Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4535 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżimy niepewne przyszłości – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof. M.Belka: Czas skończyć z „wyczynowym” kapitalizmem.

 

hCLOCK-300x600

 

 

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

 

 

Zaledwie tydzień temu szef NBP, ekonomiczny profesor, M.Belka (nie tak znowu dawno chciał za pieniądze PZU sprzedać PZU krzak-firmie Eureko) obwieścił, że Polacy powinni więcej zarabiać, że czas skończyć z „wyczynowym” kapitalizmem.
Cóż, można i tak powiedzieć, bo faktycznie zniszczyć cały przemysł, oddać oddać żydowskim korporacjom banki, handel, spowodować 50% bezrobocie, 6-8 mln Polaków zmusić do zarobkowej emigracji, to „wyczyn” nie lada.

240px-Jerzy_Osiatynski_ABA już dzisiaj, w żydowskiej gadzinówce TOK FM, również ekonomiczny profesor, członek UW, były min. Finansów, J.Osiatyński, wyjawił starą ekonomiczną prawdę, że:
pracownicy winni tyle zarabiać, żeby mogli kupić własną produkcję – to znana zasada H.Forda, autora „MiedzynarodowegoŻyda”, któremu w zemście za prawdę o Żydach syjonistyczny rząd USA praktycznie przejął fabrykę samochodów.
Jeśli pracownik będzie zarabiał mniej – prawił J.Osiatyński -, to wszelka przedsiębiorczość traci sens, a gospodarka kraju ulega załamaniu. Nie można liczyć tylko na to, że niewolnicza praca i płaca będą przynosiły zyski eksporterom, ponieważ podobne procesy (okradania pracowników) obserwujemy w innych państwach UE.

Dobrze, że ów ekonomista odkrył te znane ekonomiczne prawidła u schyłku życia – lepiej późno niż wcale -, i wygląda na to, że nawet je rozumie.

 

____________________________

A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (//wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

____________________________

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

Żydo-reżim ma coraz większe problemy z domknięciem corocznych budżetów. Sytuacja byłaby może nieco lepsza, gdyby udało się w ogóle zlikwidować OFE odbierając międzynarodowym złodziejom nie wypracowane dochody, ale żydowska agencja Moody’s wystraszyła żydo-rząd Tuska i złodziejski proceder zaledwie ograniczono. Stąd, żeby ratować budżet żydo-rząd okrada emerytów i rencistów.

Na czym polega geszeft?

Wydawać by się mogło, że emerytury i renty nie powinny podlegać opodatkowaniu. Przecież wiadomo, że emeryt, rencista, otrzymują swoje świadczenie w określonej wysokości – niech będzie to kwota A. Po co, więc dopisywać do niej składnik podatku w kwocie B (czyli: A+B), który w rozliczeniu podatkowym zostanie zabrany – A+B–B=A ? Oszczędziłoby to niepotrzebną pracę pracownikom ZUS oraz papier na rozliczenia PIT. Logika podpowiada, że opisane działanie jest zbędną fikcją, jest absurdem.
A jednak do analizy systemu żydowskiego kapitalizmu logika bazująca także na etyce (tu uczciwości) jest narzędziem czasami zawodnym.

Emeryt, rencista, otrzymuje od ZUS-u PIT-11A lub PIT-40A. W PIT znajduje się informacja, że:
zaliczka na roczny podatek pobrana i odprowadzona przez ZUS wynosi np. – 1600 zł,
ale
podatek należny wynosi np. – 1300 zł
nadpłata wynosi – 300 zł

Kwota nadpłaty 300 zł jest kwotą rzeczywistą, o którą pomniejszono roczny przychód z emerytury, renty.
Przy kwocie nadpłaty znajduje się informacja, że zostanie ona zwrócona emerytowi, renciście w formie zaliczki na podatek w roku następnym.

Żydo-reżim ukradł emerytowi, renciście 300 zł, które zwróci w postaci zaliczki w następnym roku podatkowym. Możemy być jednak pewni, że zaliczka na podatek w roku następnym będzie znów zawierała podobną, o ile nie większą, kwotę nadpłaty. Tej kwoty emeryt, rencista nie odzyska już nigdy, bo gdy umrze ZUS przestanie wypłacać świadczenie.

