Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Uchodźcy. Kościół w kontredansie ze światowym syjonizmem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie słychać, żeby Kościół upominał i potępiał syjonistyczną mafię zbrodniarzy winnych emigracyjnej fali do Europy (?) Przeciwnie, następca św.Piotra składa kurtuazyjną wizytę prezydentowi USA

z18898391Q,Papiez-Franciszek-i-prezydent-Barack-Obama-w-srode

 

 

W przeciwieństwie do polityki uprawianej przez miejscowy żydo-reżim polityka Kościoła jest finezyjna i niemal tak stara jak sama instytucja. Polityka hierarchów Kościoła jest działaniem świadomym, jest głęboko przemyślana, realizowana bez zbędnego pośpiechu. A o co w niej chodzi? Ano zawsze o to samo. O władzę i o pieniądze lub odwrotnie.

 

 

 Gdy handlowi pośrednicy chcą nas naciągnąć na zakup jakiegoś podejrzanie wyglądającego towaru lub nowomodnie w nowomowie: produktu np. bankowego geszeftu, często potrafimy zrezygnować i odstąpić od wątpliwego interesu. Jednak gdy mamy do czynienia z pośrednikiem między nami a niebem, czyli z hierarchią Kościoła, nasza roztropność zostaje uśpiona. Kupujemy w ciemno i ze świadomością, że towar jest najlepszego sortu – ufamy pośrednikom niebios.

 

mphoto.phpŻydowska gadzinówka Michnika opublikowała zdjęcie z kościoła św.Marcina w Warszawie ukazujące modlących się za uchodźców w ogólnopolskiej akcji nabożeństw pn. Umrzeć z nadziei.
Może to przypadek, a może i nie, ale właśnie kościół św.Marcina, zresztą i cała instytucja Kościoła w Polsce, ma spory wkład w obalanie polskiej władzy w PRL i we wspieraniu antypolskiego żydostwa.
Właśnie w tym kościele w 1977r. miała miejsce głodówka – protest opozycji demokratycznej, czyli Żydów demontujących PRL. W głodówce uczestniczyli m.in. Bohdan Cywiński, o. Aleksander Hauke-Ligowski, Henryk Wujec, Stanisław Barańczak, Ozjasz Szechter, Kazimierz Świtoń. Funkcję rzecznika prasowego głodujących pełnił Tadeusz Mazowiecki. Tak się jakoś składa, iż kościół św.Marcina pełni funkcję kościoła rektorskiego tych samych sióstr franciszkanek służebnic Krzyża, które pomogły w nawróceniu żydowskiej zbrodniarce, L.Bristiger (?).

Być może tym razem chodzi o cel szlachetny, o modlitwę i pomoc uciekinierom przed dramatem wojny – ? Jednak nie słychać, żeby Kościół upominał i potępiał syjonistyczną mafię zbrodniarzy winnych emigracyjnej fali do Europy (?) Przeciwnie, następca św.Piotra składa kurtuazyjną wizytę prezydentowi USA, prezydentowi państwa, które uprawia światowy terroryzm w interesie Międzynarodowego Żyda (MŻ). Ale czy można oczekiwać od następcy św.Piotra gestu potępienia syjonistycznych, światowych zbrodniarzy, jeśli on sam, jako kardynał, donosił w swojej ojczyźnie na wrogów żydowskiego kapitalizmu?

 

11039823_938318462900743_2006670219954609052_nUchodźcom, którzy chcą ratować własne życie nie można odmawiać pomocy. A przede wszystkim nie wolno ulegać wzniecanej przez żydo-reżimy i żydo-media nienawiści do muzułmanów. Islam – nie mylić z Państwem Islamskim stworzonym przez MŻ -, w przeciwieństwie do chrześcijaństwa jest religią pokoju – można to nawet wykazać na liczbach zbrodniczych wojen. Ale Europa i Polska nie mają do czynienia z prawdziwymi muzułmańskimi uchodźcami, którzy wśród imigrantów stanowić mogą zaledwie znikomy procent.
Najlepiej sięgnąć do miarodajnego źródła. W kwestii uchodźców MSW IIIŻydo-RP rozwiewa wszelkie wątpliwości.

 

MSW podaje fakty i rozwiewa mity o uchodźcach

za: //www.pressreader.com/poland/gazeta-wyborcza/20150924/281599534301113/TextView

Czy przyjmiemy tzw. imigrantów ekonomicznych?
Nie. Polska przyjmie tylko uchodźców, czyli osoby, które posiadają uzasadnioną obawę przed prześladowaniami w kraju, z którego pochodzą. Oddzielenie uchodźców od imigrantów ekonomicznych będzie możliwe dzięki drobiazgowej weryfikacji każdej osoby.

