Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Kolejne wybory znów według żydowskiego scenariusza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Bywam często na przyjęciach wśród elit IIIRP. I tak się zastanawiam: co zmieniło się w Polsce po 1990r.? NIC się nie zmieniło, wszędzie spotykam te same gęby, co kiedyś.” – Zastanawiał się w żydowskiej TOK FM Żyd, D.Passent.

socjotechnika_obrazek1Od momentu powstania IIIŻydo-RP żydostwo dążyło do stworzenia systemu dwupartyjnego, który znakomicie sprawdza się w czołowych żydo-reżimowych imperiach, w Wlk.Brytanii i w USA. Dla politycznych interesów Żyda jest to system bardziej funkcjonalny niż system wielopartyjny. Wyklucza on jakiekolwiek polityczne niespodzianki, a przede wszystkim eliminuje partie narodowe, jest łatwiejszy do kontrolowania i obsadzania „swoimi”, upraszcza także socjotechniczne manipulacje wyborcami.

W żydowski proces tworzenia systemu dwupartyjnego w Polsce wpisuje się Kościół, otwarcie wspierający zarówno PO i PiS, czego dobitnym przykładem była postawa hierarchów Kościoła przy zmianie władzy po katastrofie smoleńskiej w 2010r. Syjonista Kaczyński dostał pochówek na Wawelu, a syjonista Komorowski słuchał Bogurodzicy w warszawskiej katedrze.

Solidnym wzmocnieniem systemu dwupartyjnego i gwarancją jego stabilności są JOW-y potwierdzające tę właśnie „zaletę” w Wlk.Brytanii i w USA. Nikt, kto nie dysponuje dużymi środkami finansowymi i dostępem do mediów nie ma szans na zaistnienie w świecie polityki.

JOW-y są tematem znakomicie rozgrywanym przez żydo-reżimowych speców od socjotechniki. Temat JOW zgłosił artysta Kukiz, któremu żydo-media umożliwiły wielokrotne publiczne wyklinanie pookrągłostołowego systemu władzy – taką szansę dano tylko jemu – (?). Kukiz i jego zwolennicy nazywani są odtąd antysystemowcami. I wszystko świetnie się układa, bo przeciwnikami JOW są systemowcy z PiS i z PO. Odbierająca żydo-medialne treści gawiedź powinna wyciągnąć zatem wniosek: JOW-y to dobra sprawa, bo nie chcą ich partie pookrągłowego systemu władzy, PiS i PO. Polak, który pójdzie na referendum Komorowskiego i odda głos przeciw systemowi – przeciw PiS i przeciw PO -, czyli za JOW, zrobi dobrze systemowi, zrobi dobrze PiS i PO.

Oto, co znaczy żydowski geniusz.
A potem będzie już z górki, bo czy oddasz głos na partię A (np. na PiS), a przeciw partii B (np. przeciw PO) lub odwrotnie, to i tak będziesz głosował za utrzymaniem żydo-systemu władzy. Zresztą jest tak i obecnie, przy systemie wyborczym proporcjonalnym, tyle tylko, że obecnie istnieją przynajmniej teoretyczne możliwości uzyskania reprezentacji przez różne opcje polityczne, czego nie uświadczymy przy systemie JOW.

 

ger

Już jest po wyborach

Wyniki są już właściwie znane. Wygrywa PiS przed PO, ponieważ takie ustalenia poczynił Międzynarodowy Żyd (USA) – chodzi o zdecydowany antyrosyjski kierunek polityki IIIŻydo-RP. PO powiązana z żydostwem europejskim nie daje MŻ wystarczających gwarancji na radykalną antyrosyjskość.
Koalicjantem dla PiS będzie koniunkturalna banda geszefciarzy z PSL lub nowy klon dawnej żydowskiej UW, NowoczesnaPL, prezentująca odmianę liberalnego żydowskiego kapitalizmu. Nie można także wykluczyć, że koalicjantem PiS będzie PO.

