Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
718 postów 5371 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Jesienna hucpa wyborcza już ustawiona

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie trzeba wielkiej inteligencji, ani specjalnej przenikliwości, żeby rozszyfrować wyborczą grę żydo-reżimu i jego mocodawców z Waszyngtonu. Już dzisiaj można z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć wynik jesiennej hucpy wyborczej.

portal4Wybory wygra PiS, co nie musi być równoznaczne z samodzielnym utworzeniem żydo-rządu, w czym szczególnie zainteresowana jest opcja żydostwa europejskiego (PO).
Miejsce II i III zajmą PO i Kukiz (ten ciągle bez partii – ?) – kolejność obojętna jako, że Kukiz, a raczej ci, co nim bezpośrednio sterują, to także PO tyle, że bardziej radykalne w gospodarczym liberalizmie.
IV miejsce (może będzie jeszcze punktowane miejsce V) zajmie PSL lub liberalna żydo-partia R.Petru albo obie razem. Dla pozostałych partii, które ewentualnie wezmą udział w wyborach i ewentualnie wejdą do kne-sejmu zawiadowcy żydo-reżimu nie przewidują w swoim scenopisie żadnej kwestii.

 

Prolog do wyborczej hucpy

Sztuka-dialogu-600x400Prologiem była tzw. afera podsłuchowa, której zadaniem było skierowanie społecznej uwagi na tematy nagranych rozmów oraz uwolnienie społecznej niechęci do establishmentu (czytaj raczej: do politycznych mętów) III Żydo-RP – czyli rozładowanie społecznego napięcia.
W ten sposób żydo-system postanowił sponiewierać „polityków” rządzącej partii, która przecież, w słusznym odczuciu społeczeństwa, winna jest pogłębiającej się degeneracji państwa.
Tu jednak koniecznie trzeba zwrócić uwagę na istotny fakt: żydo-system wziął pod ochronę nagranych polityków wydając szybko ustawę, że nielegalne nagranie nie może być dowodem w sprawie.
Mam nadzieję, że nikt nie dał się nabrać tej agenturalnej zabawie żydo-reżimu w podsłuchową aferę. Bo czy można dać wiarę, że wszyscy ci nagrani „politycy” biegali do przypadkowych, ale ciągle tych samych dwóch restauracji na kolejne nagraniowe sesje realizowane przez kelnerów?I skąd kelnerzy wiedzieli, że „politycy” upatrzyli sobie właśnie ich restaurację – studio nagrań?

 

Zmienić wszystko tak, żeby się nic nie zmieniło

Zawiadowcy żydo-reżimu zdają sobie sprawę z pogłębiającej się gospodarczej ruiny IIIRP. Wiedzą także, że nastroje społeczne są coraz gorsze, że ludzie mają dosyć syjonistycznego szamba udającego polską politykę. Ale wiedzą również, że w III Żydo-RP wyrosło nowe pokolenie, które nie ma przed sobą żadnych perspektyw. I właśnie głównie temu pokoleniu podrzucają muzykanta Kukiza, którego cały program sprowadza się do JOW i zawołania do obalenia „porządku” pookrągłostołowego. Nie wiem tylko, czy brak programu usilnie lansowanego kukizowego cyrku przypisywać temu, że żydo-reżim działa w wielkim popłochu (jego lata są już raczej policzone), czy jest to celowe zaniechanie. Celowe, ponieważ zawiadowcy żydo-reżimu wiedzą, że jedynym rozsądnym programem byłaby likwidacja żydowskiego kapitalizmu i wejście na drogę rozwoju gospodarczego. Nie mogą jednak podsunąć Kukizowi programu, którego nie chcą, nie mogą i nie będą realizować. A chodzi o to, żeby Kukiz i ci, co z nim przyjdą, mogli przynajmniej przez jakiś czas lawirować w glorii odnawiaczy III Żydo-RP, bez programowej wizji i żeby główny wysiłek skupili na betonowaniu sceny politycznej przy pomocy JOW dla utrwalenia żydo-systemowej władzy.

