Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Lista syjonistów z III Żydo-RP, którzy nie wjadą do Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stowarzyszenie WPS całkowicie podziela i popiera taką politykę władz Rosji, życząc jednocześnie Rosyjskiemu Narodowi oraz Jego władzom sukcesu w walce z zachodnim, syjonistycznym zagrożeniem.

340857-Large

            Brawa dla władz Rosji !!!

 

 Na czarnej liście Kremla znalazło się 18 funkcjonariuszy żydo-reżimu IIIRP, którzy nie będą mieli prawa wjazdu do Rosji. Lista została przekazana przez Rosjan przedstawicielstwu Unii Europejskiej w Moskwie.

 

Syjoniści i rusofobii IIIRP nie wjadą do Rosji

 

Poniżej zdjęcia i nazwiska syjonistów i skrajnych rusofobów III Żydo-RP, których Rosja w ramach całkowicie uzasadnionej retorsji (za podobną listę Rosjan, którym żydo-reżimy Zachodu nie udzielą pozwolenia wjazdu do rządzonych przez siebie państw) nie chce widzieć na swoim terytorium. Żydowskie towarzystwo zapomniało chyba o starym polskim powiedzeniu: jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i bezczelnie udaje zdumionych słuszną rosyjska reakcją.

Pamiętajmy, że żydo-reżimy Zachodu chcą zmusić Rosję do uznania nie tylko żydowskiej rebelii na Ukrainie, ale także do uznania jako aktu zachodniej demokracji obalenia legalnie wybranego prezydenta W.Janukowycza i powołania żydowskiego reżimowego rządu Ukrainy mordującego cywilną ludność, wtłoczenia Ukrainy do syjonistycznego obozu UE i do zainstalowania na jej terenie baz NATO, czyli militarnej siły syjonistycznego imperium USA.

Na szczęście Rosja dysponuje odpowiednimi środkami, które pozwalają jej nie tylko nie wrażać zgody na szerzenie się wokół swoich granic syjonistycznego imperializmu Zachodu – głównie USA, ale także, żeby się temu skutecznie przeciwstawić. Taką politykę władz Rosji nasze Stowarzyszenie WPS całkowicie podziela i popiera życząc Rosyjskiemu Narodowi oraz Jego władzom sukcesu w walce z zachodnim, syjonistycznym zagrożeniem. 

 

Lista syjonistów i rusofobów

Wyjątkowo skrajni syjoniści i rusofobi opisani kolorem niebieskim, szczególnie zajadli oznaczeni dodatkowo czerwoną gwiazdką (*).

Bogdan Borusewicz– Bogdan Borusewicz– marszałek Senatu ***

 

Jerzy Buzek– Jerzy Buzek – eurodeputowany *

 

Ryszard Czarnecki– Ryszard Czarnecki– wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego

 

gen Andrzej Fałkowski– gen. dyw. Andrzej Fałkowski– Polski Przedstawiciel Wojskowy przy Komitetach Wojskowych NATO i Unii Europejskiej w Brukseli.

 

Anna Fotyga– Anna Fotyga – eurodeputowana, przewodnicząca parlamentarnej Podkomisji​ Bezpieczeństwa i Obrony *

 

Maciej Hunia– Maciej Hunia– szef Agencji Wywiadu

 

Paweł Kowal– Paweł Kowal– przewodniczący rady krajowej Polski Razem, były eurodeputowany ***

 

Stanisław Koziej– gen. Stanisław Koziej– szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

gen. Radosław Kujawa

 

– gen. Radosław Kujawa – szef Służby Wywiadu Wojskowego

 

Robert Kupiecki– Robert Kupiecki– podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowego

 

Ryszard Legutko– Ryszard Legutko – eurodeputowany

 

Adam Lipiński– Adam Lipiński– poseł

 

Marek Migalski– Marek Migalski– politolog, były eurodeputowany

 

Agnieszka Pomaska– Agnieszka Pomaska – posłanka

 

Jacek Saryusz-Wolski– Jacek Saryusz-Wolski – eurodeputowany, zastępca przewodniczącego Rady Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych ***

 

Marek Siwiec– Marek Siwiec – były eurodeputowany

 

gen. Marek Tomaszycki– gen. Marek Tomaszycki –  Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych

 

Zbigniew Włosowicz– Zbigniew Włosowicz – zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

Dariusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • drzwi mam zamknięte ze strachu przed żydami
  Do domu też bym tych żydów nie wpuściła. Ciekawe, czy mąż swojej germanofilsko-żydowskiej żony DuDa będzie Fotygę i Pomaską też po rękach całowal, jak infamis Kopacz i Kluzik-Rostkowską 29.5.15 w Wilanowie.... https://www.youtube.com/watch?v=3DaQ8_khf6o&index=4&list=PLzix_s29DVhxwTfBAn1ShInj6thpoHKeQ
  Ten Czarnecki i Legutko są z Wrocławia..
 • W pęłni popieram to stanowisko Rosji.
  Taka antyrosyjska postawa, jest w tych ciężkich dla polskiej gospodarki, postawą antypolską. Polska (nie Polacy) działaniami takich ludzi obraża się na Rosję, podczas gdy inne kraje korzystają na tym i robią interesy z Rosją poza naszymi plecami.
  Te zdjęcia powinna codziennie pokazywać polska TVP i mówić polskim przedsiębiorcom, że przez tych ludzi wylecieli z rosyjskiego rynku.
  Założę się że niektórzy z tych przedsiębiorców głosowali na niektórych gdy byli jeszcze kandydatami na europosłów do europarlamentu, żeby ich reprezentowali:-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930