Co się stanie w przypadku zaostrzenia sytuacji na Ukrainie?
Będziemy mogli odstąpić od przyjmowania zadeklarowanej liczby osób w przypadku napływu uchodźców z Ukrainy lub w przypadku realnego ryzyka zaistnienia takiej sytuacji.

A więc MSW nie pozostawia złudzeń, kim mogą być uchodźcy. Ponieważ Polska na polecenie MŻ, sprawcy całego przestępstwa, ma przyjąć głównie Syryjczyków, to jest oczywiste, że przybędą do nas terroryści zwalczający legalną syryjską władzę, którzy tej władzy mogą się obawiać. Terroryści zostaną do nas po prostu dowiezieni.

Tym samym i P.Kukiz otrzymał odpowiedź na swoje retoryczne, ale bardzo zasadne pytanie o uchodźców, kierowane co prawda do szefa jew-ropejskiego parlamentu, M.Schultza i być może na potrzeby żydowskiej hucpy wyborczej:
„Jeśli w krajach, z których pochodzą, jest tak źle, że muszą emigrować młodzi mężczyźni, to czy jednocześnie jest tak dobrze, że mogą w nich pozostać kobiety i dzieci?”

A jeśli upadnie żydo-reżim na Ukrainie, dzięki polityce Rosji – a miejmy nadziję, że stanie się tak niebawem, do Polski przyjdą obrońcy tegoż reżimu, czyli bandyci, potomkowie ludobójców na Polakach.

ISIL1

 Tak więc, żydo-reżim w Warszawie, z nakazu MŻ, sprowadza nam terrorystów, którzy w jakimś momencie podejmą działalność, do której zostali przygotowani przez agendy MŻ.
Upadające w wyniku polityki MŻ USA, jeśli zaczną opuszczać Europę, zostawią ją pogrążoną w rebelii i chaosie – przecież niczego innego nie robią na Bliskim Wschodzie. W tym celu MŻ wymusił wcześniej demobilizację europejskich armii, które do pilnowania swoich jednostek wynajmują firmy ochroniarskie (!).

 

 Przy okazji wyborów organizowanych przez żydo-reżim IIIRP, na syjonistycznej hucpie z „uchodźcami” swoją pieczeń pitraszą syjoniści z PiS i negatywnie oceniają żydo-rząd PO za przyjmowanie uchodźców. Gdyby rządził PiS, a PO była opozycją z pewnością postępowałaby dokładnie tak samo. Po 25 latach żydowskie gierki już nie zaskakują. 

ww.wr_Nie zaskakuje także wypowiedź  wyjątkowo syjonistycznej kreatury, posła PiS, wiceszefa sejmowej komisji spraw zagranicznych, niejakiego W.Waszczykowskiego, który dla żydowskiej gadzinówki Michnika powiedział: Polska właśnie z tego powodu powinna być wyłączona w Europie z rozmieszczania uchodźców(ponieważ będzie musiała przyjąć żydo-banderowców z Ukrainy po nieuniknionym upadku tamtejszego żydo-reżimu – D.Kosiur). Mamy za sąsiada agresora i inne kraje powinny to zrozumieć”Czyli według Waszczykowskiego to nie MŻ z USA dopuścił się aktu agresji na Ukrainie inspirując żydo-rebelię i obalając legalne władze – agresji dokonała Rosja.

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • @partyzant 19:59:54
  Nathanel to slugus babilonu wielkiego!!!
 • @ Rzeczpospolita
  1. Słyszałem że samemu "gościłes" w USA, i to bez zaproszenia od Prezydenta. Nikt Ciebie nie skopał, ani nie zamknął bramy. Czy była to Twoja "kurtuazyjna wizyta w państwie, które uprawia światowy terroryzm w interesie Międzynarodowego Żyda (MŻ)"? Ile milionów Polaków to robi? A papieżowi nie wolno?

  2. Kościół nie ma ani władzy ani pieniądzy. To hierachia, jak wiesz, która żyje z "co łaska". Nie ma też nic na sprzedaż, ani nie jest w stanie przymusić do kupna.

