Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Imigranci, emigranci i polityka światowego syjonizmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Islamscy” uchodźcy mogą stanowić terrorystyczną bombę z opóźnionym zapłonem zostawioną Europie przez USA. W końcu twórcą Państwa Islamskiego jest nie kto inny tylko MŻ.

link_MH5iVAJRzF2pZf3hCTZO7k99jPXmlz0K,w300h223

Żydo-reżim – zarówno reżimowa władza jak i reżimowa opozycja –, udaje, że będzie wzbraniał się przed przyjmowaniem do Polski imigrantów ponad ustalone w UE limity. Natomiast powszechne żydo-media nawet nie udają, że mają jakiekolwiek obiekcje w tej kwestii i piętnują wydumaną ksenofobię Polaków. Podobne stanowisko zajmuje hierarchia Kościoła w Polsce i apeluje o przyjmowanie uchodźców.

 

Polaków winna bulwersować taka postawa żydo-reżimu, żydo-mediów i kościelnej hierarchii, nie wyłączając namiestnika na Piotrowym stolcu. Żaden z wymienionych podmiotów nie interesuje się losem Polaków na Wschodzie, z których wielu chciałoby wrócić do Polski lub przynajmniej mieć możliwość kształcenia w ojczyźnie własnych dzieci. Więcej, żydo-reżimowe władze IIIŻydo-RP nie zezwalają im na odwiedzanie swoich rodzin w Polsce. Tak traktują np. Polaków z Białorusi, chcąc w ten sposób – z polecenia Międzynarodowego Żyda (MŻ) – wymusić na nich działania na rzecz obalenia białoruskich władz.
Warszawski żydo-reżim przy pomocy agentury i szantażu chciał z białoruskich Polaków utworzyć V kolumnę do zwalczania prezydenta A.Łukaszenki.
Podobne działania podejmuje Kościół w Polsce wysyłając na Białoruś księży, którzy oprócz niesienia modlitwy mają zadnie stanowić forpocztę dla żydowskiego kapitalizmu.

O sytuacji Polaków na Białorusi opowiada nasz film „Polacy na Białorusi” (poniżej), którego nie chciała wyemitować katolicka TV-trwam, realizująca w rzeczywistości syjonistyczną linię medialnej propagandy MŻ, a nie jakikolwiek polski punkt widzenia.

Żydo-rezim nie wykazuje zainteresowania dyskryminacyjną polityką syjonistycznych władz Litwy wobec Polaków, a nawet wspiera ich działania dążąc do rozbicia Akcji Wyborczej Polaków na Litwie, o czym z radością informowała żydowska gadzinówka Michnika – „Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje” –  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/
Z pewnością rozbijacka akcja marszałka senatu, B.Borusewicza, nie wywoła zaskoczenia u tych, którzy wiedzą, że rządzące w Polsce syjonistyczne kreatury podpisały 26 kwietnia 1994r. w Wilnie „TRAKTAT między IIIRP a Republiką Litewską o przyjaznych stosunkach i dobrosąsiedzkiej współpracy”. Reżimowi IIIŻydo-RP nie przeszkadzało, że podpisanie traktatu poprzedziła brutalna, z użyciem broni palnej, akcja litewskiej policji tłumienia protestów Polaków ograbianych z ziemi przez litewski żydo-reżim. Ciekawe, że na brutalne traktowanie Polaków litewski żydo-reżim mógł sobie pozwolić dopiero wtedy, gdy władza w Rosji została skutecznie opanowana przez żydostwo, co nastąpiło wraz z objęciem urzędu prezydenta Rosji przez B.Jelcyna.

Syjonistyczna władza w Polsce udziela wszelkiej pomocy studiującym tu bezpłatnie Ukraińcom, zwłaszcza od momentu ukraińskiej żydo-reblii. Na podobną pomoc nie mają co liczyć ani Polacy ze Wschodu, ani nawet Polacy z Litwy.
I w takiej sytuacji żydowskie, syjonistyczne elementy maja czelność nawoływać do przyjmowania uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu do Polski – ?

