Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4535 komentarzy

Stowarzyszenie WPS

Rzeczpospolita - Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Wyrok TK w/s OFE: „Polska jest w RUINIE”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taki właśnie jest pośredni sens wyroku Trybunału Konstytucyjnego i o dziwo, całkowicie zgodny z wcześniejszym stanowiskiem Międzynarodowego Żyda (?).

Bowiem kilka dni temu TK uznał, że zabranie z OFE pieniędzy (153 mld zł) i przeniesienie ich do ZUS jest zgodne z konstytucją.
Przypomnę, że zabieg ten przeprowadził żydo-rząd D.Tuska, żeby zmniejszyć zadłużenie ZUS spowodowane obowiązkowymi odpisami na rzecz OFE. Nie obyło się oczywiście bez problemów. W kwietniu 2013r. żydowska agencja Moody’s postraszyła Tuska, że jeśli zrealizuje ten zamysł i zabierze OFE pieniądze, to ona obniży rating polskiej gospodarki. A mówiąc po polsku: żydowskie banki zwiększą koszty udzielania Polsce kredytów, czyli zrekompensują sobie „straty” spowodowane ograniczeniem kradzieży pieniędzy polskich emerytów – kradzieży ustawowo zagwarantowanej przez żydo-rząd J.Buzka, kawalera wielu najwyższych odznaczeń IIIŻydo-RP. Jednak po przemyśleniu całej sprawy, kilka miesięcy później, żydowska agencja Moody’s ostatecznie pochwaliła pomysł żydo-rządu Tuska.
Widzimy więc, że wyrok TK jest w całej rozciągłości zgodny ze stanowiskiem MŻ z 2013r.

Wyrok TK dotyczący OFE jest bezprecedensowy w całych 25-letnich dziejach IIIŻydo-RP, ponieważ jednoznacznie potwierdza – choć potwierdza pośrednio, że żydowskie reżimy i żydowski kapitalizm doprowadziły do ruiny Państwo Polskie i jego finanse.

brzeszcze-miasto-w-ktorym-beata

 I to jest główny i najważniejszy wniosek, jaki winniśmy sobie przyswoić i zapamiętać z całego żydo-medialnego szumu o OFE i o powyborczych, pozorowanych politycznych zmianach.
Na nic zdadzą się żydowskie zaklinania rzeczywistości, że Polska nie jest w ruinie, że się rozwija, więcej, że należy do światowej czołówki pod względem występowania rozwojowych, czy prorozwojowych trendów – właśnie, trendów, a nie rozwoju. Takie i podobne brednie głoszą antypolskie kreatury w powszechnych żydo-mediach.

Polska gospodarka nie rozwija się i rozwijać się nie może, może tylko coraz bardziej się zadłużać. A powody są oczywiste:
– pierwszy i najważniejszy jest taki, że konstytucyjnie zakazano prowadzenia polityki pieniężnej władzom państwa, tę politykę realizują banki MŻ,
– drugi: 60% – 70% pracujących zatrudnionych jest w nieprodukcyjnym sektorze państwowym, publicznym. Wyjątek stanowi państwowe górnictwo, ale ustalane przez żydo-reżimowe ministerstwo finansów ceny węgla oraz podatki od górniczej działalności powodują, iż ten dział produkcji jest deficytowy.

Reszta, 30% – 40% pracujących: prowadzi skromną działalność gospodarczą – głównie handlową, a więc także nie produkcyjną, jest pracownikami najemnymi w firmach obcych (głównie handlowych, usługach bankowych itp. oraz w zagranicznych montowniach) i w rolnictwie systematycznie niszczonym i ograniczanym w wielkości produkcji.

Miesięcznie opuszcza Polskę 10 tys. – 20 tys. Polaków. Łączna liczba polskich emigrantów zarobkowych wynosi ok. 8 mln ludzi. W ten sposób zniwelowało się – samo się zniwelowało !52% bezrobocie z 2005r. po likwidacji przez żydowskie reżimy ponad 10 mln miejsc pracy, głównie w przemyśle.

Salomonowy wyrok TK w/s OFE potwierdził właśnie, że odebraniem OFE 153 mld zł żydo-rząd Tuska oddalił widmo paraliżu finansów państwa, zapisane w konstytucji jako graniczny dług publiczny w wysokości 55% PKB. Przekroczenie tego progu oznaczałoby zablokowanie możliwości zadłużania budżetu państwa i mogłoby prowadzić do społecznej rewolucji, ponieważ 60% – 70% pracowników zatrudnionych w państwowym sektorze nie otrzymałoby wynagrodzeń, a emeryci i renciści swoich świadczeń.

