Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Reżimowe szachy wyborcze jak warcaby

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O jakiejkolwiek politycznej zmianie, tym bardziej o odebraniu władzy faktycznie rządzącym, o likwidacji żydo-reżimu poprzez udział w wyborach przez ten reżim organizowanych, mowy być nie może.

13294911922222_WARCABY__ADAMIGO_20101211711_1_

Każdego dnia powszechne żydo-media bombardują nas ogromną ilością informacyjnego i publicystycznego śmiecia. I nie jest to działanie przypadkowe. Tkwi w tym dobrze zaprogramowany cel: atomizacja i antagonizowanie społeczeństwa, ale jednocześnie zobojętnianie na informacyjny przekaz i degradowanie naszej pamięci przez wprowadzanie do niej informacyjnego szumu. W wyniku takich perfidnych zabiegów żydo-reżimowej inżynierii przestajemy klasyfikować informacje na istotne i zbędne. Oświata pod żydo-reżimem pełni zresztą rolę podobną.

czas-odwetu-wlodzimierz_12162Ogłupiały tłum nie wie więc, co to znaczy polski interes narodowy, co dla Polski i narodu jest korzystne, kto jest rzeczywistym wrogiem, gdzie należy szukać sojuszników, a o rozumieniu kwestii ekonomicznych nawet nie warto wspominać.

Dlatego też niewielu pewnie pamięta, jak J.Kaczyński przed wyborami w 2005r. składał obietnicę w żydowskiej Fundacji S.Batorego (założona w 1988r. przez Sorosa w NY, pełni funkcję sanhedrynu na Polskę), że gdy zostanie premierem usunie z sejmu Samoobronę i LPR. Słowa dotrzymał. Jest więc politykiem wiarygodnym – wiarygodnym dla Międzynarodowego Żyda. W chęci wywiązania się z danej obietnicy był na tyle zdeterminowany, że już po dwu latach rządów (i zadłużania Polski) zrezygnował z władzy, której zawsze pragnął i pragnie nadal. Ważniejszy od samej władzy okazał się dla niego jednolity, syjonistyczny charakter sejmu, czyli usunięcie zeń elementu polskiego, który dostał się tam w wyniku błędów żydo-reżimowych agend. Oczywiście nie znaczy to, że Samoobrona i LPR były pozbawione agenturalnego elementu żydowskiego. Żydo-reżim zdołał jednak wyciągnąć wnioski ze swoich wyborczych błędów i dostatecznie uszczelnił proces wyborczy – żaden narodowy polski element się już nie prześliźnie, taka szansa nie istnieje.

0Po 25 latach żydo-reżim stał się już na tyle bezczelny, że tuż przed wyborami wprowadza w polityczny obieg nowe żydowskie partyjki (Nowoczesna.pl i Razem), a reżimowe sondażownie i media nabijają im dowolne procenty poparcia – no bo kto z nas to sprawdzi. Medialna publiczność, nawet ta z niezależnych portali internetowych, nie jest skłonna do refleksji: dlaczego tuż przed wyborami nie powstają, nie pojawiają się w żydo-mediach, nie zyskują poparcia jako oddolna inicjatywa, polskie partie narodowe? I mimo, iż te żydowskie szachy wyborcze stają się prostymi, żeby nie powiedzieć wręcz prostackim, warcabami, wielu uważa, że kartką wyborczą mogą coś zmienić.

Niestety, szybko przybywa nam współrodaków, którym i gra w warcaby może sprawiać trudności, jeśli idzie o analizę gry: przewidywanie wariantów kolejnych posunięć i ich skutków. Logiczne rozumowanie i wyciąganie racjonalnych wniosków to sztuka coraz trudniejsza przy systematycznie obniżanym poziomie edukacji. A wydłużanie jej trwania służy jedynie intensyfikacji procesu ogłupiania. Żydo-reżim IIIRP usiłuje w ten sposób dogonić szybko Zachód, który zadowalającą reżimy wysokość poziomu skretynienia społeczeństw osiągnął już w latach 1970/80., nie wspominając o rosnącym wskaźniku analfabetyzmu w awangardzie zachodniej „demokracji” i żydowskiego kapitalizmu, czyli w USA. Głównym jednak narzędziem ogłupiania i otępiania Polaków są powszechne żydo-reżimowe media.

