Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
596 postów 4115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydzi stworzyli państwo pozorne – III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy w IIIRP nie mają swoich władz, ani rządu, ani prezydenta, ani sejmu. Nie istnieją polskie partie polityczne, nie istnieje ośrodek polskiej myśli politycznej, nie istnieją polskie media.

bank-swiatowy-zadluzenie-swiata

 

Nie istnieje prawo chroniące obywatela i naród polski. System podatkowy służy obcym, nie Polakom. Nie posiadamy także żadnej polskiej organizacji.

 

 

 

 

III RP jest iluzją – iluzją polskiego państwa tonącego w chaosie.

Międzynarodowy Żyd (MŻ), który od 1990r. rozpoczął okupację Polski sam wyznacza aktorów na „polskiej” scenie politycznej i sam decyduje, kiedy z tej sceny muszą zejść. Ci, którzy próbują działać wbrew syjonistycznym interesom schodzą nie tylko z politycznej sceny, ale i z tego świata, jak śp A.Lepper.

Cynizm i bezczelność MŻ nie znają granic.
Obserwujemy teraz jak partia PO – partia permanentnych sukcesów ośmioletnich rządów, taką PO prezentowały przecież powszechne żydo-media! – będzie musiała zejść z politycznej sceny. Być może w ogóle zniknie. MŻ nie jest zadowolony z jej proukraińskiej i antyrosyjskiej postawy – jest za mało radykalna. Poza syjonistyczną retoryką PO niewiele więcej prezentuje.
MŻ wyznaczył i „wybrał” już nowego prezydenta III Żydo-RP, a teraz przychodzi kolej na rozdanie pozostałych głównych ról – ról dla radykalnych syjonistów – i także w „demokratycznych” wyborach.

20140624101831uid3465_94800Do „pałacowego przewrotu” w iluzorycznym państwie – w III Żydo-RP – wystarczy absurdalna afera podsłuchowa i układ władzy rozsypuje się jak domek z kart. Syjonistów (obóz żydostwa o sympatiach europejskich – PO) zmienią radykalni syjoniści (obóz żydostwa o sympatiach anglosaskich – PiS). Aktorzy są grzeczni i potulni, wykonują bez szemrania wszystkie polecenia, bo o każdym z nich reżyser może co nieco powiedzieć, dysponuje przecież informacjami z akt SB z czasów PRL – ten to potomek żydo-bolszewickich zbrodniarzy, tamten kolaborantów gestapo, inny bandytów z OUN-UPA itd., no i zawsze można wyciągnąć jakąś finansową aferkę.
Po jesiennych wyborach nowe żydo-władze czeka poważne zadnie, prawdopodobnie będą musiały wpuścić do Polski ok. miliona Ukraińców, ponieważ szerzący się na Ukrainie głód i prowadzona przez zbrodniczy żydo-reżim Ukrainy wojna stanowią zagrożenie dla jego przetrwania, a MŻ chce koniecznie utrzymać na Ukrainie punkt zapalny, a może i rozszerzyć działania wojenne.

W wielu państwach zachodniej Europy coraz częściej słyszy się opinie, że wojna na Ukrainie (w rzeczywistości wszczęta przez MŻ z Waszyngtonu przeciw Rosji!) służy Waszyngtonowi jako rosyjski straszak wobec Europy, którą okupanci z USA pozbawili militarnej siły obronnej. Rosyjski straszak ma przyspieszyć sfinalizowanie między USA i UE porozumienia TTIP. W myśl tego porozumienia – a faktycznie dyktatu MŻ – Europejczycy będą musieli wziąć na hol żydowskich złodziei z Wall Street i z londyńskiego City, którzy zdewastowali gospodarkę USA, zniszczyli państwa Bliskiego Wschodu, a teraz dobiją Europę. Innego planu wyjścia z totalnego kryzysu MŻ nie posiada i posiadał nie będzie, robi więc wszystko, żeby przedłużyć własną, zasłużoną, agonię.