Kukizowi i jego ludziom (także liberalnej żydo-partii R.Petru, jeśli ta trafi do kne-sejmu) powierzone będzie zadanie propagowania likwidacji ZUS, prywatyzacji ochrony zdrowia, zmniejszenia podatków (biedna większość więcej straci niż zyska, bogata mniejszość niczego nie straci, lecz zyska), propagowania wprowadzenia podatku katastralnego (niezbędne ustawy są już dawno przygotowane) – bo dla gmin nie będzie już pieniędzy w kurczącym się budżecie państwa, czyli propagowania tego wszystkiego, co będzie lepiej służyło żydowskiemu kapitalizmowi oraz miejscowej i zagranicznej złodziejskiej mafii.
Słabiej wykształcone, za to solidniej zmanipulowane i zindoktrynowane liberalną ideologią nowe pokolenie winno udzielić wparcia takim szczytnym, nowoczesnym, żydo-liberalnym postulatom.

imagesDla Waszyngtonu najlepszym rozwiązaniem byłaby koalicja PiS-Kukiz-PO, przy czym drugi człon koalicji Kukiz-PO dopuszczalny jest w dowolnym wariancie.
PiS, który ma już swojego prezydenta z poruczenia Waszyngtonu, zająłby się polityką zagraniczną, czyli radykalnym wspieraniem żydo-reżimu Ukrainy w wojnie z Rosją oraz tworzeniem – oczywiście z błogosławieństwem Kościoła – antyrosyjskiego przedmurza w Europie, a człon Kukiz-PO realizowałby liberalne postulaty żydowskiego kapitalizmu. Wątpliwe jest jednak, żeby nowy kne-sejm III Żydo-RP przetrwał czteroletnią kadencję – proces rozkładu syjonistycznego Zachodu będzie przyśpieszał.

W każdym razie, po jesiennej hucpie wyborczej należy spodziewać się polityki dalszego dynamicznego rozwoju zadłużania państwa i obywateli. Bankierska mafia Międzynarodowego Żyda będzie dążyła do wystawienia potem rachunku i przejęcia tego wszystkiego, co jeszcze nam zostało – nie wyłączając ziemi.

Dariusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • Taki jest ich mafijny plan, ale ...
  Ale do jesieni jeszcze daleko i trzeba wkładać kij w szprychy tego koshernego rowerka, gdzie się tylko da. Pozdrawiam.
 • @
  "Nie trzeba wielkiej inteligencji, ani specjalnej przenikliwości, żeby rozszyfrować wyborczą grę żydo-reżimu i jego mocodawców z Waszyngtonu."

  Widocznie jestem mało inteligentny bo jak widzę przedwyborcze ruchy "żydo-reżimu i jego mocodawców" tak absolutnie nie widzę ani słyszę ruchów opozycji lub ludzi którzy chcą zreformować i zmienić kraj na lepsze. Nie dla tego ze ktoś ich siłą trzyma w piwnicy. Po prostu takowych zorganizowanych nie ma. W takim wypadku można winić i ludziki na Marsie ze żydo-reżim wygrywa. Patrząc z oddali często widzi się więcej. W Polsce nie ma opozycji ani sil chcących zmienić państwo i wprowadzić patriotyczne reformy. Po prostu tych ludzi za wyjątkiem pojedynczych osób nie ma. Można obwiniać wszystko do okola i jeszcze
  dalej lecz prawda jest tylko jedna.
  W Polsce opozycja nie wygrywa politycznie ponieważ takowej nie ma!
  Czułe słówka, dąsy, klątwy i pokrzykiwania a opozycyjnych konkretów brak. Niech mi ktoś pokaże konkretny i dobry szczegółowy plan naprawy Polski a ja go poprę. Tylko proszę, nie zawracajcie mi dupy żydami!
 • @japoniec 22:06:47
  Przykro gamoniu ciebie czytać .Żółta kartka . Przykro mi ,jeszcze raz a wracasz pisać u Michnika .Mam nadzieję że zrozumiesz ?.
 • @Stara Baba 21:50:47
  POPIERAM !! wszyscy gadają , narzekają , wymądrzają .
  A działania ?! na zasadzie - WEZMY się i zróbcie-

  Polak skłócony jest z sobą samym -PIONOWO /POZIOMO w POPRZEK i na KRZYŻ !!. Odwieczne -STRZYŻONO /GOLONO

  Nawołuję od lat !! do wspólnego mianownika POLSKA !! i nic więcej !! ale to za proste !.