I jak tu w takiej sytuacji prowadzić dyskurs polityczny, np. o sensie udziału w kolejnej wyborczej hucpie? Już małpy są inteligentniejsze – jeśli idzie o wyciąganie wniosków – od wielu z nas. Gdy małpa raz się sparzy dotykając rozgrzanego przedmiotu, więcej już go nie dotknie, ominie z daleka. Nawet mój pies potrafił przeprowadzić podobną analizę i wyciągnął właściwy wniosek.

Od 25 lat Polacy uczestniczą w wyborach. Gdyby zliczyć je wszystkie, samorządowe, parlamentarne, prezydenckie, przynajmniej 18 razy chodziliśmy do urn. I czy cokolwiek zmieniliśmy na lepsze? Czy kiedykolwiek wybraliśmy tych, którzy reprezentują nasze polskie interesy?
Zatem, jaki jest sens uczestniczenia w wyborczym cyrku poza zapewnianiem frekwencji jego twórcom i organizatorom – czyli żydo-reżimowi IIIRP ?

kiszczak_milosz_jaruzelskiŻydo-reżim dzierży władzę nielegalnie od momentu przewrotu w sierpniu 1980r., ugruntowaną 13 grudnia 1981r. Wybory w 1989r. (tzw. sejm kontraktowy) były już tylko formalnością i mistyfikacją, bowiem Żydzi spetryfikowali od 1981r. niemal wszystkie struktury w państwie.

Kto wskaże przykład z historii polityki, a nie jest to długi okres, że faktycznie sprawujący władzę zorganizowali wybory lub dopuścili do wyborów, w których tę władzę utracili lub utracić mogli ?
Do rzeczywistej zmiany władzy, a nie chodzi o zastąpienie zużytej atrapy politycznej kolejną, czy o zamianę ról aktorów „władza – opozycja”, „opozycja – władza”, może dojść jedynie w wyniku politycznego przewrotu. Nie musi być on krwawy, może i powinien być pokojowy (na takim zależy polityce narodowej). Ale tak w jednym, jak i w drugim przypadku musi powstać niezależna od rządzącego układu i przeciwna mu siła polityczna. Musi także nastąpić zmiana układu sił politycznych w Europie – wycofanie syjonistycznych interesów USA z Europy. W chwili obecnej taka zmiana nie nastąpiła. Co gorsza polityczna polska narodowa siła także nie istnieje, nie istniej nawet jej skromna liczebnie namiastka. Nie stworzyliśmy jako naród żadnej własnej organizacji politycznej, nie wyłoniliśmy z niej naszych reprezentantów, nie mamy ani własnych mediów, ani własnych środków na ich stworzenie. Bez środków społecznej komunikacji, z agenturą żydo-reżimu rozbijającą wszelkie niezależne inicjatywy polityczne, nie możemy stanowić dla żydo-reżimu konkurencyjnej siły.

A zatem, o jakiejkolwiek politycznej zmianie, tym bardziej o odebraniu władzy faktycznie rządzącym, o likwidacji żydo-reżimu poprzez udział w wyborach przez ten reżim organizowanych, mowy być nie może.

Dariusz Kosiur

10169365_621976167887194_465756965_n

 _____________________________________

PS

Portal NEon24.pl nie jest portalem niezależnym!

W chwili obecnej powyższy tekst jest przysłowią musztardą po obiedzie. Został zdjęty przez administratora Marx 8888, który spełnił wobec mnie oraz blogera "stanisława" swój cenzorski obowiazek.

Tekst miał prawo się ukazać, ponieważ nie naruszał kodeksu wyboczego. Nawoływanie do bojkotu wyborów nie miało znaczenia dla wyborczej frekwencji, która nie decyduje o ważności wyborów. Inaczej jest tylko przy referendum.

Administartor Marx 8888 usunął już swój komunikat o ciszy wyborczej, pod którym wywiązała się między nim a nami polemika. Poniżej ostani komentarz jaki zamieściłem pod jego komunikatem:

 

@ Marx 8888

Gwoli ścisłości:

1. inwektywa, czyli przypisanie komuś cech negatywnych (nie koniecznie z użyciem wulgaryzmów) - to był Pana zarzut pod adresem "stanisława".

Chyba inaczej to pojęcie Pan rozumie, ponieważ "stanisław" nie przypisał Panu żadnych cech. Napisał natomiast, co Pan zrobił, jak postąpił i ocenił to negatywnie stawiając jednocześnie wniosek, iż może to wskazywać, że stoi Pan po tej samej stronie, co cały układ rządzący w Polsce - czy można odmówić logiki takiemu wnioskowaniu?   

