Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
592 posty 4054 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Finał żydowskiej hucpy wyborczej tuż, tuż

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niebawem kolejne wybory. Na wielu forach internetowych pojawiają się wyborcze analizy i zachęty do głosowania.

 

10169365_621976167887194_465756965_nJednak dla wielu jeszcze Polaków trwająca 25 lat lekcja polityczna – totalna manipulacja i powszechna indoktrynacja – z pewnością jest zbyt krótka. Nie mniej frekwencja w żydowskiej hucpie wyborczej systematycznie maleje, co świadczy, że Polacy coraz częściej zdają sobie sprawę z okupacyjnej i reżimowej formy rządów w IIIŻydo-RP.

W związku ze zbliżającym się finałem żydowskiej hucpy wyborczej chcę przypomnieć Czytelnikom tekst sprzed kilku lat co nieco tylko uzupełniony, bo też i nic nie uległo poważniejszej zmianie.

 

Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ?

  Nie głosuj na Tuska i na jego PO !

 

tusk-schudrich

6995994-aleksander-kwasniewski-bronislaw-900-637

     

Tym razem głosuj na Kaczyńskiego i PiS – na partię braci Kaczyńskich !

 

lech_kaczynski_synagogue_21-12-2008_1

 

  i na pozostałe twarze PiS-u !

 

twarze polityków

uid_7d3eacca66d84556b713ca7123d2dc801390207670062_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

 

      Masz także inny wybór:

 

93931

    lub

 

0002791g2lteg6i3-c116-f4

 

Ponownie wybierz dobrego prezydenta !

 

?????????????????????????????????????????????

  

Nie będzie ten, to będzie inny,

 

32da9be7a86383b5aadd744a5c8de3f8

 

ważne, żeby kandydat był właściwy.

 

fcmxoi1

 

    

    Bądź zawsze wierny Kościołowi Katolickiemu i jego nauczaniu !

 

z11395279q

 

 

Pamiętaj !

To jedyna gwarancja kontynuacji sukcesu polskich przemian

 

wp_bezdomny_kowalewski_600

 

Może kiedyś te sukcesy skłonią nas w końcu do poważnych refleksji:

 

w-ossowie1

 

Dariusz Kosiur

___________________________________________

Chcę jednak zakończyć optymistycznie. Mam nadzieję, więcej, jestem tego pewien, że gdy powieje ze wschodu silniejszy wiatr to poniższa wizja stanie się faktem – i oby jak najprędzej.

6a441808

KOMENTARZE

 • autor
  Wybory już są wygrane i nie ważne kto je wygra.
  Pozdrawiam
 • @Wrzodak Z. 21:16:55
  W biznesie to wygląda mniej więcej tak: Obrazisz się z jakiegoś powodu np na Coca Colę i zaczniesz kupować Pepsi Colę, ale to niczego nie zmienia, bo pieniądze i tak idą w te same ręce. W polityce dokładnie tak samo, obrazisz się na demokratów i głosujesz na republikanów, ale to niczego nie zmienia, bo i tak rządzą ci sami ludzie...
  Więc, by protest przeciw Coca Coli i demokratom był skuteczny, należy nie tylko nie kupować Coca Coli, ale także i Pepsi Coli...
 • Czyli tak optymistyczne
  Czekaja nas samodzielne rzady Kaczynskiego, przy wsparciu Prezydenta Andrzeja Dudy i czy to sie komus podoba czy nie to tak bedzie przez najblizsze 4 lata. A oponeci i "tforcy" teori spiskowych beda mieli co pisac.8-))))))
 • @Jan Paweł 21:26:57
  Otóż to, nie ważne kto zbije żarówkę i tak będzie ciemno.
  POPIS to żaden wybór, może po za małą różnicą w rodzaju, za PO to do Tel Avivu jechali peowcy przez Berlin i Waszyngton a za pisuaru to będą doTel Aviv i Waszngton jeżdzić bezpośrednio dopiero pózniej do Berlina.
  Kaczyński jak był premierem to poleciał do Buscha i ten go przyjął na 2 min w sieni i kazał wysłać 2,5 tys. niewolników na wojnę do Afganistanu, co podwłądny bezgranicznie wykonał.
  Rząd Pis-u jako jedyny Rząd przygotował pod obrady sejmu ustawę o ,,zwrocie" 65 mld $ na rzecz żydów z NY. Tylko dzięki przytomności posłow z LPR, Samoob, udało się wywalić w powietrze tą ustawę itd i mnóstwo innych wyjątkowo podłych, antypolskich posunięć pisuaru.
  Obecnie trwa gigantyczna kampania w mediach na rzecz pisuaru, ponieważ mocodawcy ich chcą dać im władzę tylko po to aby razem z Litwą, upadłą Ukrainą, Estonią ciagle agressywnie machali szabelką, nawet z wywołaniem wojny z Rosją w interesie światowego syjonizmu i mafii koorporacyjnych, a z terytorium min. Polski zrobią sobie ,,teatr wojenny", do tego potrzebni są im tacy Kaczyńscy, Macierewicze, Waszczykowsc, Naimscy i pozostałę ciemnoty z tylnych siedzeń w sejmie.
 • @Wrzodak Z. 22:09:54
  ----POWINIEN Pan dodać jeszcze !KOŚCIÓŁ KATOLICKI !! . Przecież agitował z ambon za Dudą ! . Ciotki dewotki pogniewały się na mnie śmiertelnie ! gdy prosiłam aby nie wierzyły KLECHOM ,gdy nawoływali w kościołach do głosowania na Dudę.

