Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Bez politycznej świadomości nie będzie narodu i państwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proponujemy wysłuchanie wystąpienia Zdzisława Jankowskiego z 15 marca 2015r. w auli SGH w Warszawie. Było to wystąpienie w ramach niedawnej kampanii prezydenckiej, ale jego treść jest ciągle aktualna.

 

1CAi0Xs

 

Żeby podjąć walkę z zagrożeniami jakie nas Polaków czekają, należy dobrze poznać przyczyny, sposoby i ludzi, którzy za wszelką cenę próbują ujarzmić Polskę i Polaków. A tę walkę o Niepodległą Polskę musi podjąć cały Naród, gdyż już w tej chwili Polska nie jest niepodległa i nie jest niezależna! – „Bez strachuAlbin Siwak

 

 

 

siwak.bez.strachu

 

 

 

„Bez strachu”Albin Siwak – //www.nasznowyjork.org/albin-siwak---bez-strachu.html

 

 

 

 

Musimy odważnie i coraz częściej pisać i mówić o żydowskim problemie w Polsce, o jego aspekcie historycznym i współczesnym, o syjonizmie, o żydowskiej V kolumnie w Polsce i o bezwzględnej konieczności odżydzenia polskiej polityki.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Dziękuję Panu za interesujący link. Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Napisał Pan:

  "Proponujemy wysłuchanie wystąpienia Zdzisława Jankowskiego z 15 marca 2015r. w auli SGH w Warszawie. Było to wystąpienie w ramach niedawnej kampanii prezydenckiej, ale jego treść jest ciągle aktualna."

  Rozumiem, że zgadza się Pan z tezami i poglądami zaprezentowanymi przez Zdzisława Jankowskiego. Dlaczego zatem nie namawiał Pan na popieranie jego kandydatury, a zachęcał Pan do nie pójścia na wybory? Czy to logiczne?

  Bardzo proszę o odpowiedź.

  Za link daję 5*
  Ukłony
 • @Jasiek 15:06:00
  Na naszej stronie https://wiernipolsce1.wordpress.com/ (z prawej) znajdują się bloki informacyjne. Jeden z nich nosi nazwę "Stanowisko WPS wobec wyborów prezydenckich 2015". Blok ten pojawił się na początku kampanii wyborczej. Znajduje się w nim wyjaśnienie, dlaczego WPS opowiadało się za bojkotem wyborów.
  Kolejnym był blok pn.: Zdzisław Jankowski - kandydat na prezydenta IIIRP. Publikowaliśmy wszelkie informacje dotyczące kandydatury Z.Jankowskiego i jego programu wyborczego oraz wiele jego filmowych wypowiedzi (np. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/09/zdzislaw-jankowski-kandydat-na-prezydenta-polski/).
  Gdy Z.Jankowski nie uzyskał wymaganych 100 tys. podpisów jednocześnie zamknęliśmy blok jemu poświęcony.

  Użyczyliśmy naszej strony do reklamowania Z.Jankowskiego, ponieważ go znamy i szanujemy jako uczciwego Polaka i patriotę, ale nie zmieniło to naszego stanowiska względem udziału w wyborach w ogóle. Jesteśmy świadomi, że ludzie o poglądach zbliżonych do poglądów Z.Jankowskiego, który swój polityczny wizerunek łączy ze środowiskami narodowymi, nie mają żadnych szans na wyborczą walkę w wyborach organizowanych przez rządzące żydostwo.
 • @aliali 15:44:10
  Dziękuję, już poprawiłem.
 • @Rzeczpospolita 17:02:47
  "Gdy Z.Jankowski nie uzyskał wymaganych 100 tys. podpisów jednocześnie zamknęliśmy blok jemu poświęcony."