Proszę zwrócić uwagę na własne komentarze, w których w identyczny sposób traktuje Pan "stanisława" oraz mnie.

2.Nie wiem, czy Pan zauważył, że Pańskie zaangażowanie w obronę, czy może próbę wyjaśnienia i wytłumaczenia postawy blogera Wojtasa, poświęcania uwagi jego sprawie (choć nie dotyczy to sytuacji ze stosowaniem przez Pana wobec nas cenzury - bo o tym tu piszemy)  pozwala domyślać się, że swoją wrażliwość na "krzywdę" lokuje Pan po stronie blogera Wojtasa. Jakiej Polski chciał bloger Wojtas, członek UD, w jaki sposób "argumentował" własne racje, o tym pisałem i nie będę powtarzał.
Mam nadzieję, że jest Pan na tyle inteligentny, iż nie zaprzeczy, że te dwie kwestie: zaangażowanie po stronie Wojtasa i zastosowana wobec nas cenzura i blokada (w czyim interesie? - w interesie obecnej władzy) wskazują na jakiś wspólny mianownik łączący Pana, Wojtasa oraz innych administratorów portalu.

Niestety, na tym portalu doszło, bo w końcu musiało dojść do starcia "Obcych Żywiołów". To tytuł sztuki A.Fredry napisanej w XIXw, która przez  żydowską krytykę została odsądzona od czci i wiary - powód zawsze ten sam.

 Dariusz Kosiur

 

artykuł z 1873r. poświęconego sztuce A.Fredry - //www.ultramontes.pl/Fredro.htm
 

KOMENTARZE

 • A kto to tam pamieta
  Większość wyjących na neonie to dopiero nabyła właściwości do głosowania w chazaro-systemie. Przebierają więc kulasami w rytm chazarskiego przypierdu.
 • Do pana Kosiura !
  pisze pan ! Nie stworzyliśmy jako naród żadnej własnej organizacji politycznej, nie wyłoniliśmy z niej naszych reprezentantów, nie mamy ani własnych mediów, ani własnych środków na ich stworzenie
  . Bez środków społecznej komunikacji, z agenturą żydo-reżimu rozbijającą wszelkie niezależne inicjatywy polityczne, nie możemy stanowić dla żydo-reżimu konkurencyjnej siły.
  !
  Panie Kosiur
  100% zgoda !!!! nie powstanie w Polsce NIC ! bo żydostwo ma wszytko w rękach i wszystko kontroluj !!!!
  !
  dlatego jedyny ratunek dla Polski i Polaków widzę w Rosji, jeżeli zacznie pomagać finansowo i logistycznie to mamy szanse ! PRZYPOMINAM !!! [ żydostwo już prawie jawnie finansuje opozycje na Białorusi i Ukrainę ! ]
  [Jak na razie nie mamy szans na coś od Rosji bo w Rosji współrządzi żydowska rządowa kamaryla z premierem Rosji na czele !!!
  !
  Na dziś trzeba minimalizować w Polsce skutki rządów żydo- lewactwa !
  i żydo-syjonistów ! [ myślę o masowym napływem kolorowej dziczy mułzumańskiej do Polski !!! ]
  co do bojkotu ma pan całkowitą rację !!! ale dziś trzeba być elastyczny
  NIE CZAS ŻAŁOWAĆ RÓŻ GDY PŁONĄ LASY !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN lach ! Słowianie Wszystkie chwyty są dozwolone gdy trzeba walczyć o Ojczyznę !!!
 • @
  "Jakiej Polski chciał bloger Wojtas, członek UD, w jaki sposób "argumentował" własne racje, o tym pisałem i nie będę powtarzał."

  Pan Wojtas chciał Polski jako Najjaśniejszej Rzeczpospolitej i pisał o niej tak jak uważał, jego prawo!

  A jakiej Polski chce bloger Kosiur, startujący w 2010 roku z list ... PIS? :)))
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

  Nie no, zaraz będzie, że to manipulacja a jestem syjonistką jak Wojtas, Marx, Ruszkiewicz....
 • @Astra 22:26:53
  PS - startował pan z najbardziej syjonistycznej partii w Polsce i panu nie wstyd? tak Polaków okłamywać?
  To na czym polega ten pański domniemany "antysyjonizm"
  Wychodzi na to, że prawdziwym antysyjonistą na tym portalu był Pan Ruszkiewicz... i Pan Wojtas.
 • @
  "Portal NEon24.pl nie jest portalem niezależnym!"