  MUSI BYĆ !! Polska katolicka , albo szlachecka , albo endecka albo piusudczykowska , robotnicza, chłopska KAŻDA !! byle nie zwyczajna polska -i TYLKO !!!.
  -------------------ZGODA BUDUJE
 • @ireneusz 22:35:58
  WSZĘDZIE POPEŁNIONO i popełnia się ten SAM BŁĄD !. Żaden przywódca i nigdzie na świecie ! NIE UŻYŁ OFICJALNIE słowa ŻYD !!. Pokazać światu palcem ZŁEGO. ZMIENIŁO by DUŻO a nawet bardzo dużo .
 • do autor - o Kukizie
  Jednym słowem uważa Pan Kukiza za kompletnego kretyna i naiwniaka ! Nie wiem skąd ta pewność ale wiadomą jest rzeczą że przy okazji popularności Kukiza swołocz wszelkiej maści będzie się chciała "podpiąć" i pozyskać go do swoich celów ! Czy facet zdoła się obronić i na ile za wcześnie o tym mówić i za wcześnie go skreślać a tym bardziej oceniać ! Jak na razie wszyscy zarzucają mu brak tzw. "programu" oraz kumanie się z nieodpowiednimi ludźmi i być może tak jest ! Ja jednak zaczekałabym na jakąś konkretną odpowiedź i stanowisko Kukiza i dopiero wyciągałabym wnioski ! A co do owych "programów" to tutaj zgadzam się z Kukizem (gdzieś złapałam jego wypowiedź na ten temat) że nie zna partii która zrealizowałaby ów głoszony przez siebie mityczny "program" !!! Ja też nie znam !!!!
 • oczywiście że pozyczone nam(?) pieniądze wirtualne, trzeba będzie. ..
  Oddać majątek rzeczywisty, realnie istniejący. Także np te wybudowane przez Gierka spółdzielcze osiedla. Nareszcie Polacy nie będą mieli gdzie oglądać telewizora.
 • @ireneusz 22:35:58
  Skoro tak jest w rzeczywistości to po co zawracać sobie tym tyłek? Przecież i tak "ktoś tam" za nas wszystko ustali a ludzie na to nie mają wpływu. Nawet ten post jest niepotrzebny!
 • @ninanonimowa 22:30:30
  POPIERAM !! wszyscy gadają , narzekają , wymądrzają .
  A działania ?! na zasadzie - WEZMY się i zróbcie-

  Polak skłócony jest z sobą samym -PIONOWO /POZIOMO w POPRZEK i na KRZYŻ !!. Odwieczne -STRZYŻONO /GOLONO

  Nawołuję od lat !! do wspólnego mianownika POLSKA !! i nic więcej !! ale to za proste !.

  MUSI BYĆ !! Polska katolicka , albo szlachecka , albo endecka albo piusudczykowska , robotnicza, chłopska KAŻDA !! byle nie zwyczajna polska -i TYLKO !!!.
  -------------------ZGODA BUDUJE

