Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
597 postów 4144 komentarze

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Po wyborach. Żydzi z USA wyznaczyli władze IIIRP.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.

 

2258cdaeb030dfaebe8cd3ee6b04c8ad,14,0Powtarzanie, że władze IIIŻydo-RP są nielegalne jest w istocie truizmem i szkoda czasu i miejsca na uzasadnienia.
Władze w Polsce przestały być legalne od 1926r., od momentu żydo-masońskiego przewrotu inspirowanego przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) z USA i z Wlk.Brytanii. Tym samym wybory w Polsce od 1926r. nie spełniają wymogów legalności i demokracji – demokracji wszystko jedno jak pojętej – z jakim przymiotniem.
Najlepszy okres dla Polski i Polaków i chyba jeden z lepszych w naszych dziejach po 966r. to po 1926r. okres rządów tzw. polskich komunistów – 1956-80. Choć i w tym czasie wiele sfer funkcjonowania państwa znajdowało się w żydowskich łapach (np. kultura, oświata), co w końcu ułatwiło żydowską rebelię w 1980r. i całkowite przejęcie władzy w 1990r.

e8ca108d-ab16-4f44-8885-f05516a07addSyjoniści, w tej liczbie także i filosemici, mimo, iż opanowali wszystkie struktury państwa Polaków, próbują i niestety z sukcesami, kontrolować, wpływać, niszczyć, wszelkie przejawy niezależnej polskiej myśli politycznej (np. na portalu Neon24.pl) i działalności. Często posługują się katolicką ortodoksją i dewocją, choć oczywiście w osiąganiu własnego celu zdradza ich wspólnotowa, syjonistyczna mentalność i okazywany pozytywny stosunek do innych antypolskich elementów.
Perfidnie dezawuują i ośmieszają idee narodowe, ale także świętoszkowato obnoszony przez nich krzyż (np. krzyż i świnia pod pomnikiem R.Dmowskiego w dniu 11 listopada).

Wynik ostatnich wyborów był właściwie przewidywany od dawna. Zatem warto zwrócić uwagę wyłącznie na te charakterystyczne zjawiska, za którymi stoi waszyngtoński sanhedryn.
Po ostatnich wyborach sejm tworzą partie, ruchy, których szefowie wspierali żydowską rebelię na Ukrainie – mamy więc oto całą syjonistyczną zgniliznę w sejmowych ławach IIIŻydo-RP.

imagesWyznaczenie PiS do objęcia żydo-rządów oznacza zaostrzenie antyrosyjskiej polityki pod biało-czerwoną banderą – wystarczy przypomnieć niedawne wypowiedzi takich syjonistycznych kreatur z PiS jak W.Waszczykowski.

Gospodarka pod żydo-rządami PiS nie ulegnie żadnej istotnej przemianie. Nie jest to zresztą możliwe w państwie, które praktycznie nie posiada własnego przemysłu. A 60% – 70% pracujących jest zatrudnionychuwaga!w sektorze państwowym, publicznym (w oświacie, ochronie zdrowia, administracji publicznej, sądownictwie, policji, itd., itp.). To autentyczny sukces IIIŻydo-RP, która już 25 lat buduje żydowski kapitalizm podejmując ogromny trud eliminowania wszelkiej polskiej przedsiębiorczości, nie wyłączając szkolnych sklepików.
Jednak przede wszystkim nie jest to możliwe z zasadniczego powodu: polityka finansowa, system bankowy (prywatny), podlegają światowej żydowskiej finansjerze. Oznacza to, że w rzeczywistości żaden żydo-rząd IIIŻydo-RP nie decyduje w sprawach gospodarki kraju. Zatem należy się spodziewać zwiększenia tempa zadłużania państwa i obywateli, ponieważ w tej kwestii nie nastąpią jakiekolwiek zmiany. Nie jest ona przedmiotem zainteresowania żadnej partii politycznej.

Dla niedowiarków i oponentów przywołam przykład prof.T.Lubińskiej, minister finansów w rządzie PiS w latach 2005 – 2007. Była ministrem zaledwie 62 dni, ponieważ ośmieliła się stwierdzić, że zagraniczne (czyli żydowskie) sieci handlowe nie przynoszą Państwu Polskiemu dochodów do budżetu.
Odwołujący się do patriotyzmu, do polskości, nawet do elementów narodowej retoryki, PiS musiał prof. T.Lubińską usunąć ze składu rządu – takie to są suwerenne żydo-rządy w IIIŻydo-RP – o wszystkim decyduje MŻ zza oceanu.