  Dlaczego???? Bo ludzie nie chcą po karku klepać? Możliwe ze tak naprawdę nic konkretnego do powiedzenia Pan nie ma.... no może jeszcze slogany i hasełka, no i "gonić żyda"!
 • przynajmniej
  szachownica się trochę odsmrodziła
 • trzeba rozliczyć tych co rozkradli kraj
  Liroy od Kukiza zapowiadał że rozwali koryto od środka. Dajmy mu młot.
 • @Astra 22:26:53
  Astro, bardzo Cię proszę, przestań juz z tym ,,Panem Wojtasem". Wystarczy, ze on wciskał ludziom kit o tej rzekomo ,,Najjaśniejszej Rzeczpospolitej", gdzie kobiety sa traktowane jak przedmioty, a płody z podejrzeniem o wady wrodzone sa przymusowo poddawane aborcji, natomiast rada starszych udziela pozwolenia i zakazy na to, aby mieć dzieci.
  O takiej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej śnisz jako Polka i katoliczka?
 • @Astra 22:32:17 i 22:26:53
  Nieszczęsna niewiasto,
  sama zamieszczasz poniższy link (za co szczerze i wielce dziękuję):

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,152836.html

  i udajesz głupią, czy po prostu nie jesteś w stanie się skupić i pomyśleć?

  A jest w tym żydowskim filmiku powiedziane wszystko wprost jak krowie na miedzy.
  Kobieto, odstaw alkohol - niestety, tak to odbieram, jako komentarz pisany w stanie upojenia alkoholowego i kto wie, czy nie cytrynówką wespół z blogerem Wojtasem -, odsapnij, ogarnij się trochę, obejrzyj filmik w spokoju i przemyśl go sobie.
 • @Astra 22:32:17
  "Wychodzi na to, że prawdziwym antysyjonistą na tym portalu był Pan Ruszkiewicz... i Pan Wojtas."

  Wcale bym tego nie wykluczał, do tego duo dokooptowałbym jeszcze Panią - cóż każda praca się opłaca.
 • @Rzeczpospolita 10:54:57
  A fe panie Kosiur... Tak ludzim mydlić oczy? No ale szydło (ups!) pejsy zawsze z worka wyjdą.
  Ja od dawna byłem przekonany, że jest pan tzw. koncesjonowanym "antysemitą", który może pisać kocopały i włos mu z głowy nie spadnie. Maskowanie na nic się nie zdało :)
 • @Rzeczpospolita 10:54:57
  Szanowny Panie Dariuszu!
  Nie może Pan sobie darować tych awantur. O co Panu chodzi o Polskę , czy o dowodzenie za wszelka cenę , kto ma , a kto nie ma racji.
  Po pierwsze : lepiej zdjąć tekst , niż potem bez sensu bujać się po sądach. Wiem , cos o tym , bo sam przed laty postawiłem na literę prawa, a nawet na obowiązującą od czasów rzymskich prawną zasadę : egzekwowanie prawa nie jest przestępstwem. Niestety polskie sądy sądzą inaczej i co im zrobisz? Pański tekst ma takie samo znaczenie po wyborach, jak i przed wyborami, gdyz nie miał szansy wpłynąć na frekwencję w stopniu dostrzegalnym nawet dla najskrupulatniejszych socjologów. Niekwestionowany fakt, ze opublikował Pan go jeszcze przed wyborami, niezaleznie od okolicznosci daje Panu pełne prawo użycia w przyszłości zwrotu "a nie mówiłem" i chyba o to chodziło.
  Po drugie: jak Pan widzi Pan Wojtas jest tu od pewnego czasu nieobecny, więc negatywne wypowiadanie sie na jego temat jest co najmniej nieeleganckie
 • @Astra 22:26:53
  nadaje się do rankingu pieniaczy
  ja ostatnio zostałem nazwany przez wk..ny 'jezuitą' i prawie że masonem bo jestem przeciwny aborcji
  słabo?

