Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Watykan za depopulacją – oto współczesna twarz Kościoła

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zarówno wybór kardynała Jorge Bergoglio na papieża jak i jego encyklika „Laudato si” oraz wybór prof. J.Schellnhubera na przedstawiciela watykańskiej grupy do spraw klimatu nie były przypadkowe.

72688912-1-640x480

 

 

Tekst jest kontynuacją tematu „Watykan za depopulacją” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/ i potwierdzeniem treści papieskiej encykliki "Laudato si", której główny motyw zawarty został w p.13.:

 

 

p.13. Naglące wyzwanie ochrony naszego wspólnego domu obejmuje troskę o zjednoczenie całej rodziny ludzkiej w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju (…) –za: //w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

 

Słowo o Franciszku

 

 

ηθιηθ

profesor John Schellnhuber

Przedstawicielem watykańskiej grupy do spraw klimatu wybrano profesora Johna Schellnhubera. Ten niemiecki naukowiec, którego poproszono o wygłoszenie wykładu podczas prezentacji encykliki „Laudato si” twierdzi, że na świecie jest o 6 mld ludzi za dużo !!!

Dariusz Kosiur

Polecam tekst:

W jaki sposób globaliści planują depopulacje?//gloria.tv/media/9KGiposJEFX

KOMENTARZE

 • @
  Czytając tę notkę w ten sam sposób, co autor encyklikę, można powiedziec:
  Pan Kosiur twierdzi publicznie , że paież Franciszek chce wymordowac 6 mld
  ludzi.
 • @Nathanel 17:38:06 - wyjątkowo dla ociężałej umysłowo owieczki, która nawet nie wie czego broni, powtórzę
  Ja rozumiem, że w pewnym wieku i myślenie szwankuje, ale spróbuj waść, szczery katoliku - może z Bożą pomocą jeszcze jakieś szare komóry zaczną reagować.

  za: http://www.naturalnews.com/050075_Vatican_climate_science_world_depopulation.html - (prof.John Schellnhuber)
  oraz
  za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123629,watykan-za-depopulacja

  I. Wybrane punkty z papieskiej encykliki „Laudato si”: http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

  p.15.(…)podejmę pewne zagadnienia wypływające z tradycji judeochrześcijańskiej, aby nadać większą konsekwencję naszemu zaangażowaniu na rzecz środowiska.

  Pochwała na temat GMO (p.: 32, 131, 132, 133)

  p.32.Różne gatunki zawierają geny, które mogą być kluczem do zaspokojenia w przyszłości pewnych ludzkich potrzeb lub uregulowania pewnych problemów ekologicznych.

  p.131.(JPII) Oświadczył, że Kościół docenia wkład «badań i zastosowań biologii molekularnej, dopełnione przez inne dyscypliny, takie jak genetyka i jej zastosowanie technologiczne w rolnictwie i przemyśle»[110], chociaż stwierdził także, że nie może to prowadzić do «nie podlegającej żadnej kontroli manipulacji genetycznej»[111], ignorującej negatywne skutki tych działań.

  p.132.W każdym razie ingerencja uzasadniona to ta, która dokonywana jest w przyrodzie, „by pomóc jej we właściwym rozwoju stwarzania chcianym przez Boga”[112].

  p. 133.Trudno wydać ogólny osąd na temat rozwoju organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), roślinnych i zwierzęcych, dla celów medycznych lub w rolnictwie, ponieważ mogą one znacznie się między sobą różnić i wymagają osobnych rozważań. Z drugiej strony, zagrożenia nie zawsze przypisywane są samej technice, lecz jej nieodpowiedniemu lub nadmiernemu zastosowaniu.
  ___________________________________________________

  II. Jako uzupełnienie poruszanych w encyklice zagadnień polecam PT Czytelnikom tekst, który jest przedrukiem zamieszczonej w GW rozmowy dwóch żydowskich intelektualistów, z których jeden jest noblistą: „Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/07/szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-nwo/; http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121077,szczera-rozmowa-jak-zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-o-nwo