Dzisiaj coraz częściej słyszymy jak żydo-reżimowi propagandyści nawołują do likwidacji ZUS. Dlaczego? Przecież ZUS nie robi nic poza rozdzielaniem pieniędzy: otrzymane składki od pracujących wypłaca w formie rent i emerytur. Nieefektywność ZUS spowodowana np. korupcją jest do zlikwidowania w ciągu kwartału – oczywiście tylko przez suwerenny polski rząd narodowy.
Żydo-reżim będzie musiał zlikwidować ZUS, ponieważ ilość składek wpłacanych do ZUS systematycznie maleje. A maleje dlatego, że żydowskie reżimy i żydowski kapitalizm zniszczyły gospodarkę kraju, finanse państwa i zlikwidowały (likwidują zresztą nadal) miejsca pracy.
Żydo-reżimowi propagandyści proponują, więc zastąpienie wypłat z ZUS gwarantowaną przez państwo emeryturą. Tylko, że żydowskie państwo te emerytury zagwarantuje do wysokości 400 zł/miesiąc. Dlatego wspaniałomyślnie przygotowało projekt ustawy: emerytura za hipotekę ! Kto okradnie własne dzieci z mieszkania lub z domu dostanie od żydowskich banków 200 – 300 zł dodatkowej emerytury. A na opornych, którzy nie zechcą skorzystać z tego dobrodziejstwa żydo-reżim na polecenie MŻ przygotował już dość dawno ustawę o podatku katastralnym.

TK w/s OFE wypowiedział się jedynie w zakresie dozwolonym przez MŻ. Nie poruszył kwestii podstawowej, że przyjęte zasady funkcjonowania OFE są już nawet nie tyle nie konstytucyjne, ile po prostu korupcyjne i że jest to międzynarodowe przestępstwo. Zainstalowano, bowiem w Polsce obce firmy, które ustawowo wyposażono w pieniądze polskich pracowników i emerytów. Ten złodziejski proceder wprowadził żydo-rząd J.Buzka i nazwał „reformą emerytalną”.
Ale TK na temat złodziejskiego procederu MŻ i miejscowego żydo-reżimu głosu nie zabrał.
A więc nie prawo, nie TK, ale MŻ decyduje o OFE i o całej reszcie w IIIŻydo-RP.

uid_976da10f0adc09172546e4c73f8e3ed71333724154152_width_700_play_0_pos_3_gs_0

 

Na koniec szczypta humoru – humoru czarnego. Oto stanowisko „naszego (żydowskiego) eksperta”, eksperta Konfederacji Lewiatan, niejakiego J.Mordasewicza:

„Mam nadzieję, że uznanie za zgodne z konstytucją zabranie połowy oszczędności zgromadzonych w OFE w postaci obligacji nie pociągnie za sobą przejęcia przez rząd drugiej połowy oszczędności ulokowanych w akcjach.”

 

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

 • ---- patrząc na giełde nazwisk do formującego się NIErządu -- same pejsy !
  https://opolczykpl.wordpress.com/
 • Ja OFE nie wybierałem, bojkotowałem ten buzkowy cyrk
  Zrobił to za mnie automat ZUSu. Sprzedali moją emeryturę Polsatowi. Później kupił ją PKO BP BANKOWY PTE S.A. Wszytko bez mojej zgody. Na administrację biurokratów z ofe kasowano mnie co miesiąc. Wystarczy przejąć państwo, wytoczyć im (lichwiarzom bądź ich spadkobiercom) proces i odbierzemy majątki. Cała giełda powinna zapłacić za to złodziejstwo. Nacjonalizacja akcji i zrobienie z tego jednego narodowego OFE.
 • @ninanonimowa 16:49:21
  Polskapresse wylicza klany w PIS:
  Od Zakonu do Rydzyka. 14 frakcji i grup interesów w klubie parlamentarnym PiS [ANALIZA]

  1. Zakon
  2. i 3. Kaczyści i Młoda Gwardia
  4. i 5. Ziobryści i Gowinowcy
  6., 7. i 8. Smoleńsk, Kluby Gazety Polskiej i Rydzykowcy
  9., 10., 11., 12., Zawodowcy: Służby IV RP, Samorzadowcy , „S” i SKOK-i
  13. i 14. Ludzie Dudy, ludzie Szydło

  Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/artykul/9064168,od-zakonu-do-rydzyka-14-frakcji-i-grup-interesow-w-klubie-parlamentarnym-pis-analiza,id,t.html
 • @ "Ałtor"
  Oto debilizmy jakie zamieścił Pan w tym wpisie:

  "Żydo-reżim będzie musiał zlikwidować ZUS, ponieważ ilość składek wpłacanych do ZUS systematycznie maleje. A maleje dlatego, że żydowskie reżimy i żydowski kapitalizm zniszczyły gospodarkę kraju, finanse państwa i zlikwidowały (likwidują zresztą nadal) miejsca pracy."