  inne najczęściej nadużywane 'szufladki'
  'faszysta' - 1 miejsce na liście - przez wszystkich na wszystkich
  'lewak' (przez korwinistów, np na tercerystów)
  'żyd' (przez 'rodzimowierczych' przechrztów na każdego kto jest katolikiem, przez co przyczyniają się żydostwu zawyżając ich liczbę w Polsce)
 • @WandalVeni 17:24:48
  Oj, czy na pewno właściwie zaadresował Pan swój komentarz?
  Adresatka nie szczędzi właśnie podobnych epitetów - ja np. jestem lewakiem, a także - to już nie epitet - Żydem.
 • @Mariusz G. 15:54:19
  Nie uchwycił Pan istoty problemu.
  Rzecz nie w tym, jaki mój tekst miałby wpływ na frekwencję (miałby pewnie zerowy lub bardzo bliski zera), ale w tym, że administracja zastosowała nie zgodną z prawem prewencyjną cenzurę oraz w sposób rabiniczny zinterpretowała kodeks wyborczy, który zakazuje bojkotu jedynie w przypadku referendum, a nie w przypadku wyborów.
  Postawa administratorów wskazuje, że portal nie jest niezależny i że w rzeczywistości wspierają oni żydo-reżimowe władze.

  Co zaś się tyczy blogera Wojtasa, to musiał Pan pomylić czytane teksty lub komentarze.
 • @Rzeczpospolita 18:04:39
  hehe ja już byłem 'faszystą' pierwszy raz na studiach jak stwierdziłem, że przedkładam piwo nad wódkę, 'żydem' - jako katolik, 'lewakiem' - oczywiście przez zapryszczałych fanów JKM..
  ..Nie chciałem nikogo urazić chodzi mi o zjawisko używania pewnych stwierdzeń które jest do pewnego momentu nawet korzystne bo każdy Polak, każdy katolik powinien wiedzieć kim jest 'judasz', co to jest lichwa itp ale jak jest to naduzywane jako wyzwisko to się robi piaskownica a to powazne rzeczy
 • @Marx 8888 19:31:55
  A właśnie Pan powinien, skoro jako cenzor je stosuje - ale jak podejrzewam nie jest to kwestia niedoczytania paragrafów, ale woli i zobowiązań.
 • Demokracja...
  Kiedyś legalna była tzw. święta inkwizycja, potem komunizm, faszyzm...
  CO DO LEGALNOŚCI M.IN. DEMOKRACJI...
  Jak legalny, a zarazem konstruktywny; prawy może być system, w którym, praktycznie, ani wyborcy ani wybrańcy (w tym dzięki utworzeniu bariery formalnej w postaci konieczności uzbierania przez osobę zmilczaną przez media, nieznaną, konstruktywną tysięcy podpisów poparcia od bezmyślnych, nieodpowiedzialnych, zdemoralizowanych, wypaczonych, wynaturzonych; prodestrukcyjnych obywateli, a następnie taka osoba musiałaby być jeszcze, w takich warunkach, wybrana...) nie dopuszczają do rządzenia osób pozytywnie wybitnych/kompetentnych, a więc ma mse selekcja negatywna (przy czym nawet gdyby do Parlamentu dostała się osoba odpowiednia, to i tak by nic nie zdziałała, bo o podejmowanych działaniach decydują krótkowzroczne interesy wąskiej grupy beneficjentów systemu i z nimi prowadzonych interesy, współpracujących... A nawet gdyby udało się takiej osobie coś pozytywnego wprowadzić, to spotkałoby się to z sprzeciwem nieodpowiedzialnych obywateli...); gdzie nie kieruje się racjonalnymi racjami, tylko jak najniższymi pobudkami; wszechstronnie zajmuje destrukcją: szkodzi, niszczy; pogrąża, prowadzi do zagłady, w tym samozagłady...!!!
  To jest ewidentnie anormalne, patologiczne, złe; to jest łamanie prawości!!!
  Poza tym jest prawo nadrzędne – prawo do normalności, powodzenia, bo od zawsze istniała możliwość konstruktywnego postępowania; osiągania pozytywnych celów, w tym m.in. dzięki postępowaniu zgodnie z Prawami Natury, a więc m.in. dostosowując wielkość naszego gatunku do możliwości środowiska, przyrody, planety, eliminując wady dziedziczne dzięki pozytywnej prokreacji, zmniejszając problemy społeczne, polityczne, geopolityczne m.in. dzięki jawnej klasyfikacji ludzi pod względem ich potencjału psychicznego, umysłowego, a także na podstawie ich wkładu, uniemożliwiając osobnikom aspołecznym jakiekolwiek wpływanie na ludzi neutralnych, pozytywnych i na jakąkolwiek inną szkodliwą działalność!!!

