Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 4698 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Państwem odbudowującym swoją suwerenność, pozycję gospodarczą i polityczną możemy być jedynie wtedy, gdy zlikwidujemy w Polsce żydo-rządy, gdy żydostwo zostanie bezwzględnie wyeliminowane z życia politycznego Polski.

e8ca108d-ab16-4f44-8885-f05516a07add

Tekst z maja 2012r. Odżydzenie polskiej polityki jest zagadnieniem priorytetowym. Bez skutecznego rozwiązania tego problemu w duchu polskiego interesu narodowego nie tylko nie będzie możliwy rozwój ekonomiczny państwa, ale nie będzie możliwe przetrwanie zarówno Narodu i Państwa Polskiego. __________________________________________________________________________

„Bankrutujący obecnie ustrój gospodarczy świata, który rozmaici ekonomiści określają rozmaicie, można by śmiało nazwać ustrojem żydowskim. Ta nazwa mu się należy zarówno ze względu na rolę, którą Żydzi odegrali w jego wytworzeniu, na pozycję, którą w nim zdobyli, na charakter, które mu nadali, jak i na zyski, które im przyniósł. Jeszcze bardziej narzuca się ona wobec wpływu, jaki ten ustrój wywarł na psychikę europejska, a który wyraża się w powszechnym zażydzeniu moralnym człowieka europejskiego.

 (…) Aczkolwiek na dzisiejszym bankructwie tego ustroju Żydzi starają się zarabiać (…), to jednak upadek tego ustroju jest przede wszystkim upadkiem żydostwa.”

                                            „Przewrót”, str. 177 – Roman Dmowski 1933r

 

Jak pokazuje historia polityczna Europy ostatnich 200 lat sytuacja polityczna w Europie Środkowej, a w niej leży Polska, która najbardziej nas interesuje, nie jest stabilna. Upadały państwa, europejskie imperia przesuwały swoje granice, toczyły ze sobą wojny, rozpadały się, następowała restytucja państw (np. Polska), powstawały i upadały obozy (np. obóz socjalistyczny).

Współczesna Europa, jej struktura polityczna, poczynając od okresu jeszcze sprzed I wojny światowej, jest rezultatem działalności światowej finansjery żydostwa anglosaskiego i judeomasonerii oraz uzyskującego względem nich niezależność polityczną i finansową żydostwa europejskiego, w ramach stworzonej przez żydostwo anglosaskie i judeomasonerię Unii Europejskiej. Stąd dający się zauważyć i narastający polityczno-finansowy konflikt w łonie samego żydostwa, między żydostwem anglosaskim i europejskim lub miedzy USA i UE.

Poważna analiza polityczna nie może i nie powinna przyjmować założenia, że słabnące politycznie i gospodarczo zarówno USA i UE będą niezmiennym (stałym) gwarantem stabilności sytuacji politycznej państw w rejonie Europy Środkowej.

Obszar Polski jest uwzględniany w aktualnej strategii obronnej (i politycznej) współczesnej Rosji. I nie można dziwić się takiej strategii władz Rosji. Każde państwo dbające o swoje bezpieczeństwo chciałoby mieć jak najszerszą strefę ochronną (czy buforową) składającą się z państw zaprzyjaźnionych, współpracujących, czy też podległych i uzależnionych. Tu trzeba jeszcze dodać, że Rosja posiada zarówno środki i siły, żeby cele swojej strategii osiągać. Te środki i siły są tym większe im słabszą staje się pozycja USA i UE (czyli światowego żydostwa) – głownych wrogów Rosji.

To, czy Polska znajdzie się w strefie politycznych wpływów Rosji w żaden sposób nie zależy od nas Polaków, a jeszcze mniej od pozycji politycznej i gospodarczej Państwa Polskiego pozostającego pod żydo-władzą. Natomiast, od nas, Polaków, zależeć może, czy dla Rosji staniemy się państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym, czy też podległym i uzależnionym, traktowanym instrumentalnie – tak zresztą jak jesteśmy traktowani dzisiaj przez USA i UE i jak byliśmy traktowani przez żydo-bolszewicki ZSRR do 1953/56r.

Państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym z Rosją (a może i nadal członkiem UE, jeśli przetrwa i zmieni charakter z syjonistycznego na narodowy) i jednocześnie odbudowującym swoją suwerenność, pozycję gospodarczą i polityczną możemy być jedynie wtedy, gdy zlikwidujemy w Polsce żydo-rządy, gdy żydostwo zostanie bezwzględnie wyeliminowane z życia politycznego Polski. Jedyną drogą do osiągnięcia tego celu może być systematyczna praca nad budową polskiego ruchu narodowego – nie ma innej drogi (oczywiście nie chodzi o RN Winnickich, Bosaków i innych, czyli o RN z żydowską czapką).

Jeśli nie zdołamy tego celu osiągnąć będziemy skazani na wyniszczające kraj i naród żydo-rządy, których jedynym celem politycznym są wszelkie korzyści ich nacji i których władza zawsze będzie realizowała podległość Polski i Polaków względem dowolnego politycznego hegemona w tej części Europy.

Dla USA, dla UE, czy dla Rosji nie miało,  nie ma i nie będzie miało znaczenia, kto wprowadzi Polskę w obszar ich wpływów. Ma to natomiast zasadnicze znaczenie dla nas, Polaków.

A dla żydostwa w Polsce jest całkowicie obojętne, komu będą się wysługiwali – dowodzi tego cała historia żydostwa w Polsce. Po 1926r. wysługiwali się USA (żydostwu anglosaskiemu – światowej finansjerze), po 1944r. żydo-bolszewii ZSRR , po 1989r. USA, po 2004r. UE, niebawem może to być Rosja, a potem, kto wie, może i Chiny.

 

”Historia narodów nie jest idyllą. Jest ona łańcuchem walk ciężkich, w których duch ludzki mężnieje. Nieraz narody drogo płacą, gdy pierwiastek poważnej walki, walki o rzeczy istotnie doniosłe, znika z ich życia. Nie ma dla narodu nic gorszego, jak gnicie, w którym obojętnie najpotworniejsze zło się znosi. Natomiast walka o to, co ludziom jest drogie, za co gotowi są życiem zapłacić, jest czynnikiem twórczym.”

                                                „Przewrót”, str. 22 – Roman Dmowski 1933r.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Potężny Rzym z nadtybrzańskiej wioski wyrósł bo wcześni Rzymianie dbali o dobro wspólne
  Gdy z czasem zobojętnieli, zaczęło sie gnicie i upadek najpotężniejszego Imperium Świata. ---Wnioski Dmowskiego będą zawsze aktualne, bo historia ta zawsze się powtarz w większej, lub mniejszej skali: ---///”Historia narodów nie jest idyllą. Jest ona łańcuchem walk ciężkich, w których duch ludzki mężnieje. Nieraz narody drogo płacą, gdy pierwiastek poważnej walki, walki o rzeczy istotnie doniosłe, znika z ich życia. Nie ma dla narodu nic gorszego, jak gnicie, w którym obojętnie najpotworniejsze zło się znosi. Natomiast walka o to, co ludziom jest drogie, za co gotowi są życiem zapłacić, jest czynnikiem twórczym.”/// ---Niestety, w chwili obecnej narody europejskie gnojone podstępnie są na etapie gnicia. Podobno chlubnym wyjątkiem jest zawsze dzielny naród Węgierski, no i malutki Islandzki. Niestety Naród Polski , będący pod specjalnym nadzorem, jako pacjent "specjalnej troski" dał się wprowadzić w głęboki sen błogiej narkozy... Usuwają mu niezbędne do życia narządy, a on, uspiony, tego nie zauważa.
 • @rerak 20:57:02
  To nie jest czyściciel rasowy, ma facet widać immunitet na obrażanie żydów, pewnie go dostał na ostatnim zebraniu słowiańskim obok świątyni "slowianina" Lenina, czyli, sami mu pozwolili, a może nakazali, mnie tam za jedno.
 • @lju 22:56:20
  No, a na czym owo obrażanie przeze mnie Żydów polega? - Jestem bardzo ciekaw.
 • @rerak 20:57:02
  "Proponując jakiekolwiek działania musisz sie liczyć z tym że zostaną one zastosowane do ciebie gdy przeciwnik zdobędzie władzę."