 
Dariusz Kosiur

 

KOMENTARZE

 • dla wnikliwych
  10 Reguł Mistrza Sun-Tsu (ok. 2500 tys. lat temu napisane jako instrukcja/ nauki, jak osłabić [wrogie] państwo i zniszczyć je):

  1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy .
  -Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia.
  -Odbierajcie im radość i celowość ich pracy

  2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
  -Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
  -Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.

  3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.

  4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie

  5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym.
  -(wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia)


  6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów.(wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary)

  7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów (podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej)

  -Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie - podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich (innych) grup.

  8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.

  9. Nie szczędźcie też:
  - zwodniczych obietnic,
  - ofert pieniędzy( rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać wiarygodność),
  - pochlebstw i fałszywych pochwał,

  10.Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.
  -Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudna wojna
  prostacką muzykę i jej oprawę (eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je)
  - rozpasanie kulinarne (złą dietę) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit).
  -Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. "Szkodzić- nie pomagać"
  - podsyłajcie im kobiety nierządne(czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci[rodziny]pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia
  - wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda, najnowsza technika) nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko.
  -Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty.


  Fascynujące, czyż nie? Napisane ponad 2500 tysiąca lat temu. A co mamy obecnie w Polsce? Prawie idealnie spełnione 10 przykazań Mistrza Sun-Tsu.


  p.s.

  powyższy wpis nie jest dokładnym przytoczeniem słów mistrza, a opracowaniem i przystosowaniem do naszych czasów i realiów
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=BWxXqQfDTA0
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=r-flwQNYiTs
 • WPS
  https://www.youtube.com/watch?v=VBK9AzptHnw
 • Treść postu do bólu prawdziwa
  dla każdego umiejącego samodzielnie formułować wnioski z otaczającej go rzeczywistości.
  To przeraża, ale chyba sprawy zaszły juz chyba za daleko, by walka światowej lichwy z reszta świata mogla skonczyc się jakimś kompromisem. Dalsze odwlekanie z postawieniem nieprzekraczalnej granicy dla tych zbrodniarzy, to zezwolenie na sepsę naszej cywilizacji.
 • ---Autor napisał najprawdziwszą prawdę -- tylko !
  -- co ?? mamy z nią zrobić ?

  Ps. Panie Kosiur ! proszę zakładać SWOJĄ PARTIĘ ! no bo jak !? -ma się Pan/ MY - dostaniemy się do KNEsejmu aby przejąć chociaż w % władzę ?!. Co ? Pan proponuje ?. Wyjście jakie ??.
 • Kto przygotował się na wybory, a kto nie
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/stojak.jpg

  za: https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2015/05/24/zydowskie-kurwy-zrobily-sobie-wybory/
 • @ninanonimowa 18:10:23
  "Jak osłabić państwo i zniszczyć je:
  2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
  -Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
  -Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród."

  Wyjście jakie ?? Trzymać "ninanonomową" daleko od KNEsejmu.
 • @ninanonimowa 18:10:23
  Najważniejsza jest budowa świadomości politycznej możliwie w jak najszerszym społecznym wymiarze. - Już samo to jest ogromnie trudno zrealizować bez pieniędzy, a co zatem i bez mediów.

  Nie łudźmy się także, że żydo-reżim dopuści do działania i do udziału w wyborach jakąkolwiek organizację o autentycznym polskim, narodowym charakterze.

  Naszego Stowarzyszenie WPS sąd rejestrowy w Warszawie, będący agendą żydo-reżimowej władzy, nie chciał zarejestrować. Mimo, że WPS posiada identyczny statut jak Stowarzyszenie im. S.Brzozowskiego, na mocy którego działa i została wcześniej zarejestrowana (przez ten sam sąd!) żydowska Krytyka Polityczna.