  PS
  No i sami także codziennie widzicie – prawie WSZYSCY mają powyższe, co wykazuję od 2000 roku na wiele sposobów, w d..., ch... na to kładą, to pier... Bo wszystko co aktualnie jest, jest mądre, dobre, słuszne, tylko powinno być jeszcze bardziej tak jak jest i dopracowane, a będzie dobrze... Dopóki nie wprowadzą kolejnej wersji jedynie słusznej słuszności, bo wtedy to ona zawsze była, jest i będzie jedynie słuszna, np. w postaci islamu... A że także będzie dalej b. źle i coraz gorzej, to tylko dlatego, że będzie za mało intensywnie jedynie słusznie, więc będzie to wymagało zintensyfikowania, dopracowania...


  Co do uczestniczenia w tzw. wyborach...
  A gdyby Hitler i Stalin przygotowali w 1939 r. w Polsce tzw. wybory, to także byście poszli..
  Gdyby Polacy nie poszli na tzw. wybory, to może wymusiłoby to inny skład kandydatów (może byliby kompetentni) mających inne cele do osiągnięcia (może działaliby w naszym interesie).
  PS
  Chyba, że byłyby opcje:
  - nikogo nie wybieram, bo nikt nie ma odpowiednich kwalifikacji (Czy możliwość selektywnego niewybierania i gdyby głosów przeciw byłoby więcej, to dani kandydaci, formacje nie dostaliby się do Parlamentu)!
  - nikogo nie wskazuję, bo rozwiązania systemowe nie wymuszają konstruktywizmu (a praktycznie ma miejsce, „legalnie”, destrukcja)!

  Jeśli tak zagłosowałaby większość, to, odpowiednio, oznaczałby:
  - eliminację z kandydowania wszystkich dotychczasowych kandydatów.
  - wprowadzenie gwarantowanych prokonstruktywnych rozwiązań systemowych.
 • @Lotna 01:49:46
  www.o2.pl / www.sfora.pl | 18.07.2015 r.
  Pochodzący ze Śremu w woj. wielkopolskim dwuletni Kajtek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Pieniądze są potrzebne na jego leczenie w USA. TVP Info podaje, że widzowie stacji przekazali już na rzecz chłopca 7,5 mln zł...

  www.wp.pl / www.o2.pl / www.sfora.pl | 19.09.2015 r.
  Rekordowe odszkodowanie dla 5-letniego Wojtusia. Szpital będzie płacił rentę
  Ponad milion złotych odszkodowania dla małego Wojtka, do tego odsetki i miesięczna renta w wysokości 6 tys. zł. Tyle będzie musiał zapłacić szpital w Płońsku (woj. mazowieckie) po tym jak przegrał trwającą od kilku lat sądową batalię. Łącznie to niemal 2 mln zł.
  Komornik już zajął pieniądze na koncie szpitala. To poważnie zachwiało jego finansami. Placówce z pomocą przyszło jednak starostwo, które nadzoruje jego pracę. Radni powiatu zdecydowali o poręczeniu 1 mln 200 tys. zł pożyczki. Gdyby tego nie zrobili szpital straciłby płynność finansową, a pracownicy najprawdopodobniej nie dostaliby pensji.
  Wojtek urodził się 5 lat temu, jest niepełnospraw­ny i wymaga nieustannej opieki. Podczas porodu otrzymał 0 pkt. w 10-stopniowej skali Apgar. Zanim dziecko przyszło na świat jego matka w krótkim czasie kilka razy trafiała do płońskiego szpitala i kilka razy była z niego wypisywana - mimo że jak się okazało miała m.in. tzw. zatrucie ciążowe. W domu dostała krwotoku, dopiero po tym zdarzeniu zdecydowano wykonać cesarskie cięcie.
  To nie koniec kłopotów płońskiego szpitala. W sądzie toczy się inna sprawa także związana z porodem z 2010 roku. Jeśli i tym razem placówka przegra to musi liczyć się z kolejnym ogromnym odszkodowaniem.)