A więc rozliczenie podatkowe emeryta, rencisty z Urzędem Skarbowym, wydawałoby się, że fikcyjne i zbędne, jest bardzo przydatne: służy do okradania emeryta, rencisty przez żydo-reżim IIIRP.

Przykładowy geszeft

Mamy w Polsce ok. 7 mln emerytów i rencistów

7 000 000 x 300 zł (kwota nadpłaty) = 2 100 000 000 zł czyli 2,1 mld zł

Tyle lub mniej, a może więcej, kradnie żydo-reżim emerytom i rencistom.


Dariusz Kosiur

_______________________________________________

NGdw2fz

 

Chyba, że kapitalizm z takimi jak Kulczyk

beznazwy2

 

 

Ponieważ: „z Kulczykiem średnio powodzi nam się świetnie”.

 

 

KOMENTARZE

 • dlaczego chazarstwo miałoby być niepewne ?
  depopulacja powoli trwa ,chłam islamski na tratwach zalewa Europę,konflikty zaczną się nawarstwiać ,dojdzie do regularnej wojny.Chyba ,że siekiera spadnie i na jego mongolski łeb ,a to już przypadek przy pracy.Ale jak mawiał Artek w sandałach - przeżyją inteligentni chazarzy .
 • @kfakfa 17:04:04
  Pamiętam, gdy jako smarkacz podciągałem ojcu nalewkę na wiśniach, a brakującą ilość płynu uzupełniałem wodą. Jednak w pewnym momencie rozcieńczenie osiągnęło takie stężenie, że nalewka z trudem przypominała sok. - Nie mogło być mowy o jakimkolwiek tłumaczeniu.

  Podobnie rzecz ma się z żydowskim kapitalizmem. Międzynarodowy Żyd osiągnął już maksymalny poziom drenażu społeczeństw, a kolaborujące z nim żydo-reżimy nie są w stanie zaczarować rzeczywistości - nie mogą także jej zmienić.
 • @Rzeczpospolita 19:34:17
  Czy w zwiazku z tym, czeka nas reset?
 • @Jan Paweł 23:01:19
  Wiele zaczyna wskazywać na to, że reset nie będzie dotyczył nas, my tylko mamy szansę być jego świadkami.
 • @Rzeczpospolita 23:09:14
  Oby tak było. Tylko, kto Narodowi zwróci wypracowany przez niego majątek, który został wprowadzony np do St Moritz. A wiemy, że jest to czubek igły w porównaniu z całością łupu
 • @Jan Paweł 06:32:03
  Mogą to zrobić tylko narodowe polskie władze. Ale nawet najbardziej narodowe polskie władze nie będą w stanie tego zrobić bez strategicznego partnerstwa z Rosją.
 • @Rzeczpospolita 12:18:43
  też tak myślę. Ale co z tego, skoro dla Polaków Rosjanie to komuniści. A nikt nie widzi niemieckiej wielowiekowej polityki Drang nach Osten, gdzie Niemcy w ciągu tysiąca lat przesunęli swoją granicę o tysiąc kilometrów na wschód.
 • @Jan Paweł 16:41:34
  "nikt nie widzi niemieckiej wielowiekowej polityki Drang nach Osten, gdzie Niemcy w ciągu tysiąca lat przesunęli swoją granicę o tysiąc kilometrów na wschód."

  Do tej pory działa zaborcza propaganda wpajana przez pruską, germanizacyjną edukację Polakom, że do upadku I RP przyczyniło się głównie zaprzaństwo i pijaństwo szlachty. Ale o tym, że do tych "pijaków" trzeba było trzech podejść trzech potęg wspomaganych uprzednio przez dwie inne już nie wspominają. To wtedy.
  A dzisiaj mają ponad 80% udziałów w prasie lokalnej i regionalnej. W telewizjach i rozgłośniach też pewnie poutykali swoich, gdy czesiu kisiu pozwolił stasi na działalność na terenie Polski. Pod względem medialnym już jesteśmy niemiecką kolonią i stąd te problemy z dostrzeżeniem rzeczy oczywistych.
  Chociaż jakby spojrzeć na Ruskich, to przez ostatnie 1000 lat moskowia też zrobiła postępy w przesuwaniu się. Wszędzie... :-(
 • @Rzeczpospolita 12:18:43
  Przypomniał mi się kawał:

  - Z kim graniczy Rosja?
  - Z kim chce ;-)

  Podoba się?
 • Kolejny zatroskany męt
  A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (http://wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

  A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930