Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Zachód Wschodowi niesie pokój i demokrację cz.2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosja walcząc w obronie legalnej syryjskiej władzy, walcząc o przywrócenie w Syrii pokoju, podejmuje się dzisiaj identycznego zadania jak Polacy, Litwini, Rusini – a więc Słowianie, sami Słowianie -, w bitwie pod Grunwaldem.

usa_democracyNikt z Zachodu nie pytał, czy ktokolwiek na Wschodzie, ale także w Afryce, w Ameryce Płd., oczekuje tych darów. Zachód autorytarnie uznał, wychodząc z założenia o wyższości zachodniej cywilizacji, że Wschód i reszta świata muszą je przyjąć, bo jak będą się opierać to otrzymają je przy użyciu siły.

Wyobraźmy sobie, że chłopak z miasta spotyka wiejską dziewczynę. Miasto stoi cywilizacyjnie wyżej od wsi – przynajmniej w obiegowych opiniach. Chłopak proponuje dziewczynie miłość, chce się z nią kochać. Ona jednak odrzuca jego „stojącą cywilizacyjnie wyżej” propozycję. Ale on uważa, że w takiej sytuacji ma prawo dziewczynę zgwałcić, a jeśli będzie się czynnie opierała może ją nawet zabić, bo nie powinna odrzucać dobra, którym on chce ją obdarować. – Chyba nikt się nie zdziwi, że „społeczność międzynarodowa” stanie solidarnie murem za chłopakiem -?

Przedstawiona zmyślona sytuacja jest na szczęście absurdalna, ale czy możemy być pewni, że taką pozostanie?
Aborcja, pobieranie tkanek z żywych ludzkich płodów, eutanazja, małżeństwa homoseksualne i adopcja przez nie dzieci, ale pozbawianie praw rodzicielskich z powodu otyłości rodziców lub dzieci, ideologia gender, legalizacja prostytucji, GMO, promocja zrównoważonego rozwoju, a w istocie redukcja ludności na skale globu, wszystkie te przerażające i odrażające absurdy są już dzisiaj legalne. I one także, obok ustroju społeczno-politycznego, należą do dobrodziejstw zachodniej cywilizacji, której syjonistyczni decydenci – w państwach Zachodu żydo-reżimy są dzisiaj zjawiskiem powszechnym – wymuszają ich stosowanie w imię obrony Praw Człowiek i prawa do wolności.

 

Uwaga! Z Zachodu kroczy „wyższa cywilizacja”

Znane jest powszechnie stwierdzenie, że Zachód należy do tzw. cywilizacji łacińskiej, na którą składają się filozofia starożytnej Grecji, prawo rzymskie, ukształtowane w okresie starożytnego Cesarstwa Rzymskiego oraz religia chrześcijańska, wywodząca się wprost – o czym nie wolno zapominać – z judaizmu biblijnego.
Chrześcijaństwo stało się na Zachodzie – wtedy w Europie – religią panującą dopiero na ruinach Cesarstwa Rzymskiego. Tępione u zarania swoich dziejów przez cezarów Rzymu, którzy upatrywali w nim istotny czynnik rozkładu cesarstwa, samo weszło na drogę budowy imperium chrześcijańskiego ze stolicą w Rzymie.

Z pewnością wielu katolików, chrześcijan, pamięta z nauki historii, że Kościół Katolicki szerzył wiarę przy pomocy i pod groźbą miecza (chrzest Polski w 966r. jest także rezultatem właśnie tej polityki), potwierdzili to zresztą i potępili późniejsi papieże, np. JPII w 1996r., co nie przeszkadzało mu wspierać podboju wschodniej Europy przez USA, także w barbarzyński sposób (Jugosławia).

W największej bitwie średniowiecznej Europy, w bitwie pod Grunwaldem 1410r. Słowianie – Polacy, Litwini, Rusini, stawili tamę barbarzyństwu Zachodu, czyli wyższej, chrześcijańskiej cywilizacji. Rozgromili nie tylko zakon krzyżacki, ale wspierające go papieską chorągiew i rycerstwo całej zachodniej Europy.
To Polak, Słowianin, Paweł Włodkowic, cztery lata po zwycięstwie pod Grunwaldem na Soborze w Konstancji przekonywał papieża Marcina V (tego samego, który Polskę i króla za zwycięstwo pod Grunwaldem obłożył klątwa – nie zdjętą do dzisiaj) i hierarchów Kościoła, że dobra, którym miałaby być religia, nie wolno szerzyć mieczem.
Czy przy pomocy barbarzyńskich podbojów i ludobójstwa (zakon krzyżacki niosąc wiarę na Wschód wymordował Prusów i zajął ich ziemie) Zachód – wtedy odwołujący się do chrześcijaństwa -, niósł dobro w imię altruizmu? NIE, zawsze chodziło o władzę i pieniądze.