  Otóż przeciwnik właśnie zdobył władzę i eliminuje nas nie tylko z przestrzeni politycznej, ale i fizycznie - demograficzne załamanie narodu i 8 milionowa emigracja jak rezultat programowej pauperyzacji Polaków realizowanej przez żydo-reżimową władzę.
 • @Rzeczpospolita 23:05:19
  "No, a na czym owo obrażanie przeze mnie Żydów polega?"

  Na pisaniu o nich prawdy, dobrze pan wie, że oni sobie to prawo zastrzegli. A to pisanie słowa "żyd" wielką literą, to jakaś nowomowa?
 • @lju 22:56:20
  Polecam, abyś "wyleczył się" z "wrodzonego antysemityzmu Słowian"

  https://www.youtube.com/watch?v=Sr0SjIE2y-A
 • @Rzeczpospolita 23:10:12
  Niektórzy mówią, że nas Polaków jest już tylko ok 27mln, czyli tyle ile zostało po II wojnie...
 • @lju 23:25:45
  Zatem wnoszę, że Pan żartował - doceniam.

  Odnośnie pisowni określenia Ż(ż)yd
  Dużą literą piszemy zawsze rzeczowniki własne - więc dużą literą piszemy Żyd jako członek narodu,
  ale pisane małą literą - żyd, jako członek grupy wyznaniowej.

