Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Watykan za depopulacją

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedynym, rzeczywistym, celem walki z „ocieplaniem się klimatu” jest realizacja depopulacji zachodniej cywilizacji na ogromną skalę. Międzynarodowy Żyd, jego agendy, w tym UE, otrzymują w tej zbrodni wsparcie ze stolicy judeo-chrześcijaństwa.

Ekologiczna encyklika"Laudato si"

 

Międzynarodowy Żyd i wszystkie jego syjonistyczne agendy, Rada Polityki Zagranicznej (CFR), Grupa Bilderberg, Klub Rzymski, Komisja Trójstronna etc., widząc że „syjonistyczna populacja” nie nadąża za światowym przyrostem naturalnym, który siłą rzeczy wymusza rozwój gospodarczy, a ten wprowadza państwa na drogę suwerenności, dążąc do utrzymania finansowej kontroli i władzy nad światem, za wszelką cenę usiłuje ten rozwój wyhamować. Jest to jednocześnie skuteczny sposób depopulacji ludzkości.

Zastopowaniu rozwoju i realizacji depopulacji (i oczywiście dążeniu do przejmowania kontroli nad państwami) służyły I i II wojna światowa. MŻ dążył do osłabienia gospodarki Niemiec i Rosji oraz do redukcji ludności – główną częścią projektu światowej finansjery był Plan Zagłady Słowian – Generalplan Ost.
Jednak wojny są tym dla ludzkiej cywilizacji, czym choroba dla organizmu człowieka. Po jej zwalczeniu organizm odbudowuje swoje siły. Tak też i po każdej z wojen zwiększył się przyrost naturalny.
A więc, wojny nie spowodowały skutecznego i trwałego ograniczenia ludzkiej populacji, paradoksalnie wywołały zjawisko odwrotne. Stąd MŻ w drugiej połowie XX w. wypracował i wdraża inną metodę depopulacji, polegającą na ograniczeniu możliwości rozwoju gospodarczego. Tej zbrodniczej polityce nadał niewinną w treści i wprowadzającą w błąd nazwę: „polityka zrównoważonego rozwoju”.

Ubostwo-USA  322

USA. Efekty polityki zrównoważonego rozwoju i jej chrześcijańscy propagatorzy

Jednym ze skutecznych sposobów ograniczenia rozwoju jest walka z wymyślonym przez MŻ „ocieplaniem się klimatu” jako pochodną działalności człowieka.
Państwa zmuszane są do zmniejszenia emisji spalin, głównie CO2. Wymuszenie przez MŻ oraz przez jego agendy (wśród nich także UE) takiej polityki, skutkuje ograniczeniem rozwoju przemysłowego – oczywiście głównie w tych państwach, które znalazły się w obszarze żydowskiego kapitalizmu pod władzą żydo-reżimów, a więc państw należących do tzw. Zachodu.
Z państw Zachodu wyprowadzono produkcję przemysłową. Na imporcie produktów przemysłowych zarabiają oczywiście pośrednicy, czyli banki i korporacje będące własnością MŻ.

wiatraki

Czy takiego zwycięstwa "ekologii" oczekujemy?

Jakby tego było mało MŻ żąda likwidacji energetyki opartej na rodzimych surowcach kopalnych. Podraża to koszty funkcjonowania gospodarek (w tym zwiększa koszty utrzymania dla ludności !) i potęguje istniejący kryzys finansowy, co przekłada się na spadek przyrostu naturalnego. Tak oto MŻ osiąga depopulacyjny cel swojej zbrodniczej polityki.

Wiadomo już od dawna i nie jest to tajemnicą w świecie nauki, choć żydo-media o tym milczą, że za 98% emisji CO2 do atmosfery odpowiadają oceany. Zaledwie 2% przypada na szkodliwą, ale konieczną, działalność człowieka. Pomijając nawet fakt, że tzw. ocieplenie klimatu jest propagowaną przez żydo-media bzdurą, nie posiadającą naukowego potwierdzenia, a wiele obserwacji wskazuje na wręcz ochładzanie się klimatu Ziemi, to logiczne jest, że próby ograniczenia emisji CO2 w jakiejś części zakresu stanowiącego 2% tej emisji nie może mieć żadnego wpływu na klimat.
Poza tym należy sobie uświadomić, że ograniczenie emisji CO2 w państwach Zachodu poprzez likwidację przemysłu i energetyki, spowoduje wzrost tej emisji w państwach Wschodu i Południa, które przejmą (już zresztą przejęły) zlikwidowana produkcję Zachodu. A więc w ogólnym bilansie emisji CO2 nie wystąpią żadne zmiany.

Tak więc, jedynym, rzeczywistym, celem walki z „ocieplaniem się klimatu” jest realizacja depopulacji zachodniej cywilizacji na ogromną skalę.
MŻ i zbrodnicze gremia jego agend, w tym unijna żydo-masoneria, otrzymują w tej zbrodni wsparcie z Watykanu, ze stolicy judeo-chrześcijaństwa. Encyklika papieża Franciszka „Laudato si” niesie pochwałę współczesnej, realizowanej dla ludzkości, w imię praw człowieka, eksterminacji cywilizacji Zachodu.
Oczywiście polityczna retoryka papieskiej encykliki – encykliki ekologicznej -! – nie powtarza co prawda brutalnego twierdzenia syjonistycznych ekologów, że „wzrost ludzkiej populacji zagraża zrównoważonemu rozwojowi”, ale jednak stwierdza:

p.13. Naglące wyzwanie ochrony naszego wspólnego domu obejmuje troskę o zjednoczenie całej rodziny ludzkiej w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju (…) –za: //w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

Nie znajdziemy także w papieskiej encyklice wzmianki o ogromnej szkodliwości GMO dla człowieka – niedopatrzenie jej autora?, czy jednak milczące wsparcie dla MŻ.
Czy taka polityka Watykanu nas zaskakuje? Chyba nie powinna, jeśli uświadomimy sobie, że cały pontyfikat JPII – unijnego naganiacza – był natchniony wielkim dziełem syjonizmu: wepchnięcia państw słowiańskich pod okupację MŻ z USA.