  Próbowałem startować w wyborach prezydenckich - mój komitet i mnie wycięto już w pierwszym etapie przy składaniu 1000 podpisów. Nasze odwołanie w trybie wyborczym do SN czeka na odpowiedź od 2010r.

  WPS było także głównym inicjatorem powołania w 2012r. ogólnopolskiego ruchu pn. Konwent Narodowy Polski. Wydawało się, że dość liczne zgromadzenie już na pierwszym spotkaniu KNP w Poznaniu w 2012r. dobrze rokuje tej inicjatywie. Niestety, agenturalne działania zniszczyły w zarodku to przedsięwzięcie.

  Biorąc pod uwagę polityczne realia wewnętrzne polskie oraz zewnętrzną sytuację polityczną (dominacja w Europie terrorystycznych, syjonistycznych USA) wydaje się, że jedynym możliwym - oraz niezbędnym - działaniem jest stworzenie polskiej elitarnej organizacji na wzór KNP R.Dmowskiego, która brała udział w konferencji w Wersalu w 1918r. Należy się spodziewać w ciągu najbliższych lat powstania w Europie dość analogicznej sytuacji politycznej jaka miała miejsce po I w. światowej. Tym razem to syjonistyczny okupant USA straci swoją pozycję w Europie. Dlatego Polacy winni być przygotowani na taki rozwój wypadków i dysponować autentyczną polską organizacją, która jako reprezentacja narodu, będzie ustalała przyszłe polityczne warunki w wyzwolonej Europie. Dla takiego zadania dobrze byłoby uzyskać wsparcie Rosji, jako państwa także słowiańskiego i żywotnie zainteresowanego w graniczeniu z państwami przyjaznymi.
  Nie wolno nam nam dopuścić, żeby o przyszłych losach Polski znów dyskutował i decydował element żydowski z Polski.
 • @Rzeczpospolita 19:33:22
  Racja w 100 %, szkoda że nie udała się opcja rosyjska w czasie I wojny światowej, to car przynajmniej dałby nam wolną rękę w rozprawieniu się z żydostwem. A tak to musieliśmy polegać na gwarancjach państw zachodu. W ten sposób powstała II RP, gdzie trzeba było nadawać żydom przywileje, a dosyć pokaźna część elit była zamieszana w masonerię.