Do całej tej powyborczej żydowskiej układanki nie pasuje tylko PSL, którego przedstawiciele (w PSL zdecydowanie przeważa element polski) nie fotografowali się na żydowskim Majdanie i ledwo co przekroczyli wyborczy próg, mimo, iż jest to skorumpowana partia antypolskiej władzy. Ale gdyby PSL skorumpować się nie dał, pewnie już dawno wypadłby z sejmowej żydowskiej układanki.

Podobnie SLD (ZL) nie szwendał się z Żydami po majdanowych trybunach i prezentował nieco odmienne od żydo-reżimowej większości zdanie w kwestii polityki wschodniej, rosyjskiej, dlatego progu wyborczego przekroczyć nie było mu dane.

I kwestia jeszcze jedna, równie ważna – sanhedryn nakazał objąć finansową kuratelą dwie żydowskie partie, które do sejmu nie wejdą: Razem, niejakiego Zandberga („Duńczyk” jak rozumiem) – dostanie 3 mln zł, partia Korwin ponad 3 mln zł. Wszystko z budżetu IIIŻydo-RP – polski podatnik będzie okradany także na poczet przyszłościowych żydo-reżimowych partii.

*                          *                       *

Poważnie niepoważni obywatele IIIŻydo-RP oceniali negatywnie nawoływania do bojkotu, łudząc się – no właśnie, czym? Ponieważ nie wszyscy, a właściwie zdecydowana większość tego nie wie, więc przypomnę istotę żydo-reżimowej demokracji.
Otóż, władze samorządowe, sejm, senat, prezydent, wybierani są w tzw. demokratycznych wyborach. Prawo w III RP stanowi parlament wyłoniony w takich właśnie wyborach.
Jednak od momentu wstąpienia do UE w 2004r. do 2015r. parlament III RP, zgodnie z wymogami traktatu akcesyjnego oraz traktatu lizbońskiego, musiał (i będzie musiał nadal) implementować, czyli włączyć, do polskiego prawa ustawodawstwo UE.
Obecnie ok. 90% ustawodawstwa III RP stanowi ustawodawstwo UE. Można zatem twierdzić, że władze III RP decydują o sprawach państwa i obywateli wyłącznie w zakresie pozostałych 10% ustawodawstwa. O reszcie decydują, bowiem władze UE, ponieważ to one tworzą prawo UE. I ci z nas, którzy idą na wybory zostają dopuszczeni do żydowskiej wyborczej hucpy zaledwie w zakresie wspomnianych 10% – warto więc było głosować?

Przypomnę: władze III RP pochodzą z demokratycznych (teoretycznie) wyborów.

Parlament UE pochodzi z „demokratycznych” wyborów, ale nie posiada uprawnień do stanowienia prawa !!!!

Prawo UE stanowi Komisja Europejska, która nie pochodzi z demokratycznych wyborów (nawet takiej demokracji jaką znamy z autopsji) – nie znane są rzeczywiste mechanizmy wyłaniania Komisji Europejskiej !!!!

Zatem, mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.

 

marzec_68To wszystko kiedyś z pewnością przeminie jak zły sen, ale póki co, trzeba o tym mówić teraz i trzeba będzie o tym pamiętać w przyszłości, żeby barbarzyńskiemu i zbrodniczemu żydo-systemowi nie pozwolić funkcjonować, żeby go bezwzględnie wyeliminować z przestrzeni politycznej i publicznej, żeby już nigdy więcej nie niszczył ludzkiej cywilizacji.