  Masz rację. Więc koniec wiecznej propagandy, uprawianej przez niektórych jako by Kościół Katolicki był tylko i wyłącznie źródłem zła. Dużo się gada teraz o Słowiańskich wierzeniach a ja mam wrażenie że to niektórzy krypto-żydzi je propagują aby naszczuć na siebie patriotów o rożnej orientacji religijnej. Denerwuje mnie też to, że jak ktoś ma inne poglądy to lecą słowa typu p*****wo itp. Używane to słowo jest zarówno przez socjalistów, jak i kapitalistów, ateistów, rodzimowierców jak i katolików itp. To dzielenie narodu to strategia kulturowego marskizmu. Żeby nie było uważam że zdradzieccy księża muszą być surowo ukarani. Jeżeli mamy odzyskać godność to musimy się najpierw oczyścić ze wszystkiego, co złe. Dziś nie ma ani piłsudczyka, ani endeka. Zarówno jedna jak i druga opcja ma swe grzechu na sumieniu, judeofilski endek nie jest lepszy od piłsudczyka.
 • @ireneusz 00:02:41
  Nie, nie jest Panie @ireneusz. Ci którzy teraz wygrywają chcą aby ludzie tak myśleli gdyż jest to krok do wygranej. Prawda jest taka ze wśród kandydatów nie ma właśnie tej prawdziwej warstwy która swoimi czynami chce zmienić Polskę ponieważ tak naprawdę oni w kraju nie istnieją. Pojedyncze mrzonki o wielkiej Polsce i Rzeczpospolitej a konkretów działania brak. Polakom jest w ten sposób wygodnie. To właśnie jest nasze "cwaniactwo". Nie wychylać się i przystosować do panujących warunków.
  To właśnie miał na myśli Hitler chwaląc Polaków. Tylko ze czasy wojny różnią się od czasu pokoju gdzie bez właśnie tej jawnej i głośnej inicjatywy daleko się nie zajedzie.
  Nie ma w głowach ogólnie miejsca na zmiany i działanie na lepsze.
  Ja nie jestem megalomanem. Taka jest właśnie sytuacja w Polsce.
 • Juzci zgadzam sie z panem w 100%
  Tak bedzie....skad wiem!
  Bo was znam:-))))
  Raz ze mimo ze macie najlepszy program, najlepsze zdolnosci, postawy i aparycje,.,.,. te glupie lemingi poalctfo was nie poprze!:-)))
  Oczywiscie z ich wlasnej winy~!
  Pojda, jak za pania Matka za tym kto im cos obieca i da jakas nadzieje....
  Polityka to umiejetnosc zalatwiana rzeczy do zalatwienia mozliwych.... wykorzystana kazdej szansy- jaka sie nadarzy... i zwiekszenia wlasnego elektoratu w kazdej sytuacji...
  Badz mozna sie obrazic i oglosic....ze wszystko je do dooopy:-)))
 • ------ UBEZWŁASNOWOLNIONA Polska
  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/06/rothschildowie-przejeli-kontrole-nad.html
 • @Autor
  Wszystko cacy, ale histeryczny ton odrzuca mnie i sugeruje, że idzie o podbijanie bębenka, a nie rzeczowe naświetlenie spraw.
 • @tadman 08:30:51
  A jaki sposób objawia się w tekście ów ton histeryczny?
 • @joasia 23:13:22
  Tak, uważam Kukiza za politycznego kretyna (być może poza polityką jest on światowym intelektualistą - tego nie wiem) i za narzędzie w rękach żydo-reżimu wykorzystywane do zneutralizowania niezadowolenia zwłaszcza młodego pokolenia.

  Proszę prześledzić poniższy filmik i zwrócić uwagę na wyjątkowo celną argumentację Kukiza na rzecz JOW.
  https://www.youtube.com/watch?v=54J7mFvtdzs

  Tu poniżej Kukiz śpiewa z żydo-banderowcami na Majdanie
  https://www.youtube.com/watch?v=LrKLciF49Yk
  _______________________

  Program
  Czy fakt, że żadna partia nie zrealizowała swojego programu (to prawda, ale też żadna nie miała zamiaru go realizować), ma być argumentem na rzecz rezygnacji z jakiekolwiek programu? Czyli, mamy w ciemno zaufać Kukizowi? - Przecież to jest nie poważne stawianie sprawy.
 • @Sukarno 00:17:15
  "(...) judeofilski endek nie jest lepszy od piłsudczyka."

