Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4142 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

WP: twardziele z Kremla pokonali Obamę w Syrii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Rosja powstrzyma światowych, syjonistycznych terrorystów z Waszyngtonu? Miejmy nadzieję, że tak.

Putin

 

Utrzymanie pokoju w Europie także zależy od zdecydowanej postawy Rosji wobec USA. Polska nigdy nie stanie się wolnym krajem bez politycznego sukcesu Rosji wypchnięcia z Europy syjonistycznych USA.D.Kosiur

 

____________________________

Strategia Władimira Putina na Bliskim Wschodzie jest bardzo poważna i w pełni jasna, a administracja prezydenta Stanów Zjednoczonych może jedynie z boku obserwować wydarzenia w Syrii – pisze amerykańska gazeta „The Washington Post”.

Administracja Obamy przegrała z Rosją w rozwiązaniu syryjskiego problemu – twierdzi amerykańska gazeta „The Washington Post”.

Gazeta zaznacza, że prezydent Obama i jego zespół po raz kolejny znaleźli się w impasie. Tymczasem, jak pisze „The Washington Post”, Putin podczas zaplanowanego na przyszły tydzień wystąpienia w ONZ na pewno zaproponuje, by Rosja została głównych członkiem nowej koalicji do walki z Państwem Islamskim. Potiomkinowska wojna Obamy (z udziałem widmowych lokalnych wojsk, na przygotowanie których wydano 500 milionów dolarów, by w wyniku końcowym otrzymać pięciu żołnierzy, i z apatyczną kampanią powietrzną) nie przyniosła żadnych rezultatów.

Putin ma cel: wesprzeć ważnego i wieloletniego arabskiego sojusznika Rosji. Kerry i Obama mogą tylko dziwić się, bo „nie mogą zrozumieć twardzieli z Kremla”.

Chytrość „gambitu Putina”, pisze amerykańska gazeta, polega na niewymienionym środku rozwiązania europejskiego kryzysu z uchodźcami. Europejczycy mają poczucie winy i boją się, bo nie wiedzą, co robić. I Putin proponuje im wyjście: żadnej wojny, żadnych uchodźców.
Podobna sytuacja miała miejsce podczas kryzysu z bronią chemiczną. Putin ingeruje, by ratować sytuację. Według „The Washington Post”, w taki sposób Rosja stopniowo może stać się niezastąpionym partnerem Stanów Zjednoczonych.

Amerykańska gazeta sugeruje, że strategia Putina w Syrii może nie przynieść rezultatów, ale jest ona bardzo poważna i w pełni jasna.

za: //pl.sputniknews.com/

____________________________


d17ce-images

Usuwany pod pozorem renowacji pomnik polskich i radzieckich zołnierzy na warszawskiej Pradze

Syjonistyczne, żydowskie władze Polski (władza i koncesjonowana opozycja), powszechne żydo-media, wszelkimi środkami dążą do wywołania nastrojów nienawiści wobec Rosji i Rosjan – to są wytyczne Międzynarodowego Żyda z USA. Stąd akcje usuwania pomników żołnierzy radzieckich, codzienne opluwanie Rosji, a zwłaszcza prezydenta W.Putina, w żydowskiej gadzinówce Michnika i innych, jednocześnie pozytywne ukazywanie Rosjan i Żydów z Rosji, którzy są wrogami obecnych rosyjskich władz.

W ramach walki z Rosją żydo-reżim IIIRP nagłaśnia postaci „żołnierzy wyklętych”, ale równocześnie zafałszowuje historię przemilczając fakt, że zwalczali oni żydo-bolszewickie władze PRL (niejednokrotnie mordując i grabiąc Polaków i nie tylko w ramach własnej aprowizacji). To prawda, żydo-bolszewia narzucona została Polsce przez ZSRR, jednak żydo-reżim, jego media i oświata milczą na temat przyczyn takiej taktyki ZSRR wobec Polaków. A wynikała ona z faktu, że żydo-sanacyjny rząd londyński RP, realizujący politykę i interesy Międzynarodowego Żyda, inspirował Polaków w kraju do bezsensownej walki z ZSRR i z nową władzą PRL. A któż lepiej poradziłby sobie w takiej sytuacji, jak nie największy wróg Polski i Polaków, czyli Żyd?

Dariusz Kosiur

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  "Utrzymanie pokoju w Europie także zależy od zdecydowanej postawy Rosji wobec USA. Polska nigdy nie stanie się wolnym krajem bez politycznego sukcesu Rosji wypchnięcia z Europy syjonistycznych USA."

  Pełna zgoda, ale ciężko będzie!

  Ciekawe, czy teraz żydostwo z sakiewiczowni zmieni narrację, skoro syjonistyczne gadzinówki w USA wieszczą sojusz rosyjsko - amerykański na niwie walki z terroryzmem?

  Pozdrawiam!
 • @ Rzeczpospolita
  Dokladnie tak. Dalem 5

  Jest to doskonaly dowod na to, ze nie wszystkie operacje Netanjahu dadza sie przeprowadzic, zwlaszcza majac Rosje w towarzystwie.
 • WP: twardziele z Kremla pokonali Obamę w Syrii
  Autor, to dopiero równowaga!

  Lecz, Rosja państwo z wmontowanym pierwotnym systemem demokracji, bez trudu poradzi sobie z chaosem niby demokracji zachodniej:)

  http://m.neon24.pl/b3d7c4177f3a187993a8100639c5afa2,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • Jacy "wyklęci"?????
  Przestańmy pisać "wyklęci", bo to urąga poczuciu przyzwoitości.
  To "żołnierze przeklęci" - przez los, ludzi i historię, zwykli zbrodniarze i mordercy.
 • Artykuł z którym się całkowicie nie zgadzam.
  Cytat : "Czy Rosja powstrzyma światowych, syjonistycznych terrorystów z Waszyngtonu? Miejmy nadzieję, że tak", Ale czy Rosja w ogóle ma taki zamiar? Co łączy FSB i CIA ? MOSSSAD i wszystko jasne. Rosja jest zaangażowana po same uszy w konflikt na wschodzie Ukrainy i chce teraz przenieść kryzys jak najdalej od własnych granic, czyli na Bliski Wschód, udzielając też wsparcia ostatniemu sojusznik jaki jej w tym rejonie pozostał. Libia i Irak już jej sojusznikami być przestały i ostatkiem sił trzyma się jeszcze tylko ta Syria. Jeżeli Amerykanie własnymi siłami zaprowadzą tam jakiś ład to już cały Bliski Wschód będzie Amerykański. A co to ma z Polską wspólnego? Żeby wygrać mecz trzeba grać własną piłkę, czyli przejąć inicjatywę strategiczną w spotkaniu, a to się może udać tylko wtedy jeżeli sami zdołamy pozbyć się POPiS-u. Pozdrawiam autora.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031