Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 4338 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Żydo-reżimy niepewne przyszłości – ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prof. M.Belka: Czas skończyć z „wyczynowym” kapitalizmem.

 

hCLOCK-300x600

 

 

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

 

 

Zaledwie tydzień temu szef NBP, ekonomiczny profesor, M.Belka (nie tak znowu dawno chciał za pieniądze PZU sprzedać PZU krzak-firmie Eureko) obwieścił, że Polacy powinni więcej zarabiać, że czas skończyć z „wyczynowym” kapitalizmem.
Cóż, można i tak powiedzieć, bo faktycznie zniszczyć cały przemysł, oddać oddać żydowskim korporacjom banki, handel, spowodować 50% bezrobocie, 6-8 mln Polaków zmusić do zarobkowej emigracji, to „wyczyn” nie lada.

240px-Jerzy_Osiatynski_ABA już dzisiaj, w żydowskiej gadzinówce TOK FM, również ekonomiczny profesor, członek UW, były min. Finansów, J.Osiatyński, wyjawił starą ekonomiczną prawdę, że:
pracownicy winni tyle zarabiać, żeby mogli kupić własną produkcję – to znana zasada H.Forda, autora „MiedzynarodowegoŻyda”, któremu w zemście za prawdę o Żydach syjonistyczny rząd USA praktycznie przejął fabrykę samochodów.
Jeśli pracownik będzie zarabiał mniej – prawił J.Osiatyński -, to wszelka przedsiębiorczość traci sens, a gospodarka kraju ulega załamaniu. Nie można liczyć tylko na to, że niewolnicza praca i płaca będą przynosiły zyski eksporterom, ponieważ podobne procesy (okradania pracowników) obserwujemy w innych państwach UE.

Dobrze, że ów ekonomista odkrył te znane ekonomiczne prawidła u schyłku życia – lepiej późno niż wcale -, i wygląda na to, że nawet je rozumie.

 

____________________________

A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (//wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

____________________________

Ale póki co, III Żydo-RP okrada emerytów i rencistów.

Żydo-reżim ma coraz większe problemy z domknięciem corocznych budżetów. Sytuacja byłaby może nieco lepsza, gdyby udało się w ogóle zlikwidować OFE odbierając międzynarodowym złodziejom nie wypracowane dochody, ale żydowska agencja Moody’s wystraszyła żydo-rząd Tuska i złodziejski proceder zaledwie ograniczono. Stąd, żeby ratować budżet żydo-rząd okrada emerytów i rencistów.

Na czym polega geszeft?

Wydawać by się mogło, że emerytury i renty nie powinny podlegać opodatkowaniu. Przecież wiadomo, że emeryt, rencista, otrzymują swoje świadczenie w określonej wysokości – niech będzie to kwota A. Po co, więc dopisywać do niej składnik podatku w kwocie B (czyli: A+B), który w rozliczeniu podatkowym zostanie zabrany – A+B–B=A ? Oszczędziłoby to niepotrzebną pracę pracownikom ZUS oraz papier na rozliczenia PIT. Logika podpowiada, że opisane działanie jest zbędną fikcją, jest absurdem.
A jednak do analizy systemu żydowskiego kapitalizmu logika bazująca także na etyce (tu uczciwości) jest narzędziem czasami zawodnym.

Emeryt, rencista, otrzymuje od ZUS-u PIT-11A lub PIT-40A. W PIT znajduje się informacja, że:
zaliczka na roczny podatek pobrana i odprowadzona przez ZUS wynosi np. – 1600 zł,
ale
podatek należny wynosi np. – 1300 zł
nadpłata wynosi – 300 zł

Kwota nadpłaty 300 zł jest kwotą rzeczywistą, o którą pomniejszono roczny przychód z emerytury, renty.
Przy kwocie nadpłaty znajduje się informacja, że zostanie ona zwrócona emerytowi, renciście w formie zaliczki na podatek w roku następnym.

Żydo-reżim ukradł emerytowi, renciście 300 zł, które zwróci w postaci zaliczki w następnym roku podatkowym. Możemy być jednak pewni, że zaliczka na podatek w roku następnym będzie znów zawierała podobną, o ile nie większą, kwotę nadpłaty. Tej kwoty emeryt, rencista nie odzyska już nigdy, bo gdy umrze ZUS przestanie wypłacać świadczenie.

A więc rozliczenie podatkowe emeryta, rencisty z Urzędem Skarbowym, wydawałoby się, że fikcyjne i zbędne, jest bardzo przydatne: służy do okradania emeryta, rencisty przez żydo-reżim IIIRP.

Przykładowy geszeft

Mamy w Polsce ok. 7 mln emerytów i rencistów

7 000 000 x 300 zł (kwota nadpłaty) = 2 100 000 000 zł czyli 2,1 mld zł

Tyle lub mniej, a może więcej, kradnie żydo-reżim emerytom i rencistom.