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • Prawda = truth (trucizna?)
  5*
  Brzmi jak agitka rewolucyjna i mowa nienawiści.
  Czyli sama prawda!
 • Grozą wieje !
  Może czas i przeżycia osobiste leczą z prosyjonistycznych ciągotek ?
  Moja żona twierdzi ze jestem dziecięco naiwny!
 • Dałem 5*...
  Także uważam, że okres 56-80' historycy polscy (o ile tacy jeszcze kiedyś będą) uznają za jeden z najlepszych w dziejach Polski.
 • @Nathanel 17:23:12
  Tak się zastanawiam, czy Komentator już z natury jest taki wesołkowaty, czy tylko przy niektórych tematach?
  Jeśli występuje ten drugi przypadek, to Komentator cel osiągnął z nawiązką, stał się śmieszny - słowo adekwatne: niepoważny.
 • Mieszkańców Polski gotuje się powoli, aby za wcześnie nie dostrzegli, że są gotowani...
  Ani wysokość zadłużenia, ani wskaźniki degradacji demograficznej,
  ani wielkość emigracji zarobkowej nie są w stanie otrzeźwić umysłów wystarczającej liczby rodaków....

  Model Polski od lat i wieków jest modelem państwowości pasożytującej na miejscowej ludności.
  Zmienia się poziom wyzysku i marnotrawstwa , ale istota modelu pozostaje taka sama- Polak ma służyc swoim tzw. sługom publicznym. Czy to są słudzy kościelni, czy słudzy dworscy, głoszący , że ich nadrzędnym celem jest służenie NAM, w praktyce okazuje się , że ONI mieszkają w pałacach, a wielu z NAS nie stać na życie w OJCZYŹNIE.

  Potrząsnijmy własnymi głowami...
  Jeżeli orły uwierzyły, że cnotą jest być barankami,
  to...z metafizyczną radością godzą się na strzyżenie do ostatniego pióra.
  I w takim duchu wychowują następne pokolenia orląt....
 • @Zbigniew Jacniacki 19:16:33
  --kwintesencja !!!!
 • @Nathanel 17:23:12
  ----------- mówisz , masz ! tylko do kogo 1 zadzwonisz ??

  https://www.youtube.com/watch?v=1SpBzqFeaFw
 • @Nathanel 19:30:28
  Autor poniższego tekstu wskaże kogo trzeba (a mieszka w Sarasota, stan Floryda), ale może śmiać się kpiąco.

  http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=975
 • @Nathanel 19:30:28
  Panie @Nathanel, to nie ma sensu. Prawda stara jak świat. To tak jak z tym bojkotującym wyprawę na ryby wędkarzem. Sprzęt miał lecz ryb łowić nie umiał. Został mu się tylko "bojkot" bo komary nad wodą kują.
 • "Hit dnia"
  A teraz hit dnia: "nowy rząd zostanie powołany na próbę" powiedział guru Jarosław Kaczyński. Jeszcze nie zaczął tworzyć, a już burzy. Po okresie nieudanej próby z Beatę Szydło jako premierem (pani etnograf nie ma pojęcia o rządzeniu), guru sam przejmie stanowisko premiera. Nie wytrzyma na "tylnym siedzeniu". I to będzie początek jego osobistego końca, o czym wspominałem wcześniej, mając na myśli PiS i rządy Żydów Polsce. Zniszczy ich pycha.