  To dlaczego nie poparliście Kowalskiego z RN? Jakie zaplecze polityczne ma Jankowski, a jakie ma Kowalski?
  Równie dobrze zamiast Jankowskiego można poprzeć kogokolwiek. Przecież to strata czasu i energii. On też o tym powinien wiedzieć. Na co on liczył?
 • @Jasiek 19:53:01
  A na co liczył Kowalski - "narodowiec" sympatyzujący z żydowsko-anglosaskim liberalizmem, sierota po UPRze, rusofob i krypto poplecznik izraelskiego szowinizmu ( jego kumpel polityczny A.Zawisza wyrażał tę sympatię wprost!)?

  Głosowanie na "narodowca" Kowalskiego, to dopiero strata czasu i zupełny brak azymutu politycznego ( oczywiście dla Polaka szukającego polskiej partii i polskiego przywódcy, bo nie mówię o Żydach przefarbowanych na patriotów i "narodowców")

  Polecam dla otrzeźwienia, choć pańska choroba ma wydaje mi się charakter nawracającej sezonowo grypy. Tym nie mniej polecam:

  https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo

  https://www.youtube.com/watch?v=C4QIaP_vfTY
 • @stanislav 20:31:46
  "A na co liczył Kowalski - "narodowiec" sympatyzujący z żydowsko-anglosaskim liberalizmem, sierota po UPRze, rusofob i krypto poplecznik izraelskiego szowinizmu ( jego kumpel polityczny A.Zawisza wyrażał tę sympatię wprost!)?"

  Kowalskiemu przynajmniej udało się zebrać podpisy. Żaden Polak nie jest rusofobem - sovietofobem każdy. Jemu jeszcze nie przeszło, ale przynajmniej do ruskich nie fikał jak systemowi w/s Ukrainy
  A mnie w programie zainteresowała likwidacja ZUS- tego głównego ciemiężyciela Polaków, który ma już 2bln długów i jest zemstą bismarkowskiego ścierwa, które mści się na Polakach nawet zza grobu. Taka likwidacja, to byłby "mały przyczynek" do tego, żeby Polacy wreszcie przestali zdychać z głodu.
  Nawet notkę o tym zrobiłem. A Panu Kosiurowi to chyba pod notką o naprawie Polski wybiłem chyba wszystkie argumenty.

  Celem jest Najjaśniejsza. Od razu jej nie będzie. Potrzebne są małe kroki. A jak trzeba się cofnąć, to lepiej mniej niż więcej. Taka moja logika...

  Jakieś niejasności?

  Gorąco pozdrawiam.
 • @Jasiek 20:43:54
  Drogi Panie,

  nie ZUS jest zły, ale lichwa, która go "zreformowała", a wcześniej poddała "transformacji" Polskę. ZUS, to przecież nie jakieś z piekła rodem coś tam, tylko pieniądze Polaków przekazane w ręce żydowskich złodziei. Jakiej to Pan nowomowy używa "bismarkowskie ścierwo"? - co szanowny Pan miał na myśli, czyżby J.Kuronia i jego kolegów? :)))
 • @Jasiek 20:43:54
  A tak na marginesie , Kukiz ponoś super"antysystemowy", a fikał do "Ruskich" ws Ukrainy!!!( sława Ukrainie, hierojom sława, na pohybel Putinu)
 • @stanislav 21:05:32
  "nie ZUS jest zły, ale lichwa, która go "zreformowała", a wcześniej poddała "transformacji" Polskę. ZUS, to przecież nie jakieś z piekła rodem coś tam, tylko pieniądze Polaków przekazane w ręce żydowskich złodziei."

  Przecież emerytury mogą być wypłacane przez polskie banki po ich nacjonalizacji. Po co wtedy utrzymywać i banki, i ZUS, i opiekę społeczną?

  Więcej na ten temat nie piszę - ręce opadają jak Polacy, którzy są dymani na 80% dochodów nie chcą likwidacji ZUS i PIT. Dla mnie to już jest kretynizm.
 • @aliali 15:42:02
  wszystkie książki pana Siwaka

  "BEZ STRACHU" t. I, II, III.