  Określenie Żyd jest szersze i obejmuje wszystkich przedstawicieli tej nacji, w przeciwieństwie do grupy religijnej żydów.
 • @rerak 20:57:02
  Z prawdziwą przyjemnością poczytałbym jakieś pokrzepiajace na duchu argumenty a nie slogany, straszenia i inwektywy. Jeżeli takich argumentów nie macie, to wasze zabieranie głosu jest tylko zwykłym trolowaniem. Co to, tak trudno znaleźć jakieś argumenty?
 • @Rzeczpospolita 23:41:25
  Czy aby na pewno to jest nacja? Jako nację uważają siebie za takową chyba jedynie syjoniści, żydzi od niedawna, w zasadzie to jest taka ich wersja dla nas, bo jest to zlepek różnych narodowości, a nawet ras (czarni żydzi z Etiopii). Był oczywiście naród Izraela, była religia żydowska i sposób bycia, dzisiejszy naród izraelski uważa się za żydowski, podobnie jak Irlandczycy uważają się jeszcze za naród katolicki, Rosjanie prawosławny, a jacyś Afgańczycy za islamski, ale katolicy, prawosławni, islamiści, czy żydzi piszemy małą literą, zaś Irlandczycy, Rosjanie, Afgańczycy, Izraelczycy z dużej. Moim zdaniem pisanie słowa "żyd" dużą literą jest objawem jakiejś, coraz to bardziej usankcjonowanej służalczości, na którą jednak możemy, bądź nie, się godzić. Oczywiście nazewnictwo państwa wyznaniowego w Palestynie też moim zdaniem powinno być kwestią sporną. Pozdrawiam
 • @stanislav 23:35:59
  A co to jest ten "antysemityzm"? Jakiś problem na Bliskim Wschodzie? Jakiś twój problem? Nie obchodzi mnie nic, dla Polaków problemem nie jest antysemityzm, ale antypolonizm, niezależnie skąd pochodzi.
 • doc. Józef Kossecki - Definicja pojęcia żyd
  https://youtu.be/4TfGjDYQPFQ
 • @rerak 00:33:12
  Nie bądź katastrofistą, w rzeczywistości ich jest 22 :))))
 • @rerak 01:04:19
  Oni w ogóle nie kryją się w jakimś podziemiu. Ty rerak na jakieś niewłaściwe filmy chodzisz do kina:)))
 • Autor
  Postulat odzydzenia ze wszechmiar sluszny. Pytanie - jak go urzeczywistnic w praktyce, - wobec powszechnej atrofii moralnej Polakow i nie ostrych kryteriow, kto (zlym) Zydem jest a kto nie...
  Czy mozna "wyprostowac" narod, zeby zapoczatkowac dalszy proces, - bez wstepnej radykalnej i bolesnej kuracji na wlasnym ciele? Jakimi silami i srodkami; i za czyja - polityczna- wiedza i zgoda - tu i teraz? Obawiam, sie, ze - w dzisiejszych realiach - to w duzej mierze myslenie "zyczeniowe". W swietle - prawdopodobnie juz trwale - utraconej podmiotowosci, rozwazania co i z kim, uwazam za bezzasadne. Przypadniemy po prostu w lupie zwyciezcy, po zakonczeniu finalnej konfrontacji, - i on zadecyduje o naszym zbiorowym losie.
  Prosze, niech mnie Pan wyprowadzi z bledu...
  Tekst oceniam na 5*
 • Wolność słowa
  uderz w stół a nożyce się odezwą
  - zamiast budować przestrzenie rozwoju trzeba słuchać gówna szukającego winnych wszędzie tylko nie we włąsnej nicości
 • @stanislav 00:40:48 -//Nie bądź katastrofistą, w rzeczywistości ich jest 22 :))))//-
  A Ty zbytnim optymistą. Bo jest ich 23! -Przeoczyłeś Urbana. On sam głosi że nim jest. - Twoją pomyłkę w liczeniu usprawiedliwia jedynie fakt, że Urban jako ateista nie należy do żadnej gminy wyznaniowej. No...no.. - Popraw się na przyszłość!
 • @rerak 01:04:19 -//podobno tylko 120 wyznawców ale wydaja pisemko o nakładzie 500 egzemplarzy.//
  Co za rozrzutność. I takie nieekologiczne niszczenie papieru! No, chyba że z tego powodu, że lasy są jeszcze w polskich rękach i drzewo tanie? A może tym dużym nakładem chcą dla zmyłki sprawić wrażenie że jest ich więcej niż w rzeczywistości? Zawszeć to im większa grupa, tym większe znaczenie i wpływy?...? Sam już nie wiem, jak to rozumieć?
 • @optura 04:12:40 //Wolność słowa// trzeba słuchać gówna//.// we włąsnej nicości//.
  No tak. Rozbrykało się towarzystwo. Tak to błądzą masy, gdy zabraknie im jedynej czujnej i przewodniej siły w rodzaju np. partii marxo-leninowskiej. Ale nie martw się; https://youtu.be/e14lMGo2ZRc. Gułagi zawsze można odbudować -;)
 • tekst pieśni;
  Wyklęty, powstań ludu ziemi,
  Powstańcie, których dręczy głód,
  Myśl nowa blaski promiennymi
  Powiedzie nas na bój, na trud.
  Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata,
  Przed ciosem niechaj prawda drży!
  Ruszymy z posad bryłę świata,
  Dziś niczym, jutro wszystkim my!