  Ps. a jak się Pan czuje ? w towarzystwie KANALII Marka Jurka ?? OPUS DEI nieprawdaż ?. Przełyka Pan to ? bez popijania ?.
 • Autor
  "Chcę jednak zakończyć optymistycznie. Mam nadzieję, więcej, jestem tego pewien, że gdy powieje ze wschodu silniejszy wiatr to poniższa wizja stanie się faktem – i oby jak najprędzej."

  Na który wiatr Pan liczy najbardziej? Syberyjski, mongolski czy chiński?
 • @
  Chcę jednak zakończyć optymistycznie. Mam nadzieję, więcej, jestem tego pewien, że gdy powieje ze wschodu silniejszy wiatr to poniższa wizja stanie się faktem – i oby jak najprędzej.

  Wiem, że zabrzmi to dziwnie, ale paradoksalnie nawet sam wschodni wiatr mógłby w pewnym sensie wspomóc Polską gospodarkę, pod warunkiem że wiałoby od maja do połowy września. Dokładniej chodzi o gałąź turystyczną.


  Chciałbym żeby rządziła partia stawiająca na dobre stosunki z Rosją oraz wogóle szeroko pojętym wschodem. Dobre stosunki z Rosją nie są potrzebne tylko jako samo przez się, ale dobre stosunki z Rosją to brama do Azji - żeby Polska nawiązała lepsze stosunki z takimi państwami jak Syria, Iran, Japonia, Wietnam, Malezja, Indonezja, podobnie jak było za czasów PRL. Ale jednocześnie, żeby ta partia nie obnosiła się ze swoim antyklerykalizmem. Brakuje strasznie Andrzeja Leppera on by się najlepiej nadawał na prezydenta Polski. Prosty chłop, ale prawy, porządny i uczciwy.
 • @Sukarno 22:37:39
  Co według Pana znaczy antyklerykalizm? Czy walkę z antypolską i antynarodową instytucją Kościoła Katolickiego, czy walkę z wiarą w Boga - bo to nie to samo?

  Polecam (dotyczy mojego pytania): http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/126555,zachod-wschodowi-niesie-pokoj-i-demokracje-cz-2
 • Dlatego trzeba iść na Wybory !!!
  Trzeba zablokować PIS by nie mogli samodzielnie rządzić !!! bo jak widzę Waszczykowskiego Naimskiego i innych agentów żydowskiej mafii
  to włosy dęba mi stoją !!
  !
  Kukiz czy Korwin mają inną politykę co do wschodu i powinni wejść by temperować żydowsko-katolicki PIS !!!! [ nie nie jestem naiwny co do Kukiza i Korwina ale na dziś to są dobre zderzaki na PISowców !!!! ]
  !
  Słowianie ! TYLKO ŻYDZI i DEGENERACI ZAGŁOSUJĄ NA PO !!
  !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Nigdy nie wierzcie żydowi i ukraińcowi
 • Pomimo gigantycznych wysiłków Zachodowi nie udało się Czeczenii wykorzystać przeciwko Rosji i Rosjanom.
  Oto dowód wdzięczności Czeczeńców wobec Rosji i osobiście prezydenta Rosji Władymira Putina . Czeczenia to w tej chwili najwierniejszy przyjaciel Rosji na którego Rosja może w każdej chwili liczyć. Przemówienie prezydenta Czeczenii Razmana Kadyrowa na imprezie zorganizowanej w Czeczenii z okacji rocznicy urodzin prezydenta Rosji Władymira Putina jest tego najlepszym dowodem . Co ciekawe w imprezie tej wzięli też udział goście z Włoch, które coraz bardziej oficjalnie /b. prezydent Włoch Berlusconii z wizytą w Krymie/ sympatyzują z Rosją.

  https://youtu.be/1a_4_1Tfo_E

  Tymczasem Polska i Polacy– pomimo własnych gorzkich doświadczeń , chociażby z okresu II wojny światowej – nadal ślepo i naiwnie wierzą w Zachód i Wuja Sama, któremu jesteśmy potrzebni jedynie jako „mięso armatnie ”, czego on ustami swoich prominentnych polityków wcale nie ukrywa. Wypowiedź Henry Kissingera cytuję :