  3. Jeśli Żydzi przyszli głodowac w kościele, to chyba wybrali najlepsze miejsce. Tam nie ma nic do jedzenia.

  4. Kościół upomniał i potępił syjonistyczną mafię zbrodniarzy winnych emigracyjnej fali do Europy. Własnie dzisiaj, Papież powiedział do Żydów siedzących w Izbie Kongresu (stanowią oni ok. 70% Kongresu):
  "Dlaczego śmiercionośna broń jest sprzedawana tym, którzy planują wyrządzić niewypowiedziane cierpienia ludziom i społeczeństwom? Niestety , odpowiedź na to pytanie, jak wszyscy wiemy , jest prosta: dla pieniędzy! Są to pieniądze zalane krwią , często niewinną krwią." Kongres zamilkł. Papież dodał: "W obliczu tej haniebnej i zawinionej ciszy, jest naszym obowiązkiem zmierzyć się z problemem i zatrzymać handel bronią ."
  Cóż, USrael dostał w pysk od Papieża jak nigdy przedtem.
 • ----23-9-2015 r -- na rdzenne tereny Słowian ŻYD WATYKAŃSKI
  wpuścił INNĄ CYWILIZACJĘ ! tym być może zapoczątkował 3 W.Ś.

  http://www.monitor-polski.pl/niektore-informacje-nt-przyjmowania-uchodzcow-zostaly-utajnione/
 • @ninanonimowa 20:39:10
  https://www.youtube.com/watch?v=vwl4v1eqI5E&feature=youtu.be
 • @LoneStar1776 20:32:24
  Głupi jesteś. Idź spać.
 • @ninanonimowa 20:48:53
  Jeszcze raz: my czytamy to, co chcemy czytać; a nie to co nam każesz czytać.
 • @Autorze
  ''Jednak nie słychać, żeby Kościół upominał i potępiał syjonistyczną mafię zbrodniarzy winnych emigracyjnej fali do Europy ''
  //

  Nie, nie slychac. KK jest calkowiecie judaszowy!!! JPII to ohydny ekumenista! Nie Bogu wierzyl, lecz wkladal kartki w sciane placzu, tak jak ci, ktorzy w Chrystusa NIE wierza!!!

  Wiele innnych godnych TYLKO potepienia czynow pelnil!

  Natomiast ja nie wiem, czy mamy tych, ktorzy siebie uwazaja za syjonistow, my mamy syjonistami nazywac???

  Czy nie lepiej zwac ich szatanistami?
 • @Zdzich 20:33:57
  "4. Kościół upomniał i potępił syjonistyczną mafię zbrodniarzy winnych emigracyjnej fali do Europy. Własnie dzisiaj, Papież powiedział do Żydów siedzących w Izbie Kongresu (stanowią oni ok. 70% Kongresu):
  "Dlaczego śmiercionośna broń jest sprzedawana tym, którzy planują wyrządzić niewypowiedziane cierpienia ludziom i społeczeństwom? Niestety , odpowiedź na to pytanie, jak wszyscy wiemy , jest prosta: dla pieniędzy! Są to pieniądze zalane krwią , często niewinną krwią." Kongres zamilkł. "

  Takie są fakty, a ci, którzy chcą Go zaatakować i zniszczyć... czym się różnią, właśnie od syjonistów? od ISIS?
  NWO i lewactwu nie jest potrzebny nasz Kościół tak jak i Ewangelia ...

  pozdrawiam
 • Panie Dariuszu...
  Polecam ciekawy film o kryzysie w Kościele RK:
  http://www.pch24.pl/tv?ka=560203&link-2=
  Polecam wszystkim ten film, by zrozumieć to, co aktualnie dzieje się w naszym Kościele.
 • @Jan Paweł 21:48:00
  https://www.youtube.com/watch?v=HCk4EStAMUs&list=PLzix_s29DVhwIceCvO6ZPBWyLhxBpdPje#t=226
 • @LoneStar1776 23:12:18
  Ty wiesz, że głupi jesteś. Weź pigułki i idź spać.
 • @
  Aby zachować "polityczną poprawność", Barack Obama musiał zaprosić jawnych homoseksualistów, transseksualistów, działaczy organizacji proaborcyjnych i ruchów LGBT na prywatne spotkanie z papieżem Franciszkiem przed Białym Domem
  Postawiony w takiej kontrowersyjnej pozycji, Papież nawiązał do tematu od strony aborcji mówiąc: "Naszym obowiązkiem jest ochrona i obrona ludzkiego życia na każdym etapie jego rozwoju."
  Jest to na temat dzieci, których homoseksualisci naturalnie ignorują, a więc dyplomatyczny "kop w d.pę" siedzących na Trawniku Zachodnim homosiów, za co papież zebrał dużo oklasków.
  W opozycji do jakichkolwiek zmian fundamentalnych doktryn Kościoła Katolickiego, Papież podkreślił stanowczo ważność ŻYCIA RODZINNEGO (czyli ojciec, matka, i dzieci) w okresie kiedy "podstawowe relacje w małżeństwie i rodzinie są podważane" - tyle na temat małżeństw homoseksualnych, niedawno zalegalizowanych przez Sąd Najwyższy USA. Sędziowie Sądu Najwyższego, z których połowa to Żydzi i jeden Katolik, byli obecni.
  Reszta wstała aby bić duże bravo. Numer przeciągniecia papieża na stronę pedałów się nie udał. Złość na ten temat zobaczycie w syjonistycznych mediach.
 • @Astra 21:16:43
  Dokładnie jak napisałaś.