Tymczasem Rosja, ta znienawidzona przez żydo-reżim IIIRP i przez żydo-media Rosja Putina przyjęła do siebie 20 tys. Polaków z Kazachstanu.

terrorismo

 

Terroryzm

 

Imigracyjna fala zalewająca Europę może mieć jeszcze inne podłoże, nie wymienione w audycji WPS (poniżej). Nie można wykluczyć, że niszczone przez żydowski kapitalizm i upadające USA napotykają trudności w negocjacjach TTIP (wspólna amerykańsko-europejska strefa wolnego handlu). Żydostwo europejskie nie chce przyjąć wasalnych wobec żydostwa anglosaskiego warunków i utrzymywać USA i Wlk.Brytanię z ich finansjerą. MŻ ma także świadomość, że USA będą zmuszone do wycofania się z Europy. Konsekwencją tego będzie naturalne zbliżenie Europy z Rosją. Zatem „islamscy” uchodźcy mogą stanowić terrorystyczną bombę z opóźnionym zapłonem zostawioną Europie przez USA. W końcu twórcą Państwa Islamskiego jest nie kto inny tylko MŻ.

Zdumiewające, że znakomita większość imigrantów to silni, zdrowi, młodzi mężczyźni w jednakowym, poborowym wieku -?

 

Trudno także nie postawić sobie pytania: dlaczego „muzułmańscy” imigranci zmierzający do Europy – do chrześcijańskiej Europy -, utopili swoich chrześcijańskich pobratymców? A jeśli już to zrobili, to w jaki sposób Europa się o tym dowiedziała?
A może właśnie chodziło o to, żeby Europejczycy dowiedzieli się o zbrodni „muzułmańskich” imigrantów i to niezależnie od tego, czy miała ona miejsce w rzeczywistości, czy też nie?
Czy błędem jest myśleć, że informacja o tej prawdziwej lub wymyślonej zbrodni, ma służyć budowie nienawiści Europejczyków względem muzułmańskich imigrantów? Przecież o tej zbrodni informowały nas powszechne żydo-media, które jak jeden mąż optują za przyjmowaniem „muzułmańskich” imigrantów – ? Czy nie stanowi to potwierdzenia, że MŻ z determinacją dąży do wywołania w Europie wielkiego konfliktu? Perwersyjnie zbrodniczy MŻ zamierza zderzyć ze sobą uzbrojonych w nienawiść do muzułmanów Europejczyków z „muzułmańskimi” imigrantami, którzy wyglądają jak – a trudno tego nie zauważyć – żołnierze na przepustce – żołnierze wyszkoleni i opłaceni przez MŻ.

 

Dariusz Kosiur

 

Imigranci, emigranci i polityka światowego syjonizmu

 

 

__________________________________

Polacy na Białorusi

 


 

KOMENTARZE

 • Polacy na Litwie – Utracona autonomia
  http://www.fronda.pl/blogi/czytanki-dawne-i-nie-tylko/polacy-na-litwie,40444.html
 • Czemu nie bombarduje się arterii Mossul-Batman, dzieki której ISIS może kraść i sprzedawać ropę?
  Modesta proposta per vincere l’ISIS
  http://www.maurizioblondet.it/modesta-proposta-per-vincere-lisis/


  Maurizio Blondet 10 wrzesień 2015


  http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/09/6-mosul_batman-c0a2c.jpg?resize=300%2C192

  Mapa, do której link powyżej przedstawia drogę z Mossulu - odbitego Amerykanom przez Kalifat w 2012- do rafinerii w Batman w Turcji. Są to 344 kilometry, a więc nie mało. Trzeba wiedzieć iż tą bardzo ruchliwą trasą przy pomocy ogromnej ilości ciężarówek-cystern jest transportowana przez ISIS ropa naftowa, którą tenże ISIS kradnie z szybów naftowych należących do Iraku. W ten to sposób co najmniej 20 tysięcy baryłek ropy naftowej dziennie, (co stanowi 10 % produkcji Iraku), jest przewożone do tureckiej rafinerii. To właśnie ta arteria gwarantuje autonomię a nawet świetne prosperowanie Kalifatowi.

