Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Terroryści z USA wymierzają sprawiedliwość FIFA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słabnąca syjonistyczna hydra – Międzynarodowy Żyd z USA – ponosząca porażki na kolejnych frontach wojny przeciw Rosji, chce nadepnąć rosyjskiemu niedźwiedziowi na ogon.

rosja_niedzwiedz

 

– Problem w tym, że niedźwiedzie prawie nie mają ogonów.

 

 

 

 

FIFA – Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria) jest obiektem ataków Międzynarodowego Żyda (MŻ) – no, właśnie, z jakiego powodu?
Czyżby chodziło o korupcję i oszustwa działaczy FIFA? Trudno w to uwierzyć zwłaszcza, że ścigania przestępstw FIFA podjęło się państwo, którego istotą politycznej działalności – pomijając światowy imperializm i terroryzm -, jest umocowana prawnie totalna korupcja. Bo czymże innym jest fakt, że na każdego z 435 kongresmenów USA przypada 9-10 żydowskich lobbystów.

1410266079031

 Poza tym, jakim prawem USA przyznają sobie możliwość ścigania przestępstw FIFA, organizacji z siedzibą w Europie? Działa tu chyba ta sama zasada, na jakiej syjonistyczne rządy USA niosą żydowską demokrację do podbijanych i okupowanych przez siebie państw.

 

Osobiście nie darzę FIFA specjalnym sentymentem. Mam bowiem w pamięci polityczny gest tej organizacji wobec Polski. To właśnie FIFA nie wyraziła zgody, żeby polska reprezentacja piłki nożnej wystąpiła na Euro2012 w koszulkach z nadrukowanymi skrzydłami polskiej husarii.

94dd41e0-5bf7-428f-b942-442fccd1eb9c

 

 

Aresztowanie działaczy FIFA

 

 

 

 

 

O co więc chodzi w zamieszaniu wokół FIFA?
Otóż finansowe oszustwa działaczy FIFA są wyłącznie pretekstem i posłużyły MŻ z USA do wymuszenia wyboru nowych jej władz, które – już z syjonistycznego nadania, o co zadba MŻ -, odbiorą przyznaną Rosji na rok 2018 organizację MŚ w piłce nożnej.
Taka jest żydowska zemsta za porażki z Rosją, a zwłaszcza za ostatnią na Ukrainie.

Tym bardziej smuci wypowiedź, kiedyś dobrego piłkarza, obecnie szefa PZPN, ale niestety politycznego bęcwała lub kolaboranta żydo-reżimu IIIRP, Z.Bońka, który dla żydowskiej gadzinówki Michnika powiedział, że:

„organizowanie mistrzostw świata w Rosji jest katastrofalnym błędem, bo to państwo, które najechało inne państwo”.

A może MŻ z USA zająłby się także wyjaśnieniem przyznania przez FIFA organizacji Euro2012 Polsce i Ukrainie -? Czyż nie służyło to syjonistycznym interesom USA do przygotowania żydo-rebeli na Majdanie w 2014r.? Czyż nie ułatwiło to przekazywania pieniędzy na przyszłą rebelię i organizowania ćwiczeń w Polsce dla przyszłych rebeliantów?

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • a USrael to nikogo nie najeżdża?!?
  a Boniek, to święcie wierzy w "wyzwolenie" Iraku, Libii tudzież Syrii???
 • @ Autor
  Z natury jestem optymistą, lecz obserwując poczynania "wielkiego brata" zaczynam przypuszczać, że koniec cywilizacji białego czlowieka się zbliża. Po nominacji opalonego na prezia - jeden z naszych posłów /G/ - to właśnie powiedział. Wówczas potraktowalem to jako wypowiedziany idiotyzm, osło-matoła. Dzisiaj zaczynam się zastanawiać, czy to nie było proroctwo.
 • "kiedyś dobrego piłkarza" obecnie szefa PZPN"
  Pozwolę nie zgodzić się z autorem w tym wypadku:

  wielokrotnie ,jako piłkarz zespołu "Widzew-u i kadry narodowej faulował,lub padając na polu karnym ,pozorował faule ,by wymusić rzut wolny czy karny-potem można było zobaczyć jak się z tego smieje .
  Za PRL-u prasa sportowa nazywała go Bonioni.
  Jakim cudem trafił do Juve ?
 • male wyjasnienie
  "... jakim prawem USA przyznają sobie możliwość ścigania przestępstw FIFA"

  Tu trzeba wyjaśnić ze kryminalne zarzuty są z relacji USA - FIFA
  a nie FIFA i inne państwo. Do tego nawet Polska ma prawo. Jeżeli w relacji Polska - FIFA złamane by zostało polskie prawo tak samo i Polska mogla by wszcząć własne postępowanie karne i wystąpić o ekstradycje.
  Jeżeli chodzi o mundial w Rosji, po części jest to wywarcie presji i rzucanie kłód pod nogi Rosjanom. Jednak prawdą jest iż piłka nożna i FIFA są jedną z największych sił oddziałujących na społeczeństwo świata którego USA jeszcze nie opanowało i będzie chciało jak najszybciej to zmienić. Mimo iż mówimy o "zwykłej" grze w piłkę, politycznie jest jednym z najlepszych narzędzi w oddziaływaniu na przemiany społeczne i opinie publiczną. Umiejętnie kierowane staje się podmiotem o większej sile oddziaływania niż sam Watykan. Dla tego też tak bardzo wzrosło zainteresowanie Amerykańskiego establishmentu tymi procesami.
 • niestety, kolejna dawna Gwiazda polskiej piłki nożnej...
  kompromituje się, odbiera nam Polakom te piękne wspomnienia związane sukcesami Polskiej Piłki, pod wodzą Wielkiego Kresowiaka.
  Panie Boniek! jak Pan mógł zrobić coś takiego Wielkiemu Trenerowi, dzięki któremu Pan zaistniał w tej wielkiej Polskiej Reprezentacji...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930