Dariusz Kosiur

 

PS.
I. Wybrane punkty z papieskiej encykliki „Laudato si”: //w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

p.15.(…)podejmę pewne zagadnienia wypływające z tradycji judeochrześcijańskiej, aby nadać większą konsekwencję naszemu zaangażowaniu na rzecz środowiska.

Pochwała na temat GMO (p.: 32, 131, 132, 133)

p.32.Różne gatunki zawierają geny, które mogą być kluczem do zaspokojenia w przyszłości pewnych ludzkich potrzeb lub uregulowania pewnych problemów ekologicznych.

p.131.(JPII) Oświadczył, że Kościół docenia wkład «badań i zastosowań biologii molekularnej, dopełnione przez inne dyscypliny, takie jak genetyka i jej zastosowanie technologiczne w rolnictwie i przemyśle»[110], chociaż stwierdził także, że nie może to prowadzić do «nie podlegającej żadnej kontroli manipulacji genetycznej»[111], ignorującej negatywne skutki tych działań.

p.132.W każdym razie ingerencja uzasadniona to ta, która dokonywana jest w przyrodzie, „by pomóc jej we właściwym rozwoju stwarzania chcianym przez Boga”[112].

p. 133.Trudno wydać ogólny osąd na temat rozwoju organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), roślinnych i zwierzęcych, dla celów medycznych lub w rolnictwie, ponieważ mogą one znacznie się między sobą różnić i wymagają osobnych rozważań. Z drugiej strony, zagrożenia nie zawsze przypisywane są samej technice, lecz jej nieodpowiedniemu lub nadmiernemu zastosowaniu.

_______________________________________________________________________


II. Jako uzupełnienie poruszanych w encyklice zagadnień polecam PT Czytelnikom tekst, który jest przedrukiem zamieszczonej w GW rozmowy dwóch żydowskich intelektualistów, z których jeden jest noblistą: „Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO” –  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/07/szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-nwo///wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121077,szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-o-nwo

Dołączyłem do tej rozmowy krótki wstęp, w którym napisałem m.in.:

„Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że rozwój społeczno-gospodarczy bazuje na relacji tzw. czynników produkcji (ekonomia żydowskiego kapitalizmu celowo zarzuciła termin: siły wytwórcze narodu), czyli: „ludzi”, „ziemi” i „kapitału” (istotą jest kapitał rzeczowy, nie finansowy). Posłużono się w sposób zakłamany szeroko pojętą ekologią (ochrona środowiska – ale nie człowieka -, ocieplenie klimatu, itp.), co logicznie wskazuje na ograniczenie rozwoju poprzez niejako naturalną barierę intensywnego wykorzystania „ziemi” i „kapitału”. Zatem jedynym czynnikiem możliwy do „regulowania” są ludzie – „zbędni ludzie”.”


 

 

 

KOMENTARZE

 • @rerak 16:57:03 - no to czytaj głąbie
  http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html
 • Zmiany klimatu powodowane przez czlowieka to sciema w zywe oczy.
  Czlowiek jest na to za slaby by miec jakikolwiek wplyw na klimat.Nie moze rownac sie ze Sloncem i jego pulsowaniem.Gdzie jest napisane, ze klimat musi byc zawsze ten sam, ze srednia temperatura Ziemi ma byc co roku ta sama? Co to znaczy srednia temperatura? Co to za dziwaczne pojecie? To tak jakby obliczac srednia szybkosc z Nowego Yorku do Los Angeles samochodem.Mozna pokonac ta trase setki razy i za kazdym razem bedzie ta srednia inna bo zalezy od zyliona czynnikow.Pamietam kiedys wszystko bylo opalane weglem, domy, fabryki,pociagi, gazownie, slonca w miescie czasem nie bylo widac,okna nie mozna bylo otworzyc bo sadza pchala sie wszedzie ale klimat byl taki sam jak teraz gdy powietrze jest o wiele bardziej czyste.
 • zapomniał Pan wymienić na tej liście instytucji które mają wpisane w "statut" tą depopulację...
  To cudowne dziecko komputera pod nazwą Bill Gates, który jeździ po świecie z wykładami o konieczności depopulacji.
 • @rerak 17:21:55
  Pytam ponownie: do koga ta mowa? Jaki "człowiek" zanieczysza środowisko? Ja ? Ty? Ty ekspoatujesz kopaliny kosztem degradacji środowiska, bezpieczeństwa, zdrowia i życia ludzi żyjących w pobiliżu? Jalatam w samolotach rozpylających nad naszymi głowami chemikaliaiBśg jeden wie jakie inne trucizny? Ty doprowadzast kraje inarody doupadku poprzez swoją nienasyconą chciwość?Ja wywołujęnikomu niepotrzebne wojny, ktśre zabijają stworzeniaboże,jakimsą ludziei w ktśrych Bóg też istnieje?