  Zgadzam się z tym, ale takich endeków chyba nie było. Jeśli endek byłby judeofilem to nie mógłby być endekiem - to się wzajemnie wyklucza.

  "To dzielenie narodu to strategia kulturowego marksizmu."
  Jak w takim razie opisać atomizację społeczeństwa USA - najbardziej chrześcijańskie społeczeństwo świata, ale chrześcijańskich sekt trudno zliczyć -?
 • @Rzeczpospolita 15:50:43
  Coś nieprawdopodobnego! obejrzałem tą hucpę Kukizowców i... dziwię się tej naiwnej młodzieży, że stoją za kimś takim. Człowiek (Kukiz i jego bezczelni ludzie), który nie potrafi rozmawiać merytorycznie, tylko metodami majdanu, wyrywania mikrofonu, faszystowskiego: my wiemy lepiej...
  Ludzie opamiętajcie się! Na kogo wy głosujecie, na majdanowca? Chcecie mieć w Polsce majdan? Przecież ci ludzie stosują retorykę (a raczej technikę) majdanu!
 • @Rzeczpospolita 16:00:13
  Samych kościołów protestanckich jest tam podobno ok 300!:-)
 • @ireneusz 00:11:49
  Panie Ireneuszu,
  w większości podzielam Pańskie opinie, ale w kwestii żydowskiej nie ze wszystkim się zgadzam.

  Każdy religijny Żyd zna modlitwę pn. "18 próśb" - 12 p. modlitwy: "prosimy ciebie Panie abyś wyniszczył wszystkich odszczepieńców, a zwłaszcza chrześcijan".
  Poza tym wg judaizmu wszyscy poza Żydami nie są ludźmi. Zabicie nie-Żyda jest o wiele mniejszym złem od zabicia Żyda. Żyd może zabić Żyda, jeśli w ten sposób uratuje własne życie. Biedny Żyd nie koniecznie jest Żydem, itp., itd.
  Żydzi są społeczeństwem hierarchicznym i dlatego postrzegani są jako wspólnota, są mniej solidarni od innych społeczeństw (co wynika z mentalności ukształtowanej przez ich religię). Obecnie żydowską jedność ich sanhedryn chce wypracować poprzez "religię" holokaustu, kodowanie w świadomości Żydów ciągłego zagrożeniem ze strony innych społeczeństw i nienawiści do nich oraz poprzez religię, choć nie wszyscy Żydzi są religijni.


  "Polaków nie łączy nic po za nienawiścią i oszustwem"
  To nie prawda, to bardzo krzywdząca opinia. Gdyby tak było, to nie potrzebny byłby stan wojenny w 1981r. zaaplikowany nam przez żydowskie władze.
 • @tadman 08:30:51
  https://www.youtube.com/watch?v=cnYdd2xMys8