Dariusz Kosiur

_______________________________________________

NGdw2fz

 

Chyba, że kapitalizm z takimi jak Kulczyk

beznazwy2

 

 

Ponieważ: „z Kulczykiem średnio powodzi nam się świetnie”.

 

 

KOMENTARZE

 • dlaczego chazarstwo miałoby być niepewne ?
  depopulacja powoli trwa ,chłam islamski na tratwach zalewa Europę,konflikty zaczną się nawarstwiać ,dojdzie do regularnej wojny.Chyba ,że siekiera spadnie i na jego mongolski łeb ,a to już przypadek przy pracy.Ale jak mawiał Artek w sandałach - przeżyją inteligentni chazarzy .
 • @kfakfa 17:04:04
  Pamiętam, gdy jako smarkacz podciągałem ojcu nalewkę na wiśniach, a brakującą ilość płynu uzupełniałem wodą. Jednak w pewnym momencie rozcieńczenie osiągnęło takie stężenie, że nalewka z trudem przypominała sok. - Nie mogło być mowy o jakimkolwiek tłumaczeniu.

  Podobnie rzecz ma się z żydowskim kapitalizmem. Międzynarodowy Żyd osiągnął już maksymalny poziom drenażu społeczeństw, a kolaborujące z nim żydo-reżimy nie są w stanie zaczarować rzeczywistości - nie mogą także jej zmienić.
 • @Rzeczpospolita 19:34:17
  Czy w zwiazku z tym, czeka nas reset?
 • @Jan Paweł 23:01:19
  Wiele zaczyna wskazywać na to, że reset nie będzie dotyczył nas, my tylko mamy szansę być jego świadkami.
 • @Rzeczpospolita 23:09:14
  Oby tak było. Tylko, kto Narodowi zwróci wypracowany przez niego majątek, który został wprowadzony np do St Moritz. A wiemy, że jest to czubek igły w porównaniu z całością łupu
 • @Jan Paweł 06:32:03
  Mogą to zrobić tylko narodowe polskie władze. Ale nawet najbardziej narodowe polskie władze nie będą w stanie tego zrobić bez strategicznego partnerstwa z Rosją.
 • @Rzeczpospolita 12:18:43
  też tak myślę. Ale co z tego, skoro dla Polaków Rosjanie to komuniści. A nikt nie widzi niemieckiej wielowiekowej polityki Drang nach Osten, gdzie Niemcy w ciągu tysiąca lat przesunęli swoją granicę o tysiąc kilometrów na wschód.
 • @Jan Paweł 16:41:34
  "nikt nie widzi niemieckiej wielowiekowej polityki Drang nach Osten, gdzie Niemcy w ciągu tysiąca lat przesunęli swoją granicę o tysiąc kilometrów na wschód."

  Do tej pory działa zaborcza propaganda wpajana przez pruską, germanizacyjną edukację Polakom, że do upadku I RP przyczyniło się głównie zaprzaństwo i pijaństwo szlachty. Ale o tym, że do tych "pijaków" trzeba było trzech podejść trzech potęg wspomaganych uprzednio przez dwie inne już nie wspominają. To wtedy.
  A dzisiaj mają ponad 80% udziałów w prasie lokalnej i regionalnej. W telewizjach i rozgłośniach też pewnie poutykali swoich, gdy czesiu kisiu pozwolił stasi na działalność na terenie Polski. Pod względem medialnym już jesteśmy niemiecką kolonią i stąd te problemy z dostrzeżeniem rzeczy oczywistych.
  Chociaż jakby spojrzeć na Ruskich, to przez ostatnie 1000 lat moskowia też zrobiła postępy w przesuwaniu się. Wszędzie... :-(
 • @Rzeczpospolita 12:18:43
  Przypomniał mi się kawał:

  - Z kim graniczy Rosja?
  - Z kim chce ;-)

  Podoba się?
 • Kolejny zatroskany męt
  A oto i kolejny filar III Żydo-RP, niejaki A.Olechowski, z którym żydowska gadzinówka Michnika z 1-2.08.2015 zamieściła wywiad: „Liberał Olechowski pochyla się nad państwem” (http://wyborcza.pl/magazyn/1,147226,18464366,liberal-olechowski-pochyla-sie-nad-panstwem-rozmowa.html) – czyżby wypatrywał, z czego jeszcze można Polaków okraść? Ależ skąd, nic z tych rzeczy. Ów paser majątku narodowego Polaków w trosce o geszefciarzy sugeruje potrzebę wyższych zarobków.

  A więc czegoś żydo-reżimowe towarzystwo zaczyna się obawiać, skoro jeden przez drugiego i w tak krótkim czasie dostrzegają, że Polacy są okradani z owoców własnej pracy. Ale na skruchę i poprawę jest już o wiele późno.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031