Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
729 postów 5575 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Gross ma rację – mimo, że kłamie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie rozumiem tylko, dlaczego żydowski, syjonistyczny kłamca określany jest w żydo-mediach mianem polsko-amerykańskiego historyka -? Z Polską łączy J.T.Grossa wyłącznie nienawiść do Polski i Polaków.

8204156-jan-tomasz-gross-643-385

 

A więc ma rację ta syjonistyczna kreatura, gdy pisze (13.09.2015 „Die Welt”), że: ocaleni z Holokaustu po wojnie schronienie znaleźli nie w swoich ojczyznach, gdzie groziła im śmierć, tylko w okupowanych Niemczech.

Istotnie, ci ocaleni z holokaustu Żydzi mogli obawiać się o własne życie w „swoich” ojczyznach. Rdzenna ludność w państwach środkowej Europy widziała przecież jak Żydzi witali okupacyjne wojska. Np. w Polsce – w innych państwach słowiańskich było podobnie -, Żydzi witali Niemców, ku ich zaskoczeniu, chlebem i solą, i kwiatami. Tak miłowali „własne” ojczyzny i rdzenną ludność, która zmuszona traktatem wersalskim łożyła na żydowską kulturę, na ich syjonistyczne wydawnictwa, na szkoły, internaty, itp. w latach 1918-39.
Żydów nie obowiązywało powszechne prawo – np. żydowskich właścicieli kamienic nie dotyczył zakaz stosowania eksmisji lokatorów, mogli wyrzucać ich na bruk o każdej porze roku.
Od 17.09.1939r. podobnie witali okupacyjne wojska ZSRR w Polsce wschodniej. Natychmiast podjęli współpracę z niemieckim Gestapo i z radzieckim NKWD inwigilując i donosząc na Polaków. Winni są śmierci tysięcy Polaków.
Nie raz słyszałem opinie starszych rodaków, pamiętających czasy sprzed wojny i okupację. Mówili mi, iż mimo okropności wojny ludzie często wyrażali zadowolenie, że „przynajmniej z Żydami Niemcy robią porządek, bo to, co było w Polsce przed wojną, było już nie do zniesienia”.

Nic dziwnego zatem, że zaraz po zakończeniu wojny, gdy w Europie Środkowej upadły narzucone w Wersalu przez Międzynarodowego Żyda systemy żydowskiej demokracji, ludzie poczuli powiew wolności – narodowej wolności, której tak bardzo wystraszył się zdradziecki Żyd, dla którego jedyną prawdziwą ojczyzną jest geszeft, jego interes, a nie jakaś obca społeczno-państwowa wspólnota. Dlatego tak dobrze Żyd poczuł się w Niemczech, w pokonanych, przegranych, nie mających nic do powiedzenia Niemczech. W takich Niemczech mógł poczuć się panem.

Oto wpis w kieszonkowym pamiętniku gen. G. Pattona pod datą 17 września 1945 r.:

Wirus uwolniony przez Morgenthau i Barucha(żydowscy doradcy prezydenta Roosevelta realizowali powojenne zobowiązania wobec żydostwa – D.Kosiur) przeciwko wszystkim Niemcom, jest semicką zemstą. Teraz wydano mi rozkaz usunięcia niemieckich cywilów z ich domów, w celu zasiedlenia przez „przesiedleńców”(Żydów zbiegłych z Polski i z ZSRR – D.Kosiur). Wygląda na to, że ten rozkaz ma na celu ukaranie niemieckiego narodu, a nie poszczególnych Niemców. Jest to przeciwne mojemu sumieniu, żeby wyrzucać kogoś z jego domu bez należytego procesu prawnego. Ci, wydający takie rozkazy, uważają się za istoty ludzkie, ale nimi nie są! Dotyczy to przede wszystkim Żydów, którzy zatracili wszelkie poczucie przyzwoitości, załatwiając się na podłogi, pokazując, że stoją niżej niż zwierzęta!H.Pająk „Ostatni transport”

Gen. G.Patton nosił się z zamiarem opublikowania swojego pamiętnika. Niestety, nie zdążył, zamordowano go 21.12.1945r. w Heidelbergu, w szpitalnej izolatce, po nieudanym samochodowym zamachu.