  „Nasza młodzież w USA i na Zachodzie / przyp.własna : w tym w Polsce/ jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy ”.
 • @ninanonimowa 22:21:38
  KK to My, wszyscy wierzący, ale obecne czasy w 100% przypominają czasy saskie, obecne chierarchia kościelna niestety, ale trzyma z władzą tzn. gra przeciw swiom owieczkom, niestety łamią prawa Boże, KK przeżywa ogromne trudności z powodu oddawania kluczy do świątyń nie wierzącym, podłym zdrajcom, czego dowodem jest odsunięcie papieża Benedykta XVI.
  Zapewne nikt inny nie wymyślił lepszego Dekalogu i zasad morlanych od naszego stwórcy. Na świecie od wieków trwa walka dobra z złem, szatana z Panem Bogiem, tylko od nas zależy czy My, identyfikujemy się z szatanem czy diabłem, czyli z złem czy dobrem, pomimo, że szatan mocno siedzi w KK, czego dobitnym przykładem obecnie jest chierarchia kościelna w Polsce.
  Proszę mnie nie identyfikować z jakims Jurkiem czy Markiem, każdy choć trochę myślący Polak powinien wiedzieć, że z masonami się nie zadajemy.
 • Polecam nowy artykuł na Pracownia4 z moim komentarzem pod nim :
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/10/14/kiedy-rosja-rozpoczyna-naloty-w-syrii-izrael-nagle-oznajmia-ze-namierzyl-u-siebie-pierwsza-tajna-komorke-isis/
 • @Rzeczpospolita 23:29:37
  Racja. Trzeba piętnować antypolskie posunięcia ze strony hierarchów KRK. Ale mi chodzi o to, żeby nie popierać z drugiej strony antypolskich potworów takich jak Urban, czy Hartman. Zarówno ksiądz Boniecki, czy Nycz, a także Urban, Hartman, Nieznalska czy inne plugastwa tego typu zasługują na bezwzględną karę za antypolskie działania. Żeby nie utożsamiać wszystkich duchownych z tą skorumpowaną bandą. Przed wojną zdecydowana większość duchownych, po najwyższy szczebel w Polsce była patriotyczna i rzeczywiście żyła ideałami Bóg i Ojczyzna. Żydzi przejęli KRK tak jak zapanowali nad Polską i wykorzystują do siania spustoszenia w świecie. Żyjemy faktycznie w ciężkich czasach, gdzie trzeba wybrać mniejsze zło.
 • Uważam podobnie jak " Slav" .
  Od czasu jak Lew Trocki z "amerykańskimi rewolucjonistami" obali cara, ze wschodu wieje taki sam czosnkowy odór co z zachodu. Na co się oglądać,na pomoc "starszych braci" ze wschodu przeciwko "starszym braciom " z zachodu ? Wschód to nie jest źródło nadzieji tylko źródło kłopotów. " Już sto lat mija (...)" jak pisał A.Mickiewicz, a kiedy to było ? Trzeba mocno stać na własnych nogach i nie karmić się żadnymi ułudami. Pozdrawiam.
 • @jacek0003 15:54:15, @Slav 14.10.2015 22:24:43
  Jedno nie ulega najmniejszej wątpliwości, że naszych własnych interesów nikt za nas pilnował nie będzie.

  Panowie, świadomość polityczna zależy od zgromadzonej przez nas wiedzy. A teraz sami pomyślcie, w jakim momencie naszych dziejów podawane nam informacje (media, oświata itd.) służyły interesom naszego narodu i państwa?
  Ilu z Polaków ucząc się historii, języka polskiego otrzymało informację, że w czasie wojny Napoleona z Rosją po stronie Rosji walczyło dwukrotnie więcej polskich ochotników niż po stronie Napoleona. Mickiewicz sławił Napoleona - dlaczego? Itd.

  Nie ulega wątpliwości rzecz jeszcze jedna, że obecna nasza sytuacja wyklucza jakąkolwiek możliwość samodzielnego zdobycia suwerenności - zatem wybór jest oczywisty.
 • Pytanie socjologiczne
  Ilu ludzi polskojezycznych rasy azjatyckiej jest w zelaznym elektoracie "popis" + "nowoczesna" - strzelam : 40% a reszta to szabesgoje(35%), ktorzy pija z dobr Polski to co im pejsaci pozwola no i zwyczajni ludzie (25%) z ciezka demencja, ktora blokuje im prace mozgu. Madrosc to oni czerpia z telewizorni.
  Niestety, my Polacy noszacy ducha polskiego w sercu, jestesmy w mniejszosci. Mam nadzieje, ze w ktoryms momencie to sie odmieni. W koncu, niedziela 25 X to Swieto Chrystusa Krola w kaledarzu liturgicznym przedsoborowym. I jest tologiczna data tego wielkiego swieta. Modlmy sie i pamietajmy o sile modlitwy rozancowej. Historia KK i Polski udowadnia, ze Sw Rozaniec oddala i niszczy wielkich przeciwnikow, wydajacych sie nie do usuniecia czy do pokonania. Szkoda, ze hierarchowie KK nas olewaja tak samo jak NP Jezusa Chrystusa, Krola Niebios i ziemi.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930