  TV ARTE wytransmitowała 10 lutego i jeszcze raz 23 czerwca program zatytułowany " Daech, naissance d’un État terroriste " z udziałem ekspertów wyjaśniających skąd biorą się zaskakujące sukcesy Państwa Islamskiego w Iraku. Otóż powiedziano w nim: "Podczas szalejącej wojny, balet ciężarówek-cystern nigdy się nie pomniejszył, rząd turecki zamknął oczy na ten gigantyczny przerzut, praktycznie kolaborując z jihadystami i zapewniając im regularne i niewyczerpane dochody".

  http://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/09/11-route_camions_citerne-4c453.jpg?resize=300%2C151

  Na video, przemytnik turecki wyjaśnia: "Wszyscy o tym wiedzą, ... ci z ISIS opylają baryłkę za 30 do 32 dolarow ... są w stanie zarobić 10 milionów dolarów dziennie. (...) Jest to odpowiednik bilansu wojskowego takiego kraju jak Francja. Podobną siłą finansową nigdy nie dysponowała Al Qaeda czy Bin Laden". Ekspert francuski Jean Charles Brisard twierdzi, że: "Dzisiaj hipotetyczna wartość giełdowa Państwa Islamskiego jest oceniana na 2000 miliardów dolarów". I dodaje: "Jest rzeczą ciekawą, że cały czas wojny, jihadziści utrzymują bez szwanku cały swój system bankowy. Kontrolują oni 24 banki w Syrii i Iraku, banki cały czas pracują i przeprowadzają transakcje międzynarodowe i co jest rzeczą wprost zaskakującą nikt nie pomyślał o obłożeniu ich sankcjami". (...)

  Przychodzi więc na myśl rozwiązanie dość proste: czemu droga Mossul-Batman nie jest na przykład bombardowana, w celu zablokowania samofinansowania się ISIS?

  Droga Mossul-Batman leży w strefie kontrolowanej od dziesiątkow lat przez USA, co najmniej od czasu inwazji na Irak. Amerykanom udało się w brawurowy wręcz sposób opanować to terytorium i zabezpieczyć go sobie jako "no fly zone", zanim jeszcze wysłali tam ich wojska. Narzucono to Saddamowi między 1993 i 2003, wykorzystując jako pretekst obronę Kurdow. W owym czasie gdy samolot Saddama pojawiał sie w tych okolicach, był niezwłocznie unieszkodliwiany. A dziś? Jak jest to możliwe, że USA pozwalają na finansowanie się ISIS przy pomocy kradzieży ropy?

  TV ARTE przytacza odpowiedź USA na to pytanie: "Amerykanie nie chcą uśmiercać cywilów na tej trasie". (...)


  ARTE Documentaire 2015 Daech Naissance d ... - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=jUvGo2evf0M&noredirect=1
 • Znajdujemy się w stanie wojny
  .
  a w dodatku oblężenia.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  "„Islamscy” uchodźcy mogą stanowić terrorystyczną bombę z opóźnionym zapłonem zostawioną Europie przez USA. ", nie tylko mogą ale stanowią. Spójrzmy na te siły inwazyjne przerzucone do UE

  - http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

  Czy masz czytelniku jeszcze jakieś złudzenia ?!