  [img]http://www.imagic.pl/files//24301/./PAN%20ZDZISIO%20RENCISTA.png[/img]
  http://www.imagic.pl/files//24301/./PAN%20ZDZISIO%20RENCISTA.png

  W Polsce różne organizacje podają, że około 10-25 % dzieci w wieku do 14 lat cierpi przez głód i spożywa najwyżej jeden posiłek dziennie. Według obecnych szacunków minimum egzystencji to około 350-390 złotych na osobę! GUS podaje, iż 60% (23 mln) polskiego społeczeństwa żyje poniżej minimum socjalnego (z tego 5 mln w skrajnej nędzy)!
  Jak wynika z danych Eurostatu jesteśmy liderem... w biedzie. Przegoniliśmy nawet Rumunów i Bułgarów! Z 1/3 obywateli żyjących poniżej minimum socjalnego staliśmy się prawdziwą europejską potęgą!
  Już co czwarte dziecko żyje w ubóstwie - wynika z najnowszych danych, przedstawionych w raporcie „Wielkie Oczekiwania”. Od lat 60. ub. wieku na Wyspach przybyło 1,5 mln dzieci wychowywanych w skrajnej biedzie. W sumie jest ich już ponad 3,5 mln - donosi „Guardian”. Autorzy raportu na podstawie analizy zmian w systemie podatkowym przewidują, że w 2020 roku łączna liczba dzieci żyjących w ubóstwie wzrośnie do 4,7 mln - informuje gazeta.pl.
  Według szacunków UNICEF,1 mld młodocianych na świecie żyje w skrajnej nędzy! Codziennie umiera z głodu 110.000 osób, w ciągu roku zaś 40 milionów ludzi, w tym 7 milionów dzieci! Każdego roku przeszło 12 milionów dzieci umiera na choroby związane z niewłaściwym odżywianiem!
  MILIARD LUDZI NIE MA CO JEŚĆ.

  Przy takim odżywianiu, to są przyszli renciści...; przyszli rodzice rencistów... itd...; psychopaci, debile; degeneraci (niezdrowo odżywiający się, nikotynowy, alkoholicy, narkomani, dewianci); kanalie, przestępcy! – red.

  Dane Głównego Urzędu Statystycznego z lutego 2014 r.:
  Ponad pół miliona dzieci w Polsce nie dojada, bo ich rodziców nie stać, by „zapewnić im przynajmniej w co drugi dzień posiłek z mięsa, drobiu, ryby lub odpowiednika wegetariańskiego”. Nie stać ich też, by „przynajmniej kilka razy w tygodniu kupić im świeże owoce lub warzywa” - donosi GUS.
  450 tys. dzieci nie ma wszystkich podręczników, bo rodziców nie stać na ich zakup. Edukacyjne straty sięgają też zajęć dodatkowych, na które nie stać rodziców aż 1,4 mln dzieci.
  Z powodu biedy 530 tys. dzieci nie chodzi do specjalistów, a blisko 600 tys. do dentysty.

  Ogółem na 8,9 mln dzieci w wieku 0-24 lata „na utrzymaniu” w niedostatku lub biedzie żyje 1,4 mln.

  Największy dramat dotyczy rodzin wielodzietnych, zwłaszcza z małych miejscowości. GUS wskazuje, że w skrajnej nędzy (poniżej tzw. minimum egzystencji) żyje blisko 10 proc. rodzin wychowujących troje dzieci i aż 26,6 mających ich czworo lub więcej.

  Na pomoc rodzinom najbiedniejszym wydajemy ok. 1,8 proc. PKB, tj. około 30 mld zł rocznie. A na emerytury i renty, mimo że jesteśmy młodym społeczeństwem – blisko 210 mld zł rocznie. Od 2003 r. nie zmieniła się właściwie wysokość świadczeń dla rodzin. Pierwszej i jedynej waloryzacji tzw. progu dochodowego uprawniającego do pomocy w ciągu ostatnich 11 lat dokonano w listopadzie 2012 r.

  -------------------------
  EUTANAZJA, EUGENIKA
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=217

  EUTANAZJA; SELEKCJA POZYTYWNA/DOGŁĘBNA ETYKA
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?t=199
 • @Redaktor1966 19:56:16
  Zgadzam się niemal ze wszystkim oprócz jednego:

  "dostosowując wielkość naszego gatunku do możliwości środowiska".

  Tego robić nie wolno!