  :)
 • @Rzeczpospolita 16:00:13
  Jeżeli chodzi o judeofilskich endeków, narodowców ogółem, to mam na myśli m.in Jana Mosdorfa, który ratował żydów podczas II wojny światowej, czy Jana Dobraczyńskiego, którego podobno prawdziwe nazwisko to Gutmacher i chciał lansować się ratowaniem żydów podczas II wojny światowej. O ile można by zrozumieć piłsudczyków z ich kosmopolitycznym podejściem, to o tyle u endeków oczekuję że w jakiś sposób powinni chronić naród przed żydowską supremacją. Upadek tej formacji rozpoczął się od śmierci Romana Dmowskiego, a zwieńczyło ten proces stworzenie mitu Holocaustu. Ciekaw jestem ilu narodowców było zwolennikami współpracy z III Rzeszą w celu walki z komunizmem i żydowską supremacją. Ciekaw jestem czy istnieli jacyś politycy podczas II wojny światowej, którzy sprzeciwiali się akcji ratowania żydów. A jak widzę dzisiejszych "narodowców", co lansują się ratowaniem żydów, to ogółem mnie skręca.  Co do USA no właśnie - sam Pan wspomniał - jest masa różnych denominacji chrześcijańskich. W Polsce jest dominacja Kościoła Katolickiego, inne wyznania były mało znaczące. Katolicyzm, przynajmniej na przestrzeni ostatnich 200 lat, był jednym z czynników jednoczącym naród. Byli co prawda przedstawiciele islamu, prawosławia czy protestanci, ale kiedyś jakoś potrafili się dogadać, aby działać dla Polski. Dziś demonizuje się katolików, wielu ludzi utoższamiających się z rodzimowierstwem z pogardą traktuje katolików, neguje to, że mogą być patriotami. Jakoś nie słyszałem od żadnego katolika, aby uważał, że prawosławny, rodzimowierca, czy muzułmanin nie mógłby być dobrym patriotą. Jak będziemy ze sobą wojować zamiast z wrogiem, to nigdy nie odzyskamy wolności! Nacjonaliści katoliccy jak i rodzimowiercy powinni szukać tych płaszczyzn działania, gdzie mieliby wspólny cel, np. walka z kulturowym marksizmem w wersji UE.
  A podziały religijne to nie jedyne podziały w Polsce. Dzieli się Polskę na wschodnią i zachodnią, "warszafkę" i całą resztę. Jest podział na jedynie słuszny kapitalizm w wersji Korwina, a wszystko inne to lewactwo. Także coraz bardziej lansuje się ideologię gender i seksualne zboczenia, aby jeszcze bardziej podzielić naród.
  Podoba mi się bardzo akcja, kiedy zarówno katolicy, jak i prawosławni protestowali wspólnie w Białymstoku przeciwko koncertowi tego satanisty Nergala. To jest właśnie przykład wspólnego działania w słusznej sprawie!
 • @Rzeczpospolita 15:32:21
  Już w pierwszym zdaniu atakowany jestem żydo-reżimem i zaraz zastanawiam się, czy autor nie przesadza i prowokuje, czy ma patent na używanie takich określeń.

  Na nieoprawni.pl na 2 lub 3 miesiące przed wyborami kilku tzw. trzęsących portalem blogerów zaczęło o Komorowskim pisać dość śmiało. Zastanawiałem sie skąd takie podejście do sprawy. To był znak, że można i potem inni się przyłączyli, a efekt końcowy jest znany.
 • @chrisdigger 18:46:24
  Maxiu, super:-) pozdrawiam
 • @chrisdigger 18:50:17
  Witam Max!
  Wspaniały wynalazek ten Internet. Za zdrowie gospodarza!

  https://www.youtube.com/watch?v=HUq19JPEUpE
 • W CO PAN GRA PANIE KOSIUR
  Dariusz Kosiur startuje z PiS-u na radnego Otwocka i pluje ...
  www.se.pl › wiadomości › polska
  19.11.2010 - Polityka lokalna to co innego - próbuje przekonywać Kosiur. Z dość szokującymi poglądami kandydata, któremu PiS dało 5. miejsce na swojej .. Stefan Dembowski Stowarzyszenie demokracja USA Nowy York -Warszawa
 • @joasia 23:13:22
  Pan Kosiur sam nie wie co uważa Teraz PiS nazywa zdrajcami a przedtem mu to nie przeszkadzało
  Dariusz Kosiur startuje z PiS-u na radnego Otwocka i pluje ...
  www.se.pl › wiadomości › polska
  19.11.2010 - Polityka lokalna to co innego - próbuje przekonywać Kosiur. Z dość szokującymi poglądami kandydata, któremu PiS dało 5. miejsce na swojej ..Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York - Warszawa
 • @ireneusz 23:58:57
  Ireneusz ty masz na to dowody co wypisujesz na temat Kukiza??Czy tak ci się tylko wydaje Odpowiesz??Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York -Warszawa Ps pamiętaj błotem można obrzucić każdego , ciebie też Mnie siostry Wojdy z dorzecza Bzdury opluwały za nagłaśnianie apelu śp. Anny Walentynowicz o bojkot wyborów do sejmu a dzisiaj obie panie na Neonie nawołują do bojkotu O czym to świadczy??A pan Dariusz Kosiur dzisiaj PiS nazywa zdrajcami ale jak startował na radnego z poparciem tego samego PiS to mu to nie przeszkadzało