  Dołączyłem do tej rozmowy krótki wstęp, w którym napisałem m.in.:

  „Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że rozwój społeczno-gospodarczy bazuje na relacji tzw. czynników produkcji (ekonomia żydowskiego kapitalizmu celowo zarzuciła termin: siły wytwórcze narodu), czyli: „ludzi”, „ziemi” i „kapitału” (istotą jest kapitał rzeczowy, nie finansowy). Posłużono się w sposób zakłamany szeroko pojętą ekologią (ochrona środowiska – ale nie człowieka -, ocieplenie klimatu, itp.), co logicznie wskazuje na ograniczenie rozwoju poprzez niejako naturalną barierę intensywnego wykorzystania „ziemi” i „kapitału”. Zatem jedynym czynnikiem możliwy do „regulowania” są ludzie – „zbędni ludzie”.”
 • @Mariusz G. 18:44:07
  Logiki to w tym komentarzu nie ma żadnej, ale interpretacja iście rabiniczna, czyli dowolna i po myśli interpretującego.

  Coś umysł ścisły Waści zawodzi, czy wyłazi jego marna natura?
 • @nocny gryzoń 19:02:58
  "ja myślę, że (...)"

  Całkiem niepotrzebnie, bo sądząc po komentarzach myślenie nie jest pańską mocną stroną. Raczej syjonistyczne trollowanie - ale i psu na budę się ono nie zda.
 • @Rzeczpospolita 19:02:30
  Nie skrywam niczego co we mnie,
  co marne to widac z daleka
  jeśli logiki w tym nie ma,
  to umysł z pewnością zawodzi.
  ......
  i w ten sposób sprowokował mnie Pan do napisania pierwszego w życiu wiersza. Że krótki, to krótki, że biały, to biały, ale gorsze już tutaj czytałem i to pióra osób z aspiracjami.
  Może jednak coś wspólnymi siłami stworzymy.
 • @Rzeczpospolita 19:02:30
  Acha , gwoli formalności:
  Ponieważ wypowiedziałem Pana nazwisko, to wypada , aby Pan znał moje :
  Głowiński, Mariusz Głowiński
 • @Rzeczpospolita 19:11:00
  polecam Panu rozmowę Chrisa Cieszewskiego z tym dziennikarzem z polsatu, bardzo pouczająca
 • @Mariusz G. 19:19:31
  To brzmi "groźnie", niemal tak samo jak: Szydło, Beata Szydło ....
 • Polecam w temacie wykład o polityce demograficznej
  Błędne rozpoznanie czy dywersja demograficzna?

  https://youtu.be/ISpyOJjQ8nk
 • @stanislav 19:37:45
  podobieństwo nie jest przypadkowe
 • Sluzylem kiedys do mszy biskupowi Karolowi Wojtyle i do dzis pamietam
  zdanie, ktore wypowiedzial w czasie kazania:" Moze istniec madry baca i moze tez istniec glupi profesor uniwersytecki".Innymi slowy madrosci nie mozna zdobyc przez wyksztalcenie, tytuly, stanowiska.Zdanie Wojtyly odnosi sie niestey do obecnego papieza, nie powinien wypowiadac sie w temacie, na ktorym sie nie zna, tym bardziej, ze nikt sie na pogodzie nie zna.Moze jedynie madry baca.
 • @Rzeczpospolita
  Szkoda liter i słów, gdy chodzi o uszkodzone genetycznie mózgi.
  Każdy, kto oczekiwałby w nieskończoność na Zbawiciela, miałby prawo aby dostać pierdolca.

  Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli - ale jak tu wierzyć, gdy nie da się policzyć, ile marży z tego będzie?
 • @Polaczewski 23:07:54
  Pisze Pan fajne posty, ale komentarz ni w p. ni w o.. Panu też Polecam wywiad z Cieszewskim.

