Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

„Precz z państwem narodowym”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Syjonistyczne męty zawsze występują przeciw państwu narodowemu. W tym samym kierunku zmierza publicysta K.J.Wojtas głoszący ideę Cywilizacji Polskiej, wedle której RP to państwo wieloetniczne, kierujące się wewnętrzną zasadą wzajemnych korzyści.

 

capt

 

 

Z pewnością nie wszyscy Żydzi są syjonistami, ale czy jedna lub kilka jaskółek zdoła uczynić wiosnę?

 

 

 

 

 tekst z roku 2013

Na facebooku pojawiła się strona/grupa o nazwie: „Narodowców i skrajną prawicę powinno się pokazywać w cyrku za pieniądze„ – nazwa tej strony/grupy w oczywisty sposób sugeruje kim jest lub są autor, czy autorzy tego dość rasistowskiego i ksenofobicznego pomysłu albo jednym słowem pomysłu kretyńskiego. Trudno nie spostrzec tu talmudycznej retoryki, bo z jednej strony walka z rasizmem i ksenofobią to zapisane standardy UE – jeśli służą Jew-ropejczykom, ale jeśli miałaby służyć Europejczykom, to już Jew-ropejczycy czynią wielki rejwach.

Warto byłoby, zatem zapytać autorów debilnego pomysłu:
no, a w jakim miejscu należy pokazywać Żydów i syjonistów?

Ale cóż, autorzy są anonimowi.

Dwie inne syjonistyczne kreatury (patrz poniżej) napisały tekst: „Precz z państwem narodowym” – to także jest kliniczny przykład talmudycznej retoryki.

 

z14543291Q,Felix-Marquardt--Daniel-Cohn-Bendit

 

Jedną z tych kreatur jest D. Cohn– nomen omen – Bendit (na zdjęciu z prawej), Żyd i pedofil. Z powodu pedofilii (pracował w przedszkolu !) został usunięty z Francji, w której organizował – z inspiracji Międzynarodowego Żyda – żydowską, syjonistyczną rebelię 1968r. Teraz jest europosłem z RFN.

Drugą kreaturą jest Felix Marquardt (austro-węgiersko-grecko-amerykański Żyd z Francji), który w jednym z artykułów opublikowanych w ”The New York Timesie” głosi, że francuska młodzież powinna szukać szczęścia poza granicami swego kraju.


Zastanawiające, dlaczego Żyd tak bardzo boi się państwa narodowego? Z pewnością dlatego, że oznacza ono koniec jego przestępczych geszeftów, koniec niszczenia ludzkiej cywilizacji, a więc koniec władzy syjonistów, koniec żydowskiego kapitalizmu. Ale póki co, to szowinistyczny Żyd bezkarnie zarzuca narodom ksenofobię – a czyni to całkowicie bezkarnie, mało tego, czyni to pod ochroną prawa, prawa żydo-reżimowych systemów Zachodu.

Ich tekst zamieściła żydowska gadzinówka Michnika, przyjaciela pedofila D.Cohn-Bendita:

„Precz z państwem narodowym”
http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,133669,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html

hCLOCK-300x600

Czyżby Żydzi czuli pismo nosem?

Dariusz Kosiur

____________________________________

 

„Tak krawiec kraje, jak mu materii staje” - antagonista Wojtas w akcji

 

"Niejaki Kosiur atakuje ideę Cywilizacji Polskiej"napisał K.J.Wojtas w swoim tekście „Państwo narodowe?”i usiłuje ze mną polemizować. Trochę dziwna to polemika, ponieważ zablokował mi możliwość komentowania pod jego wynurzeniami – cóż tak bywa, gdy argumentów antagoniście nie staje. Ale pocieszające jest to, że przynajmniej nie bluzga.

 

Antagonista Wojtas ułatwia zadanie i sam dostarcza argumentów przeciw jego własnej idei wieloetnicznej RP - napisał:

 „Czy zatem Rzeczpospolita Obojga Narodów była wieloetniczna? Z samej nazwy wynika, że nie było to państwo narodowe, a dwu- (wielonarodowe), (…)

W stosunku do wieloetnicznej RP antagonista Wojtas użył – i słusznie – czasownika „była” – bo m.in. to właśnie ta wieloetniczność przyczyniła się do upadku i likwidacji RP. Oczywiście istniały siły, które tę negatywną cechę RP wykorzystały przeciw niej. A wydawać by się mogło – i po części zresztą słusznie -, że dwa narody słowiańskie zdolne są do utrzymania trwałości wspólnego państwa.

Jeśli jednak Czytelnicy zechcą przeanalizować naszą historię zauważą, że stosunki polsko-litewskie są naznaczone wzajemną wrogością, która podsycana jest także i dzisiaj i że stoją za tym te same międzynarodowe siły, które inicjowały antyrosyjskie i antypolskie nastroje wśród Ukraińców. Oto, jak łatwo grać wieloetnicznością przeciw narodom i państwom.