  Przytaczam mój komentarz u Nathanela:

  Do kogo ta mowa?

  Nie czytałam tej encykliki, ale jeśli papież wystosował taki apel, powinien go skierować do możnych tego świata, którzy zatruwają środowisko poprzez nie stosowanie żadnych standardów produkcji, nawet, gdy ludzie obok mieszkający chorują i wymierają jak muchy, poprzez rabunkową gospodarkę zasobami naturalnymi, także wodą, poprzez zanieczyszanie powietrza opryskami chemicznymi, poprzez zatruwanie tych nawspanialszych istot bożych, jakimi są ludzie - przez dodawanie chemiakaliów do żywności, wody pitnej, do szepionek i lekarstw, poprzez ograniczanie ich naturalnej działalności, jak uprawa własnego ogródka i hiodowla zwierząt. Powinien ją wystosować do banksterów,którzy doprowadzają do upadku nie tylko kraje 3 świata, ale także Europę i Amerykę, skazując na nędzę, choroby, głód, cierpienie i iponiżenie miliardy ludzi na całym świecie.

  Każdy "poganin" wie o tym,że Bóg istnieje wszędzie i we wszystkim, papież tutaj nie odkrywa Ameryki.

  Jak chodzi o konsumpcjonizm, to papież nie powinien się o to martwić, bo niedługo wszyscy będziemy zbyt biedni,aby cokolwiek kupić, nawet najtańsze produkty wyprodukowane morderczą pracą głodujących robotników na drugim końcu świata.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Lotna 20.06.2015 20:31:38
 • Autor...
  Rerakami bym się nie przejmował. Oni nawet na chemtrails będą mówić bezpłatne odzywcze dowitaminowanie.
 • @Lotna 20:56:54 A ja pozwalam sobie "przytoczyć" Ci moją odpowiedż u Nathanela:
  @Lotna 20:31:38Nie czytałam tej encykliki, ale jeśli papież wystosował taki apel, powinien go skierować do możnych tego świata,/
  No właśnie. nie czytałaś, a oceniasz. To zacznij czytać. Franciszek właśnie kieruje swój apeł do możnych tego świata. Zawsze ujmuje się za biednymi i pokrzywdzonymi. Mam nadzieję, że wiesz kim był Swięty franciszek , za kim się ujmował, dla kogo pracował? Nie na darmo obecny Papież przyjął jego imię...

  moher 20.06.2015 20:47:27
 • @Lotna 20:56:54
  W pełni się zgadzam, że apel powinien być skierowany do kapitalizmu globalistycznego. Polecam film (z dedykacją dla reraka:-)
  https://www.youtube.com/watch?v=AIvJksZEu3w
  Rerak, smacznego, pij bez ograniczeń!:-)
 • Autor....
  Zapominamy o takich sposobach depopulacji:
  https://www.youtube.com/watch?v=AIvJksZEu3w
  A w hipermarketach chyba wszystko jest tej "jakości"
 • @moher 21:02:21
  A ja ci odpowiem przytoczeniem mojej odpowiedzi na twoją:

  Jakoś dziwnym trafem Nathanel o tym nie napisał. A ty czytałeś te 200 stron, że oceniasz? Gdzie jest powiedziane do kogo jest ta encyklika?

  Ja osobiście mam bardzo sedecznie dosyć gadaniny na temat, jak to ja okropnie degraduję środowisko, podczas gdy to ja jestem zatruwana kroku na n sposobów. Jak masz ochotę bić się w piersi z tego powodu, twoja sprawa, ja nie dam sobie wmówić, że to ja degraduję środowisko i że ja jestemtu problemem. Podobno każde życie trzeba chronić, a ludzie są istotami żyjącymi; ja tu żadnej ochrony nie widzę, wręcz przeciwnie.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Lotna 20.06.2015 21:12:53
  @moher 20:47:27
  W tym filmiku, który podał Nathanel jest powiedziane wyraźnie, że papież zwrócił się do katolików na całym świecie w sprawie zmiany klimatu. To jest stwierdzenie zupełnie jednoznaczne. Możni tego świata, w znakomitej większości, nawet nie są katolikami. To my mamy się kajać w sprawie degradacji środowiska i rzekomego ocieplenia klimatu i potulnie przyjąć podatki nałożone za aktywność gospodarczą. Trzeba mieć bielmo na oczach, żeby tego nie widzieć.
  nadużycie link skomentuj usuń
  Lotna 20.06.2015 21:20:44