  Żydowskie reżymy? Żydowski kapitalizm? Czy to może jednak ZUS ujebuje zawzięcie polskich przedsiębiorców? I przez to finanse państwa.
  Rozmawiał Pan z jakimś przedsiębiorcą? Miał Pan swoją firmę? Założę się, że nie. Bo jeśli tak, to poczułby Pan ZUS na swojej skórze i mniej zacnej części ciała. Wtedy przestałby Pan wypisywać takie debilizmy. Bo ZUS to główny ujebywacz polskich przedsiębiorców. I to wiem od nich.
 • Autor
  Podstawa dzialan mafijnych MZ jest przekazanie bankow centralnych w prywatne rece.To co w dawnych czasach mialo uzasadnienie tzn. krol posiadal menice i monopol na bicie pieniadza poniewaz byl wlascicielem danego panstwa, w czasach wspolczesnych przejelo karykaturalna forme przekazania panstwa bankowca.
 • @Jasiek 01:32:12
  Jasiek, cierpisz na biegunkę?
 • @Autor
  mnie od zawsze zadziwia, że do prestytuty interpretacji są tabuny prestytucjonalistów, a nawet trybunał prestytucyjny..
  Prestytuta ma kilkadziesiąt stron w miarę prosto napisanych, a tabuny prestytucjonalistów wyczytują z niej rzeczy, których w niej nie ma, jak o ZUS-ie i OFE, ale jakoś nie widzą tego co jest; jak równość wszystkich obywateli, która jest nagminnie łamana chociażby grupami uprzywilejowanymi jak chociażby sędziowie.
 • @ireneusz 08:25:41
  "zus jest tylko narzędziem w systemie, motyka sama na słonce nie leci. nie mozna winić narzędzia za to co robi."

  Zgadzam się z Panem. To tylko narzędzie - ale kto i do czego go używa pozostaje pytaniem otwartym. Bo jak ktoś podziela pogląd Autora, że ZUS tylko rozdziela pieniądze to sam sobie szkodzi.

  Mnie ponadto zastanawia dlaczego tak wielu Polaków jest przywiązanych do ZUS niczym chłop pańszczyźniany do kija, którym go dziedzic okłada.... I jeszcze za to okładanie niektórzy są gotowi całować już nawet nie "pana dziedzica" po rękach, ale i kij! To dopiero dla mnie jest zagadka.

  Gorąco pozdrawiam.
 • @ireneusz 08:25:41
  "To Polacy sami niszczyli swoje fabryki, bo usłyszeli ze te fabryki są tak niedochodowe ..."

  Tak. Wielu uwierzyło w propagandę opłacaną przez Zachód. Ci Polacy zostali bezlitośnie oszukani i pozbawieni środków do życia.

  Teraz jednak masowe duraczenie jest tak wielkie, że ZUS będący głównym ujebywaczem polskich przedsiębiorców znajduje wśród wielu Polaków zaufanie. Nie przeszkadza im to, że to jest teraz główny ujebywacz tych firm które zostały lub które z powodu istnienia ZUS nigdy nie powstaną.
  Jedyną alternatywę jaką są w stanie dostrzec dla ZUS to emerytura obywatelska w okolicach 100 euro, jak czyni to Autor wpisu.
  Jakby dostał rentę jak moja Matka 350 zł po 25 latach opłacania składek, właśnie z ZUS (czyli dostał od ZUS po dupie, tak jak teraz dostają od niego polscy przedsiębiorcy) to szybko nabrałby rozumu i dostrzegł wreszcie, że za ZUS stoi najprawdopodobniej...
 • @nana 13:33:57
  "Ale jeżeli tak jest naprawdę, to dlaczego ludzie sami hołdują chciwości?"

  Mały jednorodzinny domek, średniej klasy samochód, zdrowa żywność, dzieci, szkoła to naturalna potrzeba.
  A tego w Polsce brakuje na miliony

  I dlatego niektórzy grają na giełdzie, niektórzy robią na trzy etaty.
  A to, że państwo odbiera ponad 80% dochodów to oczywiście druga strona medalu.