 Trudno polemizować z osobnikiem, który nie tylko nie zna znaczeniowego zakresu pojęć: kosmopolityzm, nacjonalizm, szowinizm oraz patriotyzm, ale wykazuje także wyjątkowy, a może celowy dyletantyzm historyczny. Antagonista Wojtas nie ma pojęcia, kto był inspiratorem zamachu na prezydenta G.Narutowicza i czemu ten zamach miał służyć. Winą fałszywie obarcza endecję.

 

Antagonista Wojtas, przeciwnik państwa narodowego w końcu konkluduje:

 "Jeśli zatem chce się tworzyć państwo narodowe, to należy dostrzec niebezpieczeństwa z tym związane. Szybko bowiem patriotyzm przemienia się w nacjonalizm i szowinizm. "

 

Co więc proponuje antagonista Wojtas zamiast patriotyzmu? - Kosmopolityzm? - Wspólny geszeft?

Dlaczego otwarcie nie powie, że kręci go to poniżej:

 Dariusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Komentarz wydaje się zbędny.
 • Tu się zgadzamy. Państwo narodowe, było, jest i będzie.
  Autor
  Temat „Precz z państwem narodowym”
  W tym samym kierunku zmierza publicysta K.J.Wojtas głoszący ideę Cywilizacji Polskiej, wedle której RP to państwo wieloetniczne, kierujące się wewnętrzną zasadą wzajemnych korzyści.

  Wywozić z Polski pieniądze do innych?
  Tak nie działa żadna demokracja narodowa, chyba że na trzech filarach głównej podstawy twierdzenia, niby najlepszych znamion równowagi:))

  Ale prawdziwa demokracja nie istnieje w niby równowadze, tylko w prawdziwej równowadze liczb parzystych.

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
  Pozdrawiam
 • To co ma być?...
  skoro ma nie być państwa narodowego?
  Oczywiście, że jest to jakiś absurd. Państwo narodowe tworzy więzi. Począwszy od rodzinnych, lokalnych, regionalnych aż po te ogólne właśnie narodowe. Te właśnie więzi dają tą niewiarygodnie zwielokrotnioną siłę wspólnoty.
  Wyobraźmy sobie budynek mieszkalny w którym mieszkają np: muzułmanin, buddysta, cygan, itd, itp, co oni mają ze sobą wspólnego poza codziennym grzecznościowym "dzień dobry"?
  Który więc kraj łatwiej można zaatakować, okupować, zniewolić, itd, ten z silnymi więziami narodowymi czy ten wymieszany rasowo, kulturowo, religijnie, ideologicznie i sam nie wiem jak jeszcze?
 • ---------- co tu mówić ! proszę przeczytać !
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szok-we-wloszech-imigranci-zdemolowali-hotel-grupowo-zgwalcili-jego-kierowniczke
 • @Jan Paweł 15:32:01
  Logicznym jest iż bez narodu państwo traci prawo bytu. Jeżeli ktoś nie chce
  państwa z jego narodem jednoznacznie opowiada się za likwidacją państwa!
  O to tu chodzi, o zarządzanie obszarami poprzez światową oligarchię. (NWO)
 • @ninanonimowa 18:09:41
  Widzisz Nina, bez Boga ani do proga.

  Autor - wyraźnie pisze:http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szok-we-wloszech-imigranci-zdemolowali-hotel-grupowo-zgwalcili-jego-kierowniczke

  "Wygląda to na realizację jakiegoś planu, który zapewne ma za zadanie osłabić siłę państw narodowych, ale też ma zniwelować wpływy chrześcijaństwa poprzez rozpuszczenie go w islamie."

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 15:32:01
  Przecież chyba nikt, oprócz może debili euroentuzjastów, nie mówi o tym, że każdy kto przyjedzie ma dostać obywatelstwo i wszelkie prawa z tym związane.

  Natomiast, czy Pan jest zdania, że nikt taki nie ma prawa w Polsce mieszkać na zasadzie rezydenta innej narodowości?

  Pewnie wśród zwolenników państwa narodowego będzie tyle opinii ile głosów.

  A z kolei jeżeli jest małżeństwo mieszane?
  Dzieci już mogą mieć obywatelstwo czy też są rezydentami, czy w ogóle ma być zakaz takich małżeństw a ewentualne dzieci wydalane?
  A czy którekolwiek pokolenie by mogło?

  Czy wszystkich mających jakiegoś przodka innej narodowości należy uczynić rezydentami bez obywatelstwa, czy też wydalić poza granice?

  I tak dalej...