  PiS nie należy przeszkadzać w autodestrukcji. W zależności od tego, czy osiągną parlamentarną większość, czy będą musieli ukraść kilku czy kilkunastu posłów, bo nie sądzę, aby weszli w koalicję, zabawa w rządzenie może potrwać dłużej lub krócej. To nie są fachowcy od organizacji i zarządzania. Dość wnikliwie obserwowałem ich rządy od 2005 do 2007 r., kiedy najpierw premierem był Marcinkiewicz, a po jego odsunięciu Kaczyński. Wtedy priorytetem było zlikwidowanie Samoobrony i Ligi Polskich Rodzin. W obecnym parlamencie poza PSL, które nie wiadomo jeszcze, czy wejdzie, wszystkie ugrupowania są żydowskie. Nie będzie potrzeby nikogo likwidować, więc PiS zlikwiduje się sama. Scenariusz funkcjonowania władzy ustawodawczej (Prezydent, Senat, Sejm) oraz wykonawczej będzie wyglądał następująco: kreacja, manipulacja, mistyfikacja. Nieświadomi i niezorientowani ludzie, którzy na nich głosowali wobec braku realnych efektów sprawowania władzy, przejrzą na oczy.
 • Wyciszyć się i zabrać się do roboty
  Zgadzam się z autorem co do tego że pewnym siłom chodzi teraz i chodziło w przeszłości o przejęcie władzy,rynków i bogactw na całym świecie.
  To czego dowiadujemy się o przyczynach obecności polskich wojsk w Afganistanie i Iraku,przystąpieniu do UE,popieraniu przewrotu na Ukrainie kosztem polskiego rolnika i robotnika,obradach Knesetu w Polsce,przyznaniu 100 euro miesięcznie Żydom i dopiero po 26 latach zauważenie że pieniądze są wyprowadzane z Polski śmierdzi czosnkiem.
  Siedzenie tylko na stronach WPS,neon24,wolne media czy innych to mało.Należy wchodzić na facebook i podczepiać się pod dyskusje oraz infekować swoje poglądy ale to też zbyt mało.
  Śp.A.Lepper działał w terenie i to samo robili Prezydent Duda,Kaczyński i Szydło bo bez mediów inaczej nie dotrzesz o czym Pan Kosiur już pisał.
  Jednocześnie kategorycznie należy dążyć do konsolidacji wszystkich środowisk anty systemowych żeby być gotowym.
  Podstawowymi argumentami muszą być odzyskanie rozkradzionego majątku,wystąpienie z UE lub pozostanie państwem stowarzyszonym,nawiązywanie stosunków gospodarczych które przyniosą korzyść polskiej gospodarce,wprowadzenie ceł w celu ochrony polskiej produkcji,podwyższenie wynagrodzeń(12zł/godz to żenada),zmiana konstytucji,wprowadzenie systemu prezydenckiego i obniżenie biurokracji oraz podatków itd.
  Nie wiem jak panowie ale dosyć już tego ujadania czas zabrać się za tworzenie struktur ale nie wirtualnych.
  Jeżeli się nie mylimy jeśli chodzi o PIS to zobaczymy co będzie się działo.
 • @maro 21:33:46
  Jakiekolwiek zmiany-Konstytucji -pozorowane-są nie wykonalne-potrzeba ponad 300 osłów z kne-sejmu.
  Pejsobook chazara jest doskonale monitorowany i jakiekolwiek proby kończą sie pogróżkami lub zablokowaniem konta ze strony mongołów zarządzających po-ską stroną .
 • @LoneStar1776 20:45:47
  --ciumki !! za obrazek ! i za inne.........
 • co się stało z byłym posłem PIS ?
  Były już poseł Zbigniew Girzyński, toruński polityk i historyk, zamieścił w środę na swoim profilu facebookowym zdjęcia dokumentów z tzw. Listy Milczanowskiego. Dokumenty zawierają nazwiska znanych osób opisanych m.in. jako tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa i wywiadu wojskowego.

  https://www.facebook.com/PoselGirzynski
 • @Nathanel 22:03:44
  Zapamiętaj dziadku:

  - jeśli jesteś Polakiem, swoimi wpisami dajesz jedynie dowód własnego ograniczenia umysłowego, braku podstaw historycznej wiedzy, nie wspominając o innych dziedzinach,
  - jeśli jesteś syjonistyczną gnidą (czego wykluczyć nie można), możesz robić to co robisz na moim blogu, póki nie przekroczysz zasad kultury, chociaż od dawna je naruszasz,

  ale wiedz, że tak w jednym, jak i w drugim przypadku wypisywane przez ciebie dyrdymały nikogo tu nie ruszają. Ja także nie mam zamiaru reagować na urobek twojego sklerotycznego intelektu.

  Zmów zatem paciorek w kościółku albo w synagodze i idź spokojnie spać. A jak ci cosik w resztkowych szarych komórkach zaświta to wystukaj sobie na klawiaturce - możesz wcześniej odłączyć ją od kompa i tak przeżyjesz intelektualny orgazm - chyba wiesz, że najlepiej robić to w samotności. Jednak zalecałbym głównie biczowania, głodówkę i modlitwy, działają stymulująco na intelekt.
 • @Nathanel 01:02:36
  Proszę spokojniej! Pani Astra pewnie już śpi, jednak jak jutro zobaczy ten wpis, to podzieli Pan los Partyzanta i innych jemu podobnych.
  Pani Astra pilnuje aby nie było obrażania dyskutanta i chamstwa ogólnego.
  Zatem proszę poprawić ten wpis albo go usunąć.
 • @maro 21:33:46
  Jeszcze raz przypominamy  „Szanowni Rodacy, Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej…ma dla Was
  propozycje konkretnych rozwiązań”.