  refren

  Bój to będzie ostatni,
  Krwawy skończy się trud,
  Gdy komuch nasz bratni
  Ogarnie ludzki ród.
 • Komuna, oficjalnie kojarzona z czerwienią
  jak kameleon, ma się dobrze pod każdym kolorem. Nawet tęczą. Nazywa się to według "dialektycznego" marxizmu-leninizmu "mądrością etapu" -:(((Patrz: -("kolorowe rewolucje"). Tzw. łobuz socjalistyczny przeszedł wcześniej etap mądrości nazwany "pokojowe transformacje".
 • @ 2200 aj wajów wyznania Mojżeszowego
  Tzw. urząd statystyczny już od dawna ich "nie liczy". Najechało mongołozy z Sovieckiej Rosji tyle ,że trzeba było narobić biliony długów i wypędzić miliony Polaków by utrzymać to tałatajstwo .
 • @rerak 00:37:39
  Boję się tylko Pana Boga. Ty, jak widzę, niczego się już nie boisz.
  No nic, można Ci tylko pogratulować dobrego samopoczucia.
 • @rerak 00:33:12
  Do 1939 r. zamieszkiwało Polskę 3,5 mln Żydów. Zginęło 2,7 mln („Historia Polski w liczbach”). Z pozostałych 800 tys. większość wyjechała. Zostało podobno ok. 30 tys. Żydów – takie liczby pojawiają się w mediach. Żaden rocznik statystyczny nie podaje aktualnej liczby Żydów w Polsce(?).

  Ciekawe, że w 1945 r. we Wrocławiu i okolicach mieszkało 90 tys. Żydów, w Szczecinie – 30 tys. Ciekawe, że między 1960, a 1968 r. do władz PRL wpłynęło 600 tys. wniosków o zgodę na emigrację. Obejmowały one ok. 800 tys. obywateli pochodzenia żydowskiego (http://www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349). Pozwolono wyemigrować tylko 200 tys. A czy wszyscy Żydzi chcieli z Polski wyjechać? - http://zygumntbialas.neon24.pl/post/111863,dariusz-kosiur-zarzut-antysemityzmu

  Wg Sz.Szurmieja, (był przewodniczącym Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce, Komisji Koordynacyjnej Organizacji Żydowskich w RP, członkiem Światowego Kongresu Żydów, wiceprezydentem Światowej Federacji Żydów Polskich, członkiem Egzekutywy Europejskiego Kongresu Żydów oraz członkiem Prezydium Światowego Komitetu Kultury Żydowskiej) Żydów w Polsce jest ok. 4 mln.
  _____________________________________________________
  Mapka: Żydzi aszkenazyjscy w XIX wieku (kolor brunatny i czerwony – obszary z najliczniejszą mniejszością żydowską) - nie wiele się zmieniło.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/05/juden_1881.jpg
 • @optura 04:12:40
  W nicości niczego się nie znajdzie.
  Lepiej szukać w przyklejającym się do wszystkiego gównie rozprzestrzeniającym szkodliwe pasożyty.
 • @rerak 20:57:02
  wszyscy żydzi świata mają prawo do osiedlania się w izraelu. niechaj wiec z niego korzystają puki mogą.
 • @1abezmetki 01:30:51
  Polakom potrzebna jest gruntowna wiedza kto jest kim i pod jakim nazwiskiem się ukrywa. potomkowie stu tysięcy żydów przysłanych do tworzenia władzy ludowej i urzędów bezpieczeństwa. to dziś nasza elita polityczna. ukryli się i ukrywają do dziś pod Polskimi nazwiskami.


  "Państwa giną wtedy, gdy społeczeństwa nie umieją odróżnić ludzi złych od dobrych."

  Antystenes z Aten 444 – . 365 p.n.e.
 • @lju 22:56:20
  lenin to też żyd

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lenin
 • @lju 00:03:28
  „Antysemityzm to postrzeganie żydów takimi, jakimi są, miast takimi, jakimi chcą być postrzegani"

  https://palestyna.files.wordpress.com/2011/10/polityczna-poprawnosc.jpg
 • @rerak 00:33:12
  potomkowie stu tysięcy żydów przysłanych do tworzenia władzy ludowej i urzędów bezpieczeństwa. to dziś nasza elita polityczna.
  ukryli się i ukrywają do dziś pod Polskimi nazwiskami.  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Brystiger

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Merz

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Wajsblech

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Gurowska

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Helena_Woli%C5%84ska

  Alicja Graff żona Kazimierza Graffa stalinowskiego prokuratora

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alicja_Graff

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Graff

  Gustaw Auscaler, Paulina Kern linka brak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_Berman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alfred_Lampe