  Jeżeli się pisze o państwie narodowym, to należałoby uściślić o co chodzi, bo każdy rozumie chyba co innego.
 • @imran 20:52:30
  Myślę, że raczej chodzi tu poszanowanie polskiej tradycji narodowej. Czyli, jeżeli obcokrajowiec żeni się z Polką, to wie, że u nas jest tradycyjnie już uznany model rodziny monogamicznej w której rodzą się kolejne pokolenia, ojciec rodziny utrzymuje ją a matka przede wszystkim wychowuje dzieci. Wszelkie odstępstwa skutkują tak jak np niedawno w mieszanej polsko-muzułmańskiej rodzinie, gdzie muzułmański obibok zabił żonę, bo nie chciała na niego pracować.
  Takich przykładów oczywiście można by mnożyć.
  Więc, jeżeli chcemy przetrwać jako naród, to musimy strzec swojej kultury, tradycji a przede wszystkim Wiary, która jest naszą potężną siłą.
  Nie wolno nam tego roztrwonić, rozmiękczyć, pozbyć się na rzecz "nowoczesności" (bo niby świat idzie naprzód), bo dojdziemy do tego, że kolejne polskie pokolenia to będą mutanty typu np człowieko-koza...
  Brzmi to śmiesznie niedorzecznie? A dlaczego?
  Skoro dopuszcza się już kombinowanie z płcią i małżeństwa zboczeńców, to dlaczego nie legalizować ich potomstwa?
  Przecież ludzie już się nie oburzają na homomałżeństwa, tak jak jeszcze 20 lat temu. Więc przyzwyczają się także do dzieci na 4 nogach i z rogami...
 • @goodness 18:45:22
  ----NIE TY !! będziesz decydować ! kto może a kto nie ! -przekraczać próg . NA SZCZĘŚCIE NIE TY i Tobie podobni
 • @ninanonimowa 22:01:56
  .
  Pani Nino przecież nigdzie nie napisałem, że ja mam decydować. Proszę sposobem starszych w wierze nie wciskać mi do ust tego, czego nie powiedziałem.

  Każdy człowiek otrzymał od Boga: ciało, kręgosłup, rozum i wolną wolę, którą używa lub nie.

  Narzekać to Ty droga Pani potrafisz jak nikt inny, lecz tym narzekaniem wprowadzasz wszystkich w maliny. Bo żadnej drogi wyjścia z tej matni nie wskazujesz.

  System demokracji należy po 2000 latach naprawić, a nie tak jak Ty bez postępu, ciągle lejesz wodę do jawnie pękniętej beczki z równowagą.:))
  Pozdrawiam
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej
 • @goodness 07:59:43
  --bez Boga ani do proga --NAJBARDZIEJ ANTY LUDZKIE ! powiedzenie jakie kiedykolwiek słyszałam !. BRZYDZI mnie ono i brzydzi mnie człowiek wypowiadający je !.
 • @ninanonimowa 12:01:40
  Nino - przesadziłaś. Jak może Cie brzydzić Człowiek? - mam inne poglądy od twoich, a jednak nie powiedziałabym, ze mnie cokolwiek w Tobie brzydzi.
  Po prostu- nie zgadzam sie z Tobą, ale szanuje w Tobie Człowieka. Pozdrawiam.
 • @ninanonimowa 12:01:40
  Chyba nie zdaje sobie sprawy, że doskonale zbudowana jest człowiekiem i posiada krzyż w środku w postaci kręgosłupa połączony z mózgiem zwykle występującym u kręgowców. Dlaczego się brzydzi i obrzydza porządek z którego powstała?:)
 • TO wynik podwojnego kodu uprawianego przez Zydow.....
  Potwierdza to z rozbrajającą szczerością dr. Nahum Goldman w swej książce “The Jewish Paradox”, gdzie wyjaśnia na czym polega ów paradoks: “…jesteśmy w tym samym czasie najbardziej separatystycznymi i najbardziej uniwersalistycznymi ludźmi na świecie.

  “Otóż i cała tajemnica! Separatyzm dla “Nas” – Uniwersalizm dla “Reszty”

  Nacjonalizm dla “Nas” – Internacjonalizm dla “Reszty” .

  Ład i stabilizacja dla Nas” – Rewolucja dla “Reszty”

  Oto jeszcze jedna wersja ” świńskiej doktryny” z orwellowskiego “Folwarku Zwierzęcego”.

  Cyt. “Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie równiejsze”.

  Do podwójnego kodu moralnego należy dodać “dwoistość myślenia” / dublethink /, pozwalająca na utrzymywaniu dwóch sprzecznych ze sobą pojęć w tej samej świadomości i używanie ich w zależności od okoliczności.

  Fenomen zaobserwowany, przeanalizowany i świetnie opisany przez Orwella w “1984”.

  /https://marucha.wordpress.com/2015/07/03/antysemityzm-trefnosc-judeochrzescijanstwa/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031