  Naturalnie jest rzeczą słuszną, że autor zwraca uwagę na istotę rzeczy, że w przypadku ostatniego desantu tzw. "uchodźców" do UE, chodzi o operację inwazyjną przygotowaną przez kręgi zarządzające USA i spowinowacone z nimi kręgi zarządzające Izraelem. Użyte w tekście wojskowe terminy są tym uzasadnione, że istotnie chodzi o operacje wojenne tych kręgów wymierzone przeciwko Europie, tak samo jak wojna w krainie U, przygotowana operacją "Majdan",

  - http://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  czy szereg wcześniejszych operacji

  - https://marucha.wordpress.com/2015/07/08/co-sie-dzieje-na-ukrainie-2/#comment-496223

  Operacje, także operacja desantowa "Uchodźcy", są przeprowadzane przy wsparciu ogniowym ze strony mediów okupacyjnych

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

  które grają bezwstydnie na uczuciach chrześcijańskiego miłosierdzia i troski o tych biednych "uchodźców", co w konsekwencji oznacza stworzenie zagrożenia, śmiertelnego zagrożenia, kiedy wróg wdarł się na teren UE, dla ludności miejscowej.

  W obliczu tej inwazji wroga (USA, Izrael) może być tylko jedno hasło:

  "Aux armes, citoyens !"

  Dla zdrajców i sprzedawczyków z tego PO.PiSu kanalii SLD; PSL, SP .... aż do Palikokot włącznie mamy chyba dość latarni.
 • @Laznik 18:45:41
  Fajnie tak pomarzyć :

  chazary dyndają lub wiszą na palach...

  Ale zanim by pierwszych 10 zadyndało, na Polskę by się zwaliła Bundeswera ,ss galicjen z upadliny i żmudziny z bratnią ,chazarską odsieczą.
 • WYCHODZIMY z żydo-UE !!!!!!! tam nas nic dobrego już nie spotka !!
  Tylko w Rosji jest nadzieja !! że Rosja się obudzi i zacznie działać dla społeczeństaw Europy ! Europejczycy przywitają Rosję Kwiatami !!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! żyd zawsze zdradzi Polskę i Polaków
 • @ele 19:55:17
  Podobno, jeżeli Polska chciałaby wyjść z Unii, to Unia ma zapisane w Traktacie, że może Polsce udzielić "pomocy", by jednak ta Polska przemyślała swoją decyzję
 • @ Autor
  Panie Rzeczpospolita,

  Co tam emigranty. Najwyżej się "zbanuje" islam, jak rzekomo miała to zrobić Angola....

  Ale za to jakie cuda u nas... PO chce zlikwidować - uwaga, proszę się nie denerwować - ZUS :-)

  Mówili o tym w radio.
  Tylko proszę mnie teraz nie uważać za kryptopolszewika, bo pomysł mam od Kowalskiego (Mariana).

  Imigranci? Więcej ludzi, to więcej konsumentów, to więcej miejsc pracy, to prężniejsza gospodarka. Tylko ten ZUS i PIT....
  Ale nawet do polszewików już coś tam dociera. A do Pana?

  Gorąco pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 21:28:13
  "Podobno, jeżeli Polska chciałaby wyjść z Unii, to Unia ma zapisane w Traktacie, że może Polsce udzielić "pomocy", by jednak ta Polska przemyślała swoją decyzję"

  Tusk podpisał traktat... bez czytania.... ręce opadają. Za to Trybunał Stanu.
 • @Jasiek 22:24:31
  Komentarz nie na temat. Proszę komentować na temat postu.
  _____________________________

  Nad likwidacją ZUS żydo-władza pracuje od 1980/1990 - to rezultat gospodarczej zapaści.
  A co do samej zasady funkcjonowania ZUS, czyli emerytalnego systemu repartycyjnego - nie wymyślono dotąd nic lepszego.