Ruch artysty Kukiza, o ile wejdzie do kne-sejmu nie będzie miał żadnego znaczenia ze względu na znikomą ilość mandatów. To samo dotyczy Ruchu Narodowego (RN).
Te dwa twory zostały obmyślone przez Żyda w innym celu. Kukiz miał kanalizować niezadowolenie Polaków z żydo-systemu i odbierać głosy Komorowskiemu w wyborach prezydenckich i to zadanie zostało wykonane.
Do kne-sejmu Żyd nie wpuści nieprzewidywalnego i nie kontrolowanego elementu i nie daj Boże na dodatek polskiego.

Podobna sytuacja dotyczy stworzonego przez Żyda RN. Ruch ten mimo, iż ma żydowską czapę, to jednak doły posiada polskie i mogłyby one zagrozić kierowniczej czapie. RN jest przedsięwzięciem obliczonym na skanalizowanie nastrojów polskiej patriotycznej młodzieży i wykorzystywany jest wyłącznie w marszach 11 listopada celem ośmieszenia i zniechęcenia społeczeństwa do polskiej idei narodowej, która w wykonaniu żydowskiej czapy kierowniczej została sprowadzona do haseł „precz z komuną” i „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”.

Czas zacząć myśleć poważnie

Jak dotychczas udaje się Żydowi zablokować wszelkie autentyczne narodowe inicjatywy i wyeliminować Polaków, polską myśl narodową z polskiej polityki.
Ci z nas, którym wydaje się, że tuż przed wyborami jakimś zbiorowym wysiłkiem – raczej cudem, bo bez finansowego i medialnego zaplecza -, uda się przełamać polityczny antypolski układ rządzący, wykazują się wyjątkowym infantylizmem.
Kampanię wyborczą rozpoczynać trzeba zaraz po zakończeniu poprzedniej, ale do tego potrzebna jest jeszcze autentyczna polska narodowa organizacja polityczna.


Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • //Czas zacząć myśleć poważnie//
  Czas najwyższy ogłosić Imigrację do Polski z Afryki i Ukrainy za NIELEGALNĄ i zorganizować Plebiscyt.
 • Panie Kosiur ! co pan proponuję ? bojkot ? to już przerabimy od 26 lat
  Ja uważam że JOW sa dla pana i innych Polaków którzy mówią otwartym tekstem o żydowskiej okupacji w Polsce !!!P

  Pomagałem żonie w wyborach do rady miasta, razem staliśmy przed dużymi marketami, chodziliśmy po ulicach , rozdawaliśmy ulotki rozmawialiśmy z potencjalnymi wyborcami i uzyskaliśmy doskonały wynik wyborczy 19 wynik na 25 wchodzących do rady miasta ale żona obeszła sie smakiem bo ją ordynacja Don,t zablokowała i dostali sie do rady miasta miernoty słabym wynikiem !!
  w ordynacji JOW PIERWSZYCH 25 WYNIKÓW WCHODZI DO RADY ! proste sprawiedliwe !
  !
  Co do pana panie Kosiur jako indywidualna osoba w JOW ma pan większą szanse na wejście do sejmu ! bo wierze że jak sie uczciwie rozmawia z ludzmi z hasłem
  ODEBRAĆ ŻYDOWSKIEJ MNIEJSZOŚCI W POLSCE WŁADZE I ODDAĆ WŁADZE W RĘCE POLSKIM SŁOWIANOM ! to na idei wejść do sejmu
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! UCIEKAMY żydowskiego piekła UE
 • @
  Panie Dariuszu! Jeśli Pan zrozumie, że wyznanie RK i wiernośc Polsce niekoniecznie muszą sie wykluczac, to szanse stworzenia takiej organizacji wokół państwa grupy będą znacznie większe. Ja na pewno byłbym zainteresowany, ale wyłacznie jako członek KRK, który nie musi toczyc debat w obronie wyznawanych wartości.
 • @
  Jow, jow, jow. Na papierze każdy może wygrać. Cóż z tego, jak głosy nadal liczy żyd.
 • nazwijmy ich po imieniu
  to nie geremek to Benjamin Lewertow


