Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
596 postów 4115 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Czy Międzynarodowy Żyd martwi się o Grecję?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Pomoc kredytowa i reformy” dla Grecji nie są dla Grecji. Nikt nie martwi się o Greków, ale o utrzymanie geszeftów Międzynarodowego Żyda (MŻ).

grecja-santorini

 Jedynym problemem, rzeczywistym problemem, który trapi coraz gorzej śpiące szefostwo BŚ, MFW i UE, to kłopoty lichwiarskich instytucji finansowych i koncernów MŻ zainstalowanych w Grecji – nie mogą uprawiać swojego procederu, czyli osiągać nie zasłużonych zysków, ponieważ brakuje dopływu gotówki.

Według żydo-mediów i według żydowskich ekonomistów kryzys w Grecji pojawił się w 2010r. (w rzeczywistości już w 1980r., gdy wepchnięto ją do UE). Według tych samych ekonomistów grecki kryzys to: wysokie zadłużenie zagraniczne (bez realnych możliwości spłat, co jest rezultatem polityki UE likwidacji greckiego sektora produkcyjnego) oraz utrata „międzynarodowej” konkurencyjności z powodu zawyżonych wynagrodzeń, nie odpowiadających produktywności greckich pracowników. Fachowcy MŻ twierdzą, że należy zmniejszyć wynagrodzenia o 30%, żeby Grecja odzyskała „międzynarodową” konkurencyjność – takie i podobne dyrdymały Żyd opowiada nie tylko Grekom, w Polsce również znamy to dobrze.
Jako pozytywny przykład fachowcy MŻ podają III Żydo-RP: gdy w 2008r. rozpoczął się światowy kryzys wartość złotego w stosunku do €UE i $USA zmniejszyła się o 30% – relatywnie zmniejszyły się także wynagrodzenia w stosunku do wynagrodzeń w UE. Pozwoliło to zachować konkurencyjność „polskim” firmom.

W tłumaczeniu na normalny język wygląda to następująco.
Kryzys z 2008r. (o dziwo, na tydzień przed jego ogłoszeniem nie przewidział go wybitny ekonomista niejaki Leszek B.), o którym mowa, jest kryzysem finansowym, co znaczy, że na rynku zmniejszyła się ilość pieniądza rzeczywistego. Ograniczenie ilości pieniądza następuje w postępie geometrycznym, a wynika ono:
a) z lichwiarskiego oprocentowania kredytów dla gospodarek państw udzielanych przez prywatne banki (własność MŻ) – bankom centralnym państw nie wolno finansować rozwoju kraju,

b) większość kredytów udzielana jest w formie bezgotówkowej, a więc jest kreacją pieniądza wirtualnego (wirtualny pieniądz, którego jest wielokrotnie więcej niż rzeczywistego, wysysa z rynku pieniądz rzeczywisty i lokuje na kontach wierzycieli, czyli na kontach MŻ).

Jedno i drugie powoduje coraz szybsze znikanie pieniądza z rynku. Jedyną dostępną realną rezerwą pieniężną są wynagrodzenia i emerytury (oraz wszelkie świadczenia socjalne), po które sięgają rządy państw UE (np. rząd III Żydo-RP) zmuszone do tego przez prywatne instytucje finansowe i koncerny MŻ. Za taką polityką lobują także różne organizacje pracodawców opłacane przez MŻ (w Polsce np. Konfederacja Lewiatan).
Jest to błędne koło, które w systemie kolonialnego, żydowskiego kapitalizmu nie daje żadnej możliwości wyjścia z patowej sytuacji.
Elektronicy znają określenie „ujemne sprzężenie zwrotne” – z czymś takim mamy do czynienia w ekonomii żydowskiego kapitalizmu. Rezultat takiej terapii (obniżania wynagrodzeń) to spadek popytu w gospodarce, który wymusza wzrost bezrobocia.

MŻ doznaje podwójnej presji: z jednej strony wzrost bezrobocia i pogarszająca się sytuacja materialna ludności wpływa na społeczne nastroje – rośnie niechęć do politycznych projektów MŻ, jakimi są UE i wspólna waluta €UE. Z drugiej strony koncernom i bankom MŻ grozi upadłość.
MŻ swoimi geszeftami sam zapędza siebie w kozi róg i powiedzmy to otwarcie: MŻ znajduje się w sytuacji bez wyjścia, jest jak szczur w klatce i – niestety -, może kąsać.
Napięcie rośnie, ponieważ ciążenie narodów do zrzucenia jarzma żydowskiego kapitalizmu jest naturalnym zdrowym odruchem, ale MŻ w obliczu zagrożenia może zachować się tak jak na Bliskim Wschodzie, w Jugosławii, czy teraz na Ukrainie. Wojna domowa w Grecji nie jest wcale wykluczona, choć niczego nie rozwiąże, przedłuży tylko nasze, Europejczyków, oczekiwania na agonię MŻ.
My w Polsce stoimy przed identycznym problemem, jak zlikwidować żydowskie rządy, żydowski kapitalizm, bez rozruchów, bez wojny, bez własnych strat w ludziach.

Dariusz Kosiur

Greckiedomino

Na ten moment, my wszyscy, Europejczycy, czekamy.

__________________________________________________________________________

PS

Międzynarodowy Żyd ma świadomość własnych zbrodni i ich konsekwencji

1. Czwartkowa (16.07.2015), żydowska gadzinówka Michnika doniosła, że gubernator stanu Teksas, Greg Abbott, nakazał stanowej gwardii monitorowanie ćwiczeń US Army odbywających się na terenie stanu. Teksańczycy i ich stanowe władze obawiają się wprowadzenia przez władze USA stanu wojennego ! (//wyborcza.pl/1,134154,18365810,czy-us-army-zajmie-teksas.html)
MŻ i jego żydo-media tracą główny swój „argument” w postaci hasła: „teoria spiskowa”, którym ucinali wszelkie dyskusje o przestępczej, finansowej władzy Żydów w USA. Żydowskie imperium USA znajduje się w fazie agonalnej i MŻ przerażają konsekwencje utraty władzy, więc będzie próbował ją utrzymać.

2. Ta sama gadzinówka z 18.07.2015 przytacza wypowiedź byłego min. finasów, aktualnego szefa NBP, M.Belki: Skończmy z kapitalizmem wyczynowym. (Należy) podnieść płace, opodatkować bogatych i przepływ kapitału.//wyborcza.pl/magazyn/1,146875,18384078,marek-belka-skonczmy-z-kapitalizmem-wyczynowym.html

Cóż, nieco spóźnione te refleksje M.Belki – jest zbrodnia – zbrodnia na narodzie ! – musi być także kara, która będzie przestrogą na przyszłość.

Dariusz Kosiur

 

 

 

KOMENTARZE

  • Tak było i jest od wieków
    Najpierw jest cywilizacja, później arogancja, a na końcu pycha i koniec cywilizacji. Potem powrót do źródła i wartości człowieka, nie zapominając o łaskawym Stwórcy.
  • Żydowsko-masońska demokracja UE
    Zmagania z potworami: Janis Warufakis o niemożliwej walce o Grecję (wywiad) – https://marucha.wordpress.com/2015/07/18/zmagania-z-potworami-janis-warufakis-o-niemozliwej-walce-o-grecje-wywiad/

    https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/07/varoufakis_quote.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031