  "TRWAŁE ŚLADY"

  "OD ŁOPATY DO DYPLOMATY"

  "ROZDARTE ŻYCIE" wydana też p.t. "HISTORIE NIEWIARYGODNIE PRAWDZIWE"

  "CHCIAŁBYM DOŻYC TAKICH DNI"
 • @aliali 15:42:02
  wszystkie książki dostępne na allegro

  http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=albin+siwak&sourceid=Mozilla-search&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-3-ce-0519
 • @stanislav 20:31:46
  proponuje wysłuchać w całości

  https://www.youtube.com/watch?v=ZUsADIvg48o
 • @Jasiek 21:15:25
  Znam taką filozofię jaką pan uprawia. Do odlotowego absurdu doprowadził ja kolejny "antsystemowiec "JKM,dla którego nic nie jest potrzebne,bo wszystko jest "niepotrzebnym" wydatkiem. Zamiast koncentrować się na wytwarzaniu i na realnym dochodzie, to "filozofowie ekonomiczni" koncentrują się na ograniczaniu wydatków- oczywiście innych, nie swoich :)))
 • @kserkses 21:41:18
  Proszę mnie nie prowokować, bo zwymiotuję. Wytrzymałem pierwsze 15 sekund:)))

  Kowalski z Bosakiem, Zawiszą, Winnickim, Tumanowiczem i resztą ferajny zorganizowali na wiosnę 2013 roku partię Ruch Narodowy,czy wyruch naiwnych młodych Polaków?

  Jak słyszę ten bełkot "antykomunistyczny" p. Mariana, to pytam go, co chłopie pieprzysz, zamiast mikrofonu weź się raczej za rocznik statystyczny i książki do historii ..Tak na szybko polecam chociażby:
  http://www.bibula.com/?p=73196

  Niech pan napisze do"wodza" -młodych,silnych,radykalnych i niech mu pan poleci lekturę.
 • @stanislav 21:56:17
  "Zamiast koncentrować się na wytwarzaniu i na realnym dochodzie, to "filozofowie ekonomiczni" koncentrują się na ograniczaniu wydatków- oczywiście innych, nie swoich :)))"

  Chciałbym nieśmiało zauważyć, że koncentruję się na realnym ograniczaniu dochodów przez państwo... poprzez ZUS i PIT, ale może Pan nie zauważył.

  Wydatki innych? jakich innych? Przecież to pieniądze obywateli. A ja tylko chcę, żeby państwo, nie okradało ich z 80% dochodów?

  Odwraca Pan kota ogonem jak rasowy polszewik - co to ma być?
 • @stanislav 22:11:38
  Pan Stanisław,

  Czyli co to oznacza ?
  Wystarczy wskrzesić Gierka i będzie dobrze ?
  Może to będzie pomocne ?
  http://www.bibula.com/?p=81968
  :)

  pozdrawiam
 • @stanislav 22:11:38
  Dzięki za link. Tak, wiem w PRL zbudowano tyle, że do tej pory jest co prywatyzować. Tu się zgadzam.
 • @Stonek 22:27:04
  przepraszam na Stanisław słownik podmienił
 • @Jasiek 21:15:25
  Szanowny Panie Jasiek. Bardzo chciałbym by w Polsce funkcjonowało coś lepszego od ZUS, ale jak na razie, to nie widzę niczego takiego. Ja należę do tej grupy która mogła przekazać połowę swoich składek do tzw OFE. I właśnie jak tak zrobiłem i przeklinam ten dzień do dzisiaj. Bo teraz ZUS podliczył mi emeryturę po 40 latach pracy na... ok 1400 a z OFE przyszło pismo w którym, pisało że mam tam jakieś tysiące punktów, które dają mi... ok 100zł miesięcznie emerytury!
  Nie byłby Pan wkurwiony?!, że został Pan oszukany?!
  Więc nie pozwolę sobie powiedzieć niczego złego na ZUS, jak tylko to że należy go naprawić.
  Gdyby nie ZUS, to jaką dostałbym emeryturę?!
 • @Jan Paweł 22:48:05
  "Gdyby nie ZUS, to jaką dostałbym emeryturę?!"