  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bronis%C5%82aw_Geremek
 • nie ma michnika
  jest szechter!! rodzina stalinowskich oprawców

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ozjasz_Szechter

  http://legionisci.com/photos11w/11lech2T_f11.jpg
 • bardzo pilne
  KW SAMOOBRONA: Na dzień 4 września 2015 r. (piątek) na godzinę 18,00 zwołuję pilne spotkanie Prezydium Rady Krajowej Partii oraz przewodniczących województw i okręgowych pełnomocników wyborczych. Adres: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 11/19 lok 14.
  http://www.samoobrona.org.pl/pages/00.Start/
 • @Mariusz G. 20:02:41
  Ja to wszystko rozumiem. Niestety, wielu wierzących nie może zrozumieć istniejącego w Kościele dualizmu: czym innym jest wiara, religia, etyka, wyznawana i stosowana przez wierzących, a czym innym jest polityka hierarchów Kościoła, często pozostająca w sprzeczności z wiarą, religią, etyką.

  Właściwie żadna religia, oprócz religii szowinistycznych, nie stoi w sprzeczności z ideą i polityką narodową. Bazą dla idei i polityki narodowej jest naród, a więc zarówno wierzący i niewierzący. Natomiast polityczna myśl narodowa odrzuca wszystko, co stoi w sprzeczności z interesem państwa i narodu. W sprzeczności z interesem narodowym stoi polityka hierarchicznej instytucji jaką jest Kościół, a nie ludzie wierzący należący do tego Kościoła. - Czy tak trudno to zrozumieć?
 • 5*
  Obiektywna analiza sytuacji politycznej w Polsce i geopolitycznej w Europie i na świecie, to jest to, co Pan potrafi, jako jeden z nielicznych.

  PiS i PO są jak amerykańscy Republikanie i Demokraci. Ci pierwsi promują koszerny patriotyzm, polegający na byciu dumnym z tego, że ratowało się żydów podczas II wojny światowej dzięki czemu jesteśmy największą ofiarą żydostwa w Europie; czy ślepej nienawiści do Niemców i Rosjan, którzy w obecnej chwili powinni być naszymi sojusznikami w walce z żydowską supremacją. Ci drudzy promują natomiast kulturalny marksizm i liberalizm obyczajowy. W kluczowych kwestiach natomiast działają wspólnie: emerytury dla Żydów, przyjmowanie uchodźców z Jude-Krainy.

  Hej zwolennicy PiS: Czy wy naprawdę sądzicie, że jak Szydełko i Duduś będą mieć pełnie władzy w Polsce, to ODPOWIEDNIO ukarają Michnika czy Urbana? Mylicie się ! PiS używa waszego patriotyzmu dla swoich własnych egoistycznych korzyści, nie dla dobra Polski!

  Polsce są potrzebni radykalni nieustraszeni nacjonaliści którzy będą walczyć z żydowską supremacją z fanatyczną stalową determinacją.

  Demokracja to chłam. Zwłaszcza ta chrześcijańska. Pamiętać trzeba, że Jezus Chrystus, został ukrzyżowany w wyniku demokratycznych procedur.

  Jestem za dyktaturą w stylu Husajna, Kadafiego czy Sukarno, ewentualnie jestem zwolennikiem monarchii, pod warunkiem, że nie będzie nadawania żydom specjalnych przywilejów.

  To dzięki takim wypowiedziom jak na zdjęciu powyżej, uważam że trzeba z Żydami walczyć radykalnie.
  Bojkot nie jest złą rzeczą, ale czy zadziałałby na Berię, Jeżowa, Hartmana, Bermana, Zambrowskiego, Urbana, Kopaczkę, oraz wielu innych? Wątpię.

  Nawet radziecki marszałek Żukow, mimo że komunista, wiedział że z takimi żydowskimi mordercami jak Beria trzeba rozprawiać się bezwzględnie. Może dzięki takim działaniom dzisiejsza Rosja jest w znacznie lepszej sytuacji niż Polska i nie ma aż takiej brutalnej żydowskiej okupacji jak nasza ojczyzna.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930