  Pozdrawiam
 • Autor "Rzeczpospolita"
  Z dużym zdziwieniem czytam od pewnego czasu pańskie przelane na papier myśli i nie mogę oprzeć się wrażeniu że rozpowszechnia Pan treści antysemickie których propagowanie jest ustawowo zabronione, w wielu wypadkach posługuje się Pan mową nienawiści skierowaną przeciwko jawnym i zakonspirowanym przedstawicielom "narodu wybranego". O ile mogę zrozumieć Pańską niechęć dla żydów, podziela ją zresztą znaczna i coraz bardziej rosnąca, w miarę sukcesów na wszystkich polach III RP, grupa obywateli. Publiczne propagowanie tej niechęci łamie porządek prawny z takim trudem wypracowany przez polityków i prawników zatroskanych losem ofiar Holokaustu i ich prawnych następców zamieszkałych w USA. Pytam więc czy to z wrodzonego masochizmu świadomie i z nie przymuszonej woli uderza Pan mową nienawiści w grupę narodowościową która jako jedyna ma w tak znacznym stopniu rozbudowaną ochronę prawną. Przecież Pan wie że żyd nawet jak jest pedofilem (casus Polańskiego) pozostanie bezkarny a Pana mogą skazać za każde zdanie godzące w cześć i światłe kierownicze przywództwo semitów. Dla świętego spokoju, skoro już musi Pan z jakichś tam przyczyn posługiwać się mową powszechnie uznaną za nieelegancką to mógłby wybrać inny obiekt ataków (oczywiście nie homoseksualistów czy kolorowych bo to są ludzie równie szlachetni jak żydzi) na przykład Rosjan, gdyż obrażanie ludzi tej nacji jest nie tylko nie zagrożone żadną karą ale nawet szczególnie ostatnio modne, żeby nie powiedzieć "trendy". W tej dziedzinie można naprawdę się wyżyć - można bezkarnie rzucać naprawdę grube słowa jak np. sadystyczni mordercy, czerwony terror, Putler (bardzo dowcipne dla pewnych osobników połączenie nazwisk), można też wymyślać różne neologizmy jak np. "międzynarodowy rusek", "energetyczny terrorysta" - słowem - można wszystko. I wszystko bezkarnie. I tylko dlatego że to Rusek. Proszę to przemyśleć i przestać brnąć w działalność która jako żywo kojarzy się z propagandą nazistowską a ta jak wiedzą wszyscy oświeceni gwiazdą syjonizmu, jest zakazana we wszystkich krajach gdzie państwo pracuje dla żydów, a nie żydzi dla państwa (jak np. we wrogiej nam Rosji).
 • Tu się z Panem zgadzam.
  Polacy zostali odarci z własnych, ciężko zarobionych pieniędzy.
  Tego typu rozwiązań nie można nazywać prawem to zwykła kradzież.
  Pozdr.
 • @Drab61 14:26:53
  "na przykład Rosjan, gdyż obrażanie ludzi tej nacji jest nie tylko nie zagrożone żadną karą"

  Wyczuwam sarkazm - jednakowoż gdybym się mylił, to uprzejmie radzę nie przyfikiwać do Rosji bo:

  1. http://jasiek.neon24.pl/post/119610,ruskie-mozliwosci

  2. Zaatakują nas z... Morza Kaspijskiego ( w sumie jest to jezioro, ale mają tam... marynarkę jeziorno-wojenną lepsza niż nasza marynarka morska.

  3. Mogą nałożyć sankcje na Polskę w postaci nie sprzedawania gazu i ropy

  4. W ostateczności powiedzą, że Niemcy to ich... sąsiedzi ;-) I co im wtedy zrobimy, aaa?

  Lepiej z nimi pohandlować.
 • @Jasiek 17:33:54
  ... ależ ja osobiście bardzo lubię, cenię i poważam Rosjan, zazdroszczę im przywódcy, który zdusił wszechwładzę "narodu wybranego" nad etnicznymi Rosjanami. I tylko mi żal że w moim kraju jest inaczej - stąd ten sarkazm ... No cóż żyd zawsze wskazywał wroga, czasem mu się udawało a czasem były pogromy ...
 • @Jasiek 01:07:50
  Jedyne debilizmy z jakimi Czytelnicy Neon24.pl maja do czynienia są pańskiego autorstwa.
 • @Jasiek 01:07:50
  Albo zamieszcza Pan komentarze na temat, czyli dotyczące tekstu, albo żadnych.
  Do pisania głupot proszę korzystać z własnego blogu.
 • @Rzeczpospolita 13:22:09
  Moje komentarze zawsze poprzedzam cytatem z Pana wpisu lub odpowiadam na komentarze innych. Zatem sformułowanie "nie na temat" jest szalonym nadużyciem z Pana strony.

  "Do pisania głupot proszę korzystać z własnego blogu."

  To Pan kiedyś napisał, że podatki nie są za wysokie (ponad 80%) tylko płace za niskie.... Oczywiście zrobił Pan to taktownie, w komentarzu pod własnym wpisem :-)
 • @Jasiek 14:48:24
  Co z tego, że Pan mnie cytuje, skoro potem sam pisze głupoty -?
  Zresztą i ten komentarz nie jest na temat.
 • @Rzeczpospolita 18:47:18
  OFE i ZUS nie mają nic wspólnego z prestytutą, odnieś się Pan do tego..
  Prestytuta jest prestytutą i jak na razie nic z tym nie możemy zrobić, ale mimo swej zadaniowanej kurewskości, czy tam prestytucji obowiązuje w Polsce i jest nagminnie łamana!!!!! - ku przemyśleniu..

  Pozdrowił

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930