  I dodam do tego, że gdyby sam diabeł rogaty siedział na tronie w Watykanie, to jeszcze byście go bronili, bo właśnie macie bielmo na oczach i nie widzicie, że Watykan nie ma nic wspólnego z naukami Chrystusa. Gdyby miał, to świat nie byłby w tak opłakanym stanie, w jakim jest dzisiaj. Serdecznie pozdrawiam.
 • @moher 21:02:21
  Szczerze mówiąc też nie chce mi się wierzyć w złe intencje Vatykanu. Myślę, że raczej są wykorzystywani instrumentalnie przez Międzynarodówkę Globalistyczną. Chociaż Ks mówił o mszy satanistycznej w Bazylice św Piotra
 • @chrisdigger 21:48:33
  Maksiu, pozdrawiam:-)
 • @Lotna 21:33:28
  Nie ma takiego mędrca, który by w swym życiu nie pieprznął czegoś głupiego i takiego idioty, któremu nie zdarzyłoby się powiedziec , czegoś mądrego. Przeczytaj wiec i osądź. Niezależnie jaką Franciszek pełni funkcje i w jakiej organizacji, to tak , jak ty jest człowiekiem, a nóż widelec , okaże się nie taki zły i nie taki głupi. Kwestia sympatii , bądź antypatii do KK nie musi przekładać się na stosunek do Franciszka.
  Zastanów się co by było, gdyby tę encyklikę wydał w formie felietonu podpisanego Marian Stefaniak. Piałabyś z zachwytu, a gdy prawda wyszłaby na jaw - to co wtedy?
  Podsumowując : to mądry i dobry człowiek (aj hołp), że wierzy w teorię glob-oc...no cóż nie ma ludzi bez defektu. Zresztą my mamy trzy wyjścia : wierzyc , nie wierzyc, nie miec zdania, on - tylko dwa. Że te argumenty do niego trafiły trudno, ale generalnie w encyklice to sprawa marginalna.
  Sam nie przeczytalem jeszcze całej - takie teksty mnie męczą (zajrzałem pod wpływem postu , za co dzięki autorowi), ale juz moge sie pochwalic, że doszedłem do GMO. Czyli przeczytałem więcej niż autor, a do końca jeszcze hohoho.
  Jedna dobra rada dla wszystkich : jeśli już sie męczyć i coś czytać , to tylko ze zrozumieniem.
 • P.S.
  Jeśli już ktoś nie chce się męczyć i czytać , to odsyłam do postu , wskazanego przez reraka. Ocena Nathanela jest znacznie bliższa prawdy.
 • @Mariusz G. 00:00:00
  Bardzo grzecznie Cię proszę: odwal się od Mariana Stefaniaka, który jest bardzo ciężko, obłożnie chorym człowiekiem, a którego, po moim wpisie i telefonie Jinksa, personel przewraca w łóżku co parę godzin ,aby mógł się wyleczyć z odleżyn, a nie raz na dobę, jak to miało miejsce poprzednio i któremu obiecano płacić za leki, zgodnie z regulaminem domu, w którym przebywa. Wątpię jednak, aby mu zapłacono, a nawet przepisano lek, który by mu mógł pomóc najbardziej, bo ten lek jest spreparowany na bazie marihuany.
  Jak widzę takich zakłamanych katolików to mi się robi niedobrze: kopnąć leżącego bliźniego, piejęc z zachwytu nad papieżem, który robi ludziom papkę z mózgów wmawuając im winę zy nieistniejące globalne ocieplenie.
 • @japoniec 01:06:34
  "Jak administracja tych pejsóów nie wykasuje to ja pierd.. neon"

  Bosze nie rób tego, przynajmniej "publicznie" nie uprawiaj seksu
 • Czy klimat sie zmienia???? Oczywiscie ze tak!
  caly czas..bez przerwy, raz szybciej raz wolniej ..te przyspieszenia to wynik dlugich ciaglych zmian , jakie sie konca w pewnej chwili skutkami jakie obserwujemy....tak bylo jest i bedzie!
  Czy czlowiek ma jakikolwiek wplyw na te zmiany????....NIE!`1`1`1`1
  Praktycznie..zadnych!
  Jedynym czynnikiem od ktorego zalezy klimat na Ziemi...jest
  SLONCE!
  Taka jest PRAWDA! Cala Prawda i tylko prawda!
  ale.....dupkow glupich o czylych zadjkach i maltch mozgach jest wioecej i mocno wierza w to..co im manipulatorzy podaja tak, jak im sie wydaje byc poqwinno i tlumacza tak ..jak wlasnei oni najlatwiej rozumieja:-))))
  ZMiany Klimatyczne to wymyslony,,,i dobrze zorganizowany skandaliczny przekret na skqale globalna, ktorego cel jest podwojny...
  Nagonic caly swiat do chlewa i zarobic na tym ciezka forse:
  Prosze:

  https://www.youtube.com/watch?v=b1hLLG49ZpY..

  ze papiez z Kosciolem sie do tego miesza?????
  ano kosciol tez z czegos musi zyc..zyl z odpustow , swietopietrza, skladek...moze i z quotas na dwutlenek wegla:-))) widac sama wylacznosc na zbawienie nie wystARCZA,...