  Przecież pisałem, że likwidacja ZUS to jeden z elementów naprawy Polski. Nie jedyny. Dzięki pozostałym dostałby Pan emeryturę wyższą, bo nie pobrano by Panu podatku dochodowego. Taki mały plusik. Ale pewnie Pan nie czytał:

  http://jasiek.neon24.pl/post/123405,likwidacja-zus

  OFE? Zaufał Pan banksterom i sługusom? Niedobrze....
 • @Jasiek 22:25:44
  No tak, uderz w stół, a sekta JKM się odezwie niechybnie :)))
 • @mecenas 23:43:39
  "Jak cię chłopie lubię to już przestaję"

  Lubię siebie i Ciebie :-)

  " i tak przez 25 lat likwidowali Polskę."

  ZUS i PIT likwidują Polaków. Ja proponuję zjazd z obciążeniem podatkami z ponad 80% do 30%, odzyskanie banków, Złotówki i pogrzebanie idei bismarcka. Źle?

  "Pytasz dlaczego nie popierali "Zdzisława Jankowskiego" a kiedy się okazuje że popierali to ty dlaczego jego a nie trolla "Kowalski" wyskakujesz."

  Jankowski? Pytam, czy popierali, bo nie wiedziałem. A jak nie uzbierał podpisów (nawet kandydatem nie został) to chyba wypadałoby poprzeć następnego, który może coś zrobić. Dlatego pytałem. Co w tym złego?

  Proszę nie przestawać mnie lubić.

  Pozdrawiam
 • Nie ..to nie jest prawda!
  naropd moze istniec bez swiadomosci politycznej i bez suwerenosci politycznej...swiat zna setki przykladow.
  Bez tej swiadomosci nei ma panstwa i narodu suwerennego.
  To duza roznica!
 • @stanislav 22:11:38
  kolejny kanapowy rewolucjonista. proszę się ruszyć i zorganizować parę tysięcy ludzi, zrobić manifestacje. potrafi pan?
 • Dalczego strona z filmami z Panem Albinem Siwakiem....
  nazywa się Nasz Nowy Jork? Skoro ma to być polska patriotyczna strona, to dla czego w nazwie ma być Nowy Jork?
 • Przytoczmy
  .
  Min. 1:05 "Polskę się traktuje jako łup wojenny"

  także "Ukraina stała się łupem międzynarodowej mafii "

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/12/czego.html#LupMafii

  "Demokracja łupieżcza czyli własność społeczna jako ŁUP"

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/04/zadza-wiedzy.html#LUP

  Bandy koczującego kapitału napadają raz za razem ten czy inny kraj, wynosząc z niego bogaty łup. Naturalnie poważną rolę odgrywa zainstalowana w kraju V kolumna, ich agentura, jak Balcerowicz i jemu podobni, jak też

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  Głównym zadaniem rządu w demokracji, jest odprowadzenie łupu przysługującego demokracji łupieżczej, czyli MWF, trybutu.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  Są różne techiniki egzekwowania trybutu od ludności, zgodnie z celem systemu demokracji

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Cel

  min. 1:20 "postępuje wywłaszczenie Polaków" "w tym haniebnym dziele podboju uczestniczą nasi rodzimi udziałowcy", chodzi częstokroć o tzw. Gojów szabasowych, pasożytów i pasożydów.

  - https://marucha.wordpress.com/2015/05/26/swiezy-powiew-starych-czosnkowych-smrodow-w-polskiej-polityce/#comment-484582

  O POPiSie demokracji SLD PSL SP ... do Palikokot min. 2:00 "celem ich jest zniszczenie państwa Polaków i likwidacja materialnych podstaw naszej egzystencji"


  Jedynie osoby całkiem ogłupiałe przez media albo skończone kanalie wspierają takie imprezy rozrywkowe jak tzw. wybory demokratyczne, w Polsce ok. połowy uprawnionych.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  min. 2:20 "musimy zacząć jednoczyć się"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930