  Dariusz Kosiur startuje z PiS-u na radnego Otwocka i pluje ...
  www.se.pl › wiadomości › polska
  19.11.2010 - Polityka lokalna to co innego - próbuje przekonywać Kosiur. Z dość szokującymi poglądami kandydata, któremu PiS dało 5. miejsce na swojej ..
 • @Rzeczpospolita 15:50:43
  Programem dla Polski i Polaków powinno być stworzenie społecznego systemu kontroli władzy poprzez zmianę ordynacji wyborczej na JOW z odwoływaniem posłów przez wyborców Dopiero potem będzie czas na przedstawienie programu Kukiz nie ogranicza się wyłącznie do działań na rzecz JOW Spotyka się z tymi których sam wybiera i przygotowuje strategię dla Polski Nie musisz Kukizowi ufać ale jakie mamy inne wyjście?Znasz kogoś innego kto uzyskał by tak wysokie poparcie jak Paweł Kukiz w wyborach prezydenckich i pociągnął za sobą ponad 3 miliony obywateli RP niezadowolonych z tego systemu sprawowania władzy?Znasz lepsze rozwiązanie ??Zanegować można każdego i wszystko Poprzez same komentowanie wydarzeń nic się samo nie zrobi Co robią dla Polski ci którzy tylko krytykują każde działania Pokaż co ty dla Polski robisz a potem krytykuj innych Pozdrawiam Stefan Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York - Warszawa
 • @amadeusz2006 01:04:34
  -
  Dobrze kombinujesz - Programem dla Polski i Polaków powinno być stworzenie społecznego systemu kontroli władzy poprzez zmianę ordynacji wyborczej na JOW z odwoływaniem posłów przez wyborców.

  Teraz niemożliwa realizacja, gdyż wszyscy wyborcy i kandydaci olewają do góry nogami przekręconą sumę posłów i senatorów:))

  Pozytywnie wykorzystać siłę przeciwną JOW, należy zacząć trenować.
  http://www.wudang.pl/obrazy/logo_wudang.jpg
 • @goodness 07:51:41
  Witaj, dziękuje za uznanie i proszę o kontakt celem rozmowy Stefan Dembowski 513-326-440 Pozdrawiam
 • @amadeusz2006 09:14:40
  Witam. Dziękuję za zaproszenie do rozmowy tel.

  Ciężkie są rozmowy jak się niema zielonego pojęcia z kim się rozmawia:)

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @amadeusz2006 00:54:10
  Panie Dembowski,
  pańska autoprezentacja wypadła nader pomyślnie - już wiem z kim mam do czynienia.

  Co do mojej osoby chętnie poszerzę Pana wiedzę o film tvn24:

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html
 • @Sukarno 17:14:20
  Zgadzam się z ogólnym tonem Pańskiej wypowiedzi.
  Słuszna jest konstatacja, że wszelkie podziały przynoszą szkodę narodowej sprawie. Polityka narodowa jest przeciwna demonizowaniu nie tylko katolików, ale każdej religii (chyba, że jest ona rasistowska).
  Jednak chcąc zajmować się polityką narodową musimy umieć określić wszystkie elementy, podmioty, szkodzące narodowi i państwu. Niestety, takim podmiotem była i jest hierarchiczna instytucja Kościoła katolickiego (ale nie wyznawcy katolicyzmu) uprawiająca własną politykę sprzeczną z naszym narodowym interesem.
  Przypomnę tylko, że w 1791r. Konstytucja 3 maja dokonała zapisu, że RP jest państwem katolickim, czyli wyznaniowym mimo, iż katolicy stanowili wówczas 43% społeczeństwa (?).
 • @ireneusz 00:11:49 ""Polaków nie łączy nic po za nienawiścią i oszustwem."" .
  A Tyś kto? Bo każdy sądzi według siebie...
 • @Rzeczpospolita 16:28:43" "choć nie wszyscy Żydzi są religijni.""
  za to wszyscy biznesowi... i jedno wiedzą.
 • @Rzeczpospolita 16:00:13
  ///"To dzielenie narodu to strategia kulturowego marksizmu."
  Jak w takim razie opisać atomizację społeczeństwa USA - najbardziej chrześcijańskie społeczeństwo świata, ale chrześcijańskich sekt trudno zliczyć -?///. - Otóż "kulturowy marxizm" panuje w mediach amerykańskich i pierze mózgi publice jak może! -;)))
 • @Jan Paweł 16:18:50//obejrzałem tą hucpę Kukizowców i... dziwię się tej naiwnej młodzieży, że stoją za kimś takim. ///
  Degeneratów i naiwnych nigdy w tym świecie nie brakowało... :(((. Młodego człowieka przeważnie łatwiej zwieść i oszukać. (doświadczenie)
 • @tadman 19:53:14
  To, że mamy w Polsce żydowskie rządy od 1980r., że od lat 1990. znajdujemy się pod okupacją Międzynarodowego Żyda (USA), że kolejne rządy IIIRP są okupacyjnymi żydo-rządami działającymi na szkodę narodu i państwa polskiego, to wszystko są fakty, o których pisało wielu.

  O żydowskich korzeniach członków okrągłego stołu i nowych władz wiele dokumentów znajdzie Pan w książce "Byłem marszałkiem sejmu kontraktowego" - prof.M.Kozakiewicz.

  Jeśli utożsamia się Pan z żydo-reżimem IIIRP to faktycznie ma Pan prawo czuć się atakowany.
 • @chrisdigger 10:57:26
  Odpowiem pańskim stylem:
  dla dwóch komentujących leszczy nie mam zamiaru pisać tego, co wielokrotnie pisałem sam o żydowskim problemie, ani przepisywać treści książek jako materiałów źródłowych.
  Jeśli inteligencja Waszmościów pozwoli dociec prawdy to dobrze, a jeśli nie, rozpaczał nie będę.
 • Nazwał go Kukiz
  .
  Od czasu jak mój znajomy nazwał go Kukiz, to jego żona jakoś bardziej entuzjastyczniej, wielka zwolenniczka Kukiza, reaguje w łóżku, kiedy trzyma a cóż dopiero otrzyma tego kukiza.

  Aby należycie zinterpretować znaczenie Kukiza w tym systemie propagandy (propaganda oznacza ogłupianie) należy koniecznie zapoznać się z drugą metodą wg. Chomskyego

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Chomsky_2

  Ta wskazówka jest adresowana naturalnie do osób zdolnych do samodzielnego myślenia, a nie do jakichś tam głupoli, którzy są gotowi iść na lep byle g....na, jak choćby tego

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

  po prostu zwraca się ten tekst do obywateli a nie do jakichś tam niedowarzonych polskich parobków

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Parobek

  którzy za kufelek piwa, są gotowi błogosławić każdego szubrawca z POPiSu demokracji SLD PSL SP ... a nawet tych Palikokot, nie bacząc na to, co od nich mądrzejsi o tym sądzą

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

  Ta Demokracja w Polsce potrzebuje właśnie mniejszości, jak powyższy link niezawodnie dowodzi, a nie większości, by uzurpować sobie prawo to "rządzenia" czyli rabunku, patrz link

  - http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14465099,Rzad_przyjal_projekt_nowelizacji_budzetu_na_2013_r_.html?t=1377003964615&v=1&pId=23678817&send-a=1#opinion23678817

  link w wysoko cenionym "GW"nie.

  Hucpa ? Służby są w kraju demokratycznym odpowiedzialne za organizację chucpy. doświadczenie uczy, że muchy chętnie lecą na gwno.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930