  Jest nadzieja,że dzięki wysiłkowi genetyków, za kilka lat będą rodzli się już tylko ludzie z idealnymi mózgami.
  Tylko, co wówczas będą robili ci z potrzebą obrażania innych ? Przypuszczam, że bedą musieli chodzic do ZOO i ustawiac sie w kolejce przed klatką z szympansami.
 • @Mariusz G. 07:26:48
  "Jest nadzieja,że dzięki wysiłkowi genetyków, za kilka lat będą rodzli się już tylko ludzie z idealnymi mózgami."

  No to już jestem w domu.
  O to przecież chodzi w tej manipulacji genetycznej, żeby rodzili się tylko "odpowiedni" ludzie, zaprogramowani tak, jak psychopaci rządzący światem sobie wymyślą. Bóg idzie w odstawkę, a encyklika papiska służy jako tuba propagandowa. Wszystko jest na dobrej drodze.
 • @chrisdigger 08:01:14
  Witaj Maks,
  Czym ja Ci podpadłem, krytyką tego gościa od Lady in Black, który nie zauważył, że by się nie ośmieszać powinien poprzestać na tantiemach. Po prostu jestem pewien ,że mając dobry dzień lepiej zaśpiewałbym ten utwór, choć swoją publike staram się ograniczać do lustra w łazience
  Myślisz, że tylko Ty masz monopol na sarkazm ? Ze uda Ci sie wyznaczać trendy, nie mówiąc wprost o co Ci chodzi.
  Wieczorem postaram się napisac w notce troche o sobie, moze po jej przeczytaniu chociaz Ty bedziesz mógł zrozumiec, co u mnie jest kpiną, co przyjaznym żartem, a co poważnym stwierdzeniem.
 • @Lotna 08:39:07
  To było zdanie do Polaczewskiego, wynikające z założenia, że ma on potencjał , by dostrzec ironię. Pani , mimo z pewnością licznych innych zalet, o taki potencjał nie podejrzewam.
 • @Nathanel 01:43:42
  Szanowny Nauczycielu spróbuj rozważyć, czy jest możliwa sytuacja, w której to osobnikiem głupim jest nauczyciel, mimo posiadanych certyfikatów.
  A obawiam się, że ten właśnie przypadek jest pańskim udziałem.
  Obawiam się także, że Nauczyciel utożsamia Boga z papieżem, co także stanowi objaw głupoty.

  Gdyby szanowny Nauczyciel posiadał choć minimalną znajomość ekonomii zrozumiałby, że w encyklice zapis:

  p.13. Naglące wyzwanie ochrony naszego wspólnego domu obejmuje troskę o zjednoczenie całej rodziny ludzkiej w dążeniu do ZRÓWNOWAŻONEGO i ZINTEGROWANEGO rozwoju (…)

  jest zapisem zbrodniczym.
  Wedle podstawowej definicji ekonomii rozwój jest rezultatem relacji trzech czynników: ziemi, kapitału (rzeczowego), ludzi.

  ziemia - jej zasoby są ściśle określone
  kapitał (rzeczowy) - zasoby (surowce naturalne) są ograniczone
  ludzie - tylko ten czynnik nie posiada ograniczenia.

  ZRÓWNOWAŻONY rozwój oznacza zatem, że równowagę można osiągnąć przez regulację czynnika ludzkiego - czyli jego ograniczenie, zmniejszenie, dostosowanie do możliwości wykorzystania dwóch pozostałych czynników.

  ZINTEGROWANY rozwój oznacza centralną kontrolę procesów gospodarczych jaką może zapewnić jedynie światowy rząd - NWO.

  Czy jesteś w stanie to pojąć certyfikowany Nauczycielu?
 • ŻĄDAMY odwołania ŚDM 2016 w Polsce i Wrocław stolicą jewrokultury UE
  dziękuję NARODOWCOM z ONR za użyczenie motywu https://www.youtube.com/watch?v=eIn9pljx2Zs&list=PLzix_s29DVhy5UIX8_UTR-SJ3JJSrP3mT&index=8

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930