  Zauważyłaś może, że LoneStar robi tu za Popa Nimroda, który został uprzednio wykopany z NEon'u. Jego fotomontaże stanowczo utrudniają wymianę komentarzy oraz zakłócają tok myśli.
  Zrob coś z tym durniem.

  Pozdrawiam,
 • @Zdzich 20:33:57, @Astra 21:16:43
  Nikt nie może Wam zabronić rżnąć głupa.
  Jednak komentowanie wbrew wymowie oczywistych faktów tych faktów nie zlikwiduje.

  I co z tego, że papież wygłosił wiele znanych katolikom i nawet etycznie poprawnych i słusznych frazesów, jeśli jednocześnie w Kongresie USA nawoływał: "nie bójmy się imigrantów".
 • @Rzeczpospolita 09:38:21 - ad. Zdzich, Astra
  I jeszcze jedno

  Nie zapominajcie o encyklice Laudato Si, w której zasiadający na Piotrowym stolcu, a więc i cała instytucja Kościoła, popiera depopulację w myśl ochrony środowiska, czyli dbałości o ekologię - a to jest program światowego żydostwa, jego finansjery.

  Watykan za depopulacją - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123629,watykan-za-depopulacja
 • @Rzeczpospolita 09:38:21
  To nie ja zapomniałem. Widocznie Papież Franciszek zapomniał Laudato Si, gdyż nic o tym nie mówił. Raczej przeciwnie. Powiedział: "Naszym obowiązkiem jest ochrona i obrona ludzkiego życia na każdym etapie jego rozwoju."
  Nikt się nie boi imigrantów. Ciebie też się nie bali, kiedy mieszkałeś w USA.
 • @Panie Dariuszu!
  Znowu zrobił Pan coś dobrego- skłonił mnie do zapoznania się z tekstem przemówienia Franciszka.
  Ze smutkiem stwierdzam, że znowu zdominowało Pana uprzedzenie.
  Musi Pan to w końcu zdiagnozować i próbować z tym walczyć, bo z tym defektem wiele Pan nie zwojuje, a potencjał chyba Pan ma.
  Nie można pozbawiać Suwerennej Polski obiektywizmu, nawet w stosunku do Jej wrogów: rzeczywistych , czy tylko domniemanych, a może nawet urojonych.
 • @Mariusz G. 21:18:47
  Jest Pan pewien, że to moje uprzedzenie, a nie Pański mało krytyczny i bezrefleksyjny odbiór przesłania papieża (ale także wielu wcześniejszych politycznych wskazań Kościoła i jego hierarchów)?

  Poza tym oprócz tego, co powiedział papież, ważne jest także i to czego nie powiedział w USA, ani wcześniej, nie wspominając jego życiorysu?
 • @Rzeczpospolita 22:38:14
  Hierarchowie KRK nie są dla mnie z automatu żadnym autorytetem. Życiorysu Franciszka nie znam, bo nie jest mi to do niczego potrzebne, a zwłaszcza , by oceniać jego obecną postawę.
  Oczywiście moja ocena może nie być obiektywną, ale co do Pańskiego uprzedzenie nie ma wątpliwości.
  Mój stosunek do papieża i do Pana jest taki sam (sympatia), więc oceniając Panów "polemikę" , osiągam maksimum obiektywizmu, na jaki mnie stać.
 • @Zdzich 20:33:57
  / Kościół nie ma ani władzy ani pieniądzy/ :))
  Wierzysz w to co piszesz?
 • @roux 08:43:15
  Powtarzam: Kościół nie ma ani władzy ani pieniądzy.
 • @Zdzich 18:07:11
  O jakim Kościele mówimy?
  Ja myślałem, że o KRK.
 • @roux 18:26:11
  KRK nie ma nic! Wszystko to co widzisz jest własnością Katolików Kościoła, czyli nas. Umierający ksiądz, czy papież nie pozostawia nic na sprzedaż, ani nic po sobie, oprócz wspomnień.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031