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieczys%C5%82aw_Mietkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wac%C5%82aw_Komar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Hochfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3%C5%BCa_Luksemburg

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Kornecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Unszlicht

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_%C5%9Awiat%C5%82o

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Anatol_Fejgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Juliusz_Burgin

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Fink

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Kratko

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Okr%C4%99t

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Braude

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Taboryski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Kalecki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Andrzejewski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Czaplicki

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Hakman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Przysuski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Leon_Rubinsztein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Wolski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Roman_Romkowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Sommerstein

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Konieczny

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Berman

  działają w kosciele

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Daniel_Rufeisen

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Romuald_Jakub_Weksler-Waszkinel  dziennikarze to żydzi

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Seweryn_Blumsztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Hofman

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Marody

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstanty_Gebert

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Eugeniusz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Smolar

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Alina_Ca%C5%82a

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Micha%C5%82_Pir%C3%B3g  politycy to żydzi


  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Dorn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Daniel_Rotfeld

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Borowski

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zygfryd_Wolniak

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Bogumi%C5%82_Ferensztajn

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Stolzman
 • @rerak 00:33:12
  Żeby podjąć walkę z zagrożeniami jakie nas Polaków czekają, należy dobrze poznać przyczyny, sposoby i ludzi, którzy za wszelką cenę próbują ujarzmić Polskę i Polaków. A tę walkę o Niepodległą Polskę musi podjąć cały Naród, gdyż już w tej chwili Polska nie jest niepodległa i nie jest niezależna!

  Międzynarodowe żydostwo przy pomocy otumanionych Polaków już dokonało i cały czas dokonuje ubezwłasnowolnienia nas Polaków.

  Walkę o Niepodległą Polskę należy podjąć w trybie pokojowym wykorzystując wszystkie istniejące narzędzia, istniejące w obecnym systemie politycznym.

  Takie możliwości i szanse są, ale zależą one przede wszystkim od poziomu wiedzy, od naszej znajomości faktów historycznych .

  0 tym, kto i dlaczego dzień po dniu uzależnia Ojczyznę Polaków - Polskę, a także polską rację stanu od międzynarodowej mafii żydowskiej, która w celu zdobycia zaufania i okłamywania Polaków przyoblekła się w maskę przyjaźni i pomocy.

  Książkę jaką Państwo mają napisałem w celu przedstawienia prawdy i niezniekształconych faktów, które obecnie pomijane są w imię tak zwanej po­prawności politycznej, tej prawdy mówiącej o zabiegach żydowskich jakie robili w XX wieku, żeby zdobyć władzę nad światem ujarzmiając stopniowo poszczególne kraje oszukańczymi hasłami demokracji. Ujarzmiali bezwzględ­nie i krwawo zwłaszcza kraje chrześcijańskie, takie jak np. Rosję i Polskę.

  W XXI wieku żydowskie dążenia zmierzające do opanowania świata nie uległy zmianie ani na jotę, dlatego również ta prawda, którą opisuję stanie się pomocna do rozszyfrowania ich celów, do których w sposób bezwzględny dążą obecnie, tj. w XXI wieku.

  Albin Siwak "Bez strachu" t I

  Rozdział I

  Szanowny Czytelniku!

  Większość łudzi, otwierając nową książkę, pomija przedmowę. Uważają, że czytanie wstępu to strata czasu, bo i tak z książki dowiedzą się, co autor chciał czy­telnikowi przekazać. Myślę jednak, że jeśli idzie o tę właśnie książkę, przedmowa jest w niej najważniejsza i wyjaśnia, dlaczego w ogóle została ona napisana. Pokazuje, jakie argumenty i zdarzenia, jakie decyzje różnych ludzi i formacji politycznych sta­ły się przyczyną napisania tej książki. A jest tych wydarzeń bardzo dużo i szkodą dla ludzi, szczególnie dla młodych pokoleń, byłoby gdyby nie poznali historii, w do­datku niezbyt odległej. Uważny czytelnik powie, że autor nie powinien zajmować się historią, że są od tego ludzie z tytularni: doktorzy nauk, profesorowie, historycy. Teoretycznie tak. Oni właśnie powinni zająć się historią i obiektywnie, bez nagina­nia faktów dla potrzeb jednego czy drugiego ustroju, pisać tę historię i przekazywać młodzieży. Ale tak nie jest. Każda formacja polityczna ma swoich historyków i oni, na potrzeby tej formacji, napiszą taką historię, która danym politykom odpowiada. W dodatku ponad tymi formacjami politycznymi są pracujący dla nich ludzie, któ­rzy pilnują, by tak kształtować historię, żeby ich ideologia, racja stanu, bohaterowie i hasła znalazły się na sztandarach........
 • @rerak 01:04:19
  talmud