 

We wspomnianym niemieckojęzycznym „Die Welt” (w NRF żydo-media także są powszechne, a więc to nie Niemcy atakują Polaków) Gross napisał: Polska i inne kraje Europy Środkowej nie chcą przyjmować uchodźców, bo nie rozliczyły się ze zbrodni na Żydach.

A w których powszechnych żydo-mediach można postawić pytanie: kiedy w końcu Żydzi rozliczą się ze swoich zbrodni, np. na Polakach?

 

Wiarygodność holokaustu

a155

W żydowskiej gadzinówce Michnika znalazłem interesujący tekst, który może posłużyć do refleksji na temat wiarygodności przedsiębiorstwa holokaust. Tekst dotyczy okoliczności śmierci i podejrzenia spalenia zwłok 43 meksykańskich studentów zamordowanych w miejscowości Iguala we wrześniu 2014r.

Raport ekspertów Międzyamerykańskiej Komisji Praw Człowieka (MKPCz) na 550 stronach rozmontowuje oficjalne śledztwo w trzech zasadniczych punktach.

Po pierwsze, studenci nie mogli zostać spaleni na proch na wysypisku śmieci w Coluli, bo trzeba by było do tego hektolitrów paliwa, 30 ton drewna i kilkudziesięciu opon, a stos paliłby się przez 60 godzin, wzbijając siedmiometrowy płomień i 300-metrowy słup dymu widoczny z daleka. Niczego takiego nie stwierdzono.”

za:  http://wyborcza.pl/1,75477,18736540,niezalezny-raport-obala-wersje-meksykanskich-wladz-o-okolicznosciach.html

Każdy, więc może sam przeanalizować, czy do spalenia 6 mln Żydów starczyłoby lasów Amazonii?

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Bezczelność Chazara Grossa przekracza już wszelki poziom przyzwoitości
  Tu jest właśnie ten cybernetyczny wyznacznik, jak oni pojmują świat. Żydzi np Litwacy to wg schematu: ideologia ważniejsza od norm poznawczych i etyka równa prawu. Kłamstwa, konfabulacje Grossa wskazują na zachowanie pierwszego elementu cybernetycznego Żyda (w sensie behawioralnym), jednak Gross jest tu wyjątkowo bezetyczny. Z katów robi ofiary a z ofiar katów. Bezetyczność jest jak podejrzewam tym drugim komponentem, który definiuje mentalnych Chazarów.
 • Póki co, jest jedno rozwiązanie.
  Polska powinna skierować do sądu w USA pozew przeciw tej świni o kłamstwo i zniesławienie.
  Powiedział, że Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców, więc sprawa jest prosta do wygrania - wystarczy tylko wykazać, że tak nie było.
  Rzecz prosta i łatwa do wygrania, a przy tym temat zniesławiania Polaków można by nagłośnić.
 • Że też taką kreaturę, która non stop nadaje na Polaków...
  ta polska ziemia musi nosić
 • Zaniżanie oceny tekstu
  Chciałbym poznać argumenty tych, którzy tekst oceniają na 1*, bo kim są wiem dobrze.
 • @Rzeczpospolita 18:13:46
  Ponieważ wiemy kim są dobrze, czy potrzeba nam jakiegoś logicznego wyjaśnienia ich oceny ?
  Nobilitujemy ich samą chęcią poznania ich motywacji.
  A pies im ... i jeszcze gorzej.
 • Że też może Pan jeszcze Michnika czytać
  Ja już nie mogę ani tych gazet ani telewizji. Po prostu nerwy mi puszczają .
 • @zadziwiony 19:09:58
  Przegląd żydowskich gadzinowych mediów traktuję jako obowiązek - trzeba znać metody manipulacji i indoktrynacji syjonistów.

  Jeszcze nie tak dawno przeglądałem systematycznie Nasz (żydowski) Dziennik. Ale ponieważ ważne polityczne informacje, zarówno w GW jaki w ND, pochodzą z tego samego źródła zrezygnowałem z czytania ND.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031