Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
722 posty 5472 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

(Żydowskie) Wiadomości znad Wilii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszelkie media, stowarzyszenia, fundacje, itp., związane z Polakami na Wschodzie, ze światową Polonią, jeśli nie są całkowicie opanowane przez Żydów, to są przez nich zdominowane lub przynajmniej skutecznie infiltrowane.

Wystawa_TPP_w_Warszawie-480x319

 

Prezes Stowarzyszenia Wspólnota Polska, L.Komołowski i szefowa agenturalnego, powołanego z inicjatywy IIIŻydo-RP, ZPB, A.Orechwo-Bancer, otwierają wystawę malarzy Białorusi – 17.04.2012, Dom Polonii, Warszawa.

 

 

Wszelkie media, stowarzyszenia, fundacje, itp., związane z Polakami na Wschodzie, ze światową Polonią, jeśli nie są całkowicie opanowane przez Żydów, to są przez nich zdominowane lub przynajmniej skutecznie infiltrowane.

634888357322230000A.Orechwo-Bancer, szefowa agenturalnego ZPB

Jedynym przykładem organizacji reprezentującej polską mniejszość, która skutecznie wyzwoliła się spod żydowskiej kurateli, jest Związek Polaków na Białorusi (ZPB). Dlatego żydowskie władze w Warszawie (prezydent z PiS, L.Kaczyński, rząd z PO) próbowały najpierw przejąć ZPB, potem dokonać w nim rozłamu, a gdy i to zawiodło zainstalowały drugi, agenturalny, ZPB pod przewodnictwem A.Borys (Żydzi wprowadzili ją nawet na mównicę jew-ropejskiego parlamentu), następnie A.Orechwo-Bancer. I tylko ten, agenturalny ZPB żydowskie władze w Warszawie uznawały jako reprezentujący Polaków na Białorusi. Powołany przez Żydów ZPB miał pełnić rolę V kolumny i zainicjować rebelię w celu obalenia prezydenta A.Łukaszenki. Na szczęście ten żydowski plan zawiódł na całej linii.

Nie było zatem dla nas, dla WPS, zaskoczeniem, że żydowskie władze w Warszawie zmierzają do rozbicia Akcji Wyborczej Polaków na Litwie (AWPL), ponieważ współpracuje ona z mniejszością rosyjską.
Stąd żydowski portal „Wiadomości znad Wilii” (ZW.It) zaraz po ukazaniu się naszego artykułu „Żydzi rozbijają organizacje polskie i polonijne – syjonizm triumfuje” (https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/16/zydzi-rozbijaja-organizacje-polskie-i-polonijne-syjonizm-tryumfuje/) zareagował natychmiast i we właściwy dla siebie sposób:

„Antysemici wspierają Tomaszewskiego”

(http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/antysemici-wspieraja-tomaszewskiego/)

„Syjonista B.Borusewicz realizując wytyczne Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu usiłuje rozbijać Akcję Wyborczą Polaków na Litwie“ – napisał portal Wierni Polsce Suwerennej. W ten sposób portal skomentował spotkanie marszałka senatu z Polskim Klubem Dyskusyjnym. (…)
Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej określa siebie, jako nacjonalistyczne i katolickie (katolickie -?, a to ciekawe, przyznaję, że nie wiedziałem- D.Kosiur).

 

dd(1)Małgorzata Kasner, dyrektor Instytutu Polskiego w Wilnie

O żydowskiej proweniencji tego portalu świadczy lista jego partnerów, na której znajdują się m.in.: Instytut Polski Wilno, MSZ IIIRP z żydowską obsadą, realizujące syjonistyczne interesy okupantów z USA, Polski Instytut Sztuki Filmowej wspierający żydowskich reżyserów i antypolskie filmy, itp., itd.

Żydzi z ZW.It (http://zw.lt/) wytoczyli przeciw nam swoje najpotężniejsze działo i łupnęli co sił: WPS to antysemici”.
Jednak skończyło się na tym jednym tylko wystrzale. Natychmiastowa reakcjaZW.It okazała się kompletnie nie przemyślana. Wystrzelony w nas pocisk odbił się i wracał, kierując się wprost w sam środek łba artylerzysty.
No bo, jeśli według ZW.ItWPS to antysemici” tzn., że WPS nie lubi Żydów. Jednak w naszym tekście stoi napisane wyraźnie, o których Żydów nam chodzi – o tych, którzy rozbijają polskie i polonijne organizacje, który to zresztą fakt potwierdziła radośnie sama żydowska gadzinówka Michnika publikując tekst pt.: „Polacy na Litwie – koniec fikcyjnej jedności”.

Nasz stosunek do Żydów nie wynika z sympatii bądź z antypatii do tej nacji, jest wyłącznie stosunkiem politycznym, wartościującym żydowską mniejszość (także dowolne państwo) pod względem jej stosunku i działalności względem Polski i Polaków, które (stosunek i działanie) mogą być: neutralne, sojusznicze lub wrogie.
Żydzi swoją publikacją w ZW.It potwierdzili fakt, że są naszymi wrogami i działają przeciw Polsce i przeciw Polakom.

Dariusz Kosiur

 

 

W filmie wspomniano, że przedstawiciele żydo-reżimu w Polsce podpisali 26 kwietnia 1994r. w Wilnie „TRAKTAT między IIIRP a Republiką Litewską o przyjaznych stosunkach i dobrosąsiedzkiej współpracy”.

Reżimowi IIIŻydo-RP nie przeszkadzało, że podpisanie traktatu poprzedziła brutalna, z użyciem broni palnej, akcja litewskiej policji tłumienia protestów Polaków ograbianych z ziemi przez litewski żydo-reżim ! Ciekawe, że na brutalne traktowanie Polaków litewski żydo-reżim mógł sobie pozwolić dopiero wtedy, gdy władza w Rosji została skutecznie opanowana przez żydostwo, co nastąpiło wraz z objęciem urzędu prezydenta Rosji przez B.Jelcyna.

D.Kosiur

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031