  https://www.youtube.com/watch?v=b1hLLG49ZpY
 • @Lotna 01:34:02
  Ani ja zakłamany , ani tak w 100% katolik (staram sie byc chrześcijaninem, wychowanym w tradycji , nie zawsze to wychodzi, ale się staram!). Nie czepiam sie tu MS , tylko Tobie próbuje coś wytłumaczyć, używając jego przykładu. Ja przeczytałem teksty MS , do których się odniosłem. Zarzucając mu nieprawdę , podpisałem się imieniem i nazwiskiem ( i post znikł, wraz z moim komentarzem). Dla mnie tekst encykliki ( to co do tej pory przeczytałem ) jest logiczny i spójny i Franciszek udowadnia nim , po raz kolejny , że chodzi mu o coś więcej niż świętopietrze. Więc i ty przeczytaj , zanim zaczniesz się wypowiadać, bo pomyślę, że nazywasz się Terlikowski.
 • @Jan Paweł 21:34:19Chociaż Ks mówił o mszy satanistycznej w Bazylice św Piotra//
  Nie wiem. Ale jeśli nawet była, to mogę Cię zapewnić, że potajemnie. Diabeł wszędzie swoje sługi wciska, ale nadal Duch Świety tam rządzi:)))
 • @RomanKa 04:42:00/moze i z quotas na dwutlenek wegla:-)))
  Tyleś z tego zrozumiał? Przeczytałeś encyklikę? No to teraz, jakżeś taki mądry to wylicz to i powiedz ile na tym stracisz i jakie kwoty wpłyną z tego tytułu do Watykanu. Bo to rabunek w biały dzień! Niewiele chcę. Powiedz; -Ile?
 • @japoniec 01:06:34 ''to ja pierd.. neon'''
  Wot malczik! Afganiec, japoniec,, komisarze-mecenasy . Job twoju mać. odnom słowam sowietskije gieroje!
 • @Jan Paweł 20:55:58
  Póki co to nie Bill Gates rozdaje karty, chociaż on też w "światowym rządzie " ma swoje do powiedzenia. W świetle zorganizowanego ostatnio spotkania grupy Bilderberg i przecieków z tego spotkania należy zwrócić uwagę na rosnącą rolę w tej tajnej grupie firmy Google , których na tym zjeździe reprezentowało , aż trzech przedstawicieli , co jest rzadkością tj. jej prezydent Eric Schmidt, wiceprezes Demis Hassabis i członek zarządu Regina Dugan

  http://3rm.info/mainnews/57478-ot-bilderberga-k-gulagbergu-globalnaya-elita-stroit-elektronnyy-konclager-olga-chetverikova.html

  Zapytany na tę okoliczność przeze mnie znany bloger z Niemiec Andrzej Szubert odpowiedział mi tak :

  "Decydującą rolę grają tam nadal żydo-banksterzy - i tak pozostanie do końca. To oni są "władcami pieniądza". Wzrastająca rola internetu w wojnie informacyjnej, dezinformacyjnej, szpiclowaniu i szpiegostwie internetowym (włamywanie się na tajne strony wroga) sprawia, że znaczenie szpiegowskich googli wzrasta. Ale one służą żydo-banksterom. Gdyby doszło do otwartej "gorącej" wojny, ponownie wzrosłoby znaczenie koncernów zbrojeniowych. "

  W pełni zgadzam się z tą opinią Andrzeja Szuberta. Przy okazji przytaczam artykuł Andrzeja Szuberta na temat grupy Bilderberg , o której o dziwo światowe media jak zaczarowane milczą , a która ma tyle do powiedzenia względem ludzkości i jej przyszłych losów.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/06/14/protesty-towarzyszace-zlotowi-grupy-bilderberga/
 • @japoniec 01:06:34 ''to ja pierd.. neon'''
  Wot malczik! Afganiec, japoniec,, komisarze-mecenasy . -Job twoju mać. odnom słowam sowietskoje gieroje!
 • Trolle
  są po obu stronach. Jedni nie przepadają za katolicyzmem, drudzy są rusofobami i widzą Rosję i Rosjan jako wcielenie zła. A co do artykułu niestety, jak widać ryba się psuje od głowy.
 • @Mariusz G. 00:00:00 - Zatem proszę przeczytać ponownie encyklikę, ale już ze zrozumieniem
  Chętnie ułatwię wybór istotnych treści (zamieściłem je także w poście z podkreśleniami ważnych stwierdzeń).

  Wybrane punkty z papieskiej encykliki „Laudato si”: http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

  p.15.(…)podejmę pewne zagadnienia wypływające z tradycjijudeochrześcijańskiej, aby nadać większą konsekwencję naszemu zaangażowaniu na rzecz środowiska.

  Pochwała na temat GMO (p.: 32, 131, 132, 133)

  p.32.Różne gatunki zawierają geny, które mogą być kluczem do zaspokojenia w przyszłości pewnych ludzkich potrzeb lub uregulowania pewnych problemów ekologicznych.

  p.131.(JPII) Oświadczył, że Kościół docenia wkład «badań i zastosowań biologii molekularnej, dopełnione przez inne dyscypliny, takie jak genetyka i jej zastosowanie technologiczne w rolnictwie i przemyśle»[110], chociaż stwierdził także, że nie może to prowadzić do «nie podlegającej żadnej kontroli manipulacji genetycznej»[111], ignorującej negatywne skutki tych działań.

  p.132.W każdym razie ingerencja uzasadniona to ta, która dokonywana jest w przyrodzie, „by pomóc jej we właściwym rozwoju stwarzania chcianym przez Boga”[112].

  p. 133.Trudno wydać ogólny osąd na temat rozwoju organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), roślinnych i zwierzęcych, dla celów medycznych lub w rolnictwie, ponieważ mogą one znacznie się między sobą różnić i wymagają osobnych rozważań. Z drugiej strony, zagrożenia nie zawsze przypisywane są samej technice, lecz jej nieodpowiedniemu lub nadmiernemu zastosowaniu.
 • @Sukarno 10:54:38 Rosjanie, to dobrzy ludzie.
  Tylko chyba jeszcze bardziej ogłupieni i sponiewierani od Polaków. wcielenie zła to komunizm. W Rosji Lenin i Stalin nazwali go sowieckim bolszewizmem. Nie Rosjanie wymyślili i wprowadzili w Rosji Bolszewizm, ale wyhodowali sobie wielu rosyjskich piesków. Polskich też, jak widzimy. :(((
 • @moher 12:59:39
  Faktycznie, niektórzy Rosjanie są ogłupieni komunistyczną propagandą, mają sentyment do Lenina mimo że ten uważał Rosjan za podludzi. Będąc przy tym, nie rozumiem, czemu niektórzy narodowcy oddają cześć Armii Czerwonej. Rozumiem że chcą oni dobrych stosunków z braćmi Rosjanami, ale może warto szukać innych sposobów, na budowę tych stosunków. Może lepsze by było braterstwo broni podczas I wojny światowej.
  To Armia Czerwona przyniosła za sobą NKWD i żydowską supremację.

