wyborów prezydenckich: http://sosenkowski.neon24.pl/post/122865,blagier-w-stylu-bolka ;)))
 • @jacek0003 08:06:50
  "...a kto przechwycił sprywatyzowany polski majątek narodowy?"

  -.... a kto go dobrowolnie w łapy żydów i banksterow oddał?
 • @jacek0003 00:52:40
  Proszę zwrócić uwagę, że napisałem: "(...) PiS, partii reprezentującej interesy żydostwa „anglosaskiego”."

  Jest oczywiste, że w Polsce nie występuje żydostwo "anglosaskie", ani "niemieckie", itd. Istnieją tylko żydowscy reprezentanci interesów różnych żydowskich grup. Cudzysłów wprowadziłem dlatego, że tak jak nie ma końskiej krowy, tak nie istnieje Żyd niemiecki, rosyjski itd. Żyd zawsze jest tylko Żydem i realizuje wyłącznie żydowskie interesy.

  Historia
  Europejskim państwem (tu także należy zaliczyć Rosję) z najliczniejszą mniejszością żydowską była Polska. (Polska była kolebką, z której wywodzi się ogromna większość żydostwa „niemieckiego” i „anglosaskiego” – emigracja Żydów z Polski to XVII i XVIII wiek po doprowadzeniu RP do ruiny gospodarczej.) Rosja w wyniku dokonania zaborów ziem polskich siłą rzeczy zwiększyła kilkakrotnie ilość Żydów na swoim terytorium. Niekorzystnym dla Rosji rezultatem zaborów były rewolucje 1905r. i 1917r., których sprawstwo było dziełem Żydów. Car Mikołaj II projektował restytucję RP po zakończeniu I wojny. Czynnikiem decydującym o powstaniu tego projektu była przede wszystkim chęć pozbycia się żydowskiej mniejszości jako elementu wysoce destrukcyjnego dla rosyjskiego państwa.

  UE uznała państwo Palestyna
  Czy jest możliwe, żeby UE (twór żydostwa anglosaskiego projektowany już w 1913r.), która wspiera wszystkie wojny i rewolty wszczynane przez USA, czyli przez żydostwo anglosaskie (przez Międzynarodowego Żyda - jego światową finansjerę) uznało państwo Palestyna wbrew interesom żydowskim? Oczywiście NIE. UE realizuje w ten sposób politykę Międzynarodowego Żyda, który kilka lat temu ogłosił, że państwo Izrael zakończy swój byt jeszcze w pierwszej połowie XXIw. Wynika to z prozaicznego faktu: z gospodarczego upadku USA, które nie będą w stanie (gospodarczo, politycznie, militarnie) utrzymywać Izraela. Żydzi muszą sobie znaleźć nowe obszary do zasiedlenia - w tym tkwi ogromne niebezpieczeństwo m.in. dla Polaków.

  Mapka preferencji wyborczych
  Proszę zwrócić uwagę, że wygrana PiS - Duda obejmuje obszar Polski graniczący bezpośrednio ze strefą wpływów Rosji (lub w przyszłości z samą Rosji -?). Zatem, żydostwu anglosaskiemu (USA, Wlk.Brytania) udało się zrealizować w Polsce tę samą politykę, którą z powodzeniem zrealizowało na Ukrainie już na przełomie XIX i XX wieku instalując tam antyrosyjski, żydowski szowinizm. Jest to polityka osaczania Rosji przez wyjątkowo antyrosyjskie żydo-reżimy od Estonii poczynając, a na Ukrainie kończąc.
 • @Stara Baba 02:58:58
  Pytanie:

  Kim jest ta "opozycja lub tak zwani "patrioci""?
  Przyjmując, że wymieniony twór (- czy można także przyjąć, że jest zorganizowany?) istnieje, to w jaki sposób miałby się ze społeczeństwem kontaktować?
  Skąd wiadomo, co ma lub nie ma, wspomniany twór do zaproponowania społeczeństwu?
 • @Rzeczpospolita 13:25:15
  W czasach internetu, mimo iż media w większości są w rekach Niemców
  i Żydów, każdy może do opozycyjnych programów dojść i je sprawdzić. Tam naprawdę oprócz patriotycznych sloganów i różnych mało istotnych dla wyborców pierdół nic konkretnego nie ma. Będą planowane w programach perspektywy a żadne media ich nie zagłuszą. Ludzie patriotyzmem i ideologiczną walką siebie i swoich dzieci nie wykarmią.
  Kto ma władze ten stanowi warunki. W Polsce na dzień dzisiejszy można ją przejąc albo demokratycznie poprzez wspomniany konkretny plan lub
  wojskowym puczem. Oczywiście to drugie w dobie wojskowego konsumpcjonizmu oraz zatraty wartości jest prawie niemożliwe.
 • @Rzeczpospolita 13:25:15
  Zapamietajcie ten podzial..zaczyna sie powtarzac co raz czesciej...to przygotowania do podzialu Polski wg linii -jak widac.
  Porownajcie to z mapa emigracji masowej emigracji mlodziezy....
  PO to gloszona teoria wojny polsko -"polskiej" i mapki podzialow...glosy o rosnacym podziale Polakow....oroznicach regionalnych....
  Jest to po to zeby utrzymac podzial i rozbicie w puch Polakow, jacy nei ida na smyczy Ukaldu...zajac ich czyms najlepiej duperelemi nich sie zra o wstazke,,o hetke i petelke....jak wszedzie jak tu... Ja pan u panei , pan nie wie kim ja jestem panie ,,,pan mie moze napluc ..panie:-)))))Az nas wszystkich szlag trafi....pamietajcie to juz bylo....kiedy bagle zobaczyli ze..pomeidzy dworem a wychodkiem powstal kordon.....i po roz pierwszy pan dziecic musial srac ze swoim chlopem..jak Polak z Polakiem!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30