  "Madry zyd to zakonspirowany zyd. Zdemaskowany zyd to glupi zyd"

  Talmud do dla Zydow drogowskaz ,swiete slowa. Zapis o zakonspirowaniu odnosi sie oczywiscie do bardzo zamierzchlych czasow kiedy Zydzi przesladowani musieli sie ukrywac. Ale dzis ustaly tamte okolicznosci czyniace slowa Talmudu cennymi ze wzgledu na przetrwanie.
  Czy wspolczesni Zydzi wciaz stosuja sie do tego zapisu i stad zmiany nazwisk u nas na polskobrzmiace?? Dlaczego ?
 • @kserkses 13:17:13
  o tym wszystkim i o innych ciekawych historiach można poczytać w książkach p. Siwaka.

  "BEZ STRACHU" t. I, II, III.

  "TRWAŁE ŚLADY"

  "OD ŁOPATY DO DYPLOMATY"

  "ROZDARTE ŻYCIE" wydana też p.t. "HISTORIE NIEWIARYGODNIE PRAWDZIWE"

  "CHCIAŁBYM DOŻYC TAKICH DNI"
 • @rerak 14:58:07
  Oj biednyś Ty , biedny.
 • @kserkses 13:10:29
  Tak, dlatego pisałem w cudzysłowie :) Pozdrawiam
 • @1abezmetki 01:30:51
  Niewątpliwie ma Pan sporo racji. Proszę jednak pamiętać, że przed 1918r. byliśmy w sytuacji znacznie trudniejszej. Artykuły, książki R.Dmowskiego - czyli narodowa propaganda - uzyskiwały przed rokiem 1914 nakłady zaledwie 2tys. - 3 tys. egzemplarzy.
  Czeka nas mozolna, długotrwała praca - nie ma innego sposobu. Nie wolno tylko poddawać się rezygnacji. Musi nas cechować narodowy upór na przekór wszystkiemu.

  Pojawiają się jednak pewne pozytywy, np. dzisiejsza świadomość polityczna Polaków w porównaniu z początkiem lat 1990 jest zdecydowanie wyższa, mimo powszechnych żydowskich mediów i oświaty.
  Ciekawy jest np. fakt, że Żyd, który wykreował Ruch Narodowy Zawiszów, Winnickich itp..., czyli RN z żydowską czapką, zrezygnował z wykorzystania tego ruchu w wyborach do sejmu. Dlaczego? Dlatego, że obawia się narodowych polskich dołów w RN, które mogą po jakimś czasie wyrzucić żydowską czapkę na śmietnik historii. Stąd Żyd lansuje takie małpy jak Kukiz, czy Petru, które nie posiadają żadnego ugrupowania politycznego.
  Żydowi kurczą się polityczne możliwości. - Wszystko to potwierdza wzrost narodowej świadomości politycznej Polaków, ale oczywiście przede wszystkim rosnącą niechęć do żydowskiego kapitalizmu i do żydostwa.
 • @rerak 14:58:07
  Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.

  Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
  Ksiądz prałat Henryk Jankowski postulował, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z co najmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni). Na to istnieje precedens w Anglii, Izraelu, Japonii i Szwecji.

  Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Naród czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. “Gazeta Wyborcza” i “Nie” to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930