  A takie szmatławce jak Gazeta Polska, dla nich Rosjanie to byt który stoi wyżej od małpy, ale niżej człowieka.
 • @Rzeczpospolita 12:54:51
  To akurat czytałem , ale nie wyrwane z kontekstu. Proszę zauważyć, że Franciszek używa języka "dyplomacji". To nie jest pochwała GMO. Jest to tylko zaakceptowanie faktu, że ludzie mieszają sie do genotypów i będa to robić i w związku z tym apel, aby robili to z wyobraźnią i w razie konieczności.
  Trzeba to czytać nie odrywając od innych fragmentów, gdzie mówi, że ingerencje w naturę , mogą doraźnie przynosic korzyści, ale w dłuższej perspektywie przynoszą szkody. Całośc jest delikatną prośbą, by ludzie roztropnie gospodarowali tym , co dostali od Boga z jednoczesnym uznaniem , że pewne procesy już nastąpiły i cofnąc się tego nie da.
  Odnoszę wrażenie, że czyta Pan z uprzedzeniem i na siłę szuka Pan dowodów na poparcie słuszności tegoż.
 • @Mariusz G. 14:18:28
  Podobnie można tłumaczyć intencje JPII - dobrze chciał, chciał integracji w duchu katolickim i podobne trele morele.

  Oni - KK - wiedzą o sytuacji politycznej świata więcej niż my i realizują świadomie własna politykę stosując język lub raczej retorykę otumaniającą owieczki. Nie mogą powiedzieć wprost, czego chcą - to oczywiste, stąd ta wg Pana "dyplomacja".
 • Okręt żaglowy dla Międzynarodowego Żyda
  MŻ walczy z „ocieplaniem się klimatu” stawiając nam różne ograniczenia.
  ONI sami latają samolotami, bo jakby inaczej? Taki samolot odrzutowy produkuje olbrzymią ilość CO2 oraz innych aerozoli w przeliczeniu na przewożoną osobę. Co najmniej 10 razy więcej w stosownym porównaniu do samochodu osobowego!
  Poza tem częste przeloty samolotów stymulują tworzenie się chmur, czyli właśnie to one przyczyniają się do akumulacji ciepła w atmosferze. Ale o tym cicho sza.
  Może zaproponujemy im zamiast samolotów okręty żaglowe?
  Przy okazji zasmakują trochę morskiej przygody.
 • @Rzeczpospolita 14:28:13
  Franciszek jest jednak członkiem KK, obowiązują go jakies ramy, jego myślenie ograniczone jest jakimiś ramami, nie może wyjśc i powiedziec, że oddawanie czci figurkom jest wbrew Bogu , albo, że należy to rozważyć, nawet gdyby cos takiego przeszło mu przez głowę. Jego wypowiedzi są osobiste, ale nie są prywatne , stąd konieczność
  ważenia słów.
  Dam przykład:
  swego czasu powiedział cos o rozmnażaniu sie jak króliki, co bardzo oburzyło np. Terlikowskiego. Wydaje mi sie , że zrozumiałem to , co chciał powiedzieć. Mianowicie chodziło o "przyzwolenie " na antykoncepcję. Tzn. zrozumiałem to tak: jesli alternatywą jest seks połączony z rodzeniem, zagrażającym życiu, albo seks z antykoncepcją, to ta druga opcja jest zdecydowanie mniejszym złem. Myślę, że dobrze zrozumiałem co miał na myśli, ale wprost nie mógł tego powiedzieć.
  Ważne jest przede wszystkim, abyśmy z tekstu autora starali sie wydobyć jego rzeczywiste myśli, a nie szukali tam czegoś , co chcemy znaleźć.
 • @Mariusz G. 15:03:45
  No, dobrze.

  KK od dawna opowiada się za integracją w ramach UE - chyba Pan się z tym zgodzi ?
  KK zgodnie z doktryną wiary, etyki itp. występuje np. przeciw aborcji - zgadza się Pan?
  Jednakowoż unijna integracja oznacza nie tylko prawne dopuszczenie homoseksualnych małżeństw, aborcji, ale także wiele innych rzeczy do eutanazji włącznie i w tym duchu dokonuje regulacji prawnych. Czy mamy uwierzyć, że pasterze KK tego nie wiedzieli naganiając do integracji?