Szowinizm Zachodu

Współczesny Zachód zwalcza narodowe państwa i nacjonalizmy, bo te stają na drodze budowanego imperium „wolności i demokracji” według jedynie słusznego, zachodniego wzorca. Sam jednak kieruje się identycznym szowinizmem jak średniowieczne chrześcijaństwo Zachodu. Jego barbarzyństwo jest o wiele „doskonalsze”, ale równie okrutne jak średniowieczne.
U podłoża szowinizmu średniowiecznych podbojów chrześcijańskiego Zachodu i Zachodu współczesnego znajdziemy ten sam pierwiastek – judaistyczną mentalność i filozofię, które uzurpują sobie prawo do wybraństwa, do nadrzędności i narzucania własnych racji.
A więc współczesny Zachód, a należy przez to rozumieć elity sprawujące faktyczna władzę, czyli światową, żydowską finansjerę głownie świata anglosaskiego, jest szowinistyczny i barbarzyński. Jego celem – celem rządzących „elit” – jest totalna władza i bogactwo, do których dąży bez najmniejszych skrupułów.

Dzisiaj ponownie dochodzi do starcia barbarzyńskiego Zachodu z broniącym ludzkich, prawdziwych wartości – prawa do życia w pokoju, Wschodem. Współczesnym Grunwaldem stały się Syria i wschodnia Ukraina.
Szowinistyczny, barbarzyński Zachód – USA rządzone przez Międzynarodowego Żyda i wszystkie wspierające go żydo-reżimy Europy, Kościoła Katolickiego nie wyłączając – nie ma żadnych argumentów na obronę swoich politycznych racji.

W muzułmańskiej Syrii, pod rządami „dyktatora” i "tyrana" Baszszara al-Asada żyli także chrześcijanie. Żyli w pokoju, jak wszyscy w Syrii. Eksodus syryjskich chrześcijan rozpoczął się wtedy, gdy wyszkoleni przez służby USA, przez CIA, bandyci wszczęli w Syrii wojnę domową i ludobójstwo chrześcijan. Szkolono bandytów w celu obalenia rządów legalnie panującego prezydenta al-Asada i potwierdzają to oficjalnie i cynicznie władze USA.

Syryjka trzyma planszę z napisem: Dziękuję Putinowi

Rosja walcząc w obronie legalnej syryjskiej władzy, walcząc o przywrócenie w Syrii pokoju, podejmuje się dzisiaj identycznego zadania jak Polacy, Litwini, Rusini – a więc Słowianie, sami Słowianie -, w bitwie pod Grunwaldem. Ale dzisiaj Polaków i Litwinów nie ma po właściwej stronie, nie walczymy wspólnie z Rusinami – wspólnie z Rosją z samowolą i barbarzyństwem Zachodu. Dzisiaj żydowskie, reżimowe, okupacyjne władze Polski lokują Polskę po stronie syjonistycznych barbarzyńców Zachodu, po stronie Międzynarodowego Żyda.

 

IMG_1968Zdjęcie, które zamieściła żydowska gadzinówka Michnika (7.10.2015r., str.12), a które jakoby przedstawia antyrosyjską manifestację w Turcji jest prymitywnym fotomontażem - dlatego nie podano ani autora, ani własciciela zdjęcia. Na plakatach napisy: Rosja morduje nasze dzieci, Morderca Putin.Nie trzeba być specjalistą fotografem, żeby zauważyć żydowskie fałszerstwo. Kobieta trzymająca zdjęcie Putina ma pomalowane paznokcie tylko lewej dłoni, zbyt duzy skrót perspektywiczny (za duży kąt zbieżności górnych krawedzi zdjęcia z Putinem). Czerwony plakat nad jej głową ma większą ostrość niż osoby przed nim i za nim. Wszystko na potrzeby szerzenia nienawiści do Rosji.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

  • Radykalizm Trumpa niszczy neokonów
    http://twsp.us/sites/default/files/styles/newsletter___full_size/public/briefing/11013616_1023105951075504_1432925017615928276_n.jpg
    http://twsp.us/sites/default/files/styles/newsletter___full_size/public/briefing/11811354_1005388929513873_7358862914596407789_n.jpg
  • Oni juz raz uciekli
    a dzisiaj nie mają dokąd, więc gotowi są przyjąć nawet największy totalitaryzm.I będą sądzić ze tak być musi-to o USA.
    http://litera.fr/category/news/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031