  Nie znamy granicy ludzkich możliwości kształtowania środowiska. Obserwowany od początku istnienia ludzkości stały postęp we wszystkich dziedzinach ludzkiej działalności jest nieodłączną cechą rodzaju ludzkiego.
  Istnieje matematyczny opis tego postępu (przy zastosowaniu geometrii syntetycznej i liczb zespolonych), mającego charakter negentropiczny – jest to cecha charakterystyczna dla procesów życia (wykazujących stały rozwój), w tym także egzystencji gatunku ludzkiego.
 • @Rzeczpospolita 20:12:03
  Ponieważ zgadzamy się w wielu sprawach (nawet wspieramy w komentarzach), to i tak pewnie będzie i w tym wypadku.
  Więc dodam odnośnie tego środowiska: Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, w oparciu o realne możliwości, po całościowej, dogłębnej, dalekowzrocznej, w tym odpowiedzialnej, etycznej analizie, w tym uwzględniając komfort życiowy, w tym psychiczny, a także losy, potrzeby przyszłych pokoleń.
  PS
  Sens Kolonizacji Kosmosu + Konkurs
  https://www.youtube.com/watch?v=2W0QkV-Noy0&list=UUWTA5Yd0rAkQt5-9etIFoBA

  [A gdzie prawa, w tym także przyszłych istnień na innych planetach do życia... A gdzie prawa, w tym przyszłych cywilizacji... Przecież ludzie zabijają dla zabawy, wszystko niszczą, rozmnażają się ponad możliwości przyrody, środowiska, planety, wszechstronnie się degenerują, realizują zagładę, w tym samozagładę...
  Bez względu na to, czy PRAWO KOSMICZNE zostanie formalnie utworzone, czy nie, to i tak wszystkich obowiązuje, a m.in. zabrania ono zajmowania nawet potencjalnie możliwych msc, gdzie może powstać życie! Jakiekolwiek narażania istnień na innych planetach! Odbierania zasobów w takich msh! Ekspansji, gdyż to niczego nie rozwiązuje, a jedynie poszerza skalę i odwleka to, co nieuniknione! – red.]
 • @Rzeczpospolita 20:12:03
  http://www.imagic.pl/files/24301/./podiamentowa%20dziura%20w%20ziemi.png

  http://www.imagic.pl/files/24301/./PKB%21...%20GDZIE%20LADUJA%20PIENIADZE.png

  ___________________________________________


  http://www.imagic.pl/files/24301/./piekny%20las%20strumien.png
  http://www.imagic.pl/files/24301/./piekny%20las%20gory.png
 • ...
  Ktoś, oprócz mnie, zauważył że wyborcy są głupsi od bydła (te po jednej nauczce nie popełniają już tego samego błędu)...
  Więc wyjaśniam dlaczego.
  Dlatego że bydło jest uczone - zgodnie z rzeczywistością, wszechstronnie i od maleńkości - iż wilk to jest ich śmiertelny wróg. Nauka ta obejmuje: przeraźliwy ostrzegawczy ryk, ataki samców na atakujące wilki, ucieczkę i czasami jeszcze słuchanie i oglądanie zagryzanego bydlęcia, które popełniło jakiś błąd.
  Natomiast w naszym przypadku, to na widok odpowiedników wilków, czyli osobników anormalnych, psychopatów, debili; kanalii, ludzie nie słyszą żadnego ostrzegawczego krzyku, takiej informacji, tylko że, i to jeszcze tonem spokojnym, wyrażającym podziw, uznanie, szacunek, teraz mówi np. poseł, minister, premier, prezydent. A ci mówcy korzystając z warunków jeszcze dodatkowo piorą mózgi swoim ofiarom, w tym m.in. nazywając, przedstawiając sprawy, siebie na odwrót, wywołują synchronizację umysłów, zestrajanie psychik tego odbiorców z ich umysłami, psychikami... Mało tego, bo te odpowiedniki wilków wzbudzają jeszcze instynkt stadny – traktowani są jako przywódcy stada... – I tak codziennie od urodzenia aż do śmierci...
  Oczywiście są nieliczne wyjątki, do których się zaliczam. Żeby nie być gołosłownym, jeśli ktoś jeszcze nie czytał moich publikacji, to po raz kilkunasty komunikuję: ZNACZNA CZĘŚĆ POLITYKÓW TO SĄ OSOBNIKI NIEKOMPETENTNE, ANORMALNE, PSYCHOPACI, DEBILE; KANALIE!!!
  Lecz nasz rzetelny przekaz stanowi ledwo mierzalny ułamek procenta częstotliwości, wszechobecności; siły ich przekazu, w tym także dlatego, że nie jesteśmy odbierani, traktowani jako przywódcy stada...
  -----------------------------------------------------------------
  Transformacja ustrojowa w demokracje kolonialną
  https://www.google.pl/search?q=Transformacja+ustrojowa+w+demokracje+kolonialn%C4%85&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=UVIyVofsB8HSPKv5nbAG

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031