  "Imigranci? Więcej ludzi, to więcej konsumentów, to więcej miejsc pracy..." - toż to bzdura kompletna.
  Przecież IIIRP ma już potężne własne bezrobocie i 8 milionową emigrację. Imigranci nie przychodzą, żeby tworzyć miejsca pracy, tylko żeby je dostać. A pracując za niższe stawki niż rodzima ludność przyczyniają się do wzrostu bezrobocia i społecznych napięć na tle narodowościowym i do powiększenia obszarów biedy, a więc i społecznych patologii. Kosztami patologii (choćby koszt zwiększenie liczebności policji itp.) będą obciążeni ci, którzy nie chcą płacić ZUS i PIT.
 • @Rzeczpospolita 22:53:45
  Dla Polaków decyzja jest prosta: Albo utożsamić się z Żydami, albo zjednać sobie Arabów, którzy jeszcze bardziej nie lubią Żydów niż Polacy.
  Skutki będą dość radykalne!
 • Czy ktoś może wie co stało się z...
  portalem Maruchawordpress? Od paru dni nie można się z tym portalem połączyć a wczesniej także przez parę dni portal nie był aktualizowany, co jest ewenementem, bo był dotąd codziennie aktualizowany.
 • Cenzura na YT i nie tylko
  Pod naszą audycją „Imigranci, emigranci …” na YT nie można zamieszczać komentarzy – zostały wyłączone przez cenzurę żydo-reżimu IIIŻydo-RP.

  Zastanawiające jest także i to, że niniejszy artykuł, mimo sporego zainteresowania, nie może przebić się nawet lewą stronę tekstów wyróżnionych -? Czyżby poglądy administratorów Neon24.pl były zbieżne z poglądami aparatczyków żydo-reżimu?
 • @Rzeczpospolita 13:23:43
  Dziwne jest to działanie aparatczyków. Skąd u nich ta pewność, że oni nie są wpisani na listę depopulacyjną? Przecież, gdy już zrobią swoje tzn albo tym robieniem nam teraz wody z mózgu, albo bezpośrednimi represjami depopulacyjnymi, to z całą pewnością, jako już niepotrzebni, także podzielą nasz los. NWO wyraźnie obwieściło już społeczeństwom, że zostanie nas tylko 500mln, czyli praktycznie bezwolna ich obsługa. Jeżeli ktoś nie wierzy, to niech sobie znajdzie wykłady Bila Gatesa o konieczności depopulacji. Oni uważają, że jest nas (ludzi) już za dużo na Ziemi i ona ma z kłopoty z wyżywieniem nas. Podczas gdy powszechnie wiadomo, że tą obecną ilość ludzi na Ziemi, wykarmiłaby sama Australia. Kolejnym głoszonym przez nich idiotyzmem, jest bajka o kurczących się zasobach energetycznych Ziemi. Tylko dlaczego wykupili i blokują powszechne zastosowanie np wynalazków Tesli, silnika na wodę, czy superakumulatorów itd.
  Dziwne jest to zachowanie aparatczyków, bo bez nich NWO nie zrobiłoby niczego...
 • @LoneStar1776 18:40:23
  W jakim celu te fotomontaże? Czy masz jeszcze kogoś innego do zarekomendowania, czy to już wszystko?
 • @LoneStar1776 20:33:01
  cha,cha,cha

  "wierzącym" się wydaje ,że foto chazarów ashkenazi ,to montaż .
 • @ kfakfa, cza, cza, cza
  No i co z tego, że to "foto chazarów ashkenazi"? No i co z tego, tempaku?
  Ty też możesz sobie zrobić zdjęcie z papieżem, nawet nie wyjeżdżając z Polski.
 • Bija w bebny, czas dac w dudy
  Jedni, uchodzcy z Ukrainy, ktorych w Polsce mrowie (sprawdzaja sie juz w policji) i teraz drudzy, ci z Bliskiego Wschodu to kon trojanski.
  Okupacyjny Belveder, sejm i kosciol robia wszystko, aby za wszelka cene wciagnac narod polski w otwarty zbrojny konflikt.
  Tymczasem okupacja trwa, oczekiwany przez oglupialy narod "zbawiciel" wlasnie podpisal kolejna ustawke o dodatkowych przymusowych szczepionkach dzieci polskich.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/prezydent-andrzej-duda-podpisal-ustawe-wiecej-przymusowych-szczepien-2015-09

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031