  Jeśli Pan ma ochotę być strzyżoną dowolnie owieczką pańska sprawa.
 • @Czy Vatican i wyznawcy pomogą ?
  Chazarska zwana też "żydowska" mafia porywa kobiety z Rosji, Ukrainy i innych krajów słowiańskich i wywozi je do niewoli seksualnej w Izrahellu i w innych krajach. Każdego roku wywożonych jest ok. 500.000. kobiet, a żydowskie media ignorują i przemilczają te fakty.

  https://www.youtube.com/watch?v=6J5HP9p4jKY
 • @Rzeczpospolita 15:26:18 Czy popieranie integracji
  jest równoznaczne z popieraniem dewiacji? Koścół boleje nad fanaberiami wyprawianymi w unii przez zepsute owieczki. Chce być dobrym pasterzem, ale wilki w owczej skórze wszystko psują. JP2 radował się, że Polscy księża mają zadanie rechrystianizowania zachodu. Biedny, przeliczył się. Diabeł ma mocny fałszywy sex-appeal, a owieczki są podatne na kuszenie.
 • @Sukarno 14:16:19 Jedni i drudzy przesadzają,
  a prawda leży pośrodku, A wrogowie, słudzy szatana się cieszą gdy mogą ludzi na siebie napuszczać. Myślę, że i Stalin pogardzał Rosjanami. Jakże inaczej mógłby spokojnie posyłać ich milionami na śmierć? A tu masz;( Poczytaj, jeśli chcesz wiedzieć co tu się dzieje). http://disneyland.neon24.pl/post/118391,o-co-chodzi-wielbicielom-nieboszczki
 • @Rzeczpospolita 15:26:18
  Nie potrafię rozwiać wszystkich wątpliwości : Pańskich i moich. Co do integracji trudno orzekać na co liczył kościół: czy na to , że UE Polskę zarazi, czy , że Polska UE uzdrowi. Wiem , że w ostatnich latach nie tyle rządził papież, co Dziwisz (czy ktoś jeszcze inny ) a za tego funta kłaków bym nie dał i wcale by mnie nie zdziwiło jakby po latach wyszły na niego jakieś kwity. Pierwsze, co zrobił Franciszek, to te szare eminencje pogonił.

  Ja tu po prostu występuje w obronie encykliki, a nie instytucji KK, czy tym bardziej jego hierarchów. A jeżeli nie mam powodów,by zakładać , że ktoś jest kutasem, to gdy robi źle , to zakładam , że się myli ( ....no może nie zawsze, ale Franciszek budzi moja sympatię i zaufanie - takie subiektywne wrażenie, w przeciwieństwie do polskich książąt - praktycznie bez wyjątku))
 • @Mariusz G. 16:11:21 Poczytaj kilka komentarzy wybranych pod tym blogiem;)))
  http://disneyland.neon24.pl/post/118391,o-co-chodzi-wielbicielom-nieboszczki
 • @Mariusz G. 05:05:36
  Czytałam wystarczająco dużo: teksty na temat GMO mi zupełnie wystarczą.

  GMO,które wprowadzają trucizny do organizmu, powodujące raka i niepłodność w trzecim pokoleniu. GMO jest jedną z największych zbrodni przeciwko ludzkości, a papież to popiera!!!

  "Pomóc naturze". Znalazł się naprawiacz, chce dzieło Boga poprawiać!

  Jak to się nazywa, kiedy papież sprzeniewirza się Bogu? Apostazja?

  Nie wiem, dlaczego twój post zniknął razem z komentarzem, niemniej jednak, dobrze, że zniknął, bo był fałszywy. Można komuś zarzucać kłamstwo, kiedy ma się tego całkowitą pewność, a nie bo ci się tak wydaje, Ja sprawdziłam i wiem na 100%, że sytuacja Mariana jest taka , jak ją opisuje.

  Twoje rzekome zacięcie do poszukiwania prawdy pozostawia wiele do życzenia, tak w stosunku do encylkiki papieskiej, jak w stosunku do Mariana Stefaniaka.
 • @moher 06:45:53
  "Diabeł wszędzie swoje sługi wciska"

  Najwyraźniej na tron piotrowy też się wcisnął.
 • @Lotna 16:55:33
  To nie mój post zniknął , tylko post MarianStefan-a, zatytułowany "Oszust" (to był pierwszy jego post). Mój był tylko krótki komentarz. Później zresztą post ten troszkę zmieniony z powrotem się pojawił ( wyjaśnienia, czy coś takiego) . Jak pisałem MS nie jest jedynym cierpiącym, pozwolisz ,że obiekty ewentualnej pomocy będę znajdował sobie bliżej domu . Więc zupełnie nie ma znaczenia , czy moje wątpliwości były słuszne , czy nie. Sprawdziliście, macie pewność , to już wasza sprawa. Dla mnie część z tego co napisał, nie trzymało się kupy, co nie znaczy , że cała postać i cierpienie są zmyślone.
  Miałem ostatnio wśród bliskich i odleżyny (mimo ciągłej opieki ) i morfinę i powolne konanie w cierpieniu, więc potrafię sobie wyobrazić człowieka cierpiącego. Tylko ludzi potrzebujących naszej pomocy jest cała masa i jeśli to my ich znajdujemy to lepiej , niż jak oni znajdują nas.
  Tak już jest ,że każdy z nas (ludzi) jest trochę inny i każdy na każdego inaczej działa. We mnie Marian Stefaniak nie wzbudza współczucia, a Franciszek nienawiści, u Ciebie jest odwrotnie. Nie wiem tylko, czy nieuzasadniona nienawiść nie jest gorsza od nieuzasadnionego braku współczucia. A co do GMO i Franciszka to już wypowiadałem się wcześniej.
 • @moher 16:22:23
  Przeczytałem , ale nie mogę załapać przesłania (z wstydem się przyznaję).
 • @Mariusz G. 16:11:21
  Polecam Panu tekst dotyczący problemów poruszanych w encyklice. Większość tekstu jest przedrukiem rozmowy z GW dwóch żydowskich intelektualistów, z których jeden jest noblistą.
  Dołączyłem do tej rozmowy krótki wstęp, w którym m.in. napisałem:

  "Niewielu jednak zdawało sobie sprawę, że rozwój społeczno-gospodarczy bazuje na relacji tzw. czynników produkcji (ekonomia żydowskiego kapitalizmu celowo zarzuciła termin: siły wytwórcze narodu), czyli: „ludzi”, „ziemi” i „kapitału” (istotą jest kapitał rzeczowy, nie finansowy). Posłużono się w sposób zakłamany szeroko pojętą ekologią (ochrona środowiska – ale nie człowieka, ocieplenie klimatu, itp.), co logicznie wskazuje na ograniczenie rozwoju poprzez niejako naturalną barierę intensywnego wykorzystania „ziemi” i „kapitału”. Zatem jedynym czynnikiem możliwy do „regulowania” są ludzie – „zbędni ludzie”."

  wzmiankowany tekst: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121077,szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-o-nwo
 • @Rzeczpospolita 18:24:53
  Darku,

  dyskusja z zadaniowcami w rodzaju niejakiego Mariusza G., to jak absurd jak kafkowski proces Józefa K.

  Ten osobnik ani nie rozumie o czym mowa, a jak cokolwiek zrozumie, to udaje, że nie rozumie:)))

  Koncept działań osobników w jego rodzaju, to rozwadniać każdy temat, który dotyczy istotnych zagadnień dla narodu i państwa polskiego.

  Odpowiadanie na intelektualnie puste zaczepki zadaniowców ma sens jedynie wtedy, gdy stwarza to okazję do dopowiedzenia czegoś istotnego do zasadniczej treści.

  Zadaniowiec nie kieruje się ani logiką, ani merytoryką. To w czystej postaci dialektyka erystyczna oraz manipulacja i nic poza tym.
 • @Mariusz G. 18:11:25 Przeczytałeś w komentarzach pod blogiem te wykrzykniki na cześć Stalina?
  oraz te poniżające Polaków? Przesłaniem jest co tu się wyprawia. Dobrze myślisz.:))) Pozdrawiam.
 • @Rzeczpospolita 18:24:53 To jest dobre.
  Lepsze od oskarżania naszego Kościoła.
 • @moher 19:43:31
  Ja nie muszę oskarżać KK, on sam wystawia sobie właściwą cenzurkę i to ustami naczelnych pasterzy. A jaka to cenzurka każdy widzi - wsparcie dla procesów depopulacji, bez względu na użyty kamuflaż, może mieć tylko jedną ocenę.
 • @Rzeczpospolita 20:03:54
  Gdzie widzisz to wsparcie?
 • @moher 20:29:03
  Moher, weź do siebie uwagi, jak wyżej do Mariusza G.

  stanislav 21.06.2015 19:41:02
 • @Rzeczpospolita 18:24:53
  Przeczytałem i znów moje wnioski są zgoła odmienne. Ale miło , że przynajmniej chce Pan dyskutować.
 • @stanislav 19:41:02
  Pochlebia mi Pan uważając mnie za nasłanego zadaniowca. Wszak przeciw takim TUZOM nie wysyłaliby byle kogo.
  Teraz pozostaje tylko Panu zgadnąć , kto mnie zaangażował . Dla ułatwienia podaje trzy możliwości:
  1. Chłopcy z Placu Ornaszi
  2. Timur i jego drużyna
  3. Tajny Klub Kubusia Puchatka
  A teraz : albo dorastamy , albo koniec dyskusji i spać , bo już dawno po dobranocce.
 • @Mariusz G. 17:49:14
  Oczywiście, ja nienawidzę Franciszka, bo jestem oburzona jego hipokryzją, a Marian Stefaniak jest oszustem, bo jest chory i potrzebuje wsparcia. Nie ma przymusu współczucia komukolwiek, co nie znaczy,że można go oskarżać o oszustwo. Jesteś śliski jak żmija, a wszelkie polemiki z tobą są wyłącznie stratą czasu.
 • @Lotna 01:12:12
  A z Tobą - nie , wiele się można z nich dowiedzieć: - jak daleko mu do doskonałości, o żmii - że jest śliska, o mnie - że nazwałem MS oszustem i wiele innych ciekawych rzeczy.
  Pozdrawiam i proszę : czytaj uważniej , bo tak to dyskutujesz sama ze sobą , a to jest chore!
 • @chrisdigger 16:07:56
  Odpowiadam na pytanie drugie: Wydawało mi się , że to dopełniacz od żmii, ale pewności nie mam.
  Ile czasu mi zostało?
  W takim razie , czy mogę prosić o powtórzenie pytania?
  ...
  Acha , juz odpowiadam:
  Przeczytałem kiedyś posta autorstwa Marian Stefan pt. "Oszust" napisałem komentarz , który podpisałem pełnym nazwiskiem. post wraz
  z moim komentarzem zniknął. Dwukrotnie tłumaczę to Lotnej, a Ona , że nazwałem Mariana oszustem. I , że to grzech i że naskarży na mnie papieżowi, a jak ten mnie nie ukarze, to przestanie go szanować. A jak Franciszek ma mnie ukarać, skoro ja nigdy nic takiego nie powiedziałem.

  Czy to są prawidłowe odpowiedzi i czy w takim razie coś wygrałem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930