  Dzisiaj wreszcie chwila oddechu od wyborczej propagandy, od kolejnych
  obietnic, od festiwalu złudzeń, od konkursu hipokryzji – głównie w
  wydaniu pomagdalenkowych mafii, ale także ich sukcesorów,
  pieczołowicie hodowanych, jako nowe „kadry” do zarządzania Polakami i
  Polską.
  Czołowa aktywistka faworyzowanej partii, z pionierskim zapałem niemal
  w każdą swoją wypowiedź wplatała slogan: „Szanowni Państwo…mamy dla
  was konkretne rozwiązania”.
  Parafrazując powyższy slogan zwracam się do świadomych,
  odpowiedzialnych Polaków:
  „Szanowni Rodacy, Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej…ma dla Was
  propozycje konkretnych rozwiązań”.
  Zacznijmy od stwierdzenia oczywistości: nie głosujemy, gdyż nie
  kolaborujemy. Nie kolaborujemy z okupantem i z miejscowymi
  funkcjonariuszami okupanta.
  Czynimy tak w oparciu o konstytucyjne podstawy ustroju państwa (Art.
  1.Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli,
  Art. 4.1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do
  Narodu.2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub
  bezpośrednio, Art. 8.1.Konstytucja jest najwyższym prawem
  Rzeczypospolitej Polskiej.), oraz wypełniając konstytucyjne obowiązki
  (Art. 82.Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność
  Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne, Art. 83.Każdy
  ma obowiązek przestrzegania prawa Rzeczypospolitej Polskiej) a
  szczególnie konstytucyjny obowiązek obrony Ojczyzny(Art. 85.1.
  Obowiązkiem obywatela polskiego jest obrona Ojczyzny).
  Wielu, a nawet w chwili obecnej większość Polek i Polaków nie jest
  świadomych tego, że Polska, to kraj okupowany. A jest ona od 26 lat
  krajem okupowanym przez światową oligarchię syjonistyczną i
  administrowanym w jej imieniu i dla jej interesów przez miejscowe,
  pookrągłostołowe mafie polityczne, występujące w formie partii
  politycznych, jawnych i niejawnych grup kapitałowych oraz
  podporządkowanych im instytucji i organizacji państwowych. Wsparciem
  tej politycznej oraz prawno-finansowej okupacji ma być przygotowywana
  instalacja na terenie Polski amerykańskich baz wojskowych.
  Wydaje się, że pookrągłostołowy układ kompradorski, jak wykazały
  ostatnie kampanie wyborcze-prezydencka i parlamentarna, jest na
  wyczerpaniu swoich możliwości programowych i kadrowych. Nieuchronnie
  negatywne konsekwencje rządów układu politycznego, który powstanie w
  wyniku jutrzejszych wyborów otwierają drogę dla wyłonienia politycznej
  reprezentacji suwerennego narodu polskiego. Jest to w najbliższej
  przyszłości szczególnie możliwe, a zarazem konieczne wobec przełomowej
  sytuacji międzynarodowej, którą cechuje kryzysowa, światowa sytuacja
  gospodarcza oraz zachwianie globalnej dominacji militarno-politycznej
  USA przez Rosję, Chiny i ich sojuszników.
  Wyłonienie politycznej reprezentacji narodu oraz pozyskanie możliwie
  szerokich rzesz dla programu odzyskania Polski jest obowiązkiem i
  głównym celem świadomych Polaków po wyborach. Cel ten nie zostanie
  jednak zrealizowany samoistnie, ale wyłącznie na skutek aktywnej pracy
  intelektualnej i zorganizowanej, konsekwentnej działalności
  praktycznej.
  Główna manipulacja świadomością Polaków, i w konsekwencji
  podejmowanymi wyborami politycznymi i realizowanymi zachowaniami w
  sferze publicznej, dokonywana jest za pomocą przejętych przez
  okupantów mediów. Dlatego pierwszym zadaniem elit suwerennej Polski
  jest koordynacja, a następnie konsolidacja niezależnych,
  patriotyczno-narodowych inicjatyw medialnych. Jeszcze w roku bieżącym
  winno odbyć się spotkanie przedstawicieli redakcji tych mediów(
  zarówno krajowych, jak i emigracyjnych) dla określenia sposobów
  koordynacji i ewentualnej konsolidacji oraz wypracowania powszechnie
  akceptowanych ram programowych.
  Drugim z ważnych zadań jest powołanie do istnienia i działania Straży
  Narodowej. Powinna się ona zająć ewidencją przejętego korupcyjnie, w
  wyniku paserstwa lub zaniżonej wartości – majątku narodowego, a także
  ewidencją sprzedanej lub przygotowanej do sprzedaży polskiej ziemi.
  Straż Narodowa winna zająć się także ewidencją faktycznie
  przebywających na terenie Polski obywateli obcych państw,
  pozostających w stosunkach pracy, stosunkach służbowych lub
  przebywających na podstawie stypendiów lub innych budżetowych lub
  prywatno-publicznych źródeł finansowania pobytu czasowego lub stałego
  na terenie Polski. Straż Narodowa winna być także zaczątkiem sił
  samoobrony narodowej na wypadek prób destabilizacji ładu społecznego w
  wyniku imigracji lub wywoływania chaosu, wspierając w ten sposób
  działające służby państwowe.
  Równolegle z wyżej wymienionymi zadaniami narodowymi winien być
  niezwłocznie zainicjowany Fundusz Narodowy, jako źródło finansowania
  niezależnych inicjatyw medialnych oraz działalności Straży Narodowej,
  a także wsparcia narodowych kandydatów w kampaniach wyborczych. Status
  formalno-prawny, skład osobowy kapituły Funduszu Narodowego oraz
  źródła jego finansowania winny stać się przedmiotem pilnych uzgodnień
  środowisk narodowo-patriotycznych.  Najprostszy program:

  Nie dla kolonizującej Polskę UE

  Nie dla ekspedycyjnego militaryzmu NATO

  Nie dla antyludzkiego, totalitarnego globalizmu

  Nie dla eksploatacji narodów przez światową lichwę bankową

  Nie dla religijnego wybraństwa i narodowego szowinizmu

  Nie dla propagandy i polityki antyrosyjskiej i antysłowiańskiej  Tak dla suwerennej Polski

  Tak dla rozwojowego potencjału Polski

  Tak dla ambicji cywilizacyjnych Polaków i wolnych narodów świata

  Tak dla pokojowego,, wielobiegunowego ładu światowego

  Tak dla poszanowania suwerenności państw i prawa międzynarodowego

  Tak dla obustronnie korzystnej współpracy Polski z Rosją i krajami słowiańskimi
  W imieniu Zarządu Stowarzyszenia
  Wierni Polsce Suwerennej

  Paweł Ziemiński

  Prezes Zarządu

  więcej:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/10/24/obowiazki-polaka-po-wyborach/
 • @lorenco 01:41:17
  O, jestem pewien, że Pańskie nadzieje są płonne.

  Zacna niewiasta, również zdeterminowana katoliczka, jak niejaki "Nathanel" (kojarzy się z Netanyahu - ale to oczywiście przypadek) za przykład wyjątkowego chamstwa uznała ironię i sarkazm w komentarzu "stanisława", natomiast wulgarną i obelżywą odpowiedź blogera potraktowała jako w pewnym sensie uzasadnioną i naturalną jego reakcję.
  A swoją drogą ciekawe jest to podobieństwo reakcji wśród zagorzałych obrońców wiary - to bardzo charakterystyczne dla neofitów.

  Póki komentarze sklerotycznego dziadka nie przekroczą pewnych ram nie będę ich usuwał i nie będę go blokował. Stanowią swoisty dowód poziomu intelektu oraz wskazują na polityczne ukierunkowanie.
  Sugeruję natomiast ignorowanie tego osobnika, który zresztą nie ma niczego interesującego do powiedzenia. Niech dziadek sobie pisze.

  Reakcja na poruszaną tematykę w moich tekstach osobników pokroju wzmiankowanego komentatora i jemu podobnych dostarcza pewnej satysfakcji, ponieważ jednoznacznie wskazuje na celność trafienia Jednocześnie daje rozpoznanie kto jest kim na portalu.
 • @Nathanel 00:17:46
  Dziadku, coś ci się pomerdało. To ty tu jesteś gościem i możesz zostać zrzucony ze schodów. Zważ na moją tolerancyjność i bądź mi wdzięczny, że jeszcze tego nie zrobiłem.
 • @Nathanel 17:23:12
  NED
  Przeciez to wszyscy wiedza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031