  Sami niepodległości, zwłaszcza tej od żydostwa nie odzyskamy. Trzeba współpracować z innymi europejskimi narodami i nie tylko. Jak Pan gdzieś wcześniej świetnie zauważył, żydzi od wieków napuszczają na siebie wzajemnie Polaków, Niemców i Rosjan, gdyż sojusz i pokojowa koegzystencja tych narodów mogłaby im pokrzyżować plany zdobycia władzy nad światem (dlatego żydowski sanacjonista Beck specjalnie sprowokował Niemcy do ataku, zamiast wykorzystać okazję, że Niemcy chcą dobrać się żydom do tyłka.) O ile współpraca z Rosjanami jest dla mnie oczywista, to o tyle kwestią jest Putin. Czy pozwoliłby Polakom na ostre rozprawienie się z żydowskim okupantem? Mam ku temu pewne wątpliwości bo jest wiele zdjęć, gdzie widać, jak Putin stoi uśmiechnięty w towarzystwie żydów.
  Teraz jest powtórka z historii. Tak jak żydzi szczuli nas przed wojną na Niemców, tak teraz szczują nas na Rosjan.
 • @japoniec 21:20:28
  Czas pokaże, czy to co robi Putin to element gry, czy nie. Nie mniej mam prawo mieć wątpliwości, po zobaczeniu tych zdjęć.
 • @Rzeczpospolita 18:45:59
  Myślę, że te stojaki zrobił jakiś patriota. No bo te nasze Flagi a raczej trzonki tych flag w jakiś zorganizowany sposób wbijają się w tą gwiazdę:-)
 • @autor
  Dałam 5*, ale... . Wprawdzie tytuł posta jest prawdziwy, gdyż prawidłowo definiuje sprawowaną "władzą" masońsko/żydowską wobec POLAKÓW: ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą, jako bezskuteczną (bez podstawy prawnej), czyli (pozorną), której działania nie mogą wywoływać jakichkolwiek skutków prawnych. POLACY niestety tego jednak nie rozumieją. Masoni/żydki faktycznie na terytorium POLSKI sprawują nielegalnie "władzę" - pozorną (bezskuteczną, gdyż bez podstawy prawnej), tylko dlatego że żydowskie media rozgłaszają wszędzie: prezydent POLSKI, premier POLSKI, Polscy ministrowie, a nikt z POLAKÓW nie sprawdza "władzy" papierów. Czy dokumenty na zajmowane przez nich stanowiska przybierają postać dokumentu urzędowego, zgodnie z definicją dokumentu urzędowego, obowiązującą na terytorium POLSKI. Faktem jednak jest, że żaden z przedstawicieli władzy: ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej nie ma ważnych dokumentów na zajmowane stanowisko!! To właśnie z tego faktu wynika wprost, że żydki na terytorium POLSKI sprawują władzę "pozornie", gdyż nie mają ważnych powołań na zajmowane stanowiska, w tych władzach!! Jak dla mnie, to jednak w tym poście brak jest wskazania dowodów prawnych, dowodzących że POLSKA funkcjonuje tylko pozornie, pod pozornymi rządami masońsko/żydowskimi. Od 1927 r. do nadal, żaden z prezydentów, premierów, ministrów, sędziów, prokuratorów nie może wydać ani jednego ważnego aktu prawnego. Żydki tylko pozorowali, że mają legitymację do sprawowania władzy na terytorium POLSKI, pomimo że pozorując "władzę", nie mają ważnej pieczęci urzędowej (okrągłej), potwierdzającej że są uprawnieni, że mają legitymację do wydawania skutecznych, wiążących aktów prawnych, na terytorium POLSKI. Jako dowód na nielegalność sprawowanej władzy przez masonów/żydków - ustawa o godle. W 1927 ktoś zmyślnie uratował POLSKĘ - ustawą o godle. Dopóki POLACY nie zrozumieją, że mają masonów/żydków w swoich "rękach", ex-tunc (wstecz), co znaczy że mogą zgodnie z prawem odmówić spłacania zaciągniętych kredytów od żydków, przez nielegalną masońsko/żydowską "władzę" na terytorium POLSKI, że wszelkie "odzyskiwanie" (grabienie) kamienic przez żydków jest tylko pozorne, gdyż na tą okoliczność nie powstają ważne dokumenty urzędowe, które by stanowiły ważny dowód na okoliczność że żydki są już właścicielami tych rozkradanych kamienic. Bezskuteczne są wszystkie inne transakcje żydowskich władz na terytorium POLSKI. POLACY muszą nareszcie to zrozumieć. Żydki i żydowskie media nie są zainteresowane wyjawieniem prawdy, ani jej rozgłaszaniem. Taka prawda!!
 • Żydzi czy niemcy...
  Ten zabił, kto skorzysta xD..

  Nie wnikam, kto do tego doprowadził, ale korzystają na okupacji polski niemcy, ruskie, to oni czerpią profity, a nie izrael... to ich gospodarka u nas.... Raczej mamy rozbiór niemiecko-ruski, niemiecko-francusko-rusko-amerykański, niż żydowski....
 • @chrisdigger 20:26:23
  Brakowało mi Ciebie. Mi też tylko przypadek sprawił, ... nawet jeszcze nie wiem który.
 • @Leon. 00:59:45
  Znasz powiedzenie o perłach rzuconych przed wieprze ???
  Mam niemiłe wrażenie ze tytanicza, praca p. Kosiura trafia niejednokrotnie przed te przesympatyczne zwierzaki.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031